HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 23 tra 2024, 23:16.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 35515 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 772, 773, 774, 775, 776, 777, 778 ... 1421  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 29 sij 2019, 16:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 vel 2017, 09:23
Postovi: 972
NiceBoyZg je napisao/la:
Rekao je da je bilo vijekovima sanjano. Samo ispada da ne citas s razumijevanjem i dajes mu prostora da te proglasi debilom. I sto se uopce petljas u Vojvodinu i kakve ce biti drzave 2035 ili sto vec ?! Ispadas lud ko oni kad nam "prijete" povratkom Krajine, evo samo sto nije...


Ma nemoj....tako je napisao, ali ja znam što je mislio za razliku od tebe jer ga poznam malo duže od tebe.
I ako te ne tražim pomoć ne petljaj se, naj ljigavi likovi su mi takvi idiotski pametnjakovići kao ti.

_________________
Hrvatska politika mora i može bolje
neka uzor bude Izrael.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 29 sij 2019, 19:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 vel 2017, 09:23
Postovi: 972
slika

Hoćemo li ovo malo prokomentarisat???

_________________
Hrvatska politika mora i može bolje
neka uzor bude Izrael.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 29 sij 2019, 20:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Kada bude postojala stranka koja se zalaže za odvajanje Vojvodine, i kada ta stranka osvoji barem jedno poslaničko mesto u pokrajinskom parlamentu, priča ovog hiperaktivnog deteta će imati barem zrno smisla. Pošto takva stranka ne postoji i pošto pristalice odvajanja Vojvodine mogu da stanu na jedan skuter, ne vidim poentu rasprave sa klincem koji gusla priču koja je manje realna od Alise u zemlji čuda.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 29 sij 2019, 20:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1682
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
BAN-2020 je napisao/la:
NiceBoyZg je napisao/la:
Rekao je da je bilo vijekovima sanjano. Samo ispada da ne citas s razumijevanjem i dajes mu prostora da te proglasi debilom. I sto se uopce petljas u Vojvodinu i kakve ce biti drzave 2035 ili sto vec ?! Ispadas lud ko oni kad nam "prijete" povratkom Krajine, evo samo sto nije...


Ma nemoj....tako je napisao, ali ja znam što je mislio za razliku od tebe jer ga poznam malo duže od tebe.
I ako te ne tražim pomoć ne petljaj se, naj ljigavi likovi su mi takvi idiotski pametnjakovići kao ti.


Ajajaj.. Znači ti znaš da je mislio da je od 1918 prošlo više stoljeća? Dobro, neka se on izjasni oko toga :sega

I nisam ti došao pomoći već kritizirati tvoje pizdarije, ali vidim da tu nema pomoći, pa i po ovoj karti koju sad stavio, tako da te ostavljam da se sam svađaš tu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 29 sij 2019, 20:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 vel 2017, 09:23
Postovi: 972
Carmello Šešelj je napisao/la:
Kada bude postojala stranka koja se zalaže za odvajanje Vojvodine, i kada ta stranka osvoji barem jedno poslaničko mesto u pokrajinskom parlamentu, priča ovog hiperaktivnog deteta će imati barem zrno smisla. Pošto takva stranka ne postoji i pošto pristalice odvajanja Vojvodine mogu da stanu na jedan skuter, ne vidim poentu rasprave sa klincem koji gusla priču koja je manje realna od Alise u zemlji čuda.



Ne može postojat stranka kad vi niste demokratska država, boje se osnovat stranku, boje se regionalno izjašavati na izborima i zato noću objavljuju plakate.

_________________
Hrvatska politika mora i može bolje
neka uzor bude Izrael.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 29 sij 2019, 20:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 vel 2017, 09:23
Postovi: 972
NiceBoyZg je napisao/la:
BAN-2020 je napisao/la:

Ma nemoj....tako je napisao, ali ja znam što je mislio za razliku od tebe jer ga poznam malo duže od tebe.
I ako te ne tražim pomoć ne petljaj se, naj ljigavi likovi su mi takvi idiotski pametnjakovići kao ti.


Ajajaj.. Znači ti znaš da je mislio da je od 1918 prošlo više stoljeća? Dobro, neka se on izjasni oko toga :sega

I nisam ti došao pomoći već kritizirati tvoje pizdarije, ali vidim da tu nema pomoći, pa i po ovoj karti koju sad stavio, tako da te ostavljam da se sam svađaš tu.


Ti svoje pizdarije ostavi za sebe i ponesi doma mami koja te rodila takvog glupog.

_________________
Hrvatska politika mora i može bolje
neka uzor bude Izrael.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 29 sij 2019, 20:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 vel 2017, 09:23
Postovi: 972
BAN-2020 je napisao/la:
slika

Hoćemo li ovo malo prokomentarisat???


Vidim da.nikog ne zanima "istorija" samo bi se nešto raspravljali.

Recite kako je moguće da je ovakva karta u udžbeniku za 4 razred osnovne škole???

_________________
Hrvatska politika mora i može bolje
neka uzor bude Izrael.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 29 sij 2019, 20:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Pogrešno si procenio situaciju, nikog ne zanima da razgovara sa nezrelom budalom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 29 sij 2019, 23:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 vel 2017, 09:23
Postovi: 972
Carmello Šešelj je napisao/la:
Pogrešno si procenio situaciju, nikog ne zanima da razgovara sa nezrelom budalom.



Puno puta si u pravu, tako je, ja sam ne zrela a ti ZRELA budala.
:thumbup1

_________________
Hrvatska politika mora i može bolje
neka uzor bude Izrael.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 01 vel 2019, 18:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 vel 2017, 09:23
Postovi: 972
.

_________________
Hrvatska politika mora i može bolje
neka uzor bude Izrael.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbija a ne Srbiji, batali to. Prijatno
PostPostano: 12 vel 2019, 20:39 
Offline

Pridružen/a: 12 lis 2012, 21:38
Postovi: 2005
Drugovi, jeste čuli? Vatikanuša Brnabička i lezbača Milica će da dobiju dete. Još se nezna koće da piše u papiri ko ćale.CTPABA

_________________
Dobar moto za sve nas: BiH je sredstvo a ne cilj


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 17 vel 2019, 13:09 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2013, 16:10
Postovi: 3044
Poginuo Šaban Šaulić.Poginuo u Nemackoj.Nastupao u Bilefeldu i valjda u povratku imao saobraćajnu nesreću.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 17 vel 2019, 13:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Da probam pogoditi. Nisu bili vezani ?

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 17 vel 2019, 21:22 
Offline

Pridružen/a: 29 sij 2019, 01:17
Postovi: 248
Ti kad nebi nesto srao nebi bio ti. Pametnjakovic za sve ima komentar.

https://m.westfalen-blatt.de/OWL/Kreis- ... S3nM1kedV8

Svabo ga spuco s ledja, obadva vozaca izgubila kontrolu nad vozilom, i bub. Sekunda.

(nista ne stoji o tome da li je bio vezan ili ne)

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=DEdGlJj0lzM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0PMGlwioTpjOOXJ-rp5PUQ7wPsNsXnMw5e_xx0gn5i_X8kacNwK67Pu7g


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbija
PostPostano: 18 vel 2019, 10:49 
Offline

Pridružen/a: 12 lis 2012, 21:38
Postovi: 2005
sorosh je napisao/la:
Ti kad nebi nesto srao nebi bio ti. Pametnjakovic za sve ima komentar.

https://m.westfalen-blatt.de/OWL/Kreis- ... S3nM1kedV8

Svabo ga spuco s ledja, obadva vozaca izgubila kontrolu nad vozilom, i bub. Sekunda.

(nista ne stoji o tome da li je bio vezan ili ne)


Alo bre, čovek logično komentariše. Zvanični izveštaj još nije saopšten od SUP. Oklen ti znadeš da je švaba? Nigde nepiše. Prijatno

_________________
Dobar moto za sve nas: BiH je sredstvo a ne cilj


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 18 vel 2019, 17:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ovi preživjeli i rodbina nešto hebeno muljaju. Već 2 dana ponavljaju da je Šaban bio vezan. Kao da to moraju spominjati, podrazumijeva se respektiranje zakona.
Čini mi se da se radi o velikom novcu od osiguranja. Sad kad je Mirso otišao na onaj svijet svali sve na njega.

Naime ovo pod crvenom bojom je nelogično. Jer nijedno auto nije oštećeno sa desne suvozačeve strane. Oba sa lijeve.
Ne bi se uopće iznenadio da se sazna da je Šaban i vozio, i bez pojasa, i pod utjecajem alkohola.

Taj Nijemac, ili tko, jest vozio pod utjecajem alkohola.

Citat:
Preminuo Mirsad Kerić, vozač Šabana Šaulića

velj 18, 2019

Njemačka policija objavila je da je umro Mirsad Kerić (43), vozač automobila u kojem je život jučer izgubio pjevač Šaban Šaulić.

Kako Blic.rs neslužbeno saznaje u Ministarstvu vanjskih poslova Srbije, nakon velikih napora liječnika da Mirsada održe u životu, on je izdahnuo u njemačkoj bolnici. Mirsad je zadobio teške povrede u prometnoj nesreći, u kojoj je život jučer izgubio Šaban Šaulić.

Njemačka policija je u nedjelju tijekom dana dostavila dužnosnicima Srbije neke od detalja nesreće.

Automobil Seat Ibiza, u kome je na mjestu suvozača bio Šaban Šaulić, krenuo je da usporava zbog gužve kada ga je drugi automobil udario u suvozačevu stranu, gdje je pjevač sjedio.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 19 vel 2019, 21:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 vel 2010, 19:22
Postovi: 5990
Citat:
Dva sveštenika Srpske pravoslavne crkve na protestima protiv Vučića


Ponaša se kao diktator i tiranin, sve je uzurpirao, narod se ništa ne pita. „Najbolji student Pravnog fakulteta“ na taj način krši i Ustav i zakone. To mora da se mijenja.
Izjavili su to protojerej Miomir Jevtić i protojerej Bogosav Stanković, odgovarajući na pitanje Danasa zašto učestvuju na protestima „1 od 5 miliona“.

Protojereji Jevtić i Stanković su redovni učesnici protestnih okupljanja u Nišu, na koja dolaze svakog petka uvečer, prelazeći po tridesetak kilometara, pošto „žive u Aleksincu“. List Danas podsjeća da su rijetki sveštenici Srpske pravoslavne crkve koji se mogu vidjeti na aktualnim protestima u Srbiji.

Na pitanje da li strahuju da bi zbog aktivnog učešća na protestima i istupanja u javnosti mogli trpjeti posljedice Protojerej Stanković kaže da ne strahuje, dok njegov kolega Jevtić misli drugačije: „Posljedice će da dođu, ali šta su one u odnosu na situaciju u kojoj se nalazi naš narod i diktaturu u kojoj živimo?”, rekao je Jevtić, prenosi Patria.

_________________
Neki Fadil


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 25 vel 2019, 16:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Министарка задужена за европске послове у Влади Француске Натали Лоазо изјавила да садашње стање ЕУ не омогућава нова придруживања.

„Али пошто смо ми ваши пријатељи, дужни смо да вам кажемо истину: садашње стање Европске уније не омогућава нова придруживања у задовољавајућим условима како за саму ЕУ, тако и за нове државе које би јој се придружиле“, поручила је Лоазова. Она је додала да је неопходно реформисати ЕУ и извршити ревизију њеног функционисања.

https://srbin.info/2019/02/25/prijatelj ... h-clanica/



:thumbup1 :aleale

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 25 vel 2019, 16:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Kačamak je napisao/la:
Министарка задужена за европске послове у Влади Француске Натали Лоазо изјавила да садашње стање ЕУ не омогућава нова придруживања.

„Али пошто смо ми ваши пријатељи, дужни смо да вам кажемо истину: садашње стање Европске уније не омогућава нова придруживања у задовољавајућим условима како за саму ЕУ, тако и за нове државе које би јој се придружиле“, поручила је Лоазова. Она је додала да је неопходно реформисати ЕУ и извршити ревизију њеног функционисања.

https://srbin.info/2019/02/25/prijatelj ... h-clanica/



:thumbup1 :aleale

Mislim da bi bilo u redu da na Hrvatskom forumu pišeš latinicom kao i svi ostali


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 27 vel 2019, 15:35 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6288
NAORUŽANI ALBANCI UPALI U SELO RASTELICA KOD KURŠUMLIJE: Čula se i pucnjava, jake policijske snage na licu mesta! (VIDEO)
https://www.kurir.rs/crna-hronika/32123 ... licu-mesta
Izgleda Albancima se jako zuri pa hoce isprovocirat na sve moguce nacine...

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 27 vel 2019, 16:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
1986 je napisao/la:
Kačamak je napisao/la:
Министарка задужена за европске послове у Влади Француске Натали Лоазо изјавила да садашње стање ЕУ не омогућава нова придруживања.

„Али пошто смо ми ваши пријатељи, дужни смо да вам кажемо истину: садашње стање Европске уније не омогућава нова придруживања у задовољавајућим условима како за саму ЕУ, тако и за нове државе које би јој се придружиле“, поручила је Лоазова. Она је додала да је неопходно реформисати ЕУ и извршити ревизију њеног функционисања.

https://srbin.info/2019/02/25/prijatelj ... h-clanica/



:thumbup1 :aleale

Mislim da bi bilo u redu da na Hrvatskom forumu pišeš latinicom kao i svi ostali
Što ti smeta ћирилица,m?
Što ti smeta?Не умеш da pročitaš?
Teksovi koji se tiču Srbije mogu da se pišu ćirilicom.Ukazom dozvolio vlasnik foruma.KiM je sastavni deo Srbije još uvek.Bez obzira što su ga priznale SAD i Hrvatska. :D
Znači ne tiču se Hrvata.Da bi moralo da se piše na latinici.
Isto kao i Dešavanja u Srbiji.Ili dešavanja u Republici Srpskoj.A i u Crnoj Gori.Sve ostalo se piše latinicom.
Ne zaboravi da napišeš zašto ti smeta ćirilica.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 27 vel 2019, 16:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Diablo je napisao/la:
NAORUŽANI ALBANCI UPALI U SELO RASTELICA KOD KURŠUMLIJE: Čula se i pucnjava, jake policijske snage na licu mesta! (VIDEO)
https://www.kurir.rs/crna-hronika/32123 ... licu-mesta
Izgleda Albancima se jako zuri pa hoce isprovocirat na sve moguce nacine...

Traže.To što traže to će i naći.Pre ili kasnije.Mi imamo vremena.Nisu Srbi izgubili,svojom krivicom,KiM za jedan dan.Tako ga neće ni osloboditi za jedan dan.
Lepo je rekao pokojni patrijah Pavle:Srbi će povratiti KiM onda kada ga zasluže.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 27 vel 2019, 17:03 
Offline

Pridružen/a: 17 vel 2018, 23:31
Postovi: 1511
Lokacija: Mareva Ljut
Naoružani Albanci upali u selo kod Kuršumlije https://www.krstarica.com/vesti/hronika ... ursumlije/
Grupa naoružanih Albanaca upala je rano jutros u selo Rastelica kod Kuršumlije i jednom od meštana ukrala traktor, prenose beogradski mediji.
Kako se navodi, prilikom upada čula se i pucnjava, a u selu se nalaze jake policijske snage.

Pored Rastelice, Albanci su upali u još jedno selo.
Ovo je drugi put u koliko tjedan dana da naoružani albanci upadaju na teritorij Srbije.

Đe su migovi, miloši i lazari?
Nema ih nešto, ne čuju se :neznam
Pomislio bi čovjek sa strane da uopšte nisu funkcionalni.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 27 vel 2019, 17:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Kačamak je napisao/la:
Što ti smeta ћирилица,m?
Što ti smeta?Не умеш da pročitaš?
Teksovi koji se tiču Srbije mogu da se pišu ćirilicom.Ukazom dozvolio vlasnik foruma.KiM je sastavni deo Srbije još uvek.Bez obzira što su ga priznale SAD i Hrvatska. :D
Znači ne tiču se Hrvata.Da bi moralo da se piše na latinici.
Isto kao i Dešavanja u Srbiji.Ili dešavanja u Republici Srpskoj.A i u Crnoj Gori.Sve ostalo se piše latinicom.
Ne zaboravi da napišeš zašto ti smeta ćirilica.

Znam čitati, ali mi je mrsko.

Moja je država priznala Kosovo, za mene kao i za većinu normalnog i kulturnog svijeta, Kosovo je nezavisno.

Smeta mi čirilica, posebno na području Hrvatske, jer simbolizira stoljeće vašeg hegemonizma nad Hrvatima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 27 vel 2019, 18:05 
Offline

Pridružen/a: 17 vel 2018, 23:31
Postovi: 1511
Lokacija: Mareva Ljut
Videće Šiptari kad stignu Migovi iz Belorusije.
:smijeh


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 35515 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 772, 773, 774, 775, 776, 777, 778 ... 1421  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 52 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO