HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 09:52.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 127 post(ov)a ] 
Stranica 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Otkazana parada homoseksualaca u Beogradu.
PostPostano: 19 ruj 2009, 17:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18538
BEOGRAD - Povorka ponosa, koja je trebalo da se održi u nedelju u Beogradu, otkazana je, saopštili su danas organizatori.
Oni su kazali da su dobili rešenje MUP-a Srbije u kojem se navodi da ne postoje uslovi da se povorka održi bez incidenata na Platou ispred Filozofskog fakulteta gde je bila zakazana.
Organizatori su naveli da im je policija predložila da paradu održe na Ušću, ali da oni to nisu prihvatili, te su rešili da otkažu manifestaciju.

VELjOVIĆ PROMENIO LOKACIJU
BEOGRAD - Odluci organizatora Povorske ponosa da otkažu ovu manifestaciju, prethodilo je današnje rešenje direktora policije Milorada Veljovića da, zbog "ekstremno visokog rizika", promeni lokaciju njenog održavanja, za šta je odredio Ušće ili plato ispred Palate Srbije na Novom Beogradu, umesto platoa kod Filozofskog fakulteta.
U saopštenju MUP se podseća da je organizator Parade ponosa policiji 31. avgusta prijavio javni skup i skup u pokretu za 20. septembar na prostoru - plato Filozofskog fakulteta, Vasina ulica, Trg Republike, Knez Mihailova ulica, plato Filozofskog fakulteta.
"Sagledavajući ukupno stanje bezbednosti na teritoriji grada Beograda, kao i najave više neformalnih grupa i udruženja građana da će, po svaku cenu, nastojati da nasilno spreče održavanje najavljenog skupa, postoje veliki bezbedosni rizici i pretnje za održavanje javnog skupa u centru grada", navodi se u rešenju direktora policije.
Rešenje je, kako se dodaje, doneto na osnovu bezbednosnih procena MUP i drugih službi bezbednosti da je održavanje skupa u centru grada ekstremno visokog rizika.
Procenjeno
je, kako se navodi, da može doći do narušavanja javnog reda i mira u većem obimu, ugrožavanja bezbednosti, života i zdravlja učesnika, imovine državnih organa i lične i imovinske sigurnosti građana i bezbednosti saobraćaja.

VLADA: ODOBRILI SMO PARADU PONOSA NA UŠĆU
BEOGRAD(Beta) - Vlada Srbije saopštila je danas da je, "uprkos svim bezbednosnim rizicima", odobrila Paradu ponosa, ali da je organizatorima preporučeno da se skup održi na platou ispred Palate Srbije, na Novom Beogradu.
Kako se navodi u saopštenju vlade, Ministarstvo unutrašnjih poslova je procenilo da bi na toj lokaciji "bila obezbeđena puna sigurnost učesnika skupa i ostalih građana, osiguran potpuni javni red i mir i zaštićena imovina građana, grada Beograda i diplomatsko-konzularna predstavništva".
"Plato ispred Palate Srbija je odlukom Skupštine Grada Beograda određen za mesto bezbednog održavanja javnih skupova", navodi se u saopštenju.
Vlada Srbije je navela da je naredila nadležnim organima da preduzmu sve mere i spreče nasilje, otkriju i privedu pravdi sve one koji prete nasiljem.
"Vlada će osigurati javni red i mir, bezbednost građana i imovine i obezbediće pravo svakog građanina da izražava svoje Ustavom i zakonom zagarantovane slobode", navodi se u saopštenju.
Dodaje se da je naređeno i da se "identifikuju lica koja prete nasiljem, kako bi u skladu sa zakonom bila izvedena pred lice pravde".
"Vlada će nastaviti dijalog sa svim predstavnicima građana koji smatraju da su im na bilo koji način prava ugrožena", saopšteno je.
http://www.novosti.rs/code/navigate.php ... a%20ponosa
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Šta reći. Sramota za stanje ljudskih prava u Srbiji, a i poraz države koja ne može da garantuje bezbednost građanima. :neznam

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Otkazana parada homoseksualaca u Beogradu.
PostPostano: 19 ruj 2009, 17:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 14:44
Postovi: 2447
Steta za Begez sto ce to propustit!

Treba to dozivjeti! :smajl007 :zubati

_________________
Kada vrijeme smrti dođe
Neka nitko ne zaplače za mnom
I sve što od vas u tom času tražim
U mojoj me sahranite zemlji

Samo u njoj počivat ću u miru.
Samo u njoj počivat ću mirno...

Isus će mi postelju prostrijeti
Isus će mi prostrijet odar smrti.

U susret mi Spasitelju dođi
Dođe mi u susret na pol puta
Ogrne me brižno svojim plaštom

Želim Bože da u času smrti
Ni jedno oko ne zasuzi za mnom
A jedino što ja tebe molim
Kada umrem da mi dadeš kutak... neba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Otkazana parada homoseksualaca u Beogradu.
PostPostano: 19 ruj 2009, 17:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 14:48
Postovi: 3302
Lokacija: Lost Continent of Mu
:smajli koji likuje:

Bar će država uštedjeti novce koji bi bili utrošeni na organizaciju zaštite skupa i saniranje štete nakon rastjerivanja sudionika sa istog. :kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Otkazana parada homoseksualaca u Beogradu.
PostPostano: 19 ruj 2009, 17:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 14:48
Postovi: 3302
Lokacija: Lost Continent of Mu
mara je napisao/la:
Steta za Begez sto ce to propustit!

Treba to dozivjeti! :smajl007 :zubati


Ili možda ipak ne treba. :thumbdown


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Otkazana parada homoseksualaca u Beogradu.
PostPostano: 19 ruj 2009, 17:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18538
Cort0 Maltese je napisao/la:
:smajli koji likuje:

Bar će država uštedjeti novce koji bi bili utrošeni na organizaciju zaštite skupa i saniranje štete nakon rastjerivanja sudionika sa istog. :kava


Ali zato su usledila negodovanja ambasadora nekoliko zapadnih zemalja. Ambasador Švedske kaže da u njegovoj zemlji i drugi grašani marširaju u paradi u zag razumevanja i tolerancija, čak i premijer. :neznam E to je tolerancija.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Otkazana parada homoseksualaca u Beogradu.
PostPostano: 19 ruj 2009, 17:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 14:48
Postovi: 3302
Lokacija: Lost Continent of Mu
aleksije radicevic je napisao/la:
Cort0 Maltese je napisao/la:
:smajli koji likuje:

Bar će država uštedjeti novce koji bi bili utrošeni na organizaciju zaštite skupa i saniranje štete nakon rastjerivanja sudionika sa istog. :kava


Ali zato su usledila negodovanja ambasadora nekoliko zapadnih zemalja. Ambasador Švedske kaže da u njegovoj zemlji i drugi grašani marširaju u paradi u zag razumevanja i tolerancija, čak i premijer. :neznam E to je tolerancija.


Pa neka ih onda vodi u Švedsku kad ih tamo toliko vole. :kava
Ne sjećam se da je netko negodovao od zapadnih zemalja kad su građani Moskve(ne navijači i divljaci, nego obični građani) rastjerali ********. I to uopće nema veze s demokracijom, ti ******** su provokatori:
http://vijesti.gorila.hr/portal/svijet/srpski_homoseksualci_priznali_kosovo
http://blog.b92.net/text/4793/Vazelin%20za%20Uro%C5%A1a/
http://blog.b92.net/text/549/Patrijarh%20Pavle%20i%20%C4%8Dipkane%20ga%C4%87ice!/

Oni priznaju Kosovo... :ucelo

Nek' se stoka provokatorska onda goni na Kosovo i nek maršira po Prištini, ne Beogradu. :smajl037


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Otkazana parada homoseksualaca u Beogradu.
PostPostano: 19 ruj 2009, 17:58 
Offline

Pridružen/a: 10 ruj 2009, 00:56
Postovi: 193
I neka je otkazana parada... Treba je zabraniti i u Zagrebu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Otkazana parada homoseksualaca u Beogradu.
PostPostano: 19 ruj 2009, 19:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68940
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Lol, zamisli gej paradu u Prištini.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Otkazana parada homoseksualaca u Beogradu.
PostPostano: 19 ruj 2009, 19:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 14:44
Postovi: 2447
Cort0 Maltese je napisao/la:
mara je napisao/la:
Steta za Begez sto ce to propustit!

Treba to dozivjeti! :smajl007 :zubati


Ili možda ipak ne treba. :thumbdown


treba treba :smajl007 najblja zabava i nikad vise sprdnje :smajl007 :aleale :zubati

_________________
Kada vrijeme smrti dođe
Neka nitko ne zaplače za mnom
I sve što od vas u tom času tražim
U mojoj me sahranite zemlji

Samo u njoj počivat ću u miru.
Samo u njoj počivat ću mirno...

Isus će mi postelju prostrijeti
Isus će mi prostrijet odar smrti.

U susret mi Spasitelju dođi
Dođe mi u susret na pol puta
Ogrne me brižno svojim plaštom

Želim Bože da u času smrti
Ni jedno oko ne zasuzi za mnom
A jedino što ja tebe molim
Kada umrem da mi dadeš kutak... neba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Otkazana parada homoseksualaca u Beogradu.
PostPostano: 19 ruj 2009, 19:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 14:44
Postovi: 2447
Robbie MO je napisao/la:
Lol, zamisli gej paradu u Prištini.


Medju Albancima ima jako puno homo- i biseksualaca! Neki se dobro kamufliraju, neki nikako! :zubati

_________________
Kada vrijeme smrti dođe
Neka nitko ne zaplače za mnom
I sve što od vas u tom času tražim
U mojoj me sahranite zemlji

Samo u njoj počivat ću u miru.
Samo u njoj počivat ću mirno...

Isus će mi postelju prostrijeti
Isus će mi prostrijet odar smrti.

U susret mi Spasitelju dođi
Dođe mi u susret na pol puta
Ogrne me brižno svojim plaštom

Želim Bože da u času smrti
Ni jedno oko ne zasuzi za mnom
A jedino što ja tebe molim
Kada umrem da mi dadeš kutak... neba


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Otkazana parada homoseksualaca u Beogradu.
PostPostano: 19 ruj 2009, 22:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 14:48
Postovi: 3302
Lokacija: Lost Continent of Mu
mara je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:
Lol, zamisli gej paradu u Prištini.


Medju Albancima ima jako puno homo- i biseksualaca! Neki se dobro kamufliraju, neki nikako! :zubati


Zašto me ovo ne čudi? :biceovodobro


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Otkazana parada homoseksualaca u Beogradu.
PostPostano: 20 ruj 2009, 08:59 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2009, 17:49
Postovi: 662
Sreća pa je otkazana, jer su čak i grčki navijači najavili dolazak na poziv svojih prijateljski navijača Grobara i Delija. Polomili bi BGD danas. Ovako je ipak najbolje. A Dačić preventivno pohapsio vođe pokreta 1389 :zubati

_________________
Colombo, jebem te radoznala!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Otkazana parada homoseksualaca u Beogradu.
PostPostano: 20 ruj 2009, 09:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58695
Lokacija: DAZP HQ
ništa neobično u gradu u kojem huligani koriste svaku priliku da raznesu pola centra.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Otkazana parada homoseksualaca u Beogradu.
PostPostano: 20 ruj 2009, 13:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 15:46
Postovi: 1787
Ostavimo našu netrpeljivost prema homoseksualcima na stranu.... :neznam
Nije to poenta..

Kako je moguće da država Srbija ne može garantovati sigurnost nekoliko stotina građana?!Kako?
Da li je država založnik navijačkih huligana?, :ucelo
anarhija,fašizam što li je...
stvarno neviđeno!

_________________
Животот не се мери со бројот на вдишувања , туку со моментите, од коишто ни запрел здивот!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Otkazana parada homoseksualaca u Beogradu.
PostPostano: 20 ruj 2009, 13:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 14:48
Postovi: 3302
Lokacija: Lost Continent of Mu
snezana mk je napisao/la:
Ostavimo našu netrpeljivost prema homoseksualcima na stranu.... :neznam
Nije to poenta..

Kako je moguće da država Srbija ne može garantovati sigurnost nekoliko stotina građana?!Kako?
Da li je država založnik navijačkih huligana?, :ucelo
anarhija,fašizam što li je...
stvarno neviđeno!


To ti je isto kao što je zabranjen skup neonacista u Njemačkoj, ne mogu se sjetiti u kojem gradu, jer bi nekoliko stotina građana sudjelovalo na skupu, a nekoliko tisuća na demonstracijama protiv skupa, zbog sigurnosti onih koji bi sudjelovali na skupu. Neodgovorno bi bilo od države da dopusti takav skup. :kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Otkazana parada homoseksualaca u Beogradu.
PostPostano: 20 ruj 2009, 14:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 15:46
Postovi: 1787
Cort0 Maltese je napisao/la:
snezana mk je napisao/la:
Ostavimo našu netrpeljivost prema homoseksualcima na stranu.... :neznam
Nije to poenta..

Kako je moguće da država Srbija ne može garantovati sigurnost nekoliko stotina građana?!Kako?
Da li je država založnik navijačkih huligana?, :ucelo
anarhija,fašizam što li je...
stvarno neviđeno!


To ti je isto kao što je zabranjen skup neonacista u Njemačkoj, ne mogu se sjetiti u kojem gradu, jer bi nekoliko stotina građana sudjelovalo na skupu, a nekoliko tisuća na demonstracijama protiv skupa, zbog sigurnosti onih koji bi sudjelovali na skupu. Neodgovorno bi bilo od države da dopusti takav skup. :kava

Nema uporedbe :nono
Njima je različita seksualna orijentacija,nije to protivustavno!
Manjina poput ovih homoseksualaca ima pravo da demonstrira i zastupa svoje ideje, koliko hoće i gdje hoće!
U demokratiji se trebaju poštovati prava manjine,a ovdje se država stavila na stranu primitivnih fašista i divljaka što je njima dozvolila pobjedu i što nije mogla garantovati bezbednost 100 ljudi.

_________________
Животот не се мери со бројот на вдишувања , туку со моментите, од коишто ни запрел здивот!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Otkazana parada homoseksualaca u Beogradu.
PostPostano: 20 ruj 2009, 14:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 14:48
Postovi: 3302
Lokacija: Lost Continent of Mu
snezana mk je napisao/la:
Cort0 Maltese je napisao/la:

To ti je isto kao što je zabranjen skup neonacista u Njemačkoj, ne mogu se sjetiti u kojem gradu, jer bi nekoliko stotina građana sudjelovalo na skupu, a nekoliko tisuća na demonstracijama protiv skupa, zbog sigurnosti onih koji bi sudjelovali na skupu. Neodgovorno bi bilo od države da dopusti takav skup. :kava

Nema uporedbe :nono
Njima je različita seksualna orijentacija,nije to protivustavno!
Manjina poput ovih homoseksualaca ima pravo da demonstrira i zastupa svoje ideje, koliko hoće i gdje hoće!
U demokratiji se trebaju poštovati prava manjine,a ovdje se država stavila na stranu primitivnih fašista i divljaka što je njima dozvolila pobjedu i što nije mogla garantovati bezbednost 100 ljudi.


Ogromna većina građana nisu primitivni fašisti i divljaci. Primitivni su idioti koji izvode ******** po ulicama i još se nadaju da će ih nakon njihovog ogavnog čina netko bolje prihvatiti, da ne spominjemo provokacije koje konstantno upućuju. :kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Otkazana parada homoseksualaca u Beogradu.
PostPostano: 20 ruj 2009, 14:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 15:46
Postovi: 1787
Cort0 Maltese je napisao/la:

Ogromna većina građana nisu primitivni fašisti i divljaci. Primitivni su idioti koji izvode ******** po ulicama i još se nadaju da će ih nakon njihovog ogavnog čina netko bolje prihvatiti, da ne spominjemo provokacije koje konstantno upućuju. :kava

Nasilnici huligani koji su se pripremali da mlate homoseksualce su primitivci i fašisti!
U demokratskoj državi država treba da garantuje bezbednost!
Država nije garantovala ,to je ključan problem.
Iako ja u paradama nevidim logike ,ne sviđaju mi se itd.oni imaju pravo da sat vremena bezbedno demonstriraju,bez da gomila huligana odlučuje tko, kad i gdje ima pravo da se okuplja...
:kava

_________________
Животот не се мери со бројот на вдишувања , туку со моментите, од коишто ни запрел здивот!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Otkazana parada homoseksualaca u Beogradu.
PostPostano: 20 ruj 2009, 14:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Prije toliko godina kada je bila prva ******** parada u ZG, poslije incidenta vristali su svi mediji u Srbiji, BiH i sire kako su Hrvati fasisti jerbo ne vole ********.. Danas Srbi ne dopustaju isto (da ne pricam o BiH) a ljutili bi se kad bi ih nazivali fasistima ili sovinistima....

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Otkazana parada homoseksualaca u Beogradu.
PostPostano: 20 ruj 2009, 14:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 14:48
Postovi: 3302
Lokacija: Lost Continent of Mu
snezana mk je napisao/la:
Cort0 Maltese je napisao/la:

Ogromna većina građana nisu primitivni fašisti i divljaci. Primitivni su idioti koji izvode ******** po ulicama i još se nadaju da će ih nakon njihovog ogavnog čina netko bolje prihvatiti, da ne spominjemo provokacije koje konstantno upućuju. :kava

Nasilnici huligani koji su se pripremali da mlate homoseksualce su primitivci i fašisti!
U demokratskoj državi država treba da garantuje bezbednost!
Država nije garantovala ,to je ključan problem.
Iako ja u paradama nevidim logike ,ne sviđaju mi se itd.oni imaju pravo da sat vremena bezbedno demonstriraju.
:kava


Procjena stručnjaka za sigurnost je bila da im u centru grada policija nije u mogućnosti pružiti adekvatnu zaštitu, odnosno da postoji rizik od incidenata. ******** je ponuđeno da "marširaju" na Ušću, što su oni odbili, i otkazali su sami paradu SRAMA.

Tko je kriv što neće biti parade? ********, jer su htjeli marširati u centru, a ne na Ušću.

I ovo etiketiranje ljudi kao fašista je glupost. Riječ je o radikalnim konzervativcima, ne fašistima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Otkazana parada homoseksualaca u Beogradu.
PostPostano: 20 ruj 2009, 14:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 14:48
Postovi: 3302
Lokacija: Lost Continent of Mu
Tulkas je napisao/la:
Prije toliko godina kada je bila prva ******** parada u ZG, poslije incidenta vristali su svi mediji u Srbiji, BiH i sire kako su Hrvati fasisti jerbo ne vole ********.. Danas Srbi ne dopustaju isto (da ne pricam o BiH) a ljutili bi se kad bi ih nazivali fasistima ili sovinistima....


Mediji su pod kontrolom ljudi koji ne zastupaju mišljenja većine građana u dotičnim zemljama, kao i u Hrvatskoj. Isto tako će neki mediji u Srbiji ovo nesumnjivo nazvati fašizmom, da ne govorimo o medijima u regiji, ali to ne znači da je riječ o fašizmu, nego samo o tome da nam mediji pokušavaju isprati mozak i promijeniti naš (ispravan) sustav vrijednosti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Otkazana parada homoseksualaca u Beogradu.
PostPostano: 20 ruj 2009, 14:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 15:46
Postovi: 1787
Cort0 Maltese je napisao/la:

Procjena stručnjaka za sigurnost je bila da im u centru grada policija nije u mogućnosti pružiti adekvatnu zaštitu, odnosno da postoji rizik od incidenata. ******** je ponuđeno da "marširaju" na Ušću, što su oni odbili, i otkazali su sami paradu SRAMA.

Kako nije mogla garantovati bezbednost.Kako?
200 ljudi su pitanju,miran skup koji ne ugrožava javni red i bezbednost ,da im nisu prijetili sa batinama i kad bi bili zaštićeni bi skup završio mirno. :neznam
Tko je ispao zakon ovdje,navijači huligani, a ne država!

Citat:
Tko je kriv što neće biti parade? ********, jer su htjeli izvoditi marširati u centru, a ne na Ušću.

centar grada je najpogodnije mesto za demonstracije i izražavanje stavova u drustvu,svugdje u svijetu!

Citat:
I ovo etiketiranje ljudi kao fašista je glupost. Riječ je o radikalnim konzervativcima, ne fašistima.

Što je glupost?Radikalni konzervativci tko to,ovi Obraz ili kako se zovu,kako ne ,primitivni fašisti,vrlo vidljivo iz njihovog stanja duha.Imamo zamalo ubijenog francuskog navijača ,što su pripremali sledeće da vade bubrege ljudima različite seksualne orijentacije,ili još lakše ubijmo ih ,jer su različite orijentacije,ma daj molim te?
upitaj sebe mlatio bih nekog homoseksualca ?

_________________
Животот не се мери со бројот на вдишувања , туку со моментите, од коишто ни запрел здивот!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Otkazana parada homoseksualaca u Beogradu.
PostPostano: 20 ruj 2009, 15:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Mislis da bi u Skopju objerucke prihvatili paradu???

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Otkazana parada homoseksualaca u Beogradu.
PostPostano: 20 ruj 2009, 15:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 14:48
Postovi: 3302
Lokacija: Lost Continent of Mu
snezana mk je napisao/la:
Kako nije mogla garantovati bezbednost.Kako?
200 ljudi su pitanju,miran skup koji ne ugrožava javni red i bezbednost ,da im nisu prijetili sa batinama i kad bi bili zaštićeni bi skup završio mirno. :neznam
Tko je ispao zakon ovdje,navijači huligani, a ne država!


200 ljudi s jedne strane, nekoliko tisuća s druge strane. Dolazak su najavili protivnici parade iz RS i Grčke, da ne govorimo o ljudima iz Srbije.

snezana MK je napisao/la:
centar grada je najpogodnije mesto za demonstracije i izražavanje stavova u drustvu,svugdje u svijetu!

U centru grada ne postoje uvjeti da se spriječi napad nekoliko tisuća ljudi na grupicu od 100-200 ********.

snezana MK je napisao/la:
Što je glupost?Radikalni konzervativci tko to,ovi Obraz ili kako se zovu,kako ne ,primitivni fašisti,vrlo vidljivo iz njihovog stanja duha.Imamo zamalo ubijenog francuskog navijača ,što su pripremali sledeće da vade bubrege ljudima različite seksualne orijentacije,ili još lakše ubijmo ih ,jer su različite orijentacije,ma daj molim te?
upitaj sebe mlatio bih nekog homoseksualca ?


Kakve veze zamalo ubijeni navijač ima s Obrazom? To je djelo Grobara, ne ljudi iz Obraza. Htjeli su ih rastjerati jer ne podržavaju ideju da se u njihovom gradu održavaju takve manifestacije. I ja osobno ne bi mlatio nikog tko prvo ne pokuša mlatiti mene. :wink Ali bi sigurno prosvjedovao protiv održavanja takvog skupa. :kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Otkazana parada homoseksualaca u Beogradu.
PostPostano: 20 ruj 2009, 16:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 14:48
Postovi: 3302
Lokacija: Lost Continent of Mu
http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/135/Hronika/171941/Hap%C5%A1enje+izgrednika+u+Beogradu.html

Snežo, jesi zadovoljna? :glare


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 127 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 59 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO