HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 20 tra 2024, 10:21.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2484 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 100  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Kraljevina Srbija-Povratak Monarhije
PostPostano: 15 lis 2020, 18:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
Monsieur Šešelj našalite se nekad, nije ovo sudnica.. :D

Gospodine Aleksije nastavite sa svim aktivnostima vezanim za obnovu monarhije.

Sve se broji.. :zivili


Moderatori hvala vam što mi dozvoljavate da glumim moderatora.. :palacgore1 :D

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kraljevina Srbija-Povratak Monarhije
PostPostano: 15 lis 2020, 18:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Nebitno je šta je postavljač hteo da poruči ako je okačio sliku na kojoj se skupilo brojem 14 ljudi koji podržavaju to što je postavljač hteo da poruči. Ako hoćeš reuspostavu monarhije, ne ponašaj se kao štetočina. Mogao si da izostaviš taj jad i bedu od slike koja nas i našu ideju čini komičnom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kraljevina Srbija-Povratak Monarhije
PostPostano: 15 lis 2020, 18:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Ja se ne šalim, okačio je post kojim je ideju monarhije izvrnuo ruglu za sve pare. Ja sam mu kulturno skrenuo pažnju da to više ne radi, on me u svom nekulturnom maniru nazvao budalom. Nije da se žalim, ne vređa me to, samo ističem razliku između njegovog i mog načina komunikacije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kraljevina Srbija-Povratak Monarhije
PostPostano: 15 lis 2020, 18:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Carmello Šešelj je napisao/la:
Nebitno je šta je postavljač hteo da poruči ako je okačio sliku na kojoj se skupilo brojem 14 ljudi koji podržavaju to što je postavljač hteo da poruči. Ako hoćeš reuspostavu monarhije, ne ponašaj se kao štetočina. Mogao si da izostaviš taj jad i bedu od slike koja nas i našu ideju čini komičnom.


O Seso debilcicu, kad bi razmisljao kao ti, mogao bi sad da kazem da ti nisi postavio nijednu sliku, sto znaci 0 ljudi, i da se tako ponasas kao stetocina! =)) Medjutim, tema je nesto sasvim drugo, nesto s cim neces da se suocis, pa to nazivas nebitnim. Jer kad bi se suocio, jos jednom bi se videlo koliko si glup. :001_cool
Ti koji si Prestolonaslednika vredjao ovde, ideju monarhije zoves "nasom", dakle i "tvojom" idejom! Pokvaren si kao da ti je Vucic brat! :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kraljevina Srbija-Povratak Monarhije
PostPostano: 15 lis 2020, 18:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
Mislio sam na ljubakanje Kralja sa Kolindom, ali nema veze.. :D

Bez Kralja ne valja.. :palacgore1

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kraljevina Srbija-Povratak Monarhije
PostPostano: 15 lis 2020, 18:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Grobar je napisao/la:
Monsieur Šešelj našalite se nekad, nije ovo sudnica.. :D

Gospodine Aleksije nastavite sa svim aktivnostima vezanim za obnovu monarhije.

Sve se broji.. :zivili


Moderatori hvala vam što mi dozvoljavate da glumim moderatora.. :palacgore1 :D


Naravno da cu nastaviti. Proslo je vreme kad magarac Sesa sprecavao Srbe da ovde govore. Sad moze samo malo da laje dok ne dobije po njusci! :palacgore1

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kraljevina Srbija-Povratak Monarhije
PostPostano: 15 lis 2020, 18:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Carmello Šešelj je napisao/la:
Ja se ne šalim, okačio je post kojim je ideju monarhije izvrnuo ruglu za sve pare. Ja sam mu kulturno skrenuo pažnju da to više ne radi, on me u svom nekulturnom maniru nazvao budalom. Nije da se žalim, ne vređa me to, samo ističem razliku između njegovog i mog načina komunikacije.


I ja tebi skrecem paznju da ne pises postove da 0 slikovno prikazanih monarhista. A ti, magarac stetocina, navalio, pa navalio! =))

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kraljevina Srbija-Povratak Monarhije
PostPostano: 15 lis 2020, 18:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Meni je ideja monarhije daleko manje bitnija nego tebi. Malo više naginjem monarhiji, ali mi je u principu svejedno jer je to pitanje skoro pa nebitno. Što znači da nemam inklanaciju da agitujem za to. Ali imam pravo da komentarišem tvoje agitovanje, i ono je žestoko antiproduktivno, kao da si ubačeni republikanski agent provokator.

I trebao si da napišeš da sam pokvaren kao Vučićev stvarni brat. To bi bila prava uvreda.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kraljevina Srbija-Povratak Monarhije
PostPostano: 15 lis 2020, 18:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Carmello Šešelj je napisao/la:
Meni je ideja monarhije daleko manje bitnija nego tebi. Malo više naginjem monarhiji, ali mi je u principu svejedno jer je to pitanje skoro pa nebitno. Što znači da nemam inklanaciju da agitujem za to. Ali imam pravo da komentarišem tvoje agitovanje, i ono je žestoko antiproduktivno, kao da si ubačeni republikanski agent provokator.

I trebao si da napišeš da sam pokvaren kao Vučićev stvarni brat. To bi bila prava uvreda.


Vredjao si Prestolonaslednika!
A sad mislis da si vest u spinu, kao AV. Vidi se da ti je isti idol, ako ne i nesto vise!

Uglavnom, magarac si! :yes

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kraljevina Srbija-Povratak Monarhije
PostPostano: 15 lis 2020, 18:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 10009
aleksije radicevic je napisao/la:
Na istoku je nacin zivota prilicno kolektivisticki, zahteva drzavu sa sadrzajem, sa centralnom licnoscu koja olicava jedinstvo, i zajednicko iskustvo kolektiva.

Misliš na predsjednika Vučića ? :laugh

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kraljevina Srbija-Povratak Monarhije
PostPostano: 15 lis 2020, 18:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Ako takvi talenti kao ti budu većina u agitovanju za monarhiju, Srbija će ostati republika do kraja vremena (mada je to najverovatniji ishod bez obzira na kvalitet agitovanja, a tvoj je na nivou namernog sabotera ideje monarhije).


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kraljevina Srbija-Povratak Monarhije
PostPostano: 15 lis 2020, 18:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
aleksije radicevic je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Meni je ideja monarhije daleko manje bitnija nego tebi. Malo više naginjem monarhiji, ali mi je u principu svejedno jer je to pitanje skoro pa nebitno. Što znači da nemam inklanaciju da agitujem za to. Ali imam pravo da komentarišem tvoje agitovanje, i ono je žestoko antiproduktivno, kao da si ubačeni republikanski agent provokator.

I trebao si da napišeš da sam pokvaren kao Vučićev stvarni brat. To bi bila prava uvreda.


Vredjao si Prestolonaslednika!
A sad mislis da si vest u spinu, kao AV. Vidi se da ti je isti idol, ako ne i nesto vise!

Uglavnom, magarac si! :yes

Naravno da sam vređao prestolonaslednika, čovek je budala i nije dostojan da bude kralj i nikad neće biti kralj. Jedino njegovi sinovi imaju neke šanse (mada ne prevelike, a pored podržavaoca poput tebe, skoro pa nikakve).


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kraljevina Srbija-Povratak Monarhije
PostPostano: 15 lis 2020, 18:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Carmello Šešelj je napisao/la:
Ako takvi talenti kao ti budu većina u agitovanju za monarhiju, Srbija će ostati republika do kraja vremena (mada je to najverovatniji ishod bez obzira na kvalitet agitovana, a tvoj je na nivou namernog sabotera ideje monarhije).


Seso, uvek mozemo napraviti neki eksperiment.

Npr. ti svojim primerom da pokazes kako se ispravno agituje za monarhiju, pa da mi koji ne znamo, da izvucemo pouku! :001_cool

Ne znam da li ces moci to da izvedes, jer ti nisi u stanju da prepoznas sta je agitacija. Post za koji si se uvatio to nije,! Ali znas kako to ide sa magarcima... :001_smile

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kraljevina Srbija-Povratak Monarhije
PostPostano: 15 lis 2020, 18:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 10009
Carmello Šešelj je napisao/la:
Ali imam pravo da komentarišem tvoje agitovanje, i ono je žestoko antiproduktivno, kao da si ubačeni republikanski agent provokator.

S tom slikom od 14 pristalica monarhije se ne bi bolje narugali ni Simo Dubajić i Đoko Jovanić zajedno. Stvarno jad i čemer.

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kraljevina Srbija-Povratak Monarhije
PostPostano: 15 lis 2020, 18:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Carmello Šešelj je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:

Vredjao si Prestolonaslednika!
A sad mislis da si vest u spinu, kao AV. Vidi se da ti je isti idol, ako ne i nesto vise!

Uglavnom, magarac si! :yes

Naravno da sam vređao prestolonaslednika, čovek je budala i nije dostojan da bude kralj i nikad neće biti kralj. Jedino njegovi sinovi imaju neke šanse (mada ne prevelika, a pored podržavaoca poput tebe, skoro pa nikakve).


I ovim si doprineo "svojoj" ideju monarhije, vise nego Patrijarh. E moja konjino... =))

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kraljevina Srbija-Povratak Monarhije
PostPostano: 15 lis 2020, 18:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Graničar18 je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Ali imam pravo da komentarišem tvoje agitovanje, i ono je žestoko antiproduktivno, kao da si ubačeni republikanski agent provokator.

S tom slikom od 14 pristalica monarhije se ne bi bolje narugali ni Simo Dubajić i Đoko Jovanić zajedno. Stvarno jad i čemer.


Ta dvojica bi aplaudirali na tvojim recima da su koministi pobili malo Srba u Srbiji, i da je trebalo vise.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kraljevina Srbija-Povratak Monarhije
PostPostano: 15 lis 2020, 18:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
Eto vidite protivnici monarhije kako vam se republika ruši tihom vodom koja breg roni.. :)

Do juče je monarhija bila ismevana, a sad se svadjamo ko je veći i bolji monarhista..

Taj duh sam želeo braćo monarhisti.. :D

Republikanci plačite da mogu da poližem vaše suzice.. :tt2

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kraljevina Srbija-Povratak Monarhije
PostPostano: 15 lis 2020, 18:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Grobar je napisao/la:
Eto vidite protivnici monarhije kako vam se republika ruši tihom vodom koja roni breg..

Do juče je monarhija bila ismevana a sad se svadjamo ko je veći i bolji monarhista..

Taj duh sam želeo braćo monarhisti..

Republikanci plačite da mogu da poližem vaše suzice.. :)


Fino zapazeno, ali Sesa laze da je monarista. On je monarhista kolji voli Prestolonaslednika taman onoliko koliko ga voli Uros Suvakovic.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kraljevina Srbija-Povratak Monarhije
PostPostano: 15 lis 2020, 18:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Agitacija su kampanje u medijima, koje vode školovani profesionalci, a ne samoprozvani geniji sa kompleksom niže vrednosti poput tebe, stvaranje ozbiljne organizacije u zemlji koja će da gura to pitanje, a koja trenutno ne postoji (govorim o ozbiljnim organizacijama), i tako dalje. I čak ni to ne daje nadu za realni uspeh, postoji mogućnost, ali ona je jako mala. Tu temu, koja trenutno u srpskom društvu ne postoji, treba nametnuti kao predmet diskusije. Ti nikako da shvatiš da ogromnu većinu ljudi boli *** za tim pitanjem. Prvo nametnite to kao temu o kojoj se raspravlja, pa tek onda možemo da pričamo o procentu podrške. Do tada ispadaš klovn sa tim tvojim promonarhističkim postovima, kao da živiš negde u Americi, a ne u Srbiji.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kraljevina Srbija-Povratak Monarhije
PostPostano: 15 lis 2020, 18:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 10009
aleksije radicevic je napisao/la:
Ta dvojica aplaudirali na tvojim recima da su koministi pobili malo Srba u Srbiji, i da je trebalo vise.

Ne laži. Niko nije napiso "malo Srba",nego "malo četnika".
Četnici su bili manjina u srpskom nacionalnom korpusu.
Nebitni su.

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kraljevina Srbija-Povratak Monarhije
PostPostano: 15 lis 2020, 18:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
aleksije radicevic je napisao/la:
Grobar je napisao/la:
Eto vidite protivnici monarhije kako vam se republika ruši tihom vodom koja roni breg..

Do juče je monarhija bila ismevana a sad se svadjamo ko je veći i bolji monarhista..

Taj duh sam želeo braćo monarhisti..

Republikanci plačite da mogu da poližem vaše suzice.. :)


Fino zapazeno, ali Sesa laze da je monarista. On je monarhista kolji voli Prestolonaslednika taman onoliko koliko ga voli Uros Suvakovic.

Ne moram da volim i poštujem prestolonaslednika koji se nije udostojio da nauči srpski jezik i koji je napravio skandal na Gazimestanu tako što je izgubio nerve i počeo da se svađa sa okupljenim narodom, kraljevsko ponašanje, nema šta. On nema šta da traži na prestolu. Hvala Bogu, pa ima drugih Karađorđevića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kraljevina Srbija-Povratak Monarhije
PostPostano: 15 lis 2020, 18:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
aleksije radicevic je napisao/la:
Fino zapazeno, ali Sesa laze da je monarista. On je monarhista kolji voli Prestolonaslednika taman onoliko koliko ga voli Uros Suvakovic.



Monsieur Šešelj je previše nadrndan to stoji.. :)

Ali, svaka masonska loža treba nekog lika koji gaji defetizam prema nečemu što teži.
Na taj način bi smo one koji viču "U pravu je!" na svaku njegovu pesimističnu prognozu uočili, pratili i otklonili.

To se zove pecanje soma bućkom.. :D

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kraljevina Srbija-Povratak Monarhije
PostPostano: 15 lis 2020, 18:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Carmello Šešelj je napisao/la:
Agitacija su kampanje u medijima, koje vode školovani profesionalci, a ne samoprozvani geniji sa kompleksom niže vrednosti poput tebe, stvaranje ozbiljne organizacije u zemlji koja će da gura to pitanje, a koja trenutno ne postoji (govorim o ozbiljnim organizacijama), i tako dalje. I čak ni to ne daje nadu za realni uspeh, postoji mogućnost, ali ona je jako mala. Tu temu, koja trenutno u srpskom društvu ne postoji, treba nametnuti kao predmet diskusije. Ti nikako da shvatiš da ogromnu većinu ljudi boli *** za tim pitanjem. Prvo nametnite to kao temu o kojoj se raspravlja, pa tek onda možemo da pričamo o procentu podrške. Do tada ispadaš klovn sa tim tvojim promonarhističkim postovima, kao da živiš negde u Americi, a ne u Srbiji.


Debilkooo...
Agitacija je sire od toga, moza cak i da bude ragovor dvojice poznanika u kafani. Ali kako bi to ti znao... :001_cool
Jednom je kolega Lucho, izneo podatke o visokoj popularnosti monarhije s obzirom na nedostatak bilo kakve kampanje. Dakle, to upucuje na sasvim drugaciej zakljucke od tvojih defetistickih, spijunu komunjrski. =)) Patrijarh se nada obnovi monarhije sa Aleksandrom II na celu, sto temu cini relevantnom. Tvoja-kanabis razmisljanja nemaju veze sa stvarnoscu, vise puta ti je dokazano. :001_cool

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kraljevina Srbija-Povratak Monarhije
PostPostano: 15 lis 2020, 18:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Ja nadrndan, a nisam ga ni u jednom postu uvredio, dok on nije propustio nijedan post da mi uputi uvredu. Razumem ja njegovu potrebu da me vređa, zato se ni ne ljutim, ali reći da sam ja nadrndan, pogotovo njemu, kojem bes kulja iz svakog posta, je ipak malo preterano, ne bi li se složio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kraljevina Srbija-Povratak Monarhije
PostPostano: 15 lis 2020, 18:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2020, 21:28
Postovi: 3917
Lokacija: Nizza, Naissus,Nis
Grobar je napisao/la:
A koliko Karadjordjevih gena imaju Vučić, Toma-Diploma, Milošević i Tadić?

Šta smo dobili sa Mirom Marković, našom baba-julom predsednicom iz senke?

Restrikcije struje, platu od 2 marke i nikad manju Srbiju?
Šta nam je to neki predsednik doneo?

Ku**c na biciklu?

Čemu služi predsednik?
Da se ljubaka sa Kolindom? :D

To Kralj može mnogo kulturnije da odradi.. :D

I ja bi da se ljubim sa Čokolindom.
Tak krasna H.

Za monarhiju treba otvoriti i osloboditi medije.
Dijalog i sučeljavanje raznih grupa i fer referendum.

Glas naroda se mora poštivati, ali bez krađe.

_________________
Borac protiv ropstva i pampers pelena, koje poklanja AV, uz najjeftinije roblje

Na "sudaru" sa americkim ambasadorom Skotom https://www.youtube.com/watch?v=-FKa8RE6f-o&feature=emb_title


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2484 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 100  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 21 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO