HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 20 tra 2024, 05:01.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 85 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Zašto ljude sa vecim IQ okruženje smatra čudacima i psihopatama?
PostPostano: 17 ožu 2017, 18:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
joe enter je napisao/la:
nosili one letnje cipelice sa žirovima zvane kurtonke. :zubati


:laugh

Pa kako se njih sjetište, gospodine Joe :D
Nisam ih poznavao pod tim nazivom ali bih se i kao dijete uvijek odvalio od smijeha kad bi ih ugledao na nekom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto ljude sa vecim IQ okruženje smatra čudacima i psihopatama?
PostPostano: 17 ožu 2017, 18:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Metemma je napisao/la:
Jebote, koja je on klišejčina, metalac iz Savinog Sela koji je uvijek bio ispred svoje zatucane i zaostale sredine

Pa zato i kažem "mi rokeri". Kliše na n-tu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto ljude sa vecim IQ okruženje smatra čudacima i psihopatama?
PostPostano: 17 ožu 2017, 18:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Ko šta sluša je davna stvar iz moje mladosti kad nije bilo šabaskih lokala i kad se šabanlul mogao čuti na svadbi i na ispraćaju u vojsku , tako da ta vrsta podele više nepostoji jer su pobedili ovi "normalni" definitivno , i Ceca nam je danas ultimativni uzor za decu a ne Bruce Dickinson.

Danas se klinci u BG dele samo ko za koga navija u smislu ko će gore šta polomiti i jače nekome jebati mater šakama i nogama , i dele se po učesnicima u Parovima.

Vaše je vreme došlo , i nema nameru otići , ali zato je otišla većina onih koji su se delili po pitanju muzike i nisu se hteli družiti sa šabanima kao što su dotična gospoda iz BG i RS-a.

A ti Matamajmune drž' se lopate i prekopavaj sekundardne grobnice, a posle u kafanu pa slušaj Cecu i mislim da neće izlaziti iz proseka niti štrčati , bićeš čak slavljen zbog toga.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto ljude sa vecim IQ okruženje smatra čudacima i psihopatama?
PostPostano: 17 ožu 2017, 19:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА


Predivna baladica. Toliko mi se sviđa da kad je slušam, odslušam je po desetak puta u cugu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto ljude sa vecim IQ okruženje smatra čudacima i psihopatama?
PostPostano: 17 ožu 2017, 19:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
joe enter je napisao/la:
Ko šta sluša je davna stvar iz moje mladosti kad nije bilo šabaskih lokala i kad se šabanlul mogao čuti na svadbi i na ispraćaju u vojsku , tako da ta vrsta podele više nepostoji jer su pobedili ovi "normalni" definitivno , i Ceca nam je danas ultimativni uzor za decu a ne Bruce Dickinson.

Danas se klinci u BG dele samo ko za koga navija u smislu ko će gore šta polomiti i jače nekome jebati mater šakama i nogama , i dele se po učesnicima u Parovima.

Vaše je vreme došlo , i nema nameru otići , ali zato je otišla većina onih koji su se delili po pitanju muzike i nisu se hteli družiti sa šabanima kao što su dotična gospoda iz BG i RS-a.

A ti Matamajmune drž' se lopate i prekopavaj sekundardne grobnice, a posle u kafanu pa slušaj Cecu i mislim da neće izlaziti iz proseka niti štrčati , bićeš čak slavljen zbog toga.

Ovde nikog ne zanima šta ko sluša. To je samo muzika, a ima je od jako kvalitetne, pa do kriminalno loše. To što ste vi zapeli u 1969., pa slušate muziku iz bunta prema zaostaloj okolini i vrsta muzike koju slušate vas čini pripadnicima prosvećene kaste, je zato što ste zaostala selendra. A vi ste takvim ponašanjem veće seljačine od onih koji slušaju narodnjake.

To je samo muzika, opterećeni čoveče. Ne volim ni ja Cecu ili Karleušu, pa se ne osećam kao prosvetitelj zbog toga.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto ljude sa vecim IQ okruženje smatra čudacima i psihopatama?
PostPostano: 17 ožu 2017, 19:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА


A tek ovo. Ovo u cugu odslušam i po jedanaestak puta.




Ili ovo. Bez pet-šest puta u cugu kao da nisam odslušao nijednom. Itd, da ne nabrajam dalje.




Ako ima neki stručnjak za muziku, tekst pjesama i IQ, neka mi kaže koliki mi je, mali ili veliki :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto ljude sa vecim IQ okruženje smatra čudacima i psihopatama?
PostPostano: 17 ožu 2017, 19:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Carmello Šešelj je napisao/la:
joe enter je napisao/la:
Ko šta sluša je davna stvar iz moje mladosti kad nije bilo šabaskih lokala i kad se šabanlul mogao čuti na svadbi i na ispraćaju u vojsku , tako da ta vrsta podele više nepostoji jer su pobedili ovi "normalni" definitivno , i Ceca nam je danas ultimativni uzor za decu a ne Bruce Dickinson.

Danas se klinci u BG dele samo ko za koga navija u smislu ko će gore šta polomiti i jače nekome jebati mater šakama i nogama , i dele se po učesnicima u Parovima.

Vaše je vreme došlo , i nema nameru otići , ali zato je otišla većina onih koji su se delili po pitanju muzike i nisu se hteli družiti sa šabanima kao što su dotična gospoda iz BG i RS-a.

A ti Matamajmune drž' se lopate i prekopavaj sekundardne grobnice, a posle u kafanu pa slušaj Cecu i mislim da neće izlaziti iz proseka niti štrčati , bićeš čak slavljen zbog toga.

Ovde nikog ne zanima šta ko sluša. To je samo muzika, a ima je od jako kvalitetne, pa do kriminalno loše. To što ste vi zapeli u 1969., pa slušate muziku iz bunta prema zaostaloj okolini i vrsta muzike koju slušate vas čini pripadnicima prosvećene kaste, je zato što ste zaostala selendra. A vi ste takvim ponašanjem veće seljačine od onih koji slušaju narodnjake.

To je samo muzika, opterećeni čoveče. Ne volim ni ja Cecu ili Karleušu, pa se ne osećam kao prosvetitelj zbog toga.


Ja sma govorio o pršlom vremenu kad se znalo ko je seljačina jer se znalo u kojojj muzici uživa.
Danas svi uživaju u toj muzici i većinu boli *** za muziku , što dovoljno govori koliko smo pali zbog takvih kao što si ti.

Muzika nije merilo ali jeste ogledalo , jer to je jedna od kulturoloških matrica koja hteli ne hteli pokazuje kakve vrednosti imaju slušaoci.

Pa se tako zna da je većina pljačkaša,ubica,kriminalaca,ratnih zločinaca,...slušaoci Cece ili ih kao i tebe boli *** za muziku sve dok trešte milozvuci rodnog sela.

Znači muzika je jooš uvek pokazatelj upravo zato što ljude više i ne zanima koja je i šta je i šta ona kulturološki predstavlja , pa shodno time mogu reći da je danas gore jer su ljudi gluplji i plići nego ranije.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto ljude sa vecim IQ okruženje smatra čudacima i psihopatama?
PostPostano: 17 ožu 2017, 19:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Evo da i ja ispadnem neko sa velikim IQ-om. Jedna od mojih omiljenih pesama, mogu ceo dan da je slušam bez prestanka.



Slažete li se da smo jako inteligentni, gospodine Agathonikos? :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto ljude sa vecim IQ okruženje smatra čudacima i psihopatama?
PostPostano: 17 ožu 2017, 19:43 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34
Postovi: 3541
Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
Je l' slusa neko modernu rusku muziku?
Nije provokacija, stvarno me zanima.

_________________
Robi lopove vrati bodove!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto ljude sa vecim IQ okruženje smatra čudacima i psihopatama?
PostPostano: 17 ožu 2017, 19:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Agathonikos je napisao/la:


A tek ovo. Ovo u cugu odslušam i po jedanaestak puta.




Ili ovo. Bez pet-šest puta u cugu kao da nisam odslušao nijednom. Itd, da ne nabrajam dalje.




Ako ima neki stručnjak za muziku, tekst pjesama i IQ, neka mi kaže koliki mi je, mali ili veliki :D


Nisi glup ali nisi baš ni bistar izgleda jer ne znam kako se uklapa ova umetnost koju slušaš sa seljoberskim nacionalizmom koji podržavaš , možda si homoduuplex(podvojena ličnost). :zubati

Zato kažem da ti Agatone nisi definitvno glup već imaš soli u glavi bez obzira što se ne slažemo u dosta stvari , ali si tipični balkanski konformista pa kući slušaš BB.Kinga , a posle dižeš ruke po kafanama uz milozvuke rodnog turbo-folk kraja čisto da ne bi ispao iz srpskog stada , ili ne daj bože da te srpski ovnovi odbace iz stada.

Kad sam ja video pre 10 godina da mnogi ljudi iz kulturnog,političkog kruga naših zemalja u okruuženju idu na koncerte Halida Bešlića i njega smatraju kao nekom pravom narodnom muzikom za razliku od ovih novih , odmah sam znao da je sve ošlo u tri lepe pičke materine.

Pa onda priče o sevdalinkama , e od toga me jeza podilazi jer kad sam ja bio klinac to su bili prosto tupavi narodnjaci , i ta muzika i osećaje koje budi kod ljudi jer preteča i otac i majka turbo-folka , ali danas postade umetnost i prava tradicija.

I meni su nekada išli na živce oni. koji mrzee narodnjake pa sam ih smatrao nadobudnim uobražennicima , ali mi je sad žao što sam bio takav jer kad se jednom skinu gaće pred šabanima možeš samo da ga primaš i kreneš da uživaš jer oni neće izvaditi svoje spoloviilo iz zadnjice dok ga sam na silu ne makneš. :zubati

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto ljude sa vecim IQ okruženje smatra čudacima i psihopatama?
PostPostano: 17 ožu 2017, 19:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Leeroy Jenkins je napisao/la:
Je l' slusa neko modernu rusku muziku?
Nije provokacija, stvarno me zanima.

Ja ne. Ali bojim se da će joe sada da te napadne da si pravoslavni koljač jer slušaš to.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto ljude sa vecim IQ okruženje smatra čudacima i psihopatama?
PostPostano: 17 ožu 2017, 19:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Carmello Šešelj je napisao/la:
Leeroy Jenkins je napisao/la:
Je l' slusa neko modernu rusku muziku?
Nije provokacija, stvarno me zanima.

Ja ne. Ali bojim se da će joe sada da te napadne da si pravoslavni koljač jer slušaš to.


Opet lepiš etikete lažovčino.

Okani me se svega ti , jer nemam više snage da se jebavam sa lažovima kao što si ti , BBC i slični.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto ljude sa vecim IQ okruženje smatra čudacima i psihopatama?
PostPostano: 17 ožu 2017, 19:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Ne lepim etikete, nego te zajebavam. A zajebavam te jer te je mnogo lako zajebavati. A mnogo te je lako zajebavati jer se pališ kao šleper hepo kockica poliven kerozinom i sve shvataš smrtno ozbiljno. A meni onda bude jako zabavno da gledam tvoju smrtno ozbiljnu reakciju.


A sada bez zajebancije, po treći put ti kažem, to je samo muzika i ništa više od toga. Opusti se i pusti ljude da slušaju ono što im se sluša.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto ljude sa vecim IQ okruženje smatra čudacima i psihopatama?
PostPostano: 17 ožu 2017, 19:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Carmello Šešelj je napisao/la:

Slažete li se da smo jako inteligentni, gospodine Agathonikos? :D

Absoludli, gospodine Karmelo :D
A da bi gore pomenuti stručnjak za IQ imao što potpuniji uvid u to koliki mi je, kako da ne pomenem i gusle, jer ako ih barem jedamput dnevno ne odslušam, nije mi dobro :clap


:D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto ljude sa vecim IQ okruženje smatra čudacima i psihopatama?
PostPostano: 17 ožu 2017, 20:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Zezanje mlatimudana je primer i glavni dokaz zašto nam mladi odlaze i zašto ološ vlada sa kriminalcima ovako dugo.

Ali jebeš zemlju i jebeš mlade , bitno je da se zeza i uživa u narodnom izričaju ,a vamo mlade i obrazovane mlate po ulicama i ne mogu ništa uraditi u svojoj zemlji jer ih nema ko zaštiti s'obzirom da slave sebe i svoj sujetu uz nardone milozvuke i boli ih *** za sve koji nisu kao oni.

Odlična je tema jer se uveliko pokazuju primeri forumaša zašto oni sa većim IQ uvek najebu na ovim prostorima.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto ljude sa vecim IQ okruženje smatra čudacima i psihopatama?
PostPostano: 17 ožu 2017, 20:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Apsolutno, muzika je kriva za sve. Kada bi svi slušali Baha ili barem Jazz, imali bi BDP kao Luksemburg.

Kakav ludak, majko mila. :klanjam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto ljude sa vecim IQ okruženje smatra čudacima i psihopatama?
PostPostano: 17 ožu 2017, 20:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 tra 2016, 10:56
Postovi: 889
Lokacija: Stockholm - Banja Luka
joe enter je napisao/la:
Zezanje mlatimudana je primer i glavni dokaz zašto nam mladi odlaze i zašto ološ vlada sa kriminalcima ovako dugo.

Ali jebeš zemlju i jebeš mlade , bitno je da se zeza i uživa u narodnom izričaju ,a vamo mlade i obrazovane mlate po ulicama i ne mogu ništa uraditi u svojoj zemlji jer ih nema ko zaštiti s'obzirom da slave sebe i svoj sujetu uz nardone milozvuke i boli ih *** za sve koji nisu kao oni.

Odlična je tema jer se uveliko pokazuju primeri forumaša zašto oni sa većim IQ uvek najebu na ovim prostorima.


Kolega enter, mozda je onda i bolje sto ti mladi ljudi odlaze sa Balkana. Zivot je suvise kratak da bi se oni, kao pojedinci, borili protiv vjetrenjaca na tim prostorima. Ipak je ljepse otici u svijet, putovati, stvarati... nego ostati i gajiti mrznju. Imam osjecaj da se ta mrznja ne gaji toliko mnogo ni medju razlicitim etnicitetima, nego koliko je slucaj ako pojedinac jednog enticiteta odudara od stada. Najteze u zivotu je biti covjek, sve ostalo je suvise lako.

_________________
“To write well and to speak well is mere vanity if one does not live well."

– Bridget of Sweden (1303-1373)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto ljude sa vecim IQ okruženje smatra čudacima i psihopatama?
PostPostano: 17 ožu 2017, 20:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
A nakon gusala nekako mi najviše sjedne ZZ Top, ne znam zašto. Vjerovatno i ta moja višedecenijska ljubav prema teksaškim ukrotiteljima gitara ima veze sa mojim intelektualnim dometima.



:punk


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto ljude sa vecim IQ okruženje smatra čudacima i psihopatama?
PostPostano: 17 ožu 2017, 20:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 tra 2012, 19:51
Postovi: 1490
Joe, skrati priču. On je kloc. Nije ni čudak ni psihopata. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto ljude sa vecim IQ okruženje smatra čudacima i psihopatama?
PostPostano: 17 ožu 2017, 20:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Audrey je napisao/la:
joe enter je napisao/la:
Zezanje mlatimudana je primer i glavni dokaz zašto nam mladi odlaze i zašto ološ vlada sa kriminalcima ovako dugo.

Ali jebeš zemlju i jebeš mlade , bitno je da se zeza i uživa u narodnom izričaju ,a vamo mlade i obrazovane mlate po ulicama i ne mogu ništa uraditi u svojoj zemlji jer ih nema ko zaštiti s'obzirom da slave sebe i svoj sujetu uz nardone milozvuke i boli ih *** za sve koji nisu kao oni.

Odlična je tema jer se uveliko pokazuju primeri forumaša zašto oni sa većim IQ uvek najebu na ovim prostorima.


Kolega enter, mozda je onda i bolje sto ti mladi ljudi odlaze sa Balkana. Zivot je suvise kratak da bi se oni, kao pojedinci, borili protiv vjetrenjaca na tim prostorima. Ipak je ljepse otici u svijet, putovati, stvarati... nego ostati i gajiti mrznju. Imam osjecaj da se ta mrznja ne gaji toliko mnogo ni medju razlicitim etnicitetima, nego koliko je slucaj ako pojedinac jednog enticiteta odudara od stada. Najteze u zivotu je biti covjek, sve ostalo je suvise lako.


Ja sam patriota a ne nacionalista , pa osećam dužnost da se borim da mladi ostanu u ovoj zemlji i izgrade je za sve ljude da žive dobro i kvalitetno kako god mogu , a da ne govorim kako ćemo nestati za nekoliko generacija zbog ovog trenda odlaska.

Dok ovima nacionalistima je sve ravno za ovu zemlju i njen opstanak , i ako ne teraju mlade svojim idiotskim odnosom smatrajući ih čudacima i ludacima , onda se samo zezaju oko tog problema i osećaju neizreciv bol u polnom organu za bilo šta osim svojih nacionalnih osećaja i sujete.

Pojedinci pokreću jedno društvo napred , i ako nema sistemske podrške vladajućih elita oni će biti u zapećku i otići će.
Međutim kod nas je sve nacionalistički populizam i svi padaju na te fore , a mladi i obrazovami su proglašeni za ludake na dnevnoj bazi u svojim ulicama,školama,porodicama,...i nacionalnim populistima ne pada napamet da ih zaštiti i gurne napred jer onda mora prestatiti biti populista toga tipa , a to znači da će izgubiti vlast.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto ljude sa vecim IQ okruženje smatra čudacima i psihopatama?
PostPostano: 17 ožu 2017, 20:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Agathonikos je napisao/la:
A nakon gusala nekako mi najviše sjedne ZZ Top, ne znam zašto. Vjerovatno i ta moja višedecenijska ljubav prema teksaškim ukrotiteljima gitara ima veze sa mojim intelektualnim dometima.



:punk

Ne možete da dosegnete te intelektualne domete, jer muziku doživljavate kao umetnost u kojoj se uživa. Umesto da je, kao pravi progresivac, doživljavate kao bunt protiv sistema i način da se prikažete kao alternativac, koji, nesputan ustaljenim normama, ruši vekovne zablude ovog naroda i čini ga boljim narodom, tako što će mu zabraniti da sluša ono što mu se sluša. Treba formirati komisiju sa joeom na čelu koja će da brine o duhovnom zdravlju ovog naroda tako što će izdavati dozvole šta sme da se sluša, a šta ne, inače odošmo svi u pm. Pa jel vi stvarno mislite da bi nas NATO bombardovao da nije bilo turbo folka!? Ta ne budite naivni, gospodine Agathonikos, pričamo o najozbiljnijem mogućem problemu koji tišti srpski narod i tom problemu treba prići sa maksimalnom ozbiljnošću.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto ljude sa vecim IQ okruženje smatra čudacima i psihopatama?
PostPostano: 17 ožu 2017, 21:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Iako nerado to kažem ali bojim se da ste 101% u pravu, gospodine Karmelo.
Ta komisija za koju se zalažete bi rješila sve probleme i utrla put ka boljoj budućnosti mladih generacija i ljepšoj prošlosti onih starijih. Znači jedno veliko bravo za napor koji ste uložili kako biste došli do formule za kojom su genercije i generacije prije nas bezuspješno tragale.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto ljude sa vecim IQ okruženje smatra čudacima i psihopatama?
PostPostano: 17 ožu 2017, 21:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Leeroy Jenkins je napisao/la:
Je l' slusa neko modernu rusku muziku?
Nije provokacija, stvarno me zanima.


Углавном неке старије познате народне, али и понешто ново што не одскаче пуно од тога, нпр:




_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto ljude sa vecim IQ okruženje smatra čudacima i psihopatama?
PostPostano: 17 ožu 2017, 22:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Agathonikos je napisao/la:
Iako nerado to kažem ali bojim se da ste 101% u pravu, gospodine Karmelo.
Ta komisija za koju se zalažete bi rješila sve probleme i utrla put ka boljoj budućnosti mladih generacija i ljepšoj prošlosti onih starijih. Znači jedno veliko bravo za napor koji ste uložili kako biste došli do formule za kojom su genercije i generacije prije nas bezuspješno tragale.




Jado zvani Karmelo je pre neki dan uhvaćen da LAŽE ladno izjavljujući za neke ljude i organizacije zastrašujuće opanjkavanje i etiketiranje kad vidi da ne može da se bori protiv argumenata , pa shodno sa to tradicijom on nastavblja dalje u društvu sa tobom da meni lepi nešto što nisam govorio a kamoli mislio.

Kakva komisija?? , gde sam ja toi pomenuo ijednom?? , tj.gde sam bar ijednom aludirao??

Nije poenta u muzici već o kulturnim obrascima i kulturološkim matricama koje fura naša država i vlastodršci već decenijama da više nema ljudi niti klinaca koji slušaju išta više osim Ace Lukasa i Cece , i da bude još gore oni nemaju pojma o bilo čemu kao što to voli da bude Karmelo , da klincima nisu prioriteti umetnost i ideali koju umetnost nosi već prazna glava da bi u nju imali šta njegovi i tvoji pokvareno strpati dok su još mladi.

A sad možeš nastacviti postavljanjem klipova i pričama o nekim komisijama i ostalim izmišljenim pričama.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Zašto ljude sa vecim IQ okruženje smatra čudacima i psihopatama?
PostPostano: 17 ožu 2017, 23:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Gospodine Joe, gospodin Karmelo ne voli gospođicu Cecu za koju ste toliko zapeli (za razliku od mene koji se veoma raznježim slušajući njene predivne baladice) pa ste opet kivni na njega i smatrate ga kočničarem svijetle budućnosti. Mijenjajte nešto u koncepciji jer vas stvarno ne razumijem a tako bih želio da vas razumijem.




:wub


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 85 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 12 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO