HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 20:48.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 35487 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 887, 888, 889, 890, 891, 892, 893 ... 1420  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 09 srp 2020, 20:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
Večeras su i Đilas i Sergej i Boško na protestima, niko ih ne oteruje.
Što znači da su oni od pre dva dana bili Vučićevi ljudi koji su ih oterivali trudeći se da protest nema političko vođstvo.

Veoma sam zadovoljan kako su naši večeras eliminisali debeovce.

Krmača Brnabićka kaže da joj je drago što je protest večeras miran. Laže kao Vučić. Je li joj drago što su ljudi došli uprkos njenoj zabrani okupljanja?

I u ostalim gradovima demonstracije.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 09 srp 2020, 20:42 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 20:18
Postovi: 2340
Planina je napisao/la:
podrinje je napisao/la:

Živ je dečko, na sreću. Ali ozbiljno povređen, što je moglo da se zaključi i na kratkom video snimku.

https://srbin.info/drustvo/gazili-ga-za ... povredjen/


Čuj ozbiljno? Ne znam ove hijeroglife, može li prevod šta mu je?


Teže povrede. Naljute se kornjače kad satima bacaš na njih kojekakva čuda. Zajeban je špalir pendreka ali nisu sablje. :laugh

Kauboje, nadam se da ne pitaš toliko puta zloslutno nadajući se da bi loš ishod mogao zlurado da se iskoristi politički.

Ako pitaš, očigledno ti se još nikada nije obio pendrek o glavu. :zubati

Velim Istvud Klintonu, da ne bude zabune. Ne znam što ga nije iskvotalo.

P.S. Planini treba prevod za Povelju Kulina bana. :nanana

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 09 srp 2020, 20:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10121
Lokacija: Banja Luka
aleksije radicevic je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Hebo te Vučić.


Znam da u Vučiću nije suština, nego je suština da Srbima bude što gore, a to se najbolje može postići preko Vučića.
Namirisali ste da će da prizna Kosovo, i sad ga podržavate. Zaboravili ste mu i govor u Glini.


Tebi je Vučić ono , što je Vladi Rusu Dodik.

Stavovi , razmišljanja( a bome i delanja ) tebe i sličnih ,su protiv srpskih interesa .. mogo više od ovdje prisutnih Hrvata .
Koliko vidim na temi , uglavnom su radoznali . Ne vidim ni nekog radovanja , što nam se dešavaju gluposti u trenutku kada su nam najmanje potrebne .
Realno , sve je ovo predimenzionirano , država Srbija će bez prevelike teškoće i vrlo brzo dovesti stvari u normalu .

Šta je konkretan razlog protestima ?
Koji su konkretni zahtjevi ?
Ko je organizator ?
Da li su odobreni ?

Ili je i ovo jedna od onih ''revolucija'' koje ko po pravilu Srbiju debelo koštaju i prevedu je žednu preko vode. I uvjek je začudo ''povede'' neko iz vana.

Kada bi se sva Srbija pretvorila u uvo , i rekla spasi nas brate Aleksije dojavi nam iz bratske Amerike , koga da stavimo da vodi Srbiju :mellow Koga bi im preporučio ?
Kralja zaboravi , umro je .

?

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 09 srp 2020, 20:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 sij 2020, 15:08
Postovi: 4051
Lokacija: Свет
aleksije radicevic je napisao/la:
Večeras su i Đilas i Sergej i Boško na protestima, niko ih ne oteruje.
Što znači da su oni od pre dva dana bili Vučićevi ljudi koji su ih oterivali trudeći se da protest nema političko vođstvo.

Veoma sam zadovoljan kako su naši večeras eliminisali debeovce.

Krmača Brnabićka kaže da joj je drago što je protest večeras miran. Laže kao Vučić. Je li joj drago što su ljudi došli uprkos njenoj zabrani okupljanja?

I u ostalim gradovima demonstracije.


Te mere šatro kriznog štaba i onako ne poštuje ni 50% ljudi od početka pandemije, uključujući i njih same. Svo to grljenje i skakanje uz trube u izbornom štabu...

Ma idi.

_________________
Долетеће бели голуб, једне зоре ране...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 09 srp 2020, 20:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 sij 2020, 15:08
Postovi: 4051
Lokacija: Свет
Babojebac se na slici namestio da u kadru dobije zlatne rogove, baš je fotogeničan. Pola čoveka, a komplet budala...

https://www.b92.net/info/vesti/index.ph ... id=1705233

_________________
Долетеће бели голуб, једне зоре ране...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 09 srp 2020, 20:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 21:04
Postovi: 5190
Jel mi Hrvati podržavamo Vučića ili ove protestante? Ne znam kako da se opredijelim.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 09 srp 2020, 20:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10121
Lokacija: Banja Luka
Jedna od razlika izmedju nas i Hrvata je što oni od budale naprave korisnog presednika , a mi od presednika budalu.

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 09 srp 2020, 20:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 sij 2020, 15:08
Postovi: 4051
Lokacija: Свет
OptimisticniVeSeljak je napisao/la:
Jel mi Hrvati podržavamo Vučića ili ove protestante? Ne znam kako da se opredijelim.


Kako tebi kao čoveku savest nalaže, mani se tog čoporativnog pametovanja oko tuđe nevolje.

_________________
Долетеће бели голуб, једне зоре ране...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 09 srp 2020, 20:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
Svarog je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:

Znam da u Vučiću nije suština, nego je suština da Srbima bude što gore, a to se najbolje može postići preko Vučića.
Namirisali ste da će da prizna Kosovo, i sad ga podržavate. Zaboravili ste mu i govor u Glini.


Tebi je Vučić ono , što je Vladi Rusu Dodik.

Stavovi , razmišljanja( a bome i delanja ) tebe i sličnih ,su protiv srpskih interesa .. mogo više od ovdje prisutnih Hrvata .
Koliko vidim na temi , uglavnom su radoznali . Ne vidim ni nekog radovanja , što nam se dešavaju gluposti u trenutku kada su nam najmanje potrebne .
Realno , sve je ovo predimenzionirano , država Srbija će bez prevelike teškoće i vrlo brzo dovesti stvari u normalu .

Šta je konkretan razlog protestima ?
Koji su konkretni zahtjevi ?
Ko je organizator ?
Da li su odobreni ?

Kada bi se sva Srbija pretvorila u uvo , i rekla spasi nas brate Aleksije dojavi nam iz bratske Amerike , koga da stavimo da vodi Srbiju :mellow Koga bi im preporučio ?
Kralja zaboravi , umro je .

?


Tebi je Vučić isto što je i Draganu J. Vučičeviću.
Njega i Pink slušaš i svoje "znanje" crpiš iz toga.
Tebi je Vučićeva Srbija normalna? Predsednik ti doživi nervni slom zbog pitanja novinarke sa državne televizije, i to je kao ništa. Dalje da ne idemo.

Pitanja koja si postavio govore da nemaš pojma o situaciji u Srbiji.
1. Posle Vučićeve konferencije za novinare, narod spontano izlazi na ulicu. Govor je bio krajnje bezobrazan. Ljude je iziritirala najava uvođenja policijskog časa. Znači, da bilo šta drugo osim Pinka gledaš, ovo me ne bi pitao, jer odgovor bi i dete videlo.
2. Izbor novog krizog štaba i izbor prelazne vlade koja će organizovati demokratske izbore. I ovo si mogao da saznaš bez da pitaš mene.
3. Nema organizatora, spontano okupljanje, moguće je da se posle profiliše vođstvo.
4. Nije odobren, jer nije niti najvaljen niti očekivan. Režimlije se plaše novinarskih pitanja, pa će baš oni da odobravaju mitinge protiv sebe.

Nemoj opet da se vređaš, ali iz tvojih pitanja je jasno da pojma nemaš, nije te briga da saznaš, zauzeo si poziciju i onako krkanski bez argumenata je braniš, tek da bi nešto radio, bez ikakve ideje kakve bi to posledice proizvelo po narod da većina razmišlja kao ti.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 09 srp 2020, 20:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 sij 2020, 15:08
Postovi: 4051
Lokacija: Свет
Citat:
На платоу неки од учесника протеста деле осталим учесницима као и пролазницима папире са исписаним захтевима, међу којима су да се буџетска средства са полиције преусмере у здравство, доступност информација од јавног значаја, укидање комуналне полиције...


Defund police copy paste?

_________________
Долетеће бели голуб, једне зоре ране...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 09 srp 2020, 21:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 svi 2020, 01:28
Postovi: 5701
Lokacija: planina
Krkson je napisao/la:
Planina je napisao/la:

Čuj ozbiljno? Ne znam ove hijeroglife, može li prevod šta mu je?


Evo ubacio sam i ja u google translate.

Citat:
Na Terazijama gazili su žandarmi: Mladić je živ i teško je ozlijeđen
19:27 Datum registracije 09.07.2020. 1

Mladić kojeg su pripadnici Žandarmerije brutalno i brutalno pretukli tijekom građanskog prosvjeda jučer na Terazijama, a koji je primijetilo nekoliko okolnih kamera, nije se oporavio od posljedica premlaćivanja, što je bila vijest koja danas kruži društvenim mrežama.


To je za portal Nova.rs potvrdio Luka Mihajlović iz beogradskog Centra za ljudska prava, koji je rekao da je organizacija pronašla pretučenog mladića kako bi mu pružila pravnu pomoć.




"Teško je ozlijeđen, pružena mu je liječnička pomoć i srećom život mu nije bio ugrožen. Našli smo ga danas kako bismo mu pružili pravnu pomoć, a tada smo podnijeli kaznenu prijavu Prvom osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu protiv pripadnika Žandarmerije koji su ga brutalno pretukli “, rekla je Mihajlovićeva za naš portal.

Dodaje da su odvjetnici beogradskog Centra uspjeli razgovarati s ozlijeđenim mladićem koji im je pokušao reći što je prethodilo brutalnoj premlaćivanju.

"Rekao nam je da je bio na čelu kolone prosvjednika koja je stajala u blizini mjesta na kojem se tada dogodio napad. U jednom se trenutku povukao zajedno s drugim, kad su iznenada pripadnici Žandarmerije otrčali prema njima s dvije strane. Našao se između dva kordona i nije uspio evakuirati. Svi smo vidjeli što se dogodilo kad je pao na cestu na snimci ”, rekla je Mihajlović dodajući da je mladić tvrdio da prethodno nije napao policiju.

Podsjetimo, sinoć je na društvenim mrežama objavljen dramatičan video o premlaćivanju mladića. Na njemu se jasno vidi kako grupa od 20 pripadnika Žandarmerije napada mladića koji leži na cesti i brutalno ga udara, gađa i gađa.


Znači nije mu ništa. Ne spominju se nikakvi prijelomi. Malo modar i natučen.

Dok nema mrtvi ljudi dobro je.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 09 srp 2020, 21:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Svarog je napisao/la:
Jedna od razlika izmedju nas i Hrvata je što oni od budale naprave korisnog presednika , a mi od presednika budalu.

Stvar je u tome što Vučić nije neko kome možeš 100% ( a ni mnogo manje) vjerovati, u prvom redu mislim na KiM. Zar ne primjećujete da nam pokušava ugraditi čip da vrijeme i protok vremena ne postoje i da su 2-3 opštinice na sjeveru KiM jedino oko čega trebamo razmišljati kao o nečem našem.

Ne znam prika, ali ako nije vrhunski troler koji jedno priča a drugo misli i nada mu se, onda je vrhunski opasno *** kojeg trebamo i vrhunski prezirati.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 09 srp 2020, 21:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10121
Lokacija: Banja Luka
aleksije radicevic je napisao/la:
Svarog je napisao/la:

Tebi je Vučić ono , što je Vladi Rusu Dodik.

Stavovi , razmišljanja( a bome i delanja ) tebe i sličnih ,su protiv srpskih interesa .. mogo više od ovdje prisutnih Hrvata .
Koliko vidim na temi , uglavnom su radoznali . Ne vidim ni nekog radovanja , što nam se dešavaju gluposti u trenutku kada su nam najmanje potrebne .
Realno , sve je ovo predimenzionirano , država Srbija će bez prevelike teškoće i vrlo brzo dovesti stvari u normalu .

Šta je konkretan razlog protestima ?
Koji su konkretni zahtjevi ?
Ko je organizator ?
Da li su odobreni ?

Kada bi se sva Srbija pretvorila u uvo , i rekla spasi nas brate Aleksije dojavi nam iz bratske Amerike , koga da stavimo da vodi Srbiju :mellow Koga bi im preporučio ?
Kralja zaboravi , umro je .

?


Tebi je Vučić isto što je i Draganu J. Vučičeviću.
Njega i Pink slušaš i svoje "znanje" crpiš iz toga.
Tebi je Vučićeva Srbija normalna? Predsednik ti doživi nervni slom zbog pitanja novinarke sa državne televizije, i to je kao ništa. Dalje da ne idemo.

Pitanja koja si postavio govore da nemaš pojma o situaciji u Srbiji.
1. Posle Vučićeve konferencije za novinare, narod spontano izlazi na ulicu. Govor je bio krajnje bezobrazan. Ljude je iziritirala najava uvođenja policijskog časa. Znači, da bilo šta drugo osim Pinka gledaš, ovo me ne bi pitao, jer odgovor bi i dete videlo.
2. Izbor novog krizog štaba i izbor prelazne vlade koja će organizovati demokratske izbore. I ovo si mogao da saznaš bez da pitaš mene.
3. Nema organizatora, spontano okupljanje, moguće je da se posle profiliše vođstvo.
4. Nije odobren, jer nije niti najvaljen niti očekivan. Režimlije se plaše novinarskih pitanja, pa će baš oni da odobravaju mitinge protiv sebe.

Nemoj opet da se vređaš, ali iz tvojih pitanja je jasno da pojma nemaš, nije te briga da saznaš, zauzeo si poziciju i onako krkanski bez argumenata je braniš, tek da bi nešto radio, bez ikakve ideje kakve bi to posledice proizvelo po narod da većina razmišlja kao ti.


Pazi..nigdje u mojim postovima upućenim tebi , nigdje ne koristim rječi krkan ,krkanski , debilski , niti ti govorim da nemaš pojma . Nije moj običaj .
A ti si se ono baš raspucao , značiii ..baš .
De malo smiri doživljaj , previše si agresivan i ostrašćen .

Do sad si mi djelovao mnogo odmjereniji , u dijalogu korektniji , kulturniji...
Da li je Vučić u tvojoj glavi napravio neki konflikt , kao što je Dodik nekima ?
I tvoji komentari , počinju ličiti na njihove .

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 09 srp 2020, 21:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10121
Lokacija: Banja Luka
Agathonikos je napisao/la:
Svarog je napisao/la:
Jedna od razlika izmedju nas i Hrvata je što oni od budale naprave korisnog presednika , a mi od presednika budalu.

Stvar je u tome što Vučić nije neko kome možeš 100% ( a ni mnogo manje) vjerovati, u prvom redu mislim na KiM. Zar ne primjećujete da nam pokušava ugraditi čip da vrijeme i protok vremena ne postoje i da su 2-3 opštinice na sjeveru KiM jedino oko čega trebamo razmišljati kao o nečem našem.

Ne znam prika, ali ako nije vrhunski troler koji jedno priča a drugo misli i nada mu se, onda je vrhunski opasno *** kojeg trebamo i vrhunski prezirati.


OK. Milošević ? Koštunica ? Tadić ? Nikolić ? Vučić ?
Iko?

On ne može priznati državu Kosovo.

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 09 srp 2020, 21:16 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 20:18
Postovi: 2340
Citat:
Đilasova novinarka Tatjana Vojtehovski pokušala je na Tviteru da od Slobodana Petkovića, zvanog Sloba Robija, sa Novog Beograda napravi novu zvezdu nasilnih protesta u Beogradu.
Ona je, naime, na svom profilu napisala da bi trebalo poslušati šta ima da kaže 'poljoprivrednik iz Pazove'. Međutim, Slobodan Petković Robija ne živi u Pazovi već na Novom Beogradu.
Uz to, nikada se nije bavio poljoprivredom, a povrh svega ima debeo policijski dosije, odnosno prijavljivan je za brojna krivična dela, i to za krađe, nasilje i tuče.


:sega

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 09 srp 2020, 21:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
Svarog je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:

Tebi je Vučić isto što je i Draganu J. Vučičeviću.
Njega i Pink slušaš i svoje "znanje" crpiš iz toga.
Tebi je Vučićeva Srbija normalna? Predsednik ti doživi nervni slom zbog pitanja novinarke sa državne televizije, i to je kao ništa. Dalje da ne idemo.

Pitanja koja si postavio govore da nemaš pojma o situaciji u Srbiji.
1. Posle Vučićeve konferencije za novinare, narod spontano izlazi na ulicu. Govor je bio krajnje bezobrazan. Ljude je iziritirala najava uvođenja policijskog časa. Znači, da bilo šta drugo osim Pinka gledaš, ovo me ne bi pitao, jer odgovor bi i dete videlo.
2. Izbor novog krizog štaba i izbor prelazne vlade koja će organizovati demokratske izbore. I ovo si mogao da saznaš bez da pitaš mene.
3. Nema organizatora, spontano okupljanje, moguće je da se posle profiliše vođstvo.
4. Nije odobren, jer nije niti najvaljen niti očekivan. Režimlije se plaše novinarskih pitanja, pa će baš oni da odobravaju mitinge protiv sebe.

Nemoj opet da se vređaš, ali iz tvojih pitanja je jasno da pojma nemaš, nije te briga da saznaš, zauzeo si poziciju i onako krkanski bez argumenata je braniš, tek da bi nešto radio, bez ikakve ideje kakve bi to posledice proizvelo po narod da većina razmišlja kao ti.


Pazi..nigdje u mojim postovima upućenim tebi , nigdje ne koristim rječi krkan ,krkanski , debilski , niti ti govorim da nemaš pojma . Nije moj običaj .
A ti si se ono baš raspucao , značiii ..baš .
De malo smiri doživljaj , previše si agresivan i ostrašćen .

Do sad si mi djelovao mnogo odmjereniji , u dijalogu korektniji , kulturniji...
Da li je Vučić u tvojoj glavi napravio neki konflikt , kao što je Dodik nekima ?
I tvoji komentari , počinju ličiti na njihove .


Neki ljudi ovde, uključujući i mene, naveli su konkretne stvari.
Npr. napad Vučićevih analitičara na Ruse. Ili činjenica da RIK dve nedelje ne sme da saopšti rezultate izlaznosti na izborima.

Komentariši te konkretne stvari, bolje je nego da ocenjeješ mene onako generalno. Tu da te vidimo.

Vučić je naredio izbore, odobrio fudbalske utakmice sa navijačima i slične stvari, i zbog toga danas smrt kosi ne samo stare, nego i mlade Srbe. Vučić BUKVALNO ubija Srbe.
Ako ti misliš da nije tako, objasni mi zašto misliš, možda se složim s tobom da mi Vučić smeta iz nekog ludačkog razloga.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 09 srp 2020, 21:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 sij 2020, 15:08
Postovi: 4051
Lokacija: Свет
Nbgd88 je napisao/la:
Citat:
Đilasova novinarka Tatjana Vojtehovski pokušala je na Tviteru da od Slobodana Petkovića, zvanog Sloba Robija, sa Novog Beograda napravi novu zvezdu nasilnih protesta u Beogradu.
Ona je, naime, na svom profilu napisala da bi trebalo poslušati šta ima da kaže 'poljoprivrednik iz Pazove'. Međutim, Slobodan Petković Robija ne živi u Pazovi već na Novom Beogradu.
Uz to, nikada se nije bavio poljoprivredom, a povrh svega ima debeo policijski dosije, odnosno prijavljivan je za brojna krivična dela, i to za krađe, nasilje i tuče.


:sega


Stvaramo prominentnu figuru budućih okupljanja? Lepo, vidim skontali su ključne cheat kodove mitingovanja... Kao što rekoh aleksiju ranije na temi, ja ovo gledam sa distance i prilično hladnokrvno.

Mnogi tu faktori pokušavaju da se ugrade, neki već jesu.

_________________
Долетеће бели голуб, једне зоре ране...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 09 srp 2020, 21:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Svarog je napisao/la:

OK. Milošević ? Koštunica ? Tadić ? Nikolić ? Vučić ?
Iko?

Neko ko je 100% jasan kad je KiM u pitanju i neko ko nema onu odvratnu splakanu njušku čak i ako vrhunski troluje, što je manje bitno, ali je bitno s obzirom na funkciju koju obavlja. I neko ko će staviti tačku na Srbiju Pinka, Zadruge, Parova i žutila po kojima je danas odvratno prepoznatljiva a sve se to rasplamsslo otkad on vedri i oblači. A ko konkretno, ne znam.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 09 srp 2020, 21:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
podrinje je napisao/la:
Nbgd88 je napisao/la:

:sega


Stvaramo prominentnu figuru budućih okupljanja? Lepo, vidim skontali su ključne cheat kodove mitingovanja... Kao što rekoh aleksiju ranije na temi, ja ovo gledam sa distance i prilično hladnokrvno.

Mnogi tu faktori pokušavaju da se ugrade, neki već jesu.


Ma to su toliko periferne stvari da jedino debil poput Vučića, kao i debili koji ga slede, mogu da insistiraju na tome, nadajući se da će time prava suština biti zaklonjena.

Ista fora kao kad zapenjeno novinarki govori "Nisam hteo da jedem šniclu" pa ona deset minuta o šnicli, pa je tako propustio da kaže šta mu je bila državna pozicija o Kosovu dok je sedeo sa Merkel.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 09 srp 2020, 21:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 21:04
Postovi: 5190
podrinje je napisao/la:
OptimisticniVeSeljak je napisao/la:
Jel mi Hrvati podržavamo Vučića ili ove protestante? Ne znam kako da se opredijelim.


Kako tebi kao čoveku savest nalaže, mani se tog čoporativnog pametovanja oko tuđe nevolje.

Teško mi procijeniti. Za Vučića mislim da je loš čovjek ali i ovi što divljaju su isto loši ljudi.
Ovaj put ću ostati neopredijeljen.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 09 srp 2020, 21:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
OptimisticniVeSeljak je napisao/la:
podrinje je napisao/la:

Kako tebi kao čoveku savest nalaže, mani se tog čoporativnog pametovanja oko tuđe nevolje.

Teško mi procijeniti. Za Vučića mislim da je loš čovjek ali i ovi što divljaju su isto loši ljudi.
Ovaj put ću ostati neopredijeljen.


O Bogo! :D
Pa ti što divljaju su njegovi. Ako posle današnjeg dana to nije jasno, onda ...

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 09 srp 2020, 21:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 sij 2020, 15:08
Postovi: 4051
Lokacija: Свет
aleksije radicevic je napisao/la:
podrinje je napisao/la:

Stvaramo prominentnu figuru budućih okupljanja? Lepo, vidim skontali su ključne cheat kodove mitingovanja... Kao što rekoh aleksiju ranije na temi, ja ovo gledam sa distance i prilično hladnokrvno.

Mnogi tu faktori pokušavaju da se ugrade, neki već jesu.


Ma to su toliko periferne stvari da jedino debil poput Vučića, kao i debili koji ga slede, mogu da insistiraju na tome, nadajući se da će time prava suština biti zaklonjena.

Ista fora kao kad zapenjeno novinarki govori "Nisam hteo da jedem šniclu" pa ona deset minuta o šnicli, pa je tako propustio da kaže šta mu je bila državna pozicija o Kosovu dok je sedeo sa Merkel.


Ne znam. Sve je to još rovito, a kao neko ko je pošteno navozan celom pričom o Otporu (u koji se zamalo učlanih), dolasku demokratije, boljem životu, ekstremno sam suzdržan da poverujem u sve to ponovo... Stajali smo i po suncu i po kiši, dobošarili, vikali, zviždali... Kad sam video Voju na terasi znao sam da je balon izduvan i da se dalje od Miloševića neće ići. Mi smo u suštini počistili nekog koje smetao stranom faktoru. Toliko im je smetao da se nesretnik predozirao lekovima u ćeliji, sitna slova na receptima a lekovi opasni, oće to...

_________________
Долетеће бели голуб, једне зоре ране...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 09 srp 2020, 21:38 
Online

Pridružen/a: 05 lis 2019, 13:55
Postovi: 4897
Gledajući ovako sa strane, dajem podršku protestantima. Ima tu dosta antiglobalističkih poziva mensečini. I sam protest je potaknut iz pravednog razloga. Izbori mogu i slavlja izborne pobjede, a nakon toga policijski sat zbog korone? Ne znam, možda je Vučić potpisao primirje sa koronom dok prođu izbori?

_________________
Ode sve ovo u helać


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 09 srp 2020, 21:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Gospodine Aleksije, postoji li neki link za videopraćenje protesta?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 09 srp 2020, 21:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 stu 2019, 11:12
Postovi: 201
Lokacija: Hercegovački Zid
Vučić je veliko zlo po srpski narod. To je moje mišljenje, objektivno. No smatram da ga neki ne vole čisto zbog pitanja i Kosova i dr., promašujući činjenicu da je čovjek obični manipulator, koji manipulira i svojim narodom također.

Nevolja je u tome što je i opozicija jednako loša.

Svi koji bi mogli pomoći Srbiji su 2m ispod zemlje i nudi im se loša opcija i loša opcija.

Jovan Dučić je rekao "Srbin ima prirodnu tendenciju da sve svoje velike ljude ili poubija ili unizi, i da ih zatim opeva u svom desetercu kao heroje svoje nacije, i, najzad proglasi svetiteljima svoje crkve."

Ovdje vidimo kako obični nogometaš pored Vučića djeluje sposobnije, iskrenije i normalnije. I jasno je da je Vučić manipulativni psihopat. Pred njima je.




Ali ljudi poput Vučića jednostavno prolaze u Srbiji. I to je taj sistematski problem, što takvi prolaze a oni normalni se često ne usuđuju istupiti. Kao da je došlo do toga da vjeruju što čovjek bolje laže i manipulira da će tim biti bolji i uspješniji.

_________________
Eto, to prokleto hrvatsko srce.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 35487 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 887, 888, 889, 890, 891, 892, 893 ... 1420  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 69 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO