HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 24 tra 2024, 23:43.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 253 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Pobačaj
PostPostano: 21 lis 2016, 13:33 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Ovo je nesto oko cega se mogu sloziti i muslimani i katolici i pravoslavci, ostali krscani i zidovi. Ja sam ZA OBITELJ!

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pobačaj
PostPostano: 21 lis 2016, 13:34 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
amin!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pobačaj
PostPostano: 21 lis 2016, 13:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 ruj 2016, 18:10
Postovi: 1624
Istina da bi većina Hrvata, Muslimana i Srba bila za zabranu pobačaja. Protiv bi bili razbijači BiH, Komšić i ostali "Bosanci i Hercegovci".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pobačaj
PostPostano: 21 lis 2016, 13:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24669
Lokacija: Heartbreak Hotel
slika

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pobačaj
PostPostano: 21 lis 2016, 14:21 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69279
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Kad pojedes jaje, jesi li pojeo jaje ili pecenu kokos?

U svakom jaju je oplodjeni embrio kokosi.

Ne bih isao toliko daleko da embrio od par stanica izjednacavam s razvijenim djetetom.

Teska tema. S jedne strane oplodjena (!) jajasca sama cesto propadaju, dakle "bog" non-stop vrsi abortus.


U Americi godisnje ima 4 milijuna rodjene djece, te 3 milijuna spontanih pobacaja (ne abortusa). Dakle, prije svega, "bog" pobije polovinu fetusa. Ne da mi se traziti brojke, ali to onda znaci da u BiH/Hrvatskoj ima 20-30 tisuca sponatnih pobacaja (ne abortusa), za koje cesto zena i ne zna, ako propadne fetus koji se tek vidi pod mikroskopom, tako da nije potrebno vaditi iz tijela. Jedna menstruacija izostala i to je to.

Spontani pobacaj kod zena starijih od 40 godina ima vjerojatnost 45%. To je "boziji" pobacaj.

Cuvanje trudnoce preko nekog tjedna je obavezno, i tako naravno mora i ostati, medicina neka razumno procjeni koji je to tjedan. Fetus veci od par milimetara po meni treba isto tako sve uciniti da se majka odluci na cuvanje trudnoce. Sve ostalo, sto se moze vidjeti samo pod mikroskopom, zena po meni ima 100% odluku.

I svaki spermij je potencijalno dijete, u milijardama kombinacija sa svakim jajascem.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pobačaj
PostPostano: 21 lis 2016, 14:22 
Offline

Pridružen/a: 15 pro 2014, 18:26
Postovi: 853
Lokacija: Hrvatska Republika Herceg-Bosna
Ja sam ZA POBAČAJ, pokenjam se na mišljenje i muslimana i katolika i pravoslavaca i svih ostalih molitelja imaginarnom liku. Žena ima pravo da odluči šta će sa svojim tijelom, a plod je dio njenog tijela dok se pri porodu ne razdvoje.

_________________
Najljepše ga je sam sebi popušit. Pogotovo ako si crnac pa ti je dovoljno dug. Štrcni sebi u vlastito grlo i najedi se.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pobačaj
PostPostano: 21 lis 2016, 14:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 ruj 2016, 18:10
Postovi: 1624
Robbie MO je napisao/la:
Kad pojedes jaje, jesi li pojeo jaje ili pecenu kokos?

U svakom jaju je oplodjeni embrio kokosi.


Ljevičarima bi dobro došao oplođeni mozak.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pobačaj
PostPostano: 21 lis 2016, 14:26 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69279
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
U proslosti kada se imalo po 15 djece se cak ni rodjena djeca nisu smatrala covjekom, roditelji se ne bi ni emocionalno vezali za bebe, dok ne vide par godina hoce li prezivjeti.

I to konzervativni roditelji. :zubati

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pobačaj
PostPostano: 21 lis 2016, 14:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 ruj 2016, 18:10
Postovi: 1624
Robbie MO je napisao/la:
U proslosti kada se imalo po 15 djece se cak ni rodjena djeca nisu smatrala covjekom, roditelji se ne bi ni emocionalno vezali za bebe, dok ne vide par godina hoce li prezivjeti.

I to konzervativni roditelji. :zubati


Prilično točno. Također, crnce se u određenoj razdoblju u SAD-u nije smatralo ljudima u pravom smislu te riječi. Židove se nije smatralo ljudima u vremenu najmanje od kasnih tridesetih do polovice četrdesetih u većini Europe. Negacija čovječnosti uvijek prati ubijanje onih kojima se čovječnost negira.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pobačaj
PostPostano: 21 lis 2016, 14:30 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69279
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Na ovoj temi sam ipak pristran, jer lako sam ja mogao i sam biti abortiran s obzirom da me roditelji jako mladi napravili.
Da mi je majka bila ekstremno liberalna mogla je reci "sta ce to meni, tek sam se pocela zabavljat u zivotu" i mogao sam zavrsiti na medicinskom otpadu.

Iz tog razloga vise naginjem prema cuvanju trudnoce gdje god se moze, a preko nekog tjedna obavezno.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pobačaj
PostPostano: 21 lis 2016, 14:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Dobra institucija jer uglavnom budu pobačeni budući probisvjeti koji bi odrasli u domu za nezbrinutu djecu. Čak je i empirijski dokazana korelacija (mada naravski se uvijek može govoriti o pravom uzročniku) između legaliziranja pobačaja 70ih i ogromnog pada stopa kriminala u SAD-u 90ih.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pobačaj
PostPostano: 21 lis 2016, 14:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 ruj 2016, 18:10
Postovi: 1624
Aha. A stopu smrtnosti kršćanske novorođenčadi smanjilo je istrjebljenje Židova u Europi. Korelacija je očita.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pobačaj
PostPostano: 21 lis 2016, 14:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24669
Lokacija: Heartbreak Hotel
Ministry of Sound je napisao/la:
Dobra institucija jer uglavnom budu pobačeni budući probisvjeti koji bi odrasli u domu za nezbrinutu djecu. Čak je i empirijski dokazana korelacija (mada naravski se uvijek može govoriti o pravom uzročniku) između legaliziranja pobačaja 70ih i ogromnog pada stopa kriminala u SAD-u 90ih.


Zanimljivo je da u USA preko većinu pobačaja rabi crnačka populacija. Stim u svezi se ti podaci čine logičnim.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pobačaj
PostPostano: 21 lis 2016, 14:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
otkrit ću ti tajnu je napisao/la:
Aha. A stopu smrtnosti kršćanske novorođenčadi smanjilo je istrjebljenje Židova u Europi. Korelacija je očita.


http://www.nber.org/papers/w8004

Citat:
We offer evidence that legalized abortion has contributed significantly to recent crime reductions. Crime began to fall roughly 18 years after abortion legalization. The 5 states that allowed abortion in 1970 experienced declines earlier than the rest of the nation, which legalized in 1973 with Roe v. Wade. States with high abortion rates in the 1970s and 1980s experienced greater crime reductions in the 1990s. In high abortion states, only arrests of those born after abortion legalization fall relative to low abortion states. Legalized abortion appears to account for as much as 50 percent of the recent drop in crime.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pobačaj
PostPostano: 21 lis 2016, 14:44 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
BarackObama je napisao/la:
Ja sam ZA POBAČAJ, pokenjam se na mišljenje i muslimana i katolika i pravoslavaca i svih ostalih molitelja imaginarnom liku. Žena ima pravo da odluči šta će sa svojim tijelom, a plod je dio njenog tijela dok se pri porodu ne razdvoje.



Isto tako je mogla odluciti kada je se natakarila i skakutala na qrc. Pobacaj bi trebao biti dozvoljen samo ukoliko je zeni ugrozeno zdravlje od trudnoce i ukoliko je njena trudnoca rezultat silovanja.

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pobačaj
PostPostano: 21 lis 2016, 14:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24669
Lokacija: Heartbreak Hotel
Robbie MO je napisao/la:
Kad pojedes jaje, jesi li pojeo jaje ili pecenu kokos?

U svakom jaju je oplodjeni embrio kokosi.



Meni se čini da su jaja koja mi koristimu za ishranu ona neoplodjena. Kokoš nosi jaja bez obzira saletio je pjetlic ili ne.

Citat:
Ne bih isao toliko daleko da embrio od par stanica izjednacavam s razvijenim djetetom.


Moguće, ali gdje je granica izmedju toga dvoje? Je li to čin rođenja? Osmi tjedan? 17-ti tjedan? Kada mu srce zakuca? Kada dobije izgled čovjeka? Kada napravi prvi pokret...

Tko je kvalificiran to odrediti?

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pobačaj
PostPostano: 21 lis 2016, 15:02 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69279
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Je mislim da si u pravu za jaje, kokos nese bez obzira na pijetla.

Neka odrede oni koji se time profesinalno bave.

4 stanice embrija, medju kojima nije niti jedan neuron, a kamoli mozak, jednostavno nije osoba.

Potencijalna osoba, to vec da, ali i svako neoplodjeno jajasce okruzeno spermijima je potencijalna osoba.

Slicno kao sto se mora donijeti odluka o dozvoljenoj razini teskih metala u vodi, da bi se ista proglasila "cistom", tako i treba postojati neka (dosta niska, ali treba postojati) vremenska granica kada zena moze uraditi s embrijom sto zeli. I kod slucaja proglasenja vode cistom, i kod proglasenja embrija djetetom, granica je mutna, proizvoljna i administrativna. Ali i kod proizvoljnih granica, postoje razumne proizvoljne i nerazumne proizvoljne granice.
Npr. mozes kao granicu upotrebe vode postaviti jako visoku toleranciju na prisutnost teskih metala, pa ce ljudi umrijeti od trovanja, a mozes postaviti i da je jedan atom olova dovoljan da se voda zabrani za koristenje, pa ljudi umru od zedji. Zivot nije lak.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pobačaj
PostPostano: 21 lis 2016, 16:50 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
to je igranje Boga


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pobačaj
PostPostano: 21 lis 2016, 17:23 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69279
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Nereagiranje takodjer predstavlja odluku.
Odluka da se sve "prepusti bogu" (da se pusti da stvari nekontrolirano idu i da tisuce nasumicnih faktora tzv. "slucajnost" odredi ishod) je po meni
gore "igranje boga" od poduzimanja informirane odluke.

Itekako je bolje odrediti neka razumna pravila, nego pustiti sve crnom medicinskom trzistu, pritisku na zene, progonu vjestica, stigmatiziranju itd... Bolje i 10 000 registriranih pobacaja fetusa velicine do 5 mm, nego 0 registriranih pobacaja i milijun obiteljskih tajni tipa 5 leseva zivorodjenih beba zakopanih iza kuce.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pobačaj
PostPostano: 21 lis 2016, 17:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 ruj 2016, 18:10
Postovi: 1624
To i jest na stvari. Nietzsche im rekao da su bogovi, oni povjerovali i tako se ponašaju. Jednog dana čovječanstvo će se sramiti pobačaja isto kao što se danas srami holokausta. Makar je i holokaust bio moralno opravdan kroz "znanstveno utemeljenje" i zakonsku podlogu. Kad se Boga proglasi mrtvim, to su posljedice.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pobačaj
PostPostano: 21 lis 2016, 17:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 ruj 2016, 18:10
Postovi: 1624
Robbie MO je napisao/la:
Nereagiranje takodjer predstavlja odluku.
Odluka da se sve "prepusti bogu" (da se pusti da stvari nekontrolirano idu i da tisuce nasumicnih faktora tzv. "slucajnost" odredi ishod) je po meni
gore "igranje boga" od poduzimanja informirane odluke.

Itekako je bolje odrediti neka razumna pravila, nego pustiti sve crnom medicinskom trzistu, pritisku na zene, progonu vjestica, stigmatiziranju itd... Bolje i 10 000 registriranih pobacaja fetusa velicine do 5 mm, nego 0 registriranih pobacaja i milijun obiteljskih tajni tipa 5 leseva zivorodjenih beba zakopanih iza kuce.


Bolje i ubojstvo ozakonit nego da ljudi skrivaju leševe kad ucmekaju nekoga.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pobačaj
PostPostano: 21 lis 2016, 17:31 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69279
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
otkrit ću ti tajnu je napisao/la:
To i jest na stvari. Nietzsche im rekao da su bogovi, oni povjerovali i tako se ponašaju. Jednog dana čovječanstvo će se sramiti pobačaja isto kao što se danas srami holokausta. Makar je i holokaust bio moralno opravdan kroz "znanstveno utemeljenje" i zakonsku podlogu. Kad se Boga proglasi mrtvim, to su posljedice.



"Igranje boga" odnosno donosenje odluka koje utjecu na zivot ili smrt je nuzno i neizbjezno kod organiziranja svake civilizacije, pogotovo nekih profesija.
Izbjegavanje takvih odluka i prepustanje da slucajnost odredi ishod je jos gore.

I svaka odluka da se rasporede neke zivotno vazni resursi je odluka tko ce zivjeti a tko umrijeti.

Pa svaki put kad raspodjeljujes novac i resurse izmedju raznih vrsta pacijenata, ti odredjujes tko ce zivjet a tko umrijeti, odnosno dodjeljujes mu vecu ili manju sansu. Kad uplatis radije donaciju Hrvatskom djetetu a Bosnjackom ili Srpskom ne uplatis, kad starije pacijente na razne neizravne nacine "pustis da umru" da ne trose medicinske resurse (budzet fondova za lijekove, vrijeme rada doktora) koji su potrebniji mladjima, ti se itekako igras zivota i smrti.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pobačaj
PostPostano: 21 lis 2016, 17:34 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69279
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
otkrit ću ti tajnu je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:
Nereagiranje takodjer predstavlja odluku.
Odluka da se sve "prepusti bogu" (da se pusti da stvari nekontrolirano idu i da tisuce nasumicnih faktora tzv. "slucajnost" odredi ishod) je po meni
gore "igranje boga" od poduzimanja informirane odluke.

Itekako je bolje odrediti neka razumna pravila, nego pustiti sve crnom medicinskom trzistu, pritisku na zene, progonu vjestica, stigmatiziranju itd... Bolje i 10 000 registriranih pobacaja fetusa velicine do 5 mm, nego 0 registriranih pobacaja i milijun obiteljskih tajni tipa 5 leseva zivorodjenih beba zakopanih iza kuce.


Bolje i ubojstvo ozakonit nego da ljudi skrivaju leševe kad ucmekaju nekoga.


Ako ti je zena koja tabletom unisti embrij od 4 stanice ista kao i ubojica koji ubije osobu od 20 godina, onda bi se valjda, u slucaju zabrane pobacaja, zene koje ilegalno koriste pilule protiv trudnoce, trebale bacati u tamnice 20-30 godina jer je to kazna za tesko ubojstvo?

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pobačaj
PostPostano: 21 lis 2016, 17:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 ruj 2016, 18:10
Postovi: 1624
Robbie MO je napisao/la:
otkrit ću ti tajnu je napisao/la:

Bolje i ubojstvo ozakonit nego da ljudi skrivaju leševe kad ucmekaju nekoga.


Ako ti je zena koja tabletom unisti embrij od 4 stanice ista kao i ubojica koji ubije osobu od 20 godina, onda bi se valjda, u slucaju zabrane pobacaja, zene koje ilegalno koriste pilule protiv trudnoce, trebale bacati u tamnice 20-30 godina jer je to kazna za tesko ubojstvo?


Ne bi. Ali bi kazna za mesara-ubojicu trebala biti jednaka onoj za bilo kojeg drugog ubojicu. Kazne za ubojstva su kod nas prilično blage, dodajmo i to. Više mi se sviđa njemački model standardizirane kazne doživotnog uklanjanja iz društva kada se dokaže ubojstvo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Pobačaj
PostPostano: 21 lis 2016, 17:46 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69279
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Pobacaj je svakako moralno upitan ovisno o okolonostima. Svaka odluka oko nekih pravila je podlozna kontroverzama.
Postoje moralni i medicinski argumenti za i protiv, za svaku pojedinacnu situaciju.



Ima svakako dovoljno moralnih razloga i bez da se uvode dodatna pravila neke religije.

Ako cemo uvodit i religijske argumente nasumicno odabrane religije u raspravu (dusa koja ulazi/opsjeda stanicu u "trenutku" spajanja spermija i jajne stanice, koji uopce nije trenutak nego kontinuiran bioloski proces koji traje minutama ili satima kroz polagano spajanje gena)... Ako je zadatak odredjivanja tjedna iza kojeg je neprihvatljiv pobacaj previse proizvoljno, onda ne treba zaboraviti niti da se sama oplodnja ne dogaja u trenutku. I bog ima zadatak odrediti proizvoljno pravilo u kojem tocno trenutku se jajna stanica smatra oplodjenom. Koliko kromosoma i gena minimalno mora biti spojeno da "dusa" uskoci u stanicu? I onda ih pola pobije u slijedecih par tjedana, to su ovi rani spontani pobacaji za koje sam gore dao podatak da su cesti skoro koliko i porodi. Katolicka crkva te embrije i stanice ne proglasava za svece, da im se vjernici mogu moliti i utjecati. Dvolicno, s obzirom da ih smatra ravnopravnim ljudskim bicima.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 253 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 13 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO