HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 08:05.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 9800 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227 ... 392  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 18 vel 2021, 06:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
sokoli je napisao/la:
Hmmmm do prije par mjeseci bilo je da ce rusija da proguta jenkije.Sada ce to da bude kina.Ako i to ne prodje opet ima mogucnosti.Moguce cunami proguta ameriku i srbija ce odmah da postane svetska silla.



Ako.. ? :laugh

Nema tu AKO bato.
To se dešava uveliko.

Uveliko se nalazimo u tom procesu.

2050-ta..
1.Kina
2.Indija
3.SAD

Neprijatelji Srbije bi polako trebali da znaju, da će vrlo brzo biti prepušteni sami sebi, tj. nama.. :D


..

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 18 vel 2021, 12:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Citat:
Kandidat za premijera Kosova: U slučaju referenduma glasovao bih za ujedinjenje s Albanijom
slika

Albin Kurti kandidat Pokreta samoopredjeljenje za predsjednika Vlade Kosova izjavio je u intervjuu za Euronews, da bi, ako bi bio održan referendum on glasovao za ujedinjenje s Albanijom. On je inače nekadašnji politički zatvorenik, ulični prosvjednik i političar koji je bacio suzavac u vlastitom parlamentu, a na izborima u nedjelju njegova stranka pobijedila je s 48 posto glasova. Već je bio premijer kratko vrijeme od veljače do lipnja 2020. kada je zahtijevao uvođenje vojnog roka.

Kurti je govoreći o ideji lidera ABK Ramuša Haradinaja, rekao da, prema sadašnjim zakonima, to nije moguće, ali da bi podržao ujedinjenje s Albanijom.

– Još nemamo zakon o referendumu na Kosovu, ali dva referenduma između naše države i Albanije riješila bi tako nešto. Mislim da bih glasovao za „da”- rekao je Kurti.

Nastaviti dijalog

Između ostalog, Kurti je govorio i o nastavku dijaloga Kosova i Srbije i istaknuo da će tražiti reciprocitet od Srbije.

– Spreman sam se uključiti u dijalog od koga ima koristi. Ali, mislim da nije prihvatljivo da se bilo tko na Kosovu – naravno, uključujući i mene – umiješa u dijalog, gdje bi trebalo nadoknaditi državi Srbiji gubitak Kosova za vrijeme Miloševića. Srbija je počinila genocid na Kosovu – rekao je Kurti.

On se usprotivio nabavi cjepiva iz Kine i Rusije, dodavši da je kosovska orijentacija uvijek bila ka zapadu.

Suočiti Srbiju s prošlošću

Kurti je u intervjuu za rekao da bi Beograd trebalo da se suoči s vlastitom prošlošću, jer se čini da ne žali niti se kaje.

– Važno je da u Srbiji dođe do promjena u pogledu načina na koji gledaju Kosovo – rekao je Kurti.

Upitan da li i dalje želi punu ispriku, priznanje i odštetu od Beograda, Kurti kaže da je to neophodno, kao i da je neophodno da se Srbija što prije udalji od Rusije i Kine.

– Oslobodili smo Kosovo od Srbije. I mislim da bi se Srbija trebala osloboditi Kosova – rekao je Kurti.


https://narod.hr/svijet/kandidat-za-pre ... -albanijom

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 18 vel 2021, 13:04 
Offline

Pridružen/a: 18 pro 2020, 08:01
Postovi: 6589
Lokacija: Srpska Vojvodina
Hahaha, bole Qurtija Rusija i Kina, neka tek ce da ga bole polako,

A za ovu glupost sta reci, pre ce otici na Mesec nego se ujediniti sa Albanijom,

Sam Zapad ne bi nikad pristao na takvu glupost, a oni su pudlice Zapada.

_________________
Vucic: Srbija najbolji prijatelj Kine u Evropi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 18 vel 2021, 13:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
Ti valjaš više gluposti nego on pa te nitko ne proziva.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 18 vel 2021, 13:16 
Offline

Pridružen/a: 18 pro 2020, 08:01
Postovi: 6589
Lokacija: Srpska Vojvodina
Reconquista je napisao/la:
Ti valjaš više gluposti nego on pa te nitko ne proziva.


Hahah, a ti stalno valjas jedno-recenicne odgovore koji nemaju nikakvog smisla.

_________________
Vucic: Srbija najbolji prijatelj Kine u Evropi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 18 vel 2021, 14:37 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
Jussi je napisao/la:
sokoli je napisao/la:
Hmmmm do prije par mjeseci bilo je da ce rusija da proguta jenkije.Sada ce to da bude kina.Ako i to ne prodje opet ima mogucnosti.Moguce cunami proguta ameriku i srbija ce odmah da postane svetska silla.
Sta se bjezhanja tice to stoji.Bjezhe al se i radjaju.Kod vas ne radjaju se a umiru josh i bjezhe.Tako da svake godine jedan grad kao uroshevac vama nestaje.To me ne raduje.To nije moja, nasha llogika.
Nije nasa fizicka velicina srece nesreca ostalih oko nas.Dok kod vas jeste taj sllucaj.I nikako da se usrecite.Jebiga urijet cete nesretni


Kako se vi radjate, na kojim si ti drogama?

Pa Srbi imaju veci natalitet na Kosovu od vas.

A vi bezite duplo brze od Srba, zato sto ste i duplo siromasniji. Ovo su sve proverljive cinjenice.

Vi ste niko i nista bez Amera, 30 puta slabije vojske i ekonomije imate od nas. A od skoro vam je i demografija u qurcu.

Pa vi ste jedini narod Evrope, u stvari pleme, a ne narod, gde vam 10 puta vise ljudi zivi u dijaspori, a ne maticnoj drzavi.

Vi ste propali slucaj bez ikakve perspektive, imate 0% da odrzite nezavisno Kosovo. To je objektivna istina.[/quote
ajt idemo redom citiram te.
Kako se vi radjate, na kojim si ti drogama?

po reakciji reko bih da ti to nedostaje.Probaj tablete targin sa mallo votke to ce ti pomoci.Daju se na recept i nisu skupe kao linije.
--Pa Srbi imaju veci natalitet na Kosovu od vas.
Na kosovu ima srbe?????? Ne zajebaj svi su u uzhu srbiju.Dolaze sporadicno na par puta za dogovore sa lokalim kriminalcima albancima za sredjivanje i dogovaranje posllova.Oni koji su redovno na koovu to su senilni starci i nemocni.
--A vi bezite duplo brze od Srba, zato sto ste i duplo siromasniji. Ovo su sve proverljive cinjenice.
hm da smo puno siromasni ja u tome ne vjerujem.I u corona krisi na kosovu je 2020 godie uslo iz inostranstva cijella miliarda eura.To slluzhbeno sa transakcijama.Dok privatno bez posredstva banaka i transfer firmi racunaj jos jedno 200% te cifre.Zaci to je kapital koji dolazi na kosovu a ne ide vise u srbiju.Isto kao sto ne idu ni devize sa hrvatskog mora.Pa kad napravimo malu racunicu vidi se da niste bash u neku zavidnu poziciju.Zato ja vise ne idem u bugarsku da uzivam sa sitne novce nego idem u srbiji i u albaniji.to je istina hteo da priznas ili ne
---Vi ste niko i nista bez Amera, 30 puta slabije vojske i ekonomije imate od nas. A od skoro vam je i demografija u qurcu.
Mi nemamo pravo na vojsu.Mi mozemo kupiti koliko nam jenki dozvole.Mi imamo pravo na vojsku koju nam usa i eu dozvoljavaju.A to nece dugo da traje.Jer ce vasa tvrdoglavost da uveri zapad da ste vi nepromenljivi i da mi imamo pravo da se branimo.E tad ce bit problema.Asfalt skoro da nam vise i ne treba.Tako da mozemo se nakupovati oruzja koliko nam dusa zeli.
---Pa vi ste jedini narod Evrope, u stvari pleme, a ne narod, gde vam 10 puta vise ljudi zivi u dijaspori, a ne maticnoj drzavi
Nismo vise nego jude u diaspori.Kada budemo bili u broju ravni jevrejima van maticne drzave ondak ce vas da snadje sudbina palestinaca i ostalih ludaka sa pustinje sa kojima ste u vrlo lepim odnosima.Tako da to nije nikakav zaostatak naprotiv to je prijednost.evo jednog od uspesnih albanaca na zapadu i medjuvreenu cu dodati svaki put po jednu takvu licnost
https://www.stadt-zuerich.ch/triemli/de ... _omer.html
--- Vi ste propali slucaj bez ikakve perspektive, imate 0% da odrzite nezavisno Kosovo. To je objektivna istina.
Ne zajebaj.Takav jedan propali slucaj bez ikakve perspektive sjebo vam je drzhavu jugosllaviju sada i srbiju sa tendencijom da vas suzava u granice sumadije.Nama ne treba nikakvo koovo.To ce prije ili kasnije biti albanija sa cijellom makedonijom.Vec makedonci uce masovno allbanski jezik.Nisu oni tako blesavi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 18 vel 2021, 14:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 stu 2018, 13:21
Postovi: 4112
Grobar je napisao/la:
sokoli je napisao/la:
Hmmmm do prije par mjeseci bilo je da ce rusija da proguta jenkije.Sada ce to da bude kina.Ako i to ne prodje opet ima mogucnosti.Moguce cunami proguta ameriku i srbija ce odmah da postane svetska silla.



Ako.. ? :laugh

Nema tu AKO bato.
To se dešava uveliko.

Uveliko se nalazimo u tom procesu.

2050-ta..
1.Kina
2.Indija
3.SAD

Neprijatelji Srbije bi polako trebali da znaju, da će vrlo brzo biti prepušteni sami sebi, tj. nama.. :D


..


Puno bitnije je tko će biti na vlasti u Srbiji 2050.
Svi znamo da Vučić neće učiniti ništa da vrati Kosovo pod okrilje Srbije, jer krv nije voda.
Tko ti garantira da tad na čelu Srbije neće biti netko kao Vučić bilo u etničkom bilo u ideološkom smislu.

_________________
Slava Ukrajini!
Nema predaje!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 18 vel 2021, 14:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
..

sokoli je napisao/la:
Ne zajebaj.Takav jedan propali slucaj bez ikakve perspektive sjebo vam je drzhavu jugosllaviju sada i srbiju sa tendencijom da vas suzava u granice sumadije.Nama ne treba nikakvo koovo.To ce prije ili kasnije biti albanija sa cijellom makedonijom.Vec makedonci uce masovno allbanski jezik.Nisu oni tako blesavi



Vi nam sjebali državu.. ? :laugh

Vi ste bez Amera isto što i ker bez gazde.
Lutalica koju šutne ko stigne.


Vaša najveća zvezda i poznata ličnost - Dua Lipa, svaki put kad joj muva sleti na krišku Ajvara, utripuje albansku zastavu... :)

Eto to ste vi... :D


..

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 18 vel 2021, 14:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
Dutch01 je napisao/la:
Puno bitnije je tko će biti na vlasti u Srbiji 2050.
Svi znamo da Vučić neće učiniti ništa da vrati Kosovo pod okrilje Srbije, jer krv nije voda.
Tko ti garantira da tad na čelu Srbije neće biti netko kao Vučić bilo u etničkom bilo u ideološkom smislu.


Vučićev posao je da ojača ekonomiju, vojsku i povrati kult Vojske Srbije, što on i radi.

Što se vraćanja Kosova tiče, sami će ga oni nama prepustiti opet, kad se Ameri budu povlačili..

Mislim, bolje bi im bilo... :D

..

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 18 vel 2021, 14:50 
Offline

Pridružen/a: 18 pro 2020, 08:01
Postovi: 6589
Lokacija: Srpska Vojvodina
Ma Siptari su pickhin dim, u svakom smislu,

Kaze meni ovaj Sqiptar Soqolji da nemaju vojsku, na Kosovo, zato sto im ne daju Ameri,

Pa kakvu bi takvi slepci i mogli imati vojsku sa tako bednom ekonomijom, onakvu kao Albanija? Smesno.

Oni bre ne znaju ni metak proizvesti, zvanicno najsiromansija regija u Evropi, sa najvisim stopama emigracije,

Cuj njega salje mi nekog Austrijanca koji veze sa Sqiptarima nema odavno, i hvali se jos time!?

_________________
Vucic: Srbija najbolji prijatelj Kine u Evropi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 18 vel 2021, 14:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
..


Ne daju im Ameri da imaju vojsku.. :)

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 18 vel 2021, 14:53 
Offline

Pridružen/a: 18 pro 2020, 08:01
Postovi: 6589
Lokacija: Srpska Vojvodina
Znas ti Soqolji, sta je vojska, sta je to vojna infrastruktura, odrzavanje, licna oprema za vojnike, plate, hrana, obuka,

Odakle vama pare za sve to? Cus nedaju mu Ameri...

Pa dok vi stignete do ozbiljne vojne tehnike koju Srbija trenutno ima, kupuje, proizvodi, trebace vam jos 300 godina.

_________________
Vucic: Srbija najbolji prijatelj Kine u Evropi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 18 vel 2021, 14:56 
Offline

Pridružen/a: 18 pro 2020, 08:01
Postovi: 6589
Lokacija: Srpska Vojvodina
Grobar je napisao/la:
..


Ne daju im Ameri da imaju vojsku.. :)


Ma ovi Arnauti ludi umislili da su neki bitan faktor, hahaha,

Ratovali ljudi protiv srpske policije, par meseci, posle bilo Njato Heljp,

I sad su oni kao neki "ratnici" i ozbiljni protivnici nama...

_________________
Vucic: Srbija najbolji prijatelj Kine u Evropi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 18 vel 2021, 14:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
Jussi je napisao/la:

Pa dok vi stignete do ozbiljne vojne tehnike koju Srbija trenutno ima, kupuje, proizvodi, trebace vam jos 300 godina.



Koja ozbiljna vojna tehnika.. ?

Heljp NATO je njihovo jedino oružje.
Moći će da ga koriste još dvadesetak godina max.. :)


..

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 18 vel 2021, 15:00 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
Reconquista je napisao/la:
Citat:
Kandidat za premijera Kosova: U slučaju referenduma glasovao bih za ujedinjenje s Albanijom
slika

Albin Kurti kandidat Pokreta samoopredjeljenje za predsjednika Vlade Kosova izjavio je u intervjuu za Euronews, da bi, ako bi bio održan referendum on glasovao za ujedinjenje s Albanijom. On je inače nekadašnji politički zatvorenik, ulični prosvjednik i političar koji je bacio suzavac u vlastitom parlamentu, a na izborima u nedjelju njegova stranka pobijedila je s 48 posto glasova. Već je bio premijer kratko vrijeme od veljače do lipnja 2020. kada je zahtijevao uvođenje vojnog roka.

Kurti je govoreći o ideji lidera ABK Ramuša Haradinaja, rekao da, prema sadašnjim zakonima, to nije moguće, ali da bi podržao ujedinjenje s Albanijom.

– Još nemamo zakon o referendumu na Kosovu, ali dva referenduma između naše države i Albanije riješila bi tako nešto. Mislim da bih glasovao za „da”- rekao je Kurti.

Nastaviti dijalog

Između ostalog, Kurti je govorio i o nastavku dijaloga Kosova i Srbije i istaknuo da će tražiti reciprocitet od Srbije.

– Spreman sam se uključiti u dijalog od koga ima koristi. Ali, mislim da nije prihvatljivo da se bilo tko na Kosovu – naravno, uključujući i mene – umiješa u dijalog, gdje bi trebalo nadoknaditi državi Srbiji gubitak Kosova za vrijeme Miloševića. Srbija je počinila genocid na Kosovu – rekao je Kurti.

On se usprotivio nabavi cjepiva iz Kine i Rusije, dodavši da je kosovska orijentacija uvijek bila ka zapadu.

Suočiti Srbiju s prošlošću

Kurti je u intervjuu za rekao da bi Beograd trebalo da se suoči s vlastitom prošlošću, jer se čini da ne žali niti se kaje.

– Važno je da u Srbiji dođe do promjena u pogledu načina na koji gledaju Kosovo – rekao je Kurti.

Upitan da li i dalje želi punu ispriku, priznanje i odštetu od Beograda, Kurti kaže da je to neophodno, kao i da je neophodno da se Srbija što prije udalji od Rusije i Kine.

– Oslobodili smo Kosovo od Srbije. I mislim da bi se Srbija trebala osloboditi Kosova – rekao je Kurti.


https://narod.hr/svijet/kandidat-za-pre ... -albanijom

Kosovo se prije svega osllobodila kriminalaca i izdajnika.Ja sam tu na ovom forumu dugo vremena.Od tad ja sam se nadao hapsenju hashima tacija i njegove kompanije i NPK ili takozvani narodni pokret za kosovo.To je billa komplet organizacija jugosllovenske udbe.To vec definitivno imamo.Albin kurti je cestit covek.Ramus haradinaj je najobicniji kriminalac reketash i ubica.Na ovim poslednjim izborima njegovi aktivisti masovno su punili kuje za srpsku listu.Da bi uzeli tih deset srpskih pratenika garantiranih ustavom, pa jos i dest ostalih namenjene za ostale manjine.Tako da na mnogo mesta glasaci alianse glasali za cigane i bosnjake bliski srpskoj listi.Nadao se da ce sam da izbori 13-14 pratenika i jos 15-16 srpske liste i tako da ce postati faktor da srpska lista obavezno bude u vladi i da on obavezno bude kandidat za predsednika kosova.Al otislo je sve do djavolla.Gadno su izgubili.Prvo ako haradinaj ne gllasa za vjosu osmani kao predsednika kosova ide se na automatske nove izbore.Tada kurti dobija absolutnu vecinu od 70-80 püosto dok aliansa haradinaja ostaja van kosovskog parlamenta.Dok tada na obstine sa srpskom vecinom ameri i njemci ce uvesti glasanje i podizanje glasackog listica sa otiscima prstiju.Nece dozvoliti da % glasaca bude 80-90% samo u opstine gde zhive srbi.
Sve u semu tu se vec igra na karte.Medjusobno priznanje ili ujedinjenje sa allbanijom pa ne treba nikakvo i nicije priznanje.Americka politika ponovo se okrenulla na nasu stranu.Beiden ce bit sada 8 godina.Za 8 godina mnogo ce vode proci po dunavu.Tramp ga popusio.Pa sa njima i srpski llobi sa palmerom grenelom i boltonom.Sledeci posle 8 godina bit ce republikanac mi emo od sad da radimo na tome da i on bude proallbanski nastrojen.Tako da mi uspjevamo.Bit ce sve k


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 18 vel 2021, 15:03 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
Grobar je napisao/la:
sokoli je napisao/la:
Hmmmm do prije par mjeseci bilo je da ce rusija da proguta jenkije.Sada ce to da bude kina.Ako i to ne prodje opet ima mogucnosti.Moguce cunami proguta ameriku i srbija ce odmah da postane svetska silla.



Ako.. ? :laugh

Nema tu AKO bato.
To se dešava uveliko.

Uveliko se nalazimo u tom procesu.

2050-ta..
1.Kina
2.Indija
3.SAD

Neprijatelji Srbije bi polako trebali da znaju, da će vrlo brzo biti prepušteni sami sebi, tj. nama.. :D


..

Zaboravio si da napomenes da ce evropa nestati od kataklizme al ta kataklizma nece pogoditi srbiju.I vi urlicete gooooooooooooooolllllllll kushta pogadja u zadne minute utakmice


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 18 vel 2021, 15:04 
Offline

Pridružen/a: 18 pro 2020, 08:01
Postovi: 6589
Lokacija: Srpska Vojvodina
Dobro pusti ti Bajdena, nego sta kaze mama Merkel i tatica Makron o "ujedinjenju sa Albanijom"?

_________________
Vucic: Srbija najbolji prijatelj Kine u Evropi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 18 vel 2021, 15:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
sokoli je napisao/la:
Zaboravio si da napomenes da ce evropa nestati od kataklizme al ta kataklizma nece pogoditi srbiju.I vi urlicete gooooooooooooooolllllllll kushta pogadja u zadne minute utakmice



Neće.
Samo će Heljp NATO da vam padne na treće mesto, a onda vam ostaje samo Heljp... :D

..

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 18 vel 2021, 15:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
Jussi je napisao/la:
Dobro pusti ti Bajdena, nego sta kaze mama Merkel i tatica Makron o "ujedinjenju sa Albanijom"?



Kažu:

Rado bi smo vam dozvolili to, ali će onda Kina da se ujedini sa Tajvanom i Rusija sa Ukrajinom, pa ne bismo ipak.. :laugh

..

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 18 vel 2021, 15:15 
Offline

Pridružen/a: 18 pro 2020, 08:01
Postovi: 6589
Lokacija: Srpska Vojvodina
Grobar je napisao/la:
Jussi je napisao/la:
Dobro pusti ti Bajdena, nego sta kaze mama Merkel i tatica Makron o "ujedinjenju sa Albanijom"?



Kažu:

Rado bi smo vam dozvolili to, ali će onda Kina da se ujedini sa Tajvanom i Rusija sa Ukrajinom, pa ne bismo ipak.. :laugh

..


A Srbija sa Skadrom i Dracem. :D

_________________
Vucic: Srbija najbolji prijatelj Kine u Evropi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 18 vel 2021, 15:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
..

Kao 1912-te.. :)

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 18 vel 2021, 16:28 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
ma sigurno kao sta ste uspjeli sa srpskim dubrovnikom i kral aleksandrovim barom.Nego payite zemun i aleksinac a drugo sta dodje


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 18 vel 2021, 16:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
..

Da kao što smo oborili Mila, albanskog princa.. :)
Pazite vi Skadar, a od Kosova se oprostite već danas. :palacgore1

..

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 19 vel 2021, 12:14 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
Grobar je napisao/la:
..

Da kao što smo oborili Mila, albanskog princa.. :)
Pazite vi Skadar, a od Kosova se oprostite već danas. :palacgore1

..

Jest bogami racionalan si do daske.Poslushacu teb.Pa cu da se oprostim od kosova samo zaradi tebe


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 19 vel 2021, 12:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
sokoli je napisao/la:
Grobar je napisao/la:
..

Da kao što smo oborili Mila, albanskog princa.. :)
Pazite vi Skadar, a od Kosova se oprostite već danas. :palacgore1

..

Jest bogami racionalan si do daske.Poslushacu teb.Pa cu da se oprostim od kosova samo zaradi tebe



U to ime živeli..

slika

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 9800 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227 ... 392  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 143 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO