HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 10:15.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 129 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Projekt Velike Srbije: 1 milijun raseljenih Srba. Vrijedilo?
PostPostano: 14 srp 2016, 23:21 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6304
Toliko na ovu temu.I da zaključim kao što rekoh.Proces je u toku.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Projekt Velike Srbije: 1 milijun raseljenih Srba. Vrijedilo?
PostPostano: 14 srp 2016, 23:21 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 6025
ZGabriel je napisao/la:
chubura je napisao/la:
boli istina,a?


za razliku od vas monstruma zločinaca, ja imam suosjećanja za žrtve. jer sam čovjek.

Pa ti si za dusevnu bolnicu, nije tebi lako. Sucut dusi tvojoj, napacenoj.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Projekt Velike Srbije: 1 milijun raseljenih Srba. Vrijedilo?
PostPostano: 14 srp 2016, 23:31 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 6025
BBC je napisao/la:
Glupo po tim parametrima promatrati stvari. Onda su i Hrvati izgubili izlaskom iz YU. Izgubili narod zbog rata, izgubili narod u BiH, izgubili Hrvate u Srbiji i Crnoj Gori koji će svakako prestati biti Hrvati za koju generaciju.

Svi smo MI GUBITNICI. Pobednici su tajkuni Miskovic, Kostic, Todoric, Tedeski..., banke, globalne korporacije

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Projekt Velike Srbije: 1 milijun raseljenih Srba. Vrijedilo?
PostPostano: 14 srp 2016, 23:36 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 6025
BBC je napisao/la:
Treba ovih par Srba sa foruma pod hitno trajno banirati, sa brisanjem svih komentara. Neki mentalitet kao kod ludih Bošnjaka, ista je to genetika.

Reci tko je na tvom spisku za odstrel. Nesto mi se cini da mentalno se vracamo ka destruktivnim i mracnim vremenima, ili vrucica u kombiniranju sa pivom, vinom i lekicima nije dobitna kombinacija ?

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Projekt Velike Srbije: 1 milijun raseljenih Srba. Vrijedilo?
PostPostano: 14 srp 2016, 23:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27491
KiM je napisao/la:
ZGabriel je napisao/la:

za razliku od vas monstruma zločinaca, ja imam suosjećanja za žrtve. jer sam čovjek.

Pa ti si za dusevnu bolnicu, nije tebi lako. Sucut dusi tvojoj, napacenoj.


Kim, mani se Gabi, ona je baš žrtva vašeg zločinačkog pohoda.

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Projekt Velike Srbije: 1 milijun raseljenih Srba. Vrijedilo?
PostPostano: 14 srp 2016, 23:44 
Offline

Pridružen/a: 08 lip 2016, 16:12
Postovi: 64
Vredi pošto nije projekat baš propao.Nije uspeo, al nije ni da je propao.
Moderna Velika Srbija:
-Srbija-dati nezavisnost nekim delovima koji su naseljeni Mađarima i ostalim manjinama na severu i tako trajno sprečiti nezavisnost Vojvodine.
-Kosovo i Metohija-ovde držati status kvo što duže dok se ne reše ostala pitanja, a onda do njihovog ili našeg istrebljenja, nema drugog načina.
-Crna Gora-polako će se vratiti Crnogorci u normalu, što treba i podupreti širenjem svesti i istini o srpskom karakteru Crnogoraca što više.
-Republika Srpska-u saradnji sa HRHB polako se boriti za mirno otcepljenje, može i par % smanjena RS ako će to ubrzati proces otcepljenja.
-Par malenih delova Hrvatske-Jasenovac i delovi Istočne Slavonije i Srema.Prvo zbog već svega što se u tom mestu dešavalo tokom WW2, a drugo kako bi se makar mali deo područja koja su bila naseljena Srbima u HR sačuvao.U principu, ovu tačku treba postići zamenom ovih teritorija za srpsku podršku u stvaranju HRHB(bez koje vi realno ne možete).

Mislim da ovakva Velika Srbija odgovara i Hrvatima i da može biti sasvim kompatibilna sa nekom budućom Velikom Hrvatskom i da se kao što već rekoh, može sarađivati u oslobođenju od džihadista u BiH.
Što se tiče ovih proteranih Srba, RSK svakako boli, ali mislim da su u principu dobrim delom Krajišnici sami krivi za ono što im se desilo, a i da istorijski Hrvati imaju dosta prava na teritoriju RSK.U BiH su Srbi zaokružili svoje etničke prostore i ti proterani Srbi su u tome pomogli.Kao što neko već reče, ima i u tome vezano za RSK dobre strane, na sličan način je i ovde.A KiM je daleko od završene priče, prosto jer nijedan političar u Srbiji ne sme da ga prizna i tako se sve produžuje, a kad dođe vreme, svodiće se dole računi.Pozdrav svim dobrim ljudima širom ex Yu stop nacionalizmu hehehe

_________________
Don't quote me, boy, cause I ain't said shit.
Eazy E


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Projekt Velike Srbije: 1 milijun raseljenih Srba. Vrijedilo?
PostPostano: 14 srp 2016, 23:52 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 6025
Madjari i Hrv na severu oko Subotice imaju matice. Nitko ih ne dira. Mi ih volimo i postujemo, dok oni postuju Srbiju.

Tko je nesto dao dobrovoljno, zemlju, kucu. Srbi se ubijaju za mEDJU, stopu bezvredne zemlje. Imas toliko pripovedaka.

Nemoj provocirati i trolovati. Mozes dati samo OSOBNU IMOVINU, atko je uopce imas.Rezoniras na razini pubertetlije.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Projekt Velike Srbije: 1 milijun raseljenih Srba. Vrijedilo?
PostPostano: 15 srp 2016, 00:02 
Offline

Pridružen/a: 08 lip 2016, 16:12
Postovi: 64
Ne provociram druže, trolovanje-pomalo.Mislim da je za nas najpametnije te delove tamo pustiti da idu ako hoće jer ćemo u suprotnom za 25-30 godina pričati koliko smo glupi bili što smo bili pohlepni i hteli taj mali % teritorije, a sad Vojvodina nezavisna i Srbi polako postaju Vojvođani(slično onome što se dešava u CG).A za među ćemo se ubijati u određenom trenutku svakako sa komšijama, kao što rekoh do istrebljenja sa kancerom Balkana.

_________________
Don't quote me, boy, cause I ain't said shit.
Eazy E


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Projekt Velike Srbije: 1 milijun raseljenih Srba. Vrijedilo?
PostPostano: 15 srp 2016, 00:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
Srbočetnički jugokomunista je napisao/la:
Ne provociram druže, trolovanje-pomalo.Mislim da je za nas najpametnije te delove tamo pustiti da idu ako hoće jer ćemo u suprotnom za 25-30 godina pričati koliko smo glupi bili što smo bili pohlepni i hteli taj mali % teritorije, a sad Vojvodina nezavisna i Srbi polako postaju Vojvođani(slično onome što se dešava u CG).A za među ćemo se ubijati u određenom trenutku svakako sa komšijama, kao što rekoh do istrebljenja sa kancerom Balkana.


Idi tako nesto predlozi Slovackoj i Rumuniji, pa da cujemo reakcije.
Dijelis teritoriju Srbije i Srpske sakom i kapom, Hrvati sa foruma ti se smiju.
Trol.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Projekt Velike Srbije: 1 milijun raseljenih Srba. Vrijedilo?
PostPostano: 15 srp 2016, 02:54 
Offline

Pridružen/a: 06 lis 2015, 23:34
Postovi: 216
Projekat Velike Srbije je bila politika Šešelja i njegove stranke, a ta stranka nikad nije činila vlast, jedino u periodu 1998-2000 ali u koaliciji sa SPS-om. Sad kad gledaš, bolje da je Šešelj bio na vlasti sa takvom politikom, više bi ostvarili u ratu i zaista bi se radilo o tom projektu, a ne danas što se vrti ta šuplja priča. Sad kad bi neko od vas htio realno da sagleda stanje u Bosni pred rat, uvjerio bi se da sam u pravu. Što se tiče Hrvatske, ne znam baš situaciju pa ne mogu govoriti, ali čini mi se da je rat tamo odgovarao Tuđmanu i Miloševiću, iz različitih razloga.
A da smo sami u ratu bili, jesmo. Tarik Sarajlić (Armija BiH, Goražde), 17.7.1993. u svoj ratni dnevnik zapisuje: 'Muslimanske zemlje su se izjasnile i dale 6 500 vojnika. Amerika će dati 1500. Njemačka se obavezala da će dati sva materijalno-tehnička sredstva. Avioni su takođe spremni za cilj. Ponekad se zaista divim četnicima, jer su u stanju da cijeli svijet vuku za nos, a da im niko ništa ne može.' Da ne bude da lažu Srbi, evo Tarika kaže :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Projekt Velike Srbije: 1 milijun raseljenih Srba. Vrijedilo?
PostPostano: 15 srp 2016, 02:56 
Offline

Pridružen/a: 06 lis 2015, 23:34
Postovi: 216
Projekat Velike Srbije je bila politika Šešelja i njegove stranke, a ta stranka nikad nije činila vlast, jedino u periodu 1998-2000 ali u koaliciji sa SPS-om. Sad kad gledaš, bolje da je Šešelj bio na vlasti sa takvom politikom, više bi ostvarili u ratu i zaista bi se radilo o tom projektu, a ne danas što se vrti ta šuplja priča. Sad kad bi neko od vas htio realno da sagleda stanje u Bosni pred rat, uvjerio bi se da sam u pravu. Što se tiče Hrvatske, ne znam baš situaciju pa ne mogu govoriti, ali čini mi se da je rat tamo odgovarao Tuđmanu i Miloševiću, iz različitih razloga.
A da smo sami u ratu bili, jesmo. Tarik Sarajlić (Armija BiH, Goražde), 17.7.1993. u svoj ratni dnevnik zapisuje: 'Muslimanske zemlje su se izjasnile i dale 6 500 vojnika. Amerika će dati 1500. Njemačka se obavezala da će dati sva materijalno-tehnička sredstva. Avioni su takođe spremni za cilj. Ponekad se zaista divim četnicima, jer su u stanju da cijeli svijet vuku za nos, a da im niko ništa ne može.' Da ne bude da lažu Srbi, evo Tarika kaže :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Projekt Velike Srbije: 1 milijun raseljenih Srba. Vrijedilo?
PostPostano: 15 srp 2016, 11:16 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 6025
Vujadin je napisao/la:
Srbočetnički jugokomunista je napisao/la:
Ne provociram druže, trolovanje-pomalo.Mislim da je za nas najpametnije te delove tamo pustiti da idu ako hoće jer ćemo u suprotnom za 25-30 godina pričati koliko smo glupi bili što smo bili pohlepni i hteli taj mali % teritorije, a sad Vojvodina nezavisna i Srbi polako postaju Vojvođani(slično onome što se dešava u CG).A za među ćemo se ubijati u određenom trenutku svakako sa komšijama, kao što rekoh do istrebljenja sa kancerom Balkana.


Idi tako nesto predlozi Slovackoj i Rumuniji, pa da cujemo reakcije.
Dijelis teritoriju Srbije i Srpske sakom i kapom, Hrvati sa foruma ti se smiju.
Trol.

Autonomaši su kvazi kripto Srbi potomci komunista sa svih područja koji su punili jame Srbima i Madjarima. Ne znaš da trećina Madjara žividaleko od granice . Nisu svi uz maticu.

Cg je priča jer Milo ima dosije sa gliserima. Deda mu je bio četnički komandant 43 partizani ga u borbi ubili u manastiru Ostrog.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Projekt Velike Srbije: 1 milijun raseljenih Srba. Vrijedilo?
PostPostano: 15 srp 2016, 11:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 stu 2013, 13:16
Postovi: 962
Srbi su još od osamostaljenja početkom 19. stoljeća kreirali velikosrpsku politiku sa iluzijom kako su stare VKOK granice Otomanskog carstva zapravo njihove, te kako oni imaju nekakvo povijesno pravo na njih, jer kao što se zna, kud je Turčin išao sabljom, tu je i naselio Vlaha.

Iz te perspektive su im '90-e godine 20.stoljeća dobro došle u smislu nekakvog otrežnjenja, gdje su bili prisiljeni shvatiti da oni osmanlije nisu, te da VKOK granice neće biti u mogućnosti ostvariti, te im je na njima bolan način dana lekcija, pa su danas svedeni na područja Srbije, Vojvodine i entiteta RS unutar BiH, dok na dijelove Hrvatske, entitet FBiH unutar BiH, Crnu Goru, te na Kosovo, više nemogu polagati nekakva prava.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Projekt Velike Srbije: 1 milijun raseljenih Srba. Vrijedilo?
PostPostano: 15 srp 2016, 12:00 
Offline

Pridružen/a: 08 lip 2016, 16:12
Postovi: 64
Citat:
Autonomaši su kvazi kripto Srbi potomci komunista sa svih područja koji su punili jame Srbima i Madjarima. Ne znaš da trećina Madjara žividaleko od granice . Nisu svi uz maticu.

U principu bi se vremenom ta 1/3 selila u krajeve koji idu ka nezavisnosti ili utapala u Srbe(oni koji ostanu).
Ali računaj da je 66% Srba u Vojvodini, a da u principu ovi ostali bi ako bi bilo nekakvog referenduma il tako nečega glasali za nezavisnost i realno je nekih 5-6% autonomaša.Još kada bi bio neki referendum, zamisli koliko bi agresivna kampanja bila od strane njih i njihovih stranih finansijera-sasvim bi bilo moguće da namaknu više od 50% glasova.

_________________
Don't quote me, boy, cause I ain't said shit.
Eazy E


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Projekt Velike Srbije: 1 milijun raseljenih Srba. Vrijedilo?
PostPostano: 15 srp 2016, 12:05 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 6025
Kao ni vi na Boku Budvu do Bara sa Susnjem. Petrovaradin Srijem ZEMUN . Dali vam Baranju.
Popunili više no Srbi Knin Glinu Vojnic Obrovac Lapac Korenica.oko 11 opcinica gdje su bili tanka većina

Jelacic ban ne može naći mira jer se tu Srbuje i exit glazbe ga uzbunjuju. Zaljev Hrv svjetaca 3 kom.
Još diskontinuitet kod Neuma.

Teritorija izgledom ko Europski Čile.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Projekt Velike Srbije: 1 milijun raseljenih Srba. Vrijedilo?
PostPostano: 15 srp 2016, 12:12 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 6025
Kao ni vi na Boku Budvu do Bara sa Susnjem. Petrovaradin Srijem ZEMUN . Dali vam Baranju.
Popunili više no Srbi Knin Glinu Vojnic Obrovac Lapac Korenica.oko 11 opcinica gdje su bili tanka većina

Jelacic ban ne može naći mira jer se tu Srbuje i exit glazbe ga uzbunjuju. Zaljev Hrv svjetaca 3 kom.
Još diskontinuitet kod Neuma.

Teritorija izgledom ko Europski Čile.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Projekt Velike Srbije: 1 milijun raseljenih Srba. Vrijedilo?
PostPostano: 15 srp 2016, 12:32 
Offline

Pridružen/a: 08 lip 2016, 16:12
Postovi: 64
I dalje mi nije jasno koliko malo moraš imati srama da Boku Kotorsku nazoveš zalivom hrvatskih svetaca.Lolčina

_________________
Don't quote me, boy, cause I ain't said shit.
Eazy E


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Projekt Velike Srbije: 1 milijun raseljenih Srba. Vrijedilo?
PostPostano: 15 srp 2016, 12:48 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6815
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Oslobodili smo 49 % BiH a to je mnogo više od ništa koliko smo imali prije.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Projekt Velike Srbije: 1 milijun raseljenih Srba. Vrijedilo?
PostPostano: 15 srp 2016, 13:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27491
Srpsčanin je napisao/la:
Oslobodili smo 49 % BiH a to je mnogo više od ništa koliko smo imali prije.


Kako ništa? Vi ste dobrim djelom dominirali u BiH, a i etničkih područja ste imali koji postotak više. Ispada da niste imali ništa, a bome jeste.

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Projekt Velike Srbije: 1 milijun raseljenih Srba. Vrijedilo?
PostPostano: 15 srp 2016, 16:58 
Offline

Pridružen/a: 06 lis 2015, 23:34
Postovi: 216
Crni Božo je napisao/la:
Srbi su još od osamostaljenja početkom 19. stoljeća kreirali velikosrpsku politiku sa iluzijom kako su stare VKOK granice Otomanskog carstva zapravo njihove, te kako oni imaju nekakvo povijesno pravo na njih, jer kao što se zna, kud je Turčin išao sabljom, tu je i naselio Vlaha.

Iz te perspektive su im '90-e godine 20.stoljeća dobro došle u smislu nekakvog otrežnjenja, gdje su bili prisiljeni shvatiti da oni osmanlije nisu, te da VKOK granice neće biti u mogućnosti ostvariti, te im je na njima bolan način dana lekcija, pa su danas svedeni na područja Srbije, Vojvodine i entiteta RS unutar BiH, dok na dijelove Hrvatske, entitet FBiH unutar BiH, Crnu Goru, te na Kosovo, više nemogu polagati nekakva prava.

Aha, jeste. Srbi od 19. vijeka sanjali Veliku Srbiju. Zato i jesu stvarali 2 Jugoslavije i posle obje vidjeli da komšije ipak ne žele tu istu Jugoslaviju koliko i oni. I vama i Slovencima je Jugoslavija bila prelazna faza ka osamostaljenju. Što nije problem, ali nemojte izvrtati.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Projekt Velike Srbije: 1 milijun raseljenih Srba. Vrijedilo?
PostPostano: 15 srp 2016, 18:16 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 6025
[list=][/list]
Srbočetnički jugokomunista je napisao/la:
I dalje mi nije jasno koliko malo moraš imati srama da Boku Kotorsku nazoveš zalivom hrvatskih svetaca.Lolčina

Setaj. Tito je dao CG komunjarama da bi u Srbiji postreljali 100 tisuća puka. Crveni teror i jame ko u ndh.
Uzeli nam Baranju i deo zap Srijema da bi ubojice iz zabranjene teroristicke kpj namirili.
Nikad to do 45 nije njihovo bilo. Povjest ti je slaba. Sjedi nedovoljan 1.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Projekt Velike Srbije: 1 milijun raseljenih Srba. Vrijedilo?
PostPostano: 15 srp 2016, 18:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
novem je napisao/la:
Srpsčanin je napisao/la:
Oslobodili smo 49 % BiH a to je mnogo više od ništa koliko smo imali prije.


Kako ništa? Vi ste dobrim djelom dominirali u BiH, a i etničkih područja ste imali koji postotak više. Ispada da niste imali ništa, a bome jeste.


Iako visi fertilitet od srpskog prosjeka, imali smo decenijama nizi fertilitet od Muslimana i Hrvata u BiH + intenzivno iseljavanje.

Sad je srpska polovina ogradjena i nema vise demografske opasnosti u tom smislu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Projekt Velike Srbije: 1 milijun raseljenih Srba. Vrijedilo?
PostPostano: 15 srp 2016, 18:38 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 6025
Bolje vrabac u ruci RS nego golub na grani par procenta više okruženi sa dušmanima koji su jači natalitetno.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Projekt Velike Srbije: 1 milijun raseljenih Srba. Vrijedilo?
PostPostano: 15 srp 2016, 19:44 
Offline

Pridružen/a: 08 lip 2016, 16:12
Postovi: 64
Citat:
Setaj. Tito je dao CG komunjarama da bi u Srbiji postreljali 100 tisuća puka. Crveni teror i jame ko u ndh.
Uzeli nam Baranju i deo zap Srijema da bi ubojice iz zabranjene teroristicke kpj namirili.
Nikad to do 45 nije njihovo bilo. Povjest ti je slaba. Sjedi nedovoljan 1.

Ti se slažeš sa mnom, a opet se raspravljaš sa mnom.Nisi dobro skontao rečenicu :D

_________________
Don't quote me, boy, cause I ain't said shit.
Eazy E


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Projekt Velike Srbije: 1 milijun raseljenih Srba. Vrijedilo?
PostPostano: 15 srp 2016, 19:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 lip 2009, 08:42
Postovi: 2112
Lokacija: Beograd
Rat devedesetih je bio potreban, po meni bolje homogenizacija i svoje teritorije 100% nego polu-resenja,neko drljanje,poklapanje i muljanje,ni u dupe ni mimo.Uostalom Hrvati iz HB se polomise da dobiju entitet,sigurno im je druzenja sa muslimanima preko glave.Njihov treci bi verovatno bio osebujan i zasnovan na tisucljetnjoj uljudbi,koji ce im klinac polunacija bosnji.

_________________
Čevo ravno, gnjijezdo junačko,
a krvavo ljudsko razbojište,
mnoge li si vojske zapamtilo,
mnoge li si majke ojadilo!
Ljudske su te kosti zatrpale,
ljudskom si se krvlju opjanilo


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 129 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 143 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO