HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 17:48.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 220 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Hrvati nas pobili u oba rata..
PostPostano: 17 kol 2022, 20:28 
Offline

Pridružen/a: 21 tra 2022, 06:46
Postovi: 2265
SarajkaDjevojka je napisao/la:
sev je napisao/la:

Dudu imaš Sarajku na tacni, rekao bih :zubati



Mi smo dugogodišnji forumski poznanici. Samo :)


Postoje razni oblici poznanstva danas :zubati Bolje ti za dudua da te pripitomi, nego za nekog Švabu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati nas pobili u oba rata..
PostPostano: 17 kol 2022, 20:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
SarajkaDjevojka je napisao/la:
sev je napisao/la:

Dobro, da pretpostavimo da je 0 ljudi ubijeno, hoćeš li odgovoriti na prosto pitanje: jel ti žao što nije ispunjena kvota od 3900 po danu?



Meni ja ta tvrdnja glupa. Nije žalosna. Evidentno je da je u Jasenovcu bilo žrtava. No brojka je višestruko preuveličana u srpsku korist. Sa nizom glupih nelogičnosti. Koje može oboriti svako iole pametan. U tome je bit.


Korist?
Kakvu korist crna Fato?
Ko još osim Muslimana misli da može izvući korist od mrtvih ljudi?
Vi ste stvano bolesni...

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati nas pobili u oba rata..
PostPostano: 17 kol 2022, 20:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
dudu je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Ovo na instagramu, kao apolon. Izranja iz vode. Radja se! Ne smijem pokazati prijateljici.


švabica slikala, ima oko za ljepotu. sad samo zamisli, još jedno 5-6 kg manje nego na toj slici, a 4-5 kg mišića više. i koja sijeda više čisto da totalno polude. :zubati



Mene je tesko zadiviti. Ali ovo je vrh umjetnosti :zubati

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati nas pobili u oba rata..
PostPostano: 17 kol 2022, 20:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58913
Lokacija: DAZP HQ
SarajkaDjevojka je napisao/la:
dudu je napisao/la:

polako i pomalo, nisam rekao da sam a priori nezainteresiran.

međutim ne želim više ništa iole komplicirano. potrošio sam sve kredite, dakle mora biti Hrvatica. :zubati



Ma jeste. A i da nije. Dva tri „sakramenta“ polozi i prevedemo je. Nije prvi put!


potrošio sam te kredite, nemam više energije za to.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati nas pobili u oba rata..
PostPostano: 17 kol 2022, 20:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58913
Lokacija: DAZP HQ
SarajkaDjevojka je napisao/la:
dudu je napisao/la:

švabica slikala, ima oko za ljepotu. sad samo zamisli, još jedno 5-6 kg manje nego na toj slici, a 4-5 kg mišića više. i koja sijeda više čisto da totalno polude. :zubati



Mene je tesko zadiviti. Ali ovo je vrh umjetnosti :zubati


nema filtera, ne znam ja to napucat. :zubati

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati nas pobili u oba rata..
PostPostano: 17 kol 2022, 20:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
SarajkaDjevojka je napisao/la:
dudu je napisao/la:

inače Srbi na svim drugim frontovima imaju drugu spiku...ako bi se zajebavali.



Naravno da imaju. Pogle samo Krstaricu. Tamo vas hrakaju do zardjalosti. Korozirali ste od pljuvacine.


Dodik je naš predstavnik a ne krstarica.
Sve što mi kažemo kaže i Dodik. :neznam

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati nas pobili u oba rata..
PostPostano: 17 kol 2022, 20:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
sev je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:


Mi smo dugogodišnji forumski poznanici. Samo :)


Postoje razni oblici poznanstva danas :zubati Bolje ti za dudua da te pripitomi, nego za nekog Švabu.



Mi smo si prijateljski naklonjeni. Da definiram :zubati

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati nas pobili u oba rata..
PostPostano: 17 kol 2022, 20:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58913
Lokacija: DAZP HQ
koja forumašica, gukni golube? da je naša, ZG i ne više od 33. :D

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati nas pobili u oba rata..
PostPostano: 17 kol 2022, 20:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
dudu je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:


Mene je tesko zadiviti. Ali ovo je vrh umjetnosti :zubati


nema filtera, ne znam ja to napucat. :zubati



Vidim. Načiural. Jojjjj… Imam ja jednu iz Praga i jednu sad iz Sarajeva, Alex me unakazila :))))

A Zao mi u crnoj haljini kratkoj. Jbg

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati nas pobili u oba rata..
PostPostano: 17 kol 2022, 20:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
dudu je napisao/la:
koja forumašica, gukni golube? da je naša, ZG i ne više od 33. :D



:sega

Častiš?

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati nas pobili u oba rata..
PostPostano: 17 kol 2022, 20:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58913
Lokacija: DAZP HQ
SarajkaDjevojka je napisao/la:
dudu je napisao/la:
koja forumašica, gukni golube? da je naša, ZG i ne više od 33. :D



:sega

Častiš?


da je malo inteligentna i zabavna i da voli rađati i trošiti. eto, ako misli da se uklapa u sve navedeno nek se javi. :zubati

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati nas pobili u oba rata..
PostPostano: 17 kol 2022, 20:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
dudu je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:


:sega

Častiš?


da je malo inteligentna i zabavna i da voli rađati i trošiti. eto, ako misli da se uklapa u sve navedeno nek se javi. :zubati



Sve duplo od toga. Prenijeću da se javi! I proslijediti profil. Kad Vidi onu sliku komiraće se. :zubati

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati nas pobili u oba rata..
PostPostano: 17 kol 2022, 20:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58913
Lokacija: DAZP HQ
SarajkaDjevojka je napisao/la:
dudu je napisao/la:

da je malo inteligentna i zabavna i da voli rađati i trošiti. eto, ako misli da se uklapa u sve navedeno nek se javi. :zubati



Sve duplo od toga. Prenijeću da se javi! I proslijediti profil. Kad Vidi onu sliku komiraće se. :zubati


nemoj slati, to je nebitno ženama. frendice mogu škicnut. :zubati

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati nas pobili u oba rata..
PostPostano: 17 kol 2022, 22:12 
Online
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20867
Amiđa je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:


Nego o čemu govoriš, ako to nije savezništvo? Izgledaš ljuto i frustrirano sto forumska Srbadija je naklonjenija Hrvatima i neće s Bošnjacima? I općenito si to zaključio?

Hrvati Srbe nisu “potamanili”, ni upola koliko su Srbi njih i nas. Gotovina i Makrač nisu ubijali one iz RSK. Bila Oluja dogovor izmedju Franceka i Miloševiću ili imala zeleno svjetlo zapadnih sila. Koliko je mrtvih bilo Srba u onako opsežnoj vojnoj akciji? Vise su Srbi pobili stvarajući RSK te po Vukovaru, Ovčari i drugim stratištima. Znaš koliko brojčano više? Zato je stvarno ružno govoriti nešto sto ne stoji. Pa i u dnevnopolitičkim prepucavanjima.
Za bliskost sa Srbima ja ne znam. Majka mi je bukvalno iz kraja blizu tebi. No ona je polušokica iz Doknja. No i u Sarajevu mi nismo bili sa Srbima “bliski”. A pogotovo nakon opsade koju sam preživjela kao djete, ne vidim kako bi i zašto uspostavljali bliskost s njima? Tako da to sto nisam rodjena u Teočaku, a jesam u Sarajevu nije mi bila nikakva prednost tih ratnih godina.
Nama ne treba nikakav tutor. Ako treba, onda bolje da nestanemo. I kao politički i kao demografski faktor. I onaj komad BiH mirno predamo pa neka parčaju. Niko nije vrijedan
ljudi. Apsolutno niko.

Što se tiče podcjenjivanja, kako te Srbin podcjenjuje tako i Hrvat to radi. No Srbi to manifestiraju drugačije. Nasilno, bahato, krvnički i na kraju osvetnički. To je predhodni rat najbolje pokazao. Ne postoji dogovor koji bi Miloševiću ispoštovao i ne bi poklao Bošnjake u BiH. To su prazne floskuletine i laži. Mogao si ti umjesto pet namaza ići pet puta u crkvu dnevno, BiH bi i bošnjački narod doživio isto od Srba. Brutalnost, obim i realizacija masovnih zločina, te genocid ući će udžbenike.

To Hrvati nigdje nisu napravili. Od srednje Bosne do onih hercegovačkih krševa. Nigdje. Zločina jeste bilo, ali da je neko zapovjedio i upola nešto brutalno ili sproveo sto su Srbi, nije.
Mozemo mi likovati za UZP i presudu, koliko hocemo. No ja bi sutra pristala da se poništi a da se Srbiji natovari agresija i genocid. Nemamo mi ništa sto je petorka osuđena. No imamo višestruku štetu što Srbija nije. Pri tome mi je zao žrtava naravno, ali realno gledajući trebalo je vise truda uložiti u dokazivanje krivnje Srbije i JNA. Ovako smo tom presudom za UZP i onim VRS-u dobili klasifikaciju da se u BiH vodio gradjanski rat. I uloga Srbije je poništena. Trebalo je zaboraviti razmirice i rat s Hrvatima, te udruženo pokrenuti i dokazivati krivnju Srbije. I sa Albancima takodjer. Ne mozes na pet fronti uspješno voditi pravne bitke. Nego odrediš prioritete. Od saveznika bivših/neprijatelja napraviš saveznike protiv zajedničkog neprijatelja. To bi bio uspjeh. I budi siguran da bi i RS prestala odavno egzistirati. A onaj degenerik Vučić se kurčiti s onim psom Dodikom.


Ne možeš biti objektivna jer imaš taj porodični pedigre, naravno da su ti bliži Hrvati.

No meni kao objektivnom Bošnjaku (koji Hrvata u rodbini nema nego jednu što se udala za rođaka mog, inače branitelj i bivši pripadnik HV-e) je pri srcu i prvo i osnovno, bošnjački interes.


A bošnjački interes i zadatak ove i budućih nekoliko generacija je uspostava nacionalne države bošnjačkog naroda na cijeloj teritoriji današnje BiH.

Što se tiče bosanskih Hrvata i bosanskih srba, sa ovim drugim makar znaš na čemu si. Ovim prvima je modus operandi znatno drugačiji, kulturniji. Tisućljetna uljudba i bijele rukavice.

Sve u svemu, daleka im hiža bila, (i jednih i drugih).

Amiđi krivo što Sarajka navija za ujkane, Amiđu boli srce što ga nisu 92. primili u čador da bije vojnu za kralja i otađbinu :zubati

_________________
HZD-ovci : Potpisuj Anemija nek je ko Avlija

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati nas pobili u oba rata..
PostPostano: 17 kol 2022, 22:13 
Online
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20867
SarajkaDjevojka je napisao/la:

Lako je meni iz Beča a tebi iz Štokholma zadati nacionalne ciljeve o stvaranju bošnjačke države. Ko će to ostvariti?

Baš ti je dobro ovo pitanje, željno iščekujemo odgovor :neznam

_________________
HZD-ovci : Potpisuj Anemija nek je ko Avlija

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati nas pobili u oba rata..
PostPostano: 17 kol 2022, 22:15 
Online
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20867
JNA je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:
I da više ste pobili kao pobunjeni u HR naroda hrvatskog nego sto je Gotovina vas pobio iseljavajuci. Mogu ti reci i cifru. No googlaj.



Nemoj bolje o ciframa.
Celi gradjanski rat u ex Yu ne može da stane u pola godine NDH zločina (Hrvati+hrvatsko cvijeće) počinjenim nad Srbima.

.

Da smo vas tamanili upola koliko kmečite, ne bi ostalo tri Srbina do kraja rata preko Drine.

Gdje su svi ti silni pobijeni Srbi ako vas je poslje rata bilo više nego na zadnjem prijerantom popisu?

_________________
HZD-ovci : Potpisuj Anemija nek je ko Avlija

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati nas pobili u oba rata..
PostPostano: 17 kol 2022, 22:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16436
weasel je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:

Lako je meni iz Beča a tebi iz Štokholma zadati nacionalne ciljeve o stvaranju bošnjačke države. Ko će to ostvariti?

Baš ti je dobro ovo pitanje, željno iščekujemo odgovor :neznam

..ja bi reka ko će radit..?? :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati nas pobili u oba rata..
PostPostano: 17 kol 2022, 22:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Amiđa je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:


Nego o čemu govoriš, ako to nije savezništvo? Izgledaš ljuto i frustrirano sto forumska Srbadija je naklonjenija Hrvatima i neće s Bošnjacima? I općenito si to zaključio?

Hrvati Srbe nisu “potamanili”, ni upola koliko su Srbi njih i nas. Gotovina i Makrač nisu ubijali one iz RSK. Bila Oluja dogovor izmedju Franceka i Miloševiću ili imala zeleno svjetlo zapadnih sila. Koliko je mrtvih bilo Srba u onako opsežnoj vojnoj akciji? Vise su Srbi pobili stvarajući RSK te po Vukovaru, Ovčari i drugim stratištima. Znaš koliko brojčano više? Zato je stvarno ružno govoriti nešto sto ne stoji. Pa i u dnevnopolitičkim prepucavanjima.
Za bliskost sa Srbima ja ne znam. Majka mi je bukvalno iz kraja blizu tebi. No ona je polušokica iz Doknja. No i u Sarajevu mi nismo bili sa Srbima “bliski”. A pogotovo nakon opsade koju sam preživjela kao djete, ne vidim kako bi i zašto uspostavljali bliskost s njima? Tako da to sto nisam rodjena u Teočaku, a jesam u Sarajevu nije mi bila nikakva prednost tih ratnih godina.
Nama ne treba nikakav tutor. Ako treba, onda bolje da nestanemo. I kao politički i kao demografski faktor. I onaj komad BiH mirno predamo pa neka parčaju. Niko nije vrijedan
ljudi. Apsolutno niko.

Što se tiče podcjenjivanja, kako te Srbin podcjenjuje tako i Hrvat to radi. No Srbi to manifestiraju drugačije. Nasilno, bahato, krvnički i na kraju osvetnički. To je predhodni rat najbolje pokazao. Ne postoji dogovor koji bi Miloševiću ispoštovao i ne bi poklao Bošnjake u BiH. To su prazne floskuletine i laži. Mogao si ti umjesto pet namaza ići pet puta u crkvu dnevno, BiH bi i bošnjački narod doživio isto od Srba. Brutalnost, obim i realizacija masovnih zločina, te genocid ući će udžbenike.

To Hrvati nigdje nisu napravili. Od srednje Bosne do onih hercegovačkih krševa. Nigdje. Zločina jeste bilo, ali da je neko zapovjedio i upola nešto brutalno ili sproveo sto su Srbi, nije.
Mozemo mi likovati za UZP i presudu, koliko hocemo. No ja bi sutra pristala da se poništi a da se Srbiji natovari agresija i genocid. Nemamo mi ništa sto je petorka osuđena. No imamo višestruku štetu što Srbija nije. Pri tome mi je zao žrtava naravno, ali realno gledajući trebalo je vise truda uložiti u dokazivanje krivnje Srbije i JNA. Ovako smo tom presudom za UZP i onim VRS-u dobili klasifikaciju da se u BiH vodio gradjanski rat. I uloga Srbije je poništena. Trebalo je zaboraviti razmirice i rat s Hrvatima, te udruženo pokrenuti i dokazivati krivnju Srbije. I sa Albancima takodjer. Ne mozes na pet fronti uspješno voditi pravne bitke. Nego odrediš prioritete. Od saveznika bivših/neprijatelja napraviš saveznike protiv zajedničkog neprijatelja. To bi bio uspjeh. I budi siguran da bi i RS prestala odavno egzistirati. A onaj degenerik Vučić se kurčiti s onim psom Dodikom.


Ne možeš biti objektivna jer imaš taj porodični pedigre, naravno da su ti bliži Hrvati.

No meni kao objektivnom Bošnjaku (koji Hrvata u rodbini nema nego jednu što se udala za rođaka mog, inače branitelj i bivši pripadnik HV-e) je pri srcu i prvo i osnovno, bošnjački interes.


A bošnjački interes i zadatak ove i budućih nekoliko generacija je uspostava nacionalne države bošnjačkog naroda na cijeloj teritoriji današnje BiH.

Što se tiče bosanskih Hrvata i bosanskih srba, sa ovim drugim makar znaš na čemu si. Ovim prvima je modus operandi znatno drugačiji, kulturniji. Tisućljetna uljudba i bijele rukavice.

Sve u svemu, daleka im hiža bila, (i jednih i drugih).


Ma nemate pojma.
Mi se 1992. ukopavali oko Sarajeva a vi mislili da pravimo bob stazu. :crying

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati nas pobili u oba rata..
PostPostano: 17 kol 2022, 22:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16436
..nije da nisi u pravu... :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Hrvati nas pobili u oba rata..
PostPostano: 18 kol 2022, 07:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2021, 09:38
Postovi: 9446
Lokacija: Tu negde
weasel je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:

Lako je meni iz Beča a tebi iz Štokholma zadati nacionalne ciljeve o stvaranju bošnjačke države. Ko će to ostvariti?

Baš ti je dobro ovo pitanje, željno iščekujemo odgovor :neznam

Pa roboti .

_________________
Popis 2022-ge 99,99%Srbendi .
"Novi Pazar ,Sjenica i Tutin 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilne mujage".
"Preševo i Bujanovac 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilni Šiptari ".


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 220 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 137 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO