HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 24 tra 2024, 10:45.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 104 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Da li su Srbi najgluplji narod u Evropi?
PostPostano: 14 pro 2019, 19:13 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6815
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Carmello Šešelj je napisao/la:
Da su prihvatili, ne bi imali rat, sačekali bi deset godina da se otcepe i danas imali ono o čemu mogu samo da sanjaju. A i mi smo bili budale šta smo im ponudili, sva sreća pa smo imali posla sa njima.

Hoću sad i hoću sve bio je Alijin slogan :zubati

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li su Srbi najgluplji narod u Evropi?
PostPostano: 15 pro 2019, 01:22 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2019, 01:53
Postovi: 4146
Carmello Šešelj je napisao/la:
Veseli Bosanac je napisao/la:

Posteno sam ti odgovorio. Pametni ljudi bi cuvali i stitili svoje zajednistvo. Tako bi svi ostali na svojim ognjistima bez i jedne jedine zrtve.

Nisi mi odgovorio pošteno. Da se BiH ponašala kao Crna Gora. Šta misliš da bi bilo? A mi smo vam bili ponudili da se ponašate kao Crna Gora. Hvala Bogu pa ste idioti i odbili ste. Inače bi danas imali nezavisnu unitarnu Bosnu sa 60% Muslimana. Hvala vam što ste ispali idioti.

Možeš ih pitati to deset puta nikad to oni neće priznati da su upraskali stvar sa Alijom. Da su se ućutali 1991 godine i bili neutralni BiH bi bila danas većinski muslimanska država sa 60 - 70 % muslimana. Ne bi bilo entiteta ni kantona.Srbi i Hrvati bi se školovali i ostajali u Beogradu ili Zagrebu ,a Muslimani bi se doseljavali iz Novog Pazara,Sjenice,Rožaja...u Bosnu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li su Srbi najgluplji narod u Evropi?
PostPostano: 15 pro 2019, 01:35 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2019, 01:53
Postovi: 4146
Veseli Bosanac je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Carmello je odustao, jer na svaku konkretnu i preciznu stvar dobije kvazifilozofsko bulažnjenje kao odgovor.


Jeste Carmello, vazda nekakvi kvazifilozofski odgovori...

I srpski kralj ili kraljica su mislili 1396 godine na Nikopolju da je u njihovom najboljem interesu da udju u savez sa Osmanlijama u sukobu sa zdruzenom evropskom katolickom vojskom pa ispade da su se zajebali.

Kako cu vam dati precizan odgovor kad ne znam buducnost?

Srpski knez Lazar je 1389 zvao u ispomoć evropske vladare za Bitku na Kosovu polju,no niko se nije odazvao. Smatrajući Turke ne baš opasnim protivnicima. Tek 1683 kad su im Turci došli pred vratima Beča,Evropa se trznula. Knjeginja Milica je žrtvovala svoju kćer udajom za sultana Bajaziti,a za uzvrat da Turci ne vrše upade na teritiriju Srbije i vrše nasilje. Srbija je dobila neku vrstu autonomije od 1389 - 1459 godine kada je potpuno pala pod Turke. Taj period je bio period mira i stanovništvo je moglo demografski da se obnovi. Pritisnuta Ugrima sa sjevera i Turcima sa juga,Srbija je bila u teškoj poziciji jer su je ratovi iscrpljivali. Turci su ponudili bolje uslove saradnje nego Mađari i prihvaćen je vazalni status pos turskom vlašću. Većina srpskih vojnika koja je učestvovala u bitki kod Nikopolja na strani Turaka je već bila islamizovana ili na putu islamizacije. Nešto kao vaš hrvatski vojnik Zeid Dukmenčić i Čedo Domuz.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Da li su Srbi najgluplji narod u Evropi?
PostPostano: 15 pro 2019, 08:34 
Offline

Pridružen/a: 01 pro 2019, 16:22
Postovi: 269
Srpsčanin je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Da su prihvatili, ne bi imali rat, sačekali bi deset godina da se otcepe i danas imali ono o čemu mogu samo da sanjaju. A i mi smo bili budale šta smo im ponudili, sva sreća pa smo imali posla sa njima.

Hoću sad i hoću sve bio je Alijin slogan :zubati


Lahak neka mu je džennet.

_________________
"Босански интелектуалац је оксиморон." — Радован Дамјановић


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 104 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 59 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO