|
|
Stranica: 318/427.
|
[ 10666 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
Ujka Ho
|
Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra... Postano: 28 vel 2023, 13:23 |
|
Pridružen/a: 04 svi 2020, 19:58 Postovi: 155 Lokacija: Hanoj
|
weasel je napisao/la: Možete se naoružavati do mile volje, opet ćete biti slabiji od Amerike.
Vaša jedina šansa za povratak Kosova je da Amerikancima isto postane nebitno pa se sami povuku.
Nikako drugačije ih nećete pobijediti. I bez Amerike Albanci sa Kosova bi se uz pomoć Albanije verovatno mogli vojno nositi sa Srbijom.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
K..M
|
Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra... Postano: 28 vel 2023, 13:26 |
|
Pridružen/a: 13 stu 2021, 22:58 Postovi: 6502 Lokacija: Nizza, Naissus...
|
|
Rat nipošto nije opcija.
Nećemo biti budalaši Ukr, za tuđe interese se ukanaliti.
_________________ Propast najdugovecnije imperije (1123 god), Istocno Rimskog carstva https://www.youtube.com/watch?v=yVa6GQVSaj0
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Rutinerr
|
Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra... Postano: 28 vel 2023, 13:36 |
|
Pridružen/a: 27 lis 2022, 12:21 Postovi: 7071
|
|
| Vrh |
|
 |
|
weasel
|
Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra... Postano: 28 vel 2023, 13:36 |
|
Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58 Postovi: 23412
|
Možda budete turistički dogodine u Prizrenu 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Rutinerr
|
Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra... Postano: 28 vel 2023, 13:36 |
|
Pridružen/a: 27 lis 2022, 12:21 Postovi: 7071
|
weasel je napisao/la: Možda budete turistički dogodine u Prizrenu  Ako se budu lEpo ponašali.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Rutinerr
|
Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra... Postano: 28 vel 2023, 13:46 |
|
Pridružen/a: 27 lis 2022, 12:21 Postovi: 7071
|
|
Fokusiraj se, tema je Kosovo. Biće žalosno gledati one natpise Kosovo je Srbija, a ono ima veze sa Srbijom kao i Bugarska.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
storarare
|
Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra... Postano: 28 vel 2023, 14:12 |
|
Pridružen/a: 01 lip 2021, 09:38 Postovi: 8639 Lokacija: Tu negde
|
Rutinerr je napisao/la: Fokusiraj se, tema je Kosovo. Biće žalosno gledati one natpise Kosovo je Srbija, a ono ima veze sa Srbijom kao i Bugarska. Svakog trenutka možemo da se odvojimo.
_________________ Popis 2022-ge 99,99%Srbendi . "Novi Pazar ,Sjenica i Tutin 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilne mujage". "Preševo i Bujanovac 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilni Šiptari ".
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Rutinerr
|
Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra... Postano: 28 vel 2023, 14:13 |
|
Pridružen/a: 27 lis 2022, 12:21 Postovi: 7071
|
storarare je napisao/la: Rutinerr je napisao/la: Fokusiraj se, tema je Kosovo. Biće žalosno gledati one natpise Kosovo je Srbija, a ono ima veze sa Srbijom kao i Bugarska. Svakog trenutka možemo da se odvojimo. Ko od koga? Preciziraj šta si ovim htio reći.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
storarare
|
Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra... Postano: 28 vel 2023, 14:16 |
|
Pridružen/a: 01 lip 2021, 09:38 Postovi: 8639 Lokacija: Tu negde
|
|
Republika Srpska od vas.
_________________ Popis 2022-ge 99,99%Srbendi . "Novi Pazar ,Sjenica i Tutin 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilne mujage". "Preševo i Bujanovac 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilni Šiptari ".
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Rutinerr
|
Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra... Postano: 28 vel 2023, 14:24 |
|
Pridružen/a: 27 lis 2022, 12:21 Postovi: 7071
|
storarare je napisao/la: Republika Srpska od vas. Bolan, bolan...malo realnosti ne bi bilo na odmet.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
novovrijeme
|
Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra... Postano: 28 vel 2023, 14:27 |
|
Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10 Postovi: 36464
|
Rutinerr je napisao/la: storarare je napisao/la: Republika Srpska od vas. Bolan, bolan...malo realnosti ne bi bilo na odmet. Realnost je da ste vi aparthejdisani, da nemate vojsku. A trenutno vam Hamerika umeće Hrvate kao namjesnike. Malo realnosti vam ne bi bilo na odmet. Vi ste danas niko i ništa.
_________________ Srbi su mali narod sa karakterom super sile.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Rutinerr
|
Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra... Postano: 28 vel 2023, 14:28 |
|
Pridružen/a: 27 lis 2022, 12:21 Postovi: 7071
|
novovrijeme je napisao/la: Rutinerr je napisao/la: Bolan, bolan...malo realnosti ne bi bilo na odmet.
Realnost je da ste vi aparthejdisani, da nemate vojsku. A trenutno vam Hamerika umeće Hrvate kao namjesnike. Malo realnosti vam ne bi bilo na odmet. Vi ste danas niko i ništa. Rudonja, drži se teme. KO - SO - VO. PO - PU - ŠI - LI. Eto, polako sriči.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
storarare
|
Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra... Postano: 28 vel 2023, 14:34 |
|
Pridružen/a: 01 lip 2021, 09:38 Postovi: 8639 Lokacija: Tu negde
|
|
Vi nemate nikakva mehanizam da to sprečite .
_________________ Popis 2022-ge 99,99%Srbendi . "Novi Pazar ,Sjenica i Tutin 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilne mujage". "Preševo i Bujanovac 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilni Šiptari ".
|
|
| Vrh |
|
 |
|
storarare
|
Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra... Postano: 28 vel 2023, 14:35 |
|
Pridružen/a: 01 lip 2021, 09:38 Postovi: 8639 Lokacija: Tu negde
|
Rutinerr je napisao/la: novovrijeme je napisao/la: Realnost je da ste vi aparthejdisani, da nemate vojsku. A trenutno vam Hamerika umeće Hrvate kao namjesnike.
Malo realnosti vam ne bi bilo na odmet. Vi ste danas niko i ništa.
Rudonja, drži se teme. KO - SO - VO. PO - PU - ŠI - LI. Eto, polako sriči. U pravu je na kraju dana vi ste hiopet hapardjedisani ,slaba vam je ovo huteha.
_________________ Popis 2022-ge 99,99%Srbendi . "Novi Pazar ,Sjenica i Tutin 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilne mujage". "Preševo i Bujanovac 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilni Šiptari ".
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Rutinerr
|
Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra... Postano: 28 vel 2023, 14:37 |
|
Pridružen/a: 27 lis 2022, 12:21 Postovi: 7071
|
storarare je napisao/la: Rutinerr je napisao/la: Rudonja, drži se teme. KO - SO - VO. PO - PU - ŠI - LI.
Eto, polako sriči.
U pravu je na kraju dana vi ste hiopet hapardjedisani ,slaba vam je ovo huteha. Baratajmo činjenicama. Pusti to biće, mi ćemo ovo, mi ćemo ono. Nećete ništa.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Sibinjanin Janko
|
Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra... Postano: 28 vel 2023, 15:11 |
|
Pridružen/a: 20 sij 2023, 11:16 Postovi: 869
|
|
Pa dobro, evo priznali smo... treba za 2 godine da to ratifikujemo sa referendumom u Republici Srpskoj.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
storarare
|
Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra... Postano: 28 vel 2023, 15:14 |
|
Pridružen/a: 01 lip 2021, 09:38 Postovi: 8639 Lokacija: Tu negde
|
Rutinerr je napisao/la: storarare je napisao/la: U pravu je na kraju dana vi ste hiopet hapardjedisani ,slaba vam je ovo huteha. Baratajmo činjenicama. Pusti to biće, mi ćemo ovo, mi ćemo ono. Nećete ništa. Ne nećete vi hunirabu naparviti ,
_________________ Popis 2022-ge 99,99%Srbendi . "Novi Pazar ,Sjenica i Tutin 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilne mujage". "Preševo i Bujanovac 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilni Šiptari ".
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Rutinerr
|
Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra... Postano: 28 vel 2023, 15:16 |
|
Pridružen/a: 27 lis 2022, 12:21 Postovi: 7071
|
Sibinjanin Janko je napisao/la: Pa dobro, evo priznali smo... treba za 2 godine da to ratifikujemo sa referendumom u Republici Srpskoj. Referenduma....referenuma i cigar...ovaj, hljeba. https://zurnal.info/clanak/milorad-dodi ... -bih/24191Kad je 30, može i 31. Mislim ovih zajebancija referenduma. Pravim referendumom obarate DMS i onda....onda je RS ko na Romaniji, vjetrometina sa svih strana.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Sibinjanin Janko
|
Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra... Postano: 28 vel 2023, 15:17 |
|
Pridružen/a: 20 sij 2023, 11:16 Postovi: 869
|
tako smo i mi priznali kosovo 61. put 
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Rutinerr
|
Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra... Postano: 28 vel 2023, 15:25 |
|
Pridružen/a: 27 lis 2022, 12:21 Postovi: 7071
|
|
Pa niste, Kurti nije potpisao. Konstatujemo činjenicu da ste stavljeni pred ultimatum. Ono što piše u sporazumu je gore od kratko jasno priznajemo nezavisnost.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Rutinerr
|
Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra... Postano: 28 vel 2023, 15:30 |
|
Pridružen/a: 27 lis 2022, 12:21 Postovi: 7071
|
|
Traži Kurti crno na bijelo šta znači savez srpskih opština. Ništa ispod žita.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Megatron
|
Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra... Postano: 28 vel 2023, 15:31 |
|
Pridružen/a: 30 stu 2022, 10:32 Postovi: 1147
|
Ujka Ho je napisao/la: I bez Amerike Albanci sa Kosova bi se uz pomoć Albanije vjerojatno mogli vojno nositi sa Srbijom. Nema šanse, u 1 na 1 obračunu šiptari + albanija vs Srbi, bez ikakvog uplitanja sa strane, šiptari bi bili odrani kao mlado jagnje pred đurđevdan. Srbija ima ozbiljnu vojnu industriju, proizvodi svašta od svoje opreme, a i ima mnogo više opreme od šiptara koji nemaju skoro ništa. Čak i da su strane po broju stanovnika tu negde (a nisu), i kvalitet i kvantitet oružja je daleko na strani Srbije.
_________________ ex Skeletor
|
|
| Vrh |
|
 |
|
storarare
|
Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra... Postano: 28 vel 2023, 15:47 |
|
Pridružen/a: 01 lip 2021, 09:38 Postovi: 8639 Lokacija: Tu negde
|
|
Ovo što Borelj objavio nigde se decidno ne pominje stvaranje ZSO-a .
_________________ Popis 2022-ge 99,99%Srbendi . "Novi Pazar ,Sjenica i Tutin 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilne mujage". "Preševo i Bujanovac 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilni Šiptari ".
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Haram
|
Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra... Postano: 28 vel 2023, 15:49 |
|
Pridružen/a: 28 srp 2022, 17:46 Postovi: 8694 Lokacija: banana
|
|
De Rutinerr, koji ti kurac imas od podrske Albancima? Jel s njima moras dijeliti drzavu ili sa Srbima?
Hajd da tu ima ikakvog cara i fajde od svega toga, no nula bodova vec samo et nek komsiji crkne krava. Pogotovo kad se uzme u obzir cinjenica da bi Albanci najradje albanizovali citav Sandzak da mogu.
Gledajuci dugorocno i uzimajuci u obzir albanski natalitet, ko zna, mozda se za koju stotinu godina Bosnjaci budu borili zajedno sa Srbima protiv albanskog mikroimperijalizma..
_________________ GAYPRIDE - SLAVA UKRAINI - SUPPORT IZRAILJ
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Rutinerr
|
Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra... Postano: 28 vel 2023, 15:50 |
|
Pridružen/a: 27 lis 2022, 12:21 Postovi: 7071
|
Haram je napisao/la: De Rutinerr, koji ti kurac imas od podrske Albancima? Jel s njima moras dijeliti drzavu ili sa Srbima?
Hajd da tu ima ikakvog cara i fajde od svega toga, no nula bodova vec samo et nek komsiji crkne krava. Pogotovo kad se uzme u obzir cinjenica da bi Albanci najradje albanizovali citav Sandzak da mogu.
Gledajuci dugorocno i uzimajuci u obzir albanski natalitet, ko zna, mozda se za koju stotinu godina Bosnjaci budu borili zajedno sa Srbima protiv albanskog mikroimperijalizma.. Kakve podrške? Komentarišem aktuelnu situaciju, a priznaj smiješno je koprcanje i laganje samih sebe Srba. Šta sam ja tu kriv? Pa činjenica je da ih Albanci šiju gdje stignu. Uz Hrvate, jedini oni su skontali da sa njima treba samo oštro i bez ustupaka.
|
|
| Vrh |
|
 |
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|