HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 20 tra 2024, 02:40.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 508 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Ratko Mladić i službeno zločinac..
PostPostano: 08 lip 2021, 23:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 svi 2019, 21:58
Postovi: 20778
bumbar92 je napisao/la:
A ko je nas poslao u HV iz BiH,... ne podmeći tu aid-priĆu jer smo nauĆili da filtriramo razne "dobre" namjere iz ZG, kao Meša-spiku npr. na koju ti memlaš...

A šta si se ti naoštrio na Srbe, a pričaš o nekoj cjelovitoj BiH, kako je zamišljaš bez njih? Bi li to malo genocidisao sa HV/O, a jihadlije da zastave zabadaju za nama?

Emisariš ovdje uvaljujući nam cvijeće koje nas neće, niti mi njih i šta ti je tu nejasno kad ti cijeli forum pokušava to pokazati.
Nema druge nego da preseliš u Filđan pa da malo simuliraš sebi taj "federalni suživot" koji mi živimo od kraja rata,... i ti znaš, a mi eto ne znamo šta je bolje za nas i s kim treba da budemo saveznici u "cjelovitoj i nedjeljivoj".
Nema cvjećarenja ni sa kim nego svako o sebi pa ko bolje istakija sa kim, jer ako nemaš veze sa BiH onda jednostavno ne kužiš, a ako imaš neke veze sa i o BiH onda si Musliman u takija modu kako prosuđuju ovdje gotovo svi na osnovu tvojih tema i postova.
Cvjećarenje bilo kakvo je "out" kak bi u Agramu rekli, svak sebi i o sebi dok zraka nestane. Do tada bauštela u HR, jel tako Moke.


Nisam naoštren na Srbe nego na četnike to je ogromna razlika. Nitko sretniji od mene kad bi imali normalne istočne susjede.

Međutim nismo te sreće.

Sve što hoću reći je da je apsolutno krivo uvriježeno forumsko mišljenje da smo mi i Bosanski Srbi 100% interesno vezani

i da sve što odgovara nama odgovara i njima.

Neki idu toliko daleko pa brane RS kao da je njihova, kako to ludilo objasniti?

Vama se čini da se stalno prepirem sa Srbijancima, pa možda zato što je omjer njih i Muslimana na forumu sigurno 10 na 1 ako ne i više.

Muje poplave nakon 5 minuta. A ovi četnikuju i četnikuju i četnikuju i nama perecima pukne film.

Ne možeš normalnu temu otvorit da nema Vučić, Kina, Mini šengen, Vučić,Kina mini šengen...

Moj osobni stav je da BiH može opstati samo ako su Hrvati u njoj faktor, ako nisu neka slobodno propadne odmah.

_________________
Titanik potonio 15. a HDZ 17. Travnja

Niko nema što pupi imade, četrdes’t centara od HDZ vlade


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ratko Mladić i službeno zločinac..
PostPostano: 08 lip 2021, 23:52 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
BBC je napisao/la:
bobanovski je napisao/la:

Martinu je odjebala komplet obitelj kad je se udavala........


Gdje te informacije vadiš ? Poslije svega što o njima znam sumnjam da im smeta Srbin zet.
Odrekli je se zbog njene sveukupne šizofrenije. To traje godinama a ljudi moraju trpiti, i živjeti sa narodom kojeg ona vrijeđa.

Trolaš me? Ozbiljan si ili ovo tek tako?

Žena je pisala ovdje i na Poskoku, poljubila prsten Komšiću zbog 4 000 eura i danas podržava SDA, Bakira i okupaciju doma naroda tj tzv "građansku".

Usporedio sam je sa tv BN, praktički promuslimanska tv iz Srpske. Gdje si ti tu točno povezao srpskog zeta?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ratko Mladić i službeno zločinac..
PostPostano: 08 lip 2021, 23:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
On nastavlja i dalje.
Znamo da nismo kompatibilni sa Srbima i zato ćemo im reći Zbogom kad se budemo rastajali. Pozovemo tebe da nas uslikaš foto aparatom za uspomenu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ratko Mladić i službeno zločinac..
PostPostano: 08 lip 2021, 23:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 00:05
Postovi: 13352
weasel je napisao/la:
Nisam naoštren na Srbe nego na četnike to je ogromna razlika. Nitko sretniji od mene kad bi imali normalne istočne susjede.

Međutim nismo te sreće.

Sve što hoću reći je da je apsolutno krivo uvriježeno forumsko mišljenje da smo bi i Bosanski Srbi sad 100% interesno vezani

i da sve što odgovara nama odgovara i njima.

Neki idu toliko daleko pa brane RS kao da je njihova, kako to ludilo objasniti?

Vama se čini da se stalno prepirem sa Srbijancima, pa možda zato što je omjer njih i Muslimana na forumu sigurno 10 na 1 ako ne i više.

Muje poplave nakon 5 minuta. A ovi četnikuju i četnikuju i četnikuju i nama perecima pukne film.

Ne možeš normalnu temu otvorit da nema Vučić, Kina, Mini šengen, Vučić,Kina mini šengen...

Moj osobni stav je da BiH može opstati samo ako su Hrvati u njoj faktor, ako nisu neka slobodno propadne odmah.



Na koji način si tačno ugrožen od 'istočnih suseda'???


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ratko Mladić i službeno zločinac..
PostPostano: 08 lip 2021, 23:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
bobanovski je napisao/la:
BBC je napisao/la:

Gdje te informacije vadiš ? Poslije svega što o njima znam sumnjam da im smeta Srbin zet.
Odrekli je se zbog njene sveukupne šizofrenije. To traje godinama a ljudi moraju trpiti, i živjeti sa narodom kojeg ona vrijeđa.

Trolaš me? Ozbiljan si ili ovo tek tako?

Žena je pisala ovdje i na Poskoku, poljubila prsten Komšiću zbog 4 000 eura i danas podržava SDA, Bakira i okupaciju doma naroda tj tzv "građansku".

Usporedio sam je sa tv BN, praktički promuslimanska tv iz Srpske. Gdje si ti tu točno povezao srpskog zeta?


Pišeš konfuzno. Tvrdiš da je se roditelji odrekli jer se udala za osobu druge nacionanosti ?
Ne, nisu zbog tog.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ratko Mladić i službeno zločinac..
PostPostano: 09 lip 2021, 00:01 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
BBC je napisao/la:
bobanovski je napisao/la:
Trolaš me? Ozbiljan si ili ovo tek tako?

Žena je pisala ovdje i na Poskoku, poljubila prsten Komšiću zbog 4 000 eura i danas podržava SDA, Bakira i okupaciju doma naroda tj tzv "građansku".

Usporedio sam je sa tv BN, praktički promuslimanska tv iz Srpske. Gdje si ti tu točno povezao srpskog zeta?


Pišeš konfuzno. Tvrdiš da je se roditelji odrekli jer se udala za osobu druge nacionanosti ?
Ne, nisu zbog tog.

Nigdje to nisam spomenio, samo da kod Hrvata BN televizija nebi prošla.

Srbi Banja Luke su glasali za Stanivukovića nakon obojene revolucije, nju je odjebala komplet obitelj nakon što je poljubila prsten Bakiru i Komšiću i danas mora braniti ubojice s KCUS-a i botovati o "građanskoj".
Hrvati mrze više BiH od Srba nekoliko puta


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ratko Mladić i službeno zločinac..
PostPostano: 09 lip 2021, 00:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2019, 14:44
Postovi: 4267
Nisam pročitao zadnjih par stranica pa oprostite ako griješim, ali čini mi se da su se Hrvaćani i Srbijanci opet uvalili u temu i počeli pričati o svojim problemima.

Ovo danas je bila presuda Mladić vs Muslimani prvenstveno. I dio Hrvati zbog Prijedora.
Ovo danas nema veze sa Zadrom, Šibenikom itd. To što Pereci (mislim na RTL i ostalo, ne na većinu forumaša) mas.turbiraju na Muniru jer nema (NA SREĆU) genocida u Hrvatskoj, to nema mjesta na ovoj temi.
Mladić je riješio par tisuća Komšićevih glasača koji bi se naselili u SBK, ZDK, TK itd.
Usput je ubio i stotine Hrvata. Ali eto, nisu ni Srbi dobro prošli u Čapljini i Livnu. Mi smo svoje račune većinom riješili.

Nemojte reći da je Mladić genocidan, a ovi kao nisu. Rado bi i Muslimani izvršili barem seoski genocid, samo nemaju snage za to.

Usput, i da je dosuđen nekim čudom genocid u Prijedoru nad Hrvatima - to mi nikako ne bismo mogli iskoristit u političke svrhe. Dapače, to bi samo Muslimani mogli iskoristit. U Prijedor se rijetko koji Hrvat vratio. Zaboravite na to kao što su Srbi zaboravili na Vrginmost i Pakrac. Barem većina ovih na forumu jest, iako in real life dobar dio nije.

U borbi Srbi vs Muslimani, navijam za Srbe.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ratko Mladić i službeno zločinac..
PostPostano: 09 lip 2021, 00:12 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13477
Lokacija: ZG
Lasica da preseli na godinu dana u Sarajevo ili Zenicu, bio bi gori od Ratka Mladića.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ratko Mladić i službeno zločinac..
PostPostano: 09 lip 2021, 00:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
PCM je napisao/la:
Lasica da preseli na godinu dana u Sarajevo ili Zenicu, bio bi gori od Ratka Mladića.


Ne mora u stvaran život toliko.
Dao sam mu savjet da muslimane na Klix forumu nagovara na federaciju sa Zagrebom i da odustanu od islama. Vratio bi se na ovaj forum plačući.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ratko Mladić i službeno zločinac..
PostPostano: 09 lip 2021, 00:17 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
PCM je napisao/la:
Lasica da preseli na godinu dana u Sarajevo ili Zenicu, bio bi gori od Ratka Mladića.

:D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ratko Mladić i službeno zločinac..
PostPostano: 09 lip 2021, 00:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 00:05
Postovi: 13352
Da mi je da vidim Lasicu uživo, koji je to lik.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ratko Mladić i službeno zločinac..
PostPostano: 09 lip 2021, 00:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1682
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
weasel je napisao/la:


Tu Republiku Srpsku koju ti slaviš je trebalo 1995. zgazit i nemilosrno zgazit. Ta paradržavna tvorevina je stvorena na kostima Hrvata.
Ja to gledam kao na veću i goru verziju krajine, tumor koji treba odstranit.



Daj prestani s glupostima. Lako ti je srati iz RH, a ovakvi stavovi samo otežavaju Hrvatima u BIH. Dosta te je više.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ratko Mladić i službeno zločinac..
PostPostano: 09 lip 2021, 00:40 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2019, 01:53
Postovi: 4146
bobanovski je napisao/la:
BBC je napisao/la:

Pišeš konfuzno. Tvrdiš da je se roditelji odrekli jer se udala za osobu druge nacionanosti ?
Ne, nisu zbog tog.

Nigdje to nisam spomenio, samo da kod Hrvata BN televizija nebi prošla.

Srbi Banja Luke su glasali za Stanivukovića nakon obojene revolucije, nju je odjebala komplet obitelj nakon što je poljubila prsten Bakiru i Komšiću i danas mora braniti ubojice s KCUS-a i botovati o "građanskoj".
Hrvati mrze više BiH od Srba nekoliko puta


Misliš ? Vama BiH koliko toliko ekonomski ne smeta koliko nama. Držite se ekonomski dobro,dok nas BiH bukvalno guši. Ima tu krupnih problema od Komšića pa do oduzimanja radnih mjesta Hrvatima u kantonima.
BiH koči demokratski razvoj Republike Srpske.
Ukidanje institucija Republike Srpske i pravljenje parazit institucija BiH. Enormno trošenje novca iz budzeta na zajedničke institucije. Potkradanje novca iz RS od strane UIO. Stvaranje uhljeb radnih mjesta koje koriste uglavnom Muslimani tipa prasice Bisere Turković.
Mi ne možemo pokrenuti plan i program ekonomske obnove jer novac budzetlije pojedoše. Srbija skresala plate u javnim preduzećima jer novac štedi da bi subvencionisala otvaranje stranih kompanija. Lude Muje misle ako se promjeni ustav i ukinu entiteti i kantoni država ekonomski da procvjeta. Ne shvataju da niko od Srba i Hrvata ne želi da plaća porez tim parazitima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ratko Mladić i službeno zločinac..
PostPostano: 09 lip 2021, 07:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6886
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Ova sutkinja iz Zambije ,koja je jučer imala izdvojeno mišljenje, me neodoljivo podsjeća na obojenu Carlu del Ponte. :neznam

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ratko Mladić i službeno zločinac..
PostPostano: 09 lip 2021, 08:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
teranova je napisao/la:
Da mi je da vidim Lasicu uživo, koji je to lik.

slika :yes


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ratko Mladić i službeno zločinac..
PostPostano: 09 lip 2021, 09:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2021, 09:38
Postovi: 9446
Lokacija: Tu negde
Ma čim se Lasica ovoliko žuči za Bosnu , sve je jasno zna se kolko ima sahata, ali problem je što nekima treba mnogo da nadođe u glavu .

_________________
Popis 2022-ge 99,99%Srbendi .
"Novi Pazar ,Sjenica i Tutin 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilne mujage".
"Preševo i Bujanovac 99,99%high IQ Srbendi ostatak srbofilni Šiptari ".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ratko Mladić i službeno zločinac..
PostPostano: 09 lip 2021, 09:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lip 2021, 15:54
Postovi: 5615
Volio sam, volio sam, pivu i cigaru,

al' nikoga, a' nikoga, kao jednu Garu

slika

_________________
Srbija je vazda ratovala protiv najjacih imperija, Otomanska, Austro Ugarska, Hitlerova Nemacka, NATO pakt.


A njene komsije, najveca imperija protiv koje su ratovali, je Srbija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ratko Mladić i službeno zločinac..
PostPostano: 09 lip 2021, 11:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2019, 16:40
Postovi: 1788
Lokacija: Strateška autonomija
I da je Mladić dobio samo 20 godina to bi mu bilo kao doživotna s obzirom na dob i zdravstveno stanje...šteta što nije osuđen za ono što je uradio u Hrvatskoj,ali što se mene tiče,čitava stvar je ad acta.

Neovisno o presudi,Republika Srpska ostaje čvrsta kao beton,koliko god to smetalo dodrinaškoj kvazidesnici,korisnim budalama sarajevske čaršije.
Znam što je njima zapravo krivo,krivo im je što postoji nekakva srpska institucija zapadno od Drine,neovisno o njezinoj genezi,čak i da nije bilo etničkog čišćenja i da nijednom nesrbinu nije pala dlaka s glave i dalje bi spodobama poput Bujanca išla pjena na usta zbog same činjenice da u BiH postoji srpska regija/entitet/federalna jedinica.

Zanimljvo,kod Inkvizitora i integralista nijedno slovo o presudi,sad uglavnom laprdaju o Tomaševiću.

_________________
Kontra mraku, kontra sili, kontra rentijerstva, kontra klijentelizma

HDZ=SKH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ratko Mladić i službeno zločinac..
PostPostano: 09 lip 2021, 12:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
weasel je napisao/la:


Tu Republiku Srpsku koju ti slaviš je trebalo 1995. zgazit i nemilosrno zgazit. Ta paradržavna tvorevina je stvorena na kostima Hrvata.
Ja to gledam kao na veću i goru verziju krajine, tumor koji treba odstranit.



Tu si u krivu.

I ako si Hrvat si j*beno, kolosalno u krivu.

Da su Hrvati kojim slučajem 95' ušli u Banja Luku i ugasili RS, izručili bi islamistima unitarnu i 100% Bosne na pladnju.

Hrvatima su i Srbi u BiH i muslimani u BiH problematičan čimbenik. Hrvatskoj i jedni i drugi. Hrvatima u BiH više muslimani.

I dok postoje i jedni i drugi nije nam u interesu zgaziti samo jednu stranu jer onda druga strana jača i dobiva dominantan utjecaj.

Tako da ne, Hrvatima nije bilo u interesu ući 95' u Banja Luku ako istodobno nismo mogli ući i u Sarajevo i osloboditi ga ogromne većine stanovnika u nekoj seobi.

Imati takav stav prema Srbima, a ne imati ga prema muslimanima je jednostavno protiv hrvatskih interesa.

I dobro ti ljudi kažu. Odi mjesec dana živjeti među njih pa se javi s dojmovima. Bez ikakve provokacije. Vidi svojim očima kakvi su.

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ratko Mladić i službeno zločinac..
PostPostano: 09 lip 2021, 12:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 stu 2020, 15:23
Postovi: 13278
PCM je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:

Voleo bih da neko objektivno proceni vojno umece Ratka Mladica.
Cuo sam da je Manojlo Milovanovic bio glavni operativac, a Mladic je bio harizmaticni vodja koji je odrzavao borbeni duh.
Ante Prkacin mu ne spori junastvo, zato sto je isao na prve linije i bio ranjen.


Karizmaticni vodja... Jebote vama stvarno svaka budala moze prodat muda pod bubrege, nije ni cudo da Vucic vlada dvotrecinskom vecinom.

Skabrnja, Peruca, Prijedor, Kotor Varos, Srebrenica... Junak koji u vojnom smislu nije napravio nista protiv iole ravnopravnog protivnika, al je zato civile tamanio ko muhe i kurcio se okolo. Mislim da su cak njegovi ljudi oteli one UNovce ili sta su vec bili i vezali ih za nekakve repetitore ili sta vec ne sjecam se... Ma bahata budala uglavnom, nije tako bio bahat kad mu je HV rasturao vojsku po Bosni... A jos manje je bahat bio, kad je skliznuo u ilegalu i bjezao od Haaga.


Odlična stvar za nas je bila ona otmica francuskih pilota kad je zahtijevao da načelnik Glavnog stožera Francuskih oružanih snaga osobno dođe kod njega u stožer na Drinu da ih preuzme.

Francuzi i Englezi im do tad držali leđa više manje, od tada Hrvatska i britanska vojska imaju godišnje vježbe kod Knina, Francuska nam prodaje Rafale...

Srpski krkanluk na koji su ponosni. :zivili



1:21:43

General Dimitrijević i Lazanski su opisali tu zgodu kod Marića.

https://en.wikipedia.org/wiki/Jean-Philippe_Douin

_________________
HR + HB = Hrvatska domovina. Za dom.

Neka živi Dinamo i majka Hrvatska!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ratko Mladić i službeno zločinac..
PostPostano: 09 lip 2021, 13:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Kako muslimani misle ovo riješiti ?

slika

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ratko Mladić i službeno zločinac..
PostPostano: 09 lip 2021, 16:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 svi 2021, 00:54
Postovi: 2126
Lokacija: Južna Bosna
weasel je napisao/la:

Pored sve gadosti koje je islamistička ološ napravila, vi ste i dalje uvjerljivo bili 10 puta gori, ne zato što nas Muje manje mrze od vas


Dvije lazi u jednoj recenici.

Srbi nisu bili gori od Muslimana u ratu. S obzirom na mogucnosti (oruzje itd.) Muslimani su bili najkrvolocniji. Kakva bi to tek bila koljacina da su oni imali JNA bolje ne razmisljati.

Muslimani vise mrze Hrvate nego Srbi.
Muslimani vise mrze Hrvate nego Srbe, generalno. Srbe postuju i boje ih se.

_________________
Volim sve Hrvatice, bez obzira na zavičaj, podrijetlo i rasu.
_________________
Romska i dalmatinska glazba liječe dušu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ratko Mladić i službeno zločinac..
PostPostano: 09 lip 2021, 16:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 ožu 2021, 15:33
Postovi: 9397
Jiv je napisao/la:
weasel je napisao/la:

Pored sve gadosti koje je islamistička ološ napravila, vi ste i dalje uvjerljivo bili 10 puta gori, ne zato što nas Muje manje mrze od vas


Dvije lazi u jednoj recenici.

Srbi nisu bili gori od Muslimana u ratu. S obzirom na mogucnosti (oruzje itd.) Muslimani su bili najkrvolocniji. Kakva bi to tek bila koljacina da su oni imali JNA bolje ne razmisljati.

Muslimani vise mrze Hrvate nego Srbi.
Muslimani vise mrze Hrvate nego Srbe, generalno. Srbe postuju i boje ih se.

Netačno.
Srbe poštujemo? Možda neke uspješne i normalne.
Vas u RS-u koji slikate murale i stavljate transparente krvnika mladića, veličate zločine i ponašate se kao potpune psihopate i zločinci, neko ti je slagao da vas poštujemo. Ne postoji dovoljno jaka riječ kojom bih izrazio šta mislim o takvima, a pošto vas je takvih 95%, ne postoji dovoljno jaka riječ kojom bih opisao šta mislim o vama!

_________________
Dom svoj čuva Zrinski 115


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ratko Mladić i službeno zločinac..
PostPostano: 09 lip 2021, 17:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ma to su pojedinci. Većina Srba navija za "zmajeve" i podržava građansku državu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ratko Mladić i službeno zločinac..
PostPostano: 09 lip 2021, 17:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2019, 14:44
Postovi: 4267
Karabaja je napisao/la:
Jiv je napisao/la:

Dvije lazi u jednoj recenici.

Srbi nisu bili gori od Muslimana u ratu. S obzirom na mogucnosti (oruzje itd.) Muslimani su bili najkrvolocniji. Kakva bi to tek bila koljacina da su oni imali JNA bolje ne razmisljati.

Muslimani vise mrze Hrvate nego Srbi.
Muslimani vise mrze Hrvate nego Srbe, generalno. Srbe postuju i boje ih se.

Netačno.
Srbe poštujemo? Možda neke uspješne i normalne.
Vas u RS-u koji slikate murale i stavljate transparente krvnika mladića, veličate zločine i ponašate se kao potpune psihopate i zločinci, neko ti je slagao da vas poštujemo. Ne postoji dovoljno jaka riječ kojom bih izrazio šta mislim o takvima, a pošto vas je takvih 95%, ne postoji dovoljno jaka riječ kojom bih opisao šta mislim o vama!


A ne seri sad nije nas baš 95% takvih. Ipak je nas Srba 99% takvih.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 508 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 100 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO