HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 23 tra 2024, 08:24.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 169 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Milo i Srbi.. Nema dosade u Crnoj Gori
PostPostano: 29 tra 2012, 22:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
teranova je napisao/la:

Da li si i ti potego koji čašicu (kao i ja uostalom) ili me utisak vara? :D

Ne. Šta bih o titogorcima drugo mislio već to što sam napisao. Mislim, mi smo ovde prošli mnogo više sranja u prošlosti nego oni pa smo ostali to što jesmo a oni su se radi žvakice o EU i komunističkih bljuvotina žreca poput Jove Kapičića i sličnih, odjednom sjetili da nisu Srbi već su titogorci. I sad kao ja bih trebao takve smatrati svojima? Ne pada mi na pamet. Znači, ko im jebe mater.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milo i Srbi.. Nema dosade u Crnoj Gori
PostPostano: 29 tra 2012, 22:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 00:05
Postovi: 13352
Agathonikos je napisao/la:
teranova je napisao/la:

Da li si i ti potego koji čašicu (kao i ja uostalom) ili me utisak vara? :D

Ne. Šta bih o titogorcima drugo mislio već to što sam napisao. Mislim, mi smo ovde prošli mnogo više sranja u prošlosti nego oni pa smo ostali to što jesmo a oni su se radi žvakice o EU i komunističkih bljuvotina žreca poput Jove Kapičića i sličnih, odjednom sjetili da nisu Srbi već su titogorci. I sad kao ja bih trebao takve smatrati svojima? Ne pada mi na pamet. Znači, ko im jebe mater.



Njegoš je sve rekao, nemam šta da dodam.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milo i Srbi.. Nema dosade u Crnoj Gori
PostPostano: 29 tra 2012, 22:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Lebowski je napisao/la:
Šta fali Crnogorcima, nikom ne smetaju.

Fali im barem 500 000 šiftara da ih poklope. Šteta što krezubi nomadi nisu naselili i Crnu Goru jer bih je radije vidio u rukama šiftara nego gnjida poput Krivokapića i sličnih titogorskih mandrila :rolleyes :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milo i Srbi.. Nema dosade u Crnoj Gori
PostPostano: 29 tra 2012, 22:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 00:05
Postovi: 13352
Agathonikos je napisao/la:
Lebowski je napisao/la:
Šta fali Crnogorcima, nikom ne smetaju.

Fali im barem 500 000 šiftara da ih poklope. Šteta što krezubi nomadi nisu naselili i Crnu Goru jer bih je radije vidio u rukama šiftara nego gnjida poput Krivokapića i sličnih titogorskih mandrila :rolleyes :D



Auuu, ti si vatreniji od mog oca koji psuje televizor kad gleda crnogorsku skupštinu. :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milo i Srbi.. Nema dosade u Crnoj Gori
PostPostano: 29 tra 2012, 22:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
teranova je napisao/la:


Auuu, ti si vatreniji od mog oca koji psuje televizor kad gleda crnogorsku skupštinu. :D

Sere mi se od njih. Mislim, milion puta više cijenim šiftare koji se nizašta na svijetu ne bi odrekli svoje nacije nego ove titogorske brabonjke. Zato i kažem da bi Crnu Goru više volio vidjeti napučenu Škeljzemima nego da u njoj glavnu riječ vodi komunistička gnjidarija koja stoji iza svega i navlači budale na fore na koje ovde kod nas ne bi nasjedali ni petogodišnjaci.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milo i Srbi.. Nema dosade u Crnoj Gori
PostPostano: 29 tra 2012, 22:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 00:05
Postovi: 13352
Agathonikos je napisao/la:
teranova je napisao/la:


Auuu, ti si vatreniji od mog oca koji psuje televizor kad gleda crnogorsku skupštinu. :D

Sere mi se od njih. Mislim, milion puta više cijenim šiftare koji se nizašta na svijetu ne bi odrekli svoje nacije nego ove titogorske brabonjke. Zato i kažem da bi Crnu Goru više volio vidjeti napučenu Škeljzemima nego da u njoj glavnu riječ vodi komunistička gnjidarija koja stoji iza svega i navlače budale na fore na koje ovde kod nas ne bi nasjeli ni petogodišnjaci.


Mislim, moja noga nije kročila tamo od onoga referenduma niti će. Ako im se opet bude treslo ili im zapreti šiptarsko-turska najezda neka ne računaju na srpsku pomoć a naročito ne vojnu. Dabogda im Milo vladao do smrti a i duže.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milo i Srbi.. Nema dosade u Crnoj Gori
PostPostano: 29 tra 2012, 22:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Milograd protiv Beograda.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milo i Srbi.. Nema dosade u Crnoj Gori
PostPostano: 30 tra 2012, 00:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 sij 2010, 15:05
Postovi: 631
Lokacija: Beograd, Srbija
:kava



Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milo i Srbi.. Nema dosade u Crnoj Gori
PostPostano: 30 tra 2012, 08:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 pro 2011, 21:58
Postovi: 9127
Lokacija: Zagreb
Jagnjeca brigada je napisao/la:
@Džoni

Baš tako. Evo ga, nabrzaka smo napravili dženjuin grosenserbišebanditen plan. :zubati

Šalu na stranu, upućeni smo na to. Autoput se gradi, pruga ide na obnavljanje, lečenje i obrazovanje je i dalje otvoreno, luka Bar uz Konstancu jeste fokus za izvoz morskim putem.

To sa nekim teškim odvajanjem bi možda i uspelo da ne postoji 80-90% porodica koje imaju rodbinu sa druge strane.


Ovo nece vjecno trajat. Imate li kakve podatke o migracijama napose medu mladima na relaciji CG - Srbija ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milo i Srbi.. Nema dosade u Crnoj Gori
PostPostano: 30 tra 2012, 08:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 pro 2011, 21:58
Postovi: 9127
Lokacija: Zagreb
teranova je napisao/la:
Bez nervoze, nikada to neće biti tuđi narod, ista su nam imena, isti jezik.


Hrvatski i Bosanski slicniji Srpskom od Crnogorskog..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milo i Srbi.. Nema dosade u Crnoj Gori
PostPostano: 30 tra 2012, 08:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 pro 2011, 21:58
Postovi: 9127
Lokacija: Zagreb
Agathonikos je napisao/la:
teranova je napisao/la:


Auuu, ti si vatreniji od mog oca koji psuje televizor kad gleda crnogorsku skupštinu. :D

Sere mi se od njih. Mislim, milion puta više cijenim šiftare koji se nizašta na svijetu ne bi odrekli svoje nacije nego ove titogorske brabonjke. Zato i kažem da bi Crnu Goru više volio vidjeti napučenu Škeljzemima nego da u njoj glavnu riječ vodi komunistička gnjidarija koja stoji iza svega i navlači budale na fore na koje ovde kod nas ne bi nasjedali ni petogodišnjaci.


Gdine Agat ovo je pravo iznenađenje za mene ovaj vaš stav :basket

samo jednu stvar ne kuzim u vezi sa Crnogorcima. Kako to da ih je 48. bilo 90 posto koji se osjecaju Crnogorcima a danas ni duplo manje.

Total: 377,189 inhabitants
:Montenegrins: 342,009 (90.67%)
:Albanians: 19,425 or (5.15%)
:Croats: 6,808 or (1.8%)
:Serbs: 6,707 or (1.78%)
:Undecided Muslims: 387 (0.1%)
:Others: 1860 or (0.52%)
::Slovenes: 484
::Germans: 375
::Russians: 277
::Italians: 162
::Roma: 162
::Macedonians: 133
::Czechs: 93
::Hungarians: 62


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milo i Srbi.. Nema dosade u Crnoj Gori
PostPostano: 30 tra 2012, 08:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 vel 2012, 12:30
Postovi: 12935
Pa to ti je ono sa Crnogorcima i ciklusima. Na popisima početkom veka su skoro stoprocentno Srbi, jer to nije isključivalo da su Crnogorci. Isto ti je na popisima krajem veka, uglavnom su Crnogorci, jer to nije isključivalo da su Srbi. Kad je krenula politička priča koja i sad traje, narod se počeo deliti.

To nije situacija kao u ostalim republikama gde možeš povući jasnu granicu između Srba i Bošnjaka ili između Srba i Hrvata.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milo i Srbi.. Nema dosade u Crnoj Gori
PostPostano: 30 tra 2012, 08:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 00:05
Postovi: 13352
Ibar je napisao/la:
teranova je napisao/la:
Bez nervoze, nikada to neće biti tuđi narod, ista su nam imena, isti jezik.


Hrvatski i Bosanski slicniji Srpskom od Crnogorskog..


U Crnoj Gori svi govore isto. Većina kaže da govori srpski a ona tužna manjina to naziva crnogorskim.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milo i Srbi.. Nema dosade u Crnoj Gori
PostPostano: 30 tra 2012, 09:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 vel 2012, 12:30
Postovi: 12935
Crnski i gorski. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milo i Srbi.. Nema dosade u Crnoj Gori
PostPostano: 30 tra 2012, 11:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 sij 2010, 15:05
Postovi: 631
Lokacija: Beograd, Srbija
Večito neka natezanja sa tim toponimskim nacijama... Ako neko hoće da se zove po reci, potoku, planini, neka izvoli :kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milo i Srbi.. Nema dosade u Crnoj Gori
PostPostano: 30 tra 2012, 11:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 sij 2010, 15:05
Postovi: 631
Lokacija: Beograd, Srbija
teranova je napisao/la:
PCM je napisao/la:
Oni ne grade vec su izgradili.


I onda sa tim izgrađenim identitetom dođu u Srbiju i tu spretno ostanu. Ko j... identitet kad je u pitanju studiranje ili operacija na uglednoj klinici. Nema većeg Srbina od Crnogorca kome u Beogradu nešto treba. Komedija.

Ti što dolaze u Beograd su uglavnom Srbi iz CG, ili bar srbofili. Oni zadrti Crnogorci su uglavnom oni lokalci koji su ceo život proveli u CG i nikakve rodbinske veze sa Srbima nemaju. Uglavnom Cetinjani i Dukljani u širem smislu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milo i Srbi.. Nema dosade u Crnoj Gori
PostPostano: 30 tra 2012, 14:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 18:37
Postovi: 3926
Lokacija: Τριβαλλοί
Alex je napisao/la:
teranova je napisao/la:

I onda sa tim izgrađenim identitetom dođu u Srbiju i tu spretno ostanu. Ko j... identitet kad je u pitanju studiranje ili operacija na uglednoj klinici. Nema većeg Srbina od Crnogorca kome u Beogradu nešto treba. Komedija.

Ti što dolaze u Beograd su uglavnom Srbi iz CG, ili bar srbofili. Oni zadrti Crnogorci su uglavnom oni lokalci koji su ceo život proveli u CG i nikakve rodbinske veze sa Srbima nemaju. Uglavnom Cetinjani i Dukljani u širem smislu.


Već sam napomenuo da mi je rođina žena Cetinjanka , jedno su mediji a drugo realnost. Serkaju ona i njeni po Srbiji al kad se dotaknemo Republike Srpske obavezno (ponosno) spomenu kako je Karadžić Crnogorac , nisam nikad osjetio veću količinu odbojnosti prema muslimanima (već sam rekao su Srbi iz Bosne muslimanoljupci u usporedbi s ovima) itd. Sva je srž u tome da oni moraju biti glavni,zapovijedat svima okolo , to je jednostavno takav soj ljudi ,skroz zadrtih.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milo i Srbi.. Nema dosade u Crnoj Gori
PostPostano: 30 tra 2012, 15:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 17:54
Postovi: 13159
Alex je napisao/la:
:kava



Bravo Alex, pravi snimak :palacgore1

Kakav je bio Zoran...jednom u 100 godina ovakav mozak zaluta u politiku...

Perovic, verziran da dribla glupostima naleteo je na Bekenbauera, Zoran ga gleda sa blagim prezirom, i spusta ga na patos. To je ta suplja prica o nezavisnoj CG kao raju, tek danas vidimo kako lazno poboljsanje standarda usled prodaje cele obale uzima danak, pa strajkovi izbijaju stalno.

Tacno ovo sto je Djiki rekao, jednu feudalnu drzavu su zamenili drugom.

Poucan dokument koji treba sacuvati od zaborava, segrt i kalfa za istim stolom...

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Milo i Srbi.. Nema dosade u Crnoj Gori
PostPostano: 02 svi 2012, 00:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 srp 2009, 16:25
Postovi: 5508
DzoniBG je napisao/la:
Bravo Alex, pravi snimak :palacgore1

Kakav je bio Zoran...jednom u 100 godina ovakav mozak zaluta u politiku...

Perovic, verziran da dribla glupostima naleteo je na Bekenbauera, Zoran ga gleda sa blagim prezirom, i spusta ga na patos. To je ta suplja prica o nezavisnoj CG kao raju, tek danas vidimo kako lazno poboljsanje standarda usled prodaje cele obale uzima danak, pa strajkovi izbijaju stalno.

Tacno ovo sto je Djiki rekao, jednu feudalnu drzavu su zamenili drugom.

Poucan dokument koji treba sacuvati od zaborava, segrt i kalfa za istim stolom...



Da, odličan snimak da se podsetimo i na to - do koje mere je, nekoliko godina kasnije, Milova mašinerija (medijsko-mafijaško-politička) preuzela sve Perovićeve fazone (u koje je on doduše, tako blesav kako jeste - iskreno verovao, za razliku od Milovog DPS-a), iskoristila za onih magičnih 55% i sad nesmetano vlada svojom privatnom državom.

Perović je zbog toga već godinama skrhan čovek, usudila bi se da kažem da sigurno ima i dijagnozu...on je baš tipičan primer onoga što ZlatkoZG ispravno detektuje kad je crnogorski regionalni mentalitet u pitanju: sve vam praštam, ali oduzimanje uloge predvodnika - nikad.
;)

U vezi dijagnoze i svega ostaloga obavezno pogledati kratki Perovićev oproštaj od crnogorskog naroda:


http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... I8XFkuPrMw


i ovo sa njegovog bloga:

Citat:
OBAVJEŠTAVAM VAS DA JE DO DANAS BLOG SLAVKA PEROVIĆA POSJETILO MILION I JEDANAEST I PO HILJADA POSJETILACA. OČEKIVALO BI SE DA SE POSJETIOCIMA ZAHVALIMO NA TRUDU KOJEG SU ULOŽILI, ALI MI SE ZAHVALITI NEĆEMO, JER BI STVAR TREBALA DA BUDE POTPUNO SUPROTNA! NAIME, SVAKI POSJETILAC, OSIM AKO NIJE BIO UDBAŠ, TREBALO JE DA SE ZAHVALI SLAVKU PEROVIĆU ZA SVE ŠTO MU JE PRUŽIO PIŠUĆI BRILIJANTNE TEKSTOVE ISTINE, KOJA SE U DRUGIM MEDIJIMA NIKAKO NE MOŽE NAĆI, NEGO JE DUBOKO SAKRIVENA.
ŽELIM REĆI: DOBRO STE BILI DOŠLI NA OVAJ BLOG, ALI OVOME TREBA DODATI I SLJEDEĆE: VJEČITO SE STIDITE, NAJVEĆI DIO ONIH KOJI STANUJU U CRNOJ GORI, ŠTO NIJESTE VELIKO KNJIŽEVNO VEČE SLAVKA PEROVIĆA UVELIČALI SVOJIM PRISUSTVOM, KOJE JE TREBALO DA BROJI NEKOLIKO HILJADA LJUDI, A NE 250, KOLIKO VAS JE BILO. ČINJENICA DA ULICA MOSKOVSKA U PODGORICI NIJE BILA ZAKRČENA OGROMNIM VAŠIM PRISUSTVOM JE JEDINA ISTINITA PRIČA O CRNOJ GORI!

MODERATOR



:001_rolleyes
Glupo je i smejati se..

_________________
http://farm3.static.flickr.com/2158/217 ... 8538_b.jpg

slika


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 169 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 56 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO