HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 00:28.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 81 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: pitanje:cije je kosovo?
PostPostano: 16 vel 2010, 13:17 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
teranova je napisao/la:
@Ernani je već dokazao svoju sklonost ka primitivnom vređanju,(izbrisano) tako da moj odgovor(koji je takođe izbrisan) nije slučajan niti je plod trenutnog pucanja filma.
@caporegime se elegantno nadovezao na ovaj trend i poput hijene koristi priliku.
Sukob sveštenika nije prijatan niti za pohvalu, ali to nije opravdanje za bezočnost.
Toliko.


netočno. hijena ne mogu biti sve i da hoću. sve slobodne hijene su već dodijeljene srpskoj duši.
prema tome meni prilika ne treba.
koja to meni prilika treba da bi izrekao ono što svi znaju: da me zaboli neka stvar za srbe i za njihove probleme na kosovu i za manastire i monahe.
narod koje mu je u krvi spaliti i srušiti sve tuđe bogomolje da se zatre trag postojanja nekog drugog ne zaslužuje ništa manje od toga.

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: pitanje:cije je kosovo?
PostPostano: 16 vel 2010, 13:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Mogla bi tema pod ključ, kao i svaka koja postane poligon za frustracije i obračune.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: pitanje:cije je kosovo?
PostPostano: 16 vel 2010, 13:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 sij 2010, 11:36
Postovi: 1136
Pessimus dux je napisao/la:
Hrvatski_Zrinjski je napisao/la:
Srbi su novo pridoslice u Hrvatskoj, BIH i Vojvodini. Sami njihovi udzbenici velicaju SRBSKE SEOBE za vrjeme Turskih ratova. Zahvaljujuci tome ukrali su Madarsku i hrvatsku zemlju(u zemunu do prije 50 god. je bilo 70% Hrvata)

Priznajte Hrvatskoj Srijem i mi cemo vama Kosovo.
Sve dotle je KOSOVO NEZAVISNO ILI ALBANSKO!!! ZDS!

Ponovno isti netočan podatak.
Kosovo je povijesno srpski teritorij, isto kao što istočni Srijem to nije. Međutim, povijesni čimbenik u kreiranju granica najčešće nije ključan. Daleko je bitniji etnički čimbenik, odnosno "stanje na terenu", te podrška velikih svjetskih sila u presudnom trenutku.


Pogledajte popis stanovništva Zemuna kroz zadnjih 100 godina. Srijem je povijesno Hrvatski, tjekom postojanja austro-ugarske i prije Habsbursške monarhije pripadao je Hrvatskoj to vam je otpriliki 800godina(neračunajući Tursku okupaciju)

Kosovo je bilo za vrjeme 100 postojanja Srbije srbsko, te ponovno nakon balkanskih ratova znači sveukupno 200godina.
Etnički su oba prostora očišćena od izvornog stanovništva. Tako ako Srbi nama nepriznaju Srijem, zašto bi mi barbarima priznali Kosovo?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=X22yhleS ... re=related


Vrh
   
 
 Naslov: Re: pitanje:cije je kosovo?
PostPostano: 16 vel 2010, 13:22 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
Ministry of Sound je napisao/la:
Mogla bi tema pod ključ, kao i svaka koja postane poligon za frustracije i obračune.


nije li interesantno da se ova prijetnja javlja kad ja nešto kažem.
dok je netko drugi nekoga proglašavao debilom ili mu se srao u usta onda ništa...to je valjda u granicama.
jedina stvar me frustrira kako to da netko tko nema moralno pravo ništa reći može slobodno sraćkat i ponašat se udomaćeno ko krilno kuče a frka da nastane tek kad netko drugi kaže kako to nije u redu?

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: pitanje:cije je kosovo?
PostPostano: 16 vel 2010, 13:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 sij 2010, 15:05
Postovi: 631
Lokacija: Beograd, Srbija
Hrvatski_Zrinjski je napisao/la:
Alex je napisao/la:
Kosovo niti je nezavisno niti je albansko već je međunarodni protektorat i NATO kolonija. Druga stvar, Hrvatska ima nepravilan oblik zato što se širila tamo gde ne treba a geostrateška područja (bitna za nju) ostavila drugim narodima.



Hrvatska ima nepravila oblik jer je bil predziđje krščanstva. Branila je Krščanski svjet od turaka i njihovih janjičara(SERVA, bugara...)
Također htjeli vi ili ne Kosovo je nezavisno, a pošto je ovo Hrvatska pričaona onda se držite Hrvatskih pravila(jer Hrvatska je priznala nezavisnost Kosova).
ZDS!

Predziđe hršćanstva je bilo u Jerusalimu i Carigradu. Isto smatram, da Srbi se ne trebaju pozivati na svoje učešće u Vojnoj krajni, a ni Hrvati jer su ratovali za tuđe interese i tuđe države. Preko vaših i naših leđa su se čuvale nemačke i italijanske zemlje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: pitanje:cije je kosovo?
PostPostano: 16 vel 2010, 13:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Dosta mi je više Ernanija, raznih kvaziustaša a i tebe i ovog proganjanja i provociranja Srba na skoro svakoj temi...očekujući valjda da ste pod zaštitom i da je ovo neki pljuvalački forum. E bome nije, ja ću se držati pravila ko pijan plota, a vi nastavite sukobe na nekim nemoderiranim forumima drugdje. Predlažem vam komentare ispod Poskokovih članaka.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 81 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 109 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO