HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 10:10.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2193 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 88  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Događanja u Makedoniji
PostPostano: 22 kol 2017, 20:07 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 6025
dudu je napisao/la:
vidim, imaju i Albanci svojih Stjepan Krstova. :zubati

Stjepan krizevi, made in Ceha. Vidi Robbia sto bi misionario po KiM, a vamo se prokazuje kao ateist, liberal.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Makedoniji
PostPostano: 22 kol 2017, 20:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69016
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Ja u crkve idem turistički, kao japanski turist s fotoaparatom.

Nije to "moja stvar", pomalo me čak zastrašuju crkve zbog predmeta koje se u njima čuvaju. Kad je u ZG katedrali ispred mene banuo Stepinac skoro sam potegao drveni kolac.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Makedoniji
PostPostano: 22 kol 2017, 20:30 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35960
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Obučeš Modrića i obilaziš, još ima da te počaste :zubati
Ovaj jedan moj je vozao dole za španjolski kontigent, nije se nikad žalio na neke probleme.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Makedoniji
PostPostano: 22 kol 2017, 20:37 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 6025
KiM je napisao/la:
Dramaturgija i losa gluma na visokoj razini AV. Nista nece da bidne.

Nego ima li dragovoljaca da gase pozare po Dalmaciji.
Autocesta zatvorena, a hrv. mladez se "ceslja, a selo gori".

Nego, imal li Hrvata u Hrv. i HB, pozari se rasplamsali, a dragovoljaca nimalo.

Robbie, mogao bi glumiti Japanca sa fotoaparatom, samo bi se za sigurnost, morao opasati saharom.
To je propusnica numero uno, uz besplatne cevape, kaHve, cajeve, po KiM. Uz lokalne zastitare, za DZ.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Makedoniji
PostPostano: 22 kol 2017, 20:40 
Offline

Pridružen/a: 02 srp 2015, 15:00
Postovi: 258
Robi,

nisam se precizno izrazio, mislio sam: nisu ostvarili ni četvrtinu poklapanja izvan teritorije Albanije...

Šteta za Rijeku, izgleda ipak neće uspeti... a nadao sam se da će ući, baš su simpa tim... :sad


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Makedoniji
PostPostano: 22 kol 2017, 20:43 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35960
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Izda ih Makedonac, pobježe Ristovski u Sporting iako su mu čak nudilu lovu da odigra ove dvije.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Makedoniji
PostPostano: 22 kol 2017, 20:45 
Offline

Pridružen/a: 02 srp 2015, 15:00
Postovi: 258
daramo je napisao/la:
Izda ih Makedonac, pobježe Ristovski u Sporting iako su mu čak nudilu lovu da odigra ove dvije.


Znao sam da nisam zašao u zabranjene vode OFF TOPICa ...

:kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Makedoniji
PostPostano: 22 kol 2017, 20:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58749
Lokacija: DAZP HQ
navodno su Riječani nazvali Vučića: pali tenkove.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Makedoniji
PostPostano: 22 kol 2017, 20:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58749
Lokacija: DAZP HQ
Vučić šamara liliputance lijevo i desno, u pola sata okupirao Makedoniju, a sad je provalio i u Crnu Goru.

Citat:
On je najavio i značajnije povećanje plata u javnom sektoru ali i „bolje vreme za penzionere“.

„Preteći ćemo Crnu Goru po prosečnim primanjima“, kaže Vučić.


slika

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Makedoniji
PostPostano: 22 kol 2017, 20:54 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 6025
Vidim neki zaljubljeni u picoustog akrepa, pa mu sire kult, mecu slike. Danas napali ministra Vulina, da stavljaju slike AV po vojarnama, kao Titu i u generalstabu.

Ali da ne trolamo temu, gosn. dudu suzdrzavajte vase emocije, spram nasega "vodje". Mi mu se kunemo, i nitkom ga nedamo.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Makedoniji
PostPostano: 22 kol 2017, 21:07 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
KiM je napisao/la:
@ Sokoli teorije urote ne proaze ovde. Latas je neko magicno bice ili pripada nekom "nebeskom" narodu, izabranom....

Siptari mogu dobiti zapadno od medjunarodne pruge iza Kumanova, do Struge. Severo zapad...uz KiM i Albaniju, max 15% teritorije.

@ dudu, Srbija je bre gigant, za ostale male, patuljaste drzavice. Tkoje nitko ne benda ni za suhu sljivu.

Gde se to crtaju mape ballkana? U pozharevcu ili u sokolac?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Makedoniji
PostPostano: 22 kol 2017, 21:18 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
dudu je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:

Pa zar neće svaka država koja je priznala Kosovo glasati za prijem u UNESCO. Jedina prepreka je ako Kosovo ne zadovoljava neke kriterije i standarde, onda se može glasati protiv.

One koje nisu priznale Kosovo, one svakako neće glasati za.

Isto tako, kako neka država može biti u UNESCO a nije u UN? To znaci da je UNESCO skroz neovisna organizacija od UN, i osim sličnosti naziva nema nikakve veze s UN.

No ako je tako, zašto se Vučić toliko uzbudjuje? Najobičnija organizacija za zaštitu okoliša i kulture. No očito su Kosovari vidjeli da tamo nema ruskog i kineskog veta.


članstvo u UNESCO de facto znači da su srpske crkve pod kontrolom Albanaca jer postaju njihovo kulturno dobro.

U tom sllucaju za deset godina sve te crkve ce postati allbanske katolicke crkve.Ionako te crkve su sagradjene na temeljima starih ilirskih katolickih crkvi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Makedoniji
PostPostano: 22 kol 2017, 21:30 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
Robbie MO je napisao/la:
Je li sigurno za Hrvate ili bilo koje druge Slavene posjetiti Kosovo?

Ili je preporučljivo da stalno pričaš protiv Srba, da bi mogao mirno razgledati i imati sigurnost? =))

Ja bih htio posjetiti mnogo toga, posebno te divne manastire i Sar planinu, ali je lista tolika da bih morao pripremiti čitav jedan govor na Gazimestanu pred 10 000 Albanaca da bi skupio dovoljno bodova za sigurnost.

Niko te ne dira.Al trebash znati engleski ili njemacki.Jer rjetko ko ce te razumijeti na srpsko hrvatski.Mozhda samo oni stariji.Najloshija stvar koja ti se moze desiti je to da te smatraju kao nizeg reda ili kako smo mi gledali rumune i bugare 80-tih godina.IpakNeki prosto ne zhele da povjeruju da se ljudi probijaju.Bez uvrede ali dok se vecina ballkanaca diçi sa cecom kosovari lansiraju pjevacice ranga rite ore,Dua lipa,bebe rexha, era istrefi itd.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Makedoniji
PostPostano: 22 kol 2017, 21:47 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
Sokoli ako nosim kockasti dres i sujem cetnicku mater oce li me iko pocastit cevapima u pristini? :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Makedoniji
PostPostano: 22 kol 2017, 21:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58749
Lokacija: DAZP HQ
s one strane dinare je napisao/la:
Sokoli ako nosim kockasti dres i sujem cetnicku mater oce li me iko pocastit cevapima u pristini? :D


sigurniji si nega u podne na trgu bana Jelačića. :zubati

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Makedoniji
PostPostano: 22 kol 2017, 22:00 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
I treba, ovi nasi albanci su fini ljudi, ne podmecu pozare okolo za razliku od svetosavaca, lijepo smo ih prihvatili

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Makedoniji
PostPostano: 22 kol 2017, 22:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58749
Lokacija: DAZP HQ
Pola ih je pokatoličeno već, napola su već skuhani.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Makedoniji
PostPostano: 22 kol 2017, 22:08 
Offline

Pridružen/a: 02 srp 2015, 15:00
Postovi: 258
Ne bi trebalo da imaš problema kao Hrvat. Vas najviše od svih nas ovde vole.

Mada, i te ljubavi i bratstva po mržnji (prema trećoj strani) su varljive - npr. Poljaci i Ukrajinci...

Negde sam davno čitao intrvju jednog Albosa koji je objašnjavao da deci kad se rode "stave u kolevku Kuran, pušku i mržnju prema Slovenima koji su došli ovde i okupirali njihove, stare ilirske zemlje" (da, čak i vi Hrvati jer je Ilirija valjda bila do Rijeke)...

U tom intervjuu taj lik čak priča kako zapravo "najviše mrze Ruse"... a za pominjanje Srba prokomentarisao je "i to su Rusi". Tu sam, sećam se, bio baaš začuđen: "Kakvi Rusi, koji ***?"

Možda im je ta mržnja ostala od kavkaske matice:

slika

slika

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Makedoniji
PostPostano: 22 kol 2017, 22:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lip 2010, 12:00
Postovi: 368
Lokacija: Trebinje, Srpska
Naslovnica jednog makedonskog dnevnika na histeriju koja dolazi iz Srbije...

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Makedoniji
PostPostano: 22 kol 2017, 22:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lip 2010, 12:00
Postovi: 368
Lokacija: Trebinje, Srpska
Da se nadovežem na prethodni upis...

Kako pokazuje najnovija anketa, građani Makedonije najviše simpatija od susednih država gaje prema Srbiji.

Čak 44,3 odsto anketiranih reklo da je Srbija najprijateljskije nastrojena prema Makedoniji.


Takvo raspoloženje prema Albanij gaji mnogo manje anketiranih, samo 14,8 odsto, a prema Bugarskoj 11,2 odsto.


http://mondo.rs/a1022485/Info/Ex-Yu/Mak ... rbiji.html

Prije samo 70ak godina (prosječni ljudski vijek) su trebili srpske "okupatore" i 1941. euforično dočekivali bugarske "oslobodioce", da ne govorim o 20im i 30im godina kad je najviše srpskih žandara ubijeno u Makedoniji, gorelo je tamo cijelo međuratno vrijeme, prostor današnje Hrvatske je npr. bio relativno miran prema srpskoj vlasti tih godina...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Makedoniji
PostPostano: 23 kol 2017, 10:18 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 6025
Da, Kardifsko klanje je kada su VMROvci, poklali 28 Srba zandara, kolonista, u samo jednoj noci.

Hrv. su bili isprepadani, preplaseni i mi9rni kao djevojcica, pred prvu bracnu noc. Pocelo je kada smo zajebali Bugare, po ovom dogovoru, koji su srusili AU, Engl, Njemacka, ali nam Bugarska NISTA NIJE SKRIVILA. Zato je doslo 1913, 1915, 1941...

slika

slika

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Makedoniji
PostPostano: 23 kol 2017, 13:51 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
s one strane dinare je napisao/la:
Sokoli ako nosim kockasti dres i sujem cetnicku mater oce li me iko pocastit cevapima u pristini? :D

Ne ne moras psovati cetnicku mater.Sama sahovnica ce pridonijeti da imaju postovanja prema tebi.Goranci pricaju srpski i dollaze na kosovo sa srpskim tablicama.Niko ih ne pita dali su osuneçeni ili ne ali niko ih ne dira.Iako ih vecina smatra srbima radi jezika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Makedoniji
PostPostano: 23 kol 2017, 13:54 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
dudu je napisao/la:
s one strane dinare je napisao/la:
Sokoli ako nosim kockasti dres i sujem cetnicku mater oce li me iko pocastit cevapima u pristini? :D


sigurniji si nega u podne na trgu bana Jelačića. :zubati

Odavno nisam bio u trgu bana jelacica (iako zemljak mi ju tu ranije drzo çevabdzhilnicu) i ne znam kako je u podne tamo.Al na kosovo nista ti nece faliti


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Makedoniji
PostPostano: 23 kol 2017, 13:54 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 6025
[quote="KiM"]Da, Kardifsko klanje je kada su VMROvci, poklali 28 Srba zandara, kolonista, u samo jednoj noci.

Hrv. su bili isprepadani, preplaseni i mi9rni kao djevojcica, pred prvu bracnu noc. Pocelo je kada smo zajebali Bugare, po ovom dogovoru, koji su srusili AU, Engl, Njemacka, ali nam Bugarska NISTA NIJE SKRIVILA. Zato je doslo 1913, 1915, 1941...

slika

slika
slika
slika
slika

slika

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Makedoniji
PostPostano: 23 kol 2017, 14:07 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
U nemogucnosti da direktno odgovaram nebitnom liku napisacu tu nekoliko reci.Prvo kada se zheli plasirati neistina i propaganda ondak odmah se napomene :iz nepoznatih izvora ili negde sam cuo.
Istina je da kad se deca rode kod allbanaca stavlja im se zastava znaci dvogllavi orao e meci na koljevku.Ali ne i kuran ili bibla.
Enveru hodzhi jebem grob 44 puta na dan samo sta je bio staljinov brat.Da najvise na svijetu mrzim ruse to je fakt.To samo radi toga sto drzhe srpsku stranu.Njih smatramo krivim za nasu nesrecu.Jer oni su potjerali svoje nomade u shestom vijeku prema ballkanu i naneli nam sa turcima najvecu nacionalnu katastrofu.Ja licno sam musliman.Ali kada bi znao da mi je pas kod kuce turcin ja bi ga gramnuo llovackom pushkom.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2193 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 88  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 98 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO