HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 24 tra 2024, 12:06.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 431 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Oj Pazaru novi Vukovaru!!
PostPostano: 03 sij 2022, 21:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2021, 14:01
Postovi: 5639
HusoBaznijek je napisao/la:
Shaban995 je napisao/la:
Haj vidi s Nijemcima živ bio pjevaju li kakve pjesme pobijenim Jevrejima, Srbima, bilo kojem narodu kojeg su ubijali u onom ratu.
Hoćeš u Evropu, a divlji.
Pa neće Evropa takve.

Šabane dragi gdje ćeš Nijemce porediti sa ovim otpadom civilizacije, septičkom jamom od naroda, mrziteljima svega što nije srpsko. Jednostavno ti to nema smisla. Moraš svatiti o kakvim se *** smrdljivim tu radi.

Pokušao im dočarati šta je normalno. Znam da su male šanse, ali eto..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Oj Pazaru novi Vukovaru!!
PostPostano: 03 sij 2022, 21:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Shaban995 je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Što bi bili u Sarajevu kad imamo internet? Samo budale idu u Sarajevo.
Svaki drugi dan ovakva vijest.


Kako su popravke restrikcije? Ima li u BL popravki? U BG? ZG? Beču?


Ja od 1996. nisam ostao bez vode. :neznam
Ni na 5 minuta.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Oj Pazaru novi Vukovaru!!
PostPostano: 03 sij 2022, 21:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2021, 14:01
Postovi: 5639
Carmello Šešelj je napisao/la:
HusoBaznijek je napisao/la:
Šabane dragi gdje ćeš Nijemce porediti sa ovim otpadom civilizacije, septičkom jamom od naroda, mrziteljima svega što nije srpsko. Jednostavno ti to nema smisla. Moraš svatiti o kakvim se *** smrdljivim tu radi.

Zašto onda insistirate da živite sa Srbima u istoj državi, kad imate tako lepo mišljenje o nama. Lepo se otcepite da nas više ne gledate i slavite što ste nas skinuli s grbače.

I ti što ono kažu počeo takijati kao većina sunarodnika ti na ovom forumu.
Od koga da se otcjepimo? Od Srbije? Od RS?
Nema smisla da se država otcjepljuje od entiteta.
Jedino ko spominje otcjepljenje su RS političari. Mi s tim nemamo ništa i prestanite nas pozivati da se otcjepimo.
To opet ona neka... Takvi smo, ako vam smeta, produžite... E pa moraćete da se unormalite.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Oj Pazaru novi Vukovaru!!
PostPostano: 03 sij 2022, 21:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2021, 14:01
Postovi: 5639
novovrijeme je napisao/la:
Shaban995 je napisao/la:
Kako su popravke restrikcije? Ima li u BL popravki? U BG? ZG? Beču?


Ja od 1996. nisam ostao bez vode. :neznam
Ni na 5 minuta.

Ma ja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Oj Pazaru novi Vukovaru!!
PostPostano: 03 sij 2022, 21:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35317
Lokacija: Gl. grad regije
Shaban995 je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Ja od 1996. nisam ostao bez vode. :neznam
Ni na 5 minuta.

Ma ja.


Ne zna on kako je prat guzicu rukom bez vode. :D

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Oj Pazaru novi Vukovaru!!
PostPostano: 03 sij 2022, 21:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2021, 14:01
Postovi: 5639
Junuz Djipalo je napisao/la:
Shaban995 je napisao/la:
Ma ja.


Ne 6na on kako je prat guzicu rukom bez vode. :D

Ne znam ni ja to :confused1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Oj Pazaru novi Vukovaru!!
PostPostano: 03 sij 2022, 21:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Shaban995 je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Zašto onda insistirate da živite sa Srbima u istoj državi, kad imate tako lepo mišljenje o nama. Lepo se otcepite da nas više ne gledate i slavite što ste nas skinuli s grbače.

I ti što ono kažu počeo takijati kao većina sunarodnika ti na ovom forumu.
Od koga da se otcjepimo? Od Srbije? Od RS?
Nema smisla da se država otcjepljuje od entiteta.
Jedino ko spominje otcjepljenje su RS političari. Mi s tim nemamo ništa i prestanite nas pozivati da se otcjepimo.
To opet ona neka... Takvi smo, ako vam smeta, produžite... E pa moraćete da se unormalite.


Ako se nismo "unormalili" za 30 godina zašto misliš da ćemo sad?
:neznam

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Oj Pazaru novi Vukovaru!!
PostPostano: 03 sij 2022, 21:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Shaban995 je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Ja od 1996. nisam ostao bez vode. :neznam
Ni na 5 minuta.

Ma ja.


Jel ima neko na ovome forumu (osim Muslimana) da mu je u zadnjih 20 godina nestalo vode?

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Oj Pazaru novi Vukovaru!!
PostPostano: 03 sij 2022, 22:05 
Offline

Pridružen/a: 28 sij 2021, 20:02
Postovi: 2143
Shaban995 je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Zašto onda insistirate da živite sa Srbima u istoj državi, kad imate tako lepo mišljenje o nama. Lepo se otcepite da nas više ne gledate i slavite što ste nas skinuli s grbače.

I ti što ono kažu počeo takijati kao većina sunarodnika ti na ovom forumu.
Od koga da se otcjepimo? Od Srbije? Od RS?
Nema smisla da se država otcjepljuje od entiteta.
Jedino ko spominje otcjepljenje su RS političari. Mi s tim nemamo ništa i prestanite nas pozivati da se otcjepimo.
To opet ona neka... Takvi smo, ako vam smeta, produžite... E pa moraćete da se unormalite.


Nisam u prilici da duže diskutujem ali ovo gdje pominješ odvajanje države od entiteta savršeno ilustruje sav nesporazum koji imamo.
Valja bi se jedan dio države otcijepio od drugog, a ne država od entiteta.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Oj Pazaru novi Vukovaru!!
PostPostano: 03 sij 2022, 22:07 
Offline

Pridružen/a: 28 sij 2021, 20:02
Postovi: 2143
novovrijeme je napisao/la:
Shaban995 je napisao/la:
Ma ja.


Jel ima neko na ovome forumu (osim Muslimana) da mu je u zadnjih 20 godina nestalo vode?


Meni dvaput.
Jednom 97.drugi put 2009.u aprilu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Oj Pazaru novi Vukovaru!!
PostPostano: 03 sij 2022, 22:17 
Online
Avatar

Pridružen/a: 17 ožu 2021, 15:33
Postovi: 9436
Mada ni hrvatsko maslo nije za ramazana. I onaj njihov Thompson je nazivao Srbe bandom i jos svakakvih gadosti!

_________________
Dom svoj čuva Zrinski 115


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Oj Pazaru novi Vukovaru!!
PostPostano: 03 sij 2022, 22:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Karabaja je napisao/la:
Mada ni hrvatsko maslo nije za ramazana. I onaj njihov Thompson je nazivao Srbe bandom i jos svakakvih gadosti!


Pa?
Koga boli ***? :neznam

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Oj Pazaru novi Vukovaru!!
PostPostano: 03 sij 2022, 22:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32148
Karabaja je napisao/la:
Mada ni hrvatsko maslo nije za ramazana. I onaj njihov Thompson je nazivao Srbe bandom i jos svakakvih gadosti!

Gdje? Daj link


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Oj Pazaru novi Vukovaru!!
PostPostano: 03 sij 2022, 22:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Shaban995 je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Zašto onda insistirate da živite sa Srbima u istoj državi, kad imate tako lepo mišljenje o nama. Lepo se otcepite da nas više ne gledate i slavite što ste nas skinuli s grbače.

I ti što ono kažu počeo takijati kao većina sunarodnika ti na ovom forumu.
Od koga da se otcjepimo? Od Srbije? Od RS?
Nema smisla da se država otcjepljuje od entiteta.
Jedino ko spominje otcjepljenje su RS političari. Mi s tim nemamo ništa i prestanite nas pozivati da se otcjepimo.
To opet ona neka... Takvi smo, ako vam smeta, produžite... E pa moraćete da se unormalite.

Ništa mi ne moramo. Nama je cilj da se odvojimo od vas. Pošto je vojni deo priče završen, sad mirnodopskim sredstvima odrađujemo sledeću fazu. Svaki vid nenasilne borbe za to je legitiman. Psihološki rat spada u jedan od vidova te borbe. I nemate šta da se bunite, ako vi niste hteli da živite sa nama u Jugoslaviji, nećemo ni mi da živimo sa vama u BiH. I radićemo na njenom rasturanju dok je ne rasturimo. A ako vam naše ponašanje već sada toliko ide na nerve, odvojite se vi, pa nećete morati više da ga trpite, pošto mi nemamo nameru da menjamo svoje ponašanje da bi vama udovoljili. Poginulo nas je 30k i trpeli smo ekonomske sankcije da bi mogli da se ponašamo kako hoćemo bez da za to tražimo dozvolu od vas, a da vi morate da tražite dozvolu od nas za sva bitna pitanja (Ako najviša instanca vlasti u BiH, NSRS kaže da nešto ne može, onda to ne može. Hoćete u NATO? Ne može, ne damo. Hoćete da povećate budžet za vojsku? Ne može, ne damo.). A pošto nam je krajnji cilj da se odvojimo od vas, onda je i prirodno da ćemo se namerno ponašati da vam se zajednički život sa nama potpuno zgadi. Namerno vas zajebavamo, ima tu i određenog zadovoljstva, priznajem, ali to radimo prvenstveno iz pragmatičnih razloga.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Oj Pazaru novi Vukovaru!!
PostPostano: 03 sij 2022, 22:35 
Offline

Pridružen/a: 08 lip 2021, 17:22
Postovi: 6131
Lokacija: Herceg-Bosna
novovrijeme je napisao/la:
Shaban995 je napisao/la:
Ma ja.


Jel ima neko na ovome forumu (osim Muslimana) da mu je u zadnjih 20 godina nestalo vode?

samo bude zamućena za većih kiša

_________________
Forumaš Dudu : na komentar o slomu Herceg Bosne i Hrvata u njoj .

"Bmk da prostiš, mene u BIH još samo zanima ispratit muslimane do nula u rođenima"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Oj Pazaru novi Vukovaru!!
PostPostano: 04 sij 2022, 07:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2021, 14:01
Postovi: 5639
novovrijeme je napisao/la:
Shaban995 je napisao/la:
Ma ja.


Jel ima neko na ovome forumu (osim Muslimana) da mu je u zadnjih 20 godina nestalo vode?


Ti si baš neki nerazumni magarac.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Oj Pazaru novi Vukovaru!!
PostPostano: 04 sij 2022, 07:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2021, 14:01
Postovi: 5639
Carmello Šešelj je napisao/la:
Shaban995 je napisao/la:
I ti što ono kažu počeo takijati kao većina sunarodnika ti na ovom forumu.
Od koga da se otcjepimo? Od Srbije? Od RS?
Nema smisla da se država otcjepljuje od entiteta.
Jedino ko spominje otcjepljenje su RS političari. Mi s tim nemamo ništa i prestanite nas pozivati da se otcjepimo.
To opet ona neka... Takvi smo, ako vam smeta, produžite... E pa moraćete da se unormalite.

Ništa mi ne moramo. Nama je cilj da se odvojimo od vas. Pošto je vojni deo priče završen, sad mirnodopskim sredstvima odrađujemo sledeću fazu. Svaki vid nenasilne borbe za to je legitiman. Psihološki rat spada u jedan od vidova te borbe. I nemate šta da se bunite, ako vi niste hteli da živite sa nama u Jugoslaviji, nećemo ni mi da živimo sa vama u BiH. I radićemo na njenom rasturanju dok je ne rasturimo. A ako vam naše ponašanje već sada toliko ide na nerve, odvojite se vi, pa nećete morati više da ga trpite, pošto mi nemamo nameru da menjamo svoje ponašanje da bi vama udovoljili. Poginulo nas je 30k i trpeli smo ekonomske sankcije da bi mogli da se ponašamo kako hoćemo bez da za to tražimo dozvolu od vas, a da vi morate da tražite dozvolu od nas za sva bitna pitanja (Ako najviša instanca vlasti u BiH, NSRS kaže da nešto ne može, onda to ne može. Hoćete u NATO? Ne može, ne damo. Hoćete da povećate budžet za vojsku? Ne može, ne damo.). A pošto nam je krajnji cilj da se odvojimo od vas, onda je i prirodno da ćemo se namerno ponašati da vam se zajednički život sa nama potpuno zgadi. Namerno vas zajebavamo, ima tu i određenog zadovoljstva, priznajem, ali to radimo prvenstveno iz pragmatičnih razloga.

Koliko znam, vi i mi smo se odvojili 90-tih. Ispravi me ako griješim.
To što vi polažete prava na jedan entitet u okviru BiH je neka druga priča.
Poduzimanje konkretnih koraka na odvajanju za Srbiju bi bilo pogubno. Ne zato što BiH ima neku silu, vojsku.
Niste pošteni, Jugoslavija se raspala s prvim pucnjem u Sloveniji. Poslije ste napali Hrvatsku. Napali BiH. Zašto i kako možete sa Crnogorcima. Dobro, i njih zajebavate. Al niste bar ratovali sa njima, jasno i to zašto.
Ne ide nam ništa na nerve. Evo ja ti kažem da vrijeme radi u našu korist. Ja sam već ranije rekao da navijam za Mileta da uzme još jedan mandat. Da svuče RS potpuno u ravan.
Ako ćete (ti ne, al oni koji bi trebali to da iznesu) biti zadovoljni krompirom i hljebom, onda ok.
Da te podsjetim, Milorad (a prije njega Radmanović je sve počeo) je već potpisao pristup NATO-u.
To gađenje o kojem pričaš, ako je to ova šuplja koju Dodik provodi, može. Iskreno, iznenađen sam da si tako naivno pao na sve ovo, ali ok.
Pazi ovo: Vučić kaže da je VP Šmit ok, Mile kaže nije ok. Nastavite nas zajebavati :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Oj Pazaru novi Vukovaru!!
PostPostano: 04 sij 2022, 07:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2021, 14:01
Postovi: 5639
Mar-kan je napisao/la:
Karabaja je napisao/la:
Mada ni hrvatsko maslo nije za ramazana. I onaj njihov Thompson je nazivao Srbe bandom i jos svakakvih gadosti!

Gdje? Daj link

Evo index kaže da je slavio klanje Srba. I optužio ovog Pupovca za sijanje mržnje.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/tho ... 92466.aspx

Ili telegraf koji se baš potrudio

https://www.telegraf.rs/vesti/jugosfera ... foto-video


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Oj Pazaru novi Vukovaru!!
PostPostano: 04 sij 2022, 07:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2021, 14:01
Postovi: 5639
Citat:
"I djeca su izgubljena u radijaciji zla"

Priredio: Dragan Bursać
03. jan 2022

Ima li išta normalnije na proslavi rođenja djeteta, nego zapjevati pjesmu kojom se poziva na novi genocid? Normalno da nema, ako za tu prokletu normalnost pitate policajce Republike Srbije u Priboju.

„Srebrenice, tako si mi mila, dabogda se triput ponovila”, odjekuje pijanim stolovima ovog sandžačkog grada u kome se obavlja već ritualno svesrpsko zapišavanje teritorije, aplicirano od strane države Srbije i njenih, kako se ono kaže, organa reda.

„Oj, Pazaru, novi Vukovaru, Oj, Sjenice, nova Srebrenice…“, čuje se iznova. Čisto da se utaba teren geopolitke krvlju nevinih išaran. Nevini su uvijek imali jedna veliki problem, nisu bili Srbi. I zato Vukovar. I zato Srebrenica. Ali to već znamo odavno. Šta je novo?

Pa novo je da to nisu tamo neki tercijarni organi. Nisu (samo) prašinari u uniformama zapijevali tražeći novu nesrpsku krv. A jok!

Poje tako zamjenik načelnika Regionalnog centra granične policije Vidosav Avramović, pa onda oficir u Policijskoj upravi Priboj Marko Žujić, tu je i nekadašnji pomoćnik komandira Milojica Bjelović Mime te policajci Goran Šalipur, Vladan Janjušević, Dragan Zeković i još nekoliko pripadnika PU Priboj.

Lijepih li organa, do kurca!

Nego, ima tu jedna gora stvar. Pustimo sad zgražavanja koja su u ovakvoj Srbiji (p)ostala opšte mjesto jednako kao što su i pozivi na nove genocide tek još jedno opšte mjesto Srbije danas. Usmjerimo se malo ka transgeneracijskom zlu, koje ovi neljudi rade svojoj djeci. Vidite, kao što postoji transgeneracijska trauma koja se prenosi sa žrtve na preživjelo potomstvo, tako postoji i to transgeneracijsko zlo koje krvnik (u ovom slučaju ljubitelj krvnika) potuno svjesno prenosi na svoje dijete. Bez denacifikacije, bez rada sa ljudima na terenu ovo zlo se u konačnici razvija u nedužnom tek rođenom biću koje od rođenja sluša o “tri puta ponovljenoj Srebrenici”. Male su, mizerne šanse da će se to dijete izvući ispod šinjela zala otaca svojih bez pomoći sa strane.

A sa strane bi trebala biti, kako se to prije govorilo, šira zajednica – od škole do države – i onda pročitate školski program, sve sa “herojima četnicima“, i vidite ko vodi Srbiju, pa se uhvatite za glavu, pa kažete sami sebi – i djeca su u toj sveopštoj radijaciji zla izgubljena.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Oj Pazaru novi Vukovaru!!
PostPostano: 04 sij 2022, 08:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32148
Shaban995 je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:
Gdje? Daj link

Evo index kaže ..

Index kaže =))

Link na video gdje on OSOBNO pjeva takve stvari, ne rekla kazala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Oj Pazaru novi Vukovaru!!
PostPostano: 04 sij 2022, 09:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lip 2021, 15:54
Postovi: 5615
Ja pre Shabana i ekipe:

Ne bih pevao, i gnusam se pesme kao gradjanin Srbije.

Ja posle Shabana i ekipe:

Pesmu uvesti u porodilista sirom Srbije, iz politicke korektnosti prema Hrvatskoj manjini naci drugi grad za poredjenje umesto Vukovara.

_________________
Srbija je vazda ratovala protiv najjacih imperija, Otomanska, Austro Ugarska, Hitlerova Nemacka, NATO pakt.


A njene komsije, najveca imperija protiv koje su ratovali, je Srbija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Oj Pazaru novi Vukovaru!!
PostPostano: 04 sij 2022, 09:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 lip 2019, 15:42
Postovi: 2235
Lokacija: Negdi na granici svitova
Mar-kan je napisao/la:
Shaban995 je napisao/la:
Evo index kaže ..

Index kaže =))

Link na video gdje on OSOBNO pjeva takve stvari, ne rekla kazala.


Kako no je gospodin Zdravko Mamić kazao davno Beri Jeliniću: čuo sam ovo čuo sam ono, indicije ove indicije one, čuo sam ja da vi ispod stola ........." :zubati :zubati :zubati

_________________
Kažnjenik uvijek su me zvali svi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Oj Pazaru novi Vukovaru!!
PostPostano: 04 sij 2022, 09:45 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 16:49
Postovi: 30479
saskia je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:
Index kaže =))

Link na video gdje on OSOBNO pjeva takve stvari, ne rekla kazala.


Kako no je gospodin Zdravko Mamić kazao davno Beri Jeliniću: čuo sam ovo čuo sam ono, indicije ove indicije one, čuo sam ja da vi ispod stola ........." :zubati :zubati :zubati


:zubati

_________________
Ukidanjem BiH štedimo 50 milijardi KM. Neka razum prevlada.

811 of 2558 - 31.7%

Sarajevo, generalno sarajevska kotlina je rasadnik zla i mržnje. Frustrirana, napaćena i bahata sredina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Oj Pazaru novi Vukovaru!!
PostPostano: 04 sij 2022, 10:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2021, 14:01
Postovi: 5639
Tankosic je napisao/la:
Ja pre Shabana i ekipe:

Ne bih pevao, i gnusam se pesme kao gradjanin Srbije.

Ja posle Shabana i ekipe:

Pesmu uvesti u porodilista sirom Srbije, iz politicke korektnosti prema Hrvatskoj manjini naci drugi grad za poredjenje umesto Vukovara.


Tebi svakako nema pomoći sa Informerima, Kuririma i ostalim proljevom od portala.
Još ako imaš RTRS, pa ti si totalno isključen iz realnog svijeta.
Zbirna himna za sve te medije je - sve je laž, samo pusta laž...

Auf, iz političke korektnosti. A inače im jebete ustašku majku. Haha
Klošarijo četnička.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Oj Pazaru novi Vukovaru!!
PostPostano: 04 sij 2022, 11:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 svi 2021, 00:54
Postovi: 2126
Lokacija: Južna Bosna
Th1950 je napisao/la:



pun je yt ovih pjesama ... strahota :blink


:zubati ...crno vam se piše,
sad vam ni Hrvati ne pomažu više

Dobri stihovi, svaka čast, sve se rimuje.

_________________
Volim sve Hrvatice, bez obzira na zavičaj, podrijetlo i rasu.
_________________
Romska i dalmatinska glazba liječe dušu.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 431 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 65 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO