HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 07:29.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1010 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 37, 38, 39, 40, 41

Ko će pobjediti?
Aleksandar Vučić 80% 9%  9%  [ 3 ]
Aleksandar Vučić 70% 34%  34%  [ 11 ]
Aleksandar Vučić 60% 28%  28%  [ 9 ]
Aleksandar Vučić-tijesna pobjeda u prvom krugu 22%  22%  [ 7 ]
Aleksandar Vučić- pobjeda u drugom krugu 6%  6%  [ 2 ]
Ukupno glasova : 32
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Izbori u Srbiji
PostPostano: 07 tra 2022, 18:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 tra 2022, 13:01
Postovi: 7613
Lokacija: Jug
Lucho je napisao/la:
Otkrio me Poaro =))



Lucho kako stojimo sas bebice?
Daj neke nove podatke, vidim neki bejbi bum.. :)

_________________
Srbijanski ukruh


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori u Srbiji
PostPostano: 07 tra 2022, 18:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18587
Crnivuk je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:

I za tvoju informaciju, prica se po gradu, da su se Ljotic, Kosovka i mini Voja udruzili sa Obavljamo nuzdu i Cutimo. Na nivou BG. Pa sto da ne bi bilo moguce i na nivou Republke?


Zato sto su izricito rekli svi 3 da je republika drugo od lokala i da ne postoji teoreteske sanse da tamo idu sa Cutom, Zelenovicem, i Marinikom majkom Srebrenice.


Kad biste vi Vucicevi fanovi odlucili da se pretvarate da ste normalni da covek sa vama ljudski poprica...
Ali svejedno cu pokusati.

Dakle, ti licno si udruzen sa majkom Srebrenice Vukom Draskovicem, nato Sormazom i gej Brnabom, a s tobom i Av i takozvani desnicari poput Nenada Popovica. I pored toga sto na licnom primeru pokazujes da je to moguce, ti se cudis nekome drugom. Pa pocisti bato prvo svoje dvoriste.

Sta mislis, je li vreme da popijes svoj urin i da postavis snimak tog cina ovde?
Citat:
Rusija isključena iz Vijeća UN-a za ljudska prava, Bosna i Hercegovina glasala "za"

Među onima koji su bili "za" su i sve zemlje regiona uključujući Srbiju, koja se do sada uvijek trudila držati po strani u osudi ruske agresije na Ukrajinu.

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/rusi ... /220407142

Sad mi objasni kako ce rusofil Dacic sa ovima, a i desnicari unutar sns-a. Rusofil Djuka Bizon...

I izgleda da ce i pre forimaranja vlade AV izdati Ruse, da bi dobio podrsku od zapada za vladu. :kava

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori u Srbiji
PostPostano: 07 tra 2022, 18:14 
Offline

Pridružen/a: 12 kol 2013, 00:51
Postovi: 1877
bwa je napisao/la:
Pa na krstarici Miloš Trunić nije napisao da nije Lucho .
Ja sam ga samo tako prvi put oslovio , i on se nije bunio zbog , pa sam tako mislio da si ti Miloš .


Još jednom ti kažem da nisam i nemam pojma ko je taj lik.

JNA je napisao/la:
Lucho je napisao/la:
Otkrio me Poaro =))



Lucho kako stojimo sas bebice?
Daj neke nove podatke, vidim neki bejbi bum.. :)


Dobri smo u prva dva meseca, ali su oni prošle godine bili slabiji pa treba sačekati mart koji je bio odličan prošle godine. Svaki pad manji od 10% u martu znači da ćemo imati više rođenih u prvom tromesečju.

Srbija

Živorođeni

I-II 2021: 8.985
I-II 2022: 9.596
Razlika %: +6,80%

II 2021: 4.435
II 2022: 4.767
Razlika%: +7,49%


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori u Srbiji
PostPostano: 07 tra 2022, 18:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 tra 2022, 13:01
Postovi: 7613
Lokacija: Jug
Lele..
Kotimo se kao Cigani..

Komšiluk na trotinetima..

_________________
Srbijanski ukruh


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori u Srbiji
PostPostano: 07 tra 2022, 18:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18587
Lucho je napisao/la:
Još jednom ti kažem da nisam i nemam pojma ko je taj lik.


Bata Lucho, ludom Cicku (bwa) obracas se kao da je normalan. Nema potrebe za tim. Retko ko obraca paznju na njegove analize sta je neko nekad i negde napisao... :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori u Srbiji
PostPostano: 08 tra 2022, 01:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 vel 2022, 18:03
Postovi: 6738
bwa je napisao/la:
https://pbs.twimg.com/media/FPwLmiNWUAgaryG?format=jpg&name=small
Srbija glasala za izbacivanje Rusije iz Veća za ljudska prava UN-a
To znači da uskoro idu i sankcije .


Cile, Srbija za razliku od Nemacke koja nabavlja 40%, Srbija nabavja 100% svog gasa iz Rusije,

Pitanje da li bi mogli da zamenino ruski gas, a kada bi ga zamenili, morali bi da ga placamo 4 milijardi godisnje na berzi, a nas godisnji budzet je 14 milijardi,

Stoga se moze reci da nema teoretske sanse da Srbija uvede sanckije Rusiji, jer mi njima prodajemo jabuke, za sta njih boli qurac, a oni nama drze celu ekonomiju.

Verovatno je Vucic juce u razgovoru sa Putinom dogovorio gde je crvena linija odnosno preko cega ne moze Srbija da predje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori u Srbiji
PostPostano: 08 tra 2022, 16:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Citat:
“Nudili mi 100.000 evra, pa PRETILI”: Žika POKS otkrio zašto ne želi dogovor sa opozicijom o vlasti u BGGojković ističe da POKS pod njegovim rukovodstvom bira treći put

Frakcija Pokreta obnove kraljevine Srbije (POKS), na čijem čelu je Žika Gojković, neće učestvovati u dogovorima opozicije o vlasti u Beogradu zato što u tim razgovorima učestvuju i predstavnici koalicije NADA, u okviru koje je i frakcija POKS, na čijem čelu je Vojislav Mihailović.

Neučestvovanjem Gojkovićevog POKS u tim razgovorima snovi Dragana Đilasa da će sa vlasti u glavnom gradu skinuti stranku Aleksandra Vučića se raspršuju.


Monarhisti izdali Aleksija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori u Srbiji
PostPostano: 08 tra 2022, 16:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Citat:
"NE IDE NA RAZGOVOR U IME KOALICIJE" Potpredsednik Narodne stranke: Đilas je oduzeo suverenitet PSG i DS, to neće biti slučaj sa nama

Potpredsednik Narodne stranke Vladimir Gajić rekao je da lider SSP Dragan ĐIlas ne ide na pregovore sa predsednikom Srbije o izborima u Beogradu u ime koalicije "Ujedinjena opozicija Srbije", već samo u ime stranke koju vodi.

- Ne vidimo razlog da se razgovara o novim izborima jer ni ovi izbori još nisu okončani, ali i s obzirom na to da je sada, po svemu sudeći, pata karta što se tiče rezultata. Ne znam o čemu bi se sastojao razgovor, poznata je zakonska procedura koja bi trebalo da se sprovede. I tokom nje ne mogu da se vode razgovori o novim izborima - jasan je bio Gajić.


"NE IDE NA RAZGOVOR U IME KOALICIJE" Potpredsednik Narodne stranke: Đilas je oduzeo suverenitet PSG i DS, to neće biti slučaj sa nama
Potpredsednik Narodne stranke Vladimir Gajić rekao je da lider SSP Dragan ĐIlas ne ide na pregovore sa predsednikom Srbije o izborima u Beogradu u ime koalicije "Ujedinjena opozicija Srbije", već samo u ime stranke koju vodi.

Piše: D. L.
08.04.2022. 16:48
0



0:00
/
2:05

FOTO: ZORAN ŽESTIĆ / TANJUG
Vladimir Gajić
- Ne vidimo razlog da se razgovara o novim izborima jer ni ovi izbori još nisu okončani, ali i s obzirom na to da je sada, po svemu sudeći, pata karta što se tiče rezultata. Ne znam o čemu bi se sastojao razgovor, poznata je zakonska procedura koja bi trebalo da se sprovede. I tokom nje ne mogu da se vode razgovori o novim izborima - jasan je bio Gajić.


Podseća, između ostalog, da zakon jasno propisuje da se formira privremeni organ ako nema većine u Skupštini Beograda i da se posle šest meseci raspisuju novi izbori.

- Mi smo se već izjasnili da Đilas ne ide na razgovor u ime koalicije - kazao je Gajić.

Pročitajte još
"NEMA RAZLOGA DA SE IDE KOD VUČIĆA NA KANABE" Jovanović (Narodna stranka): Ako poziv stigne samo Đilasu, na sastanku bi predstavljao SSP
"U PARLAMENTU NASTUPAMO SAMOSTALNO" Potpredsednik Narodne stranke: Imali smo ulogu sekudanta u "Ujedinjenoj Srbiji", ta PRIČA JE ZAVRŠENA, nadam se zauvek
"IZGUBILI SMO IZBORE" Potpredsednik Narodne stranke priznao izborni poraz: Nisu građani Srbije ono što mi verujemo da bi trebalo da budu
Odnos Narodne stranke i Dragana Đilasa bio je poslednjih meseci turbulentan, pun uspona i padova, a onda i konačno narušen time što je lider SSP samoinicijativao predložio Zdravka Ponoša za predsedničkom kandidata.

Prekinut je odmah po okončanju izbora, nakon čega je Gajić rekao da će samostalno nastupati u parlamentu. Na naše pitanje da li je sve ono to što se dogodilo bila i borba za šefovanje u opoziciji, Gajić je bio jasan.

- Lično imam utisak da je Dragan Đilas oduzeo suverenitet Pokretu slobodnih građana i Demokrataskoj stranci. Tome sam svedok, ali to sa Narodnom strankom nije slučaj i neće biti - poručio je Gajić.

Granitno jedinstvo opozicije. Svako ko pokuša da ih razdvoji će na bolan način saznati koliko je to uzaludan zadatak. Nesalomivo jedinstvo, Vučić u panici zbog već tradicionalne sloge stranaka u koaliciji na srpskoj političkoj sceni. Fenomen na koji, kao Srbi, moramo da budemo ponosni.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori u Srbiji
PostPostano: 09 tra 2022, 19:33 
Offline

Pridružen/a: 13 stu 2021, 22:58
Postovi: 7447
Lokacija: Nizza, Naissus...
Djilas je placenicko djubre i lutak na koncu pickoustog smrada.

_________________
Propast najdugovecnije imperije (1123 god), Istocno Rimskog carstva
https://www.youtube.com/watch?v=yVa6GQVSaj0


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Izbori u Srbiji
PostPostano: 09 tra 2022, 20:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2021, 09:38
Postovi: 9446
Lokacija: Tu negde
Desno i levo krilo globalizma.
EU je potrebna poslušna vlast i poslušna opozicija .

_________________
Popis 2022-ge 99,99%Srbendi .
"Novi Pazar ,Sjenica i Tutin 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilne mujage".
"Preševo i Bujanovac 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilni Šiptari ".


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1010 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 37, 38, 39, 40, 41

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 126 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO