HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 24 tra 2024, 13:40.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 169 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Milo i Srbi.. Nema dosade u Crnoj Gori
PostPostano: 29 tra 2012, 21:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 pro 2011, 21:58
Postovi: 9127
Lokacija: Zagreb
Agathonikos je napisao/la:
Ibar je napisao/la:

Ne mislite li šjor Agat da ce katolicanstvo ipak sacuvat Montenegro Hrvate kolko tolko barem.

Mogu oni biti milion puta katolici ali šta im vrijedi kad ih je premalo a uz već napisano, teško da će ih biti kroz koju deceniju u Crnoj Gori. Osim toga, ideja titogorstva uopšte ne zadire u vjersko opredjeljenje. Titogorac je po titogorskoj viziji bilo ko ko se tako osjeća, bez obzira da li je pravoslavan, katolik, musliman ili ateist.


Znaci gdine Agat po vasem ce tisućljetni Hrvati Boke nestati od strane Milogoraca koji ce ih tako dobro milovati da ce oni nestati :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milo i Srbi.. Nema dosade u Crnoj Gori
PostPostano: 29 tra 2012, 21:02 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8531
Jagnjeca brigada je napisao/la:
puntar2.0 je napisao/la:
ev' gledan, a kad skupin albance, hrvate, bosnjake i muslimane dodjen do nekih circa 17%.ostaju neki neizjasnjeni, jugosi, ajmo nagadjati za kog su bili?ali jagnje, napisa ti ono da su hrvati uzeli kotor?koliko ih ima tamo?


Jugosa oko 1000 i nešto ako se sećam. Ali dobro, ajde ostale da podelimo fifti-fifti.

Napisah da su Hrvati uzeli Kotor. Tamo je cenzus prebačen za par desetina ili stotinjak glasova, a Hrvata je preko 9% (a ima i Albanaca i Bošnjaka par stotina). Mislim, logično da 7000 Hrvata (znači 5-6000 glasača) nisu značajni kao Albanci i Muslimani/Bošnjaci, ali su imali uticaja.

Jedino mesto gde su izjašnjeni Crnogorci izglasali nezavisnost jeste Cetinje.[/quote]
Neizjasnjenih tamo ima priko 9%, crnogoraca oko 46%, a srba oko 30%. Hrvata 7-8%.cudo, cudo.

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milo i Srbi.. Nema dosade u Crnoj Gori
PostPostano: 29 tra 2012, 21:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Ibar je napisao/la:

Koliko znam on je vodio Crnogorske četnike koji su 45. pokušali stvoriti Nezavisnu Crnu Goru. Al s obzirom da malo znam o proslosti CG molio bih vas dragi prijatelju da me demantirate i kazete koju vise o gdinu meni jako osebujna imena Sekula :D

Nešto ste pobrkali, gospodine Ibar.
Četništvo u Crnoj Gori nikakve veze nije imalo sa nezavisnom CG, ni prije 70 godina niti danas.
Što se Sekule tiče, najobičnije ljudsko ***, dugo Srbenda do jaja, poslije titogorski isprdak, preteča današnjih titogoraca.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milo i Srbi.. Nema dosade u Crnoj Gori
PostPostano: 29 tra 2012, 21:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Ibar je napisao/la:

Znaci gdine Agat po vasem ce tisućljetni Hrvati Boke nestati od strane Milogoraca koji ce ih tako dobro milovati da ce oni nestati :zubati



Ovo je dobro :D

Što se nestajanja tiče, pa logično je. Možda neće nestati svi ali broj će im bivati sve manji i manji što zbog asimilacije i miješanja, što zbog iseljavanja, što zbog titogorčenja. Da ih je 200 tisuća, moglo bi se govoriti o njihovom opstanku na duge staze ali šta ih ima, u vrh glave 10 hiljada, možda ni toliko a to je jedno oveće selo, ako mogu tako riet :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milo i Srbi.. Nema dosade u Crnoj Gori
PostPostano: 29 tra 2012, 21:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 pro 2011, 21:58
Postovi: 9127
Lokacija: Zagreb
Samo za mog prijatelja gdina Agata neprikosnovenog Crnogorskog domoljuba kojem cak niti doticni gdin Sekula koji je napravio kontroverzne zadnje dvije kitice ove cudesne himne nije ravan :zivili

Oj svijetla majska zoro,
Majko naša Crna Goro,
Sinovi smo tvog stijenja
I čuvari tvog poštenja.

Volimo vas, brda tvrda,
I stravične vaše klance
Koji nikad ne poznaše
Sramotnoga ropstva lance.

Dok lovćenskoj našoj misli
Naša sloga daje krila,
Biće gorda, biće slavna
Domovina naša mila.

Rijeka će naših vala,
Uskačući u dva mora,
Glas nositi okeanu,
Da je vječna Crna Gora!

Oh, bright dawn of May
Our mother Montenegro
We are sons of your rocks
and keepers of your honesty

We love you, the rocky hills
And your awesome gorges
That never came to know
The chains of shameful slavery.

While our unity gives wings
to our Lovćen cause
Proud shall be, celebrated will be
Our dear homeland.

A river of our waves,
Jumping into two seas,
Will bear voice to the ocean,
That Montenegro is eternal.



Jeste da sam SRBIN , ali priznajem da je crnogorska himna bolja od nase !! :DD Cak i najlepša na svetu po svemu sudeci

One of the best national anthems of all time! The scariest one aswell. ^^ greetings from sweden!

Najlepša himna na svetu. Uvek se naježim kad je slušam. Toliko veličanstvena, toliko dostojanstvena, ponosita i zanosna... Crna Goro diči se himnom, jer imaš čime! Na pravi način reflektuje sve ono najbolje iz Crne Gore ova lepota od reči i instrumentala!
Pozdrav iz Novog Sada!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milo i Srbi.. Nema dosade u Crnoj Gori
PostPostano: 29 tra 2012, 21:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 17:54
Postovi: 13159
Ibar je napisao/la:

Sto se tice ideologije i identiteta mozes nama malo manje upucenima u par recenica iz tvog kuta.

Kad su u pitanju prava Srba mislis li da je tu kljucni problem odnos prema SPC il nesto drugo?


Osnovni problem je sto status Srba kao nacionalne zajednice koja je zastupljena u procentu od 30%, kojih ima kao i Srba u BiH, nije nikakvim politickim i drzavnim normama definisano. Oni nemaju prava na svoj jezik, pismo koje je nastalo pre 2 godine se natura klincima u skoli, shj i mekano zh su posebna slova :yawn

SPC koja je i po najnovijem popisu najzastupljenija religijska ustanova se politicki potiskuje zarad minorne CPC...

Dok to ne uspostave na zdrave noge, zasluzuju prezir, mozemo samo ekonomski da saradjujemo, sto i radimo, stotine miliona izvozimo dole, ali za neko politicko partnerstvo nema mesta.

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milo i Srbi.. Nema dosade u Crnoj Gori
PostPostano: 29 tra 2012, 21:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 pro 2011, 21:58
Postovi: 9127
Lokacija: Zagreb
Agathonikos je napisao/la:
Ibar je napisao/la:

Znaci gdine Agat po vasem ce tisućljetni Hrvati Boke nestati od strane Milogoraca koji ce ih tako dobro milovati da ce oni nestati :zubati



Ovo je dobro :D

Što se nestajanja tiče, pa logično je. Možda neće nestati svi ali broj će im bivati sve manji i manji što zbog asimilacije i miješanja, što zbog iseljavanja, što zbog titogorčenja. Da ih je 200 tisuća, moglo bi se govoriti o njihovom opstanku na duge staze ali šta ih ima, u vrh glave 10 hiljada, možda ni toliko a to je jedno oveće selo, ako mogu tako riet :D


Mozete gdin Aga jer Hrvata tamo stvarno nema puno i ne osjecam nikakvu ironiju u vasim rijecima kad su CG Hrvati u pitanju.

A sto se tisucljeca tice mislim tj koliko znam Hrvati su tako dugo na tim prostorima. Ako sam u krivu ispravite me znaci VISESTOLJETNI


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milo i Srbi.. Nema dosade u Crnoj Gori
PostPostano: 29 tra 2012, 21:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 pro 2011, 21:58
Postovi: 9127
Lokacija: Zagreb
DzoniBG je napisao/la:
Ibar je napisao/la:

Sto se tice ideologije i identiteta mozes nama malo manje upucenima u par recenica iz tvog kuta.

Kad su u pitanju prava Srba mislis li da je tu kljucni problem odnos prema SPC il nesto drugo?


Osnovni problem je sto status Srba kao nacionalne zajednice koja je zastupljena u procentu od 30%, kojih ima kao i Srba u BiH, nije nikakvim politickim i drzavnim normama definisano. Oni nemaju prava na svoj jezik, pismo koje je nastalo pre 2 godine se natura klincima u skoli, shj i mekano zh su posebna slova :yawn

SPC koja je i po najnovijem popisu najzastupljenija religijska ustanova se politicki potiskuje zarad minorne CPC...

Dok to ne uspostave na zdrave noge, zasluzuju prezir, mozemo samo ekonomski da saradjujemo, sto i radimo, stotine miliona izvozimo dole, ali za neko politicko partnerstvo nema mesta.



Nevezano na ovo sad se sjetim onoga Mali i Zi :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milo i Srbi.. Nema dosade u Crnoj Gori
PostPostano: 29 tra 2012, 21:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 pro 2011, 21:58
Postovi: 9127
Lokacija: Zagreb
Agathonikos je napisao/la:
Ibar je napisao/la:

Koliko znam on je vodio Crnogorske četnike koji su 45. pokušali stvoriti Nezavisnu Crnu Goru. Al s obzirom da malo znam o proslosti CG molio bih vas dragi prijatelju da me demantirate i kazete koju vise o gdinu meni jako osebujna imena Sekula :D

Nešto ste pobrkali, gospodine Ibar.
Četništvo u Crnoj Gori nikakve veze nije imalo sa nezavisnom CG, ni prije 70 godina niti danas.
Što se Sekule tiče, najobičnije ljudsko ***, dugo Srbenda do jaja, poslije titogorski isprdak, preteča današnjih titogoraca.



Sekula Drljević
doktor pravnih znanosti, neslužbeni čelnik Crnogorske stranke, između dva svjetska rata jedan od najpoznatijih kritičara jugoslavenskog unutarizma. Kontroverzni crnogorski političar, priješao je put od žestokog velikosrbina do crnogorskog indipendentiste, nakon čega kreće stranputicom suradnika okupacijskih fašističkih vlasti.

U srpnju 1944. godine Drljević se seli za Zagreb gdje ga prima poglavnik Ante Pavelić, njegov znanac iz oporbenih parlamentarnih klupa iz vremena Kraljevine SHS. Drljević osniva, zajedno sa skupinom Crnogoraca u Zagrebu, Crnogorsko državno vijeće s nadom da će se ukazati šansa ponovne obnove crnogorske države.

....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milo i Srbi.. Nema dosade u Crnoj Gori
PostPostano: 29 tra 2012, 21:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 vel 2012, 12:30
Postovi: 12935
Ibar je napisao/la:



To i ovo:



Stvarno su odlične pesme.

Što bi rekao predsednik Vujanović o CG himni: "dve strofe pevam zato što ih volim, druge dve zato što sam obavezan po službenoj dužnosti."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milo i Srbi.. Nema dosade u Crnoj Gori
PostPostano: 29 tra 2012, 21:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 17:54
Postovi: 13159
Ibar je napisao/la:



Jeste da sam SRBIN , ali priznajem da je crnogorska himna bolja od nase !! :DD Cak i najlepša na svetu po svemu sudeci

One of the best national anthems of all time! The scariest one aswell. ^^ greetings from sweden!

Najlepša himna na svetu. Uvek se naježim kad je slušam. Toliko veličanstvena, toliko dostojanstvena, ponosita i zanosna... Crna Goro diči se himnom, jer imaš čime! Na pravi način reflektuje sve ono najbolje iz Crne Gore ova lepota od reči i instrumentala!
Pozdrav iz Novog Sada!


Odlicna je to pesma, nema spora...

Najbolji stih mi je - Sinovi smo tvog stijenja, i cuvari tvog postenja :palacgore1

I pored onoga sto mi mozak govori, ne mogu da budem ravnodusan, volim te ljude gorstake, njihovu teatralnost, oratorstvo... toliko ih ima u Srbiji, toliko porodicnih veza, i u kuci i porodici ih imam, bratova zena, pas i jedan macor su odande :zubati

Politika je kurva, nekad podeli najblize ljude, ali sa dobrim Crnogorcima uvek cu biti prijatelj.

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milo i Srbi.. Nema dosade u Crnoj Gori
PostPostano: 29 tra 2012, 21:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Ibar je napisao/la:

Jeste da sam SRBIN , ali priznajem da je crnogorska himna bolja od nase !! :DD Cak i najlepša na svetu po svemu sudeci



:D

Gospodine Ibar, ovaj komentator vjerovatno previđa da to nije nikakva titogorska himna već srpska pjesma koju su titogorci malo oblikovali jer ništa svoje nemaju pa i ono što misle da imaju, uzimaju od Srba i prepravljaju u titogorskom novokomponovanom duhu. Zamislite, čak i veliki gospodin Petar II Petrović Njegoš, za te pogubljenike je titogorac =))

Znači, da ih nema trebalo bi ih izmisliti :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milo i Srbi.. Nema dosade u Crnoj Gori
PostPostano: 29 tra 2012, 21:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 vel 2012, 12:30
Postovi: 12935
Zapravo mi je najveći hit bio lik koji je rekao da su Njegoš i kralj Nikola i bili Srbi (jer su ono došli iz nekog mesta), ali ko njih *ebe, on nije Srbin već iskonsko čisto pleme Crnogoraca (rekli mu Ranko i Milo). :zubati

"Onamo 'namo, sa razvalina dvorova carskih vragu ću reć': "S ognjišta milog, bježi mi kugo, zajam ti moram vraćati već'!"

U Sarajevu bi kralj Nikola već bio optužen za pozivanje na genocid.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milo i Srbi.. Nema dosade u Crnoj Gori
PostPostano: 29 tra 2012, 21:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 17:54
Postovi: 13159
Jagnjeca brigada je napisao/la:

Što bi rekao predsednik Vujanović o CG himni: "dve strofe pevam zato što ih volim, druge dve zato što sam obavezan po službenoj dužnosti."


Filip je rodjen u Beogradu, zavrsio skolu, on je prosrpska struja u DPS-u, ali nikad nije smeo da ustane protiv Mila...

Sa njim bi mogli da se dogovorimo, ali ne vredi kad je okovima vezan sa politicko-mafijaskim strukturama koje su i napravile tu drzavu.

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milo i Srbi.. Nema dosade u Crnoj Gori
PostPostano: 29 tra 2012, 21:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 vel 2012, 12:30
Postovi: 12935
DzoniBG je napisao/la:
Filip je rodjen u Beogradu, zavrsio skolu, on je prosrpska struja u DPS-u, ali nikad nije smeo da ustane protiv Mila...

Sa njim bi mogli da se dogovorimo, ali ne vredi kad je okovima vezan sa politicko-mafijaskim strukturama koje su i napravile tu drzavu.


TO što je godinama jedini čovek koji prebacuje neverovatan procenat poverenja čitav stanovništva CG, govori mnogo.

To što Milo i mafijaška klika sada zbog para i interesa verglaju, i to što Ranko i Dukljani (valjda iz ubeđenja) rade, će proći. A onda će valjda i odnos ove srpskije i ove crnogorskije struje Crnogoraca biti normalan.

A tu je i položaj Srbije. Što on bude bio bolji, zemlja će biti privlačnija. Zamisli situaciju u kojoj se reši pitanje Kosova i dođe do ujedinjenja sa RS. Šta misliš kako će to delovati na CG. Sa jedne strane granice Albanci, sa druge Srbi (posebno Hercegovci).


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milo i Srbi.. Nema dosade u Crnoj Gori
PostPostano: 29 tra 2012, 21:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 17:54
Postovi: 13159
Jagnjeca brigada je napisao/la:
TO što je godinama jedini čovek koji prebacuje neverovatan procenat poverenja čitav stanovništva CG, govori mnogo.

To što Milo i mafijaška klika sada zbog para i interesa verglaju, i to što Ranko i Dukljani (valjda iz ubeđenja) rade, će proći. A onda će valjda i odnos ove srpskije i ove crnogorskije struje Crnogoraca biti normalan.


Slazem se, trebamo biti mudri i strpljivi, ne odgovarati na niske udarce, vec nastaviti sa intenzivnom ekonomskom saradnjom, ulaganjima, fokusom na luku Bar...

Jako je vazno i da skolujemo mlade ljude odande na nasim fakultetima u Beogradu i Novom Sadu, jednom kad dodju ovde, ili ce ostati, ili ako se vrate dole, nikad nece pljuvati po Srbima...u svakom slucaju smo na dobitku.

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milo i Srbi.. Nema dosade u Crnoj Gori
PostPostano: 29 tra 2012, 21:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
A zamislite dokle ide to titogorsko ludilo kad čak i Svetog Vasilija Ostroškog, dičnog Hercegovca, svojataju kao titogorca :D

Ono kao, minorni metilj po imenu Ranko Krivokapić iz SDP-a i Sv. Vasilije Ostroški, na čiji pomen se i danas u Hercegovini i Crnoj Gori iz poštovanja ustaje i krsti se - su kao jedno, oni su kao titogorci. Povraćanje :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milo i Srbi.. Nema dosade u Crnoj Gori
PostPostano: 29 tra 2012, 21:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 00:05
Postovi: 13352
Bez nervoze, nikada to neće biti tuđi narod, ista su nam imena, isti jezik.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milo i Srbi.. Nema dosade u Crnoj Gori
PostPostano: 29 tra 2012, 21:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 vel 2012, 12:30
Postovi: 12935
@Džoni

Baš tako. Evo ga, nabrzaka smo napravili dženjuin grosenserbišebanditen plan. :zubati

Šalu na stranu, upućeni smo na to. Autoput se gradi, pruga ide na obnavljanje, lečenje i obrazovanje je i dalje otvoreno, luka Bar uz Konstancu jeste fokus za izvoz morskim putem.

To sa nekim teškim odvajanjem bi možda i uspelo da ne postoji 80-90% porodica koje imaju rodbinu sa druge strane.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milo i Srbi.. Nema dosade u Crnoj Gori
PostPostano: 29 tra 2012, 21:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
teranova je napisao/la:
Bez nervoze, nikada to neće biti tuđi narod, ista su nam imena, isti jezik.

Ko im jebe mater. Ako titogorski đikani hoće da budu posebna nacija, neka budu a ja ću im se smijati i sprdačiti s njima, dok sam god živ.

Svaka čast crnogorskim Srbima ali te nacionalne profuknjače za mene ne vrijede ni ovčijeg ***.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milo i Srbi.. Nema dosade u Crnoj Gori
PostPostano: 29 tra 2012, 21:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 17:54
Postovi: 13159
Jagnjeca brigada je napisao/la:
@Džoni

Baš tako. Evo ga, nabrzaka smo napravili dženjuin grosenserbišebanditen plan. :zubati

Šalu na stranu, upućeni smo na to. Autoput se gradi, pruga ide na obnavljanje, lečenje i obrazovanje je i dalje otvoreno, luka Bar uz Konstancu jeste fokus za izvoz morskim putem.

To sa nekim teškim odvajanjem bi možda i uspelo da ne postoji 80-90% porodica koje imaju rodbinu sa druge strane.


Gde god da odemo u proslost, veze su od titanijuma, ili zajedno, ili u bratskim drzavama, nikad se medjusobno nismo tukli, protiv svih neprijatelja zajedno, i kad smo pobedjivali, i kad smo jeli ***...

Ambcija predsednika komunisticke omladine Jugoslavije da napravi privatnu drzavu ce udariti o dno u jednom trenutku, a onda ce se vratiti jatu...

Al ne smemo da im nudimo potrosene price - to je sve Srbija, ne, to je Crna Gora, respektujemo tu zemlju i ljude, ajde da vidimo gde smo zajedno dobri, pa ce toliko biti tih stvari da sve one razlike ce biti minorne i nevazne.

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milo i Srbi.. Nema dosade u Crnoj Gori
PostPostano: 29 tra 2012, 21:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 vel 2012, 12:30
Postovi: 12935
Slažem se. O tome sam već jednom pisao. "Srbijanizacija" je fatalna. Mora se poštovati identitet raznih delova našeg naroda i njihove želje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milo i Srbi.. Nema dosade u Crnoj Gori
PostPostano: 29 tra 2012, 22:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 17:54
Postovi: 13159
Jagnjeca brigada je napisao/la:
Slažem se. O tome sam već jednom pisao. "Srbijanizacija" je fatalna. Mora se poštovati identitet raznih delova našeg naroda i njihove želje.


Kao sto se odnosimo prema RS, tako bi mogli i prema CG, kad se odreknu ove nove politike...

Necemo da bojimo sve te nase zemlje istom bojom na karti, ali u sustini to je sve deo iste ideje, da okupljamo nas narod i usmeravamo ka istim idealima.


Velika Srbija u staromodnom smislu nikad nije bila ostvariva, ne daju nam to, a i kad smo je pravili, imali smo velike neprijatelje i otpore... ajde da se manemo crtanja granica, vec gde god zive Srbi da se stvori institucionalan okvir da oni opstanu i razvijaju se.

To je po mom sudu moderna srpska politika, ne sanjamo zemlje gde nam nije bitno ko i kako tamo zivi, vec pravimo koncentricne krugove oko nasih ljudi, postujuci sve regionalne kulturne posebnosti.

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milo i Srbi.. Nema dosade u Crnoj Gori
PostPostano: 29 tra 2012, 22:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 00:05
Postovi: 13352
Agathonikos je napisao/la:
teranova je napisao/la:
Bez nervoze, nikada to neće biti tuđi narod, ista su nam imena, isti jezik.

Ko im jebe mater. Ako titogorski đikani hoće da budu posebna nacija, neka budu a ja ću im se smijati i sprdačiti s njima, dok sam god živ.

Svaka čast crnogorskim Srbima ali te nacionalne profuknjače za mene ne vrijede ni ovčijeg ***.


Da li si i ti potego koji čašicu (kao i ja uostalom) ili me utisak vara? :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milo i Srbi.. Nema dosade u Crnoj Gori
PostPostano: 29 tra 2012, 22:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 16:01
Postovi: 12343
Šta fali Crnogorcima, nikom ne smetaju.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 169 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 69 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO