HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 18:04.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 35515 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 17 sij 2022, 08:37 
Offline

Pridružen/a: 26 pro 2021, 19:59
Postovi: 4514
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 17 sij 2022, 08:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lip 2021, 15:54
Postovi: 5615
Neka neko predje crvenom bojom sta je uradjeno do sada.

_________________
Srbija je vazda ratovala protiv najjacih imperija, Otomanska, Austro Ugarska, Hitlerova Nemacka, NATO pakt.


A njene komsije, najveca imperija protiv koje su ratovali, je Srbija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 17 sij 2022, 09:00 
Offline

Pridružen/a: 26 pro 2021, 19:59
Postovi: 4514
Pa do Pozege se zavrsava uskoro. Posle ide do Boljara. To je i najteza deonica, sve su brda i planine. Drago mi je za Ivanjicu, zato sto ce da prodise.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 17 sij 2022, 09:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 stu 2021, 14:33
Postovi: 2476
Makiš će da eskplodira Shahid, trebaš nabaviti stan tamo. Prave neku jeftiniju verziju Beograda na Vodi. Zato je tamo i prva stanica metroa i čuo si da se odande i krenulo sa radovima za metro.

Do 2030 imao bi metro od kuće do centra BG.

_________________
Jussijev 2 profil. Srbija broj 1 u regionu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 17 sij 2022, 09:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 stu 2021, 14:33
Postovi: 2476
Ili ranije čak, ne mogu da se setim sad roka za metro.

_________________
Jussijev 2 profil. Srbija broj 1 u regionu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 17 sij 2022, 09:02 
Offline

Pridružen/a: 26 pro 2021, 19:59
Postovi: 4514
Makis ce ti biti ko NBG svojevremeno, stanovi za bezbednjake :)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 17 sij 2022, 09:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 stu 2021, 14:33
Postovi: 2476
Tankosic je napisao/la:
Neka neko predje crvenom bojom sta je uradjeno do sada.


Do Požege puštaju za mesec-dva.

U CG od Smokovca do Mateseva puštaju do kraja godine.

_________________
Jussijev 2 profil. Srbija broj 1 u regionu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 17 sij 2022, 09:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 stu 2021, 14:33
Postovi: 2476
ShahidMaker je napisao/la:
Makis ce ti biti ko NBG svojevremeno, stanovi za bezbednjake :)


Ne znam šta će tamo stanica metroa, ja mislim da se pravi nešto veliko.

_________________
Jussijev 2 profil. Srbija broj 1 u regionu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 17 sij 2022, 09:21 
Offline

Pridružen/a: 26 pro 2021, 19:59
Postovi: 4514
Evo kako ce izgledati metro

slika

slika

slika

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 17 sij 2022, 09:44 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2021, 22:58
Postovi: 7447
Lokacija: Nizza, Naissus...
DzoniBG je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Daj tebra, u kom svemiru ti živiš? Čovek će da vlada dok ne umre ili dok mu ne dosadi. Prestani da se nadaš i gubiš živce posle svakih izbora, bezveze skraćuješ sebi život. Jebote, on je penzionerima prepolovio penzije, i svi penzioneri glasaju za njega. O čemu dalje da pričamo.

Sa ovakvom londonskom opozicijom, on je bukvalno nedodirljiv. A u aprilu ću i ja posle 12 godina da izađem na izbore. I gledaću za Vučića. A to ću uraditi jer ste me vi debili toliko iznervirali onim protestom protiv Rio Tinta.


Posle ovakvog fijaska, ja bi na tvom mestu bio bar malo suzdrzaniji...

Mi te iznervirali protestom, a ne Vucic koji javno govori da ce ponistiti ugovor sa Rio Tintom... :klanjam

Nema tu mnogo price, covek koji onako izgleda kao Vucic veceras, kao da su mu sve ladje potonule... vec 14 godina nije izgledao ovako snuzdeno i porazeno...

Londonska opozicija... misis na onome kome je savetnik Toni Bler... to je Londonska pozicija...

I jedni i drugi su pismo-glava 1 istog novčića. Penija.
Tako je svuda u okolici, nismo izuzetak.

Tko misli da smo neovisni, nas jedva 6.5 milijuna financijskih podrpanaca i demografskih bogalja je

N. A. I. V. A. N....

svi drugi su se izređali na vlasti redaljku Srbiji.

_________________
Propast najdugovecnije imperije (1123 god), Istocno Rimskog carstva
https://www.youtube.com/watch?v=yVa6GQVSaj0


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 17 sij 2022, 09:53 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2021, 22:58
Postovi: 7447
Lokacija: Nizza, Naissus...
Th1950 je napisao/la:
Yun Che je napisao/la:
Ja nisam glasao jer me zabole, ali da me nateraju glaso bi Za, jer je to preporucio Vucic, ja njemu verujem vise od svih.

botino .

Isti si laganini .

Pičkousti je na putu da proda vašu braću preko drine .

AV se malo pita, nije on kalibar za globalne igre granica.

DodiG svojim suludim AVANTURIZMOM, urušava RS.

Nestrpljenjem i željom da uđe u povjest...možda i tuđi igrač.

_________________
Propast najdugovecnije imperije (1123 god), Istocno Rimskog carstva
https://www.youtube.com/watch?v=yVa6GQVSaj0


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 17 sij 2022, 10:01 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2021, 22:58
Postovi: 7447
Lokacija: Nizza, Naissus...
Lucho je napisao/la:
Vidi Pazarce

slika
slika
slika

Đooomija stil. Napraviće AV širom Sandžaka đooomije.

Jače ih preko hodža trola no SDA i Bookir.

NE, glasovali Srbi manjinci....

AV novi Alah za Sandokane.

_________________
Propast najdugovecnije imperije (1123 god), Istocno Rimskog carstva
https://www.youtube.com/watch?v=yVa6GQVSaj0


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 17 sij 2022, 10:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 kol 2014, 01:08
Postovi: 731
na jednom perecijanskom općilištu sam upoznao lika iz mirijeva. sasvim ok momak, no nebitno za ovu priču, već ostali beograđani su ga zayebavali da je ljakse. s druge strane sam za određeni 'krug dvojke' stekao dojam nekakva antisrpskog snobovskog kvarta, što li je već.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 17 sij 2022, 10:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 stu 2021, 14:33
Postovi: 2476
jeremy10 je napisao/la:
na jednom perecijanskom općilištu sam upoznao lika iz mirijeva. sasvim ok momak, no nebitno za ovu priču, već ostali beograđani su ga zayebavali da je ljakse. s druge strane sam za određeni 'krug dvojke' stekao dojam nekakva antisrpskog snobovskog kvarta, što li je već.


Pomrli su svi autosovinisti iz Kruga Dvojke, sada Vucic i tamo pomete svaki put.

_________________
Jussijev 2 profil. Srbija broj 1 u regionu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 17 sij 2022, 10:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lip 2021, 15:54
Postovi: 5615
jeremy10 je napisao/la:
na jednom perecijanskom općilištu sam upoznao lika iz mirijeva. sasvim ok momak, no nebitno za ovu priču, već ostali beograđani su ga zayebavali da je ljakse. s druge strane sam za određeni 'krug dvojke' stekao dojam nekakva antisrpskog snobovskog kvarta, što li je već.


Ljudi iz "Kruga dvojke" koji nisu isli u osnovnu skolu u tom krugu dvojke cine 90% pripadnika tog autosovinistickog antisrpskog pogleda.

90% su iz provincije, koji dolaskom u Beograd proradi kompleks malogradjanstine, i u tome je sva sustina.

Ljudi koji su isli u osnovnu skolu u krugu dvojke, i odrasli na tim ulicama, su lokalno snobovi (svaki Srbin je), ali su svi Srbi, i to sa jakim uporistima.

Tako ti recimo 95% Beogradskog Sindikata cine momci iz istog kruga dvojke, ali jbg oni su tu odrasli i isli u skolu, nisu dosli iz Pazara ili drugih vukojebina da glume "gradjane" po Beogradu.


Ostalih 10% su unuci komunizma, mesani brakovi, ostareli Jugopatofoilicari itd.

_________________
Srbija je vazda ratovala protiv najjacih imperija, Otomanska, Austro Ugarska, Hitlerova Nemacka, NATO pakt.


A njene komsije, najveca imperija protiv koje su ratovali, je Srbija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 17 sij 2022, 10:37 
Offline

Pridružen/a: 26 pro 2021, 19:59
Postovi: 4514
krug dvojke je linija 2 tramvaja GSP-a


slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 17 sij 2022, 10:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
A šta je krug dojke?

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 17 sij 2022, 11:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
jeremy10 je napisao/la:
na jednom perecijanskom općilištu sam upoznao lika iz mirijeva. sasvim ok momak, no nebitno za ovu priču, već ostali beograđani su ga zayebavali da je ljakse. s druge strane sam za određeni 'krug dvojke' stekao dojam nekakva antisrpskog snobovskog kvarta, što li je već.

Krug dvojke je centar grada. I to su stereotipi. 99% ljudi koji žive tamo su normalni.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 17 sij 2022, 11:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
Krug dvojke je kao Cetinje.

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 17 sij 2022, 11:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
Ja se stalno krećem u krugu trojke.

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 17 sij 2022, 11:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 17:54
Postovi: 13159
Tankosic je napisao/la:
jeremy10 je napisao/la:
na jednom perecijanskom općilištu sam upoznao lika iz mirijeva. sasvim ok momak, no nebitno za ovu priču, već ostali beograđani su ga zayebavali da je ljakse. s druge strane sam za određeni 'krug dvojke' stekao dojam nekakva antisrpskog snobovskog kvarta, što li je već.


Ljudi iz "Kruga dvojke" koji nisu isli u osnovnu skolu u tom krugu dvojke cine 90% pripadnika tog autosovinistickog antisrpskog pogleda.

90% su iz provincije, koji dolaskom u Beograd proradi kompleks malogradjanstine, i u tome je sva sustina.

Ljudi koji su isli u osnovnu skolu u krugu dvojke, i odrasli na tim ulicama, su lokalno snobovi (svaki Srbin je), ali su svi Srbi, i to sa jakim uporistima.

Tako ti recimo 95% Beogradskog Sindikata cine momci iz istog kruga dvojke, ali jbg oni su tu odrasli i isli u skolu, nisu dosli iz Pazara ili drugih vukojebina da glume "gradjane" po Beogradu.


Ostalih 10% su unuci komunizma, mesani brakovi, ostareli Jugopatofoilicari itd.


Ima tu istine, ali slika je ipak sarenija...

Moj pradeda kao oficir, posle general je kupio parcelu i sazidao kucu na Vracaru posle ww1, to je Crveni Krst, to je tad bila teska periferija, od ulice Vojislava Ilica su bili kukuruzi, zadnja nemacka bomba kad je bilo bombardovanje 6. aprila je pala kod Radnickog, bas kod kuce u kojoj se rodio i odrastao Duda Ivkovic... i njegov brat Piva...

Sa Krsta su jos Dragan Nikolic, pa Bata Zivotinja, ziveo je u ulici ispod Sportskog centra Vracar... sad je to jedan od najelitnijih delova grada, sa Beogradskim dramskim pozoristem, i cenom kvadrata koja je skocila do neba... Vulin je npr kupio tu fancy stan, od love koja mu je poslala "tetka iz Kanade"...

Sto se tice svetonazora... malo je tu bilo komunista... Bata Zivotinja npr... komunjare su punile prednji deo Vracara, vile oko Krunske, sam centar grada...a najvise Novi Beograd, gde su se doseljavale oficircine, panduri, i kadar partije...

Dosta je to sve sad izmenjeno i promesano, doselilo se dosta ljudi sa strane, ali generalno, stari beogradjani su bili antikomunisti, liberalnijih shvatanja... nisu nacionalisti sa dna kace, ali su patriote...

Kad cujem da je krug dvojke izdajnicki.... neki kao gradjanisti... to je fals... najvece komunjare su ustvari doseljenici iz Hrvatske, Bosne... oni koji su se kleli u Tita... oni se danas po istom sablonu kunu u Vucica, to je taj mentalitet, daj nam samo vodju, a mi cemo da sledimo...

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 17 sij 2022, 11:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 17:54
Postovi: 13159
slika

Evo mog pradede... poreklom Hercegovac...

Prosao je oba Balkanska rata, i ceo ww1...prosao je Albaniju i Solunski front...

1922. godine kralj ga salje u Francusku, tamo zavrsava generalsku skolu, vraca se u zemlju, postaje general... posle toga komandant garnizona u Slavonskom brodu...

Vraca se u Beograd, i umire iznenada 1939. godine od srcke... nije docekao ww2... na srecu, kao poznatog antikomunistu i francuskog djaka ubili bi ga ili Nemci, ili komunisti...

Kakvo ordenje ima, i zahvalnicu direktno od kralja... to se cuva kao zlato...

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 17 sij 2022, 11:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 00:05
Postovi: 13352
Najveća antišovinistička *** su gubitnici Osme sednice. Od komunjara sa dna kace postadoše ovejani liberali i građanisti.
Svaki nacionalizam može, samo ne srpski. Oni su za celovitu BiH a protiv RS i za samoposipanje pepelom po glavi uopšte.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 17 sij 2022, 12:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 00:05
Postovi: 13352
DzoniBG je napisao/la:
slika

Evo mog pradede... poreklom Hercegovac...

Prosao je oba Balkanska rata, i ceo ww1...prosao je Albaniju i Solunski front...

1922. godine kralj ga salje u Francusku, tamo zavrsava generalsku skolu, vraca se u zemlju, postaje general... posle toga komandant garnizona u Slavonskom brodu...

Vraca se u Beograd, i umire iznenada 1939. godine od srcke... nije docekao ww2... na srecu, kao poznatog antikomunistu i francuskog djaka ubili bi ga ili Nemci, ili komunisti...

Kakvo ordenje ima, i zahvalnicu direktno od kralja... to se cuva kao zlato...


Svaka čast za pradedu, odlična slika.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 17 sij 2022, 12:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 17:54
Postovi: 13159
teranova je napisao/la:
Najveća antišovinistička *** su gubitnici Osme sednice. Od komunjara sa dna kace postadoše ovejani liberali i građanisti.
Svaki nacionalizam može, samo ne srpski. Oni su za celovitu BiH a protiv RS i za samoposipanje pepelom po glavi uopšte.


To je posle... pocinje od pocetka 70-ih, satro liberalnija struja u partiji, Latinka Perovic npr...oni su popusili kao kontrateza gusenju hrvatskog proljeca, koji je bio nacionalni pokret hrvatskih komunista, a ovi su kao bili liberali...koji nikad nisu smeli direktno Tita da optuze...

Osma sednica je bitka unutar srpske komunisticke partije... borba kumova, Stambolic je i progurao Milosevica do vrha...

Jedan deo komunista je perforirao u teske nacionaliste, tipa Seselj i Draskovic(opet dva kuma), pa Dobrica Cosic... a drugi su presli u antisrbe...i jedni i drugi su teska *** od ljudi...

Komunizam je devastirao pravu srpsku elitu... ovo sto je izniklo iz komunisticke partije, to je go sljam...

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 35515 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 1149, 1150, 1151, 1152, 1153, 1154, 1155 ... 1421  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 87 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO