HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 24 tra 2024, 21:25.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 35515 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 919, 920, 921, 922, 923, 924, 925 ... 1421  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 20 stu 2020, 13:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Legionnaire je napisao/la:
joe enter je napisao/la:

Ljubiće ga preko maske jer se vladikama sinoć u snu javio sv.Lazar koji im je poručio: "Nosite maske jer neće biti Isusa da vas apostolske naslednike digne iz mrtvih". :zubati

Ali videćemo kako će se moja srpska pravoslavna braća sada nositi sa čuvenom pravoslavnom duhovnom frazom "sećanje na smrt".


Bas se duhovit, evo posrah se od smijeha.
Zasto se ne drzis svojih tema o lezbejkama, ********, incestima, feminizmu, transvestima itd ?

Gospodin Irinej zasluzuje veliko postovanje. Govorim kao Srbin ateist. Nek mu je laka crna zemlja.


Ja mu odajem veliko poštovanje taman toliko veliko koliko i zaslužuje , bar po mojim merilima , a tebi ako se ne sviđa moj respekt spram blagopočivšeg Irineja možeš me zaobići i onda svoje suze "ateističke" prolivati do mile volje za tog "velikog" čoveka i svetitelja.

Ovde inače se držim teme o pedofilima koju takođe volim obrađivati , jer SPC i njen blagopočivši vođa nije imao ništa protiv umirovljenih pedofiliskih vladika , eno ih uživaju u svojoj duhovnosti držeći distancu zbog korone zato što ih dečačići mogu zaraziti.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 20 stu 2020, 14:33 
Offline

Pridružen/a: 23 tra 2020, 05:03
Postovi: 1347
Vjecnaja pamjat

Drzao se junacki do kraja

_________________
S vjerom u Boga


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 20 stu 2020, 18:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27484
"Da Vlah ne zavlada" poslao sućut - jedna jedina rečenica. :zubati

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 20 stu 2020, 18:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2020, 21:28
Postovi: 3917
Lokacija: Nizza, Naissus,Nis
Vatikanska zavjera.

Prvo ode đed zamjenik, sad i Patrij Irinej šef.

Spremaju biskupa, tajkuna Grišu, za ekumenu.

_________________
Borac protiv ropstva i pampers pelena, koje poklanja AV, uz najjeftinije roblje

Na "sudaru" sa americkim ambasadorom Skotom https://www.youtube.com/watch?v=-FKa8RE6f-o&feature=emb_title


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 23 stu 2020, 10:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
aleksije radicevic je napisao/la:
bobanovski je napisao/la:
Sad mislim da si plaćen za ovo kao i Vlado za botovanje protiv Dodika i Srpske, N1 profesionalna :D

N1 ima isto vlasništvo, neki "Srbin" financiran zna se od koga. To je propagandni CNN za sirotinju sa Balkana kao i Al Jazeera, jedna i druga TV su tvornice fake news-a protiv Hrvata HRHB kakvog se nebi posramio ni Gebels.


Mislim da se prije radi o nesposobnosti nego profesionalnosti


Dobro, plaćeni su onda i oni Beograđani koji se juče zahvaljuju N1 jer jedino preko te televizije imaju saznanja o onome što se dešava u gradu.
Oni koji nemaju N1 nemaju pojma da su bili protesti u BG, osim ako ne prate vesti preko interneta.

Vreće novca mi stižu svaki dan. :cool

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 23 stu 2020, 11:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Svarog je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:

Pre ovog talasa protesta, rekao sam da će iz apatije da se izrodi tako nešto, a za dva dana desio se okidač i počelo je. Nisam pogrešio u prognozi.
Danas je opozicija saopštila da su režimski provokatori napali policiju i opozicione lidere a ne demonstranti, a ja sam to rekao dan ili dva pre, u trenutku kad se to upravo dešavalo. I rekao sam de će ih se pravi demonstranti lako rešiti, i to se desilo danas.
Nije lepo da se hvalim, ali znam situaciju, a ti proveri ovo što ti govorim, zapisano je na ranijim stranicama teme. Znam ko je ko, imam iskustvo sa sličnom bagrom, a informišem se iz mnogo izvora na dnevnom nivou. A navijam za srpsku stvar, nezavisnost RS, srpsko Kosovo i CG, za svakojak napredak Srpskih Zemalja.
Ti ustvari ne poznaješ stanje i imaš besmislene komentare. Jedino u čemu smo isti je možda u što navijamo za istu stvar, ali ti jednostavno ne poznaješ situaciju.
Aletrnativa Vučiću je nepostojanje Vučića. I to je već samo po sebi dobro, jer gore od ovoga ne može.
Da sam kao ti ili Vladica RUS, sad bih opravdavao Sergeja i to što je nosio majicu sa likom Jove Divjaka. Međutim, neću ga opravdavati. Sergej je kreten zbog toga i zbog drugih razloga, npr. zato što je izašao na Vučićeve izbore. Ali možemo da sebi postavimo ovakav zadatak: možemo li i kako da tog kretena iskoristimo da uradi nešto korisno za našu stvar, za ono za šta navijamo. Još uvek mislim da možemo da ga iskoristimo za rušenje ozbiljnjeg zla koje danas vlada Srbijom.


Da budem jasan do kraja , ja ne mislim da si čovjek bez patriotskog osjećaja u sebi , kao i manje više svi Srbi koji ovdje ''piskaraju''. Ponio si ga sa sobom i tamo gdje si .
Ali ovo što zagovaraš je čist avanturizam , kocka , sa malim šansama da dobijemo .
Kažeš.. ''možemo da sebi postavimo ovakav zadatak: možemo li i kako da tog kretena iskoristimo da uradi nešto korisno za našu stvar, za ono za šta navijamo. Još uvek mislim da možemo da ga iskoristimo za rušenje ozbiljnjeg zla koje danas vlada Srbijom''
...
KO , mi ? Ko ?
Daj pomeni nekog razumnog , da ga celivamo ...
Nekog uvjerljivog sa idejama , planom za Srbe i bolju Srbiju i sa dovoljno jakom , hajd da kažem tako , infrastukturom da ostvari tako nešto .

Bez toga , ovo je skidanje gaća i skakanje u koprive .
I znaš šta...kad god su Srbi tako radili , nisu dobro prošli . To je redovno bio dobar posao , poklon i velika sreća za naše neprijatelje .
Naročito smo najebavali mi Prječani .

Inače, ponekad i ja zagovaram stavove opozicije u Srbiji, a naročito kada su protesti u pitanju, ali moram biti i iskren i reći da je Vučić za Srbiju bolji od opozicije u Srbiji, pošto, evo jedan primjer, opozicija u Srbiji, svojom politikom bojkotovanja Vučića, samo šteti samoj sebi, umjesto da iskoristi prenos skupštine, za upoznavanje čitave nacije sa svojim stavovima, kao i generalno, trebaju da igraju proaktivnu ulogu, umjesto pasivne, koja samo dodatno urušava opoziciju u Srbiji.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 23 stu 2020, 19:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 stu 2014, 21:01
Postovi: 1588
BRUTALNI NEONACISTA IZ NJUJORKA UTOČIŠTE NAŠAO U SRBIJI U SAD mu se sudi zbog jezivih napada, a on sada svoje nasilne ideje ŠIRI U BEOGRADU i to nije sve
"Znači, ovde smo u Beogradu, znate, čistimo komšiluk", kaže tridesetogodišnji Robert Rundo, Njujorčanin koji, sudeći po objavama na društvenim mrežama i Jutjubu, poslednjih meseci boravi u srpskoj prestonici. Iako bi neko pomislio da se ovaj Amerikanac bavi ulepšavanjem nekog gradskog kvarta, istina je drugačija - Rundo "čisti" gradove od onih koji, po njegovim kriterijumima, nisu pripadnici nekakve "superrase". I sada živi u Srbiji.
slika

Ovaj ekstremista iz Njujorka je inače u Americi već osuđivan zbog nasilja i tamo ga čeka još jedan proces zbog ranijih nacionalističkih ispada, fizičkog obračuna sa neistomišljenicima i propagiranja neoanacističke ideologije, navodi istraživački portal "Bellingcat".


Ovaj sajt je mlađanog Runda nazvao "nasilnim supremacistom", uz opasku da je on i osnivač američkog ekstremnog desničarskog pokreta “Rise Above Movement”.

Rundo je možda po godinama mlad, ali iza sebe ima debeo kriminalni dosije.

Pripadnik bandi, osuđivan, neonacista...
Pre nego što je pre tri godine osnovao desničarski pokret, bio je deo brojnih bandi. Svojevremeno je osuđen na godinu i osam meseci zatvora zbog napada 2009. godine, kad je nožem izbo člana protivničke bande.

Protiv njega se u Americi trenutno vodi postupak zbog nacionalističkih ispada, fizičkog obračuna sa neistomišljenicima i propagiranja neoanacističke ideologije. Zbog toga je, inače, imao obavezu da se javi na saslušanje putem aplikacije Zoom 17. novembra, piše "Bellingcat".

Robert RundoFOTO: SCREENSHOT YOUTUBE / SCREENSHOT
Robert Rundo
Upravo ovaj nasilnik je, prema pisanju ovog portala, još od marta ove godine u Beogradu i ne samo to! On je, naime, u Srbiji čak i osnovao firmu, "desničarski modni brend". Samim tim Bruno sebi može da obezbedi prečicu do privremenog boravka u Srbiji do godinu dana, međutim nije poznato da li je to pravo iskoristio.

Pokazuje nacionalističke grafite
"Bellingcat” ukazuje i na fotografiju na kojoj Rundo prikazuje srpske nacionalističke grafite ukrašene keltskim krstom, poznatim simbolom bele supermacije. Ovaj simbol je, inače, zabranjen u Nemačkoj, Mađarskoj, Litvaniji, Poljskoj, Brazilu, Češkoj, Francuskoj, Izraelu...

- Znači, ovde smo u Beogradu, znate, čistimo kvart - kaže Rundo, dok pokazuje na ono što iza sebe naziva “prelepim umetničkim delima meštana“ a koje su ranije preuređivali lokalni antifašistički aktivisti.


Ovaj video je objavljen na Rundovom kanalu “Telegram” 8. novembra ove godine a ono što zapanjuje, piše portal, jeste lokacija - Beograd.

Takođe, ovaj sajt navodi da se u julu pojavio snimak gde se Rundo vidi na događaju koji je organizovala nacionalistička "Fondacija junak" iz Srbije. Na video snimku razvijen je natpis “Free RAM - Oslobodimo RAM”, sa pozivom da se oslobode pripadnici ove neonacističke grupe.
slika

Rundo je, navodi se, proveo veći deo 2020. na putovanju širom istočne Evrope, u Ukrajini, Mađarskoj, Bugarskoj i posebno Srbiji gde je, kako stvari stoje, odlučio da stvori bazu za sebe.

Da već neko vreme boravi u prestonici svedoči i video snimak na kome Rundo deli svoje misli iz kafića u glavnoj ulici u Beogradu - Knez Mihailovoj.

U novije vreme, međutim, Rundo je uglavnom bio suzdržan u tome da otvoreno otkrije svoju lokaciju, uprkos svom najnovijem video snimku.

"Operiše po Srbiji"
Izjavio da je napustio Srbiju, ali dovoljno je nagoveštaja iz Rundovih društvenih mreža i njegovih prijatelja i kolega koji su, čak i pre njegovog najnovijeg video snimka, jasno stavili do znanja da je još uvek u zemlji ili da slobodo ulazi i izlazi iz Srbije.

Na video snimku objavljenom 1. oktobra, Rundo se pojavljuje na jezeru sa planinama, brdima i stenskim formacijama u pozadini. U pitanju je, piše "portal, jezero Perućac u Srbiji.

FOTO: SCREENSHOT YOUTUBE / SCREENSHOT
"Operisao" je i po centru prestinice, pa je na svom kanalu "Telegram", objavio fotografiju nalepnice koja promiviše ekstremne desničarske stavove na autobuskoj stanici u centru Beograda.

- Nalepnica je i dalje na isom mestu - piše "Bellingcat".
https://www.blic.rs/vesti/politika/brut ... ih/pynbbx9

Spavate li mirno braćo Hrvati. :zubati

_________________
Република Српска & Herceg Bosna against Mordor.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 25 stu 2020, 19:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18585


=)) =)) O, bogo! :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 27 stu 2020, 18:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 sij 2020, 15:08
Postovi: 4051
Lokacija: Свет
Vladimir RUS je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:

Dobro, plaćeni su onda i oni Beograđani koji se juče zahvaljuju N1 jer jedino preko te televizije imaju saznanja o onome što se dešava u gradu.
Oni koji nemaju N1 nemaju pojma da su bili protesti u BG, osim ako ne prate vesti preko interneta.

Vreće novca mi stižu svaki dan. :cool


Značni nije pohlepa, nego manjak inteligencije karakterističan za tvoje podnevlje... Vlado sine, kaće utuviš u glavu da Srbija ne želi ovu kartonsku vlast, oročenu na 18 meseci?

_________________
Долетеће бели голуб, једне зоре ране...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 30 stu 2020, 08:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18585

https://www.youtube.com/watch?v=oE4-jpw ... MwBH8ur1Gc

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 03 pro 2020, 19:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
Dupli.

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 03 pro 2020, 19:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
Film „Dara iz Jasenovca” kandidovan i za Zlatni globus

https://www.danas.rs/kultura/film-dara- ... ni-globus/


Film „Dara iz Jasenovca”, srpski kandidat za Oskara, američki distributeri kandidovali su i za nagradu Zlatni globus, saopštio je danas producent filma Maksa Ćatović.

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 04 pro 2020, 16:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2018, 19:37
Postovi: 5633
Citat:
Opet grafitima oskrnavili Grobnicu narodnih heroja

slika

Grobnica narodnih heroja na Beogradskoj tvrđavi izgleda da je postala omiljena meta huligana koji su je po treći put u godini ižvrljali grafitima. Poslednji put se to dogodilo pre nekoliko dana kada su na belom mermeru ispod bista Đure Đakovića i Ivana Milutinovića ispisali uvredljivi plavi grafit „Titove ustaše” i nacrtali neki znak poput krsta sa četiri ocila.

Grafiti će, kako saznajemo u JP „Beogradska tvrđava”, uskoro biti uklonjeni, čim to vremenske prilike dopuste, a na čišćenju spomenika biće angažovane i gradske službe.

Grobnica narodnih heroja podignuta je 1948. godine. Poprsja Đure Đakovića (1886–1929), Ivana Milutinovića (1901–1944) i Ive Lole Ribara (1916–1943) delo su vajara Stevana Bodnarova iz 1949. godine. Tu je sahranjen i Moša Pijade 1957. godine, čija je bista rad vajara Slavoljuba Stankovića.

Odlukom Skupštine grada Beograda, Grobnica narodnih heroja proglašena je za spomenik kulture 1983. godine.

Javno preduzeće „Beogradska tvrđava” podseća da spomenici na Beogradskoj tvrđavi čuvaju sećanje na njenu dugu i burnu istoriju, koja mora biti sačuvana, i apeluje na sve posetioce da ne skrnave spomenike i ne uništavaju kulturno nasleđe grada Beograda, kojim se ponosimo u svetu.

Pre samo tri meseca, u noći između 15. i 16. septembra, huligani su crvenim sprejom takođe na belom granitu ispisali „Smrt komuni. Heroji sa košara nisu zaboravljeni”. Sličan natpis načinjen je i prošle godine, 10. decembra.

Tada je protiv N. N. počinioca bila podneta krivična prijava jer je ovo uništavanje kulturnog dobra, ali za to delo tada niko nije odgovarao, a nije ni za prošlo.
Ko su heroji

Đuro Đaković

Metalski radnik i revolucionar. Jedan od najistaknutijih boraca za radničku klasu Jugoslavije i prava obespravljenih. Zbog zastupanja siromašnih seljaka često je dolazio u sukob sa bogatim seljacima i trgovcima. Zbog svog komunističkog delovanja uhapšen je posle šestojanuarske diktature kralja Aleksandra. Žrtva je takozvanog belog terora. Ubijen je na granici Austrije 1929. godine u insceniranom begu. Njegovi posmrtni ostaci preneti su 1949. godine u grobnicu na Kalemegdanu.

Ivan Milutinović

Jugoslovenski komunista, revolucionar, učesnik narodnooslobadilačke borbe i narodni heroj. Poginuo je kod Višnjice 1944. godine prilikom eksplozije šlepa, koji je naleteo na neeksplodiranu nemačku minu. Bio je sahranjen na Novom groblju, ali je njegovo telo 1948. preneto u ovu grobnicu.

Ivo Lola Ribar

Jedan je od organizatora revolucionarnog pokreta u Jugoslaviji i narodni heroj. Poginuo je 1943. godine na Glamočkom polju prilikom napada na avion kojim je trebalo da poleti za Bari. Njegovi posmrtni ostaci prebačeni su u grobnicu 1948. godine.

Moša Pijade

Slikar, novinar, revolucionar, jedan od visokih državnih i partijskih funkcionera nekadašnje Jugoslavije, nosilac Ordena narodnog heroja. Umro je u Parizu 1957. prilikom povratka naše delegacije iz Londona i sahranjen na Beogradskoj tvrđavi.



Srbija (ponovo) skreće... po šumama i gorama, ĆETNICI poraženi i poniženi. Odbačena ideologija u Srbiji. Vučićevi mediji dominiraju ideološkim narativima bez ikakve oporbe. Na šta ste spali ljuti kudeljaši, na grafite u gluvo doba noći... :zubati

Glasujem za Vučka 2022. Ako mi do tada knjiški moljci ne ponište državljanstvo, a tražit ću.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 04 pro 2020, 17:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
buenos aires je napisao/la:
Srbija (ponovo) skreće... po šumama i gorama, ĆETNICI poraženi i poniženi.



Nisu Ćetnici nego Četnici..


Btw, šta je to sa vama Hrvatima i Bošnjacima, pa konstantno imate problem sa time, gde ide Č, gde ide Ć, gde DJ, gde DŽ.. itd..?


Moraćemo da dižemo Vuka iz groba, da vas opet nauči da pišete i čitate, ne vredi.
Očigledno se nije primio njegov lingvistički pelcer na vas iz prve ... :)

...

To me podseti sad na jednu susjedkinju od pre nekoliko godina..

Prilazi mi za šank, repetira pogled ka meni na "želim te" fazon, štiklira me svojim obrvama i kaže:

Momak, daj mi votku i molim te, stavi mi led u piČe..

I ajde, kako da je ne skineš posle..?  :)

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 04 pro 2020, 17:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18585
buenos aires je napisao/la:

Srbija (ponovo) skreće... po šumama i gorama, ĆETNICI poraženi i poniženi. Odbačena ideologija u Srbiji. Vučićevi mediji dominiraju ideološkim narativima bez ikakve oporbe. Na šta ste spali ljuti kudeljaši, na grafite u gluvo doba noći... :zubati

Glasujem za Vučka 2022. Ako mi do tada knjiški moljci ne ponište državljanstvo, a tražit ću.


Za vreme Vucicevog mandata, RTS je snimio i emitovao seriju "Ravna gora". Prvi put je delegacija Vojske Srbije otisla na Ravnu goru i odala postu djeneralu Mihailovicu! Izgradjen je spomenik u Pranjanima gde svake godine drzavna delegacija, kao i delegacije americke i drugih stranih ambasada odaju pocast Jugoslovenskoj vojsci djenerala Mihailovica!
Vucic je vrhunski kreten i gad, ali eto, ponesto i dobro da se desi za vreme njegove vlasti. No, ja opet apelujem na tebe da ne glasas za njega, nego za Narodnu stranku il Dveri! :D

Djeneral VS Simovic otpevao Vulinu na uvce cetnicku pesmu! :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 05 pro 2020, 00:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 05 pro 2020, 08:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 kol 2018, 19:37
Postovi: 5633
aleksije radicevic je napisao/la:
buenos aires je napisao/la:

Srbija (ponovo) skreće... po šumama i gorama, ĆETNICI poraženi i poniženi. Odbačena ideologija u Srbiji. Vučićevi mediji dominiraju ideološkim narativima bez ikakve oporbe. Na šta ste spali ljuti kudeljaši, na grafite u gluvo doba noći... :zubati

Glasujem za Vučka 2022. Ako mi do tada knjiški moljci ne ponište državljanstvo, a tražit ću.


Za vreme Vucicevog mandata, RTS je snimio i emitovao seriju "Ravna gora". Prvi put je delegacija Vojske Srbije otisla na Ravnu goru i odala postu djeneralu Mihailovicu! Izgradjen je spomenik u Pranjanima gde svake godine drzavna delegacija, kao i delegacije americke i drugih stranih ambasada odaju pocast Jugoslovenskoj vojsci djenerala Mihailovica!
Vucic je vrhunski kreten i gad, ali eto, ponesto i dobro da se desi za vreme njegove vlasti. No, ja opet apelujem na tebe da ne glasas za njega, nego za Narodnu stranku il Dveri! :D

Djeneral VS Simovic otpevao Vulinu na uvce cetnicku pesmu! :D


Po Beogradu svojim komunjarama na vlasti možete pjevati što vam je volja. Po Vukovaru, Prištini, Sarajevu, više nikada.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 05 pro 2020, 09:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
slika

Na mladim četicima Subotica ostaje. :palacgore1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 05 pro 2020, 09:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
buenos aires je napisao/la:
Po Beogradu svojim komunjarama na vlasti možete pjevati što vam je volja. Po Vukovaru, Prištini, Sarajevu, više nikada.



Ma kome je do pevanja po tim morbidnim zabitima?

Mi pevamo u Banja Luku, Podgoricu i Herceg Novi. :palacgore1

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 05 pro 2020, 11:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 tra 2018, 21:19
Postovi: 3578
Vujadin je napisao/la:
slika

Na mladim četicima Subotica ostaje. :palacgore1

Uh, koliko ih samo ima...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 05 pro 2020, 12:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 tra 2017, 21:00
Postovi: 3224
Vujadin je napisao/la:
slika

Na mladim četicima Subotica ostaje. :palacgore1


Srbija će dakle biti jedno veoma obrazovano i napredno društvo u budućnosti. Lider regiona. :palacgore1

_________________
5. avgust 1995. - Dan ujedinjenja Srbijanaca i Srba iz regiona.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 05 pro 2020, 12:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
aleksije radicevic je napisao/la:
Za vreme Vucicevog mandata, RTS je snimio i emitovao seriju "Ravna gora". Prvi put je delegacija Vojske Srbije otisla na Ravnu goru i odala postu djeneralu Mihailovicu! Izgradjen je spomenik u Pranjanima gde svake godine drzavna delegacija, kao i delegacije americke i drugih stranih ambasada odaju pocast Jugoslovenskoj vojsci djenerala Mihailovica!
Vucic je vrhunski kreten i gad, ali eto, ponesto i dobro da se desi za vreme njegove vlasti.



Da, dodao bih još i da se uveliko obnavlja stari Gorski aerodrom..

Biće to prelep funkcionalan aerodrom-muzej u obliku aviona.. :palacgore1

Draža bi bio ponosan na Gorski aerodrom: Sutra počinje gradnja

https://www.b92.net/biz/vesti/srbija.ph ... ersion=amp

Citat:
Čuveni Gorski aerodrom, koji su jedinice Draže Mihailovića sagradile 1944. godine u selu Pranjani uz pomoć meštana, odakle je u istorijskoj misiji Halijard spaseno više od 500 savezničkih pilota posle 75 godina uskoro će biti u funkciji.


:palacgore1 :zivili

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 05 pro 2020, 15:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
1986 je napisao/la:
Vujadin je napisao/la:
slika

Na mladim četicima Subotica ostaje. :palacgore1

Uh, koliko ih samo ima...


Dovoljno da buenos ajresi odluče da napuste Suboticu i Srbiju. :yes


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 05 pro 2020, 15:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Ovaj mali Vujadin je neki teški kompleksaš.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 05 pro 2020, 15:36 
Offline

Pridružen/a: 11 stu 2020, 14:46
Postovi: 325
Nabilo ga iz Krajine pa jedino što ume je da plače. :palacgore1


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 35515 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 919, 920, 921, 922, 923, 924, 925 ... 1421  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 64 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO