HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 17:42.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 84 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Da li su Izetbegovići izvorno Živkovići..? :)))
PostPostano: 27 lis 2020, 00:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Grobar je napisao/la:
podrinje je napisao/la:
Pa danas ti je Beograd pun nevernika, sotonaša, razvratnika, čega sve ne. Pa se niko ne nervira zbog toga. Šta su oni sačuvali? :zubati

Nema na ovome svetu slobode kakvu čovek sanja, ne zaluđuj se. :001_smile Za državu ti i ja smo samo lako zamenjiv šraf.

Kao i junak sa Košara koji danas prosi da preživi... Svako društvo se popiša na veterane rata kad im više ne trebaju.

https://direktno.rs/zivot/300400/heroj- ... ljevu.html


Beograd je više pun normalnih, poštenih i slobodnih ljudi, a to što si naveo je manjina. Kao i autošovinisti, bogu hvala.

A sloboda nije dinar u džepu.
Sloboda je večita borba protiv ropstva, po svaku cenu.

To ili imaš, ili nemaš u sebi.
Karadjordje je to imao u sebi i zato danas ima ulice i spomenike, kao i heroji sa Košara.

To što neki od heroja sa Košara danas prose, nije krivo društvo već okupator. Ni Karadjordje nije bolje prošao na kraju svoje borbe od heroja sa Košara jer je okupator još uvek bio tu.

Samo ti ne vidiš okupatora, jer te zaslepljuje ljubav prema novcu i veća ti je od ljubavi prema slobodi. Ti misliš da je okupator nešto dobro, ali nije. Kao što su i Alijini preci nekada mislili. :D

Verovatno je u vreme Alijinih predaka bilo pametnije konvertovati se i živeti lepo, a bilo je glupi ići u Hajduke pocepan i prljav. Ali sloboda nema cenu.
A okupator je okupator ma šta nudio.

Naravno, uvek imaš pravo izbora, ostaće zapisano ovde.. :D

Ja bih ove smatraoce Beograđana kao autošovinista brendirao srpskim grbom prethodno užarenim na 2000 srepeni skale gospodina Celzijusa, pa nakon što bih sačekao da to zaraste, ponovo bi ih brendirao srpskim grbom na 2000 stepeni skale gospodina Celzijusa i tu operaciju ponavljao dok ne umru u najgorim mukama. Pička vam materina seljačka da vam pička materina, vi ćete, nepismena bagro, da određujete ko je Srbin. I još sam bio blag, treba vas nabiti na kolac kad propitujute srpstvo Beegrađana, jebo vam ker mater bezobraznu. Umesto da ustanete mirno kada pomninjete Beograđane, vi serete najgore moguće gadosti. Neću da vam želim ništa loše, dovoljna kazna je što ćete ostatak jedinog života provesti na svom selu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li su Izetbegovići izvorno Živkovići..? :)))
PostPostano: 27 lis 2020, 00:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Grobar je napisao/la:
podrinje je napisao/la:
Pa danas ti je Beograd pun nevernika, sotonaša, razvratnika, čega sve ne. Pa se niko ne nervira zbog toga. Šta su oni sačuvali? :zubati

Nema na ovome svetu slobode kakvu čovek sanja, ne zaluđuj se. :001_smile Za državu ti i ja smo samo lako zamenjiv šraf.

Kao i junak sa Košara koji danas prosi da preživi... Svako društvo se popiša na veterane rata kad im više ne trebaju.

https://direktno.rs/zivot/300400/heroj- ... ljevu.html


Beograd je više pun normalnih, poštenih i slobodnih ljudi, a to što si naveo je manjina. Kao i autošovinisti, bogu hvala.

A sloboda nije dinar u džepu.
Sloboda je večita borba protiv ropstva, po svaku cenu.

To ili imaš, ili nemaš u sebi.
Karadjordje je to imao u sebi i zato danas ima ulice i spomenike, kao i heroji sa Košara.

To što neki od heroja sa Košara danas prose, nije krivo društvo već okupator. Ni Karadjordje nije bolje prošao na kraju svoje borbe od heroja sa Košara jer je okupator još uvek bio tu.

Samo ti ne vidiš okupatora, jer te zaslepljuje ljubav prema novcu i veća ti je od ljubavi prema slobodi. Ti misliš da je okupator nešto dobro, ali nije. Kao što su i Alijini preci nekada mislili. :D

Verovatno je u vreme Alijinih predaka bilo pametnije konvertovati se i živeti lepo, a bilo je glupi ići u Hajduke pocepan i prljav. Ali sloboda nema cenu.
A okupator je okupator ma šta nudio.

Naravno, uvek imaš pravo izbora, ostaće zapisano ovde.. :D

Ja bih ove smatraoce Beograđana kao autošovinista brendirao srpskim grbom prethodno užarenim na 2000 srepeni skale gospodina Celzijusa, pa nakon što bih sačekao da to zaraste, ponovo bi ih brendirao srpskim grbom na 2000 stepeni skale gospodina Celzijusa i tu operaciju ponavljao dok ne umru u najgorim mukama. Pička vam materina seljačka da vam pička materina, vi ćete, nepismena bagro, da određujete ko je Srbin. I još sam bio blag, treba vas nabiti na kolac kad propitujute srpstvo Beegrađana, jebo vam ker mater bezobraznu. Umesto da ustanete mirno kada pomninjete Beograđane, vi serete najgore moguće gadosti. Neću da vam želim ništa loše, dovoljna kazna je što ćete ostatak jedinog života provesti na svom selu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li su Izetbegovići izvorno Živkovići..? :)))
PostPostano: 27 lis 2020, 11:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
...


Naravno tebrice!
Autošovinisti nisu vezani za grad, već isključivo za nabedjeni mozak.

Beogradjani vole da se sprdaju sa svima van Beograda, pa se onda stiče pogrešan utisak o autošovinizmu, što je nonsens.
Beogradjani su baš naprotiv.
Jako vole tu činjenicu da su Srbi, samo tripuju da su najpametniji medj' Srbima.. :)


Autošovinisti su sušta suprotnost. To su ljudi koji mrze činjenicu da su Srbi i da narod(bilo koji) uopšte postoji.

Dal' su retardirani pa veruju u jednakost sviju na planeti, pod mantrom gradjanstva, ili su im namere loše, ja ne znam!
Niti me zanima!

Njihovo mantranje šteti našem narodu, jer "gradjanizacija" Srba nam neće doneti više para u džepu, sigurno.

Uglavnom ih krasi to da su "pokondirene tikve" i "gospodja ministarke"..
Poreklom su sa sela već od prvog kolena, ali su  su im se očevi(sa sela), preskačući šine, nekako domogli "kruga dvojke"..
Slušaju glazbu i sviraju rock, jako ih je malo u realnosti, ali su zato mnogo glasni po mrežama, pa se stiče utisak da ih ima mnogo.

Uvek imaju opravdanje za zločine nad Srbima, nikada za zločine Srba.


Ja bih njima tebra lupao pečat kralja Tomislava po dupetu, jer su im Hrvati neretko svetionik.

Ali kao na prase u mesaru što se lupa po dupe. :)
Samo da ga obeležiš, ali ne tako kao ti Šeki ekstremno, pa da ih boli previše.
Nego samo da ih lupim po guzi pečatom sobne temperature. :)

Stoka bezobrazna! :D

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li su Izetbegovići izvorno Živkovići..? :)))
PostPostano: 28 lis 2020, 04:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18587
Carmello Šešelj je napisao/la:
Ja bih ove smatraoce Beograđana kao autošovinista brendirao srpskim grbom prethodno užarenim na 2000 srepeni skale gospodina Celzijusa, pa nakon što bih sačekao da to zaraste, ponovo bi ih brendirao srpskim grbom na 2000 stepeni skale gospodina Celzijusa i tu operaciju ponavljao dok ne umru u najgorim mukama. Pička vam materina seljačka da vam pička materina, vi ćete, nepismena bagro, da određujete ko je Srbin. I još sam bio blag, treba vas nabiti na kolac kad propitujute srpstvo Beegrađana, jebo vam ker mater bezobraznu. Umesto da ustanete mirno kada pomninjete Beograđane, vi serete najgore moguće gadosti. Neću da vam želim ništa loše, dovoljna kazna je što ćete ostatak jedinog života provesti na svom selu.


Sesice, kakav je ovo "metropolitenski" recnik? Ovakvo lajanje retko se gde moze videti...
Elem, ovaj moj post edukativnog karatktera, pa ocekujem da mi se zahvalis!

Imas Siptare oko Preseva i njihove benzinske pumpe, na koje ako svratis da kupis vodu, gomila njih strelja te cutke pogledom agresivnog goveceta, da se pitas sta nije u redu. Ili "urbana sarajevska gradksa raja" kad vide Neleta Karajlica u kafani, rulja se telefonima izdogovara da dodju da napadnu coveka. Zamisli "metropole" i "urbanih ljudi" koji o tome uopste misle i dele svi isti stav. Kao neko selo u CG koje celo navija za CZ. Da li je to zamislivo u Njujorku? Naravno da nije. E, isti oblik "urbanosti" i "metropolitenskog diha" kao spomenuti Siptari i Sarajevcani, deo je i tvoje licnosti!

Koliko sam ja mogao primetiti u nekim velikim svetskim gradovima ukljucujuci i BG, metropolitenski duh se ogleda u blagosti, pokusaju razumevanja svake razlicitosti koju nanese put u metropolu, ogleda se u ljubaznosti.

Po tim parametrima, ako posmatramo forumase ovde, ti si preispoljna seljacina. Najveca od svih, koja bi trebala da stane mirno pred podrinjem, ili na koga si vec mislio kad si ovo gore izlajao. U stvari, primitivac i prostak poput tebe, trebalo bi pred svakim forumasem da stane mirno, jer svaki je civilizovaniji i izgradjenijeg metropolitenskog duha od tebe. Mogu reci da sam dovoljno iskusan i strucan da mom zakljucku mozes verovati!

Tvoj domet je spustiti se do Zvezdinog stadiona, pojesti pljeskavicu i pivo na kiosku, i sa slicnim bilmezima poput tebe razglabati gluposti. U "Kovac" (znas o kojoj pivnici je rec) te ne bi pustili jer je to previse fino mesto za tebe. :D Dakle, tvoj mentalni sklop nije urbana kultura, nego lokalna lumpenproleterska subkultura. Balvan iz parka preko puta spomenutog Kovaca, ili balvan sa Kosmaja, ista stvar.

Zato, sad se izvini celom forumu zbog bahatog ponasanja, psovanja i sl. tek da makar malo kultura udje u tvoje bice! :palacgore1

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li su Izetbegovići izvorno Živkovići..? :)))
PostPostano: 28 lis 2020, 09:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2020, 21:28
Postovi: 3917
Lokacija: Nizza, Naissus,Nis
Grobar je napisao/la:
Malo sam se zainteresovao šta znači koren prezimena Izetbegović, Izet.


Dakle, Izet je ime arapskog porekla.
Značenje imena je - moć, sila, ugled, uticaj arapski ΄izza (značenje: snaga, moć)

Dakle, snaga ili moć.

Kod nas Živko ima slično značenje.
Živko, onaj ko je previše Živahan, puca od energije i snage..
Dakle opet snaga, moć..

Živko=Izet
Živkovići=Izetbegovići..

Žao mi muslimana, čak im ni dinastija koja ih vodi nije bošnjačka.

Živković u Jahić prešli.

Izet beg ih primio u Šamcu pa iz zahvalnost.
Mutkaše varale i krile tragove nečovještva i ljigavštine.

_________________
Borac protiv ropstva i pampers pelena, koje poklanja AV, uz najjeftinije roblje

Na "sudaru" sa americkim ambasadorom Skotom https://www.youtube.com/watch?v=-FKa8RE6f-o&feature=emb_title


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li su Izetbegovići izvorno Živkovići..? :)))
PostPostano: 28 lis 2020, 09:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 10777
aleksije radicevic je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Ja bih ove smatraoce Beograđana kao autošovinista brendirao srpskim grbom prethodno užarenim na 2000 srepeni skale gospodina Celzijusa, pa nakon što bih sačekao da to zaraste, ponovo bi ih brendirao srpskim grbom na 2000 stepeni skale gospodina Celzijusa i tu operaciju ponavljao dok ne umru u najgorim mukama. Pička vam materina seljačka da vam pička materina, vi ćete, nepismena bagro, da određujete ko je Srbin. I još sam bio blag, treba vas nabiti na kolac kad propitujute srpstvo Beegrađana, jebo vam ker mater bezobraznu. Umesto da ustanete mirno kada pomninjete Beograđane, vi serete najgore moguće gadosti. Neću da vam želim ništa loše, dovoljna kazna je što ćete ostatak jedinog života provesti na svom selu.


Sesice, kakav je ovo "metropolitenski" recnik? Ovakvo lajanje retko se gde moze videti...
Elem, ovaj moj post edukativnog karatktera, pa ocekujem da mi se zahvalis!

Imas Siptare oko Preseva i njihove benzinske pumpe, na koje ako svratis da kupis vodu, gomila njih strelja te cutke pogledom agresivnog goveceta, da se pitas sta nije u redu. Ili "urbana sarajevska gradksa raja" kad vide Neleta Karajlica u kafani, rulja se telefonima izdogovara da dodju da napadnu coveka. Zamisli "metropole" i "urbanih ljudi" koji o tome uopste misle i dele svi isti stav. Kao neko selo u CG koje celo navija za CZ. Da li je to zamislivo u Njujorku? Naravno da nije. E, isti oblik "urbanosti" i "metropolitenskog diha" kao spomenuti Siptari i Sarajevcani, deo je i tvoje licnosti!

Koliko sam ja mogao primetiti u nekim velikim svetskim gradovima ukljucujuci i BG, metropolitenski duh se ogleda u blagosti, pokusaju razumevanja svake razlicitosti koju nanese put u metropolu, ogleda se u ljubaznosti.

Po tim parametrima, ako posmatramo forumase ovde, ti si preispoljna seljacina. Najveca od svih, koja bi trebala da stane mirno pred podrinjem, ili na koga si vec mislio kad si ovo gore izlajao. U stvari, primitivac i prostak poput tebe, trebalo bi pred svakim forumasem da stane mirno, jer svaki je civilizovaniji i izgradjenijeg metropolitenskog duha od tebe. Mogu reci da sam dovoljno iskusan i strucan da mom zakljucku mozes verovati!

Tvoj domet je spustiti se do Zvezdinog stadiona, pojesti pljeskavicu i pivo na kiosku, i sa slicnim bilmezima poput tebe razglabati gluposti. U "Kovac" (znas o kojoj pivnici je rec) te ne bi pustili jer je to previse fino mesto za tebe. :D Dakle, tvoj mentalni sklop nije urbana kultura, nego lokalna lumpenproleterska subkultura. Balvan iz parka preko puta spomenutog Kovaca, ili balvan sa Kosmaja, ista stvar.

Zato, sad se izvini celom forumu zbog bahatog ponasanja, psovanja i sl. tek da makar malo kultura udje u tvoje bice! :palacgore1

:palacgore1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li su Izetbegovići izvorno Živkovići..? :)))
PostPostano: 28 lis 2020, 11:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
Da se vratimo na temu, a to su Izmetbegovići i njihovi preci Živkovići..

Inače imam jedno pitanje:
Zašto se muslimani ne vrate na veru svojih pradjedova?

Evo Emir Kusturica se vratio na fabrička podešavanja i šta mu fali? Ništa.

Čak ga i dalje svi zovemo Emir, niko ga ne zove Nemanja.
Mogu i oni zadržati svoja arapska imena, ako im je zent zbog toga.


Mislim da bi taj proces skidanja i glancanja kandila i ikona sa tavana naših muslimana, doneo najzad mir na Balkanu za sva vremena.

Jer realno, svo sranje je počelo kad su prodali veru za večeru.

Može recimo Amfilohije da ih krsti u Drini sve odjednom, kad je mirna voda.
Da nam ne pobegne neki.

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li su Izetbegovići izvorno Živkovići..? :)))
PostPostano: 28 lis 2020, 12:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20867
Ne mogu se vratiti nazad vjeri predaka kad su čvrsto odabrali tuči glavom od zid. Vrijeme za taj prelazak je bilo u doba prve Jugoslavije kad je vaš kralj mogao natjerati sve njih da biraju žele li biti Hrvati ili Srbi, ali nije i eto sad smo tu gdje jesmo...

_________________
HZD-ovci : Potpisuj Anemija nek je ko Avlija

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li su Izetbegovići izvorno Živkovići..? :)))
PostPostano: 28 lis 2020, 12:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21673
I zet begovići mi više zvuči kao zetovi nekog malog bega...
Ma
Kako su krenuli ionako će svi iseliti naokolo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li su Izetbegovići izvorno Živkovići..? :)))
PostPostano: 28 lis 2020, 12:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
weasel je napisao/la:
Ne mogu se vratiti nazad vjeri predaka kad su čvrsto odabrali tuči glavom od zid. Vrijeme za taj prelazak je bilo u doba prve Jugoslavije kad je vaš kralj mogao natjerati sve njih da biraju žele li biti Hrvati ili Srbi, ali nije i eto sad smo tu gdje jesmo...


Vi se tamo odmah predajete.

Najlakše je odustati, ali napraviti nešto veliko za čovečanstvo, kao što su to uradili naš Nikola Tesla i vaš Ban Jelačić ne može svako.


Ja mislim da trebamo da utičemo stalno na njih.
Ne možemo preko medija, jer bi neki sličan tekst ili emisija bili prekinuti u roku od sekunde, nakon telefonskog poziva uredniku od strane anektora.

Ali, mi ovako na forumu možemo stalno da ih podstičemo na zdrav razum.

Ovaj forum može biti jugoslovenska kafana boraca za pravdu, kao nekada kafane u Karadjordjevoj u Beogradu, gde su se okupljali crnorukci i mladobosanci.

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li su Izetbegovići izvorno Živkovići..? :)))
PostPostano: 28 lis 2020, 12:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20867
Grobar je napisao/la:
weasel je napisao/la:
Ne mogu se vratiti nazad vjeri predaka kad su čvrsto odabrali tuči glavom od zid. Vrijeme za taj prelazak je bilo u doba prve Jugoslavije kad je vaš kralj mogao natjerati sve njih da biraju žele li biti Hrvati ili Srbi, ali nije i eto sad smo tu gdje jesmo...


Vi se tamo odmah predajete.

Najlakše je odustati, ali napraviti nešto veliko za čovečanstvo, kao što su to uradili naš Nikola Tesla i vaš Ban Jelačić ne može svako.


Ja mislim da trebamo da utičemo stalno na njih.
Ne možemo preko medija, jer bi neki sličan tekst ili emisija bili prekinuti u roku od sekunde nakon telefonskog poziva uredniku od strane anektora.

Ali, mi ovako možemo stalno da ih podstičemo na zdrav razum.
Ovaj forum može biti jugislovenska kafana boraca za pravdu kao nekada kafane u Karadjordjevoj gde su se okupljali crnorukci i mladobosanci.

Dok postoji BiH od toga neće biti ništa, to može potencijalno uspjeti da ju mi podjelimo po pola i svako u svom dijelu provodi ljutu politiku asimilacije i gaženja svakog otpora. Međutim znamo i ti i ja da od tog nema ništa. Odmah bi se tristo dežurnih narikača NGO i EU baba našlo kukati kako ih ugnjetavamo. Imali smo za to priliku 1920-ih kad si u svom dvorištu mogao raditi što si htio, sad u 2020. vrijede neka druga pravila igre.

_________________
HZD-ovci : Potpisuj Anemija nek je ko Avlija

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li su Izetbegovići izvorno Živkovići..? :)))
PostPostano: 28 lis 2020, 12:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
Ma od vas iz Hrvatske nisam ni očekivao da pružite neki otpor anektorima.

To možemo samo mi ljubitelji crnorukaca i mladobosanaca da se udružimo opet.

Dakle, Srbi iz Srbije, Srbi iz Bosne i Hrvati Iz Bosne.

Kafana Junajted.

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li su Izetbegovići izvorno Živkovići..? :)))
PostPostano: 28 lis 2020, 14:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Grobar je napisao/la:
Pre bih rekao da su pobegli na vreme.
Karadjordje nikog nije terao, već je odmah sekao glave.. :D

Ne laži. Karađorđe nije nikom sekao glave, nego je ubijao kuburom.

Jes da je bio vođa Prvog srpskog ustanka, ali stvarno mnogo nasilan čovek bio. I prema Srbima, a kamoli prema Turcima. Jedna pogrešna reč i upuca te ko zeca.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li su Izetbegovići izvorno Živkovići..? :)))
PostPostano: 28 lis 2020, 15:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
Poenta tog mog posta tada, nije uopšte bila način ubijanja koji je on praktikovao, nego njegova nulta tolerancija prema turcima i potturicama i upravo isticanje njegove preke naravi.

A Karadjordje je koristio sve, pa i sablju.
Nije praktikovao isključivo kuburu.
Obesio je svog brata npr.

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li su Izetbegovići izvorno Živkovići..? :)))
PostPostano: 28 lis 2020, 15:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Znam da nije koristio samo kuburu, to bi bilo nepraktično, jer municija nije bila džabe,valjda je jasno da sam se zajebavao. A narav mu je bila takva da mi je skoro pa drago što je Prvi srpski ustanak ugušen, zamisli tog manijaka na čelu Srbije?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li su Izetbegovići izvorno Živkovići..? :)))
PostPostano: 28 lis 2020, 15:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
Evo zamišljam i super mi je.. :D


Karadjordje je Karadjordje.
On je bio manijak svoje vrste i takav nam je baš tada trebao da produva vetar slobode kroz Srbiju i da utera turadiji strah u kosti.

U tome je bio odličan i Srbija je u njegovo vreme bila "de Facto" nezavisna država u koju turadija nije smela nos da pomoli.

Naravno, isto tako je i Miloš "the great" uradio svoje i došao takodje u pravo vreme. On je bio majstor diplomatije, što unutrašnje, što spoljašnje.

Cenim i jednog i drugog, ali je Karadjordje pionir slobode.

Slava mu i hvala mu.


No, to nije ni bitno.
Samo želim stalno da podsećam muslimančiće s kojim narodom siluju suživot.

Kad Bajden rikne, najebali su.. :D

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li su Izetbegovići izvorno Živkovići..? :)))
PostPostano: 28 lis 2020, 15:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Ja ipak više cenim knjaza Miloša. Karađorđe je probleme rešavao kuburom. Miloš pameću. I Karađorđev ustanak je propao, Milošev je uspeo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li su Izetbegovići izvorno Živkovići..? :)))
PostPostano: 28 lis 2020, 15:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
Propao je, ali nakon deset godina slobode.. :D

Karadjordje je "gejm čendžer".. :)
Pokrenuo je sve iz ništavila.

Miloš je vešto uzjahao talas slobode u srpskom narodu koji je burom pokrenuo Karadjordje.
Niko ne daje ustupke mirnom i bezopasnom narodu.

I jedan i drugi su došli u pravo vreme.

Da je bilo obrnuto, nebi valjalo... :)

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li su Izetbegovići izvorno Živkovići..? :)))
PostPostano: 28 lis 2020, 16:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Slažem se. Ne bi bilo drugog da nije bilo prvog. Ali hvala Bogu na drugom. Svejedno ga daleko više cenim.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li su Izetbegovići izvorno Živkovići..? :)))
PostPostano: 28 lis 2020, 16:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
Ja cenim samo Karadjordja jer si me iznervirao sad. :)

Ali može i taj drugi, i on je sekao glave .. :)
Ne nužno lično, ali je sekao..
Izmedju ostalog i Karadjordjevu..


Najbitnije od svega je stalno podsećati muslimančiće s kim siluju suživot, i da volimo da sečemo glave.. :D

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li su Izetbegovići izvorno Živkovići..? :)))
PostPostano: 28 lis 2020, 16:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Što sam te iznervirao, zato što imam preferencije između njih dvojice i više cenim jednog od drugog? To je jednostavno tako i žao mi je što te to iznerviralo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li su Izetbegovići izvorno Živkovići..? :)))
PostPostano: 28 lis 2020, 16:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
Monsieur Šešelj, to je bila šala.. :)

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li su Izetbegovići izvorno Živkovići..? :)))
PostPostano: 28 lis 2020, 16:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Ma znam šta je bila poenta tvog posta. "Buuu, gledajte nas kako smo strašni, ja se na vašem mestu ne bih kačio s nama, budite uplašeni, budite mnogo uplašeni." Samo što u tome nisam video potencijal za neki dalji razgovor, pa sam zato napisao šta sam napisao.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li su Izetbegovići izvorno Živkovići..? :)))
PostPostano: 28 lis 2020, 16:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
Pa Šeki ni ja nisam video potencijal u raspravi oko Karadjordja i Miloša, i ko je bolji od njih dvoje, ali sam to iskoristio da ispod žita u svakom postu, podsećam muslimančiće da volimo da sečemo glave..

Mislim, nećemo se nikada promeniti.. :D

Karadjordje nam je najomiljeniji.

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li su Izetbegovići izvorno Živkovići..? :)))
PostPostano: 28 lis 2020, 17:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2020, 21:28
Postovi: 3917
Lokacija: Nizza, Naissus,Nis
Kodža Miloš i Mikajlo su odlični.
Bez ŽRTAVA VEĆIH OTERALI Azijate.

_________________
Borac protiv ropstva i pampers pelena, koje poklanja AV, uz najjeftinije roblje

Na "sudaru" sa americkim ambasadorom Skotom https://www.youtube.com/watch?v=-FKa8RE6f-o&feature=emb_title


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 84 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 134 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO