HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 24 tra 2024, 11:27.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 9800 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346 ... 392  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 03 svi 2023, 10:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 vel 2022, 18:03
Postovi: 6738
Sta mislite, da li postoji odredjena korelacija izmedju toga zasto Kosovo uopste i postoji kao nezavisni subjekt, i ovog 90% approval ratings Americi? =))




Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 03 svi 2023, 10:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 vel 2022, 18:03
Postovi: 6738


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 03 svi 2023, 10:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 vel 2022, 18:03
Postovi: 6738
Kosovo najvise pro-Americki subjekt na svetu, dok je Srbija u top 3 najvecih anti-Americkih subjekata na svetu (ispred Avganistana).

I sad mi kazite da nema korelacija izmedju Amerike i toga sto Kosovo uopste ilegalno i postoji kao paradrzava danas.


Da vam kazem nesto, da nema Amerike, oni bi se doveli u red u roku od 2 nedelje. To je sva logika oko politike Kosova.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 09 svi 2023, 09:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58877
Lokacija: DAZP HQ
Kosovu isporučeno 5 Bayraktara.

https://www.zabranjeni.hr/vijesti/svijet/ ... o-15333244

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 09 svi 2023, 09:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2022, 12:21
Postovi: 7777
Crnivuk je napisao/la:
Kosovo najvise pro-Americki subjekt na svetu, dok je Srbija u top 3 najvecih anti-Americkih subjekata na svetu (ispred Avganistana).

I sad mi kazite da nema korelacija izmedju Amerike i toga sto Kosovo uopste ilegalno i postoji kao paradrzava danas.


Da vam kazem nesto, da nema Amerike, oni bi se doveli u red u roku od 2 nedelje. To je sva logika oko politike Kosova.


Čuj top 3, ko su ostala dva, Rusija i Iran :zubati
Majke mi, fascinantno je koliko ste vi nerealni. Za izučavanja.

Edit: vidim gore ovo sad, znači pogodio sam Rusiju i Iran :zubati
Ne znam samo otkud vi ovdje, smiješno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 09 svi 2023, 11:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 vel 2022, 18:03
Postovi: 6738
dudu je napisao/la:


Uzimaju Baryaktare, a moraju da se leče u Srbiji, Južnoj Srbiji za standardne tipove bolesti, a KS BG i NS za ove teže tipove.

Inače mi ne samo što imamo isto dronova u klasi Baryaktara TB2, kineski CH-95, nego imamo popunjeni celokupnu mrežu još i manjih dronova, CH 92, domaći Pegaz, izviđački dronovi, dronovi mitraljezi, dronovi bomberi, samoubice, i td...

Srbija ima najjaču i najviše kompletiranu sliku dronova u ovom delu Evrope. Ali slažem se da sa ovom trgovinom Kosovo takodje prestižne neke zemlje kao što je Hrvatska u dronovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 13 svi 2023, 09:31 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
Crnivuk je napisao/la:
Kosovo najvise pro-Americki subjekt na svetu, dok je Srbija u top 3 najvecih anti-Americkih subjekata na svetu (ispred Avganistana).

I sad mi kazite da nema korelacija izmedju Amerike i toga sto Kosovo uopste ilegalno i postoji kao paradrzava danas.


Da vam kazem nesto, da nema Amerike, oni bi se doveli u red u roku od 2 nedelje. To je sva logika oko politike Kosova.

Da nema amerike mi bismo imali svoju vojsku i mogli bismo da kupujemo oruzhja bez icije saglasnosti.I koliko nam treba a ne koliko nam ameri dozvoljavaju.Dok vi ste sirotinja brate.Vi nemate.
A sta se ilegalnosti i paradrzhavnosti tice, e tu vec je razlika u dvije strane medalje.Vi gledate kosovo ruskim ocima.Isto kao rusi sta gledaju istocnu ukrainu.Kao ruska zemlja.A to je ustvari ukrainska zemlja koja je dugo billa okupirana.I danas je ukrainci vracaju gde i u stvari pripada.Isto ko kosovo.Okupirali ste kosovo.Izgonili ste stanovnistvo cak od vreme pasica pa do poslednje sllobine ekskurzije na kosovu.I na kraju ste ga popusili.A bitce jos teze za vas.Ako se ne opametite za deset godina ce allbansko srpska granica biti kod aleksinca


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 13 svi 2023, 09:42 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
Crnivuk je napisao/la:
dudu je napisao/la:


Uzimaju Baryaktare, a moraju da se leče u Srbiji, Južnoj Srbiji za standardne tipove bolesti, a KS BG i NS za ove teže tipove.

Inače mi ne samo što imamo isto dronova u klasi Baryaktara TB2, kineski CH-95, nego imamo popunjeni celokupnu mrežu još i manjih dronova, CH 92, domaći Pegaz, izviđački dronovi, dronovi mitraljezi, dronovi bomberi, samoubice, i td...

Srbija ima najjaču i najviše kompletiranu sliku dronova u ovom delu Evrope. Ali slažem se da sa ovom trgovinom Kosovo takodje prestižne neke zemlje kao što je Hrvatska u dronovima.

Zasto su ti vuce
pobeljele kose
Koliko ti kosovo
pojelo duse
Najnovija pesma vuce.Hit u pink TV
dok te ja pozdravljam jednom lepom pesmom
https://www.youtube.com/watch?v=JfFVQbwBHSY


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 13 svi 2023, 09:42 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
izvini dva put poslo isti otgovor


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 13 svi 2023, 10:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58877
Lokacija: DAZP HQ
sokoli je napisao/la:
Crnivuk je napisao/la:
Kosovo najvise pro-Americki subjekt na svetu, dok je Srbija u top 3 najvecih anti-Americkih subjekata na svetu (ispred Avganistana).

I sad mi kazite da nema korelacija izmedju Amerike i toga sto Kosovo uopste ilegalno i postoji kao paradrzava danas.


Da vam kazem nesto, da nema Amerike, oni bi se doveli u red u roku od 2 nedelje. To je sva logika oko politike Kosova.

Da nema amerike mi bismo imali svoju vojsku i mogli bismo da kupujemo oruzhja bez icije saglasnosti.I koliko nam treba a ne koliko nam ameri dozvoljavaju.Dok vi ste sirotinja brate.Vi nemate.
A sta se ilegalnosti i paradrzhavnosti tice, e tu vec je razlika u dvije strane medalje.Vi gledate kosovo ruskim ocima.Isto kao rusi sta gledaju istocnu ukrainu.Kao ruska zemlja.A to je ustvari ukrainska zemlja koja je dugo billa okupirana.I danas je ukrainci vracaju gde i u stvari pripada.Isto ko kosovo.Okupirali ste kosovo.Izgonili ste stanovnistvo cak od vreme pasica pa do poslednje sllobine ekskurzije na kosovu.I na kraju ste ga popusili.A bitce jos teze za vas.Ako se ne opametite za deset godina ce allbansko srpska granica biti kod aleksinca


Ajde pa da se nađemo u Kruševcu.

Da je srpsko zvalo bi se Hlebovo.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 13 svi 2023, 12:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 vel 2022, 18:03
Postovi: 6738
sokoli je napisao/la:
Crnivuk je napisao/la:
Kosovo najvise pro-Americki subjekt na svetu, dok je Srbija u top 3 najvecih anti-Americkih subjekata na svetu (ispred Avganistana).

I sad mi kazite da nema korelacija izmedju Amerike i toga sto Kosovo uopste ilegalno i postoji kao paradrzava danas.


Da vam kazem nesto, da nema Amerike, oni bi se doveli u red u roku od 2 nedelje. To je sva logika oko politike Kosova.

Da nema amerike mi bismo imali svoju vojsku i mogli bismo da kupujemo oruzhja bez icije saglasnosti.I koliko nam treba a ne koliko nam ameri dozvoljavaju.Dok vi ste sirotinja brate.Vi nemate.
A sta se ilegalnosti i paradrzhavnosti tice, e tu vec je razlika u dvije strane medalje.Vi gledate kosovo ruskim ocima.Isto kao rusi sta gledaju istocnu ukrainu.Kao ruska zemlja.A to je ustvari ukrainska zemlja koja je dugo billa okupirana.I danas je ukrainci vracaju gde i u stvari pripada.Isto ko kosovo.Okupirali ste kosovo.Izgonili ste stanovnistvo cak od vreme pasica pa do poslednje sllobine ekskurzije na kosovu.I na kraju ste ga popusili.A bitce jos teze za vas.Ako se ne opametite za deset godina ce allbansko srpska granica biti kod aleksinca



Vi nemate ni 1/10 novca i domaće industrije za vojnu tehniku koje ima Srbija. To je objektivno tako.

Da vam nema Amerike, koju podržavate najviše na svetu, kao narod, oko 90% dok mi 10%, vi bi sami zapalili kuće i pobegli u Albaniju.

Nije džabe da ste vi 1 narod na svetu koji najviše voli Ameriku, a Srbi treći narod na svetu po mržnji za Ameriku.

To je zato što zbog Amerike i postojite, i bez njih bi prestali postojati u roku od 48 sati.

Spavajte mirno dokle god postoji Amerika, ali nijedna imperija nije postojala zauvek. A posle i sam znaš šta sledi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 13 svi 2023, 13:16 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
Crnivuk je napisao/la:
sokoli je napisao/la:
Da nema amerike mi bismo imali svoju vojsku i mogli bismo da kupujemo oruzhja bez icije saglasnosti.I koliko nam treba a ne koliko nam ameri dozvoljavaju.Dok vi ste sirotinja brate.Vi nemate.
A sta se ilegalnosti i paradrzhavnosti tice, e tu vec je razlika u dvije strane medalje.Vi gledate kosovo ruskim ocima.Isto kao rusi sta gledaju istocnu ukrainu.Kao ruska zemlja.A to je ustvari ukrainska zemlja koja je dugo billa okupirana.I danas je ukrainci vracaju gde i u stvari pripada.Isto ko kosovo.Okupirali ste kosovo.Izgonili ste stanovnistvo cak od vreme pasica pa do poslednje sllobine ekskurzije na kosovu.I na kraju ste ga popusili.A bitce jos teze za vas.Ako se ne opametite za deset godina ce allbansko srpska granica biti kod aleksinca



Vi nemate ni 1/10 novca i domaće industrije za vojnu tehniku koje ima Srbija. To je objektivno tako.

Da vam nema Amerike, koju podržavate najviše na svetu, kao narod, oko 90% dok mi 10%, vi bi sami zapalili kuće i pobegli u Albaniju.

Nije džabe da ste vi 1 narod na svetu koji najviše voli Ameriku, a Srbi treći narod na svetu po mržnji za Ameriku.

To je zato što zbog Amerike i postojite, i bez njih bi prestali postojati u roku od 48 sati.

Spavajte mirno dokle god postoji Amerika, ali nijedna imperija nije postojala zauvek. A posle i sam znaš šta sledi.

imate vuce imate.Ko sta je imala rusija.Oni su cak imali i gas i naftu koju vi realno nemate.A imali su i jaku vojnu industriju koju vi nemate.imaju i atomske bombe koje vi nemate.Al nekako im shkripi.procitaj malo vuce
https://telegrafi.com/rusia-terheq-trup ... -40-tanke/
P.S.
imali ste svega i u hrvatsku.Cijeli arsenal bivse JNA.
I na kraju zna se kako ste prosli


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 13 svi 2023, 13:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 vel 2022, 18:03
Postovi: 6738
U oba slucaja koje si naveo je smisao isti, ceo NATO pakt protiv Srbije 1999, i ceo NATO pakt protiv Rusije 2023.

A mi vas vise necemo dirati dokle god se NATO ne raspadne, onda tek pokrecemo akciju koja se zavrsava za 2 dana.

Vasa vojska *Kosova je 134 mesto, vojska Srbije je 58 mesto. https://www.globalfirepower.com/countries-listing.php


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 13 svi 2023, 16:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2023, 11:16
Postovi: 889


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 13 svi 2023, 16:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 vel 2022, 18:03
Postovi: 6738
Ne verujem iskreno da su Zapadnjaci toliko glupi kao qurac da im omoguce te vize.

Pa oni ladno misle Kosovo normalna drzava hahah, a ne vukojebina iz koje svako zeli pobeci.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 13 svi 2023, 16:42 
Offline

Pridružen/a: 23 tra 2020, 05:03
Postovi: 1347
Nasa sluzba treba da finansira bratsvo tkz Kosova i Velike Britanije, sto vise da ih oceramo gore

_________________
S vjerom u Boga


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 14 svi 2023, 11:43 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
Crnivuk je napisao/la:
U oba slucaja koje si naveo je smisao isti, ceo NATO pakt protiv Srbije 1999, i ceo NATO pakt protiv Rusije 2023.

A mi vas vise necemo dirati dokle god se NATO ne raspadne, onda tek pokrecemo akciju koja se zavrsava za 2 dana.

Vasa vojska *Kosova je 134 mesto, vojska Srbije je 58 mesto. https://www.globalfirepower.com/countries-listing.php

Dok se nato reaspadne??? ZNas vuce onu makedonsku izreku:nadevaj se kure na piano piçe


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 14 svi 2023, 11:48 
Offline

Pridružen/a: 23 tra 2020, 05:03
Postovi: 1347
Sta ti mislis da ce NATO vjecito da postoji

_________________
S vjerom u Boga


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 14 svi 2023, 12:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 stu 2018, 13:21
Postovi: 4112
Altomanović je napisao/la:
Sta ti mislis da ce NATO vjecito da postoji


Bolje se pitaj hoće li Srbi vječno postojati obzirom da Srbija nikad nije imala ovakav demografski pad kao u zadnjih 11 godina.
U svakom slučaju NATO će biti dugotrajniji od Srba. A to se možeš zahvaliti Putinu i Kremlju koji su isti taj savez "oživili" svojim postupcima.

_________________
Slava Ukrajini!
Nema predaje!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 14 svi 2023, 12:07 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
Altomanović je napisao/la:
Nasa sluzba treba da finansira bratsvo tkz Kosova i Velike Britanije, sto vise da ih oceramo gore

Opet se mi albanci pokazujemo humani i dobrosusjedski raspolozeni.I opet ce to da nam se vrati kao bumerang.
Masa srpskih curica i mlladica rade u firmama sa allbanskim vllasnicima i njihovim lokalima u cijeloj svicarskoj.i ja ih imam jedno 13 od 39 koliko sam ih imo.
altomanovicu pristina se ujedinila sa urosevcom i kosovo poljem.Nema gde da se sirimo.Idemo u visini al nema opet dovolno mesta
https://www.youtube.com/watch?v=N4b6xDrKOgI


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 14 svi 2023, 12:09 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
Altomanović je napisao/la:
Sta ti mislis da ce NATO vjecito da postoji

Sa ovakvim stopama koliko ce srbija da postoji


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 14 svi 2023, 13:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 vel 2022, 18:03
Postovi: 6738
Dutch01 je napisao/la:
Altomanović je napisao/la:
Sta ti mislis da ce NATO vjecito da postoji


Bolje se pitaj hoće li Srbi vječno postojati obzirom da Srbija nikad nije imala ovakav demografski pad kao u zadnjih 11 godina.
U svakom slučaju NATO će biti dugotrajniji od Srba. A to se možeš zahvaliti Putinu i Kremlju koji su isti taj savez "oživili" svojim postupcima.


NATO će da postoji koliko god postoji SAD, jer je to i jedini mogući razlog njegovog iracionalnog postojanja s obzirom da Istočna i Zapadna Evropa imaju totalno drugačije geopolitičke realnosti. Kada ne bi bilo Amerika, NATO bi se raspao za 48 sati. A trenutno u SAD imaš otvorene granice, milione Varvara kako ulaze godišnje, crnce koji pljačkaju po celoj zemlji radnje i da im ne mogu ništa, polovina senatora ne priznaje rezultate izbora Bidon, menjaju izborne zakona na svojim teritorijama da nikad ne padnu sa vlasti, patriotism u Americi 38%, polovina stanovika na Jugu podržava secesiju, u top 10 najpodjenijih država na svetu, poštovaoci jedne partije više neće ni da razgovaraju sa glasačima druge partije, politike i jednih i drugih sve dalje i dalje, svi se sele u savezne države koje kontrolišu i u kojima su na vlasti, imaš svetsku de-dollarizaciju i mogući hiperinflaciju, na sadašnju inflaciju, gubitak saveznika u svetu, overextend millitary, rastuću protivnicku supersilu Kinu, 10 od 10 znakova raspada imperija iz prošlosti. Inače prosečna starost Zapadne imperije od doba kolonijalizma je 150 godina, a prosečna starost svih imperija uopšte je bila 250 godina. Znači Amerika ne da se neće nikad raspasti nego će se raspasti u roku od par godina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 14 svi 2023, 13:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 vel 2022, 18:03
Postovi: 6738
Dutch01 je napisao/la:
Bolje se pitaj hoće li Srbi vječno postojati obzirom da Srbija nikad nije imala ovakav demografski pad kao u zadnjih 11 godina.


Kakav demografski slom? Si to sanjao?

Udeo nam se povećao, a migracioni saldo na nuli.

Najveće gubitke imali na mortalitet/natalitet.

I opet prošli bolje od vas.

A od Šiptara smo prošli 10 puta bolje a još nisu ni krenuli da uzimaju vize.

Oni sa svojim 150 evra platama će se seliti kao Huni u EU.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 14 svi 2023, 13:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 stu 2018, 13:21
Postovi: 4112
Crnivuk je napisao/la:
Dutch01 je napisao/la:

Bolje se pitaj hoće li Srbi vječno postojati obzirom da Srbija nikad nije imala ovakav demografski pad kao u zadnjih 11 godina.
U svakom slučaju NATO će biti dugotrajniji od Srba. A to se možeš zahvaliti Putinu i Kremlju koji su isti taj savez "oživili" svojim postupcima.


NATO će da postoji koliko god postoji SAD, a trenutno u SAD imaš otvorene granice, milione Varvare kako ulaze godišnje, crnce koji pljačkaju po celoj zemlji radnje i da im ne mogu ništa, polovina senatora ne priznaje rezultate izbora Bidon, menjaju izborne zakona na svojim teritorijama da nikad ne padnu sa vlasti, patriotism u Americi 38%, polovina stanovika na Jugu podržava secesiju, u top 10 najpodjenijih država na svetu, poštovaoci jedne partije više neće ni da razgovaraju, politike i jednih i drugih sve dalje i dalje, svi se sele u savezne države koje kontrolišu, imaš svetsku de-dollarizaciju i mogući hiperinflaciju, na sadašnju inflaciju, gubitak saveznika u svetu, overextend millitary, rastuću protivnicku supersilu Kinu, 10 od 10 znakova raspada imperija iz prošlosti. Inače prosečna starost Zapadne imperije od doba kolonijalizma je 150 godina, a prosečna starost svih imperija uopšte je bila 250 godina. Oba roka su tu negde oko danas. Znači Amerika ne da se neće nikad raspasti nego će se raspasti u roku od par godina.


To što ti navodiš to nije od jučer već ti procesi traju desetljećima, a SAD i dalje stoji na nogama. Zar ti to ne govori dovoljno o snazi te zemlje?

_________________
Slava Ukrajini!
Nema predaje!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 14 svi 2023, 14:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 vel 2022, 18:03
Postovi: 6738
Od toga što sam nabrojao nikad pre nisi imao dedolarizaciju, trilijardske deficite i dugove, gubitak saveznika širom sveta, skoro pa jednaku supersilu za vratom Kinu (SSSR nije imao ni 50% realnog BDP% SAD, Kina ima 120%). Nisi imao ni ovako ekstremne rezultate sa sociološki prirode. Ustvari danas većina samih Hamera priznaje da su najpodeljeniji u istoriji. Uopšte više i ne komuniciraju između sebe sa članovima drugih partija.

Pa nije ni čudno da su opstali do sada kada im je jedina bukvalno kohezijona tačka MONEY, štampanje iz vazduha, a toga više neće biti zbog de-dollarizacije.

Vidi ja bi razumeo da neko negira raspad Amerike zbog manjka dokaza, ali sa ovolikim dokazima to samo možeš negirati iz ideološkim / religijskih razloga. Naprimer ti teološki veruješ da se Amerika neće raspasti, ali ti dokazi govore da bukvalno opadaju po svim poljima i da su podeljeniji i od Afričkih država danas sa po 1000 plemena.



slika


slika


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 9800 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346 ... 392  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 60 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO