HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 17:39.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 102 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Grand duel - partizani vs. cetnici
PostPostano: 30 ruj 2009, 19:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 10:27
Postovi: 1975
Lokacija: Tel Aviv
Dinara je napisao/la:
Još samo da kažu da su Užičku republiku osnovali četnici. :sega


Ma joj Dinara napisao sam sve to na prvoj ili drugoj stranici i sad on nama opet ide prepričavati nastanak Užičke republike koju je osnovao Hrvat Josip Broz od tolike silne srpske hrabrosti, čojstva i junaka. Nitko više ne puši srpski antifašizam, to je passe i vidjeli smo reprizu 90-tih od silnih genocida, kršenja Ženevskih konvencija kakve Europa nije vidjela nakon WW2, ekocida, kulturocida, i svih najgorih -cida koji postoje. Ali ne, i opet se vade na te mitološke 40-te a i tamo ih Hrvat zajebo :zubati

_________________
slika

Broj forumaša na ignore : 5


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grand duel - partizani vs. cetnici
PostPostano: 30 ruj 2009, 19:04 
Offline

Pridružen/a: 23 ruj 2009, 13:29
Postovi: 462
Ernani je napisao/la:
STEFAN_DUSAN_SILNI je napisao/la:
A vaše je?????
Pa Titu podignite najveći spomenik na BALKANU, a mi da spalimo kuću cveća. Koja je najneprirodnija država u Evropi po pitanju granica???
Konavle, Dubrovnik, Istra, Hrvatski???? Da zahvaljujući Srbima.


:sega :sega Joj opet teorije koje su vreća mekinja, pa statistike same kažu da je najviše Hrvata bilo u partizanskom i NOB pokretu, sve su nama Srbi dali i osigurali a ogulili nam kožu u toj Jugoslaviji. Pa vidili smo koja je najneprirodnija i koja je izgubila zasad 13 % teritorije na kojoj nema ni 2 % Srba i u kojoj postoji još nekoliko žarišta :zubati

Mišo poslušaj ti mene mladog čovjeka, nije ovo za tebe, staro si ti vlašče, previše si nervozan, hvata te muška menopauza i kriza srednjih godina, vrati se kad te prođe drugi pubertet i razgovaraj smirenije i normalnije, što si stalno nervozan. A Bože sačuvaj nervozna vlaha. :kava

7 sekretara skoja, Franjo i Boris :sega :sega :sega
Pa sve go ustaša, o čemu ti pišeš???'
Samo je u Srbiji važilo za jednog Nemca sto Srba!!!
Kragujevac???? I decu su streljali, Kraljevo??? Koliko hiljada rodoljuba????
Ali kome pisati? Šta ti znaš o tome? Kad si bio tamo?
Srbija je iznela teret Jugoslavije na svojim žrtvama, kamo sreće da nije. Boleo bi me baš čija je Istra, a moji preci ne bi vikali :Trst je naš. I to iz VOJVODINE!!!
Fuck jou!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grand duel - partizani vs. cetnici
PostPostano: 30 ruj 2009, 19:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 10:27
Postovi: 1975
Lokacija: Tel Aviv
Kod njih je stalno prisutno to bunilo i samozavaravanje da su netko i nešto, konstantno se proteže taj barbarizam, hajdučija i divljaštvo otkad su naselili Balkan. Grci sami pišu o njihovom dolasku da nisu vidjeli većih divljaka, pa onda turski vazalski odnosi, pa Nedićeva Srbija. Kontinuitet nerazuma je tu i najbolje se odmaknuti što dalje, ograditi zidom višljim nego na Zapadnoj obali i naći ogroman poklopac od srbina Zeptera i dobro poklopit neka se dinstaju nekih 200,300 godina.

_________________
slika

Broj forumaša na ignore : 5


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grand duel - partizani vs. cetnici
PostPostano: 30 ruj 2009, 19:09 
Offline

Pridružen/a: 23 ruj 2009, 13:29
Postovi: 462
Dinara je napisao/la:
Još samo da kažu da su Užičku republiku osnovali četnici. :sega

Budi sigurna da vi niste, jebali te četnici, moj deda je streljan sa trideset godina u Kraljevu 14. 10. 1941. Za koji dan je memorijalni skup,i svake godine sam tamo. A vi ste pevali Danke Dojčland!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grand duel - partizani vs. cetnici
PostPostano: 30 ruj 2009, 19:11 
Offline

Pridružen/a: 10 ruj 2009, 00:56
Postovi: 193
STEFAN_DUSAN_SILNI je napisao/la:
Dinara je napisao/la:
Još samo da kažu da su Užičku republiku osnovali četnici. :sega

Budi sigurna da vi niste, jebali te četnici, moj deda je streljan sa trideset godina u Kraljevu 14. 10. 1941. Za koji dan je memorijalni skup,i svake godine sam tamo. A vi ste pevali Danke Dojčland!!!!

1.Ja sam muško.
2. Osnovali su je partizani, valjda. :neznam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grand duel - partizani vs. cetnici
PostPostano: 30 ruj 2009, 19:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 10:27
Postovi: 1975
Lokacija: Tel Aviv
STEFAN_DUSAN_SILNI je napisao/la:
7 sekretara skoja, Franjo i Boris :sega :sega :sega
Pa sve go ustaša, o čemu ti pišeš???'
Samo je u Srbiji važilo za jednog Nemca sto Srba!!!
Kragujevac???? I decu su streljali, Kraljevo??? Koliko hiljada rodoljuba????
Ali kome pisati? Šta ti znaš o tome? Kad si bio tamo?
Srbija je iznela teret Jugoslavije na svojim žrtvama, kamo sreće da nije. Boleo bi me baš čija je Istra, a moji preci ne bi vikali :Trst je naš. I to iz VOJVODINE!!!
Fuck jou!!!


:sega :sega :sega

Joj. Pa što ti potomak ne obrani Kosovo kad si ostao sam bez Juge, nego si u ono vrijeme slao naše pretke da tuku druge narode a vi se smijali i gledali. Jbg sad svako sam sebi i najbolje, a vi ako ste niste snašli nakon 20 godina raspada i državu ste preimenovali tek prije 2,3 godine, to ipak govori da ste živjeli u nadi da će vam se ostali vratiti ali ništa i da vam je srpstvo vrijedilo manje nego kila jabuka. Čuj F*** jou napisa, pravi peksinaš i prostak. :kava

_________________
slika

Broj forumaša na ignore : 5


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grand duel - partizani vs. cetnici
PostPostano: 30 ruj 2009, 19:13 
Offline

Pridružen/a: 23 ruj 2009, 13:29
Postovi: 462
Ernani je napisao/la:
Kod njih je stalno prisutno to bunilo i samozavaravanje da su netko i nešto, konstantno se proteže taj barbarizam, hajdučija i divljaštvo otkad su naselili Balkan. Grci sami pišu o njihovom dolasku da nisu vidjeli većih divljaka, pa onda turski vazalski odnosi, pa Nedićeva Srbija. Kontinuitet nerazuma je tu i najbolje se odmaknuti što dalje, ograditi zidom višljim nego na Zapadnoj obali i naći ogroman poklopac od srbina Zeptera i dobro poklopit neka se dinstaju nekih 200,300 godina.

E sad ću popušiti ban ali ecvo ti

Ustaška zverstva nad srpskom nejači u NDH >>Da se ne zaboravi!!!<<




Mada su Nemci već godinama držali koncentracione logore, oni su se ipak zgrozili veličinom hrvatskog zločina nad Srbima. U obilasku logora Jasenovac, nemački oficiri su svi do jednog povraćali, zbog ustaških varvarskih zločina koje su tamo zatekli i smrada i nehigijene koja je tamo vladala a na koju se ustaše nisu obazirale, naprotiv oni su u tome uživali. Zato je Hitler 23. septembra 1941. godine pozvao na raport hrvatskog poglavnika Antu Pavelića. Vodjenje hrvatskog slučaja Hitler je poverio Hajnrihu Himleru, a ovaj generalu Aleksanderu Leru, nemačkom komandantu Jugoistoka Evrope. Izveštaj za Hitlera bio je spremljen već 1. oktobra. Posle Lerovog izveštaja, najveći deo hrvatske vojske stavljen je pod nemačku komandu. General Ler je i dalje zahtevao uklanjanje Pavelića i postavljanje Mačekovih ljudi na njegovo mesto. Povodom tog Lerovog zahteva, Glajz fon Horstenau – Hitlerov izaslanik u Zagrebu, šalje izveštaj u kome daje sledeću ocenu NDH:
"Kad general pukovnik Ler, na prvom mestu, insistira na likvidaciji ustaškog ćumeza, on stavlja svoju ruku na inficiranu ranu hrvatskog državnog tela. Od početka rdjavo osnovan ustaški režim, sa svojom ludom politikom genocida i svojim kriminalom, postao je simbol ove ružne države."

Kada je Hitlerov specijalni opunomoćenik za Balkan, dr Herman Nojbaher, 1943. godine počeo intenzivnije da se bavi srpskim pitanjem, najpre je pokušao da stane na kraj hrvatskim zločinima. U svojim memoarima, za hrvatski pokolj Srba Nojbaher kaže:
"Pokolj Srba od strane Hrvata spada u najsvirepije akcije masovnog ubistva cele svetske istorije. Doživeo sam da mi se ustaške vodje hvale kako su zaklali milion Srba, uključujući tu i odojčad, decu, žene i starce."
Prema izveštajima kojima je raspolagao, Nojbaher je broj zaklanih bez odbrane procenjivao na 750.000.

I poznata italijanska dokumenta ne govore ništa bolje o Paveliću i njegovoj državi: "Vidim Pavelića, okruženog njegovim banditima", zabeležio je u svom dnevniku, 25.aprila 1941. godine, italijanski ministar inostranih poslova grof Galeaco Ćano.
Italijani su se zgražavali nad hrvatskim zločinima u Drugom svetskom ratu, ostavljajući o tome nemali broj dokumenata. Medju najpotresnija italijanska dokumenta o hrvatskom genocidu nad Srbima spada pismo generala Aleksandra Luzana Musoliniju. Evo tog pisma:

"Duče! Moja bezgranična odanost prema Vama mi, nadam se, daje za pravo da, u nečemu, odstupim od strogog vojničkog protokola. Zato i žurim da Vam opišem jedan dogadjaj kojemu sam, unazad tri sedmice, lično prisustvovao.
Obilazeći sreska mesta Stolac, Čapljinu i Ljubinje (izmedju 60 i 130 km severno od Dubrovnika) – saznam od naših obaveštajnih oficira da su Pavelićeve ustaše, prethodnog dana, počinile neki zločin u jednom selu (Prebilovci), i da će, kada se to pročuje, okolni Srbi ponovo da se uznemire.
Nedostaju mi reči da opišem ono što sam tamo zatekao. U velikoj školskoj učionici, zatekao sam zaklanu učiteljicu i 120 njenih učenika! Nijedno dete nije bilo starije od 12 godina! Zločin je neumesna i nevina reč – to je prevazilazilo svako ludilo! Mnogima su odsekli glave i poredjali ih po djačkim klupama. Iz rasporenih utroba ustaše su izvukle creva i, kao novogodišnje vrpce, rastegli ih ispod plafona i ekserima ukucali u zidove! Roj muva i nesnošljiv smrad nisu dozvoljavali da se tu duže zadržimo. Primetio sam načeti džak soli u ćošku i zgranuto ustanovio da su ih klali polako, soleći im vratove! I taman kad smo odlazili, u zadnjoj klupi se začulo dečje krkljanje. Pošaljem dvojicu vojnika da vide šta je. Izneli su jednog djaka, još je bio u životu, disao je sa napola presečenim grkljanom! Svojim kolima odvezem to jadno dete u našu vojnu bolnicu, povratimo ga svesti i od njega saznamo punu istinu o tragediji.
Zločinci su najpre, na smenu, silovali učiteljicu Srpkinju (ime joj je Stana Arnautović) i onda je, pred decom ubili. Silovali su i devojčice od osam godina. Za sve to vreme, pevao je silom dovedeni orkestar cigana i udarao u tambure!
Na večnu sramotu naše, rimske crkve – i jedan božji čovek, jedan župnik, u svemu tome je učestvovao! Dečak koga smo spasili, brzo se oporavio. I čim je rana zarasla, našom nepažnjom pobegao je iz bolnice i otišao u svoje selo, da traži rodbinu. Poslali smo patrolu za njim, ali uzalud; našli su ga na pragu kuće zaklanog! Od hiljadu i nešto duša, u selu više nema nikoga! Istoga dana (to smo otkrili kasnije) kad je izvršen zločin u školi, ustaše su pohvatale još 700 stanovnika sela Prebilovci i sve ih bacili u jamu ili na životinjski način na putu do jame pobili. Spasilo se samo oko 300 muškaraca: jedino je njima uspelo da probiju ustaški obruč oko sela i da pobegnu u planinu! Tih 300 preživelih jače je od najelitnije Pavelićeve divizije. Sve što su imali da izgube, oni su izgubili! Decu, žene, majke, sestre, kuće, imovinu. Čak su i straha od smrti oslobodjeni. Smisao njihovog života je jedino u osveti, u strašnoj osveti njih je, u neku ruku i stid što su preživeli! A takvih sela, kao što su Prebilovci, puna je Hercegovina, Bosna, Lika, Dalmacija.
Pokolji Srba su dostigli takve razmere da su, u tim krajevima, zagadjeni i mnogi vodeni izvori. Iz jednog vrela u Popovom Polju, nedaleko od jame u koju je bačeno 4.000 Srba, izbijala je crvenkasta voda, lično sam se u to uverio! Na savest Italije i naše kulture pašće neizbrisiva mrlja, ako se, dok je vreme, ne distanciramo od ustaša i ne sprečimo da se nama pripiše da podržavamo bezumlje!"


Sam Musolini govorio je o apsurdnoj nameri hrvatske vlade da uništi srpsku manjinu, kao i o tome da je reč o narodu (Srbima) koji vekovima živi na ovim prostorima.

Italijanski pisac Malaparte u svojoj čuvenoj knjizi "Kaputt", u poglavlju pod naslovom "Kotarica ostriga", piše o kotarici punoj očiju srpske dece, koju je šef hrvatske države Ante Pavelić držao na svom radnom stolu prilikom susreta sa Malaparteom. Zgranutom Malaparteu, koji je pomislio da su u kotarici ostrige, Pavelić je objasnio da su izvadjene dečje oči poklon njegovih "hrabrih ustaša".

Italijanski istoričar Marko Aurelio Riveli citira brojna italijanska dokumenta u vezi ovog genocida neverovatnih razmera. Tako je pukovnik Đuzepe Anđelini, komandant jednog puka divizije "Kralj", zapisao:
"Na hiljade Srba behu oslepljeni i zverski mučeni, čitave porodice su masakrirane bez ikakvog obzira na pol i dob. Organizatori i izvršioci često su slavili klanje veselo se časteći, kao kad su avgusta 1941. proslavili ubistvo sina direktora srednje škole u Gospiću koji je bio njihova hiljadita žrtva."

Jednom prilikom je Dunavom iz NDH u Srbiju stiglo bure, na buretu je pisalo "Srbi evo vam za pihtije", a u buretu dečje odsečene glave, nijedno dete nije bilo starije od 7 godina.

Nemački, Italijanski i Britanski izvori slažu se da su do kraja rata Hrvati ubili izmedju 750.000 i milion Srba, uglavnom staraca, žena i dece.


Krajiški Srbi započeli su borbu za opstanak 26. jula 1941. godine. Vođe ustanka u Srpskoj Krajini bili su sveštenik a potom vojvoda Momčilo Đujić, Mirko Marić, poručnik Mićo Lukić, Nikola Drča, Jovo Bogunović, major Boško Rašeta, poručnici Milan Starčević i Stojan Matić, i drugi. Do polovine avgusta ustanici su oslobodili najveći deo Krajine. Ustaška protivofanziva, započeta 16. avgusta, završila se potpunim neuspehom. U odsudnoj bici kod Kulen Vakufa, 19. avgusta, ustaška divizija imala je 365 poginulih, 190 ranjenih i 608 zarobljenih, dok su istovremeno poginula samo tri četnika: Nikola Ljiljak, Milo Obradović i Nikola Đoković (Slava im!) U neverovatnoj pobedi protiv odlično opremljenih ustaša, Krajišnici su došli do bogatog ratnog plena: preko 1.000 pušaka, 17 puškomitraljeza, itd. Zarobljene ustaše pustili su kućama. (teška greška!)

Posle ovoga, Pavelić je naredio istragu o uzrocima velikih ustaških poraza, koju je vodio podmaršal Lakša. "Ustaše po ustaškim jedinicama su posve slabo vojnički izobraženi, skloni pljačkanju i ubijanju izvan okvira borbe, veoma su podložni panici i širenju alarmantnih vijesti", izvestio je potom Lakša svog poglavnika.

U noći između 26. i 27. jula kuriri su vest o početku ustanka raznosili kroz Liku, Zapadnu Bosnu i Dalmaciju. Sutradan , 27. jula, proglašen je ustanak Srba Krajine protiv ustaša. Toga istog dana, u svetu nedelju, Srbi iz okoline Srba, ozlojeđeni užasnim pokoljima, naoružani kosama, sekirama, vilama, srpovima, pijucima i batinama, i samo po kojom puškom, krenuli su na ustaše u Srbu. Organizatori napada na ustaše, prema tome i vođe, bili su Miloš Torbica, Dane Kalinić i Pero Rajak. Prvi je bio beležnik, a druga dvojica žandarmerijski narednici.

Nemački Vojni zapovednik Srbije opisao je februara 1943. srpski narod kao "čvrst i nepokolebljiv, od svih balkanskih naroda najsposobniji", a za Srpkinje je rekao da su "ponosite i nepristupačne". Oficiri komande Jugoistoka stalno su govorili kako su "Srbi najizvanredniji i najdarovitiji element na Balkanu".
__________________
'Рани сина па шаљи у војску, Србија се умирити не може!

Треба служити части и имену – нека буде борба непрестана!
Бели орао is offline Reply With Quote



ČISTO DA NAPRAVIMO RAZLIKU


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grand duel - partizani vs. cetnici
PostPostano: 30 ruj 2009, 19:15 
Offline

Pridružen/a: 23 ruj 2009, 13:29
Postovi: 462
Dinara je napisao/la:
STEFAN_DUSAN_SILNI je napisao/la:
Budi sigurna da vi niste, jebali te četnici, moj deda je streljan sa trideset godina u Kraljevu 14. 10. 1941. Za koji dan je memorijalni skup,i svake godine sam tamo. A vi ste pevali Danke Dojčland!!!!

1.Ja sam muško.
2. Osnovali su je partizani, valjda. :neznam

Da ali iz kog kraja???
da nije bilo tamo Hrvata???


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grand duel - partizani vs. cetnici
PostPostano: 30 ruj 2009, 19:16 
Offline

Pridružen/a: 10 ruj 2009, 00:56
Postovi: 193
Srbi su jedini narod na svijetu koji je tugovao kada je dobio samostalnost 2006., sopstvenu zastavu, grb To mnogo govori koliko vole sopstvenu zemlju... Njima je slađi tuđi goli kamen nego njihova plodna oranica.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grand duel - partizani vs. cetnici
PostPostano: 30 ruj 2009, 19:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 10:27
Postovi: 1975
Lokacija: Tel Aviv
Dinara je napisao/la:
STEFAN_DUSAN_SILNI je napisao/la:
Budi sigurna da vi niste, jebali te četnici, moj deda je streljan sa trideset godina u Kraljevu 14. 10. 1941. Za koji dan je memorijalni skup,i svake godine sam tamo. A vi ste pevali Danke Dojčland!!!!

1.Ja sam muško.
2. Osnovali su je partizani, valjda. :neznam


1. Vidiš da je horny i u svakome vidi ženku :zubati
2. Naravno.

Moj rođendan 12.10. :zubati

_________________
slika

Broj forumaša na ignore : 5


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grand duel - partizani vs. cetnici
PostPostano: 30 ruj 2009, 19:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 10:27
Postovi: 1975
Lokacija: Tel Aviv
Dinara je napisao/la:
Srbi su jedini narod na svijetu koji je tugovao kada je dobio samostalnost 2006., sopstvenu zastavu, grb To mnogo govori koliko vole sopstvenu zemlju... Njima je slađi tuđi goli kamen nego njihova plodna oranica.


To ti je to, njima je sve tuđe slatko, od žrtava NOB-a, Jadrana, novac od HR i SLO koji su godinama slijevali kod sebe i sl. Tko radi ne boji se gladi. Jedna žena odavde živi u Beogradu, rođakinja od kumova, žena sama kaže da su Srbi k'o stvoreni za gluposti, šale, sprdačine ali raditi, nema šanse. Vucibatine sa kompleksom superiornosti.

_________________
slika

Broj forumaša na ignore : 5


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grand duel - partizani vs. cetnici
PostPostano: 30 ruj 2009, 19:24 
Offline

Pridružen/a: 10 ruj 2009, 00:56
Postovi: 193
STEFAN_DUSAN_SILNI je napisao/la:
Dinara je napisao/la:
1.Ja sam muško.
2. Osnovali su je partizani, valjda. :neznam

Da ali iz kog kraja???
da nije bilo tamo Hrvata???


Cilj ove teme je ustanoviti da li su antifašistički pokreti bili partizani i četnici, ili samo partizani.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grand duel - partizani vs. cetnici
PostPostano: 30 ruj 2009, 19:32 
Offline

Pridružen/a: 23 ruj 2009, 13:29
Postovi: 462
Ernani je napisao/la:
STEFAN_DUSAN_SILNI je napisao/la:
7 sekretara skoja, Franjo i Boris :sega :sega :sega
Pa sve go ustaša, o čemu ti pišeš???'
Samo je u Srbiji važilo za jednog Nemca sto Srba!!!
Kragujevac???? I decu su streljali, Kraljevo??? Koliko hiljada rodoljuba????
Ali kome pisati? Šta ti znaš o tome? Kad si bio tamo?
Srbija je iznela teret Jugoslavije na svojim žrtvama, kamo sreće da nije. Boleo bi me baš čija je Istra, a moji preci ne bi vikali :Trst je naš. I to iz VOJVODINE!!!
Fuck jou!!!


:sega :sega :sega

Joj. Pa što ti potomak ne obrani Kosovo kad si ostao sam bez Juge, nego si u ono vrijeme slao naše pretke da tuku druge narode a vi se smijali i gledali. Jbg sad svako sam sebi i najbolje, a vi ako ste niste snašli nakon 20 godina raspada i državu ste preimenovali tek prije 2,3 godine, to ipak govori da ste živjeli u nadi da će vam se ostali vratiti ali ništa i da vam je srpstvo vrijedilo manje nego kila jabuka. Čuj F*** jou napisa, pravi peksinaš i prostak. :kava

Vidiš kako grešiš!!!
Nisam slao potomke u Hrvatsku!!! Srce me je bolelo kad je bombardovan Vukovar, jer je MOJE DETe imalo tri meseca, a ja kad odem blizu čujem granate.Mislio sam na sebe:šta bih ja sa detetom u kolevci, da me opkole i bombarduju.
Bio sam i mobilisan, nisam metka ispalio, jer imam mnogo prijatelja u Hrvatskoj.
Svi koji su pravili zločiine TREBA DA ODGOVARAJU, a ne prebacivati celom narodu ustaške i četničke zločine!!!
Odgovorno: Ni jednima ne pripadam, a izvinjavam se za sve što su u moje ime počinili.To nisam ŽELEO!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grand duel - partizani vs. cetnici
PostPostano: 30 ruj 2009, 19:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 10:27
Postovi: 1975
Lokacija: Tel Aviv
STEFAN_DUSAN_SILNI je napisao/la:
Ernani je napisao/la:

:sega :sega :sega

Joj. Pa što ti potomak ne obrani Kosovo kad si ostao sam bez Juge, nego si u ono vrijeme slao naše pretke da tuku druge narode a vi se smijali i gledali. Jbg sad svako sam sebi i najbolje, a vi ako ste niste snašli nakon 20 godina raspada i državu ste preimenovali tek prije 2,3 godine, to ipak govori da ste živjeli u nadi da će vam se ostali vratiti ali ništa i da vam je srpstvo vrijedilo manje nego kila jabuka. Čuj F*** jou napisa, pravi peksinaš i prostak. :kava

Vidiš kako grešiš!!!
Nisam slao potomke u Hrvatsku!!! Srce me je bolelo kad je bombardovan Vukovar, jer je MOJE DETe imalo tri meseca, a ja kad odem blizu čujem granate.Mislio sam na sebe:šta bih ja sa detetom u kolevci, da me opkole i bombarduju.
Bio sam i mobilisan, nisam metka ispalio, jer imam mnogo prijatelja u Hrvatskoj.
Svi koji su pravili zločiine TREBA DA ODGOVARAJU, a ne prebacivati celom narodu ustaške i četničke zločine!!!
Odgovorno: Ni jednima ne pripadam, a izvinjavam se za sve što su u moje ime počinili.To nisam ŽELEO!!!!


Pošteno, zadovoljan sam zasad :palacgore1

_________________
slika

Broj forumaša na ignore : 5


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grand duel - partizani vs. cetnici
PostPostano: 30 ruj 2009, 19:34 
Offline

Pridružen/a: 23 ruj 2009, 13:29
Postovi: 462
Dinara je napisao/la:
STEFAN_DUSAN_SILNI je napisao/la:
Da ali iz kog kraja???
da nije bilo tamo Hrvata???


Cilj ove teme je ustanoviti da li su antifašistički pokreti bili partizani i četnici, ili samo partizani.

Rodoljubi CAREEEEEE, samo rodoljubi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grand duel - partizani vs. cetnici
PostPostano: 30 ruj 2009, 19:36 
Offline

Pridružen/a: 23 ruj 2009, 13:29
Postovi: 462
Ernani je napisao/la:
STEFAN_DUSAN_SILNI je napisao/la:
Vidiš kako grešiš!!!
Nisam slao potomke u Hrvatsku!!! Srce me je bolelo kad je bombardovan Vukovar, jer je MOJE DETe imalo tri meseca, a ja kad odem blizu čujem granate.Mislio sam na sebe:šta bih ja sa detetom u kolevci, da me opkole i bombarduju.
Bio sam i mobilisan, nisam metka ispalio, jer imam mnogo prijatelja u Hrvatskoj.
Svi koji su pravili zločiine TREBA DA ODGOVARAJU, a ne prebacivati celom narodu ustaške i četničke zločine!!!
Odgovorno: Ni jednima ne pripadam, a izvinjavam se za sve što su u moje ime počinili.To nisam ŽELEO!!!!


Pošteno, zadovoljan sam zasad :palacgore1

Nikoga ne mrzim,čak šta više LjUDE volim, a pogani ima svukud!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grand duel - partizani vs. cetnici
PostPostano: 30 ruj 2009, 19:38 
Offline

Pridružen/a: 23 ruj 2009, 13:29
Postovi: 462
Dinara je napisao/la:
Srbi su jedini narod na svijetu koji je tugovao kada je dobio samostalnost 2006., sopstvenu zastavu, grb To mnogo govori koliko vole sopstvenu zemlju... Njima je slađi tuđi goli kamen nego njihova plodna oranica.

E grešiš mnogo, otvorio sam dvanaestogodišnji irski viski i zahvalio braći Crnogorcima. (SMALT)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grand duel - partizani vs. cetnici
PostPostano: 30 ruj 2009, 19:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 10:27
Postovi: 1975
Lokacija: Tel Aviv
STEFAN_DUSAN_SILNI je napisao/la:
Dinara je napisao/la:
Srbi su jedini narod na svijetu koji je tugovao kada je dobio samostalnost 2006., sopstvenu zastavu, grb To mnogo govori koliko vole sopstvenu zemlju... Njima je slađi tuđi goli kamen nego njihova plodna oranica.

E grešiš mnogo, otvorio sam dvanaestogodišnji irski viski i zahvalio braći Crnogorcima. (SMALT)


A za Kosovo popio litru Manastirke :zubati

_________________
slika

Broj forumaša na ignore : 5


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grand duel - partizani vs. cetnici
PostPostano: 30 ruj 2009, 19:45 
Offline

Pridružen/a: 23 ruj 2009, 13:29
Postovi: 462
Ernani je napisao/la:
STEFAN_DUSAN_SILNI je napisao/la:
E grešiš mnogo, otvorio sam dvanaestogodišnji irski viski i zahvalio braći Crnogorcima. (SMALT)


A za Kosovo popio litru Manastirke :zubati

jebi se!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grand duel - partizani vs. cetnici
PostPostano: 30 ruj 2009, 19:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 10:27
Postovi: 1975
Lokacija: Tel Aviv
STEFAN_DUSAN_SILNI je napisao/la:
Ernani je napisao/la:

A za Kosovo popio litru Manastirke :zubati

jebi se!!!!


:zubati Ma ja vazda kažem da je Mišo moje omiljeno vlašče na forumu, jest prostak, Srbin, nervozan ali mi je opet drag.

_________________
slika

Broj forumaša na ignore : 5


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grand duel - partizani vs. cetnici
PostPostano: 30 ruj 2009, 19:51 
Offline

Pridružen/a: 23 ruj 2009, 13:29
Postovi: 462
Ernani je napisao/la:
STEFAN_DUSAN_SILNI je napisao/la:
jebi se!!!!


:zubati Ma ja vazda kažem da je Mišo moje omiljeno vlašče na forumu, jest prostak, Srbin, nervozan ali mi je opet drag :evotigana

KOJI SI TI KRETEN???Oni koji me znaju imaju izgrađeno mišljenje o meni. Često me iznervirate, primitivnim pogledom na svet. Izneo sam vam ono što mislim i o četnicima i o ustašama. Mi smo sad komšije i treba o tome misliti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grand duel - partizani vs. cetnici
PostPostano: 30 ruj 2009, 19:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 10:27
Postovi: 1975
Lokacija: Tel Aviv
STEFAN_DUSAN_SILNI je napisao/la:
Ernani je napisao/la:

:zubati Ma ja vazda kažem da je Mišo moje omiljeno vlašče na forumu, jest prostak, Srbin, nervozan ali mi je opet drag :evotigana

KOJI SI TI KRETEN???Oni koji me znaju imaju izgrađeno mišljenje o meni. Često me iznervirate, primitivnim pogledom na svet. Izneo sam vam ono što mislim i o četnicima i o ustašama. Mi smo sad komšije i treba o tome misliti.


:sega Čemu sad vrijeđanje, ja tebe pohvalio a ti mene popljuvao. Bože sačuvaj. :kava

_________________
slika

Broj forumaša na ignore : 5


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grand duel - partizani vs. cetnici
PostPostano: 30 ruj 2009, 20:04 
Offline

Pridružen/a: 23 ruj 2009, 13:29
Postovi: 462
Ernani je napisao/la:
STEFAN_DUSAN_SILNI je napisao/la:
KOJI SI TI KRETEN???Oni koji me znaju imaju izgrađeno mišljenje o meni. Često me iznervirate, primitivnim pogledom na svet. Izneo sam vam ono što mislim i o četnicima i o ustašama. Mi smo sad komšije i treba o tome misliti.


:sega Čemu sad vrijeđanje, ja tebe pohvalio a ti mene popljuvao. Bože sačuvaj. :kava

Pa napisao sam ti ko sam i šta sam, a ti meni "vlahče". Nikad neću prihvatiti pogrešne teorije o Srbima.
Ono sam što sam, ne stidim se svog porekla, ali se nikad nisam smatrao ni nekim uzvišenim. Iz kože niti hoću, niti mogu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grand duel - partizani vs. cetnici
PostPostano: 30 ruj 2009, 20:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 10:27
Postovi: 1975
Lokacija: Tel Aviv
Uvijek smo i bili susjedi samo je svaka strana to drugačije gledala. Srpska strana je išla preko da ratuje, krade bijelu tehniku, šparete, slavine, parket, dok se vama u Beograd išlo razgovarati da se napravi neka jaka Balkanska alijansa i da svi živimo dobro ali eto, glavno da si se ti ispovjedio i priznao grijehe. Kad taj proces počne kod vas masovno biti će nam svima bolje :palacgore1

_________________
slika

Broj forumaša na ignore : 5


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grand duel - partizani vs. cetnici
PostPostano: 30 ruj 2009, 20:13 
Offline

Pridružen/a: 23 ruj 2009, 13:29
Postovi: 462
Ernani je napisao/la:
Uvijek smo i bili susjedi samo je svaka strana to drugačije gledala. Srpska strana je išla preko da ratuje, krade bijelu tehniku, šparete, slavine, parket, dok se vama u Beograd išlo razgovarati da se napravi neka jaka Balkanska alijansa i da svi živimo dobro ali eto, glavno da si se ti ispovjedio i priznao grijehe. Kad taj proces počne kod vas masovno biti će nam svima bolje :palacgore1

Svi smo grešili u svojoj istoriji, samo treba biti objektivan i priznati svoje greške. Nisi mi ti kriv što mi otac nije zapamtio svog oca, a ni ja tebi što su neki ubijali i pljačkali po Hrvatskoj.
I tvom policajcu na granici sam rekao:
"Oni koji su ovo hteli putuju privatnim avionima!!!"
Mi se tu ništa pitali nismo, ali nam je pružena mogućnost da dokažemo ko smo i šta smo!!!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 102 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 69 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO