HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 19:44.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 35515 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 817, 818, 819, 820, 821, 822, 823 ... 1421  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 23 ožu 2020, 02:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9988
Ksenija je napisao/la:
Kada budeš i ako budeš raspoložen volela bih da potkrepiš tvoju izjavu o stabilnoj Srbiji.

Napiso sam stabilna u odnosu na vrijeme kad je na vlasti bio zlobo i dosmanlije. Pri tom nisam mislio da je Srbija Dubai naravno,i da se nema šta mjenjat,pa i Vučić. Al kad vidim ko je alternativa Vučiću,bolje neka njega na vlasti.

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 23 ožu 2020, 02:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9988
aleksije radicevic je napisao/la:
Ne može se upoređivati sa SPC jer je decenijama bila izložena jačoj negativnoj propagandi. Sada je, međutim, SPC najjača organizacija koja podržava obnovu monarhije, a verovatno i institucija od najvećeg poverenja u narodu. To je dobra pretpostavka za restauraciju.

Prestani bit naivan i živjet u SiFi. Narod u Srbiji da je htjeo obnovu monarhije,obnovio bi je 90-ih.
Sanjat o obnovi monarhije je isto,ko što pojedini sanjaju obnovu SFRJ i povratak socijalizma.
Prošlo svršeno vrijeme,i jedno i drugo.

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 23 ožu 2020, 02:23 
Online
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18540
Graničar18 je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:
Ne može se upoređivati sa SPC jer je decenijama bila izložena jačoj negativnoj propagandi. Sada je, međutim, SPC najjača organizacija koja podržava obnovu monarhije, a verovatno i institucija od najvećeg poverenja u narodu. To je dobra pretpostavka za restauraciju.

Prestani bit naivan i živjet u SiFi. Narod u Srbiji da je htjeo obnovu monarhije,obnovio bi je 90-ih.
Sanjat o obnovi monarhije je isto,ko što pojedini sanjaju obnovu SFRJ i povratak socijalizma.
Prošlo svršeno vrijeme,i jedno i drugo.


Pa ne gledaj mene. Sanja je i Crkva i drugi faktori mnogo ozbiljniji od mene.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 23 ožu 2020, 02:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 9988
aleksije radicevic je napisao/la:
Pa ne gledaj mene. Sanja je i Crkva i drugi faktori mnogo ozbiljniji od mene.

Ma da,sanja je i crkva,a popovi jedva čekaju da se uslikaju s Vučićem. Aco,kud ćeš bre u Moravu kad ne umeš da plivaš ?
Koji drugi faktori ? Kolko su značajni ti tzv.faktori i kolka im je podrška u narodu ?

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 23 ožu 2020, 07:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 sij 2020, 15:08
Postovi: 4051
Lokacija: Свет
Citat:
Najmanje 29 dana da stabilizujemo situaciju


Ministar zdravlja Zlatibor Lončar kazao je danas da je prva procena kineskih stručnjaka, koji se od sinoć nalaze u Srbiji, da bi građani morali da se pridržavaju svih mera protiv širenja koronavirusa koje je Vlada propisala 29 dana da bi se situacija stabilizovala, odnosno da bi broj obolelih prestao da raste.

On je za Radio-televiziju Srbije naveo da su kineski stručnjaci tu procenu izneli upoređujući Srbiju sa oblastima u njihovoj zemlji sa sličnim brojem stanovnika i na osnovu svog iskustva u borbi protiv KOVID19.

Lončar je naveo i da će tim medicinskih stručnjaka iz Kine do sutra popodne predstaviti set mera koje su se u njihovoj zemlji pokazale kao dobre, a da su oni zadovoljni dosadašnjim merama koje je Srbija preduzela, prenosi Beta.

Ministar je kazao i da je od 222 osobe koje su testirane pozitivne na KOVID19 131 do sada hospitalizovano, da se 15 nalazi na respiratorima, od toga troje „u prilično lošem stanju”, zbog drugih oboljenja koja takođe imaju.

Najavu potencijalno oštrijih mera ograničenja kretanja građana Lončar nije nazvao „drastičnijim”, već merama koje spasavaju živote, a ocenio je da građani i dalje nisu dovoljno ozbiljno shvatili situaciju.

Lončar je dodao da ako građani primete ljude koji su nedavno došli iz inostranstva a koji krše mere samoizolacije trebaju da budu upozoreni i prijavljeni.

„Naravo da će oni biti sankcionisani”, zaključio je Lončar.


Mart u Srbiji...

9.3.1991. Protesti protiv Miloševića
24.3.1999. NATO agesija na SRJ
12.3.2003. Ubistvo premijera Zorana Đinđića
6.3.2020. Prvi slučaj Korona virusa u Srbiji

_________________
Долетеће бели голуб, једне зоре ране...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 23 ožu 2020, 20:10 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34
Postovi: 3541
Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
https://mobile.twitter.com/BoraKonj/sta ... 6481616896

_________________
Robi lopove vrati bodove!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 23 ožu 2020, 20:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1682
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
Leeroy Jenkins je napisao/la:
https://mobile.twitter.com/BoraKonj/status/1241879326481616896


Pozdrav, možeš li mi objasniti što je ovaj momak uzeo?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 23 ožu 2020, 20:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Leeroy Jenkins je napisao/la:
https://mobile.twitter.com/BoraKonj/status/1241879326481616896

=)) =)) =)) Kakav šampion.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 23 ožu 2020, 20:20 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34
Postovi: 3541
Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
NiceBoyZg je napisao/la:
Leeroy Jenkins je napisao/la:
https://mobile.twitter.com/BoraKonj/status/1241879326481616896


Pozdrav, možeš li mi objasniti što je ovaj momak uzeo?


Kažu kutiju od TVa.

_________________
Robi lopove vrati bodove!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 23 ožu 2020, 20:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
NiceBoyZg je napisao/la:
Leeroy Jenkins je napisao/la:
https://mobile.twitter.com/BoraKonj/status/1241879326481616896


Pozdrav, možeš li mi objasniti što je ovaj momak uzeo?

Ako misliš na predmet, kutiju od televizora. Ako misliš na supstancu, ne znam, ali nešto što nisu bačene pare.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 23 ožu 2020, 20:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 kol 2014, 01:08
Postovi: 731
Leeroy Jenkins je napisao/la:
https://mobile.twitter.com/BoraKonj/status/1241879326481616896



aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 23 ožu 2020, 23:41 
Online
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18540
podrinje je napisao/la:
Citat:
Najmanje 29 dana da stabilizujemo situaciju


Ministar zdravlja Zlatibor Lončar kazao je danas da je prva procena kineskih stručnjaka, koji se od sinoć nalaze u Srbiji, da bi građani morali da se pridržavaju svih mera protiv širenja koronavirusa koje je Vlada propisala 29 dana da bi se situacija stabilizovala, odnosno da bi broj obolelih prestao da raste.

On je za Radio-televiziju Srbije naveo da su kineski stručnjaci tu procenu izneli upoređujući Srbiju sa oblastima u njihovoj zemlji sa sličnim brojem stanovnika i na osnovu svog iskustva u borbi protiv KOVID19.

Lončar je naveo i da će tim medicinskih stručnjaka iz Kine do sutra popodne predstaviti set mera koje su se u njihovoj zemlji pokazale kao dobre, a da su oni zadovoljni dosadašnjim merama koje je Srbija preduzela, prenosi Beta.

Ministar je kazao i da je od 222 osobe koje su testirane pozitivne na KOVID19 131 do sada hospitalizovano, da se 15 nalazi na respiratorima, od toga troje „u prilično lošem stanju”, zbog drugih oboljenja koja takođe imaju.

Najavu potencijalno oštrijih mera ograničenja kretanja građana Lončar nije nazvao „drastičnijim”, već merama koje spasavaju živote, a ocenio je da građani i dalje nisu dovoljno ozbiljno shvatili situaciju.

Lončar je dodao da ako građani primete ljude koji su nedavno došli iz inostranstva a koji krše mere samoizolacije trebaju da budu upozoreni i prijavljeni.

„Naravo da će oni biti sankcionisani”, zaključio je Lončar.


Mart u Srbiji...

9.3.1991. Protesti protiv Miloševića
24.3.1999. NATO agesija na SRJ
12.3.2003. Ubistvo premijera Zorana Đinđića
6.3.2020. Prvi slučaj Korona virusa u Srbiji


Mislim da je Pogrom na Kosmetu bio 17.03.2004.
A čini mi se da je bio mart onda kada je izbio požar u Hilandaru.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 24 ožu 2020, 09:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 sij 2020, 15:08
Postovi: 4051
Lokacija: Свет
aleksije radicevic je napisao/la:
podrinje je napisao/la:

Mart u Srbiji...

9.3.1991. Protesti protiv Miloševića
24.3.1999. NATO agesija na SRJ
12.3.2003. Ubistvo premijera Zorana Đinđića
6.3.2020. Prvi slučaj Korona virusa u Srbiji


Mislim da je Pogrom na Kosmetu bio 17.03.2004.
A čini mi se da je bio mart onda kada je izbio požar u Hilandaru.


E jeste, u pravi si. Martovski pogrom 2004. To je pet...
Malo li je?

_________________
Долетеће бели голуб, једне зоре ране...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 24 ožu 2020, 14:49 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 20:18
Postovi: 2340
24. mart 1999.

Miki Vujović - Ako dođete...

https://youtu.be/eAu1jGBSB5g :w00t

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 24 ožu 2020, 15:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
aleksije radicevic je napisao/la:
Graničar18 je napisao/la:
Kraljevska porodica u Srbiji od 1941. ne predstavlja više ništa,i ne može se uspoređivat sa SPC.


Ne može se upoređivati sa SPC jer je decenijama bila izložena jačoj negativnoj propagandi. Sada je, međutim, SPC najjača organizacija koja podržava obnovu monarhije, a verovatno i institucija od najvećeg poverenja u narodu. To je dobra pretpostavka za restauraciju.

Džaba što SPC to podržava kada to uopšte nije tema u Srbiji. Niti će biti nametnuta kao tema, niti će se narod o tome izjašnjavati. Da je restauracija realna, ona bi se već desila. O tome ovde niko ne razmišlja, nije pitanje, niti će ijedan politički ili medijski faktor to postaviti kao pitanje. Meni je svejedno, malo više naginjem monarhiji jer bi donelo ograničeno, ali kakvo takvo poboljšanje političke stabilnosti i dodalo našoj zemlji dozu glamura. Ali dobili bi skoro pa neopipljivu korist od toga. Zato to pitanje smatram potpuno nebitnim, većina naroda ga smatra potpuno nebitnim, i zato, između ostalih stvari, to pitanje nikada neće biti ni postavljeno narodu da se izjasni. Bez obzira što je većina naroda monarhistički nastrojena, barem po mojoj odokativnoj proceni. Ljudima to jednostavno nije bitno. A i realno gledajući, stvarno nije bitno niti bi išta nešto naročito promenilo. Srbijom vlada predsednik najjače stranke u Skupštini. Tako je bilo i tako će i ostati, dodavanje zemlji surogat oca kao još jednog nacionalnog simbola ne donosi skoro pa ništa, i zato to pitanje ovde nikog ne zanima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 24 ožu 2020, 20:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 sij 2020, 15:08
Postovi: 4051
Lokacija: Свет
Položeni venci na spomenik deci stradaloj u NATO agresiji


slika



Direktor Kancelarije za KiM Marko Đurić položio je cveće kod spomenika deci žrtvama NATO agresije na Tašmajdanu i izjavio da teško vreme u kome se suočavamo sa korona virusom nije razlog da se na dostojanstven način ne prisetimo žrtava NATO.

„Danas ostanite kod kuće i kod kuće se setite agresije na našu zemlju, na 2.500 ubijenih civila, 1.000 ubijenih branilaca naše zemlje, setite se srušenih mostova, bolnica, škola, voza u Grdeličkoj klisuri, male Milice Rakić, male Sanje iz Varvarina...”, poručio je Đurić.

Povodom obeležavanja Dana sećanja na žrtve NATO agresije na Saveznu Republiku Jugoslaviju 1999, u ime Vlade Srbije, i ministar Zoran Đorđević položio je venac na Spomenik deci stradaloj u NATO agresiji u Tašmajdanskom parku.

Ministar za rad, boračka i socijalna pitanja položio je venac na spomenik koji je posvećen uspomeni na mališane stradale u periodu od 24. marta do 10. juna 1999. godine i tako odao počast svim poginulima.

„Stravičnih 78 dana odneli su preko 2.500 života, među kojim je i sedamdesetdevetoro dece. Do tada nezapamćena vojna sila sastavljena od vojnih snaga 19 zemalja NATO-a uništila je 19 bolnica, 20 domova zdravlja, 18 vrtića, 69 škola, 176 spomenika, 44 mosta,

470 kilometara puteva, 595 kilometara pruge, 14 aerodroma i više od 25.000 objekata”, rekaoo je Đorđević i naglasio da se ovaj zločin nikada ne sme zaboraviti, prenosi Tanjug.

politika.rs

_________________
Долетеће бели голуб, једне зоре ране...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 25 ožu 2020, 15:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 sij 2020, 15:08
Postovi: 4051
Lokacija: Свет
Katolička crkva u Srbiji odložila sva javna bogosluženja

http://www.politika.rs/sr/clanak/450805 ... gosluzenja

Dobro da su se setili. :kava

_________________
Долетеће бели голуб, једне зоре ране...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 25 ožu 2020, 15:13 
Online
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18540


Peticija "Manje Vučića, više struke u medijima na temu virusa"! :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 25 ožu 2020, 15:15 
Online
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18540
podrinje je napisao/la:
Katolička crkva u Srbiji odložila sva javna bogosluženja

http://www.politika.rs/sr/clanak/450805 ... gosluzenja

Dobro da su se setili. :kava


SPC pomaže ugroženima.
https://www.youtube.com/watch?v=XfBA9DimkiM

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 25 ožu 2020, 15:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 sij 2020, 15:08
Postovi: 4051
Lokacija: Свет
aleksije radicevic je napisao/la:
podrinje je napisao/la:
Katolička crkva u Srbiji odložila sva javna bogosluženja

http://www.politika.rs/sr/clanak/450805 ... gosluzenja

Dobro da su se setili. :kava


SPC pomaže ugroženima.
https://www.youtube.com/watch?v=XfBA9DimkiM


Oni su u gostima, čuvaju svoj klir. A stado ko stado...

SPC živi sa svojim narodom, pa kako nam bude.

_________________
Долетеће бели голуб, једне зоре ране...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 25 ožu 2020, 20:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2019, 22:54
Postovi: 5121
Lokacija: Memorandum 2.0
aleksije radicevic je napisao/la:


Peticija "Manje Vučića, više struke u medijima na temu virusa"! :D


Nek N1 odhebe. Koji su oni *** da svakom loncu budu poklopac? Uvijek se pitam kako su ti novinari tako pametni, gdje su se skolovali, zasto im toliko SVE u Srbiji smeta (a i u Hrvatskoj i Republici Srpskoj). Hebo ih tata Soros.
Zasto bi trebali da gledamo struku svaki dan na Tvu ? Za sve od struke je dovoljno da nam kazu kako se virus prenosi, kako ga izbjeci itd, sve moze da stane u deset minuta. Poslije se to moze reprizirati sa nekim ilustracijama. Zasto bi mene interosovala genetika korone i takva pitanja?
Na struci je da daje preporuke. Dalje je na izvrsnoj vlasti da implementira preporuke. A i ne vjerujem da je srpska struka ista novo doprinijela u borbi protiv virusa, sve te preporuke su dosle iz WHOa, ili iz Kine itd.
Da se razumijemo, zaboli me ona stvar za Pickoustim. Al ovi gadovi mi opasno idu na zivce.
Vecina njihovih pretjeranih iscudjavanja su absolutno bazirana na antisrpskoj i prozapadnoj propagandi. Ja pratim Francuske medije, i kod njih su predsjednik i prvi ministar u prvom planu kao i ministar zdravlja (ne kazem da je Fr zemlja prema kojoj se treba riktati, cak sta vise).
I u drugim zemljama je slicno. Tako i za vecinu drugih stvari, glavno je napadati sve srpsko (pocevsi od direktora doticne tv kojem smeta sto Bozic slavimo 7 januara).

_________________
PuTiN jE mIsLiO uZeTi KiJeV za TrI dAnA!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 25 ožu 2020, 20:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 sij 2020, 15:08
Postovi: 4051
Lokacija: Свет
Legionnaire je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:


Peticija "Manje Vučića, više struke u medijima na temu virusa"! :D


Nek N1 odhebe. Koji su oni *** da svakom loncu budu poklopac? Uvijek se pitam kako su ti novinari tako pametni, gdje su se skolovali, zasto im toliko SVE u Srbiji smeta (a i u Hrvatskoj i Republici Srpskoj). Hebo ih tata Soros.
Zasto bi trebali da gledamo struku svaki dan na Tvu ? Za sve od struke je dovoljno da nam kazu kako se virus prenosi, kako ga izbjeci itd, sve moze da stane u deset minuta. Poslije se to moze reprizirati sa nekim ilustracijama. Zasto bi mene interosovala genetika korone i takva pitanja?
Na struci je da daje preporuke. Dalje je na izvrsnoj vlasti da implementira preporuke. A i ne vjerujem da je srpska struka ista novo doprinijela u borbi protiv virusa, sve te preporuke su dosle iz WHOa, ili iz Kine itd.
Da se razumijemo, zaboli me ona stvar za Pickoustim. Al ovi gadovi mi opasno idu na zivce.
Vecina njihovih pretjeranih iscudjavanja su absolutno bazirana na antisrpskoj i prozapadnoj propagandi. Ja pratim Francuske medije, i kod njih su predsjednik i prvi ministar u prvom planu kao i ministar zdravlja (ne kazem da je Fr zemlja prema kojoj se treba riktati, cak sta vise).
I u drugim zemljama je slicno. Tako i za vecinu drugih stvari, glavno je napadati sve srpsko (pocevsi od direktora doticne tv kojem smeta sto Bozic slavimo 7 januara).


Pa kako ti misliš u Europu? Sa Svetim Savom? Neće moći... Lepo je Hočevar objasnio, a tebi još nije jasno.

_________________
Долетеће бели голуб, једне зоре ране...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 26 ožu 2020, 14:57 
Online
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18540
Legionnaire je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:


Peticija "Manje Vučića, više struke u medijima na temu virusa"! :D


Nek N1 odhebe. Koji su oni *** da svakom loncu budu poklopac? Uvijek se pitam kako su ti novinari tako pametni, gdje su se skolovali, zasto im toliko SVE u Srbiji smeta (a i u Hrvatskoj i Republici Srpskoj). Hebo ih tata Soros.
Zasto bi trebali da gledamo struku svaki dan na Tvu ? Za sve od struke je dovoljno da nam kazu kako se virus prenosi, kako ga izbjeci itd, sve moze da stane u deset minuta. Poslije se to moze reprizirati sa nekim ilustracijama. Zasto bi mene interosovala genetika korone i takva pitanja?
Na struci je da daje preporuke. Dalje je na izvrsnoj vlasti da implementira preporuke. A i ne vjerujem da je srpska struka ista novo doprinijela u borbi protiv virusa, sve te preporuke su dosle iz WHOa, ili iz Kine itd.
Da se razumijemo, zaboli me ona stvar za Pickoustim. Al ovi gadovi mi opasno idu na zivce.
Vecina njihovih pretjeranih iscudjavanja su absolutno bazirana na antisrpskoj i prozapadnoj propagandi. Ja pratim Francuske medije, i kod njih su predsjednik i prvi ministar u prvom planu kao i ministar zdravlja (ne kazem da je Fr zemlja prema kojoj se treba riktati, cak sta vise).
I u drugim zemljama je slicno. Tako i za vecinu drugih stvari, glavno je napadati sve srpsko (pocevsi od direktora doticne tv kojem smeta sto Bozic slavimo 7 januara).


Ako pogledaš prilog, videćeš da Vučić je kontraproduktivan, jer se ponaša sumanuto i narod dovodi u konfuziju. Stučnjaci barem mogu nedvosmisleno preporučiti kako ljudi treba da se ponašaju. Dnevno prisutstvo stručnjaka je valjda poželjno zbog dinamike promena u vezi sa virusom.

Uopšte, nisam za takav pristup medijima. To je šešeljevski, vučićevski - da se neki medij proglasi izdajničkim pa onda one istine koje ti mediji saopšte o njima, gube na značaju. Na N1 može da se vidi ono što se na drugim televizijama ne može - na taj sadržaj treba obratiti pažnju - što ne znači da treba prihvatiti neku ideologiju N1 ili šta već plasiraju kroz raznorazne goste... Dakle, malo rafiniraniji pristup, pratiš, ali ne dopuštaš da ti izpira mozak, i nema brige.

Ja npr. mislim da je Happy tv smeće, ali iz njihovog programa mogu se izvući neki zaključci!
Dačić:
https://www.youtube.com/watch?v=Sh7dp4GDtqc
Ivica Dacic: Kina salje donacije, a Evropa nece ni da nam proda zdravstvenu opremu - TV Happy
Aljoša Milenović:
https://www.youtube.com/watch?v=f9I5zkEwI2w
EU digla ruke od Italije, dok Kina i Rusija pomazu / Otkriveno zasto je Italija kriticna
Aljoša kaže da Italijani skidaju zastave EU i podižu zastave Rusije i Kine. Komentari kažu drugačije:
- Zao mi je sto sam gledajuci ovaj prilog izgubila trinaest minuta dragocjenog vremana na dezinformacije i vizije horor scenarija ovog mladog novinara.
- kakva sramota od ovog novinara , pa svet ima i nternet i prati stvari po celom svetu sta se desava , ti mangupe prepricavas stvari na svoj nacin ,
- Sto lazete? Ako pogledate na aplikaciji Flightradar24 mozete vidit da cargo avioni iz Kelna stalno polijecu za Milano i za Madrid i kao Njemacka sad ne pomaze. Koje ste vi ljige

No, uprkos izvesnosti da se sa Happija plasiraju neistine, nešto se može zaključiti. Kao što reče bata Podrinje, ko zna na šta će ličiti svet posle svega. Vidimo da se tradicionalni tokovi, veze, odnosi brišu, a kad budu ponovo uspostavljani, ne znamo da će sve što je do korone bilo, biti obnovleno posle korone. A možemo da nazremo neko opredeljenje Srbije. Ovolike pohvale Kini, sugerišu da neko procenjuje da će uticaj Kine naglo porasti, i da ćemo mi kao zemlja sa najprijateljskijim vezama sa Kinom od svih evropskih zemalja, to iskoristiti.
Mada je rano da se išta tvrdi. :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 26 ožu 2020, 15:31 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 20:18
Postovi: 2340
Ispalo 30 metaka u Zemun polju: Priveden zbog šenlučenja

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu uhapsili su S.D. (1997), zbog postojanja osnova sumnje da je sinoć u beogradskom naselju Zemun polje, sa terase svoga stana, iz automatske puške ispalio u vazduh oko 30 hitaca.

Policija je prilikom pretresa pored automatske puške i okvira, pronašla i nastavak za tromblonsku minu.

Zbog postojanja osnova sumnje da je počinio krivična dela nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija i izazivanje opšte opasnosti, S.D. je određeno zadržavanje do 48 sati i on će uz krivičnu prijavu biti priveden Višem javnom tužilaštvu u Beogradu.

Brani se momak od virusa jbg. =))

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 26 ožu 2020, 15:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 sij 2020, 15:08
Postovi: 4051
Lokacija: Свет
Nbgd88 je napisao/la:
Ispalo 30 metaka u Zemun polju: Priveden zbog šenlučenja

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu uhapsili su S.D. (1997), zbog postojanja osnova sumnje da je sinoć u beogradskom naselju Zemun polje, sa terase svoga stana, iz automatske puške ispalio u vazduh oko 30 hitaca.

Policija je prilikom pretresa pored automatske puške i okvira, pronašla i nastavak za tromblonsku minu.

Zbog postojanja osnova sumnje da je počinio krivična dela nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija i izazivanje opšte opasnosti, S.D. je određeno zadržavanje do 48 sati i on će uz krivičnu prijavu biti priveden Višem javnom tužilaštvu u Beogradu.

Brani se momak od virusa jbg. =))


Reko Vučić lepo da ratujemo sa virusom, treba paziti šta se kazuje putem sokoćala ovom napaćenom narodu. Prorade odbrambeni refleksi dok si reko SNS. :kava

_________________
Долетеће бели голуб, једне зоре ране...


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 35515 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 817, 818, 819, 820, 821, 822, 823 ... 1421  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 48 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO