HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 23 tra 2024, 17:54.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 35515 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 791, 792, 793, 794, 795, 796, 797 ... 1421  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 27 srp 2019, 20:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
aleksije radicevic je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Vuk Jeremić je, na predlog Tadića, prihvatio da se pregovori o Kosovu izmeste iz UN (gde imamo Rusiju i Kinu u Savetu bezbednosti sa pravom veta) u EU, gde imamo Španiju, Slovačku, Grčku, Rumuniju i Kipar. I imaš obraza da ga podržavaš i u isto vreme pričaš kako bi priznanje Kosova bila izdaja...


Tadiću i Jeremiću svaka čast. Oni su se grizli sa strancima da ne daju ništa, ili da daju što manje.

Ovaj se svađa sa vladikama jer kažu da Kosovo ne treba priznati.

Pa ko je tu lud?

Tadić je proterao crnogorskog ambasadora zbog priznanja Kosova, a ova ćuti dok Milo otima imovinu SPC. Ni protestnu notu da uputi.

Lud je onaj ko je prebacio pregovore o Kosovu iz UN u EU. Tako su se oni borili i grizli.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 27 srp 2019, 20:41 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2013, 16:10
Postovi: 3044
aleksije radicevic je napisao/la:
chubura je napisao/la:
Dzabe mlatite,isti gazda u Srbiji kontrolise i Vucica i opoziciju.Nema boljih ni gorih.Samo su metode drugacije,cilj isti.Gde je Tadic stao,ovaj je nastavio.


Opozicija, a i dok su bili vlast, ipak su tražili prostor da nešto sačuvaju.
Ovaj brutalno manipuliše i prisiljava narod da se odrekne Kosmeta.

Da ne spominjemo nezabeleženu korupciju u istoriji ljudskog roda. Od stranih investitora do doktorskih diploma.

Jeste,sve po planu ide,to je i cilj,zuri se gazdama,ubrzava se.A za uzvrat njemu je dozvoljeno unutra da radi sta hoce sa stokom sitnog zuba-narodom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 27 srp 2019, 20:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18575
NiceBoyZg je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:

Odlično pitanje! Misliš da je trebalo da napišem slavu Apisa? :D


Aj ti samo pazi da ti netko ne pokuca na vrata za ovakve postove kad prizivas takve stvari.


Na šta pozivam? To ti nešto izvrćeš. Apis je bio oficir, i u tom pogledu preporučujem ljudima da se ugledaju na njegov primer. Da idu da završavaju vojne škole.
Princip je isto bio đak, pa preporučujem da se ljudi ugledaju na njega tako što će sticati obrazovanje.
Obilić je bio mitski junak, dobar konjanik, pa preporučujem bavljenje konjičkim sportom.

:)

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 27 srp 2019, 20:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
aleksije radicevic je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Nije on moj Vučić, ali misliti da išta pozitivno može da ispadne od olajavanja svoje zemlje strancima i tražiti pomoć stranaca u rešavanju naših i samo naših unutrašnjih problema (zvati ih da se mešaju u naše unutrašnje stvari) je vrhunac jada i bede i graniči sa izdajničkim ponašanjem.

Pa nema tu olajavanja svoje zemlje. To je u suštini prigovor strancima, ovakav: zalažete se navodno za demokratiju, ljudska prava, i sl. a ovde podržavate nedemokratski režim. Strancima se prigovara zbog toga što oni sami gaze svoje vrednosti, a ne da im se daje uloga nekog pravdenog arbitra.

Citat:
Ovi svi iz opozicije su bili već na vlasti, osam Obradovića, sa kojim je, danas nekim čudom, DS i njeni derivati u koaliciji, i to ne malo vremena u vlasti, dovoljno da pokažu šta znaju i umeju. I šta su pokazali? Premeštsnje pregovora o KiM iz UN u EU. I to je uradio baš čovek kojeg, koliko mi se čini, najviše ceniš, Vuk Jeremić. A to je samo kap u okeanu gluposti koje su radili do 2012. kada du doveli Srbiju na ivicu bankrota.

Zašto neće niko častan i sposoban da se bavi politikom u Srbiji? Ovo najozbiljnije pitam.


Rekao ti je Đorđe Vukadinović. Do ove vlasti Šiptari nisu mogli ni prismrdeti severu Kosova, a sada slobodno vršljaju. To je suština.
Ti su prvenstveno protiv opozicije, pa onda koristiš bilo šta, pa i Kosmet (naglašavajući nesuštinske stvari) da bi je napadao, a branio čoveka za kojeg je i tebi jasno da je izdajnik.

Vučić je ispao neopisiv kreten kada je potpisao Brislski sporazum, u kojem je još bilo čak i usmenih dogovora. Jel mi to razlog da izađem na izbore i glasam za jednako genijalne idiote iz opozicije?

Ponavljam pitanje na koje sam nemam odgovor, zašto niko častan i sposoban u Srbiji neće da se bavi politikom?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 27 srp 2019, 20:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
aleksije radicevic je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Nije on moj Vučić, ali misliti da išta pozitivno može da ispadne od olajavanja svoje zemlje strancima i tražiti pomoć stranaca u rešavanju naših i samo naših unutrašnjih problema (zvati ih da se mešaju u naše unutrašnje stvari) je vrhunac jada i bede i graniči sa izdajničkim ponašanjem.

Pa nema tu olajavanja svoje zemlje. To je u suštini prigovor strancima, ovakav: zalažete se navodno za demokratiju, ljudska prava, i sl. a ovde podržavate nedemokratski režim. Strancima se prigovara zbog toga što oni sami gaze svoje vrednosti, a ne da im se daje uloga nekog pravdenog arbitra.

Citat:
Ovi svi iz opozicije su bili već na vlasti, osam Obradovića, sa kojim je, danas nekim čudom, DS i njeni derivati u koaliciji, i to ne malo vremena u vlasti, dovoljno da pokažu šta znaju i umeju. I šta su pokazali? Premeštsnje pregovora o KiM iz UN u EU. I to je uradio baš čovek kojeg, koliko mi se čini, najviše ceniš, Vuk Jeremić. A to je samo kap u okeanu gluposti koje su radili do 2012. kada du doveli Srbiju na ivicu bankrota.

Zašto neće niko častan i sposoban da se bavi politikom u Srbiji? Ovo najozbiljnije pitam.


Rekao ti je Đorđe Vukadinović. Do ove vlasti Šiptari nisu mogli ni prismrdeti severu Kosova, a sada slobodno vršljaju. To je suština.
Ti su prvenstveno protiv opozicije, pa onda koristiš bilo šta, pa i Kosmet (naglašavajući nesuštinske stvari) da bi je napadao, a branio čoveka za kojeg je i tebi jasno da je izdajnik.

Vučić je ispao neopisiv kreten kada je potpisao Brislski sporazum, u kojem je još bilo čak i usmenih dogovora. Jel mi to razlog da izađem na izbore i glasam za jednako genijalne idiote iz opozicije?

Ponavljam pitanje na koje sam nemam odgovor, zašto niko častan i sposoban u Srbiji neće da se bavi politikom?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 27 srp 2019, 20:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18575
Carmello Šešelj je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:

Tadiću i Jeremiću svaka čast. Oni su se grizli sa strancima da ne daju ništa, ili da daju što manje.

Ovaj se svađa sa vladikama jer kažu da Kosovo ne treba priznati.

Pa ko je tu lud?

Tadić je proterao crnogorskog ambasadora zbog priznanja Kosova, a ova ćuti dok Milo otima imovinu SPC. Ni protestnu notu da uputi.

Lud je onaj ko je prebacio pregovore o Kosovu iz UN u EU. Tako su se oni borili i grizli.


Nije to isto. Oni su možda pogrešili u odbrani Kosova, mada je upitno da li su pogrešili.
Ovaj uopšte ne brani Kosovo, već je dogovorio njegovo priznavanje u zmenu za podršku svojoj vlasti. Ovaj napada narodnu volju i Ustav.

Imaš poremećene kriterijume, naglašavaš efemerne stvari da bi poentirao u diskusiji.
Živković ti je problem zbog navodnih jakni, a ovaj se zakleo na Jevanđelju da neće izdati SRS, i on ti je najmanje loš, kao...

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 27 srp 2019, 20:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18575
Carmello Šešelj je napisao/la:
Vučić je ispao neopisiv kreten kada je potpisao Brislski sporazum, u kojem je još bilo čak i usmenih dogovora. Jel mi to razlog da izađem na izbore i glasam za jednako genijalne idiote iz opozicije?

To i korupcija.

Citat:
Ponavljam pitanje na koje sam nemam odgovor, zašto niko častan i sposoban u Srbiji neće da se bavi politikom?

Pa ne slažem se sa postavkom. Častan je Lutovac, častan je Jeremić, Boško...

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 27 srp 2019, 21:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Jeremić nije častan. A ova druga dvojica se neće pitati ništa, ako opozicija dođe na vlast. Pitaće se Đilas, arogantna i nadobudna lopuža.

To što mi se Vučić gadi, nije dovoljan razlog da glasam za ljude koji mi se takođe gade. Kada se pojavi neko u koga imam poverenje, izaćiću na izbore. Do tada, apstiniram. Greška koju sam napravio glasajući za Tadića 2008. neće da mi se ponovi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 27 srp 2019, 21:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Ovo sam zaboravio da ti odgovorim.

Citat:
Pa nema tu olajavanja svoje zemlje. To je u suštini prigovor strancima, ovakav: zalažete se navodno za demokratiju, ljudska prava, i sl. a ovde podržavate nedemokratski režim. Strancima se prigovara zbog toga što oni sami gaze svoje vrednosti, a ne da im se daje uloga nekog pravdenog arbitra.


A šta misliš kako drugačije će oni reagovali ako uvaže tvoj prigovor? Nego šta nego da će preuzeti sami sebi (nisi ti u poziciji da in nešto daješ ili ne daješ, oni određuju format i intenzitet svog mešanja), kada ih zoveš da se umešaju ulogu "pravednog arbitra". Kao Englezi u Indiiji za vreme nj. kv. Veličastva Kraljice Viktorije.

Kad se ponašaš kao Aboridžin, i tretiraće te kao Aboridžina. Nemoj da se praviš blesav, jer nisi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 27 srp 2019, 22:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18575
Carmello Šešelj je napisao/la:
Ovo sam zaboravio da ti odgovorim.

Citat:
Pa nema tu olajavanja svoje zemlje. To je u suštini prigovor strancima, ovakav: zalažete se navodno za demokratiju, ljudska prava, i sl. a ovde podržavate nedemokratski režim. Strancima se prigovara zbog toga što oni sami gaze svoje vrednosti, a ne da im se daje uloga nekog pravdenog arbitra.


A šta misliš kako drugačije će oni reagovali ako uvaže tvoj prigovor? Nego šta nego da će preuzeti sami sebi (nisi ti u poziciji da in nešto daješ ili ne daješ, oni određuju format i intenzitet svog mešanja), kada ih zoveš da se umešaju ulogu "pravednog arbitra". Kao Englezi u Indiiji za vreme nj. kv. Veličastva Kraljice Viktorije.

Kad se ponašaš kao Aboridžin, i tretiraće te kao Aboridžina. Nemoj da se praviš blesav, jer nisi.


Pa dešavanja te demantuju.
Oni nisu hteli uopšte da diraju Vučića dok im ne završi s Kosovom. Reaguju tek nakon naše pobune. A reagovali su baš onako kako nama treba - izveštajem su ukazali na ono što mi godinama ukazujemo, a naročito za vreme trajanja protesta.

No, stranci, i dalje se ponašaju licemerno. Lider EU Makron, dolazi da podrži čoveka kojeg je ta njegova EU označila kao nekog ko urušava dijalog u parlamentu, monopiliše medije i sl.

Mi, koji smo za slobodnu i demokratsku Srbiju, zapravo vodimo rovovski rat protiv obe strane nečasnog saveza - i protiv Vučića i protiv EU koja ga podržava - tako što im ukazujemo na neprincipijelnost i štetnost onoga što rade. Eu se pokazuje kao osetljivija na ta naša upozorenje, pa to ima posledice i po Vučića. Mada njih i dalje srce vuče Vučiću, što je Makron i pokazao.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 27 srp 2019, 22:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
EU je osetljiva na vaša upozorenja...

EU bolie stidne folikule za vaša upozorenja.

Zašto bi vas ijedan bitan član neke međunarodne organizacije ili šef neke moćne države shvatao ozbiljno, kada ne možete da skupite ni 50 (pedeset) ljudi na protestima? Kad vam je rejting po njihovim agencijama negde oko 10%?

Gledaju vas kao niko i ništa jer jeste niko i ništa.

A jel znaš zašto ste niko i ništa, zato što na protestima govore sve poznati jedni te isti likovi koji su već bili u vlasti godinama. Nije slučajno da kada na Zapadu premijer ili gradonačelnik, kada izgube izbore, povlače se iz politike i dolaze novi ljudi. Vi hoćete da privolite ljude da glasaju opet za iste likove koje su maltene motkom oterali sa vlasti i zato ste u ovako jadnoj situaciji.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 27 srp 2019, 22:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Svuda u svetu je tako, samo su u Srbiji vođe stranaka večno najpametnije i večno nezamenjive.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 27 srp 2019, 22:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18575
Carmello Šešelj je napisao/la:
EU je osetljiva na vaša upozorenja...

EU bolie stidne folikule za vaša upozorenja.

Zašto bi vas ijedan bitan član neke međunarodne organizacije ili šef neke moćne države shvatao ozbiljno, kada ne možete da skupite ni 50 (pedeset) ljudi na protestima? Kad vam je rejting po njihovim agencijama negde oko 10%?

Gledaju vas kao niko i ništa jer jeste niko i ništa.

A jel znaš zašto ste niko i ništa, zato što na protestima govore sve poznati jedni te isti likovi koji su već bili u vlasti godinama. Nije slučajno da kada na Zapadu premijer ili gradonačelnik, kada izgube izbore, povlače se iz politike i dolaze novi ljudi. Vi hoćete da privolite ljude da glasaju opet za iste likove koje su maltene motkom oterali sa vlasti i zato ste u ovako jadnoj situaciji.


Ti ili se informišeš isključivo preko Informera pa nam to ovde prenosiš, ili namerno govoriš netačne stvari, kako i priliči AV-ovom botu i vojniku.

https://www.youtube.com/watch?v=VN_Kf42QHQo
https://www.youtube.com/watch?v=Us-y6m7H0Ac
slika

Nekada je bilo više nekada manje masovno. Ali ti si se fokusirao na trenutak kada su praktično okončani, i izlazi tek nekoliko entuzijasta - pa zato govoriš o pedeset ljudi.

Slušaju nas i stranci, i moraju da nas slušaju, jer i oni imaju neko javno mnenje kojem treba da objasne zašto podržavaju fašistoidnog korumpiranog autokratu u Srbiji.

Od oktobra do leta, bila je prva runda. Nema više Jutke, onog palikuće iz Grocke, nema Hrkalovićke, nema Babića. Ima izveštaj EK, nema priznanja Kosova. A nestaće i Dr. Sline zbog lažiranja diplome, kao i Malog zbog iste rabote.
Rundu smo dobili mi, a tek ćemo gadu da zagorčamo život. Čeka nas jesen i ulazak u izborni proces.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 27 srp 2019, 23:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Izjavu da se ja se informišem isključivo preko Informera ću shvatiti kao tvoje žestoko gubljenje živaca, jer inače jako paziš da ne vređaš nikog.

Stavljanjem snimaka od pre šest meseci ispadaš još jadniji. Izađi na sledeće proteste, ako si u zemlji uopšte.

Ne možete sa starim istrošenim facama da animirate narod i pobedite na izborma. Ponoviću ti da nije slučajno što u razvijenim demokratijama, kada neko izgubi izbore, povlači se iz politike. A mi ovde gledamo iste face već decenijama. Kad lideri opozicije prepuste svoju želju za neprežaljenom vlasti novim ljudima, tek onda će izbori biti zanimljiviji.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 27 srp 2019, 23:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18575
Carmello Šešelj je napisao/la:
Izjavu da se ja se informišem isključivo preko Informera ću shvatiti kao tvoje žestoko gubljenje živaca, jer inače jako paziš da ne vređaš nikog.

Stavljanjem snimaka od pre šest meseci ispadaš još jadniji. Izađi na sledeće proteste, ako si u zemlji uopšte.

Ne možete sa starim istrošenim facama da animirate narod i pobedite na izborma. Ponoviću ti da nije slučajno što u razvijenim demokratijama, kada neko izgubi izbore, povlači se iz politike. A mi ovde gledamo iste face već decenijama. Kad lideri opozicije prepuste svoju želju za neprežaljenom vlasti novim ljudima, tek onda će izbori biti zanimljiviji.


Da, pazim da ne vređam nikoga, a ti čak i sa mnom takvim uspevaš da se posvađaš, uz to što si već u svađi sa gomilom drugih. :D

Ne, to što sam naveo Informer, nije bilo iz namere da te uvredim. To je najprecizniji opis onoga što radiš. Vučićevi mediji uglavnom su se trudili da objasne da je na protestima manje ljudi nego što stvarno jeste. I ne samo mediji nego i on lično, i ministri mu.

Bitno je da su protesti u jednom trenutku bili masovni i da su proizveli ono što sam naveo:
Citat:
Od oktobra do leta, bila je prva runda. Nema više Jutke, onog palikuće iz Grocke, nema Hrkalovićke, nema Babića. Ima izveštaj EK, nema priznanja Kosova. A nestaće i Dr. Sline zbog lažiranja diplome, kao i Malog zbog iste rabote.

Pa da li je ta masovnost bila pre šest dana ili šest meseci, svejedno je. Opet će nekad biti manje, a nekad više masovni. Bitan je rezultat a to je da pokvarenjaku vidimo leđa.

Ja ću tebi navesti nešto vezano za političke manire na zapadu. Ako je npr. neko bio guverner neke od država u SAD, po završetku mandata ga to može kandidovati za predsednika. Ili ako je bio državni sekretar u nekoj ranijoj administraciji.
Običaj je da se predsednički kandidati koji su izgubili izbore ne kandiduju ponovo.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 28 srp 2019, 00:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
aleksije radicevic je napisao/la:
Da, pazim da ne vređam nikoga, a ti čak i sa mnom takvim uspevaš da se posvađaš, uz to što si već u svađi sa gomilom drugih. :D

Ne, to što sam naveo Informer, nije bilo iz namere da te uvredim. To je najprecizniji opis onoga što radiš. Vučićevi mediji uglavnom su se trudili da objasne da je na protestima manje ljudi nego što stvarno jeste. I ne samo mediji nego i on lično, i ministri mu.

Bitno je da su protesti u jednom trenutku bili masovni i da su proizveli ono što sam naveo:
Ja se sa tobom nisam svađao. Pričali smo normalno, različitih stavova, ali normalno i nijednu ružnu reč ti nisam rekao.

Ti si meni rekao da sam krezubi polupismeni retard sa tri razreda osnovne (to znači izraz "Tebi koji se informišeš iz Informera", ajde da se ne zajebavamo.)

Ne, nije bitno što su u jednom trenutku bili masovni (čak i da uzmemo da je desetak hiljada ljudi u gradu od milion i po neka masovnost) kada ih se sada skuplja pedesetak i kada zapadne agencije rejting svih stranaka zajedno koje organizuju te proteste procenjuju na jedva dvocifren procenat u glasačkom telu.

Takođe, żivim u Beogradu i video sam te proteste uživo x puta i trenutno su u fazi da ni lideri opozicije više ne dolaze na njih, jer neće da se blamiraju pred tako malom publikom.


Citat:
Od oktobra do leta, bila je prva runda. Nema više Jutke, onog palikuće iz Grocke, nema Hrkalovićke, nema Babića. Ima izveštaj EK, nema priznanja Kosova. A nestaće i Dr. Sline zbog lažiranja diplome, kao i Malog zbog iste rabote.

To sve ima veze sa protestima kao ja sa prvim ljudskim letom na Mesec
Citat:
Pa da li je ta masovnost bila pre šest dana ili šest meseci, svejedno je. Opet će nekad biti manje, a nekad više masovni. Bitan je rezultat a to je da pokvarenjaku vidimo leđa.

Sa ovim liderima koji vode opoziciju, jak optimizam zasnovan na slepoj veri.

Citat:
A pa tako kažia ću tebi navesti nešto vezano za političke manire na zapadu. Ako je npr. neko bio guverner neke od država u SAD, po završetku mandata ga to može kandidovati za predsednika. Ili ako je bio državni sekretar u nekoj ranijoj administraciji.
Običaj je da se predsednički kandidati koji su izgubili izbore ne kandiduju ponovo.

A na protestima bivši predsednik (doduše propisno izviždan od mase), bivši šaner, biznismen, poslanik, predsednik vlade, vinar i sad opet poslanik, doživotni ptedsednici stranaka koje su se odvojile od DS sa trocifrenim brojem članova i isto toliko glasača, i Boško Obradović koji ima veće biračko telo od svih njih zajedno i slaže se sa njima jedino u pitanjima da li će za doručak burek ili picu.

Opozicija mora da nađe nove ljude da ih predstsavlja, a znajući kakvi su lideri naših stranaka, AV će da vlada duže od Mila Đukanovića. Skupljaš informacije u krugu svojih istomišljenika i zajedno sanjarite stvari kojih nema na planeti Zemlji.



Novi. Ljudi. A ne njuške koje svi gledaju već decenijama.Tačka.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 28 srp 2019, 00:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18575
Carmello Šešelj je napisao/la:
Ja se sa tobom nisam svađao. Pričali smo normalno, različitih stavova, ali normalno i nijednu ružnu reč ti nisam rekao.

Ti si meni rekao da sam krezubi polupismeni retard sa tri razreda osnovne (to znači izraz "Tebi koji se informišeš iz Informera", ajde da se ne zajebavamo.)

Pa nije baš da si nežan, budući da si mi danas rekao da sam "beda od čoveka". ;)
A ja stvarni nisam mislio da vređam. Izvini ako misliš da jesam. Informer sam upotrebio, ne da te opisujem kao ličnost, nego kao primer kako Vučićevi mediji barataju informacijama, a učinilo mi se da slično radiš i ti.

Citat:
Ne, nije bitno što su u jednom trenutku bili masovni (čak i da uzmemo da je desetak hiljada ljudi u gradu od milion i po neka masovnost) kada ih se sada skuplja pedesetak i kada zapadne agencije rejting svih stranaka zajedno koje organizuju te proteste procenjuju na jedva dvocifren procenat u glasačkom telu.

Takođe, żivim u Beogradu i video sam te proteste uživo x puta i trenutno su u fazi da ni lideri opozicije više ne dolaze na njih, jer neće da se blamiraju pred tako malom publikom.

Bitno je to, veruj. I išlo je vrlo postepeno da glas o protestu dođe do stranih medija. Pa onda se čulo i zašto su počeli i zašto traju.

Citat:
Sa ovim liderima koji vode opoziciju, jak optimizam zasnovan na slepoj veri.

Na analizi!

Citat:
A na protestima bivši predsednik (doduše propisno izviždan od mase), bivši šaner, biznismen, poslanik, predsednik vlade, vinar i sad opet poslanik, doživotni ptedsednici stranaka koje su se odvojile od DS sa trocifrenim brojem članova i isto toliko glasača, i Boško Obradović koji ima veće biračko telo od svih njih zajedno i slaže se sa njima jedino u pitanjima da li će za doručak burek ili picu.

Opozicija mora da nađe nove ljude da ih predstsavlja, a znajući kakvi su lideri naših stranaka, AV će da vlada duže od Mila Đukanovića. Skupljaš informacije u krugu svojih istomišljenika i zajedno sanjarite stvari kojih nema na planeti Zemlji.



Novi. Ljudi. A ne njuške koje svi gledaju već decenijama.Tačka.


Na drugoj strani je vrhunski gad. Tako da ovi izgledaju sasvim pristojno.
Čoveče, da li tebi nešto govori sledeća činjenica. Današnji gledalac RTS-a nema pojma ni da su bili neki protesti. A kada je Grobar izigravao budalu i štrajkovao glađu (sve dok nije ogladneo), RTS je brujao, Tadić ga je lično posećivao u bolnici...

To su dva različita sveta. Ovo što Vučić radi je jednostavno ludiloi svinjarija.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 28 srp 2019, 09:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Znaš koliko mi je važna činjenica što je Boris posećivao Tomu u bolnici u odnosu na činjenicu da je bio doveo zemlju na ivicu bankrota?

Što se tiče Kosova, obojica su pravili neoprostive greške iste magnitude.

Da, Vučić kontroliše sve konvencionalne medije. Srećom, njih gledaju/čitaju još samo penzioneri. Ja nisam upalio TV već godinama, informišem se isključivo preko interneta, kao i 99% ljudi mlađih od 55 godina.


Dajte nove ljude pa da glasam za njih, za ove istrošene jajare koje su imale deceniju da se pokažu, i pokazali su ivicu bankrota države, neću.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 29 srp 2019, 11:46 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6288
PUTIN U BEOGRAD ŠALJE ČOVJEKA ZA SPECIJALNE ZADATKE! Ruski gubernator Balkana živio je i radio u Zagrebu, a u Beogradu ima samo jednu misiju

https://www.zabranjeni.hr/vijesti/svijet/ ... u/9176537/

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 29 srp 2019, 14:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 tra 2018, 00:25
Postovi: 2844
Lokacija: Apsurdistan - Distrikt Teheran
Citat:
VUČIĆ U NIŠU PREDSTAVIO POKLON RUSIJE: Srbija dobila 10 OKLOPNIH VOZILA, a stiže i još naoružanja

Deset oklopno-izviđačkih vozila pešadije BRDM 2, dobijenih od Ruske Federacije, prvi put je danas izloženo u niškoj kasarni "Mija Stanimirović".

U toj kasarni predsednik Aleksandar Vučić obišao je nove BRDM2, u okviru prikaza naoružanja i vojne opreme Vojske Srbije. Pored 10 BRDM2 vozila iz Rusije, koloni je pridodato i jedno starije BRDM vozilo Vojske Srbije.

Tokom prikaza predstavljeni su i tenkovi, kao i zaposedanje položaja "Norama", samohodnim haubicama. U skladu sa Vojno-tehnickim sporazumom, dogovorenim između predsednika Aleksandra Vučića i predsednika Rusije Vladimira Putina, u Srbiju je stiglo 10 oklopno-izviđačkih vozila BRDM 2 u ugovorenom roku i bez bilo kakvih transportnih problema.

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i ambasador rusije odgovarali su na pitanja novinara nakon svečane primopredaje 10 oklopno-izviđačkih vozila BRDM 2.

- Veoma sam ponosan na našu vojsku, naše ljude koji uvek služe Srbiji, ponosan sam na ova oklopna vozila koja smo dobili od Rusije, hvala Putinu, Šojguju, ambasadoru, to smo dobili na poklon, potpuno modernizovana vozila. To nam drastično povećava manevasrske sposobnosti. Mi očekujemo da stigne još nekih donacija od Rusje, ali i ono što smo platili od "letećih tenkova" - rekao je Vučić.

Ambasador Aleksandar Bocan Hačenko zahvalio Vučiću što radi na razvoju saradnje Rusije i Srbije.

- Ja sam zahvalan i ponosan na časti da imam priliku da učestvujem u ovom događaju. Ovo oklopno vozilo je poklon ali imamo i dalje planove za pomoć. Rusija je spremna i biće još spremnija da razvija ovu sferu naših odnosa, tehničku, vojnu i političku. Razumemo da je modernizacija neotuđivi deo zaštite suvereniteta zemlje, u ovom slučaju Rusije. Jačanje Vojske Srbije je bitno za jačanje i naše zemlje, a i vaše - rekao je ambasador.

slika

slika

slika

slika

_________________
Govorio je tad' moj debeli stric
nekad' kroz suze, a nekad' kroz smijeh
za svu vasu zajebanciju
jednom cete platiti ceh ...

Vjerski program nije obrazovni program i tačka !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 29 srp 2019, 17:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
BDRM-2.....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 29 srp 2019, 21:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32143
Carmello Šešelj je napisao/la:
BDRM-2.....

A što će vam ove kante? U poređenju sa Lazarom...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 29 srp 2019, 21:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2019, 21:34
Postovi: 13882
Lokacija: Sjeverna Bosna
Mar-kan je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
BDRM-2.....

A što će vam ove kante? U poređenju sa Lazarom...


:zubati

imaju najacu vojnu industriju, kad svako malo donacije. ocekujemo uskoro i donacije samovoznih haubica. :zubati

_________________
Prigovara nekome da nije izašao iz 90tih, a on sam i dalje neuspješno ratuje protiv Osmanlija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 29 srp 2019, 21:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Mar-kan je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
BDRM-2.....

A što će vam ove kante? U poređenju sa Lazarom...

Ni meni nije jasno. Mogli su i par muzejskih primeraka Moskviča da nam pošalju, fino bi se uklopili u ovu postavku.

A dobro, koristićemo ih kao izviđačka vozila, i stavljeni su neki moderni dodaci (termovizijska kamera, mogućnost montiranja raketa na krovu itd) ali da su prevaziđene kanturine kojima je mesto u muzeju, to svakako.

I nisu ista klasa kao Lazar. Lazar je MRAV.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 30 srp 2019, 03:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 vel 2016, 00:17
Postovi: 316
DrMag je napisao/la:
imaju najacu vojnu industriju, kad svako malo donacije. ocekujemo uskoro i donacije samovoznih haubica. :zubati


Donacija kao donacija, dobili za džabe, a poklonu se u zube ne gleda. Rusi su platili i modernizaciju (tj. već su bila modernizovana vozila) i transport i pakete rezervnih dijelova, itd.

Vozila imaju dodatni oklop, novi dizel motor sa manjom potrošnjom i duplo većim radijusom kretanja (stari je bio 750km, a novi 1500km), žirostabilisanu kupolu koja omogućava dejstvo iz poketa, panoramsku kameru i nišansku spravu spregnutu sa mitraljezima 14.5 mm i 7.62 mm.

http://www.vs.rs/sr_cyr/vesti/B35A8E94B ... ite-srbiju

http://www.youtube.com/watch?v=xwvWiNl9JL4

Najvažnije je da je potvrđeno da stižu i tenkovi (ali i još 20 komada BRDM-2MS) do kraja godine, i 7 helikoptera iz Rusije (4 Mi-35M), kao i da će biti kupljeno još Mi-35M.

A drugo, VS se pored oklopnih vozila oprema i samohodnim haubicama domaće proizvodnje. U martu ove godine je bila primopredaja baterije Nora-B52.

http://www.mod.gov.rs/cir/13773/vojska- ... nora-13773

slika

slika

slika

slika


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 35515 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 791, 792, 793, 794, 795, 796, 797 ... 1421  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 61 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO