HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 09:13.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 35515 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 889, 890, 891, 892, 893, 894, 895 ... 1421  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 10 srp 2020, 00:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Episkop Grigorije je đak i veliki poštovalac mitropolita pergamskog (Carigradska patrijaršija) Zizjulasa, a taj je alfa i omega fanarskih ekumenista. Tako da nije u pitanju samo jedna izjava, već kompletan njegov habitus koji je u tome. I samo mi nemojte reći da fanarioti nisu priznali tzv. cpc, jer bih vam rekao da nisu jer pripadnika te sekte nema ni za popuniti jedan kombi, pa im se ne isplati jesti *** za male pare.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 10 srp 2020, 02:21 
Offline

Pridružen/a: 23 tra 2020, 05:03
Postovi: 1347
Vecina Srba ne voli Vucica, a jos manje Sergej Divjaka, Djilasa i ostale N1 retarde.

Ovo mi vise djeluje kao “fajt” izmedju Sorosevca.

Tipicna Sorosevca skola gdje namjestu False Binary, za koga si, za Soros A ili Soros B?

Ali nece uspjeti, radja se iskren srpski svijet sto ce srusiti i Soros A i Soros B, bez paljenja i neke tinejdzerske “revolucije”

_________________
S vjerom u Boga


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 10 srp 2020, 02:52 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2019, 01:53
Postovi: 4146
Legionnaire je napisao/la:
Povlacim paralelu izmedju protesta sektasa u BL prije dvije godine i ovog protesta.

Djilas, Jeremic, Tadic, Trifunovic, Ne davimo Beograd, i ostali sljam je tada bio otvoreno na strani sektasa, govorili o brutalnosti policije i rezima itd.

Imali su podrsku ISTIH medija redom N1, O2, ili ovih u BiH uglavnom muslimanskih i sorosevskih.
Dzaba su se nadali da ce Banja Luka gorjeti, a tako se sada dzaba nadaju i za BG :evotigana

I meni se čini da je tako.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 10 srp 2020, 03:12 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2019, 01:53
Postovi: 4146
aleksije radicevic je napisao/la:
Svarog je napisao/la:
Sve što si naveo , je nedorečeno i đuture . Što bi neki rekli , more da bidne , al ne mora da znači .
Ali rušiti vlast ( sa jedan posto stanovništva na ulici ) i još nemati bolju i korisniju , ili još tačnije , nikakvu spremnu alternativu , ne miriše mi na dobru namjeru .
Otprilike , skroz pojednostavljeno... ko kad baciš auto , loše ali u voznom stanju , i pođeš da kupiš bolje ... a nadaš se da ćeš naći pare za njega usput na CESTI .
Petooktobarski ''revolucionari'' su imali da isture makar Koštunicu , ovi danas ni to , još su gori .
Ovo je teški provizorijum. Dobro reče onaj moj drug, nema tu nikoga sa kapacitetom da bude presjednik kućnog savjeta neke zgrade.
Teško se ga nama , ako u Srbiji postane neki faktor, lik koji je po Sarajevu na prsima nosao sliku Jove Divjaka .


Pre ovog talasa protesta, rekao sam da će iz apatije da se izrodi tako nešto, a za dva dana desio se okidač i počelo je. Nisam pogrešio u prognozi.
Danas je opozicija saopštila da su režimski provokatori napali policiju i opozicione lidere a ne demonstranti, a ja sam to rekao dan ili dva pre, u trenutku kad se to upravo dešavalo. I rekao sam de će ih se pravi demonstranti lako rešiti, i to se desilo danas.
Nije lepo da se hvalim, ali znam situaciju, a ti proveri ovo što ti govorim, zapisano je na ranijim stranicama teme. Znam ko je ko, imam iskustvo sa sličnom bagrom, a informišem se iz mnogo izvora na dnevnom nivou. A navijam za srpsku stvar, nezavisnost RS, srpsko Kosovo i CG, za svakojak napredak Srpskih Zemalja.
Ti ustvari ne poznaješ stanje i imaš besmislene komentare. Jedino u čemu smo isti je možda u što navijamo za istu stvar, ali ti jednostavno ne poznaješ situaciju.
Aletrnativa Vučiću je nepostojanje Vučića. I to je već samo po sebi dobro, jer gore od ovoga ne može.
Da sam kao ti ili Vladica RUS, sad bih opravdavao Sergeja i to što je nosio majicu sa likom Jove Divjaka. Međutim, neću ga opravdavati. Sergej je kreten zbog toga i zbog drugih razloga, npr. zato što je izašao na Vučićeve izbore. Ali možemo da sebi postavimo ovakav zadatak: možemo li i kako da tog kretena iskoristimo da uradi nešto korisno za našu stvar, za ono za šta navijamo. Još uvek mislim da možemo da ga iskoristimo za rušenje ozbiljnjeg zla koje danas vlada Srbijom.

Ko je po tebi alternativa Vučiću ? Ko bi mogao da ga zamjeni ? Ja ne vidim ni jednu ozbiljnu figuru u opoziciji.
Opozicija sva mi čudnovata Tadić sa nekoliko čudnih brakova iza sebe,sumnjive sexualne orjentacije,Vuk Jeremić,pardon Pozderac nikad nije povukao svoje veze u UN da neka zemlja povuče priznanje Kosova. Više je ko paun paradirao. Sergej Trifunović no comment. Povraća mi se kad ga vidim. Te onaj političar zaboravih mu ime u čijem je stanu preminuo neki mladić.
Sve nešto bizarno i izvitopereno.
Ako vama Vučić ne valja pošalji te ga nama,a mi vama Dodika da se trampimo. :zubati
Nikad više investicija i radnih mjesta niste imali do unazad 10 godina. Oporavio vam željezaru Smederevo,RTK Bor,brza pruga Beograd - Budimpešta. Doveo vam njemačke i italijanske investicije i opet niste zadovoljni. Šta reći ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 10 srp 2020, 04:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18587
Agathonikos je napisao/la:
Episkop Grigorije je đak i veliki poštovalac mitropolita pergamskog (Carigradska patrijaršija) Zizjulasa, a taj je alfa i omega fanarskih ekumenista. Tako da nije u pitanju samo jedna izjava, već kompletan njegov habitus koji je u tome. I samo mi nemojte reći da fanarioti nisu priznali tzv. cpc, jer bih vam rekao da nisu jer pripadnika te sekte nema ni za popuniti jedan kombi, pa im se ne isplati jesti *** za male pare.


Ja to ne znam, ali verujem vam. To su već neke dubine unutar Crkve u koje ne zalazim.
Grigorija ocenjujem po izjavama koje daje o politici, o Crkvi, o društvu, a nisam primetio da je dao neku neprihvatljivu. Možda mi je promaklo.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 10 srp 2020, 04:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18587
Altomanović je napisao/la:
Vecina Srba ne voli Vucica, a jos manje Sergej Divjaka, Djilasa i ostale N1 retarde.

Ovo mi vise djeluje kao “fajt” izmedju Sorosevca.

Tipicna Sorosevca skola gdje namjestu False Binary, za koga si, za Soros A ili Soros B?

Ali nece uspjeti, radja se iskren srpski svijet sto ce srusiti i Soros A i Soros B, bez paljenja i neke tinejdzerske “revolucije”


Tako jako kategorično mišljenje trebalo bi da korespondira sa nekim činjenicama, linkovima, citatima, širim objašnjenjem.

Narod je voleo i Tita, dok mu na televiziju nisu rekli da Tito i nije bio baš OK. Tako će biti i sa AVom.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 10 srp 2020, 04:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18587
Lutorčina je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:

Pre ovog talasa protesta, rekao sam da će iz apatije da se izrodi tako nešto, a za dva dana desio se okidač i počelo je. Nisam pogrešio u prognozi.
Danas je opozicija saopštila da su režimski provokatori napali policiju i opozicione lidere a ne demonstranti, a ja sam to rekao dan ili dva pre, u trenutku kad se to upravo dešavalo. I rekao sam de će ih se pravi demonstranti lako rešiti, i to se desilo danas.
Nije lepo da se hvalim, ali znam situaciju, a ti proveri ovo što ti govorim, zapisano je na ranijim stranicama teme. Znam ko je ko, imam iskustvo sa sličnom bagrom, a informišem se iz mnogo izvora na dnevnom nivou. A navijam za srpsku stvar, nezavisnost RS, srpsko Kosovo i CG, za svakojak napredak Srpskih Zemalja.
Ti ustvari ne poznaješ stanje i imaš besmislene komentare. Jedino u čemu smo isti je možda u što navijamo za istu stvar, ali ti jednostavno ne poznaješ situaciju.
Aletrnativa Vučiću je nepostojanje Vučića. I to je već samo po sebi dobro, jer gore od ovoga ne može.
Da sam kao ti ili Vladica RUS, sad bih opravdavao Sergeja i to što je nosio majicu sa likom Jove Divjaka. Međutim, neću ga opravdavati. Sergej je kreten zbog toga i zbog drugih razloga, npr. zato što je izašao na Vučićeve izbore. Ali možemo da sebi postavimo ovakav zadatak: možemo li i kako da tog kretena iskoristimo da uradi nešto korisno za našu stvar, za ono za šta navijamo. Još uvek mislim da možemo da ga iskoristimo za rušenje ozbiljnjeg zla koje danas vlada Srbijom.

Ko je po tebi alternativa Vučiću ? Ko bi mogao da ga zamjeni ? Ja ne vidim ni jednu ozbiljnu figuru u opoziciji.
Opozicija sva mi čudnovata Tadić sa nekoliko čudnih brakova iza sebe,sumnjive sexualne orjentacije,Vuk Jeremić,pardon Pozderac nikad nije povukao svoje veze u UN da neka zemlja povuče priznanje Kosova. Više je ko paun paradirao. Sergej Trifunović no comment. Povraća mi se kad ga vidim. Te onaj političar zaboravih mu ime u čijem je stanu preminuo neki mladić.
Sve nešto bizarno i izvitopereno.
Ako vama Vučić ne valja pošalji te ga nama,a mi vama Dodika da se trampimo. :zubati
Nikad više investicija i radnih mjesta niste imali do unazad 10 godina. Oporavio vam željezaru Smederevo,RTK Bor,brza pruga Beograd - Budimpešta. Doveo vam njemačke i italijanske investicije i opet niste zadovoljni. Šta reći ?


Jeremić, Lutovac, Đilas, Zelenović. Eto ljudi koje bi voleo da vidim umesto Vučića, a prihvatio bih kao privremeno rešenje svakog drugog ko bi omogućio poštene izbore na kojima bih mogao da glasam za ove.

Možda čak i "vojvodu" koji koliko danas reče da je Vučić kriv za sve loše u zemlji i da je aktuelni revolt naroda opravdan. I još kaže da je izborni proces bio neregularan. Ja mu na to mogu reći da može da prihvati samo da nam... zna se već šta. Sad se setio. Možda je i "vojvoda" danas postao soroševac. :D


Što se tiče Dodika, on je postigao čudo, s obzirom da je vezan okvirima BiH, oa ne može da sklapa poslove sa svetom bez da se odobrava na saveznom nivou, gde zavidni muslimani sve blokiraju.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 10 srp 2020, 06:13 
Offline

Pridružen/a: 23 tra 2020, 05:03
Postovi: 1347
Znaci hoces jebene Zute nazad na vlast. Soros B team

_________________
S vjerom u Boga


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 10 srp 2020, 06:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 sij 2020, 15:08
Postovi: 4051
Lokacija: Свет
Vučić: Strani faktor umešan, svi će oni da odgovaraju

http://www.politika.rs/sr/clanak/458059 ... odgovaraju



:D

_________________
Долетеће бели голуб, једне зоре ране...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 10 srp 2020, 06:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 sij 2020, 15:08
Postovi: 4051
Lokacija: Свет


Ovo kida! =))

_________________
Долетеће бели голуб, једне зоре ране...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 10 srp 2020, 07:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 21:04
Postovi: 5191
Robbie MO je napisao/la:
Da bi lakše pratio ovu nerazumljivu temu, mogu li se svi forumski Srbi izjasniti tko je za, a tko protiv Vucica?
:D

Hrvate bih zamolio da mi kazu koji su naši, a koji su njihovi? :D

Možda onda počnem imati neke početke razumijevanja o čemu je ovo sve. :zubati

Morate nam ovo nekako pojednostavniti.

Nema naših, svi su njihovi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 10 srp 2020, 07:45 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2020, 20:18
Postovi: 2340
podrinje je napisao/la:


Ovo kida! =))


"Prvo napravi facu k'o besan pas" :laugh

_________________
Pogled Joca Vujičića


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 10 srp 2020, 08:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Opaaaaa... tajna društva, Masoni, Iluminati, Maltežki vitezovi, ovo-ono:



Za vUÇKa su samo:

- penzosi
- uhlebi
- ljudi van Srbije koji gledaju kontrolisane medije.

U životu sam svašta čuo iz usta političara... shvatam da je neizostavno da će da lažu, uveličavaju svoja postignuća i ulepšavaju svoju vladavinu... ali mentalno silovanje pičkoustog prelazi sve pragove bola... :cursing

Evo vam samo par primera da vidite koji je to nivo vređanja inteligencije: "Imamo bolje autoputeve od Švajcarske!" :smajl049 , "Dinar je 2. najjača valuta na svetu!" :smajl052 , "Nemačka nam zavidi na razvoju privrede!" :smajl006 ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 10 srp 2020, 08:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 10043
Altomanović je napisao/la:
Znaci hoces jebene Zute nazad na vlast. Soros B team

Pišeš sa zagovornikom nata,dalje je sve jasno.

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 10 srp 2020, 09:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 sij 2020, 15:08
Postovi: 4051
Lokacija: Свет
Graničar18 je napisao/la:
Altomanović je napisao/la:
Znaci hoces jebene Zute nazad na vlast. Soros B team

Pišeš sa zagovornikom nata,dalje je sve jasno.


Mislim da grešiš, često vas nekolicina optužuje aleksija da je natovac, a čovek je iskreni monarhista i dobar Srbin.

_________________
Долетеће бели голуб, једне зоре ране...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 10 srp 2020, 10:17 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 01:28
Postovi: 5716
Lokacija: planina
ikmandvaradtist je napisao/la:
Za vUÇKa su samo:

- penzosi
- uhlebi
- ljudi van Srbije koji gledaju kontrolisane medije.


Znači Vučić je u Srbiji ono što je HDZ u Hrvatskoj.
Ne valja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 10 srp 2020, 10:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20861
Planina je napisao/la:
ikmandvaradtist je napisao/la:
Za vUÇKa su samo:

- penzosi
- uhlebi
- ljudi van Srbije koji gledaju kontrolisane medije.


Znači Vučić je u Srbiji ono što je HDZ u Hrvatskoj.
Ne valja.

HDZ na kvadrat i još bez opozicije, Srbi su u banani...

_________________
HZD-ovci : Potpisuj Anemija nek je ko Avlija

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 10 srp 2020, 10:41 
Offline

Pridružen/a: 28 svi 2020, 01:28
Postovi: 5716
Lokacija: planina
weasel je napisao/la:
Planina je napisao/la:

Znači Vučić je u Srbiji ono što je HDZ u Hrvatskoj.
Ne valja.

HDZ na kvadrat i još bez opozicije, Srbi su u banani...


Koliko sam pohvatao opozicija su im dokazani izdajnici/ ********/ četnici.
Stvarno ne valja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 10 srp 2020, 10:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10158
Lokacija: Banja Luka
aleksije radicevic je napisao/la:
Svarog je napisao/la:
Sve što si naveo , je nedorečeno i đuture . Što bi neki rekli , more da bidne , al ne mora da znači .
Ali rušiti vlast ( sa jedan posto stanovništva na ulici ) i još nemati bolju i korisniju , ili još tačnije , nikakvu spremnu alternativu , ne miriše mi na dobru namjeru .
Otprilike , skroz pojednostavljeno... ko kad baciš auto , loše ali u voznom stanju , i pođeš da kupiš bolje ... a nadaš se da ćeš naći pare za njega usput na CESTI .
Petooktobarski ''revolucionari'' su imali da isture makar Koštunicu , ovi danas ni to , još su gori .
Ovo je teški provizorijum. Dobro reče onaj moj drug, nema tu nikoga sa kapacitetom da bude presjednik kućnog savjeta neke zgrade.
Teško se ga nama , ako u Srbiji postane neki faktor, lik koji je po Sarajevu na prsima nosao sliku Jove Divjaka .


Pre ovog talasa protesta, rekao sam da će iz apatije da se izrodi tako nešto, a za dva dana desio se okidač i počelo je. Nisam pogrešio u prognozi.
Danas je opozicija saopštila da su režimski provokatori napali policiju i opozicione lidere a ne demonstranti, a ja sam to rekao dan ili dva pre, u trenutku kad se to upravo dešavalo. I rekao sam de će ih se pravi demonstranti lako rešiti, i to se desilo danas.
Nije lepo da se hvalim, ali znam situaciju, a ti proveri ovo što ti govorim, zapisano je na ranijim stranicama teme. Znam ko je ko, imam iskustvo sa sličnom bagrom, a informišem se iz mnogo izvora na dnevnom nivou. A navijam za srpsku stvar, nezavisnost RS, srpsko Kosovo i CG, za svakojak napredak Srpskih Zemalja.
Ti ustvari ne poznaješ stanje i imaš besmislene komentare. Jedino u čemu smo isti je možda u što navijamo za istu stvar, ali ti jednostavno ne poznaješ situaciju.
Aletrnativa Vučiću je nepostojanje Vučića. I to je već samo po sebi dobro, jer gore od ovoga ne može.
Da sam kao ti ili Vladica RUS, sad bih opravdavao Sergeja i to što je nosio majicu sa likom Jove Divjaka. Međutim, neću ga opravdavati. Sergej je kreten zbog toga i zbog drugih razloga, npr. zato što je izašao na Vučićeve izbore. Ali možemo da sebi postavimo ovakav zadatak: možemo li i kako da tog kretena iskoristimo da uradi nešto korisno za našu stvar, za ono za šta navijamo. Još uvek mislim da možemo da ga iskoristimo za rušenje ozbiljnjeg zla koje danas vlada Srbijom.


Da budem jasan do kraja , ja ne mislim da si čovjek bez patriotskog osjećaja u sebi , kao i manje više svi Srbi koji ovdje ''piskaraju''. Ponio si ga sa sobom i tamo gdje si .
Ali ovo što zagovaraš je čist avanturizam , kocka , sa malim šansama da dobijemo .
Kažeš.. ''možemo da sebi postavimo ovakav zadatak: možemo li i kako da tog kretena iskoristimo da uradi nešto korisno za našu stvar, za ono za šta navijamo. Još uvek mislim da možemo da ga iskoristimo za rušenje ozbiljnjeg zla koje danas vlada Srbijom''
...
KO , mi ? Ko ?
Daj pomeni nekog razumnog , da ga celivamo ...
Nekog uvjerljivog sa idejama , planom za Srbe i bolju Srbiju i sa dovoljno jakom , hajd da kažem tako , infrastukturom da ostvari tako nešto .

Bez toga , ovo je skidanje gaća i skakanje u koprive .
I znaš šta...kad god su Srbi tako radili , nisu dobro prošli . To je redovno bio dobar posao , poklon i velika sreća za naše neprijatelje .
Naročito smo najebavali mi Prječani .

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 10 srp 2020, 11:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 tra 2020, 14:23
Postovi: 3685
Lokacija: Clown World
Planina je napisao/la:
Znači Vučić je u Srbiji ono što je HDZ u Hrvatskoj.
Ne valja.


E, ne znam dal' taj HDZ zove ljude telefonom da pita jesu li glasali (za koga, zašto nisu i kada će), dolaze na vrata da vrše pritisak, prete otkazom socijale, otpuštanjem s posla, zapošljava najveće fušere i neznalice, itd, itd... :neznam

weasel je napisao/la:
HDZ na kvadrat i još bez opozicije, Srbi su u banani...


Ponekad se moram i sa tobom složiti, Freyu... mada, preciznije: "Srbija je u banani", ne Srbi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 10 srp 2020, 11:57 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30487
Ti grozni Srbi, uništili su Srbiju!

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 10 srp 2020, 12:08 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2019, 01:53
Postovi: 4146
aleksije radicevic je napisao/la:
Lutorčina je napisao/la:
Ko je po tebi alternativa Vučiću ? Ko bi mogao da ga zamjeni ? Ja ne vidim ni jednu ozbiljnu figuru u opoziciji.
Opozicija sva mi čudnovata Tadić sa nekoliko čudnih brakova iza sebe,sumnjive sexualne orjentacije,Vuk Jeremić,pardon Pozderac nikad nije povukao svoje veze u UN da neka zemlja povuče priznanje Kosova. Više je ko paun paradirao. Sergej Trifunović no comment. Povraća mi se kad ga vidim. Te onaj političar zaboravih mu ime u čijem je stanu preminuo neki mladić.
Sve nešto bizarno i izvitopereno.
Ako vama Vučić ne valja pošalji te ga nama,a mi vama Dodika da se trampimo. :zubati
Nikad više investicija i radnih mjesta niste imali do unazad 10 godina. Oporavio vam željezaru Smederevo,RTK Bor,brza pruga Beograd - Budimpešta. Doveo vam njemačke i italijanske investicije i opet niste zadovoljni. Šta reći ?


Jeremić, Lutovac, Đilas, Zelenović. Eto ljudi koje bi voleo da vidim umesto Vučića, a prihvatio bih kao privremeno rešenje svakog drugog ko bi omogućio poštene izbore na kojima bih mogao da glasam za ove.

Možda čak i "vojvodu" koji koliko danas reče da je Vučić kriv za sve loše u zemlji i da je aktuelni revolt naroda opravdan. I još kaže da je izborni proces bio neregularan. Ja mu na to mogu reći da može da prihvati samo da nam... zna se već šta. Sad se setio. Možda je i "vojvoda" danas postao soroševac. :D


Što se tiče Dodika, on je postigao čudo, s obzirom da je vezan okvirima BiH, oa ne može da sklapa poslove sa svetom bez da se odobrava na saveznom nivou, gde zavidni muslimani sve blokiraju.

Jeremić,Đilas :ucelo ekipa mutnija od Dunava. Najbolje bilo da se trampimo vama patriota Dodik nama izdajnik Vučić. Da hoće taj izdajnik doći u Republiku Srpsku i otvoriti jednu fabriku od hiljadu radnih mjesta spomenik bi mu napravili. Može on da sklapa poslove sa svijetom da zna i umije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 10 srp 2020, 12:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 10043
Naša Kvačica je napisao/la:
Ti grozni Srbi, uništili su Srbiju!

Srbija nikad nije bila normalna država i društvo,bez obzira ko bio na vlasti. Njima je nered,demonstracije,anarhija,paljenje kontenjera itd.u krvi. Sutra kad bi otišo Vučić,opet bi bili nezadovoljni i ludi. Takav je to mentalitet,nikad zadovoljni.

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 10 srp 2020, 12:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 sij 2020, 15:08
Postovi: 4051
Lokacija: Свет
Lutorčina je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:

Jeremić, Lutovac, Đilas, Zelenović. Eto ljudi koje bi voleo da vidim umesto Vučića, a prihvatio bih kao privremeno rešenje svakog drugog ko bi omogućio poštene izbore na kojima bih mogao da glasam za ove.

Možda čak i "vojvodu" koji koliko danas reče da je Vučić kriv za sve loše u zemlji i da je aktuelni revolt naroda opravdan. I još kaže da je izborni proces bio neregularan. Ja mu na to mogu reći da može da prihvati samo da nam... zna se već šta. Sad se setio. Možda je i "vojvoda" danas postao soroševac. :D


Što se tiče Dodika, on je postigao čudo, s obzirom da je vezan okvirima BiH, oa ne može da sklapa poslove sa svetom bez da se odobrava na saveznom nivou, gde zavidni muslimani sve blokiraju.

Jeremić,Đilas :ucelo ekipa mutnija od Dunava. Najbolje bilo da se trampimo vama patriota Dodik nama izdajnik Vučić. Da hoće taj izdajnik doći u Republiku Srpsku i otvoriti jednu fabriku od hiljadu radnih mjesta spomenik bi mu napravili. Može on da sklapa poslove sa svijetom da zna i umije.


Radio bi za manje od 300 evra mesečno? za te pare ima dosta prljavih i teški poslova na kojima možeš da se sjebeš ko džoger.

_________________
Долетеће бели голуб, једне зоре ране...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 10 srp 2020, 12:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2019, 22:54
Postovi: 5155
Lokacija: Memorandum 2.0
ikmandvaradtist je napisao/la:
Opaaaaa... tajna društva, Masoni, Iluminati, Maltežki vitezovi, ovo-ono:



Za vUÇKa su samo:

- penzosi
- uhlebi
- ljudi van Srbije koji gledaju kontrolisane medije.

U životu sam svašta čuo iz usta političara... shvatam da je neizostavno da će da lažu, uveličavaju svoja postignuća i ulepšavaju svoju vladavinu... ali mentalno silovanje pičkoustog prelazi sve pragove bola... :cursing

Evo vam samo par primera da vidite koji je to nivo vređanja inteligencije: "Imamo bolje autoputeve od Švajcarske!" :smajl049 , "Dinar je 2. najjača valuta na svetu!" :smajl052 , "Nemačka nam zavidi na razvoju privrede!" :smajl006 ...


A jel ti znas da koristis Gugl pa da otipkas te izjave, provjeris ko je izjavio, te tacnu verziju, prije nego sto povjerujes ?
Ili mozda namjerno izmisljas i siris neistine ?

"Dinar 2 valuta" to je napisano u Blumbergu, a u Srbiji je prenijela Jovanka Tabakovic. Evo ti originalan clanak"
https://www.bloomberg.com/news/articles ... ming-bonds

"Imamo autoputeve bolje od Svajcarske", a prava izjava " Autoputevi su ko Svajcarska". Ne vidim nista sporno u pravoj izjavi, jer se cesto za nesto sto je dobro kaze "ko Svajcarska".

"Nemacka nam zavidi", e tu ne mogu da pronadjem. Vjerovatno je izmisljena, nije Vucic toliko glup da to izjavi.

_________________
PuTiN jE mIsLiO uZeTi KiJeV za TrI dAnA!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 35515 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 889, 890, 891, 892, 893, 894, 895 ... 1421  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 118 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO