HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 ožu 2024, 05:15.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 35487 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 768, 769, 770, 771, 772, 773, 774 ... 1420  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 27 pro 2018, 12:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
Veća je mogućnost da vi imate susrete sa islamskim teroristima na jadranskoj obali tokom turističke sezone, nego te tvoje fantazije.
A sudbinu USK-a i najezdu afroazijskih migranata da doživi Zapadna Hercegovina. Već su počeli da klanjaju tamo oko Međugorja.
https://www.grude-online.info/foto-vide ... gorju/amp/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 27 pro 2018, 12:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Tema je Srbija. Viziju Srbije molim. Za 10, 20, 30 g. i na osnovu čega je temeljiš...

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 27 pro 2018, 12:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
Dovoljno razvijena da zadrži većinu svog stanovništva, nedovoljno razvijena i privlačna za strano stanovništvo.
Srbi 85-90%.
U nekoj koaliciji sa ostalim zemljama istočne Evrope - zemljama V4, Rumunijom, Bugarskom, Grčkom.

EU ne vidim u ovom obliku za 30 godina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 27 pro 2018, 12:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Znači EU će propast a Srbija neće. Dok ona bude dovoljno razvijena da zadrži stanovništvo, čak i ako uspije, pola će ga falit dok će drugi dio stanovništva stariti sve više i više jer podmlatka neće bit, mladi će odselit a i sad vam bijela kuga hara.

Nalazite se na ruti kojom istočnjaci žele u bogate zemlje a bogate zemlje su dovoljno bogate da ih zaustave na vanjskim granicama. Gdje? Pa u demografski i ekonomski osiromašenom hot-spotu. Par milijuna Arapa, Pakija, Afgana je ništa za njih a dovoljno da zavladaju prostorom Srbije.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 27 pro 2018, 12:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
Arape, Pakije i Afgane ćemo kao i do sada liferovati prema Hrvatskoj. Ako im ne dozvolite proći, ostadoše po zapadnoj Hercegovini i USKu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 27 pro 2018, 12:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Vujadin je napisao/la:
Arape, Pakije i Afgane ćemo kao i do sada liferovati prema Hrvatskoj. Ako im ne dozvolite proći, ostadoše po zapadnoj Hercegovini i USKu.


Pa da, sad ostaju tu na rubovima jer ih ima par stotina, a što će biti kada ih bude par milijuna? Ne mogu svi u Bihać. Srbija i BiH su idealni za zadržavanje istih. Nije prvi put.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 27 pro 2018, 13:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
Kad se formira dovoljna kritična masa na tim rubovima to niko živ neće zaustaviti. Hrvatska će biti preplavljena islamskom hordom.

A kod nas se neće zadržavati jer smo đenosajdni. Ima da ih na svakom koraku upozoravamo šta ih čeka kod nas. :001_smile

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 27 pro 2018, 13:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
"Menjali su nam granice od pamtiveka, ali smo uspevali da održimo naše nacionalno biće, a sada polako ali sigurno nestajemo i niko se zbog toga ne uzbuđuje. Zvaćemo se Hazari ili tako nekako. Ja se strašno sekiram, a oni se smeju što kažem da noću ne mogu da spavam i da ne mogu da jedem"

Čije su ovo riječi?

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 27 pro 2018, 13:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
Nesretniče, pa i sad u sred višegodišnjeg procesa bijele kuge, samo u Srbiji se rađa više Srba nego Hrvata i Muslimana u Hrvatskoj i Federaciji zajedno.

Pa onda gledaj ko će prije nestati.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 27 pro 2018, 13:10 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34
Postovi: 3541
Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
S jedne strane se ljudi žale da dolaze samo neškolovani muškarci, s druge da će nas preplaviti natalitetom. Ne znam kako, jedino prostom deobom, pošto ne vidim da će ovde naći ženu.

_________________
Robi lopove vrati bodove!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 27 pro 2018, 13:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Vujadin je napisao/la:
Nesretniče, pa i sad u sred višegodišnjeg procesa bijele kuge, samo u Srbiji se rađa više Srba nego Hrvata i Muslimana u Hrvatskoj i Federaciji zajedno.

Pa onda gledaj ko će prije nestati.


Pa zato je EU bitna, sam si rekao, mi upravo postajemo toliko razvijeni da zaustavimo iseljavanje, imamo useljavanje i asimilaciju, a da se veća količina imigranata ne zadržava kod nas.

Za razliku od vas ja se nadam da će naši biti dovoljno pametni da ne inzistiraju na etničkoj čistoći Hrvata.

Svi možemo opstati samo ako budemo imali dovoljno dobar standard i ako održavamo stanovništvo, bilo rađanjem bilo useljavanjem. Rađanja nema a za useljavanje jedino mi imamo kakav-takav kapacitet.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 27 pro 2018, 13:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Spajanja obitelji. Kad muškarac dobije doživotne papire dovlači ženu i djecu. Ako ih nema ode u matičnu zemlju i oženi se pa onda dovlači.
Njemačka ima 300.000 - 1 milijun migranata godišnje, i tu je jako (samo)cenzurirano da na to dolazi još 3 x više na "spajanje obitelji".

To se ne vidi odmah na statistici za jednu godinu. Jer im treba i vremena i novca za otići u Afriku, Aziju i sebi kupiti, pronaći što li već ženu.
Recimo u SW se to vidi tek nakon 5-7 godina, i tad je prošlo ispod radara. 9/10 (90%) njih baci li sakrije osobna dokumenta, i tek nakon 5 godina imaju SW državljanstvo (putovnicu) da mogu otići nazad oženiti se.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 27 pro 2018, 13:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Leeroy Jenkins je napisao/la:
S jedne strane se ljudi žale da dolaze samo neškolovani muškarci, s druge da će nas preplaviti natalitetom. Ne znam kako, jedino prostom deobom, pošto ne vidim da će ovde naći ženu.


I ja mislim da je trebalo obratno, primati sve samo ne punoljetne muškarce. Oni su možda kratkoročna dobit za nekog kapitalistu ali za društvo je bolje suprotno.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 27 pro 2018, 13:57 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34
Postovi: 3541
Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
Junuz Djipalo je napisao/la:

Pa zato je EU bitna, sam si rekao, mi upravo postajemo toliko razvijeni da zaustavimo iseljavanje, imamo useljavanje i asimilaciju, a da se veća količina imigranata ne zadržava kod nas.


Vi realno niste bili u stanju da asimilujete narod koji se od vas razlikuje samo po datumu slavljenja Božića i Vaskrsa, ne li Pakiše i Avgane kada dostignu kritičnu masu.

_________________
Robi lopove vrati bodove!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 27 pro 2018, 14:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Leeroy Jenkins je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:

Pa zato je EU bitna, sam si rekao, mi upravo postajemo toliko razvijeni da zaustavimo iseljavanje, imamo useljavanje i asimilaciju, a da se veća količina imigranata ne zadržava kod nas.


Vi realno niste bili u stanju da asimilujete narod koji se od vas razlikuje samo po datumu slavljenja Božića i Vaskrsa, ne li Pakiše i Avgane kada dostignu kritičnu masu.


Otkud ti to? Nismo 200.000 Krajišnika koji su bili izolirani u Krajini ali Hrvatska je imala 700 k Srba koji su negdje nestali a nisu pobijeni.

Baš to, od imigranata u RH se najviše očekuje Srba, pa Bošnjaka. Plaća dupla, na moru i 4x veća. Narod koji te razumije i ne preksupe nekretnine.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 27 pro 2018, 14:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Nego, vratimo se mi Vučićevim riječima:

Junuz Djipalo je napisao/la:
"Menjali su nam granice od pamtiveka, ali smo uspevali da održimo naše nacionalno biće, a sada polako ali sigurno nestajemo i niko se zbog toga ne uzbuđuje. Zvaćemo se Hazari ili tako nekako. Ja se strašno sekiram, a oni se smeju što kažem da noću ne mogu da spavam i da ne mogu da jedem"

Čije su ovo riječi?


Ajde, neka malo i ustaše nisu na prvom mjestu za srpske patnje.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 27 pro 2018, 15:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
Ajd ne seri. Još gore stojite od nas.

Da ne govorimo o drugim narodima po Evropi, koji imaju sve uslove i najbolji standard, pa su odlučili da izumru.

Citat:
According to the whole country’s birth rate in 2017, women's average number of children would be 1.49 children per woman. When this is broken down by origin, the share of women with Finnish background of this is 1.29 children per woman and that of women with foreign background 0.20 children per woman.

slika


https://www.stat.fi/til/synt/2017/02/sy ... 01_en.html

Prosječna Finkinja rađa manje djece (1,3) nego prosječna Srpkinja (1,5).

Da je nama njihov standard imali bi fertilitet preko 2.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 27 pro 2018, 15:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Znam ja bolje od tebe kakvi smo mi i što trebamo za opstanak, stalno to i ponavljam na zgražanje nekoliko srbomislećih Hrvata ovdje ali to nije tema.

Pun si nekog optimizma, pitao sam je li vidiš ikakvu pozitivnu perspektivu Srbije. Ne vidi je ni Atza.

Kad si slab onda te svatko j.

slika

Bežite na zapad. U Hrvatsku. :D

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 27 pro 2018, 15:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
Zar ih je još ostalo u Srbiji? :D
Neka, i to će trbuhom za kruhom da završi na zapadu, kako ovi sa srbijanske, tako i oni sa crnogorske strane "Sandžaka". To su malo prošetali besposličari čaršijom, pa se vratili kući, upalili TV - a tamo predsednik njihove države "100 muslimana za jednog Srbina." :D

Nego kako su tvoji u Zenici proslavili Božić? Jesu li im mujage isključili struju kao onima u Tuzli?
Guze vas i ne vade.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 27 pro 2018, 15:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Vujadin je napisao/la:
Zar ih je još ostalo u Srbiji? :D
Neka, i to će trbuhom za kruhom da završi na zapadu, kako ovi sa srbijanske, tako i oni sa crnogorske strane "Sandžaka". To su malo prošetali besposličari čaršijom, pa se vratili kući, upalili TV - a tamo predsednik njihove države "100 muslimana za jednog Srbina." :D

Nego kako su tvoji u Zenici proslavili Božić? Jesu li im mujage isključili struju kao onima u Tuzli?
Guze vas i ne vade.




Ovo je središnji trg u Zenici (Trg A. Izmetbegovića):



https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih ... bra-420601

Čestitali su svi političari, po gradu su transparenti Sretan Božić!

Ja ne pamtim katoličkiju Zenicu. Valjda je bila prije WWII takva.

U biti se nemamo što žalit ali jednostavno je to presiromašan i prezagađen kraj da bi se u njemu živjelo kad imaš EU putovnicu.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 27 pro 2018, 15:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
Desetkovaše vas EU putovnice.
U dubini duše si svjestan da ste pojeli ***, a ovde prodaješ muda pod bubrege i predstavljaš nam to kao najbolji potez stoljeća.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 27 pro 2018, 16:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Junuz integrator uspio Zenicu pokatoličiti. Majke ti kao balavac od 8 godina diskutira.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 27 pro 2018, 16:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Gotovo je, što je bilo bilo je. Sad slijedi imigracija.

A Srbiju tek čeka iseljavanje, a za imigraciju ste prezatucani.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 27 pro 2018, 18:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
Junuz Djipalo je napisao/la:
Gotovo je, što je bilo bilo je. Sad slijedi imigracija.

A Srbiju tek čeka iseljavanje, a za imigraciju ste prezatucani.


Nije ništa gotovo. Trend je takav da će vam se iseljavanje nastaviti.

Citat:
U 2014. iz Hrvatske se odselilo 20,9 tisuća ljudi, odnosno 36,7 posto više nego u 2013., kad su iz zemlje otišla 15.262 stanovnika. Sljedeće godine, 2015., Hrvatsku je napustilo gotovo 10 tisuća ljudi više, da bi se rast odseljenih nastavio i 2016., kad je pobjeglo 36.436 građana. Prošle godine Hrvatsku su napustile rekordne 47,4 tisuće ljudi.

slika


https://www.index.hr/vijesti/clanak/lan ... 16046.aspx

A glede imigracije, stiže i to...

Citat:
U Hrvatsku stiže 100 izbjeglica iz Turske, vlada će ih prihvatiti

MINISTAR unutarnjih poslova Davor Božinović i ravnatelj Isusovačke službe za izbjeglice (JRS) Tvrtko Barun potpisali su Sporazum o suradnji na području integracije preseljenih osoba iz Turske, čime Hrvatska po ministrovim riječima potvrđuje da je otvorena zemlja i da je spremna prihvatiti određen broj osoba koje ispunjavaju uvjete za odobravanje međunarodne zaštite.

Podsjetio je da je vlada 2015. donijela odluku o integraciji 150 izbjeglica, ali da je u odluku provela nova vlada 2017. vlada je te godine u listopadu, dodao je ministar, donijela odluku o dodatnih 100 izbjeglica i na njih se odnosi ugovor s obzirom na to da su prve 152 izbjeglice iz Sirije uspješno integrirane.


https://www.index.hr/vijesti/clanak/u-h ... 52605.aspx

Jezuiti naseljavaju Hrvatsku sa islamistima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 27 pro 2018, 20:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 tra 2017, 21:00
Postovi: 3197
Čedo čeka vas takvo iseljavanje da će naše iseljavanje nad kojim se sladite biti mala beba. Pa vi već sad bez da ste članica EU i sa radnim dozvolama imate čak upola iseljavanje koje je imala Hrvatska, iz RS-a odlazi tisuće ljudi u jebenu Slovačku. :D. Samo nećete se dugo sladit jer će vam ova nova njemačka mjera bez da ste članica EU instant uzet 200k ljudi. I što se tiče izbjeglica vi ih imate nekoliko tisuća koji će vjerojatno trajno ostati u Srbiji i nemjerljivo doprinijeti vašem društvu. Šta se tiče hrvatskog iseljavanja, ono će se nastaviti ali se usporava. To nije nešto šta se skroz zaustavi kao kad zavrneš špinu. Bitno je da imamo i useljavanje i povratke. Osobno znam pola ljudi koji su otišli i koji su se vratili iz Irske i Njemačke. Otišli ljudi da zarade za kuću/stan i da se vrate.

_________________
5. avgust 1995. - Dan ujedinjenja Srbijanaca i Srba iz regiona.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 35487 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 768, 769, 770, 771, 772, 773, 774 ... 1420  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 12 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO