HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 24 tra 2024, 18:24.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 253 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Pobačaj
PostPostano: 19 ruj 2019, 14:00 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 3896
horus je napisao/la:
Kaftanzoglio je napisao/la:
Što je to prirodni pobačaj? Prirodno je kad pada kiša. Propale trudnoće koje su rezultat lošeg položaja žene u društvu nisu prirodne.


Loš položaj je razlog zašto neke spodobe smatraju pobačaj načinom kontracepcije??
Ako smeće nemre skupit noge jer je na mentalnoj razini napaljene kuje, neka barem nauči što je pilula i kondom.

Inače sam za kastraciju svakog tko obavi pobačaj. :kava


Mislio sam na položaj žene u povijesti. Ako je pajdo poslao trudnu ženu da radi teške poslove i poslije mu pere noge, a ona pobacila, to je sve bilo ok s kršćanske strane jer je bio kao prirodni pobačaj.
A danas kad su došli ovi zli liberali i ljevičari na vlast u zapadnom svijetu, onda se trudnicama sve ugađa i 99% trudnoća se iznese uspješno do kraja, onih žena koje žele djecu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pobačaj
PostPostano: 19 ruj 2019, 15:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Hajde budite iskreni, koliko vas je imalo djevojku ili zenu u drugom stanju i vi niste htjeli da cujete za to, ili ste i sami ,,pripomogli,, abortusu?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pobačaj
PostPostano: 19 ruj 2019, 23:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2505
Lapo-lapo je napisao/la:
Hajde budite iskreni, koliko vas je imalo djevojku ili zenu u drugom stanju i vi niste htjeli da cujete za to, ili ste i sami ,,pripomogli,, abortusu?


Pripomogli abortusu? Jesi ti sva svoja?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pobačaj
PostPostano: 20 ruj 2019, 12:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
horus je napisao/la:
Lapo-lapo je napisao/la:
Hajde budite iskreni, koliko vas je imalo djevojku ili zenu u drugom stanju i vi niste htjeli da cujete za to, ili ste i sami ,,pripomogli,, abortusu?


Pripomogli abortusu? Jesi ti sva svoja?

Pripomogli, na način da ostave novac, nagovore, odvedu na abortus, daju do znanja da neće da imaju ništa ,,s tim,, ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pobačaj
PostPostano: 20 ruj 2019, 12:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2505
Lapo-lapo je napisao/la:
horus je napisao/la:

Pripomogli abortusu? Jesi ti sva svoja?

Pripomogli, na način da ostave novac, nagovore, odvedu na abortus, daju do znanja da neće da imaju ništa ,,s tim,, ...


Alo šta glumiš simentalku?

Ako šupak ne želi imat dijete, to ne znači da ona mora bit još gore smeće i ubit nerođeno dijete pobačajem.
Već sam rekao, nije mi problem ponovit se, pobačaj nije sredstvo kontracepcije koliko god imbecilne glupače mislile.

Uostalom mene zanima kako normalna osoba može "slučajno" zatrudniti uz sva silna kontracepcijska sredstva koja postoje u 2019. godini? Kako?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pobačaj
PostPostano: 20 ruj 2019, 14:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
horus je napisao/la:
Lapo-lapo je napisao/la:
Pripomogli, na način da ostave novac, nagovore, odvedu na abortus, daju do znanja da neće da imaju ništa ,,s tim,, ...


Alo šta glumiš simentalku?

Ako šupak ne želi imat dijete, to ne znači da ona mora bit još gore smeće i ubit nerođeno dijete pobačajem.
Već sam rekao, nije mi problem ponovit se, pobačaj nije sredstvo kontracepcije koliko god imbecilne glupače mislile.

Uostalom mene zanima kako normalna osoba može "slučajno" zatrudniti uz sva silna kontracepcijska sredstva koja postoje u 2019. godini? Kako?


A sta ti glumis neandertalca? Nisi dorastao temi, uostalom nisi ni zena. Ne mozes mnoge stvari sagledati sa zenske strane, jer su nam pogledi na to previse razliciti. Svakoj zeni je abortus stres, ali odluka koju je donijela u vezi toga je iskljucivo njena.
Evo, hajde sada odgovori na ovo. Ustanovljeno je da kozica glavica penisa treba biti obrezana, jer nakupljene bakterije izazivaju karcinom grlica materice. Hoces li se osunetiti, iako nisi musliman, da bi tako human spasio zeni zivot. Neces, jer te to odmah asocira na muslimane, i nije te briga za tu naucno dokazanu tvrdnju. E tako i zena nece da se zlopati s djetetom ako je u nezavidnom polozaju, a u nasoj sredini jos uvijek vanbracna djeca imaju etiketu necega ,,pogresnog,, Nema kontracepcije koja je 100% pouzdana. A koliko je vas pijanih u neznanju i nasrtanju napravilo djece? Koliko vas muskih i nakon rodjenja djeteta ,,zivi kao momcina,,? Djete u nasem drustvu je prevelik teret za samohranu majku. Fetus nije covjek.Postaje bice kada se rodi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pobačaj
PostPostano: 20 ruj 2019, 14:48 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30482
Ja kad čitam Lapo-lapo kao da smo sa različitih planeta. Možda je ovo normalno u Banja Luci tko zna.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pobačaj
PostPostano: 20 ruj 2019, 15:25 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24667
Lokacija: Heartbreak Hotel
Lapo-lapo je napisao/la:
Hajde budite iskreni, koliko vas je imalo djevojku ili zenu u drugom stanju i vi niste htjeli da cujete za to, ili ste i sami ,,pripomogli,, abortusu?


Zato žena treba biti oprezna pri biranju partnera, Mora ga dobro znati i imati dovoljno povjerenja u njega znajući da je neće ostaviti u takvoj situaciji ili pak nagovarati na ubojstvo nerođenog djeteta.
A ne da se ide u veze i užitke bezglavo. E pa oni koji su bili naodgovorni ne mogu za ubijanje djece koristiti neke moralne razloge, ne damo vam to. Bar reci da si neodgovorno đubre.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pobačaj
PostPostano: 20 ruj 2019, 15:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Lapo-lapo je napisao/la:
Hajde budite iskreni, koliko vas je imalo djevojku ili zenu u drugom stanju i vi niste htjeli da cujete za to, ili ste i sami ,,pripomogli,, abortusu?


Istina, ima mnogo slucajeva ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pobačaj
PostPostano: 20 ruj 2019, 15:29 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24667
Lokacija: Heartbreak Hotel
LakePlacid je napisao/la:
Lapo-lapo je napisao/la:
Hajde budite iskreni, koliko vas je imalo djevojku ili zenu u drugom stanju i vi niste htjeli da cujete za to, ili ste i sami ,,pripomogli,, abortusu?


Istina, ima mnogo slucajeva ...


A je li itko tvrdio da je to samo ženina krivnja?

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pobačaj
PostPostano: 20 ruj 2019, 15:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2505
Lapo-lapo je napisao/la:
A sta ti glumis neandertalca? Nisi dorastao temi, uostalom nisi ni zena.


Opet ne odgovaraš nego skrećeš s teme odnsono trollaš u nedostatku argumenata.

Svako tko nije psihopat, znači osoba koja razlikuje dobro od zla je dorasla temi o uljepšanom nazivu za čedomorstvo, što više ljudi koji imaju djecu.

Lapo-lapo je napisao/la:
Ne mozes mnoge stvari sagledati sa zenske strane, jer su nam pogledi na to previse razliciti. Svakoj zeni je abortus stres, ali odluka koju je donijela u vezi toga je iskljucivo njena.


Šta sagledat? Glupost ili lijenost korištenja kontracepcije?
Ili pak mišljenje dobrog dijela tuka da je pobačaj kontracepcija?

Lapo-lapo je napisao/la:
Evo, hajde sada odgovori na ovo. Ustanovljeno je da kozica glavica penisa treba biti obrezana, jer nakupljene bakterije izazivaju karcinom grlica materice. Hoces li se osunetiti, iako nisi musliman, da bi tako human spasio zeni zivot. Neces, jer te to odmah asocira na muslimane, i nije te briga za tu naucno dokazanu tvrdnju.


O iruda ti, koje istraživanje je to dokazalo?
Daj nam link na ovu grandioznu studuju, makar nema aposlutno nikakve veze s pobačajem, nego je trollanje.

Skratit ću ti muku, to je obična fantazacija poput cijepiva koja uzrokuju autizam.

Lapo-lapo je napisao/la:
E tako i zena nece da se zlopati s djetetom ako je u nezavidnom polozaju, a u nasoj sredini jos uvijek vanbracna djeca imaju etiketu necega ,,pogresnog,, Nema kontracepcije koja je 100% pouzdana. A koliko je vas pijanih u neznanju i nasrtanju napravilo djece? Koliko vas muskih i nakon rodjenja djeteta ,,zivi kao momcina,,? Djete u nasem drustvu je prevelik teret za samohranu majku. Fetus nije covjek.Postaje bice kada se rodi.


Opet dolazimo do problema, žene i kontaracepcija u 2019. godini. Ništa u životu nije 100% pouzdano osim neizbježnog kraja, ali je bome 99% poprilično pouzdano.

Ali opet treba bit normalan u glavi što očito mnoge nisu.

Zato pitam u čemu je problem?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pobačaj
PostPostano: 20 ruj 2019, 15:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2505
Bobovac je napisao/la:
LakePlacid je napisao/la:

Istina, ima mnogo slucajeva ...


A je li itko tvrdio da je to samo ženina krivnja?


Po lapo lapo krivi su muškarci i to uvijek, inače stara feministička mantra da bi se neodgovorene krave osjećale bolje.

Prosječna tuka raširi noge svakom debili koji vozi mečku ili bembača, ne koristi kontracepciju, zatrudni.
Onda se tuka čudi ko purica dreku što je lik nogira.

Zdrav razum nula bodova, bez ikakve mogućnost samokritike.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pobačaj
PostPostano: 20 ruj 2019, 16:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
'ebala bi se ali da joj ne uđe, ili 'ebala bi se ali da njeni ne saznaju ... :zubati

Ima krivice i muškarca i žene, ali sam stava da muškarci to mnogo više potenciraju kada do toga dođe, tesko je reci da "prisiljavaju" na abortus, ali su realno oni ti koji u vecini slucajeva okrenu prema tom koraku, kod žena se ipak probudi taj majčinski instinkt u kojem imaju želju da iznesu trudnoću, dok muškarci ipak ne žele obavezu i sve ostalo što sa tim dolazi, naravno opet sve od slucaja do slucaja ...

Zanimljivo da je konkretno na zapadu stopa abortusa najvise zastupljena kod mladih žena/djevojaka od 15. do 25. godina sa 63%, sto jasno govori o kakvim se šupoglavcima radi ...

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pobačaj
PostPostano: 20 ruj 2019, 19:13 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24667
Lokacija: Heartbreak Hotel
Lapo-lapo je napisao/la:
A sta ti glumis neandertalca? Nisi dorastao temi, uostalom nisi ni zena. Ne mozes mnoge stvari sagledati sa zenske strane, jer su nam pogledi na to previse razliciti. Svakoj zeni je abortus stres, ali odluka koju je donijela u vezi toga je iskljucivo njena.


Privitak/ci:
gender.jpg
gender.jpg [ 76.58 KiB | Pogledano 3788 put/a. ]

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pobačaj
PostPostano: 20 ruj 2019, 20:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
Naša Kvačica je napisao/la:
Ja kad čitam Lapo-lapo kao da smo sa različitih planeta. Možda je ovo normalno u Banja Luci tko zna.

Kvacice, razlicitih smo polova. Zbog toga se razilazimo u misljenju. Nisam ja za to da se visoka trudnoca prekida ili tek tako sto neko nece da se zastiti i sl., da je to nazivamo ,,cin bez osude,, ali treba i druge stvari sagledati.
Ja znam zasto ti razmisljas na taj nacin. Ujak moga oca je bio kao veliki katolik, ozenjen Amerikankom, 5 djece. Uvijek je pricao kako ga na granici pitaju ,,vasa djeca,, a on s ponosom kaze DA, znate ja sam katolik, mi imamo puno djece.Vode me jedno ljeto na more. Pijandura, viski doruckuje, samara zenu, a djecu blago receno zlostavlja, jedu i povracaju, ali on kaze katolici ne bacaju hranu, jedite i to sto povratite. Kada sam se vratila s mora grlila sam pet dana moje roditelje i stalno ponavljala ,,ja sam sretna sto ste vi moji roditelji,, A bio je cuven po svojoj religioznosti. E, tako i stav vas vecine, zene bi osudjivali, nesretnice, a vi provodili svoje zakone. I VI kao krivci za abortuse upirali bi prstom na zene.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pobačaj
PostPostano: 20 ruj 2019, 20:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
LakePlacid je napisao/la:
Lapo-lapo je napisao/la:
Hajde budite iskreni, koliko vas je imalo djevojku ili zenu u drugom stanju i vi niste htjeli da cujete za to, ili ste i sami ,,pripomogli,, abortusu?


Istina, ima mnogo slucajeva ...

Nisam ni sumnjala, ni na trenutak... :smajl052


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pobačaj
PostPostano: 20 ruj 2019, 20:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2505
Lapo-lapo je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:
Ja kad čitam Lapo-lapo kao da smo sa različitih planeta. Možda je ovo normalno u Banja Luci tko zna.

Kvacice, razlicitih smo polova. Zbog toga se razilazimo u misljenju. Nisam ja za to da se visoka trudnoca prekida ili tek tako sto neko nece da se zastiti i sl., da je to nazivamo ,,cin bez osude,, ali treba i druge stvari sagledati.
Ja znam zasto ti razmisljas na taj nacin. Ujak moga oca je bio kao veliki katolik, ozenjen Amerikankom, 5 djece. Uvijek je pricao kako ga na granici pitaju ,,vasa djeca,, a on s ponosom kaze DA, znate ja sam katolik, mi imamo puno djece.Vode me jedno ljeto na more. Pijandura, viski doruckuje, samara zenu, a djecu blago receno zlostavlja, jedu i povracaju, ali on kaze katolici ne bacaju hranu, jedite i to sto povratite. Kada sam se vratila s mora grlila sam pet dana moje roditelje i stalno ponavljala ,,ja sam sretna sto ste vi moji roditelji,, A bio je cuven po svojoj religioznosti. E, tako i stav vas vecine, zene bi osudjivali, nesretnice, a vi provodili svoje zakone. I VI kao krivci za abortuse upirali bi prstom na zene.


Opet trollanje, jel možeš jednom napisat argument a ne sjećanja, anekdote i ostale domišljatosti.

Inače ako nisi znala, prežderavanje je smrtni grijeh (5.) kako za katolike tako i za pravoslavce.

Po meni jedan od najboljih opisa prosječne žene je dao Jack Nicholson u slikopisu "As good as it gets".
Parafrazirat ću ga: Žena su muškarci bez zdravog razuma i odgovornosti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pobačaj
PostPostano: 20 ruj 2019, 20:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
[quote="horus"][quote="Lapo-lapo"

O iruda ti, koje istraživanje je to dokazalo?
Daj nam link na ovu grandioznu studuju, makar nema aposlutno nikakve veze s pobačajem, nego je trollanje.

Skratit ću ti muku, to je obična fantazacija poput cijepiva koja uzrokuju autizam.

[quote="Lapo-lapo"]

Grupa pedijatara, ukazuje da su zdravstvene dobiti obrezivanja ipak veće nego rizici.

U mnogim afričkim zemljama odrasle muškarce obrezuju da bi se spriječilo širenje AIDS-a, jer istraživanja pokazuju da se na ovaj način od AIDS-a i veneričnih bolesti štite i muškarci i žene, njihovi seksualni partneri. Svjetska zdravstvena organizacija je zaključila da obrezivanje u subsaharskoj Africi, u periodu od 20 godina, može spriječiti i do šest milijuna novih slučaja infekcije HIV-a i tri miliona smrti.

Dr. Aaron Tobian, patolog koji izučava zdravstvene i ekonomske aspekte obrezivanja, kaže: „Tri istraživanja slučajnih uzoraka, što je najjači medicinski dokaz, pokazala su da obrezivanja muškaraca smanjuju infekcije HIV-om, genitalnim herpesom, papiloma virusom, koji izaziva rak grlića materice u žena i karcinom penisa.“

Broj oboljelih žena od karcinoma grlića materice je daleko veći kod žena čiji muževi nisu obrezani.
Jesu li obrezani dječaci zdraviji od neobrezanih?
U to se dugo vjerovalo, zbog čega se, primjerice, u SAD-u sve donedavno malim dječacima rutinski uklanjao prepucij. Time su se željele spriječiti bolesti koje su mogle nastati taloženjem prevelike količine smegme ispod prepucija. Takve bolesti su već spomenute upale glavića i penisa, ali i rak penisa. Osim toga, pretpostavljalo se da obrezivanje ima još jedan pozitivan učinak: smanjeni rizik raka grlića maternice kod seksualnih partnerica obrezanih muškaraca. Danas su mnoge studije dokazale ono što proizlazi iz zdravog ljudskog razuma: naime, da se malim dječacima ne mora odmah odstraniti prepucij da bi se njih i njihove kasnije partnerice zaštitilo od smegme koja može izazvati bolesti. Isto se postiže ako se dječake rano nauči da se svakodnevno peru ispod prepucija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pobačaj
PostPostano: 20 ruj 2019, 20:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
LakePlacid je napisao/la:
'ebala bi se ali da joj ne uđe, ili 'ebala bi se ali da njeni ne saznaju ... :zubati

Ima krivice i muškarca i žene, ali sam stava da muškarci to mnogo više potenciraju kada do toga dođe, tesko je reci da "prisiljavaju" na abortus, ali su realno oni ti koji u vecini slucajeva okrenu prema tom koraku, kod žena se ipak probudi taj majčinski instinkt u kojem imaju želju da iznesu trudnoću, dok muškarci ipak ne žele obavezu i sve ostalo što sa tim dolazi, naravno opet sve od slucaja do slucaja ...

Zanimljivo da je konkretno na zapadu stopa abortusa najvise zastupljena kod mladih žena/djevojaka od 15. do 25. godina sa 63%, sto jasno govori o kakvim se šupoglavcima radi ...


Teska srca moram priznati da L.P. najtrezvenije razmislja o ovom pitanju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pobačaj
PostPostano: 20 ruj 2019, 20:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
horus je napisao/la:
Lapo-lapo je napisao/la:
Kvacice, razlicitih smo polova. Zbog toga se razilazimo u misljenju. Nisam ja za to da se visoka trudnoca prekida ili tek tako sto neko nece da se zastiti i sl., da je to nazivamo ,,cin bez osude,, ali treba i druge stvari sagledati.
Ja znam zasto ti razmisljas na taj nacin. Ujak moga oca je bio kao veliki katolik, ozenjen Amerikankom, 5 djece. Uvijek je pricao kako ga na granici pitaju ,,vasa djeca,, a on s ponosom kaze DA, znate ja sam katolik, mi imamo puno djece.Vode me jedno ljeto na more. Pijandura, viski doruckuje, samara zenu, a djecu blago receno zlostavlja, jedu i povracaju, ali on kaze katolici ne bacaju hranu, jedite i to sto povratite. Kada sam se vratila s mora grlila sam pet dana moje roditelje i stalno ponavljala ,,ja sam sretna sto ste vi moji roditelji,, A bio je cuven po svojoj religioznosti. E, tako i stav vas vecine, zene bi osudjivali, nesretnice, a vi provodili svoje zakone. I VI kao krivci za abortuse upirali bi prstom na zene.


Opet trollanje, jel možeš jednom napisat argument a ne sjećanja, anekdote i ostale domišljatosti.

Inače ako nisi znala, prežderavanje je smrtni grijeh (5.) kako za katolike tako i za pravoslavce.

Po meni jedan od najboljih opisa prosječne žene je dao Jack Nicholson u slikopisu "As good as it gets".
Parafrazirat ću ga: Žena su muškarci bez zdravog razuma i odgovornosti.

Ma nemoj, pa zene vas slijepce vode kroz cijeli zivot. Prvo vas rode, odgajaju, pa vas supruge preuzmu i brinu se o vama i na kraju medicinske sestre.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pobačaj
PostPostano: 20 ruj 2019, 21:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2505
Lapo-lapo je napisao/la:
horus je napisao/la:
[quote="Lapo-lapo"

O iruda ti, koje istraživanje je to dokazalo?
Daj nam link na ovu grandioznu studuju, makar nema aposlutno nikakve veze s pobačajem, nego je trollanje.

Skratit ću ti muku, to je obična fantazacija poput cijepiva koja uzrokuju autizam.



Ahahahha sunećenje štiti od aidsa, dobro što nisi rekla "alah" osobno.
Taj barbarski čin treba inače zabranit, jer je obično sakaćenje djeteta, koje vuče korijene još iz starog Egipta.

Mišljenja makar doktora ne znače zlič bez znanstvenog dokaza
u obliku kliničkog istraživanja/studije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pobačaj
PostPostano: 20 ruj 2019, 21:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2505
Lapo-lapo je napisao/la:
Ma nemoj, pa zene vas slijepce vode kroz cijeli zivot. Prvo vas rode, odgajaju, pa vas supruge preuzmu i brinu se o vama i na kraju medicinske sestre.


Jel vode i ********...? :zubati

Ajde lapo pokaži da si iznad prosječne tuke, daj argument po kojem je opravdano ubit drugo biće radi vlastitog komfora i egoizma?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pobačaj
PostPostano: 20 ruj 2019, 21:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
horus je napisao/la:
Lapo-lapo je napisao/la:
Ma nemoj, pa zene vas slijepce vode kroz cijeli zivot. Prvo vas rode, odgajaju, pa vas supruge preuzmu i brinu se o vama i na kraju medicinske sestre.


Jel vode i ********...? :zubati

Ajde lapo pokaži da si iznad prosječne tuke, daj argument po kojem je opravdano ubit drugo biće radi vlastitog komfora i egoizma?


Svasta, hajde ti daj razlog zasto muskarci ratuju i ubijaju, zasto kriminalci ubijaju, zasto je 95% ubijenih bracnih drugova zena i dr.?
Ubijaju u ratu zbog vlastitih ideja, teritorije i pljacke, manji dio u samoodbrani. Pa gdje su kriminalci, pa vecinom muskarci psihopate, ljubomorni i prevareni muzevi, ljubavnici...za vlast, novac i zenu ubiju vise nego sto zene uniste plodova. Necu da zvucim kao fenimistkinja, ali muskarci su vecinski krivci za ,,Zlo u svijetu,,
Ne smatram da su zene glupave, ta im je uloga nametnuta od fizicki jaceg muskarca, onoga po kojem je krojen Svijet. Ovo je svijet muskaraca, zena ga samo prati.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pobačaj
PostPostano: 20 ruj 2019, 21:46 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30482
Lapo-lapo je napisao/la:
Naša Kvačica je napisao/la:
Ja kad čitam Lapo-lapo kao da smo sa različitih planeta. Možda je ovo normalno u Banja Luci tko zna.

Kvacice, razlicitih smo polova. Zbog toga se razilazimo u misljenju. Nisam ja za to da se visoka trudnoca prekida ili tek tako sto neko nece da se zastiti i sl., da je to nazivamo ,,cin bez osude,, ali treba i druge stvari sagledati.
Ja znam zasto ti razmisljas na taj nacin. Ujak moga oca je bio kao veliki katolik, ozenjen Amerikankom, 5 djece. Uvijek je pricao kako ga na granici pitaju ,,vasa djeca,, a on s ponosom kaze DA, znate ja sam katolik, mi imamo puno djece.Vode me jedno ljeto na more. Pijandura, viski doruckuje, samara zenu, a djecu blago receno zlostavlja, jedu i povracaju, ali on kaze katolici ne bacaju hranu, jedite i to sto povratite. Kada sam se vratila s mora grlila sam pet dana moje roditelje i stalno ponavljala ,,ja sam sretna sto ste vi moji roditelji,, A bio je cuven po svojoj religioznosti. E, tako i stav vas vecine, zene bi osudjivali, nesretnice, a vi provodili svoje zakone. I VI kao krivci za abortuse upirali bi prstom na zene.


Ne misle sve žene kao ti. Zapravo ne znam ni jednu ženu kao ti. :zubati

Dalje, to što je ujak tvog oca radio... halo??? To je valjda radio ujak tvog oca osobno. Što ja imam sa ujakom tvog oca?? Na osnovu čega misliš da i ja doručkujem viski i šamaram ženu??? Ti si na uzorku od JEDNOG čovjeka, napravila profil svim katolicima i to tebi zvuči ok? Drugim riječima, ovo što ti redovno pišeš ja jednostavno ne vidim kao normalno. Još gore, zapitam se gdje je onda to normalno?

Nije valjda ovo normalno u Banja Luci?? Hoće neki banjalučanin potvrditi?

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pobačaj
PostPostano: 20 ruj 2019, 22:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12
Postovi: 2505
Lapo-lapo je napisao/la:
horus je napisao/la:

Jel vode i ********...? :zubati

Ajde lapo pokaži da si iznad prosječne tuke, daj argument po kojem je opravdano ubit drugo biće radi vlastitog komfora i egoizma?


Svasta, hajde ti daj razlog zasto muskarci ratuju i ubijaju, zasto kriminalci ubijaju, zasto je 95% ubijenih bracnih drugova zena i dr.?
Ubijaju u ratu zbog vlastitih ideja, teritorije i pljacke, manji dio u samoodbrani. Pa gdje su kriminalci, pa vecinom muskarci psihopate, ljubomorni i prevareni muzevi, ljubavnici...za vlast, novac i zenu ubiju vise nego sto zene uniste plodova. Necu da zvucim kao fenimistkinja, ali muskarci su vecinski krivci za ,,Zlo u svijetu,,
Ne smatram da su zene glupave, ta im je uloga nametnuta od fizicki jaceg muskarca, onoga po kojem je krojen Svijet. Ovo je svijet muskaraca, zena ga samo prati.


Opet trollanje o ratu, nasilju u obitelji, lažnim statistikama itd.
Dobro što nisi počeli o higgsovom bozonu.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 253 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO