HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 27 lip 2026, 03:20.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 86 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Boris Tadić
PostPostano: 25 stu 2010, 17:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2010, 18:33
Postovi: 4134
Lokacija: Capica curica kaze Tetovo
Agathonikos je napisao/la:
Hrvatske političarke poludile za Tadićem: "Čovjek je jednostavno zapanjujuće zgodan!" :D

24SI - Boris Tadić, 52-godišnji predsjednik Republike Srbije i Demokratske stranke, zgodan je muškarac, a oni koji su ga upoznali tvrde da je i jako šarmantan.

slika


Italijanski premijer Silvio Berlusconi obratio mu se prošle godine u Rimu riječima "predsjedniče Clooney", otvoreno aludirajući na najzgodnijeg sjedokosog glumca današnjice - Georgea Clooneyja, piše "Jutarnji". Nakon toga nije bilo povratka - Boris Tadić, osim političkim stavovima, počeo je zanimati javnost i svojim izgledom.

Brojne hrvatske političarke koje su ga upoznale kažu da je u prirodi isto tako lijep i šarmantan, iako nekima estradizacija politike ide na živce.

"Meni je jako zgodan, upoznala sam ga puno prije nego što smo i on i ja ušli u politiku i bio mi je jako zgodan onda, a jako je zgodan i danas. Uz to je vrlo šarmantan, u tome je, na primjer, napredovao iz mladosti. Ne znam da li je najzgodniji političar na ovim prostorima, ne bih se htjela u to upuštati, ali zgodan svakako jest", kazala je Vesna Pusić, predsjednica Nacionalnog odbora za praćenje pregovora Hrvatske sa EU.

Željka Antunović, članica SDP-a Hrvatske ima slično mišljenje:

"Lično ga nisam gledala ni doživljavala u tom kontekstu, više u profesionalnom i političkom smislu. Ali primjećujem da je jedan od onih muškaraca koji prolaze među ženama i da ima odjeka".

(24sata.info)

http://www.24sata.info/zabava/trach/491 ... godan.html




Znači, pored Hillary Clinton, i one bi se prcukale al im ne da nana =))




Sto imas to od toga? :zubati

_________________
Gospodja ministarka, gdje li sam je vidio...Obozavam tu komediju, osobito kada je Seka Sabljic glumi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Boris Tadić
PostPostano: 25 stu 2010, 17:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 sij 2010, 18:33
Postovi: 4134
Lokacija: Capica curica kaze Tetovo
Agathonikos je napisao/la:
Hrvatske političarke poludile za Tadićem: "Čovjek je jednostavno zapanjujuće zgodan!" :D

24SI - Boris Tadić, 52-godišnji predsjednik Republike Srbije i Demokratske stranke, zgodan je muškarac, a oni koji su ga upoznali tvrde da je i jako šarmantan.

slika


Italijanski premijer Silvio Berlusconi obratio mu se prošle godine u Rimu riječima "predsjedniče Clooney", otvoreno aludirajući na najzgodnijeg sjedokosog glumca današnjice - Georgea Clooneyja, piše "Jutarnji". Nakon toga nije bilo povratka - Boris Tadić, osim političkim stavovima, počeo je zanimati javnost i svojim izgledom.

Brojne hrvatske političarke koje su ga upoznale kažu da je u prirodi isto tako lijep i šarmantan, iako nekima estradizacija politike ide na živce.

"Meni je jako zgodan, upoznala sam ga puno prije nego što smo i on i ja ušli u politiku i bio mi je jako zgodan onda, a jako je zgodan i danas. Uz to je vrlo šarmantan, u tome je, na primjer, napredovao iz mladosti. Ne znam da li je najzgodniji političar na ovim prostorima, ne bih se htjela u to upuštati, ali zgodan svakako jest", kazala je Vesna Pusić, predsjednica Nacionalnog odbora za praćenje pregovora Hrvatske sa EU.

Željka Antunović, članica SDP-a Hrvatske ima slično mišljenje:

"Lično ga nisam gledala ni doživljavala u tom kontekstu, više u profesionalnom i političkom smislu. Ali primjećujem da je jedan od onih muškaraca koji prolaze među ženama i da ima odjeka".

(24sata.info)

http://www.24sata.info/zabava/trach/491 ... godan.html




Znači, pored Hillary Clinton, i one bi se prcukale al im ne da nana =))




...

_________________
Gospodja ministarka, gdje li sam je vidio...Obozavam tu komediju, osobito kada je Seka Sabljic glumi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Boris Tadić
PostPostano: 28 stu 2010, 11:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18059
Zagreb u čast Tadića

Malo fotografija
http://www.e-novine.com/fotogalerija/fo ... -zore.html

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Boris Tadić
PostPostano: 28 stu 2010, 12:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43692
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Gadi mi se ovaj hrvatski YU-wannabe političko-medijski jet-set, da je roknuo kakav meteorit svijet bi danas bio puno ljepše mjesto. Od svih spodoba bih jedino izvukao Blankicu Vlašić.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Boris Tadić
PostPostano: 28 stu 2010, 13:10 
Offline

Pridružen/a: 15 lis 2009, 00:22
Postovi: 3903
Ministry of Sound je napisao/la:
Gadi mi se ovaj hrvatski YU-wannabe političko-medijski jet-set, da je roknuo kakav meteorit svijet bi danas bio puno ljepše mjesto. Od svih spodoba bih jedino izvukao Blankicu Vlašić.


Hebiga, tržište je to, Severina najveće pare mlati po Srbiji i CG.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Boris Tadić
PostPostano: 28 stu 2010, 13:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43692
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
mateb je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:
Gadi mi se ovaj hrvatski YU-wannabe političko-medijski jet-set, da je roknuo kakav meteorit svijet bi danas bio puno ljepše mjesto. Od svih spodoba bih jedino izvukao Blankicu Vlašić.


Hebiga, tržište je to, Severina najveće pare mlati po Srbiji i CG.


Biznis i sve te veze su OK, ali ovo je ljigavo...kamo sreće da su nam odnosi kao kod hladnih Skandinavaca, čist račun, duga ljubav bez komplikacija. Zašto uopće ovaj "svečani" prijem sa širokim spektrom gostiju, zar je to dio tradicionalnog protokola?

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Boris Tadić
PostPostano: 28 stu 2010, 22:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 stu 2010, 12:35
Postovi: 2746
Lokacija: Zadar
Ajme ovo s ovim tulumom dobrodošlice sam tek sad vidija. Ispovraćat ću se...

_________________

K tebi lete naših želja jata,
naša radost tvojoj se veseli,
naša tuga tvojoj pomoć želi.
Herceg-Bosno, - kol'jevko Hrvata


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Boris Tadić
PostPostano: 28 stu 2010, 23:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 sij 2010, 15:05
Postovi: 630
Lokacija: Beograd, Srbija
mateb je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:
Gadi mi se ovaj hrvatski YU-wannabe političko-medijski jet-set, da je roknuo kakav meteorit svijet bi danas bio puno ljepše mjesto. Od svih spodoba bih jedino izvukao Blankicu Vlašić.


Hebiga, tržište je to, Severina najveće pare mlati po Srbiji i CG.

Kažu tako Slovenci :)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Boris Tadić
PostPostano: 28 stu 2010, 23:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 sij 2010, 15:05
Postovi: 630
Lokacija: Beograd, Srbija
Ministry of Sound je napisao/la:
mateb je napisao/la:

Hebiga, tržište je to, Severina najveće pare mlati po Srbiji i CG.


Biznis i sve te veze su OK, ali ovo je ljigavo...kamo sreće da su nam odnosi kao kod hladnih Skandinavaca, čist račun, duga ljubav bez komplikacija. Zašto uopće ovaj "svečani" prijem sa širokim spektrom gostiju, zar je to dio tradicionalnog protokola?

Sve je dobro dok, umesto raznih Miškovića, iz Srbije dolaze samo Brena i glumci...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Boris Tadić
PostPostano: 19 svi 2012, 00:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 srp 2009, 16:25
Postovi: 5428
Vozni park.. :001_rolleyes

slika

_________________
http://farm3.static.flickr.com/2158/217 ... 8538_b.jpg

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Boris Tadić
PostPostano: 19 svi 2012, 00:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 00:05
Postovi: 13227
Nadam se da će se u nedelju ova tema zatvoriti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Boris Tadić
PostPostano: 19 svi 2012, 00:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 srp 2009, 16:25
Postovi: 5428
teranova je napisao/la:
Nadam se da će se u nedelju ova tema zatvoriti.


Pre će biti da će se zatvoriti za 4-5 godina, za kada je Tadija najavio potpuno povlačenje iz politike.

Tera, nije valjda (razumem da ne podnosiš Tadića..ali ipak!) da imaš želudac da glasaš za ovu strvinu od Nikolića?

Pa ja bi pre vezala sebe za kućnu fotelju, da sam na tvom mestu.

_________________
http://farm3.static.flickr.com/2158/217 ... 8538_b.jpg

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Boris Tadić
PostPostano: 19 svi 2012, 00:52 
Offline

Pridružen/a: 13 vel 2010, 10:37
Postovi: 385
620 tisuća eura????

Jel to đinđićevski kompleks, ako budu željeli roknut će ga, nije do eura u limu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Boris Tadić
PostPostano: 19 svi 2012, 00:54 
Offline

Pridružen/a: 13 vel 2010, 10:37
Postovi: 385
Real gone je napisao/la:
teranova je napisao/la:
Nadam se da će se u nedelju ova tema zatvoriti.


Pre će biti da će se zatvoriti za 4-5 godina, za kada je Tadija najavio potpuno povlačenje iz politike.

Tera, nije valjda (razumem da ne podnosiš Tadića..ali ipak!) da imaš želudac da glasaš za ovu strvinu od Nikolića?

Pa ja bi pre vezala sebe za kućnu fotelju, da sam na tvom mestu.


Glasati protiv, a ne za, nije izbor!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Boris Tadić
PostPostano: 19 svi 2012, 00:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 00:05
Postovi: 13227
Real gone je napisao/la:
teranova je napisao/la:
Nadam se da će se u nedelju ova tema zatvoriti.


Pre će biti da će se zatvoriti za 4-5 godina, za kada je Tadija najavio potpuno povlačenje iz politike.

Tera, nije valjda (razumem da ne podnosiš Tadiča..ali ipak!) da imaš želudac da glasaš za ovu strvinu od Nikolića?

Pa ja bi pre vezala sebe za kućnu fotelju, da sam na tvom mestu.


Nije u pitanju Nikolić, već sam rekla da bih glasala za BILO KOGA samo da ovaj ode. Što je mnogo, mnogo je.
Dalje, uz njega dobijaš i Ivicu, Vuka, Čedu, Čanka, Pajtića i ostale neviđene štetočine i govnare koji nemaju uporište u biračkom telu.
Medijski mrak je posebna priča.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Boris Tadić
PostPostano: 19 svi 2012, 01:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 00:05
Postovi: 13227
Da dodam, ružan je kao krepani losos, posle mrešćenja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Boris Tadić
PostPostano: 19 svi 2012, 01:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 srp 2009, 16:25
Postovi: 5428
ključ u bravu! je napisao/la:
620 tisuća eura????

Jel to đinđićevski kompleks, ako budu željeli roknut će ga, nije do eura u limu.


Delimično jeste, nikad ne znaš sa koje strane preti opasnost..nisu ni strane službe imune na podmetanja :)

Mada, nije uporediva situacija sad i onda..Đinđić nažalost nije tad stigao da ima većinu domaćih službi pod svojom kontrolom.

_________________
http://farm3.static.flickr.com/2158/217 ... 8538_b.jpg

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Boris Tadić
PostPostano: 19 svi 2012, 01:12 
Offline

Pridružen/a: 13 vel 2010, 10:37
Postovi: 385
Real gone je napisao/la:
ključ u bravu! je napisao/la:
620 tisuća eura????

Jel to đinđićevski kompleks, ako budu željeli roknut će ga, nije do eura u limu.


Delimično jeste, nikad ne znaš sa koje strane preti opasnost..nisu ni strane službe imune na podmetanja :)

Mada, nije uporediva situacija sad i onda..Đinđić nažalost nije tad stigao da ima većinu domaćih službi pod svojom kontrolom.


Ma ok, svejedno cifra ide za razmetanjem, hej 620 tisuća eura, kod nas bi odmah rekli to su četiri dječja vrtića.
I bili bi u pravu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Boris Tadić
PostPostano: 19 svi 2012, 01:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 srp 2009, 16:25
Postovi: 5428
teranova je napisao/la:
Real gone je napisao/la:

Pre će biti da će se zatvoriti za 4-5 godina, za kada je Tadija najavio potpuno povlačenje iz politike.

Tera, nije valjda (razumem da ne podnosiš Tadiča..ali ipak!) da imaš želudac da glasaš za ovu strvinu od Nikolića?

Pa ja bi pre vezala sebe za kućnu fotelju, da sam na tvom mestu.


Nije u pitanju Nikolić, već sam rekla da bih glasala za BILO KOGA samo da ovaj ode. Što je mnogo, mnogo je.
Dalje, uz njega dobijaš i Ivicu, Vuka, Čedu, Čanka, Pajtića i ostale neviđene štetočine i govnare koji nemaju uporište u biračkom telu.
Medijski mrak je posebna priča.


Da, a sa Nikolićem bi dobila Vučića, Voju-fresku, i niz krezubih i poluobrazovanih idiota - eksperata za "pijačno-kafanske priče", poput Tabakovićke & co.

A pri tom - ako je neko zaista sumnjao da je Nikolić donekle uspeo da ispegla svu svoju ex-radikalsku agresivnost, tzv. "seljačko lukavstvo" (čitaj: kombinaciju tupavosti i zlobe), podmetanje i stalno pravljenje situacija na granici ekscesa, prizivanje nekakvih vanrednih metoda i stanja bez ikakvog osećaja odgovornosti za već dovoljno izmučenu državu (u koju se naravno kune.. :rolleyes ) - onda ga je ovaj svojim brilijantnim ponašanjem od prošlogodišnjeg smešnog štrajka gladju, do danas - ubedio da je to fatamorgana.

U takvim okolnostima - mene bi, koliki god da potencijalno bila protivnik DS-a, bilo sramota da glasam za tu štetočinu.

_________________
http://farm3.static.flickr.com/2158/217 ... 8538_b.jpg

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Boris Tadić
PostPostano: 19 svi 2012, 01:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 srp 2009, 16:25
Postovi: 5428
ključ u bravu! je napisao/la:
Real gone je napisao/la:

Delimično jeste, nikad ne znaš sa koje strane preti opasnost..nisu ni strane službe imune na podmetanja :)

Mada, nije uporediva situacija sad i onda..Đinđić nažalost nije tad stigao da ima većinu domaćih službi pod svojom kontrolom.


Ma ok, svejedno cifra ide za razmetanjem, hej 620 tisuća eura, kod nas bi odmah rekli to su četiri dječja vrtića.
I bili bi u pravu.


Jeste, znam..

Kod vas se ubiše od poštenja, pa ste nam baš vi onako primer za uzor :))))))

_________________
http://farm3.static.flickr.com/2158/217 ... 8538_b.jpg

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Boris Tadić
PostPostano: 19 svi 2012, 01:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 00:05
Postovi: 13227
Real gone je napisao/la:
teranova je napisao/la:

Nije u pitanju Nikolić, već sam rekla da bih glasala za BILO KOGA samo da ovaj ode. Što je mnogo, mnogo je.
Dalje, uz njega dobijaš i Ivicu, Vuka, Čedu, Čanka, Pajtića i ostale neviđene štetočine i govnare koji nemaju uporište u biračkom telu.
Medijski mrak je posebna priča.


Da, a sa Nikolićem bi dobila Vučića, Voju-fresku, i niz krezubih i poluobrazovanih idiota - eksperata za "pijačno-kafanske priče", poput Tabakovićke & co.

A pri tom - ako je neko zaista sumnjao da je Nikolić donekle uspeo da ispegla svu svoju ex-radikalsku agresivnost, tzv. "seljačko lukavstvo" (čitaj: kombinaciju tupavosti i zlobe), podmetanje i stalno pravljenje situacija na granici ekscesa, prizivanje nekakvih vanrednih metoda i stanja bez ikakvog osećaja odgovornosti za već dovoljno izmučenu državu (u koju se naravno kune.. :rolleyes ) - onda ga je ovaj svojim brilijantnim ponašanjem od prošlogodišnjeg smešnog štrajka gladju, do danas - ubedio da je to fatamorgana.

U takvim okolnostima - mene bi, koliki god da potencijalno bila protivnik DS-a, bilo sramota da glasam za tu štetočinu.


Pa dokle više, kao Fidel Kastro? Nije valjda da nam je on jedino rešenje, ako je tako - idem odma' da skočim sa devetog sprata.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Boris Tadić
PostPostano: 19 svi 2012, 01:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 srp 2009, 16:25
Postovi: 5428
ključ u bravu! je napisao/la:

Glasati protiv, a ne za, nije izbor!


Ja ne glasam protiv.

Ni na prošlim izborima nisam, ne glasam ni sad.

Baš suprotno, ja na ovoj temi upravo pokušavam Teri da objasnim da je bezveze glasati samo iz besa, i protiv, jer smatram da je inteligentna žena.

Ja sam protiv glasala samo jednom - na predsedničkim izborima 2000. za Koštunicu, u stvari protiv Slobe.

Kada bih sada bila u poziciji da razmišljam o glasanju protiv - pre ne bih uopšte glasala.

_________________
http://farm3.static.flickr.com/2158/217 ... 8538_b.jpg

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Boris Tadić
PostPostano: 19 svi 2012, 01:19 
Offline

Pridružen/a: 13 vel 2010, 10:37
Postovi: 385
Real gone je napisao/la:
ključ u bravu! je napisao/la:

Ma ok, svejedno cifra ide za razmetanjem, hej 620 tisuća eura, kod nas bi odmah rekli to su četiri dječja vrtića.
I bili bi u pravu.


Jeste, znam..

Kod vas se ubiše od poštenja, pa ste nam baš vi onako primer za uzor :))))))


Rekla bi javnost...a poštenje je i tako izlizan pojam, što bi to za vas bilo, danas, u političkom smislu naravno?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Boris Tadić
PostPostano: 19 svi 2012, 01:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 srp 2009, 16:25
Postovi: 5428
teranova je napisao/la:
Pa dokle više, kao Fidel Kastro? Nije valjda da nam je on jedino rešenje, ako je tako - idem odma' da skočim sa devetog sprata.


E sad si ko dete..:)

Jel to jedini argument za bes, dokle više? ;)

Još jedan mandat, ne brini, dalje ne može.

Uljudio je srpsku političku scenu kao niko do sad, na tome mu skidam kapu. A za 4 godine - penzija, nek piše onda biografije o "godinama zapleta i raspleta" :)

_________________
http://farm3.static.flickr.com/2158/217 ... 8538_b.jpg

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Boris Tadić
PostPostano: 19 svi 2012, 01:22 
Offline

Pridružen/a: 13 vel 2010, 10:37
Postovi: 385
Real gone je napisao/la:
ključ u bravu! je napisao/la:

Glasati protiv, a ne za, nije izbor!


Ja ne glasam protiv.

Ni na prošlim izborima nisam, ne glasam ni sad.

Baš suprotno, ja na ovoj temi upravo pokušavam Teri da objasnim da je bezveze glasati samo iz besa, i protiv, jer smatram da je inteligentna žena.

Ja sam protiv glasala samo jednom - na predsedničkim izborima 2000. za Koštunicu, u stvari protiv Slobe.

Kada bih sada bila u poziciji da razmišljam o glasanju protiv - pre ne bih uopšte glasala.


Ke ke, dakle Boris je ta budućnost u koju vjeruješ?
I kada ne izađeš glasala si, zapravo možda i nisi, ne znam kakav je vaš izborni "inženjering".


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 86 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO