HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 06:50.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 145 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Ako smo mi Srbi imali neki velikosrpski plan, zašto je onda potpisan Kutiljerov plan.. ?
PostPostano: 05 ruj 2021, 20:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21532
Ajmo još jednom.
Cutillerov plan nije imao dogovorene granice.
Prva verzija je isla po općinskim granicama i tu vrijedi podjela 44-44-12.
Druga verzija nije, ne znam na pamet postotke, ali mi se čini da su 50-25-25.

Dakle, Lasica tu ima pravo. Cutillerom bi Srbi ugovorili svoju državu u BiH, riječ je samo o taktici.

Sljedeći plan je bio Vance-Owenov, u njemu je omjer bio 42-28-27 i 3 za Distrikt Sarajevo.
Postoci su poprilično varirali, a Srbi plbi prije ili kasnije dobili koridor.

Naša je stvar kaj smo mi imali problema sa srbima u RH, pa nam nije baš ni odgovarala srpska država u BiH.
Velikosrpski je osvajanje gradova i prostora koji u tom trenutku nisu srpski.
Samo je problem što u BiH tog vremena postoji gomila miješanih gradova (sela su manje više jednonacionalna) za koje bi se i ovako i onako borilo.
Uzimanje 70% BiH 92. je velikosrpska politika.
RS na 40ak% u tom trenutku ne bi bila.
I to je sve, nikakva filozofija.
Imali ste oružje, i sredstva išli ste na maksimum.
U nekim stvarima ste se zeznuli, radili ste i gomilu stvari koje niste trebali, ali velika je vjerojatnost da bi i ostali zauzeli 70% BiH da su imali priliku.
Ratne zločine se tu ne opravdava, ali teritorija bi se vjerojatno tada svi nakrcali.

I BiH nije ista kao i HR.
U HR niste držali nijedan veći grad, teritorij je etnički bio šahovsko polje, a vi ste jedva činili 12% pučanstva, pri čemu je trećina bila u velikim hrvatskim gradovima (50% policije i 30% administracije ste činili u RH), trećina u gradovima uz frontu, a tek trećina po raznoraznim pustarama gdje je proglašena nova država.
S time da je i od tih 12% dobar dio bio emigracija iz ostatka SFRJ, poglavito zapadne Bosne.

U BiH ste držali i neke gradove, u dosta gradova vas je bilo oko pola, a u postotku vas je bilo skoro triput više, dok se ostatak dijelio na dvije nacije.
Imali ste i poprilično velike i homogene cjeline teritorija, npr oko Drvara.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ako smo mi Srbi imali neki velikosrpski plan, zašto je onda potpisan Kutiljerov plan.. ?
PostPostano: 05 ruj 2021, 21:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 tra 2021, 15:32
Postovi: 449
Lokacija: HRVA'SKA
Grobar je napisao/la:
Pa lažem tvojoj mami.. :)

Nego da se vratimo na temu..

Kako neko ko potpisuje kutiljerov plan, istovremeno može imati i velikosrpski plan.. ? :D


.


Zato ča ste kupovali vrime.
Va medvrimenu ste nudili čuda toga Izmetbegoviću pa ako prihvati dobro, ako ne, gre plan B.

Do podpisivanja tog plana okupirali ste ča ste okupirali va Hrvatskoj.

To nije bil velikosrbski plan?

Je l' ima ovdi koji idiot (Srbe ne računam) koji veruje kako su rati va Hrvatskoj i BiH "odvojeni" rati?

A moju mater nimaš potribe spominjati.

_________________
Pakal ti neće biti pakal ako ti tamo ne bude mene!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ako smo mi Srbi imali neki velikosrpski plan, zašto je onda potpisan Kutiljerov plan.. ?
PostPostano: 05 ruj 2021, 21:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
Kako to misliš kupovali smo vrime.. ?

Kutiljera su svi potpisali.
Srbi, Hrvati i muslimančiči.

Pa je tek onda Alija, nakon sastanka sa Cimermanom povukao potpis.

Što bi smo mi kupovali vreme.. ?
Pregazili smo i Bosnu posle.

Mi smo bili spremni.

.

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ako smo mi Srbi imali neki velikosrpski plan, zašto je onda potpisan Kutiljerov plan.. ?
PostPostano: 05 ruj 2021, 21:35 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30420
Alija je kriv, to je bez dileme.

Što su Srbi mislili ili planirali nije toliko ni važno. Misliti nije kriminal. Vjerojatno su i Hrvati svašta nešto mislili, ali su također potpisali sporazum iako naravno nismo njime bili zadovoljni.

Alija je s druge strane jedini odbio potpisati mirovni plan, i time je jedini dikretno odgovoran za rat. Alija je svjesno odabrao rat umjesto međunarodnog sporazuma, i time je stvar jasna.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

804 of 2558 - 31.43%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ako smo mi Srbi imali neki velikosrpski plan, zašto je onda potpisan Kutiljerov plan.. ?
PostPostano: 05 ruj 2021, 21:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
Nije odbio.
Potpisao je i on, ali je nakon sastanka sa Cimermanom povukao potpis.

.

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ako smo mi Srbi imali neki velikosrpski plan, zašto je onda potpisan Kutiljerov plan.. ?
PostPostano: 05 ruj 2021, 21:39 
Online
Avatar

Pridružen/a: 01 kol 2020, 11:37
Postovi: 15765
22:15-23:45

Jasno Živković kaže da ili će bit ''Bosna'' onakva kako SDA kaže ili se dižu na oružje u krvavi građanski rat


_________________
Broj učenika u osnovnim školama u USK
2013/2014 - 25,758
2023/2024 - 15,503


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ako smo mi Srbi imali neki velikosrpski plan, zašto je onda potpisan Kutiljerov plan.. ?
PostPostano: 05 ruj 2021, 21:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
Nego ono što je interesantno, a što ja nikako nisam razumeo je kako je Alija preuzeo vodjstvo nad šnjokama umesto Avdića.. ?

Koliko sam ja razumeo, Babo je pobedio na izborima, a li je ipak Alija preuzeo Bošnje.

Kako je došlo do toga.. ?

.

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ako smo mi Srbi imali neki velikosrpski plan, zašto je onda potpisan Kutiljerov plan.. ?
PostPostano: 05 ruj 2021, 22:09 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30420
Grobar je napisao/la:
Nije odbio.
Potpisao je i on, ali je nakon sastanka sa Cimermanom povukao potpis.

.


To se na hrvatskom zove odbio, ne znam kako je prava riječ na srpskom.

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

804 of 2558 - 31.43%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ako smo mi Srbi imali neki velikosrpski plan, zašto je onda potpisan Kutiljerov plan.. ?
PostPostano: 05 ruj 2021, 22:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
Pa i na srpskom se kaže odbio, ali je prvo potpisao, a nakon potpisa je povukao taj isti potpis (odbio), ali tek nakon sastanka sa Cimermanom (američkim ambasadorom) na koji je bio pozvan nakon potpisa, koji je stavio na artiju..

E sad, neki će izvući neki zaključak iz ovoga, a neki možda i ne.. :)

.

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ako smo mi Srbi imali neki velikosrpski plan, zašto je onda potpisan Kutiljerov plan.. ?
PostPostano: 08 ruj 2021, 09:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 tra 2021, 15:32
Postovi: 449
Lokacija: HRVA'SKA
Grobar je napisao/la:
Kako to misliš kupovali smo vrime.. ?

Kutiljera su svi potpisali.
Srbi, Hrvati i muslimančiči.

Pa je tek onda Alija, nakon sastanka sa Cimermanom povukao potpis.

Što bi smo mi kupovali vreme.. ?
Pregazili smo i Bosnu posle.

Mi smo bili spremni.

.


Da, kupovali ste vrime.

Pogledajmo i širu sliku.

Tretina Hrvatske okupirana, službena politika SPS-a, Slobodana Miloševića i Borisava Jovića je okupljanje ''vsih zapadnih srbskih zemalj ter ujedinjenje sa Srbijom va jednu teritorijalno povezanu državu''.

Kako biste tzv. RSK spojili sa Srbijom?

Priko samostalne savezne (s trimi nacionalnimi entiteti) države BiH?

Skakali biste kot klokani od Une do Drine?

Jedno su podpisivanja različitih ugovorov, sporazumov, a drugo je cilj do kojega ste hotili dojti.

Alija i njegovo odbijanje tog plana na nagovor Amerikancev more se smatrati povodom početka rata va BiH, ali uzrok rata i va Hrvatskoj i va BiH je stvaranje srbske države od Kupe do Timoka i od Drave i Dunava do Jadrana.

Pro forma iliti prividno, to bi morebiti bila savezna država, ali savezna država ''srbskih zemalj''.

Alija vam je va BiH došal kot korisni idiot rečimo to tako.

I to ča ste vi pregazili i koga ste zapravo pregazili 1991. obzirom na odnos snag je jedno, a to ča se dogodilo 1995. kad su vam va konačnici HV i HVO bili pred Banjom Lukom je druga stvar.

Ono ča tebe i tvoju sortu već jebe va te vaše možjane jest kako to niste 1991. i 1992. vse uspili završno rišiti obzirom na to čime ste raspolagali i obzirom na to ča su drugi suproti vas raspolagali da biste na koncu va razdoblju od deset let koliko je vse to moremo reći trajalo izgubili i Kosovo.

Jebat' ga ... izgubili rat va Sloveniji, va Hrvatskoj, izgubili Kosovo, ostali prez drugog oka va glavi (sada ga pokušavate vrnuti) ... jedino vam je RS va Varti ispal dobitak, ali vindar za sada kot ''remi''.

Skupno, puno ste izgubili, a ča ćete još dobiti to je za viditi.

I morate taj mutež sebi nikako bistriti. Kako?

Vse je to bilo ''ad hoc'', plan za stvaranje Srbije od Kupe do Timoka nije nigdar postojal, da jest vi biste ga ostvarili samo tako.

Ne znam koliko let života brojiju ovdašnji forumaši, ali tečem prema šestdesetoj godini života i va to vrime/brime sam bil mladac i dragovoljac od pramaletja 1991.


E sad ... moremo se vsi praviti bedasti, ča ne ... i zbog trenutačnog poklapanja interesov Srbov i Hrvatov va BiH tvrditi kako je ''velikosrbski plan'' izmišljotina.

Samo ... vsi skupa znamo da je to bedastoća. Ili bismo barem vsi tribali to znati. Je l'?

:smajl015

_________________
Pakal ti neće biti pakal ako ti tamo ne bude mene!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ako smo mi Srbi imali neki velikosrpski plan, zašto je onda potpisan Kutiljerov plan.. ?
PostPostano: 08 ruj 2021, 09:22 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 3886
Belski je napisao/la:

Da, kupovali ste vrime.

Pogledajmo i širu sliku.

Tretina Hrvatske okupirana, službena politika SPS-a, Slobodana Miloševića i Borisava Jovića je okupljanje ''vsih zapadnih srbskih zemalj ter ujedinjenje sa Srbijom va jednu teritorijalno povezanu državu''.

Kako biste tzv. RSK spojili sa Srbijom?

Priko samostalne savezne (s trimi nacionalnimi entiteti) države BiH?

Skakali biste kot klokani od Une do Drine?



Pa može se teoretski imati odmetnutu republiku i bez povezanosti sa Srbijom. Kako funkcionira Pridnjestrovlje u Moldaviji, mala enklava pro-Rusa okružena neprijateljima sa svih strana.

Trebali su samo izdržati i obraniti se tih godina kad su se stvari još rješavajale oružjem, do vremena trgovačkih centara i smartphonea i društevnih mreža kad se više nikome ne ratuje, osim virtualno.

Danas zvuči ludo da postoji Srpska krajina i da nogometni klub iz Knina igra u 1. HNL jer nema logike da igra u Srbiji i još bude prvak i igra u ligi prvaka. Ali kako se vidi iz Moldavije, sve je moguće.

Ali to nisu mogli napraviti brkati milicajci, jedino da su imali pametne ljude koji bi odugovlačili i zavlačili Hrvatsku i zapad godinama , a istovremeno pravili neku šverc komerc državu koja se može samofinancirati.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ako smo mi Srbi imali neki velikosrpski plan, zašto je onda potpisan Kutiljerov plan.. ?
PostPostano: 08 ruj 2021, 13:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 tra 2021, 15:32
Postovi: 449
Lokacija: HRVA'SKA
Kaftanzoglio je napisao/la:
Belski je napisao/la:

Da, kupovali ste vrime.

Pogledajmo i širu sliku.

Tretina Hrvatske okupirana, službena politika SPS-a, Slobodana Miloševića i Borisava Jovića je okupljanje ''vsih zapadnih srbskih zemalj ter ujedinjenje sa Srbijom va jednu teritorijalno povezanu državu''.

Kako biste tzv. RSK spojili sa Srbijom?

Priko samostalne savezne (s trimi nacionalnimi entiteti) države BiH?

Skakali biste kot klokani od Une do Drine?



Pa može se teoretski imati odmetnutu republiku i bez povezanosti sa Srbijom. Kako funkcionira Pridnjestrovlje u Moldaviji, mala enklava pro-Rusa okružena neprijateljima sa svih strana.

Trebali su samo izdržati i obraniti se tih godina kad su se stvari još rješavajale oružjem, do vremena trgovačkih centara i smartphonea i društevnih mreža kad se više nikome ne ratuje, osim virtualno.

Danas zvuči ludo da postoji Srpska krajina i da nogometni klub iz Knina igra u 1. HNL jer nema logike da igra u Srbiji i još bude prvak i igra u ligi prvaka. Ali kako se vidi iz Moldavije, sve je moguće.

Ali to nisu mogli napraviti brkati milicajci, jedino da su imali pametne ljude koji bi odugovlačili i zavlačili Hrvatsku i zapad godinama , a istovremeno pravili neku šverc komerc državu koja se može samofinancirati.


Je, teoretski iliti promišljajuće je to moguće.
Moguće je i va praksi iliti činitbi ako gledamo Pridnjestrovlje, Južnu Osetiju, Abhaziju, ali to nije bilo niti promišljanje niti činitba tadašnje velikosrbske politike. Nisu Srbi pričani bili Abhazi i Oseti niti su Srbijanci bili Rusi.
Niti su ostale geopolitičke okolnosti bile iste.

I kako si rekal, va Hrvatskoj se to nije moglo tako odugovlačiti jer smo mi bili rišili načiniti ča je bilo potribno. Nikih desetak ur predi početka "Groma/Vukovarske golubice" Srbi na istoku Hrvatske su pristali na mirno vrnuće va ustavno-pravni poredak RH. Znali su da im nikakovera pomoć ne more dojti iz SRJ.

Rat je ča se tiče RH bil skončan.

_________________
Pakal ti neće biti pakal ako ti tamo ne bude mene!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ako smo mi Srbi imali neki velikosrpski plan, zašto je onda potpisan Kutiljerov plan.. ?
PostPostano: 10 ruj 2021, 08:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 kol 2021, 15:49
Postovi: 631
Grobar je napisao/la:
Nego ono što je interesantno, a što ja nikako nisam razumeo je kako je Alija preuzeo vodjstvo nad šnjokama umesto Avdića.. ?

Koliko sam ja razumeo, Babo je pobedio na izborima, a li je ipak Alija preuzeo Bošnje.

Kako je došlo do toga.. ?

.


To i mene zanima. Navodno je Babo prepustio Aliji svoje mjesto, ali za to nema nikakvih dokaza


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ako smo mi Srbi imali neki velikosrpski plan, zašto je onda potpisan Kutiljerov plan.. ?
PostPostano: 04 stu 2022, 11:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Naletih slučajno pa neka ga ovdje

Citat:
ŽOZE KUTILJERO 23 GODINE KASNIJE
TVORAC MIROVNOG PLANA ZA BIH: Alija je bio lažov, jedno je govorio nasamo, a drugo javno!
https://www.kurir.rs/vesti/politika/168 ... rugo-javno

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ako smo mi Srbi imali neki velikosrpski plan, zašto je onda potpisan Kutiljerov plan.. ?
PostPostano: 27 ožu 2023, 14:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 kol 2021, 15:49
Postovi: 631
novovrijeme je napisao/la:
Naletih slučajno pa neka ga ovdje

Citat:
ŽOZE KUTILJERO 23 GODINE KASNIJE
TVORAC MIROVNOG PLANA ZA BIH: Alija je bio lažov, jedno je govorio nasamo, a drugo javno!
https://www.kurir.rs/vesti/politika/168 ... rugo-javno


Ali su zato svi ostali bili fini, iskreni i pošteni.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ako smo mi Srbi imali neki velikosrpski plan, zašto je onda potpisan Kutiljerov plan.. ?
PostPostano: 27 ožu 2023, 16:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Passenger je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:
Naletih slučajno pa neka ga ovdje



Ali su zato svi ostali bili fini, iskreni i pošteni.


Slažem se. :palacgore2

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ako smo mi Srbi imali neki velikosrpski plan, zašto je onda potpisan Kutiljerov plan.. ?
PostPostano: 28 ožu 2023, 14:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 tra 2017, 21:00
Postovi: 3216
Vrlo jednostavan odgovor na pitanje, citiram Mikea Tysona: "Svatko ima plan dok ne dobije šakom u usta".

_________________
5. avgust 1995. - Dan ujedinjenja Srbijanaca i Srba iz regiona.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ako smo mi Srbi imali neki velikosrpski plan, zašto je onda potpisan Kutiljerov plan.. ?
PostPostano: 28 ožu 2023, 14:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 ruj 2021, 23:45
Postovi: 3000
Belski je napisao/la:
Kaftanzoglio je napisao/la:

Pa može se teoretski imati odmetnutu republiku i bez povezanosti sa Srbijom. Kako funkcionira Pridnjestrovlje u Moldaviji, mala enklava pro-Rusa okružena neprijateljima sa svih strana.

Trebali su samo izdržati i obraniti se tih godina kad su se stvari još rješavajale oružjem, do vremena trgovačkih centara i smartphonea i društevnih mreža kad se više nikome ne ratuje, osim virtualno.

Danas zvuči ludo da postoji Srpska krajina i da nogometni klub iz Knina igra u 1. HNL jer nema logike da igra u Srbiji i još bude prvak i igra u ligi prvaka. Ali kako se vidi iz Moldavije, sve je moguće.

Ali to nisu mogli napraviti brkati milicajci, jedino da su imali pametne ljude koji bi odugovlačili i zavlačili Hrvatsku i zapad godinama , a istovremeno pravili neku šverc komerc državu koja se može samofinancirati.


Je, teoretski iliti promišljajuće je to moguće.
Moguće je i va praksi iliti činitbi ako gledamo Pridnjestrovlje, Južnu Osetiju, Abhaziju, ali to nije bilo niti promišljanje niti činitba tadašnje velikosrbske politike. Nisu Srbi pričani bili Abhazi i Oseti niti su Srbijanci bili Rusi.
Niti su ostale geopolitičke okolnosti bile iste.

I kako si rekal, va Hrvatskoj se to nije moglo tako odugovlačiti jer smo mi bili rišili načiniti ča je bilo potribno. Nikih desetak ur predi početka "Groma/Vukovarske golubice" Srbi na istoku Hrvatske su pristali na mirno vrnuće va ustavno-pravni poredak RH. Znali su da im nikakovera pomoć ne more dojti iz SRJ.

Rat je ča se tiče RH bil skončan.

jel čakavicom pričaš? Ovo je baš zanimljivo, nikad nisam video da je neko koristi u pisanoj formi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ako smo mi Srbi imali neki velikosrpski plan, zašto je onda potpisan Kutiljerov plan.. ?
PostPostano: 28 ožu 2023, 18:33 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
Grobar je napisao/la:
Kako to misliš kupovali smo vrime.. ?

Kutiljera su svi potpisali.
Srbi, Hrvati i muslimančiči.

Pa je tek onda Alija, nakon sastanka sa Cimermanom povukao potpis.

Što bi smo mi kupovali vreme.. ?
Pregazili smo i Bosnu posle.

Mi smo bili spremni.

.


vi ste potpisalo Kutiljerov plan po logici "bolje vrabac u ruci nego golub na grani".

iako su Srbi imali vojnu premoć, plan je došao nakon međunarodnog priznaja HR i SLO, odluka Badintera, očekivanja referenduam u BIH, i srpska strana nije mogla znati kako će svijet reagirati na rat protiv BIH postane li ona suverena i međunarodno priznata. Jer rat u HR se vodio unutar još formalno psotojeće SFRJ.

Na kraju je reakcija svijeta bila slabašanja, ekonomske sankcije Srbiji i zona zabrane leta.

Istovremeno, Alija se kockao i igrao na to da će svijet žešće stisnuti Srbe.

Srbi su bili ziheraši, Alija maksimalni kockar. Kad je on odbacio plan, išli ste na velikosrpsku verziju pošto poto, što je u određenom smislu i logično.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ako smo mi Srbi imali neki velikosrpski plan, zašto je onda potpisan Kutiljerov plan.. ?
PostPostano: 28 ožu 2023, 18:36 
Offline

Pridružen/a: 08 sij 2020, 16:34
Postovi: 24718
Kaftanzoglio je napisao/la:

Pa može se teoretski imati odmetnutu republiku i bez povezanosti sa Srbijom. Kako funkcionira Pridnjestrovlje u Moldaviji, mala enklava pro-Rusa okružena neprijateljima sa svih strana.
.


ŠPridnjestrovlje do prije 8 godina nije bilo okružno neprijateljima, jer je njegovu borbu podržavala i Ukrajina.
Sad je u lošijoj poziciji, ali u međuvremenu odnosi s Moldavijom nisu više tako loši.

_________________
Čuvajte nacionalnu homogenost ko zjenicu oka svoga!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 145 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 104 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO