HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 15:41.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 35515 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 820, 821, 822, 823, 824, 825, 826 ... 1421  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 05 tra 2020, 21:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Vladimir RUS je napisao/la:
Vučić je oslabio, samo, ako opozicija bude i dalje igrala na uglavnom na kartu nekoliko likova, koji su bili na vlasti i doživjeli svoj vrhunac, onda sadašnja opozicija biće i dalje opozicija. Isturite Borisa Tadića za predsjednika i ako pobjedi, neka postavi Jeremića za premijera. Samo svi pod DS imaju neke šanse, dok ovako, sa gomilom sitnih stranaka, idealan ste plijen za postizborno čerupanje. Nema ništa od vas. Donji ste ako se ne ujedinite, mada šanse su vam slabe i ako se ujedinite, jer vas narod zna iz doba kada su fabrike zatvarane.

Vidi se da se jako razumeš u političke prilike u Srbiji. Tadiću su redovno svi zviždali dok su bili oni pokušaji protesta. Njega mrze i oni koji su za opoziciju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 05 tra 2020, 21:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18587
Inkognito je napisao/la:
Ne,nije bolji

Isti je ako ne i gori jer je on vec bio na vlasti pre Vucica

I upamtili smo ga...

Sta je sada rekao?nista novo?floskule koje da sam ja napisao ti bi me sprdao..al on je profesor i zato je sigurno pametan?

Sta je napisao sto se vec ne zna?Da je Vucic los?to znamo

A RESENJE? NESTO?BILO STA? ne...samo ,ajde da ga oborimo pa cemo videti

Ne pusim vise tu pricu

Zato je i Vladetina prica obicno sranje


Jeste rešenje - oboriti ga i gledati šta ćemo. Po meni!

Imaš li neke parametre po kojima si došao do zaključka da je Vladeta "isti, ako ne i gori" od Vučića?

Ja imam svoj kriterijum po kojem sam došao do suprotnog zaključka: za vreme 0d 2000. do 2012. nije bilo nešto kao Jovanjica, Krušik, Diploma, Helikopter, medijska satanizacija Olivera Ivanovića, učešća u Vladi Kosova, Briselski sporazum, kapilarni glasovi, otpuštene profesorke iz Vršca (ili već odakle, da bi Orlić i Martinović bili postavljeni na njihovo mesto, kako bi imali 6 plata), prisiljavanje ljudi da dolaze na mitinge, prisluškivanje, seksualno uznemiravanje, paljenje kuće novinaru (Grocka), i naravno devastacija demokratije u zemlji!

Ako ti ovo nije dovoljno za razlikovanje dve grupacije, onda OK. Kaži tako, ili možeš i dodati koje su to ključne stvari koje ih čine istim?

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 05 tra 2020, 21:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18587
Vladimir RUS je napisao/la:
Vučić je oslabio, samo, ako opozicija bude i dalje igrala na uglavnom na kartu nekoliko likova, koji su bili na vlasti i doživjeli svoj vrhunac, onda sadašnja opozicija biće i dalje opozicija. Isturite Borisa Tadića za predsjednika i ako pobjedi, neka postavi Jeremića za premijera. Samo svi pod DS imaju neke šanse, dok ovako, sa gomilom sitnih stranaka, idealan ste plijen za postizborno čerupanje. Nema ništa od vas. Donji ste ako se ne ujedinite, mada šanse su vam slabe i ako se ujedinite, jer vas narod zna iz doba kada su fabrike zatvarane.


Vladice, to je stvar strategije. O tome se može diskutivati.
Opozicija može i da pogreši u strategiji, ali svejedno štetočinstvo koje ide uz Vučića ne može joj se pripisati.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 05 tra 2020, 21:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 srp 2015, 10:48
Postovi: 618
Pa nema dileme

Ne glasam jer su eto..bar jednako losi...

Da ne bi nastavljali polemiku..moj stav znas o Vucicu,a dovoljno sam vec pisao o "konstruktivnoj" opoziciji..Da glasam za Djilasa?Pre bih se razneo bombom...Bosko Obradovic?Dveri?Nova Srbija?Kovacevic....

Ne. Dosta mi je neuspesnih eksperimenata na meni,mojim bliznjima,prijateljima...Salonci sa dobrim apanazama ce samo promeniti strane,dobiti neke nove beneficije...porazeni ce se povuci da krckaju pare za koje ih niko nece pitati kako su stekli,pobednici ce kao divlje zveri skociti da zagrabe za svoje dzepove
Da li ti ne zelis da shvatis da svi koje si nabrojao,i pozicija i opozicija su u nekom trenutku vec bili na vlasti?Samo jos da si ubacio Vuka Draskovica i eto cele ekipe...Da,fale Dinkic i Svilana...

Kad su zuti bili na vlasti bilo nam je uzasno..Ne znam,mozda je tebi bilo do jaja?Kad je dosao Vucic...dal spletom srecnih okolnosti(mojih,licnih)..osetio sam da mi je mozda finansijski..5 do 10% bolje..Jos jednom...ne tvrdim da je do njega...

Dok se ne pojavi neko skroz NOV..neukaljan...dok ne pokaze program,pravac reformi,ljude iz sebe(ne 10 velicanstvenih kao kovacevic...da stoji iza njega i drugi i treci i peti esalon...a da to ne budu preletaci)...kad me taj ubedi da cemo imati jednu liniju..stabilnu spoljnu politiku...glavu i rep u unutrasnjoj politici...kad na nekom primeru pokaze da ce postojati nezavisno izvestavanje i nezavisno sudstvo...tad cu MOZDA odluciti da glassam

Ti crpis informacije iz medija koje drze Vucicevi,Djilasovi i Sorosevi tajkuni...Jebes takve medije i informacije

Evo..DOLE VUCIC..SVE CE BITI BOLJE KAD ON PADNE>>ZATO GLASAJ ZA MENE

BROJ 6.. INKOGNITO IZ BORCE


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 05 tra 2020, 21:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18587
Inkognito je napisao/la:
Pa nema dileme

Ne glasam jer su eto..bar jednako losi...

Da ne bi nastavljali polemiku..moj stav znas o Vucicu,a dovoljno sam vec pisao o "konstruktivnoj" opoziciji..Da glasam za Djilasa?Pre bih se razneo bombom...Bosko Obradovic?Dveri?Nova Srbija?Kovacevic....

Ne. Dosta mi je neuspesnih eksperimenata na meni,mojim bliznjima,prijateljima...Salonci sa dobrim apanazama ce samo promeniti strane,dobiti neke nove beneficije...porazeni ce se povuci da krckaju pare za koje ih niko nece pitati kako su stekli,pobednici ce kao divlje zveri skociti da zagrabe za svoje dzepove
Da li ti ne zelis da shvatis da svi koje si nabrojao,i pozicija i opozicija su u nekom trenutku vec bili na vlasti?Samo jos da si ubacio Vuka Draskovica i eto cele ekipe...Da,fale Dinkic i Svilana...

Kad su zuti bili na vlasti bilo nam je uzasno..Ne znam,mozda je tebi bilo do jaja?Kad je dosao Vucic...dal spletom srecnih okolnosti(mojih,licnih)..osetio sam da mi je mozda finansijski..5 do 10% bolje..Jos jednom...ne tvrdim da je do njega...

Dok se ne pojavi neko skroz NOV..neukaljan...dok ne pokaze program,pravac reformi,ljude iz sebe(ne 10 velicanstvenih kao kovacevic...da stoji iza njega i drugi i treci i peti esalon...a da to ne budu preletaci)...kad me taj ubedi da cemo imati jednu liniju..stabilnu spoljnu politiku...glavu i rep u unutrasnjoj politici...kad na nekom primeru pokaze da ce postojati nezavisno izvestavanje i nezavisno sudstvo...tad cu MOZDA odluciti da glassam

Ti crpis informacije iz medija koje drze Vucicevi,Djilasovi i Sorosevi tajkuni...Jebes takve medije i informacije

Evo..DOLE VUCIC..SVE CE BITI BOLJE KAD ON PADNE>>ZATO GLASAJ ZA MENE

BROJ 6.. INKOGNITO IZ BORCE


Legitimno. Čekaj novog i neukaljanog.
Meni je dovoljno da neko bude makar malo bolji od ovih, pa da budem za njega. A Boško, Đilas i Kovačević su svemirski brod za ove. Nisu idealni, NISU IDEALNI, ali bolji jesu! Naveo sam i šta je moj kriterijum. Dakle, ništa lično protiv AV-a, iako je odvratna njuška.

Odakle ti crpiš informacije?

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 05 tra 2020, 21:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 srp 2015, 10:48
Postovi: 618
aleksije radicevic je napisao/la:
Inkognito je napisao/la:
Ne,nije bolji

Isti je ako ne i gori jer je on vec bio na vlasti pre Vucica

I upamtili smo ga...

Sta je sada rekao?nista novo?floskule koje da sam ja napisao ti bi me sprdao..al on je profesor i zato je sigurno pametan?

Sta je napisao sto se vec ne zna?Da je Vucic los?to znamo

A RESENJE? NESTO?BILO STA? ne...samo ,ajde da ga oborimo pa cemo videti

Ne pusim vise tu pricu

Zato je i Vladetina prica obicno sranje


Jeste rešenje - oboriti ga i gledati šta ćemo. Po meni!

Imaš li neke parametre po kojima si došao do zaključka da je Vladeta "isti, ako ne i gori" od Vučića?

Ja imam svoj kriterijum po kojem sam došao do suprotnog zaključka: za vreme 0d 2000. do 2012. nije bilo nešto kao Jovanjica, Krušik, Diploma, Helikopter, medijska satanizacija Olivera Ivanovića, učešća u Vladi Kosova, Briselski sporazum, kapilarni glasovi, otpuštene profesorke iz Vršca (ili već odakle, da bi Orlić i Martinović bili postavljeni na njihovo mesto, kako bi imali 6 plata), prisiljavanje ljudi da dolaze na mitinge, prisluškivanje, seksualno uznemiravanje, paljenje kuće novinaru (Grocka), i naravno devastacija demokratije u zemlji!

Ako ti ovo nije dovoljno za razlikovanje dve grupacije, onda OK. Kaži tako, ili možeš i dodati koje su to ključne stvari koje ih čine istim?



Au,kad rece da si otisao iz Srbije?

Spominjes marginalne incidente..da se razumemo...u normalnim zemljama vlade ili bar ministri zbog toga padaju,ali ovo je daleko od normalne zemlje...
ko je izmislio zemunski klan?ko je sedeo i druzio se sa tim istim zemuncima?Vucic?Ne..Ceda Jovanovic.Jel lezi u tvorza na dozivotnoj?Ne,ima fabriku testenina i 10 dece,bilduje i boli ga patka
ko je pokrao pare od pomoci za kosovo?Vucic?NE..Nebojsa Covic...Zatvor?Ma,ne...vodi FMP i KK zvezdu
Ko su Djilas,miskovic,1 dinar cementare Kostic?Vule ih izmislio?

Vodili su zemlju dok je meni plata bila 200 evra i dok sam morao da budem srecan jer 50% nije imalo ni to
Nije emigracija u zapadnu Evropu i Usa pocela sa Vucicem....Pocela je kad su ljudi shvatili da od 5 oktobra nema nista
Mislis da u njihovo doba nije bilo afera?Mnogo vecih nego ove sto si ti nabrojao...Znas koliko stotina miliona dolara je Most na Adi skuplji nego sto je projeknto prihvaceno resenje?

Jel znas da Djilasova zena i dalje drzi Bus Plus...

O cemu bre pricas i sta poredis...Pa da su mi rod ne bih glasao za njih....Mislis da oni nisu organizovali mitinge podrske?Moja sestra je morala da se uclani u Ds da bi uopste mogla da se nada da ce naci posao u drzavnoj sluzbi
Meni je jebeni Boris Tadic bio profesor u Prvoj gimnaziji...ma ne mogu vise

ne vredi...samo se bez veze zapalim...skroz ne razumes moj stav..nek ti je sa srecom sa ovakvom opozicijom..samo...tebi ce biti sve jeddno i ako opet useru ako dodju na vlast...ti si daleko...to sto ce mozda meni i Seselju da bude mnogo gore...jebe se tebi...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 05 tra 2020, 21:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
aleksije radicevic je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
Vučić je oslabio, samo, ako opozicija bude i dalje igrala na uglavnom na kartu nekoliko likova, koji su bili na vlasti i doživjeli svoj vrhunac, onda sadašnja opozicija biće i dalje opozicija. Isturite Borisa Tadića za predsjednika i ako pobjedi, neka postavi Jeremića za premijera. Samo svi pod DS imaju neke šanse, dok ovako, sa gomilom sitnih stranaka, idealan ste plijen za postizborno čerupanje. Nema ništa od vas. Donji ste ako se ne ujedinite, mada šanse su vam slabe i ako se ujedinite, jer vas narod zna iz doba kada su fabrike zatvarane.


Vladice, to je stvar strategije. O tome se može diskutivati.
Opozicija može i da pogreši u strategiji, ali svejedno štetočinstvo koje ide uz Vučića ne može joj se pripisati.

Kako ne može, kada većina fabrika u Srbiji je prestala da radi u periodu od poslije 5.oktobra.2000. do 2012. Nije Boris Tadić džaba izgubio izbore.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 05 tra 2020, 21:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Carmello Šešelj je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
Vučić je oslabio, samo, ako opozicija bude i dalje igrala na uglavnom na kartu nekoliko likova, koji su bili na vlasti i doživjeli svoj vrhunac, onda sadašnja opozicija biće i dalje opozicija. Isturite Borisa Tadića za predsjednika i ako pobjedi, neka postavi Jeremića za premijera. Samo svi pod DS imaju neke šanse, dok ovako, sa gomilom sitnih stranaka, idealan ste plijen za postizborno čerupanje. Nema ništa od vas. Donji ste ako se ne ujedinite, mada šanse su vam slabe i ako se ujedinite, jer vas narod zna iz doba kada su fabrike zatvarane.

Vidi se da se jako razumeš u političke prilike u Srbiji. Tadiću su redovno svi zviždali dok su bili oni pokušaji protesta. Njega mrze i oni koji su za opoziciju.

Zvižde i Đilasu, Jeremiću, ali među iskusnijim opozicionarima u Srbiji, on onako odaje utisak čovjeka koji je centrista, mada mislim da niko u opoziciji nema šanse sparam Vučića, pošto realno, Vučić ih je sve pobjedio, pošto je popravio neke greške koje su isti napravili za vrijeme svoje vladavine i doveo gomilu novih investitora.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 05 tra 2020, 21:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18587
Inkognito je napisao/la:
Au,kad rece da si otisao iz Srbije?

Spominjes marginalne incidente..da se razumemo...u normalnim zemljama vlade ili bar ministri zbog toga padaju,ali ovo je daleko od normalne zemlje...
ko je izmislio zemunski klan?ko je sedeo i druzio se sa tim istim zemuncima?Vucic?Ne..Ceda Jovanovic.Jel lezi u tvorza na dozivotnoj?Ne,ima fabriku testenina i 10 dece,bilduje i boli ga patka
ko je pokrao pare od pomoci za kosovo?Vucic?NE..Nebojsa Covic...Zatvor?Ma,ne...vodi FMP i KK zvezdu
Ko su Djilas,miskovic,1 dinar cementare Kostic?Vule ih izmislio?

Vodili su zemlju dok je meni plata bila 200 evra i dok sam morao da budem srecan jer 50% nije imalo ni to
Nije emigracija u zapadnu Evropu i Usa pocela sa Vucicem....Pocela je kad su ljudi shvatili da od 5 oktobra nema nista
Mislis da u njihovo doba nije bilo afera?Mnogo vecih nego ove sto si ti nabrojao...Znas koliko stotina miliona dolara je Most na Adi skuplji nego sto je projeknto prihvaceno resenje?

Jel znas da Djilasova zena i dalje drzi Bus Plus...

O cemu bre pricas i sta poredis...Pa da su mi rod ne bih glasao za njih....Mislis da oni nisu organizovali mitinge podrske?Moja sestra je morala da se uclani u Ds da bi uopste mogla da se nada da ce naci posao u drzavnoj sluzbi
Meni je jebeni Boris Tadic bio profesor u Prvoj gimnaziji...ma ne mogu vise

ne vredi...samo se bez veze zapalim...skroz ne razumes moj stav..nek ti je sa srecom sa ovakvom opozicijom..samo...tebi ce biti sve jeddno i ako opet useru ako dodju na vlast...ti si daleko...to sto ce mozda meni i Seselju da bude mnogo gore...jebe se tebi...


Legija je prvo optužio Čedu, prilikom saslušanja na sudu. Toliko o tom druženju! Legija je stvoren mnogo raniej i bio je država u državi.
Fidelinka i FMP? Pa stali su uz Vučića i Čeda i Čović, i time su zaštićeni.
Đilas nije stao uz Vučića, nego mu je glavni rival. Da ima neku mrlju, ovaj bi ga uhapsio. Ne hapsi ga - Đilas je čist! Ćao, zdravo...

Kako će meni biti sa ovakvom opozicijom nije važno, jer mnogo onih koji su u Srbiji misle isto kao i ja. Dakle, zamisli da ti oni govore, pa nemoj kukavički da mi ispostavljaš odsustvo, samo zato što nemaš pojma kako da mi odgovoriš.
Dao sam tri klipa na prethodnoj strani o tome šta tamošnji ljudi misle o dijaspori, dakle nisi ti jedini sa svojim antagonističkim stavom.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 05 tra 2020, 22:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 srp 2015, 10:48
Postovi: 618
Mozda si u pravu

Ali vidis...taj moj stav prati 40% ljudi u Srbiji..onda je mozda i moj stav i valinan i legitiman i ISPRAVAN

Vama mi..neopredeljeni...smetamo jer ako ne izadjemo na izbore..kao da smo dali glas Vucicu..tako je...ali to ne znaci da ja moram,da bi vi bili srecni,nasilno da izadjem na izbore,da bi jedno *** zamenio drugim

Djilas je bio u senci prvih 8 god Vuciceve vlasti,cak je bio i predsednik KSS..cak su ljudi krenuli da ga cene i postuju..i da zaboravljaju koliko se nakrao...Zadnje 2 god se aktivirao...iz ko zna cijih interesa..pa je postao meta rezimu
Ko je od politicara iz bivse vlasti u zatvoru?NIKO..bez obzira dal je umesan u aferu ili je dokazano krao..NIKO...jel znas koliko ce sadasnjih politicara da zavrsi u zatvoru kad dodju novi?NIKO

Samo se zaludjujes...to je isto kolo koje vodi 2% ljudi u Srbiji i dok se mi prepucavamo oni zavrsavaju poslove u kafani

Opozicija laze sama sebe da je jaka,da je doslo vreme da padne Vucic...Izbori ce pokazati da sam u pravu..Jedva da ce neko preci smanjeni cenzus...pricaces mi o bojkotu..ja opet kazem...da postoji stranka koja moze da se nada 10% nema sanse da ne bi izasla na izbore..svi su svesni da se kotiraju u narodu 1do 2% u vrh glave..i bojkot im je linija manjeg otpora

Ja i jos 40% naroda u Srbiji i dalje cekamo...u demokratiji GLAS vredi...ne zelim da ga dam za dzabe..taj glas treba da se zasluzi..a ja ne vidim ikog na nasoj politickoj sceni ko vredi da dobije moj glas


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 05 tra 2020, 22:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18587
Inkognito je napisao/la:
Mozda si u pravu

Ali vidis...taj moj stav prati 40% ljudi u Srbiji..onda je mozda i moj stav i valinan i legitiman i ISPRAVAN

Vama mi..neopredeljeni...smetamo jer ako ne izadjemo na izbore..kao da smo dali glas Vucicu..tako je...ali to ne znaci da ja moram,da bi vi bili srecni,nasilno da izadjem na izbore,da bi jedno *** zamenio drugim

Djilas je bio u senci prvih 8 god Vuciceve vlasti,cak je bio i predsednik KSS..cak su ljudi krenuli da ga cene i postuju..i da zaboravljaju koliko se nakrao...Zadnje 2 god se aktivirao...iz ko zna cijih interesa..pa je postao meta rezimu
Ko je od politicara iz bivse vlasti u zatvoru?NIKO..bez obzira dal je umesan u aferu ili je dokazano krao..NIKO...jel znas koliko ce sadasnjih politicara da zavrsi u zatvoru kad dodju novi?NIKO

Samo se zaludjujes...to je isto kolo koje vodi 2% ljudi u Srbiji i dok se mi prepucavamo oni zavrsavaju poslove u kafani

Opozicija laze sama sebe da je jaka,da je doslo vreme da padne Vucic...Izbori ce pokazati da sam u pravu..Jedva da ce neko preci smanjeni cenzus...pricaces mi o bojkotu..ja opet kazem...da postoji stranka koja moze da se nada 10% nema sanse da ne bi izasla na izbore..svi su svesni da se kotiraju u narodu 1do 2% u vrh glave..i bojkot im je linija manjeg otpora

Ja i jos 40% naroda u Srbiji i dalje cekamo...u demokratiji GLAS vredi...ne zelim da ga dam za dzabe..taj glas treba da se zasluzi..a ja ne vidim ikog na nasoj politickoj sceni ko vredi da dobije moj glas


E, to već ima veze sa suštinom onoga što Vladeta kaže. Ne znam što smo ovo ostalo pisali bezveze. :D
Dakle, misliš da Vučiću ne pada popularnost.
I misliš da je bojkot loš pristup.

Ali i sama najava bojkota prošle godine, primorala je vlast na neke stvari: npr. prestali su sa onim ludačkim amandmanima u Skupštini. Privukla se pažnja njegovih zapadnih sponzor da ga mao i kritikuju. To je barem nešto, iako nije mnogo, ali govori o tome da je vansistemski pritisak ipak u nekoj meri efikasan.

Nema istraživanja javnog menja, pa da vidimo kako stvari sa podrškom idu, ali opet kaže se da je u tokom epidemije vlast pokazala toliko loše držanje da je popularnost počela da pada.

(Sloba je od bivših političara bio uhapšen, kao i Kertes, zbog korupcije).

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 05 tra 2020, 22:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 srp 2015, 10:48
Postovi: 618
Za ocekivati je da kad su lomovi i nesrece krene da pada popularnost.Mislis da ce ostali lideri bolje proci?Osetice se svakako...negde manje,negde vise

Ovde manje..mnogo manje...Zasto?Pa prevelika je Vuciceva popularnost medju ljudima koji izlaze na izbore

Koliko bese?jel 50%?
Nek mu padne i za 10..i za 15%..opet glat dobija...zasto?

Zbog vase pogresne procene da ce se ti glasovi preliti u opoziciju..Mali deo mozda i hoce...Najveci deo ce se preliti u Moju stranku neopredeljenih


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 05 tra 2020, 22:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18587
Inkognito je napisao/la:
Za ocekivati je da kad su lomovi i nesrece krene da pada popularnost.Mislis da ce ostali lideri bolje proci?Osetice se svakako...negde manje,negde vise

Ovde manje..mnogo manje...Zasto?Pa prevelika je Vuciceva popularnost medju ljudima koji izlaze na izbore

Koliko bese?jel 50%?
Nek mu padne i za 10..i za 15%..opet glat dobija...zasto?

Zbog vase pogresne procene da ce se ti glasovi preliti u opoziciju..Mali deo mozda i hoce...Najveci deo ce se preliti u Moju stranku neopredeljenih


Ali vi neopredeljeni čekate da vam se neko baš baš mnogo zgadi, pa onda i vi kažete: ma daj samo neka ovaj ide, da ga više ne gledamo. I tako otprilike dođete na poziciju na kojoj smo mi/ja sada.
Tako je bilo i sa Slobom.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 05 tra 2020, 22:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 srp 2015, 10:48
Postovi: 618
Tako je..Ali,pre Slobe nije bio niko..Komunisticka partija i Tito...

Ko je bio pre Vucica?Svi sa tvoje liste osim Boska Obradovica...a oni mi se..veruj mi...gade mnogo vise

To je moj stav...ne kazem da ostali neopredeljeni nece poci putem iz tvog prethodnog posta....Po mom misljenju...nismo ni blizu kriticne mase...ali ajde..svako treba da se nada...

Voleo bih da bacimo jos po koju misao,ali ja nisam na prinudnom odmoru...ima nas koji u ovom vanrednom stanju moraju i da rade..Bar dok nam ne uvedu 24h policijski cas :D

Laku noc


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 05 tra 2020, 22:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18587
Inkognito je napisao/la:
Tako je..Ali,pre Slobe nije bio niko..Komunisticka partija i Tito...

Ko je bio pre Vucica?Svi sa tvoje liste osim Boska Obradovica...a oni mi se..veruj mi...gade mnogo vise

To je moj stav...ne kazem da ostali neopredeljeni nece poci putem iz tvog prethodnog posta....Po mom misljenju...nismo ni blizu kriticne mase...ali ajde..svako treba da se nada...

Voleo bih da bacimo jos po koju misao,ali ja nisam na prinudnom odmoru...ima nas koji u ovom vanrednom stanju moraju i da rade..Bar dok nam ne uvedu 24h policijski cas :D

Laku noc


Laku noć, bacaćemo misli narednih dana. :D

PS. Zar stvarno može nešto gadnije od AV-a da postoji?! :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 06 tra 2020, 09:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
aleksije radicevic je napisao/la:
Inkognito je napisao/la:
Mozda si u pravu

Ali vidis...taj moj stav prati 40% ljudi u Srbiji..onda je mozda i moj stav i valinan i legitiman i ISPRAVAN

Vama mi..neopredeljeni...smetamo jer ako ne izadjemo na izbore..kao da smo dali glas Vucicu..tako je...ali to ne znaci da ja moram,da bi vi bili srecni,nasilno da izadjem na izbore,da bi jedno *** zamenio drugim

Djilas je bio u senci prvih 8 god Vuciceve vlasti,cak je bio i predsednik KSS..cak su ljudi krenuli da ga cene i postuju..i da zaboravljaju koliko se nakrao...Zadnje 2 god se aktivirao...iz ko zna cijih interesa..pa je postao meta rezimu
Ko je od politicara iz bivse vlasti u zatvoru?NIKO..bez obzira dal je umesan u aferu ili je dokazano krao..NIKO...jel znas koliko ce sadasnjih politicara da zavrsi u zatvoru kad dodju novi?NIKO

Samo se zaludjujes...to je isto kolo koje vodi 2% ljudi u Srbiji i dok se mi prepucavamo oni zavrsavaju poslove u kafani

Opozicija laze sama sebe da je jaka,da je doslo vreme da padne Vucic...Izbori ce pokazati da sam u pravu..Jedva da ce neko preci smanjeni cenzus...pricaces mi o bojkotu..ja opet kazem...da postoji stranka koja moze da se nada 10% nema sanse da ne bi izasla na izbore..svi su svesni da se kotiraju u narodu 1do 2% u vrh glave..i bojkot im je linija manjeg otpora

Ja i jos 40% naroda u Srbiji i dalje cekamo...u demokratiji GLAS vredi...ne zelim da ga dam za dzabe..taj glas treba da se zasluzi..a ja ne vidim ikog na nasoj politickoj sceni ko vredi da dobije moj glas


E, to već ima veze sa suštinom onoga što Vladeta kaže. Ne znam što smo ovo ostalo pisali bezveze. :D
Dakle, misliš da Vučiću ne pada popularnost.
I misliš da je bojkot loš pristup.

Ali i sama najava bojkota prošle godine, primorala je vlast na neke stvari: npr. prestali su sa onim ludačkim amandmanima u Skupštini. Privukla se pažnja njegovih zapadnih sponzor da ga mao i kritikuju. To je barem nešto, iako nije mnogo, ali govori o tome da je vansistemski pritisak ipak u nekoj meri efikasan.

Nema istraživanja javnog menja, pa da vidimo kako stvari sa podrškom idu, ali opet kaže se da je u tokom epidemije vlast pokazala toliko loše držanje da je popularnost počela da pada.

(Sloba je od bivših političara bio uhapšen, kao i Kertes, zbog korupcije).

Pada, kao nakon poplave 2014. :D

Opozicija mora da odustane od bojkota parlamenta i krene u institucionalnu "borbu". Kako drugačije da se efikasno boriš protiv režima negoli preko skupštine. Tako su i oni, došli, pošto većina medija im nije bila naklonjena, pa su opet pobjedili, zahvaljujući prenosu skupštine. Radikali/naprednjaci su godinama bili najaktivniji u parlamentu i to se na kraju i isplatilo. Opozicija mora da se vrati u skupštinu, kako bi narod znao šta je alternativa Vučiću. Ako budete i dalje izbjegavali institucionalnu "borbu", tako samo šaljete poruku da ste dobri samo za sebe. Za sad Vučić je još uvijek najjači, mada ta je moć oslabila tj. Vučić nije više jak kao prije, ali i dalje je broj 1 u Srbiji.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 06 tra 2020, 09:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
aleksije radicevic je napisao/la:
Inkognito je napisao/la:
Tako je..Ali,pre Slobe nije bio niko..Komunisticka partija i Tito...

Ko je bio pre Vucica?Svi sa tvoje liste osim Boska Obradovica...a oni mi se..veruj mi...gade mnogo vise

To je moj stav...ne kazem da ostali neopredeljeni nece poci putem iz tvog prethodnog posta....Po mom misljenju...nismo ni blizu kriticne mase...ali ajde..svako treba da se nada...

Voleo bih da bacimo jos po koju misao,ali ja nisam na prinudnom odmoru...ima nas koji u ovom vanrednom stanju moraju i da rade..Bar dok nam ne uvedu 24h policijski cas :D

Laku noc


Laku noć, bacaćemo misli narednih dana. :D

PS. Zar stvarno može nešto gadnije od AV-a da postoji?! :D

Ima u RS i zove se Dodik. :D

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 06 tra 2020, 10:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 10043
Vladimir RUS je napisao/la:
Ima u RS i zove se Dodik. :D

Zar nije on dotični ? :zubati

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 06 tra 2020, 10:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Sad da sam paćenik koji prijavljuje postove, prijavio bih ga za ovaj, pošto mu je zabranjeno da pominje Dodika na temama koje nemaju veze sa Dodikom. Ali pošto u životu nisam prijavio post adminima, neću ni sad.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 06 tra 2020, 11:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 10043
Carmello Šešelj je napisao/la:
Sad da sam paćenik koji prijavljuje postove, prijavio bih ga za ovaj, pošto mu je zabranjeno da pominje Dodika na temama koje nemaju veze sa Dodikom. Ali pošto u životu nisam prijavio post adminima, neću ni sad.

Ne brini Robie sve vidi.

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 06 tra 2020, 12:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 sij 2020, 15:08
Postovi: 4051
Lokacija: Свет
Graničar18 je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Sad da sam paćenik koji prijavljuje postove, prijavio bih ga za ovaj, pošto mu je zabranjeno da pominje Dodika na temama koje nemaju veze sa Dodikom. Ali pošto u životu nisam prijavio post adminima, neću ni sad.

Ne brini Robie sve vidi.


Videti sve ne znači i sve pravilno razumeti.

_________________
Долетеће бели голуб, једне зоре ране...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 06 tra 2020, 12:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Graničar18 je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
Ima u RS i zove se Dodik. :D

Zar nije on dotični ? :zubati

Nije kad se jednom imenom spomene. :D

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 06 tra 2020, 12:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Carmello Šešelj je napisao/la:
Sad da sam paćenik koji prijavljuje postove, prijavio bih ga za ovaj, pošto mu je zabranjeno da pominje Dodika na temama koje nemaju veze sa Dodikom. Ali pošto u životu nisam prijavio post adminima, neću ni sad.

Ti jarane ni ne znaš šta nije dozvoljeno. Nije dozvoljeno više od jedanput po stranici na temi, koja u svom naslovu ne sadrži njegovo ime i(li) prezime, da se spominje
od strane moa, a dozvoljeno je jedanput po stranici, što i činim, tako da, promašio si cijeli fudbal.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 06 tra 2020, 12:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Graničar18 je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Sad da sam paćenik koji prijavljuje postove, prijavio bih ga za ovaj, pošto mu je zabranjeno da pominje Dodika na temama koje nemaju veze sa Dodikom. Ali pošto u životu nisam prijavio post adminima, neću ni sad.

Ne brini Robie sve vidi.

Zato i ne nasjeda na Carmellovu igru gluvih telefona.

podrinje je napisao/la:
Graničar18 je napisao/la:
Ne brini Robie sve vidi.


Videti sve ne znači i sve pravilno razumeti.

Upravo tako! Nadam se da čitaš ovo, Šeksone.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 06 tra 2020, 15:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18587
Đorđe Vukadinović: Vučić je svestan da su mu penzioneri glavna biračka baza, ali i potencijalna opasnost - zato ih u saopštenjima stalno ubeđuje da su mere uvedene za njihovo dobro
http://www.nspm.rs/hronika/djordje-vuka ... alphabet=l

Citat:
Politički analitičar Đorđe Vukadinović ukazuje da su penzioneri lavovski i ubedljivo glavni deo biračkog tela naprednjaka.

Njegovi nastupi, njihov broj i ton obraćanja pokazuju da je svestan činjenice da su mu oni osnovna biračka baza ali i potencijalna opasnost. Koliko je realna ta opasnost sada je teško reći i to će zavisiti od ishoda čitave priče o korona virusu

– Oni u milionskom broju glasaju za SNS, uz aktiviste, profitere odnosno one koji od glasanja imaju koristi i sigurne glasove. Više od milion penzionera glasalo je za prošle predsedničke izbore, odnosno 70 odsto penzionera je glasalo za Vučića. Treba reći da su ti i oni koji glasaju za socijaliste – kaže on. Kako dodaje, zato nije slučajno što Vučićeve poruke, osim objektivnog i zdravstvenog aspekta, imaju i taj politički motiv koji otkriva njegovu želju da ne izgubi taj deo birača.

– Ne može se sada precizno reći hoće li on izgubiti i koliko, ali njegovi nastupi, njihov broj i ton obraćanja pokazuju da je svestan činjenice da su mu oni osnovna biračka baza ali i potencijalna opasnost. Koliko je realna ta opasnost sada je teško reći i to će zavisiti od ishoda čitave priče o korona virusu – navodi Vukadinović.

Prema njegovim rečima, tvrđi deo penzionera koji ga podržava, podržava i mere, ali drugi deo je nezadovoljan i postoji opasnost da se oni možda razočaraju.

– Zato ih on stalno ubeđuje i podseća da to radi za njihovo dobro. Ne mislim da će biti velikih pomeranja. Deo će se verovatno osuti, pogotovo oni koji nisu imali velike koristi. Ali nije isključeno i da pridobije deo penzionera koji inače nisu bili njegovi ali koji će biti dirnuti „pažnjom“ koju on pokazuje. Dakle, biće i osipanja, a možda i priliva pogotovo ako „rat protiv korone“ koji je on proglasio, bude proglašen kao uspeh i pobeda – ukazuje naš sagovornik.

Na pitanje kome će se odliti razočarani, Vukadinović odgovara da misli da neće ići daleko.

– Možda ka SPS, ili će otići u apstinente ili ka (Aleksandru) Šapiću. Najmanje će se opozicija okoristiti – zaključuje Vukadinović.

Podrška izgleda nije jednodušna

Đorđe Vukadinović ukazuje i na napor koji ulažu vlast i mediji koji je podržavaju da otklone svaku sumnju da su mere zakasnile. „Nije siguran kako reaguje populacija, posebno penzioneri, pa se povlači i istura lekare u prvi plan. Verovatno ima istraživanja koja pokazuju da podrška, iako većinska, nije jednodušna“, navodi Vukadinović.

(Danas)

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 35515 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 820, 821, 822, 823, 824, 825, 826 ... 1421  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 149 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO