HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 20 tra 2024, 05:30.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 85 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Zašto ljude sa vecim IQ okruženje smatra čudacima i psihopatama?
PostPostano: 17 ožu 2017, 11:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
daramo je napisao/la:
Kod nas pojam filozof se ne veže za inteligenciju nego za one koji puno melju a ništa konkretno ne poduzimaju.

Inteligentne osobe, pri tome mislim na genije u određenom području su većinom ekscentrični i kao takvi se teško uklapaju u okolinu.
Joe spominje da je Tesla bio čudan nama, pa čovjek je i u Americi bio izoliran i umro je u samoći.
Newton je tipa bio genij a čovjek je cijeli život bio opsjednut alkemijom i crnom magijom.

Čovjek se uvijek okružuje sebi sličnima.


To bi bilo tako da osim onih koji puno pričaju a ništa ne kažu su žrtve i oni koji imaju šta za reći pametno , jer kod nas niko ne može ili nije u stanju da sluša nekog duže od 2 rečenice , što zbog nedostatka IQ što zbog nestrpljenja.

Kod nas smatraju inteligentim i pametnim samo one snalažljive laktaroše , pa su zato mnogi krimosi uzor deci a političari i ideolozi-populisti najveće zvezde uz naravno sportiste.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto ljude sa vecim IQ okruženje smatra čudacima i psihopatama?
PostPostano: 17 ožu 2017, 11:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
telaad je napisao/la:
joe enter je napisao/la:

Što bi rekao pokojni Manda iz lepih sela :"Da se vi školavani šta pitate otišli bi Srbija i Srbi u *** davno".

Koliko si puta čuo kad neko obrazovan i pametan dođe i nešto progovori ostali vele "Evo ga ovvaj filozof , sad će ti da nam filozofira".

Kod nas pojam "filozofija" i "filozof" imaju totalno negativnu konotaciju , a čim neko ume da poveže par prostoproširenih rečenica u jednu celinu smatra se opasnošću , gotovo kao neka pošast tipa kuga,lepra,..



Postoji izopaceni pezorativni izraz koji glasi "filozoficar".

Cesto su me tako zvali kad sam bio mali a ustvari sam samo htio da mi objasne.


Odlično što si pomenuo ovo "hteo sam samo da mi objasne" , jer smatram to zapravo najvećim problemom za one koji imaju bar malo soli u glavi.

Dakle , kod nas ovde postoji opšte nerazumevanje iliti bolje reći obična osionost i samoubeđenost , a to je zato što svako inteligentno dete,školarac,mladić,...kad hoće da uđe u suštinu problema i znanja mora nešto pitati i propitivati , a kod nas svaki tzv.autoritet od roditelja,do nastavnika,profesora,šefova na poslu,političara,....to shvataju kao udar na njihov autoritet.

Zbog toga većinu inteligentne dece i ljudi se ućutka i mnogi završe u svojim sobama čitajući "dosadne knjige" ili uteknu preko granice , ili ostanu ovde i zbog moranja priključe se tradicionalnom poimanju pameti i inteligencije , a to je laktanje,beskrupuloznost,....i onda nikad talent i prava inteligencija ne dolazi do izražaja.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto ljude sa vecim IQ okruženje smatra čudacima i psihopatama?
PostPostano: 17 ožu 2017, 12:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 tra 2016, 10:56
Postovi: 889
Lokacija: Stockholm - Banja Luka
joe enter je napisao/la:
Kod nas smatraju inteligentim i pametnim samo one snalažljive laktaroše , pa su zato mnogi krimosi uzor deci a političari i ideolozi-populisti najveće zvezde uz naravno sportiste.


Potpuno se slazem.
Sve receno u jednoj, jedinoj recenici - opis opsteg stanja u drustvu. Dodala bih samo jos da se tu uklapaju i takozvane turbo-folk "zvjezde".

_________________
“To write well and to speak well is mere vanity if one does not live well."

– Bridget of Sweden (1303-1373)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto ljude sa vecim IQ okruženje smatra čudacima i psihopatama?
PostPostano: 17 ožu 2017, 12:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35999
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Zar tako nije i na Zapadu, nikakve razlike što se tiče uzora.
Ovo što kaže Joe stoji, ostaci autoritativnog komunističkog režima još uvijek su i više nego vidljivi, svako pripitivanje autoriteta u našem društvu više nego nepoželjna, od najniže razine do najveće.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto ljude sa vecim IQ okruženje smatra čudacima i psihopatama?
PostPostano: 17 ožu 2017, 12:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 tra 2016, 10:56
Postovi: 889
Lokacija: Stockholm - Banja Luka
daramo je napisao/la:
Zar tako nije i na Zapadu, nikakve razlike što se tiče uzora.
Ovo što kaže Joe stoji, ostaci autoritativnog komunističkog režima još uvijek su i više nego vidljivi, svako pripitivanje autoriteta u našem društvu više nego nepoželjna, od najniže razine do najveće.


Kolega daramo, slicno je i na Zapadu. Doduse, postoji razlika u tome da pojedinac na Zapadu jos uvijek moze da uspije a da pri tome nije clan partije, krimosa, ili cega vec.
Za ostalo se svakako slazem.

_________________
“To write well and to speak well is mere vanity if one does not live well."

– Bridget of Sweden (1303-1373)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto ljude sa vecim IQ okruženje smatra čudacima i psihopatama?
PostPostano: 17 ožu 2017, 12:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
daramo je napisao/la:
Zar tako nije i na Zapadu, nikakve razlike što se tiče uzora.
Ovo što kaže Joe stoji, ostaci autoritativnog komunističkog režima još uvijek su i više nego vidljivi, svako pripitivanje autoriteta u našem društvu više nego nepoželjna, od najniže razine do najveće.


Daramo , vama Hrvatima je ucjepljeno u mozak da su za sve krivi komunisti , i kad oni odu sve će procvetati.
Međutim to nije tačno , već je postoji problem mentaliteta koji je nastao ranije , a komunistički je samo nadogradnja tog istog mentaliteta koji je ipak imao daleko boljih stvari nego oni sistemi koji su mu predhodili , jer su komunisti za razliku od predhodnika imali bar malo svesti o značaju obrazovanja i negovanja nekih talenata.

Svi su mislili da će odlaskom komunista krajem 90' godina doći nešto novo koje će pokrenuti narode i države , međiutim dogodilo se da su došli oni koji su baštinili ono retrogradno što je predhodilo komunistima a ne nešto novo.

Tako da smo dobili povampirene četnike i ustaše koji su zavrišli komunističku školu klimanja glavom a neamju ama baš ništa ponuditi za razliku od krepalih komunista.

Dakle , trebalo se sve tzv.autoritete koji počiivaju na imaginarijama kao što je komunizam,religija i nacija odstraniti , jer komunista.komesar , popovi i tzv.patrioti(nacionalisti) su rak rana za sve mlade talentovane ljude , tj.oni su virusu koji ubijaju ili rasteruju sve pametno i inteligentno.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto ljude sa vecim IQ okruženje smatra čudacima i psihopatama?
PostPostano: 17 ožu 2017, 15:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35999
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Ma da koliko je živućih Srba koji se sjećaju predkomunističkog doba, s druge strana cijela vrhuška i Srba i Hrvata je odgojena u tom mentalitetu.
Naravno da ima i ranijih utjecaja, ali mentalno stanje jedne postkomunističke Hrvatske nije ništa drugačije od stanja Srbije, Rumunjske, Ukrajine i ostatka istočnog bloka.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto ljude sa vecim IQ okruženje smatra čudacima i psihopatama?
PostPostano: 17 ožu 2017, 15:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58784
Lokacija: DAZP HQ
ne znam zašto ste čudaci i psihopati, ali jednostavno jeste. :neznam

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto ljude sa vecim IQ okruženje smatra čudacima i psihopatama?
PostPostano: 17 ožu 2017, 16:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Agathonikos je napisao/la:
A one koji slušaju stranu muziku zovu čupavci i padavičari.

U Banja Luci!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto ljude sa vecim IQ okruženje smatra čudacima i psihopatama?
PostPostano: 17 ožu 2017, 16:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
joe enter je napisao/la:
Agathonikos je napisao/la:
A one koji slušaju stranu muziku zovu čupavci i padavičari.


Normalni momci iz centra grada komentarišu prolaznike :"Eno ga onaj filozof s'kosom i ona njegova padavičarka , sve sami drogaši i gradu jbt".

:zubati

Najjači ste mi vi iz malih gradova kada hoćete nekome da pripišete pozitivnu osobinu, kažete da je "roker". Ili onaj izraz "mi rokeri". :zubati

Umrem od smeha svaki put kad to čujem.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto ljude sa vecim IQ okruženje smatra čudacima i psihopatama?
PostPostano: 17 ožu 2017, 16:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Bobovac je napisao/la:
Pa dobro, ne mora značiti... ja nemam visok IQ pa sam opet čudak. :zubati

Isti slučaj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto ljude sa vecim IQ okruženje smatra čudacima i psihopatama?
PostPostano: 17 ožu 2017, 16:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Metemma je napisao/la:
Leeroy Jenkins je napisao/la:
Kod mene u kraju se za takve kaže Poludio od knjige.


http://www.espreso.rs/vesti/drustvo/125 ... vrsi-video

Meni je u njegovom postu zanimljivija upotreba ijekavice. Izgleda da je čovek stvarno Sandžaklija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto ljude sa vecim IQ okruženje smatra čudacima i psihopatama?
PostPostano: 17 ožu 2017, 17:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Carmello Šešelj je napisao/la:
Agathonikos je napisao/la:
A one koji slušaju stranu muziku zovu čupavci i padavičari.

U Banja Luci!?

Širom BiH, mislim.
Dovoljno je bilo imati malo dužu kosu i slušati malo napadniju muziku da bi vam zalijepili epitet čupavac i metalac, a oni koji bi otišli korak dalje po pitanju muzičkog ukusa bivali bi drogeraši i hašišari. Da li se i danas koriste ti izrazi, nemam pojma. Za padavičare sam prvi put čuo u Srbiji a u Novom Sadu i za izraze drogoš, drkoš i kosoš što bi u našoj interpretaciji bili drogeraš, drkadžija i kosijaner.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto ljude sa vecim IQ okruženje smatra čudacima i psihopatama?
PostPostano: 17 ožu 2017, 17:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Agathonikos je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
U Banja Luci!?

Širom BiH, mislim.
Dovoljno je bilo imati malo dužu kosu i slušati malo napadniju muziku da bi vam zalijepili epitet čupavac i metalac, a oni koji bi otišli korak dalje po pitanju muzičkog ukusa bivali bi drogeraši i hašišari. Da li se i danas koriste ti izrazi, nemam pojma. Za padavičare sam prvi put čuo u Srbiji a u Novom Sadu i za izraze drogoš, drkoš i kosoš što bi u našoj interpretaciji bili drogeraš, drkadžija i kosijaner.

Koristi se u Beogradu izraz "padavičar", ali je rezervisan za likove sa dugom kosom koja nije oprana mesecima, majicom sa motivima ansambla "Iron Maiden", kožnom jaknom sa nitnama... ne i za ljude koji slušaju muziku vansrpskog porekla.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto ljude sa vecim IQ okruženje smatra čudacima i psihopatama?
PostPostano: 17 ožu 2017, 17:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
A i sjećam se da kad sam prvi put čuo za izraz hašišar a da nisam pojma imao šta je hašiš, mislio sam da se kaže hašar a ne hašišar jer bi se to "i" gubilo u izgovoru pa bi zvučalo kao haš(i)šar.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto ljude sa vecim IQ okruženje smatra čudacima i psihopatama?
PostPostano: 17 ožu 2017, 17:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Par godina imam dugačku kosu a par kratku , i nosim bradu već godinama kao i brkove.

Ovo je samo dokaz da kod nas ko god se ističe ili štrči na bilo koji način ga treba diskreditovati,uništiti,ubiti,opljačkati,.....

Citat:
Koristi se u Beogradu izraz "padavičar", ali je rezervisan za likove sa dugom kosom koja nije oprana mesecima, majicom sa motivima ansambla "Iron Maiden", kožnom jaknom sa nitnama... ne i za ljude koji slušaju muziku vansrpskog porekla.


Većina ljudi koji nosi dugu kosu i koja nosi jaknu i majcu Iron Maiden je čistija nego većina Srba i ima daleko bolje higijenske navike čak i od ovih koji slušaju muziku "vansrpskog porekla" a nemaju kosu niti majcu.

Čuj muzika "vansrpskog porekla"?! :ucelo

Kod Srba je sve lasžno i sasvim je logično da žive u lažiu kad imaju predrasude koje uvek počivaju na lažima.

Svaki olinjali rocker sa dugom kosom i majcom Iron Maiden je u proseku pametniji nego prosečan Srbin , jer ako ništa za slušanje Iron Maidena postoji uslov znanja bar malo engleskog jezika i želje života po zapadnim merilima slobode , dok većina Srba ne zna da bekne engleski a o poimanju poetičnosti i značenju stihova ne treba trošiiti reči.

Tako da kad njih zovu padavičarima je zapravo paradoks i govori o poenti ove teme , jer svako ko se izdvaja i nije deo srpskog stada je osuđen na etikete(lažne).

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto ljude sa vecim IQ okruženje smatra čudacima i psihopatama?
PostPostano: 17 ožu 2017, 17:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Po Vukajliji,



Hašišar

Vrsta koja se kod nas raširila tek u poslednjih 30-40 godina. Prvi hašišari su bili ravnopravni članovi naseg društva. U početku su se bavili duvanjem ( udisanjem) ljepila koje su kupovali bez posrednika u trafikama, gvožđarama itd. Tih godina fabrike ljepila u Pirotu i Borovu su radile u tri smjene da bi zadovoljile sve potrebe naših hašišara.
Hašišari su održavali duge kose, oblačili uske farmerice i obuvali šangajke ( malo imućniji su imali duboke puma patike). Uglavnom su naseljavali skrovita mjesta u školskim dvorištima i sportskim igralištima. Razvojem demokratije, tehnologije i nauke ovi pitomi ljudi su prešli sa ljepila ne neke nove proizovde i onda je sve otišlo u p.... m.......!




Phhahha izgleda da sam i ja bio hašišar.

Obožavao sam te šangajke (duboke) a onda su se pojavile i te duboke pume, bijele i crne. To je tad bio glavni hit a ja sam imao bijele i poderao sam 3 para u godinu-dvije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto ljude sa vecim IQ okruženje smatra čudacima i psihopatama?
PostPostano: 17 ožu 2017, 17:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
joe enter je napisao/la:
Par godina imam dugačku kosu a par kratku , i nosim bradu već godinama kao i brkove.

Ovo je samo dokaz da kod nas ko god se ističe ili štrči na bilo koji način ga treba diskreditovati,uništiti,ubiti,opljačkati,.....

Citat:
Koristi se u Beogradu izraz "padavičar", ali je rezervisan za likove sa dugom kosom koja nije oprana mesecima, majicom sa motivima ansambla "Iron Maiden", kožnom jaknom sa nitnama... ne i za ljude koji slušaju muziku vansrpskog porekla.


Većina ljudi koji nosi dugu kosu i koja nosi jaknu i majcu Iron Maiden je čistija nego većina Srba i ima daleko bolje higijenske navike čak i od ovih koji slušaju muziku "vansrpskog porekla" a nemaju kosu niti majcu.

Čuj muzika "vansrpskog porekla"?! :ucelo

Kod Srba je sve lasžno i sasvim je logično da žive u lažiu kad imaju predrasude koje uvek počivaju na lažima.

Svaki olinjali rocker sa dugom kosom i majcom Iron Maiden je u proseku pametniji nego prosečan Srbin , jer ako ništa za slušanje Iron Maidena postoji uslov znanja bar malo engleskog jezika i želje života po zapadnim merilima slobode , dok većina Srba ne zna da bekne engleski a o poimanju poetičnosti i značenju stihova ne treba trošiiti reči.

Tako da kad njih zovu padavičarima je zapravo paradoks i govori o poenti ove teme , jer svako ko se izdvaja i nije deo srpskog stada je osuđen na etikete(lažne).

Prepoznati sarkazam je jedna od odlika inteligencije. Biti u stanju šaliti se ili prihvatiti šalu na svoj račun je jedna od odlika mentalne uravnoteženosti.

Inače, meni je Iron Maiden muzika za decu do 13 godina. Tada sam ih i slušao. Sada mi najviše prija Blues, mada volim sve muzičke pravce, ako je pesma kvalitetna tj po mom ukusu.

Baš si pravi stereotipni malograđanski "roker".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto ljude sa vecim IQ okruženje smatra čudacima i psihopatama?
PostPostano: 17 ožu 2017, 17:33 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34
Postovi: 3541
Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
Carmello Šešelj je napisao/la:
joe enter je napisao/la:
Par godina imam dugačku kosu a par kratku , i nosim bradu već godinama kao i brkove.

Ovo je samo dokaz da kod nas ko god se ističe ili štrči na bilo koji način ga treba diskreditovati,uništiti,ubiti,opljačkati,.....



Većina ljudi koji nosi dugu kosu i koja nosi jaknu i majcu Iron Maiden je čistija nego većina Srba i ima daleko bolje higijenske navike čak i od ovih koji slušaju muziku "vansrpskog porekla" a nemaju kosu niti majcu.

Čuj muzika "vansrpskog porekla"?! :ucelo

Kod Srba je sve lasžno i sasvim je logično da žive u lažiu kad imaju predrasude koje uvek počivaju na lažima.

Svaki olinjali rocker sa dugom kosom i majcom Iron Maiden je u proseku pametniji nego prosečan Srbin , jer ako ništa za slušanje Iron Maidena postoji uslov znanja bar malo engleskog jezika i želje života po zapadnim merilima slobode , dok većina Srba ne zna da bekne engleski a o poimanju poetičnosti i značenju stihova ne treba trošiiti reči.

Tako da kad njih zovu padavičarima je zapravo paradoks i govori o poenti ove teme , jer svako ko se izdvaja i nije deo srpskog stada je osuđen na etikete(lažne).

Prepoznati sarkazam je jedna od odlika inteligencije. Biti u stanju šaliti se ili prihvatiti šalu na svoj račun je jedna od odlika mentalne uravnoteženosti.

Inače. meni je Iron Maiden muzika za decu do 13 godina. Tada sam ih i slušao. Sada mi najviše prija blues, mada volim sve muzičke pravce, ako je pesma kvalitetna tj po mom ukusu.

Baš si pravi stereotipni malograđanski "roker".


Nije ni čudo što se alkoholišeš. :zubati

_________________
Robi lopove vrati bodove!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto ljude sa vecim IQ okruženje smatra čudacima i psihopatama?
PostPostano: 17 ožu 2017, 17:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Carmello Šešelj je napisao/la:
joe enter je napisao/la:

Normalni momci iz centra grada komentarišu prolaznike :"Eno ga onaj filozof s'kosom i ona njegova padavičarka , sve sami drogaši i gradu jbt".

:zubati

Najjači ste mi vi iz malih gradova kada hoćete nekome da pripišete pozitivnu osobinu, kažete da je "roker". Ili onaj izraz "mi rokeri". :zubati

Umrem od smeha svaki put kad to čujem.


Upravo pokazuješ sa ovim da si tipičan sa ovih prostora i da svako onaj koji nije po merilima srpskog stada nešto što ne valja.

Opet lažeš i lepiš etikete , k'o da te je BBC pravio.

Odakle ti priča da ljudi iz malih gradova imaju potrebu da kad nekog smatraju pozitivnom kažu da je "rocker"??

Ja sam to čuo od Beograđana između ostalog od moje rodbine i prijatelja , i to je sasvim logična konstatacija jer glavu na panj stavljam ako ljudi koji slušaju rock muziku nisu intelgentiji,prosvećeniji i moralniiji od ljudi koji slušaju narodnjake i slične tumore na mozgu.

Ako se vi družite sa slušaocima Ceca,Goca,Meca...pičkematerine kako se već zovu , a imaju normalan IQ i skloni su obrazovanju,prosvećenju i intelektulanoj misli , onda ili ja ne živim u istoj zemlji ili vi prosto lažete.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto ljude sa vecim IQ okruženje smatra čudacima i psihopatama?
PostPostano: 17 ožu 2017, 17:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Carmello Šešelj je napisao/la:
Prepoznati sarkazam je jedna od odlika inteligencije. Biti u stanju šaliti se ili prihvatiti šalu na svoj račun je jedna od odlika mentalne uravnoteženosti.

Inače, meni je Iron Maiden muzika za decu do 13 godina. Tada sam ih i slušao. Sada mi najviše prija Blues, mada volim sve muzičke pravce, ako je pesma kvalitetna tj po mom ukusu.

Baš si pravi stereotipni malograđanski "roker".


Možda bi i prepoznao sarkzam kod tebe da te nisam neki dan uhvatio kako lažeš i lepiš etikete , što upravo govori ova tema tj.obrađuje ljude kao ti koji hoće da diskvalifikuju druge lažima i izvrtanjima jer nisu u stanju da im pariraju argumentima o osnovnim principima civilizovanog života.

Iron Maiden je nebitan , i ja sam ga slušao kao klinac , a danas ga ne slušam često ne zato što je to klinačka muzika već neću da kvarim svoje klinačke lepe uspomene.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto ljude sa vecim IQ okruženje smatra čudacima i psihopatama?
PostPostano: 17 ožu 2017, 17:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Neko kaže i da je inteligencija usko vezana uz ukus.


slika

Ženski Levis 501 iz osamdesetih koje su kod nas uzele maha tih godina, najbolje tole ever po mom uzvišenom mišljenju. Dobro žensko prkno upakovano u njih je bio prizor koji se ne zaboravlja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto ljude sa vecim IQ okruženje smatra čudacima i psihopatama?
PostPostano: 17 ožu 2017, 18:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
joe enter je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Prepoznati sarkazam je jedna od odlika inteligencije. Biti u stanju šaliti se ili prihvatiti šalu na svoj račun je jedna od odlika mentalne uravnoteženosti.

Inače, meni je Iron Maiden muzika za decu do 13 godina. Tada sam ih i slušao. Sada mi najviše prija Blues, mada volim sve muzičke pravce, ako je pesma kvalitetna tj po mom ukusu.

Baš si pravi stereotipni malograđanski "roker".


Možda bi i prepoznao sarkzam kod tebe da te nisam neki dan uhvatio kako lažeš i lepiš etikete , što upravo govori ova tema tj.obrađuje ljude kao ti koji hoće da diskvalifikuju druge lažima i izvrtanjima jer nisu u stanju da im pariraju argumentima o osnovnim principima civilizovanog života.

Iron Maiden je nebitan , i ja sam ga slušao kao klinac , a danas ga ne slušam često ne zato što je to klinačka muzika već neću da kvarim svoje klinačke lepe uspomene.

Lol, pa ti si se stvarno našao uvređen. =))

E moj joe...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto ljude sa vecim IQ okruženje smatra čudacima i psihopatama?
PostPostano: 17 ožu 2017, 18:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Agathonikos je napisao/la:
Neko kaže i da je inteligencija usko vezana uz ukus.


slika

Ženski Levis 501 iz osamdesetih koje su kod nas uzele maha tih godina, najbolje tole ever po mom uzvišenom mišljenju. Dobro žensko prkno upakovano u njih je bio prizor koji se ne zaboravlja.


I papagaji odlično pričaju ali oni nemaju pojma šta pričaju i šta znači šta su izgovorili.

Tako da ako neko obuče leviske 501 ne znači da ima ukusa a pogotvo da je inteligentan , ali u to vreme kojeg se dobro sećam jer sam i sam nosio 501 , mogu reći da je procenat inteligentih bio veći kod onih koji su nosili 501,patike i martine nego ovih koji su furali marke tipa Kasuči,Versaće,....i nosili one letnje cipelice sa žirovima zvane kurtonke. :zubati

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto ljude sa vecim IQ okruženje smatra čudacima i psihopatama?
PostPostano: 17 ožu 2017, 18:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Koj će qua Joe Enter na ovoj temi, nije o čudacima i psihopatama već o čudacima i psihopatama sa većim IQ.

Jebote, koja je on klišejčina, metalac iz Savinog Sela koji je uvijek bio ispred svoje zatucane i zaostale sredine i po muzičkom ukusu i po bradi i brkovima, pa se to nastavilo i u političkim stavovima... padavičare treba šišati i batinati od malih nogu, izrastu u degenerike :zubati

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 85 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 14 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO