HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 24 tra 2024, 08:58.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 35515 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 1421  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 08 ožu 2012, 00:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58877
Lokacija: DAZP HQ
Jagnjeca brigada je napisao/la:
Ne bi mi, ali one kante jedva kotrljaju po pisti, a letenje već postaje misaona imenica. Uostalom, kad Srbija i Hrvatska nabave avione, moći ćemo da naplaćujemo bratskim republikama čuvanje vazdušnog prostora. Biznis. :zubati


imaš pravo, zato sam ja za najmodernije avione i za puno njih kad već komšije časte. :zubati

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 08 ožu 2012, 00:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2012, 12:46
Postovi: 6610
Lokacija: kašeta brokava
DzoniBG je napisao/la:
SDB je napisao/la:

Prvo i osnovno, EU nije monolitna, a igrača je dovoljno da se i tu može balansirati. Tome treba dodati činjenicu da ta tvorevina koliko-toliko funkcionira s jednakim pravilima igre za sve (radi zajedničkog interesa, jer bi se u protivnom odavno raspala).

Ruski problem je što su, na razini kolektivnog duha, ostali u vremenu Zlatne Horde. To se vidi s tom famoznom korupcijom koja zamalo da Vladi sad dođe glave. Jednostavno, osjećaj za vladavinu prava i važnost institucija ne postoji, zakoni su samo paravan iza kojeg stoji ona: "Kadija te tuži, kadija ti sudi."


U ovoj krizi smo videli koliko svi igraju po istim pravilima...

Da se ne lazemo, Nemci su se nametnuli kao bog i batina, tu su delom Francuzi...a ostali su nizeg ranga, nesto se pitaju, ali se zna ko je gazda.

Rusi uredjuju zemlju onako kako njima odgovara, a prava mera za to je Putin... nisu oni za "zapadnu demokratiju", tamo je konzervativni duh negovan jos od vremena carstva, preko komunizma. Nije to "divlja horda", ali su im principi vladavine malo primitivniji. Nazire se neka gradjanska svest, ali to ne moze biti u nivou zapadnih zemalja, zbog svih faktora iz proslosti. Drze energente od kojih EU zavisi, zavisimo i mi, i zato su nam vazni... sutra ako zatvore gas, sta da radimo?! Samo da ih molimo da imaju milosti... nece to raditi jer od toga zaradjuju, ali ce biti jako vazan partner Nemackoj, i ako ona bude imala snage da se distancira od Amerike, Moskva-Berlin ce biti evropska osovina.

p.s ovo oko naoruzavanja je zajebancija, dovoljno je proizvoditi i izvoziti...


Nisi shvatio. Zlatna Horda je bio naziv za mongolsku državu koja je stoljećima Ruse držala pod čizmom. Slično kao Turska BiH i to se jako osjeti.

Što se EU tiče, nisam rekao da svi igraju po istim pravilima u apsolutnom smislu, nego da je to više slučaj nego bilo gdje drugdje u svijetu, tako da mali mogu dosta, pogotovo ako se međusobno dogovore i naprave zajedničku liniju. To je svjetlosnim godinama ispred bilo kojeg drugog dijela svijeta.

Veći problem EU je da nitko nije dovoljno dominantan i da su sami politički polu-kmetovi u odnosu na Ameriku. Tako Amerikanci, recimo, jako dobro koriste Poljake da zabijaju klin između Nijemaca i Rusa. Nije ti to crno-bijelo.

_________________
Čast svakome, veresija nikome.

zabranjeni list, 16.11.2012., 8h:

Sudac Meron danas će pročitati konačnu presudu Hrvatskoj dr. Franje Tuđmana.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 08 ožu 2012, 00:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 vel 2012, 12:30
Postovi: 12935
SDB je napisao/la:
Tako Amerikanci, recimo, jako dobro koriste Poljake da zabijaju klin između Nijemaca i Rusa. Nije ti to crno-bijelo.


Uh da, Poljaci. Vidi se i po izboru gorepomenutih aviona.

Ali zaista, teorijska osovina Moska-Berlin ima sve što treba. Sa jedne strane ujedinjena Evropa, visokotehnološko razvijeno tržište od par stotina miliona ljudi, sa druge strane 150 miliona Rusa i svi potrebni resursi. Dovoljno da vlada mir, da se obrću pare i da Ameri i Kinezi mogu samo da gledaju i plaču.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 08 ožu 2012, 00:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 17:54
Postovi: 13159
dudu je napisao/la:
imaš pravo, zato sam ja za najmodernije avione i za puno njih kad već komšije časte. :zubati


Da se ne zezamo bas u potpunosti...treba imati dobru armiju, zlu ne trebalo. Profi, sa dobrim naoruzanjem, ako ikad izbije neko lokalno sranje, da imas neku efektivu.

Maksimalno podrzavam modernizaciju srpske armije, od jadnog stanja u kom je bila posle 1999, uspeli smo da je profesionalizujemo, najavljuje se kupovina modernih stvari, imamo namensku za puske i municiju... sasvim korektno.

Ova neutralnost u kojoj smo trenutno je bezbojna, masa njih bi sutra krenula u neke misije po svetu...idu i danas u solo varijanti. Ne mozes ti naciju koja je uvek bila militarizovano drustvo da tako naglo pacifikujes...

Mislim da bi pametno bilo reci - necemo u NATO zvanicno, ali gde god trebaju ljudi, poslacemo majstore da se kale...ko hoce, a mnogi hoce...

Mozes ti da ih treniras u miru, ali specijalcima, inzinjeriji treba prava akcija, da ne bi bili indijanci kao 1991...takva armija nam ne treba...

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 08 ožu 2012, 00:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2012, 12:46
Postovi: 6610
Lokacija: kašeta brokava
Jagnjeca brigada je napisao/la:
SDB je napisao/la:
Tako Amerikanci, recimo, jako dobro koriste Poljake da zabijaju klin između Nijemaca i Rusa. Nije ti to crno-bijelo.


Uh da, Poljaci. Vidi se i po izboru gorepomenutih aviona.

Ali zaista, teorijska osovina Moska-Berlin ima sve što treba. Sa jedne strane ujedinjena Evropa, visokotehnološko razvijeno tržište od par stotina miliona ljudi, sa druge strane 150 miliona Rusa i svi potrebni resursi. Dovoljno da vlada mir, da se obrću pare i da Ameri i Kinezi mogu samo da gledaju i plaču.


Engdahl se čitao? :zubati

No, svakako su interesi EU i Rusije komplementarni. Problem su iracionalni strahovi, pogotovo na zapadu.

_________________
Čast svakome, veresija nikome.

zabranjeni list, 16.11.2012., 8h:

Sudac Meron danas će pročitati konačnu presudu Hrvatskoj dr. Franje Tuđmana.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 08 ožu 2012, 01:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 17:54
Postovi: 13159
SDB je napisao/la:

Nisi shvatio. Zlatna Horda je bio naziv za mongolsku državu koja je stoljećima Ruse držala pod čizmom. Slično kao Turska BiH i to se jako osjeti.

Što se EU tiče, nisam rekao da svi igraju po istim pravilima u apsolutnom smislu, nego da je to više slučaj nego bilo gdje drugdje u svijetu, tako da mali mogu dosta, pogotovo ako se međusobno dogovore i naprave zajedničku liniju. To je svjetlosnim godinama ispred bilo kojeg drugog dijela svijeta.

Veći problem EU je da nitko nije dovoljno dominantan i da su sami politički polu-kmetovi u odnosu na Ameriku. Tako Amerikanci, recimo, jako dobro koriste Poljake da zabijaju klin između Nijemaca i Rusa. Nije ti to crno-bijelo.


Ok, lose sam procitao...

Ne kazem da je crno-belo, ali je vidljiv veliki porast uticaja Nemacke, vise neformalan, nego formalan...uvek ce tu biti neka forma glasanja, da nekom ko ne zna izgleda kao nezavisnost izbora svake clanice...a u realnosti zna se "who's the boss".

Ameriku sto je moguce vise eliminisati iz Evrope, sto se nece desiti samo od sebe, vec Amerika mora sama da slabi, kako bi se manuli shape svoje ovde. Al to pojacava sansu da Nemacka potpuno ovlada, sto isto nije dobro...ali cini mi se da je i to bolje nego zadnjih 20 godina kad su Ameri divljali po svetu.

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 08 ožu 2012, 01:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2012, 12:46
Postovi: 6610
Lokacija: kašeta brokava
DzoniBG je napisao/la:
SDB je napisao/la:

Nisi shvatio. Zlatna Horda je bio naziv za mongolsku državu koja je stoljećima Ruse držala pod čizmom. Slično kao Turska BiH i to se jako osjeti.

Što se EU tiče, nisam rekao da svi igraju po istim pravilima u apsolutnom smislu, nego da je to više slučaj nego bilo gdje drugdje u svijetu, tako da mali mogu dosta, pogotovo ako se međusobno dogovore i naprave zajedničku liniju. To je svjetlosnim godinama ispred bilo kojeg drugog dijela svijeta.

Veći problem EU je da nitko nije dovoljno dominantan i da su sami politički polu-kmetovi u odnosu na Ameriku. Tako Amerikanci, recimo, jako dobro koriste Poljake da zabijaju klin između Nijemaca i Rusa. Nije ti to crno-bijelo.


Ok, lose sam procitao...

Ne kazem da je crno-belo, ali je vidljiv veliki porast uticaja Nemacke, vise neformalan, nego formalan...uvek ce tu biti neka forma glasanja, da nekom ko ne zna izgleda kao nezavisnost izbora svake clanice...a u realnosti zna se "who's the boss".

Ameriku sto je moguce vise eliminisati iz Evrope, sto se nece desiti samo od sebe, vec Amerika mora sama da slabi, kako bi se manuli shape svoje ovde. Al to pojacava sansu da Nemacka potpuno ovlada, sto isto nije dobro...ali cini mi se da je i to bolje nego zadnjih 20 godina kad su Ameri divljali po svetu.


Njemačka će neformalno uvijek imati utjecaj na nas a konto toga što su oni to što jesu, što smo mi to što jesmo, i što smo tu gdje jesmo. U svakom slučaju, bolje je za to imati koliko-toliko prihvatljiv okvir, nego da se vratimo stotinjak godina unatrag.

_________________
Čast svakome, veresija nikome.

zabranjeni list, 16.11.2012., 8h:

Sudac Meron danas će pročitati konačnu presudu Hrvatskoj dr. Franje Tuđmana.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 08 ožu 2012, 01:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 00:05
Postovi: 13352
Žao mi je što nismo neka ostrvska zemlja na Pacifiku.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 08 ožu 2012, 01:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2012, 12:46
Postovi: 6610
Lokacija: kašeta brokava
teranova je napisao/la:
Žao mi je što nismo neka ostrvska zemlja na Pacifiku.


Kakve smo svi mi sreće, u tom slučaju bi na nama/vama Ameri vršili atomske pokuse. =))

_________________
Čast svakome, veresija nikome.

zabranjeni list, 16.11.2012., 8h:

Sudac Meron danas će pročitati konačnu presudu Hrvatskoj dr. Franje Tuđmana.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 08 ožu 2012, 01:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 vel 2012, 12:30
Postovi: 12935
SDB je napisao/la:
Engdahl se čitao? :zubati


Uh, ne baš.

SDB je napisao/la:
No, svakako su interesi EU i Rusije komplementarni. Problem su iracionalni strahovi, pogotovo na zapadu.


Baš tako. Sad, da li se može preko strahova videćemo.

Ako Amerika krene da krizira još jače, ne bi bilo dobro da uvuče Evropu u neki avanturizam. Rusi sa druge strane, pored gomile unutrašnjih problema i napetosti na granicama imaju i nezgodne Kineze koji će pre ili kasnije razmisliti o posezanju za resursima i teritorijom.

DzoniBG je napisao/la:
Da se ne zezamo bas u potpunosti...treba imati dobru armiju, zlu ne trebalo. Profi, sa dobrim naoruzanjem, ako ikad izbije neko lokalno sranje, da imas neku efektivu.

Maksimalno podrzavam modernizaciju srpske armije, od jadnog stanja u kom je bila posle 1999, uspeli smo da je profesionalizujemo, najavljuje se kupovina modernih stvari, imamo namensku za puske i municiju... sasvim korektno.

Ova neutralnost u kojoj smo trenutno je bezbojna, masa njih bi sutra krenula u neke misije po svetu...idu i danas u solo varijanti. Ne mozes ti naciju koja je uvek bila militarizovano drustvo da tako naglo pacifikujes...

Mislim da bi pametno bilo reci - necemo u NATO zvanicno, ali gde god trebaju ljudi, poslacemo majstore da se kale...ko hoce, a mnogi hoce...

Mozes ti da ih treniras u miru, ali specijalcima, inzinjeriji treba prava akcija, da ne bi bili indijanci kao 1991...takva armija nam ne treba...


Pa to se i radi. Pokupljeno je dosta iskustava iz 1991-2 (i kasnije analizom rata 1992-1995). Već na Kosmetu i protiv NATO je sve to mnogo, mnogo bolje izgledalo, da ne pominjem Preševsku dolinu.

Malo po misijama (sada uglavno ide medicinsko osoblje), malo u KZB, čisto da se ostane u formi.

Isto podržavam profi vojsku. 30000 ljudi, ali spremnih. Dodaj na to 5000 Žandarma i policijskih specijalaca i već govorimo o finoj sili za naše regionalne okvire. Samo je potrebno da zaživi sistem aktivne rezerve i da se polako obnavlja oprema.

teranova je napisao/la:
Žao mi je što nismo neka ostrvska zemlja na Pacifiku.


A zemljotresi? Egzotične bube? U.S. pacifička flota? (biraj šta je veća nepogoda/štetočina) :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 08 ožu 2012, 01:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 stu 2011, 14:14
Postovi: 3462
Ne bi ni to išlo, tera. Ne biste bili u mogućnosti ići u osvajačku politiku.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 08 ožu 2012, 01:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 17:54
Postovi: 13159
teranova je napisao/la:
Žao mi je što nismo neka ostrvska zemlja na Pacifiku.


Ma daj Tera, bilo bi dosadno, smorili bi se ko carevi :zubati

Ovde smo na sredini sahovske table u sred partije, nesto smo izmedju piona i konja, skakucemo gde je suplje, hocemo nekog i da pojedemo...i drugi nas...

Sta da radis u pacifiku...prvi zemljotres i plivas u sopstvenom dvoristu :001_tongue

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 08 ožu 2012, 01:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 vel 2012, 12:30
Postovi: 12935
Vii je napisao/la:
Ne bi ni to išlo, tera. Ne biste bili u mogućnosti ići u osvajačku politiku.


Čuj, pa poveli bi i naše junačke Crnogorce sa sve moćnom flotom. A onda, Australija, Indija... :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 08 ožu 2012, 01:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 17:54
Postovi: 13159
Jagnjeca brigada je napisao/la:

Pa to se i radi. Pokupljeno je dosta iskustava iz 1991-2 (i kasnije analizom rata 1992-1995). Već na Kosmetu i protiv NATO je sve to mnogo, mnogo bolje izgledalo, da ne pominjem Preševsku dolinu.

Malo po misijama (sada uglavno ide medicinsko osoblje), malo u KZB, čisto da se ostane u formi.

Isto podržavam profi vojsku. 30000 ljudi, ali spremnih. Dodaj na to 5000 Žandarma i policijskih specijalaca i već govorimo o finoj sili za naše regionalne okvire. Samo je potrebno da zaživi sistem aktivne rezerve i da se polako obnavlja oprema.



To je to...

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 08 ožu 2012, 01:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 stu 2011, 14:14
Postovi: 3462
Jagnjeca brigada je napisao/la:
Vii je napisao/la:
Ne bi ni to išlo, tera. Ne biste bili u mogućnosti ići u osvajačku politiku.


Čuj, pa poveli bi i naše junačke Crnogorce sa sve moćnom flotom. A onda, Australija, Indija... :zubati

Teško. Crnogorci su se htjeli odvojiti od vas. Sumnjam da bi vam više bili sluge.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 08 ožu 2012, 01:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 00:05
Postovi: 13352
DzoniBG je napisao/la:
teranova je napisao/la:
Žao mi je što nismo neka ostrvska zemlja na Pacifiku.


Ma daj Tera, bilo bi dosadno, smorili bi se ko carevi :zubati

Ovde smo na sredini sahovske table u sred partije, nesto smo izmedju piona i konja, skakucemo gde je suplje, hocemo nekog i da pojedemo...i drugi nas...

Sta da radis u pacifiku...prvi zemljotres i plivas u sopstvenom dvoristu :001_tongue


Idu mi već pomalo na onu stvar sve te silne komšije i uopšte kombinacije. Bar jedno pedeset godina da budemo sasvim sami da mi se mozak odmori.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 08 ožu 2012, 01:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 vel 2012, 12:30
Postovi: 12935
Vii je napisao/la:
Teško. Crnogorci su se htjeli odvojiti od vas. Sumnjam da bi vam više bili sluge.


Jes, šta mi onda rade po fakultetu. :zubati

A i pre će biti da smo mi bili sluge, a oni ljudi direktori. Ali ajde...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 08 ožu 2012, 01:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 17:54
Postovi: 13159
teranova je napisao/la:

Idu mi već pomalo na onu stvar sve te silne komšije i uopšte kombinacije. Bar jedno pedeset godina da budemo sasvim sami da mi se mozak odmori.


Posle godinu dana bi se nagojila i usedela, i vratila za tablu...

Kao kad odes negde na odmor, 10-15 dana, posle toga kukas za "velikim prljavim gradom"... u penziju se ide sa 70, tad je to ok :wink

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 08 ožu 2012, 01:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 00:05
Postovi: 13352
DzoniBG je napisao/la:
teranova je napisao/la:

Idu mi već pomalo na onu stvar sve te silne komšije i uopšte kombinacije. Bar jedno pedeset godina da budemo sasvim sami da mi se mozak odmori.


Posle godinu dana bi se nagojila i usedela, i vratila za tablu...

Kao kad odes negde na odmor, 10-15 dana, posle toga kukas za "velikim prljavim gradom"... u penziju se ide sa 70, tad je to ok :wink


Valjda si u pravu ali se trenutno tako osećam. Nadrndano.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 08 ožu 2012, 01:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 stu 2011, 14:14
Postovi: 3462
Jagnjeca brigada je napisao/la:
Vii je napisao/la:
Teško. Crnogorci su se htjeli odvojiti od vas. Sumnjam da bi vam više bili sluge.


Jes, šta mi onda rade po fakultetu. :zubati

A i pre će biti da smo mi bili sluge, a oni ljudi direktori. Ali ajde...

Ja sam čula da je Sveučilište u Beogradu ili ti Univerzitet jedan od najjačih u EX-YU.
Što će onda jedan Musliman u Zagrebu, pored Sarajeva?
Postavljaš degutantna pitanja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 08 ožu 2012, 01:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 00:05
Postovi: 13352
Vii je napisao/la:
Jagnjeca brigada je napisao/la:

Jes, šta mi onda rade po fakultetu. :zubati

A i pre će biti da smo mi bili sluge, a oni ljudi direktori. Ali ajde...

Ja sam čula da je Sveučilište u Beogradu ili ti Univerzitet jedan od najjačih u EX-YU.
Što će onda jedan Musliman u Zagrebu, pored Sarajeva?
Postavljaš degutantna pitanja.


Izgleda mi da je ovde večeras još neko nadrndan. Ja bar znam zašto, izvadila sam zubić, a ti?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 08 ožu 2012, 01:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 17:54
Postovi: 13159
teranova je napisao/la:

Valjda si u pravu ali se trenutno tako osećam. Nadrndano.



_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 08 ožu 2012, 01:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 vel 2012, 12:30
Postovi: 12935
Vii je napisao/la:
Ja sam čula da je Sveučilište u Beogradu ili ti Univerzitet jedan od najjačih u EX-YU.
Što će onda jedan Musliman u Zagrebu, pored Sarajeva?
Postavljaš degutantna pitanja.


Stvarno si nešto nervozna. :zubati

Pazi, kad bi u Zagrebu od ukupnog broja studenata 5-10% bilo isključivo iz Sarajevskog kantona i bližih opština, onda bi mogla vući paralelu.

Mislim ne smetaju mi ljudi naravno, naši smo, samo komentarišem.


teranova je napisao/la:
Ja bar znam zašto, izvadila sam zubić


Drž' se!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 08 ožu 2012, 01:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 stu 2011, 14:14
Postovi: 3462
Jagnjeca brigada je napisao/la:
Vii je napisao/la:
Ja sam čula da je Sveučilište u Beogradu ili ti Univerzitet jedan od najjačih u EX-YU.
Što će onda jedan Musliman u Zagrebu, pored Sarajeva?
Postavljaš degutantna pitanja.


Stvarno si nešto nervozna. :zubati

Pazi, kad bi u Zagrebu od ukupnog broja studenata 5-10% bilo isključivo iz Sarajevskog kantona i bližih opština, onda bi mogla vući paralelu.

Mislim ne smetaju mi ljudi naravno, naši smo, samo komentarišem.

Da li vas uče na odsjeku za povijest, da je Srbija trebala biti do Karlobaga-Karlovca-Virovitice? Odnosno "Velikosrbija"?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 08 ožu 2012, 01:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 vel 2012, 12:30
Postovi: 12935
Vii je napisao/la:
Da li vas uče na odsjeku za povijest, da je Srbija trebala biti do Karlobaga-Karlovca-Virovitice? Odnosno "Velikosrbija"?


Haha, a kakve to veze ima sa pričom? :zubati

Što bi nas učili KKV?

Uostalom, to je iskrivljen pojam Velike Srbije.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 35515 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 1421  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 67 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO