|
|
Stranica: 711/1375.
|
[ 34351 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
PCM
|
Naslov: Re: Događanja u Srbiji Postano: 19 stu 2016, 19:51 |
|
Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01 Postovi: 14229 Lokacija: ZG
|
Upali traktor kacamak 
_________________ Muslimane ko je kleo, nije dangubio.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
KiM
|
Naslov: Re: Događanja u Srbiji Postano: 19 stu 2016, 20:05 |
|
Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16 Postovi: 5996
|
|
Tko nam je kriv kada neki nevidljivi ljudi iza kulisa vladaju i pomicu figure (politicare).
Dok ne budemo pod ruskim kisobranom, uvek ce da nam uvaljuju ovakve hrvatske patke, bratstva-jedinstva.
_________________ Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08
Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Kačamak
|
Naslov: Re: Događanja u Srbiji Postano: 19 stu 2016, 20:21 |
|
Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13 Postovi: 6608
|
Dosije Vukovar Citat: Svaki narod ima jedan ili više nacionalnih mitova. Mitovi su kohezivna sila naroda i motivacija. Pogotovo u teškim vremenima, mitovi pomažu da svaki pripadnik određenog naroda postane svjestan svoje pripadnosti i svog mjesta u tom narodu, svog dioništva u jednoj velikoj porodici čija je prošlost često bila mukotrpna, ali i slavna, a očuvali su je hrabrost, čast i spremnost pojedinca na žrtvu za zajednicu. Tako Francuzi imaju „Ivanu Orelansku“, Srbi „Kosovski mit“, itd. Mit nije laž ni izmišljotina nego stvarni događaj koji je kroz stoljeća poprimio mitske dimenzije u svijesti naroda i postao centralna točka u oblikovanju nacionalnog identiteta. Hrvati kao i mnoge druge umjetno stvorene nacije sve do 1991. godine nisu imali svoj mit. Katolička crkva i vladajuće garniture u Hrvatskoj izabrale su baš vukovarsku bitku za službeni hrvatski nacionalni mit. Međutim, „Vukovarski mit“ je za razliku od drugih nacionalnih mitova potpuno utemeljen na laži, prevari i podvalama.
Danas sva djeca u Hrvatskoj u 8. razredu odlaze u Vukovar i tamo uče kako je Vukovar oduvijek bio hrvatski grad, kako su rat u Vukovaru započeli Srbi i JNA koja je bila srpska vojska, kako se u Borovom selu dogodio masakr „hrvatskih redarstvenika“, kako je Vukovar „grad heroj“, „hrvatski Staljingrad“ koji je bio u potpunom okruženju i kojeg su branili slabo naoružani „branitelji“, kako je Ovčara najveći zločin… U nastavku ćemo koristeći samo hrvatske izvore pobiti sve ove laži kojima se i dalje raspiruje mržnja i onemogućuje miran suživot Srba i Hrvata. Kada se mediji u Hrvatskoj zgražaju nad povicima „Ubi Srbina!“, čak i na utakmicama gdje Hrvatska uopće ne igra sa Srbijom, kada se „javno mijenje“ isčuđava što ljudi na koncerte Thompsona nose ustašku ikonografiju i što na svadbama svira pjesma „Jasenovac i Gradiška Stara“ koja slavi klanje srpskih civila u 2. svjetskom ratu, kada su političari u šoku jer su pretučeni pravoslavni bogoslovi, a ćirilične ploče ponovno razbijene, nek se sjete da su i svi oni odgovorni za te događaje barem tako što i dalje inzistiraju na besčasnom „Vukovarskom mitu“, pogotovo 18.11. kada čitava Hrvatska uz nezamislivo prenemaganje i patetiku slavi taj sramni događaj. Događaj koji zapravo ilustrira čitav rat u Hrvatskoj koji je prema izjavi prvog hrvatskog ministra policije i Tuđmanovoj desne ruke počeo napadima hrvatskih policajaca i paravojnih jedinica na Srbe i srpska sela . Vukovarska bitka za uvertiru ima pokolje srpskih civila mjesecima prije početka rata, blokiranje kasarne JNA i ubijanje ročnika. Ona je dobar pokazatelj kako su Hrvati izvršili agresiju na Srbe, a kasnije pokvareno krivicu za rat pokušali pripisati Srbima. Vukovarski mit je temelj svih ostalih hrvatskih bezobraznih laži. Ovaj tekst je skroman doprinos demisticiranju tog odvratnog mita.
Zabluda: Vukovar je oduvijek bio hrvatski grad.
Istina: Vukovar nikad nije bio hrvatski grad. Do 18. stoljeća Srbi su u Vukovaru bili apsolutna većina, a onda Austro-Ugarska počinje doseljavati stanovništvo iz cijele Monarhije. Broj Srba se dodatno smanjio nakon ustaških pokolja iz 1941., a nastavio se smanjivati i u desetljećima poslije drugog svjetskog rata kada su komunističke vlasti masovno doseljavale Hrvate, pogotovo iz Dalmacije i Hrecegovine. Unatoč svemu, Vukovar je ostao multi-etnička sredina, gdje je osim Srba i Hrvata živjelo i jako puno Mađara, Nijemaca, Rusina, Slovaka, Ukrajinaca i dr. … Na posljednjem predratnom popisu stanovnništva (1981.) čak se 21.2 posto stanovnika Vukovara izjasnilo kao Jugoslaveni, najviše u cijeloj Hrvatskoj, dok je Hrvata bilo samo 37 posto. Zato ne treba čuditi da je baš Vukovar izabran od strane Tuđmana i HDZ-a kao poprište ratnih sukoba. Na izborima 1990. u Vukovaru uopće nije pobjedio HDZ, nego SDP. Komentirajući rezultate tih izbora u Vukovaru hrvatski predsjednik Franjo Tuđman je izjavio: ‘Zapamtit će me crveni Vukovar!’. I zapamtio ga je.
Zabluda: Rat u Vukovaru su počeli Srbi.
Istina: Prije bilo kakvih sukoba, još u rano proljeće 1991., Hrvati su počeli otimati i ubijati srpske civile, tako da su do početka direktnog ratnog sukoba hrvatske paravojne jedinice ubile najmanje 126 civila srpske nacionalnosti prema hrvatskih izvorima ( šef Tuđmanove obavještajne službe, SUZUP-a u Vukovaru, Ferdinand Jukić navodi tu brojku, dok JNA navodi i do 400). Pripadnici hrvatskih paravojnih jedinica nisu bili samo iz Vukovara, već su tamo smišljeno poslani iz cijele Hrvatske, pa su i mnogi vukovarski Hrvati bili u strahu. Prije bilo kakvog rata i sukoba, hrvatske vlasti u Vukovaru prestale su Srbima isplaćivati penzije i počele otpuštati Srbe sa posla. Prije bilo kakvog rata i sukoba pripadnici hrvatskih paravojnih jedinica digli su u zrak srpske kafiće: „Krajišnik“ (15. 4.), „Sarajka“ (3. 5.), „Tufo“ (3. 5.), „Brdo“ (6. 5.), „Mali raj“ (28. 6.), „Popaj“ (2. 7.), „Točak“ (21. 7.), „Čokot bar“ (24. 7.), „Šid“ (30. 7). A još 1989. dizani su u zrak kiosci srpskih novina. Pošteđena nije bila ni kuća poznatog nogometaša Siniše Mihajlovića čija je majka Hrvatic. Nju su hrvatske paravojne jedinice potpuno opljačkale i uništile, a čak su mu u bjesomučnom divljanju i orgijanju i obiteljske fotografije spalili. Nalogodavci zločina bili su visoko rangirani članovi HDZ-a, sekretar narodne obrane općine Osijeka Branimir Glavaš (poznat po riječima kojima je najavio rat: „neka igre počnu“), sekretar narodne obrane općine Vukovar Tomislav Merčep, potpredsjednik hrvatskog sabora i bivši suradnik udbe Vladimir Šeks i Ivan Vekić koji će 31.07.1991. postati ministar unutarnjih poslova Hrvatske. Od te četvorice Glavaš je osuđen za ratne zločine od strane hrvatskog suda, Merčepu se sudi, Vekić je pod istragom USKOK-a, a Šeksa je za zločine optužio spomenuti Glavaš. To potvrđuje i prvi Tuđmanov ministar unutarnjih poslova Hrvatske, Josip Boljkovac u svojoj knjizi „Istina mora izaći van“ gdje opisuje događaj iz 4. mjeseca 1991. kada su Šeks, Šušak, Glavaš i Vukojević (sve visoko ranigirani hdz-ovci) pucali armbrusima po Borovu selu. To je bilo puno prije nego je bilo koji Srbin ispalio i jedan metak u Vukovaru. U Vukovaru su, kao da je pod nacističkom okupacijom, bile potrebne propusnice koje je izdavao Tomislav Merčep. O atmosferi koju su stvarale hrvatske paravojne jedinice na čelu sa Merčepom svjedoči i povjerenik hrvatske vlade za Vukovar, Marin Vidić Bili, u pismu koje je iz Vukovara uputio hrvatskoj vladi, ali i nekolicini oporbenih čelnika:
„Imenovanjem Merčep Tomislava za sekretara Općinskog sekretarijata u Vukovaru došlo je do uzurpacije vlasti i koncentracije funkcija u jednoj osobi i to predsjednika HDZ-a te faktički zapovijednja ZNG-a, policijom te civilnim organima vlasti. Okružen ljudima sumnjivih moralnih i stručnih kvaliteta, bivšim kriminalcima, preuzeli su apsolutno nadzor nad svime u Općini Vukovar, ne prezajući od nasilnih i represivnih mjera nad građanima Općine Vukovar (bespravnim upadajem u privatne stanove, upućivanjem usmeno i pismeno u napuštene stanove osoba koje su tražile smještaj, pljačkanjem stanova, oduzimanjem privatnih vozila, nasilnim privođenjem na saslušanje pa čak i egzekucijama. Takvim ponašanjem stvorio je u gradu opću psihozu straha među hrvatskim i srpskim pučanstvom što je rezultiralo masovnim bijegom iz grada, totalnom blokadom rada polcije, ZNG-a, organa uprave i stvorilo opću konfuziju…„
Koliko licemjerno zvuče izjave pojedinih vukovarskih Hrvata koji su se u onom krivotvorenom gebelsovskom filmu B92 „Posljednji rez“ iščuđavali zašto su Srbi u proljeće i rano ljeto 1991. bježali iz Vukovara! Jedna sugovornica, Ljiljana Alvir čak vrlo loše glumi razočaranost što im vukovarski Srbi koji su bježali nisu rekli kako se sprema rat. To je vrhunac bezobrazluka, jer vukovarski Srbi, kao i ostali hrvatski Srbi, nisu bježali iz Hrvatske zbog toga što su znali da se sprema rat, nego jer su svakodnevno maltretirani, otpuštani sa posla, likvidirani. To je vrijeme kada hrvatske novine objavlju imena, prezimena, adrese i brojeve telefona Srba i Jugoslavena po kvartovima. I šta je ta bjednica, Ljiljana Alvir mogla misliti kakav će odgovor JNA biti na to što su hrvatske paravojne jedinice blokirale kasnarnu u Vukovaru i snajperima ubijale ročnike? Da će JNA u Vukovar ući sa cvijećem?! Taj film „Posljednji rez“ čitavo vrijeme na jedan vrlo pokvaren način manipulira sa činjenicama, prikazujući događaje kronološki krivo, puštajući izjave najgorih hrvatskih zločinaca kao što je Ivan Vekić (koji je prijetio hrvatskim vlastima da će ako ga uhapse radi zločina nad Srbima dignuti neku svoju „hrvatsku stražu“ sa oružjem na njih), koji za Merčepa, ratnog zločinca iz Vukovara kaže da je „dobroćudna pričalica“ i time se izruguju svim žrtvama koje su njegovi eskadroni smrti pobili. Interesantno da i čak i taj Merčep svojim izjavama ruši vukovarski mit; jednom je baš u Vukovaru izjavio da je Vukovar dobar primjer lopovluka, pokvarenosti i dogovorenog rata.
Zabluda: U Borovom selu se dogodio pokolj „hrvatskih redarstvenika“.
Istina: Borovo selo bilo je čisto srpsko selo. Srbi su činili više od 98 posto stanovništva. Na izborima iz 1990. u Borovom selu je, kao i u drugim općinama sa srpskom većinom, pobjedio SDP što pokazuje da su Srbi iz Borovog sela bili za suživot sa Hrvatima. Nekoliko mjeseci ljudi su živjeli mirno, a onda su hrvatske paravojne jedinice pod vodstvom Tomislava Merčepa počele dizati tenzije. HDZ je svojim članovima u Vukovaru već početkom 1991. podjelio oružije. Ubrzo su hrvatske paravojne jedinice digle u zrak prve srpske objekte, a onda i likvidirali prve srpske civile. 15.4. minirana je srpska kavana „Krajišnik“ na Sajmištu. 1.5. dogodilo se i svirepo ubojstvo srpskog starca Stevana Inića u Bršadinu, selu blizu Borova. U Borovom selu za praznik rada mještani su kao i svake godine do tada izvjesili jugoslavensku zastavu na mjesnu zajednicu, zastavu države koja je tada još uvijek bila zajednička država i Hrvata i Srba, a predsjednik i premijer Jugoslavije bili su Hrvati. Ta zastava smetala je patroli tzv. hrvatskih policajaca iz Osijeka, a u stvari se nije radilo o policajcima, nego o pripadnicama hrvatskih paravojnih jedinica kojima se podjeljenje policijske značke nekoliko mjeseci ranije. Kada je krajem 1990. godine tadašnji hrvatski ministar obrane Špegelj snimljen kako govori da će ubijati obitelji oficira JNA na kućnom pragu i kada je otkriveno da se hrvatske paravojne jedinice već uveliko naoružavaju, hrvatske vlasti su svim pripadnicima paravojnih jedinica, među kojima je bilo puno kriminalaca i bivših ustaških terorista iz dijaspore, podjelile iskaznice MUP-a. Mještani su tim tzv. policajcima pružili otpor; ovi su se dali u bijeg, a dvojicu su mještani zarobili. Tuđmanu i vlasti u Zagrebu je to bila idelana prilika za izazivanje incidenta većih razmjera koji im je bio prijeko potreban – referendum o samostalnosti Hrvatske se bližio i trebalo je senzibilizirati javno mjenje u Hrvatskoj. Tu je i o tkz pokolju u Borovu selu,o svemu.Koga zanima istina neka čita. http://www.intermagazin.rs/rusenje-sram ... skog-mita/
_________________ Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Vladimir RUS
|
Naslov: Re: Događanja u Srbiji Postano: 23 stu 2016, 18:09 |
|
Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01 Postovi: 19712
|
Citat: Vojsci Srbije biće ponuđeno upravljenje FAP-om  Poverioci Fabrika automobila Priboj (FAP) odrekli su se danas svojih potraživanja i u narednih pet godina dobijaće akcije čija je ukupna vrednost oko osam milijardi dinara, izjavio je danas predstavnik sindikata radnika FAP-a Miroslav Mršević, navodeći da će Vojsci Srbije biti ponuđeno upravljanje FAP-om. Mršević je Tanjugu kazao da su državni poverioci FAP-a dobili obavezujuću preporuku da to urade, dok su se radnici na to odlučili, jer su dobili uveravanje da će njihove akcije koje dobiju na osnovu zaostalih plata otkupiti skupština opštine Priboj po nominalnoj vrednosti. „Vojsci Srbije će biti sada ponuđeno većinsko upravljanje FAP-om i ona će sad dalje odlučivati”, naglasio je Mršević. On je dodao da se očekuje da će Vojska Srbije sada pozvati na rad oko 150 nekadašnjih radnika Fabrike automobila u Priboju, podsetivši da je nekada u FAP-u bilo oko 650 zaposlenih, da ih je sad ostalo desetak, a da je oko 70 ljudi angažovano po ugovoru o delu. „Ovo nije maksimalno što smo očekivali, ali je maksimalno moguće i u granicama realnog”, naglasio je Mršević, navodeći da je to bolje rešenje nego što su imala preduzeća IMT ili BIP, ali daleko lošije rešenje od Zastave iz Kragujevca. Prema njegovim rečima, FAP trenutno radi na ugovoru za isporuku 30 vozila Vojsci Srbije. Izvor: http://www.politika.rs/sr/clanak/368481/Vojsci-Srbije-bice-ponudeno-upravljenje-FAP-om
|
|
| Vrh |
|
 |
|
KiM
|
Naslov: Re: Događanja u Srbiji Postano: 25 stu 2016, 01:10 |
|
Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16 Postovi: 5996
|
Raspad sustava u vUCKo stradiji. Umirovljenik avijacijski vratio vladi pisljivu milostinju od 5 tisuca din ili 40 ojra. Bruka. http://www.nspm.rs/hronika/vojni-penzio ... alphabet=lProtu ustavna pljacka . Sa tim se ne ide ka EU. Picousti sve nervozniji, napadaju ga svi. Mrka SPS mu je kupio kurtone i poslao u vladu. četvrtak, 24. novembar 2016. Vojni pilot u penziji Mile Delić, objavio je na svom Fejsbuk profilu fotografiju poštanske uputnice kojom je na adresu Premijera Vlade Republike Srbije g. Aleksandra Vučića, uplatio iznos od 5000 dinara koliko je iznosila jednokratna novčana pomoć koju su juče dobili svi penzioneri u Srbiji. Kao razlog za to, Delić je na samoj uputnici kao poruku Premijeru napisao: „Milostinju ne želim! Oteli ste mi 307465 dinara“ Kao korisnik vojne penzije koje su protivustavnim odlukama Vlade Srbije umanjene, Delić se više puta zvaničnim predstavkama obraćao Premijeru i Vladi Srbije. U jednoj od njih, upućenoj u februaru ove godine, Delić obaveštava Vučića da mu je penzija na mesečnom nivou umanjena za iznos od oko 13500 dinara i postavlja pitanje zašto je on i jedan deo penzionera bez pristanka oporezovan i ko od toga ima vajde? Tada je istakao da se Vučić „setio“ da penzionere nema ko da brani, te im je umanjio penzije i time sebe „prikazao kao reformatora“ pred MMF-om!
_________________ Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08
Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Alija Š
|
Naslov: Re: Događanja u Srbiji Postano: 28 stu 2016, 19:59 |
|
Pridružen/a: 22 stu 2016, 07:27 Postovi: 49
|
Vučić: Niti ličim na Lazara, niti su oni junaci kao MuratUpitan osjeća li se kao da je u istoj situaciji kada je [sultan] Murat rekao da "svi Turci krenu na [cara] Lazara", Vučić je odgovorio da "on ne liči na Lazara, a da ovde nema junaka, ni ozbiljnih stratega kao što je bio Murat". "Murat je bio ozbiljan čovek i vojskovođa, a ovi naši ne mogu ni skute da mu nose. Što se mene tiče, smešno je da o tome pričam", naveo je Vučić. Prema njegovim riječima, "filozofija 'svi na jednog' traje već dugo vremena". "Svi su napravili neke svoje pojedinačne dogovore. Vidim da i lokalne samouprave prave dogovore sa drugim strankama po principu 'udari ti po Vučiću - samo nemoj na mene'. To svi rade. I mnogim tajkunima, i dokonim političarima - svima smetam", ukazuje Vučić. Ponovio je da Srbija "nikome ne može da bude rezervna klupa po principu - da kada ne uspete kao kandidat na jednom mestu, onda se preporučujete u trci za predsednika države". http://balkans.aljazeera.net/vijesti/vu ... -kao-murat
|
|
| Vrh |
|
 |
|
KiM
|
Naslov: Re: Događanja u Srbiji Postano: 29 stu 2016, 01:11 |
|
Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16 Postovi: 5996
|
vUCKu je prirodno, genetski, civilizacijski blizi Murat, no Lazar ili Obilic. Izdajnicka i slugeranjska politika; Presevo uslo u integraciji siptarskih opcina... https://rs-lat.sputniknews.com/analize/ ... ine-unija/Može li se preko malih albanskih opština do velike albanske države? Od 1878. godine kada je Prizrenska liga zacrtala da „Albanci neće dopustiti da se njihove zemlje daju Srbiji, Crnoj Gori, Grčkoj ili bilo kojoj drugoj državi“, postoji samo taj jedan princip. Sve su ostalo nijanse. Samo mesec dana pošto nas je premijer Albanije Edi Rama uveravao da je ideja o Velikoj Albaniji prošlost, da nema nikakvog plana ni namere da susednim državama oduzima delove teritorija zarad Velike Albanije, eto vesti o formiranju Unije albanskih opština u regionu u koju su pored Tirane, ušli Priština, Preševo, Ulcinj i Tetovo. Unija je, očigledno sasvim namerno, formirana povodom Dana zastave kojim se obeležava nezavisnost Albanije proglašena na današnji dan, 28. novembra 1912. godine u Valoni
_________________ Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08
Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4
|
|
| Vrh |
|
 |
|
daramo
|
Naslov: Re: Događanja u Srbiji Postano: 07 pro 2016, 18:30 |
|
Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47 Postovi: 47320 Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
|
Vjeruju u najmoćnije ljude na svijetu: Putin i Trump s pročelja zgrade u Beogradu poručuju - 'Kosovo je Srbija' 
_________________ mostarski europski
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Leeroy Jenkins
|
Naslov: Re: Događanja u Srbiji Postano: 07 pro 2016, 21:36 |
|
Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34 Postovi: 3508 Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
|
|
Imam osećaj da će svi ovi po Srbiji koji se lože na Trampa da će nešto promeniti i koji stavljaju ove bilborde i murale na kraju pojesti sva govna koja su izasrali.
_________________ Robi lopove vrati bodove!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
PCM
|
Naslov: Re: Događanja u Srbiji Postano: 07 pro 2016, 22:05 |
|
Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01 Postovi: 14229 Lokacija: ZG
|
Leeroy Jenkins je napisao/la: Imam osećaj da će svi ovi po Srbiji koji se lože na Trampa da će nešto promeniti i koji stavljaju ove bilborde i murale na kraju pojesti sva govna koja su izasrali. Dabome da hoće.
_________________ Muslimane ko je kleo, nije dangubio.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Agathonikos
|
Naslov: Re: Događanja u Srbiji Postano: 07 pro 2016, 22:32 |
|
Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36 Postovi: 25801 Lokacija: СРПСКА
|
Leeroy Jenkins je napisao/la: Imam osećaj da će svi ovi po Srbiji koji se lože na Trampa da će nešto promeniti i koji stavljaju ove bilborde i murale na kraju pojesti sva govna koja su izasrali. To je samo vid zadovoljštine što ono histerično govno željno krvi i ratova nećemo morati gledati u sledećih 4 ili 8 godina.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Leeroy Jenkins
|
Naslov: Re: Događanja u Srbiji Postano: 07 pro 2016, 22:37 |
|
Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34 Postovi: 3508 Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
|
Agathonikos je napisao/la: Leeroy Jenkins je napisao/la: Imam osećaj da će svi ovi po Srbiji koji se lože na Trampa da će nešto promeniti i koji stavljaju ove bilborde i murale na kraju pojesti sva govna koja su izasrali. To je samo vid zadovoljštine što ono histerično govno željno krvi i ratova nećemo morati gledati u sledećih 4 ili 8 godina. Sve ja to razumem, samo gledati ovakvo lizanje bilo čijih guzica je gadljivo.
_________________ Robi lopove vrati bodove!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
kolubara
|
Naslov: Re: Događanja u Srbiji Postano: 08 pro 2016, 13:07 |
|
Pridružen/a: 24 lip 2015, 15:01 Postovi: 1608
|
|
izvodjaci glazbene dupeulizacke "danke dojcland" nekom o gadljivosti...
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Leeroy Jenkins
|
Naslov: Re: Događanja u Srbiji Postano: 08 pro 2016, 13:26 |
|
Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34 Postovi: 3508 Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
|
|
Je l' ti to nešto meni?
_________________ Robi lopove vrati bodove!
|
|
| Vrh |
|
 |
|
daramo
|
Naslov: Re: Događanja u Srbiji Postano: 08 pro 2016, 13:47 |
|
Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47 Postovi: 47320 Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
|
|
Lizanje ruskih i njemačkih guzica nije isto, šta ruske slađe? U čemu je razlika, onako stručno u okusu, mirisu?
_________________ mostarski europski
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Carmello Šešelj
|
Naslov: Re: Događanja u Srbiji Postano: 08 pro 2016, 14:37 |
|
Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05 Postovi: 22219
|
kolubara je napisao/la: izvodjaci glazbene dupeulizacke "danke dojcland" nekom o gadljivosti... Kakve veze ima Elroy sa Danke Dojčland. I da, mural je debilan i vrhunac je gluposti osobe koja ga je nacrtala. I meni je isto drago što Klintonova nije izabrana, ali crtati ovakve bilborde i kačiti Informerove bilborde "Trampe Srbine" je vrhunac debilizma. A jednako je debilno Srbina prozivati za "Danke Dojčland, majne herce bremst....."
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Alija Š
|
Naslov: Re: Događanja u Srbiji Postano: 08 pro 2016, 15:38 |
|
Pridružen/a: 22 stu 2016, 07:27 Postovi: 49
|
 Zašto braća Rusi ne daju kredit?
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BBC
|
Naslov: Re: Događanja u Srbiji Postano: 08 pro 2016, 15:41 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48 Postovi: 108291 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
|
Imaš neki lijep Photoshop za Srebrenicu ?
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Carmello Šešelj
|
Naslov: Re: Događanja u Srbiji Postano: 08 pro 2016, 15:55 |
|
Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05 Postovi: 22219
|
Alija Š je napisao/la:  Zašto braća Rusi ne daju kredit? Jel si ljubomoran što Arapi kod nas grade investicije vredne milijarde evra, a uBosni samo zidaju đamije i naselja zatvorenog tipa u koja Bošnjaci ne smeju da uđu, osim ako nisu posluga. Jel si ljubomoran što Turci grade fabrike u Srbiji, a kod vas su uložili samo u uništenje BiH Airlines.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Alija Š
|
Naslov: Re: Događanja u Srbiji Postano: 08 pro 2016, 16:11 |
|
Pridružen/a: 22 stu 2016, 07:27 Postovi: 49
|
Dubai kupuje Bjelašnicu: Arapi grade grad kod SarajevaBuroj Ozone City je planirano odmaralište za 40.000 osoba. Izgradit će se privatne vile, luksuzni hoteli, trgovački centar i vlastita bolnica. Pretpostavlja se da će čitava izgradnja na besprijekornim brdima iznad Sarajeva koštati oko 4,5 milijarde konvertibilnih maraka, što je više od 15 milijardi kuna. http://www.express.hr/top-news/dubai-ku ... ajeva-7217Od 2012. vlasti u Srbiji najavljuju arapske investicije vrijedne 15 milijardi eura, a uknjiženo je svega par stotina miliona.http://balkans.aljazeera.net/vijesti/ar ... -ekonomijeEvo, jedan projekat nedavno objavljen, koji će premašiti sve srbijanske "milijarde" koje se spominju po Vučkovim medijima.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
BBC
|
Naslov: Re: Događanja u Srbiji Postano: 08 pro 2016, 16:14 |
|
Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48 Postovi: 108291 Lokacija: Županija Herceg-Bosna
|
|
Ovaj kao da je jučer dobio Internet vezu.
_________________ Spetsnaz, a force for good.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Carmello Šešelj
|
Naslov: Re: Događanja u Srbiji Postano: 08 pro 2016, 16:37 |
|
Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05 Postovi: 22219
|
Alija Š je napisao/la: Dubai kupuje Bjelašnicu: Arapi grade grad kod SarajevaBuroj Ozone City je planirano odmaralište za 40.000 osoba. Izgradit će se privatne vile, luksuzni hoteli, trgovački centar i vlastita bolnica. Pretpostavlja se da će čitava izgradnja na besprijekornim brdima iznad Sarajeva koštati oko 4,5 milijarde konvertibilnih maraka, što je više od 15 milijardi kuna. http://www.express.hr/top-news/dubai-ku ... ajeva-7217Od 2012. vlasti u Srbiji najavljuju arapske investicije vrijedne 15 milijardi eura, a uknjiženo je svega par stotina miliona.http://balkans.aljazeera.net/vijesti/ar ... -ekonomijeEvo, jedan projekat nedavno objavljen, koji će premašiti sve srbijanske "milijarde" koje se spominju po Vučkovim medijima. Air Serbia je trenutno, bez konkurencije, najjača avio kompanija u regionu, sve ostale su pred gašenjem. Vlasništvo je 50:50 država Srbija i Etihad. Beograd na vodi se gradi punom parom, idi vidi slike na netu, ako mi ne veruješ. I neće biti zatvoren i rezervisan samo za Arape. Proizvodimo protiv—oklopne rakete koje nam je naručio UAE. Turci pre neki dan otvorili još jednu fabriku u Srbiji. Jel si ljubomoran?
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Alija Š
|
Naslov: Re: Događanja u Srbiji Postano: 08 pro 2016, 16:46 |
|
Pridružen/a: 22 stu 2016, 07:27 Postovi: 49
|
Evo zašto stranci vole ulagati u Srbiji: Snimka koja je zgrozila Srbiju: radnici kleče pred korejskim gazdama Nakon priče da u korejskoj tvornici Juri poslodavci radnike tjeraju da nose pelene kako ne bi išli na wc tijekom radnog vremena, na internetu se našao novi video koji prikazuje Srbe kako kleče pred rukovodstvom kompanije. Podsjetimo, predsjednik sindikata Sloga Željko Veselinović kazao je prije pola godine kako su radnike tukli metalnim palicama, zabranjivan im je odlazak na wc i savjetovano da nose pelene, a žene su napastovali seksualno, iako silovanja nije bilo, prenosi Jutarnji list. http://slobodnadalmacija.hr/novosti/svi ... im-gazdama
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Carmello Šešelj
|
Naslov: Re: Događanja u Srbiji Postano: 08 pro 2016, 16:56 |
|
Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05 Postovi: 22219
|
|
Da. Ljubomoran. Jbg kad niko neće da ulaže u državu koja sutra može da nestane. Osim MTS—a i Swisslion Takovo, ali to su ionako "srbijanske" investicije u čafirsku RS. Mada M:TEL i Swisslion posluju prilično dobro i u Federaciji, kako sam čuo.
Ali đaba, šta je sve to prema jednoj đamiji Kralja Fahda...
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Alija Š
|
Naslov: Re: Događanja u Srbiji Postano: 08 pro 2016, 17:22 |
|
Pridružen/a: 22 stu 2016, 07:27 Postovi: 49
|
Carmello Šešelj je napisao/la: Air Serbia je trenutno, bez konkurencije, najjača avio kompanija u regionu, sve ostale su pred gašenjem. Vlasništvo je 50:50 država Srbija i Etihad. U mnoštvo oprečnih tvrdnji, brojki i računica, te upozorenja da će Etihad "uložiti 40 miliona evra i dati pozajmicu od 60 miliona" za 49 posto vlasništva, pojedini ekonomski analitičari ukazivali su da je ugovor štetan po srpsku stranu i da bi za odnos ulaganja i pokrivanja dugova i troškova kompanija iz Emirata mogla dobiti tek petinu vlasništva, a ne 49 posto.
S obzirom na obavezu Srbije da u aranžmanu sa Etihadom pokrije sve dugove JAT Airwaysa koji su bili oko 233,7 miliona dolara, ispostavilo se da je novi manjiski suvlasnik srpske kompanije sa svojim udelom od 49 posto - oslobođen svih mogućih dugovanja.Citat: Beograd na vodi se gradi punom parom, idi vidi slike na netu, ako mi ne veruješ. I neće biti zatvoren i rezervisan samo za Arape. U širokoj lepezi najavljenih i započetih investicija izdvaja se kapitalni projekat - Beograd na vodi (BNV), čija je ukupna vrednost procenjena na 3,5 milijarde evra. Ugovor su 26. aprila 2015. potpisale Vlada Srbije i Eagle Hills Properties (EHP), kao firma ćerka kompanije iz UAE. Preduzeće EHP u Agenciji za privredne registre Srbije (APR) vodi se kao društvo sa ograničenom odgovornošću, a upisani kapital je - 100 dinara. Isti status - D.o.o, ima i preduzeće Beograd na vodi, koje vodi ceo istoimeni projekat, ali sa uknjiženim kapitalom od milion dinara - što čini 32 posto uloga Srbije, te dokapitalizovanim sumama većinskog vlasnika iz UAE, uz poslednju uplatu od 20 miliona evra u dinarskoj protivvrednosti.
Beogradski gradonačelnik Siniša Mali tvrdi da je od predviđenih 300 miliona evra partner iz Emirata do sada uložio 43 miliona.http://balkans.aljazeera.net/vijesti/ar ... -ekonomijeCitat: Proizvodimo protiv—oklopne rakete koje nam je naručio UAE. Srbija još nije odmakla u proizvodnji rakete "alas" Tvrdnje Sande Rašković Ivić, predsednice Demokratske stranke Srbije, da Srbija prodaje Ukrajini oružje tipa raketa "alas" preko Ujedinjenih Arapskih Emirata su besmislene iz prostog razloga što nijedna takva raketa još nije ni proizvedena, odnosno ta proizvodnja nije došla čak ni do faze prototipa, a kamoli do serijske proizvodnje, ocenjuje za Danas Aleksandar Radić, vojni analitičar. http://www.danas.rs/danasrs/politika/sr ... s_id=29825 Ne vjeruj Vučkovim medijima, Arapi su dobili sve za sitne pare.
|
|
| Vrh |
|
 |
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|