HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 21:45.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 137 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: SNS sendvicari sto kazete na ovo: Ujedinjene nacije isključile Rusiju iz Saveta za ljudska prava
PostPostano: 08 tra 2022, 18:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
novovrijeme je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:
Djuka laze, kao i Vucic.
Pristisak je sledece vrste: nemas 126 - pravicemo ti probleme oko zadrzavanja vlasti.
A sve je pocelo 2012. kad je Boris odbio zahtev Merkelove da povuce Srbiju sa Kosmeta. Ona je lepo rekla: ima ko oce! I tako je nastao Vucic.
Proteklih 10 godina je istorija izgovora zasto je pocinio ovu ili onu izdaju. A jedini odgovor je - radi zapadne podrske da drzi vlast. Jos vas je izdresirao da na svaki prigovor na koji nemate odgovor govorite "a, kako su zuti radili?"

I sad ako uvede sankcije i pokvari odnose sa Rusima, opet ce da bude "zuti su krivi"!
Ali postizborna desavanja pokazuju da postoje ozbiljne naprsline u tom rezimu.
Uz sve medije i novac, nema vecinu ni u BG ni na republici. St. Protic rece da bi i Kaligulin konj sa takvim resursima imao i vise od 60%. Av i nije tako sposoban kao sto verujete.


To ja slušam već 10 godina i ništa od tog se nije desilo.
Srbija neće uvesti sankcije Rusiji i Vučić neće pokvariti odnose sa Rusijom. Rusija na prste jedne ruke može nabrojati prijatelje poput Srba i neće ih odjebati zbog gluposti. Nemaju prijatelja za bacanje, znaju oni jako dobro našu poziciju.
Rusija igra oko Orbana koji je u NATO i koji im je uveo sankcije a kamoli oko Srba. Dipolomatija nije 1. razred osnovne i dječija svađa.
Moraš malo izbaciti emocije. Dobar si na drugim temama. Oko Vučića si katastrofa.

Prema avu si emotivan ti!

Ti si izjavio da verujes Vucicu sta god da uradi, da cim je on nesto odlucio, to mora da je dobro. Ako to nije emocija, ljubav, erotika - ne znam sta je. Pa ja ni caci rodjenom ne bih toliko verovao.
I u toj ljubavno erotskoj zaslepljenosti Vucicem, normalno je da nisi video ukidanje srpske drzave na Kosovu, laganje da ce biti Zajednica srpskih opstina, telefonski broj za Kosovo, odustajanje od politike odpriznavanja, nagradu Izraelu u vidu premestanja Ambasade u Jerusalim - tek sto je Izrael priznao Kosovo, i sad dvaputa glasanje protiv Rusije u UN. Veorvatno ima jos, kriminalne i korupcije afere nisam ni pomenuo.

Ali u svojoj ljubavi vi za sve to nalazite opravdanja. I polako transformisete svoje principe (ako ste ih ikada imali), prilagodjavajuci se Vucicevoj politiki, tako da kad on izda ono sto je juce govorio da nece, na njega ne padne nikakva odgovornost.

Pa tako sad vec vidimo da nece biti problem ako se uvedu sankcije, kako neki ovde pisu.

Sesa je npr. najdalje odmakao u promeni svojih stavova u zelji da cuva Vucica neokaljanog. Prvo je tebe hteo da udavi, kad si spomenuo razmenu ujedinjenje RS i Srbije za priznanje Kosova. Ali kad je av potpisao Vasingtonski, Sesa je rekao: Ma koji ce nam djavo Kosovo, bitna je ekonomija. I danas konseventno, nije bitna ni Rusija kao oslonac nase politike ocuvanja Kosova. A mene sprda oko pitanja sankcija Rusiji.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SNS sendvicari sto kazete na ovo: Ujedinjene nacije isključile Rusiju iz Saveta za ljudska prava
PostPostano: 08 tra 2022, 18:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
aleksije radicevic je napisao/la:
Sesa je npr. najdalje odmakao u promeni svojih stavova u zelji da cuva Vucica neokaljanog. Prvo je tebe hteo da udavi, kad si spomenuo razmenu ujedinjenje RS i Srbije za priznanje Kosova. Ali kad je av potpisao Vasingtonski, Sesa je rekao: Ma koji ce nam djavo Kosovo, bitna je ekonomija. I danas konseventno, nije bitna ni Rusija kao oslonac nase politike ocuvanja Kosova. A mene sprda oko pitanja sankcija Rusiji.

Ja to u životu nisam rekao, niti sam ikada to i pomislio.

Štaviše, osoba kojoj se obraćaš je ne samo zagovarao davanje KiM za RS, nego čak i davanje Sandzaka za RS. Gadno smo se bili posvađali tada zbog toga. Ali, na sreću, shvatio je da je ta ideja glupa, izdajnička i okrenuo mišljenje za 180°, što je za svaku pohvalu.

A ovo što se tiče mene ću pretpostaviti da si nešto pomešao, umesto da te optužim da lažeš.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SNS sendvicari sto kazete na ovo: Ujedinjene nacije isključile Rusiju iz Saveta za ljudska prava
PostPostano: 08 tra 2022, 18:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
I tebe najmanje i sprdam što se tiče Rusije. Više podjebavam ovu "Bog na nebu, Rusija na zemlji" mentalna dečurlija ekipu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SNS sendvicari sto kazete na ovo: Ujedinjene nacije isključile Rusiju iz Saveta za ljudska prava
PostPostano: 08 tra 2022, 18:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
Carmello Šešelj je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:
Sesa je npr. najdalje odmakao u promeni svojih stavova u zelji da cuva Vucica neokaljanog. Prvo je tebe hteo da udavi, kad si spomenuo razmenu ujedinjenje RS i Srbije za priznanje Kosova. Ali kad je av potpisao Vasingtonski, Sesa je rekao: Ma koji ce nam djavo Kosovo, bitna je ekonomija. I danas konseventno, nije bitna ni Rusija kao oslonac nase politike ocuvanja Kosova. A mene sprda oko pitanja sankcija Rusiji.

Ja to u životu nisam rekao, niti sam ikada to i pomislio.

Štaviše, osoba kojoj se obraćaš je ne samo zagovarao davanje KiM za RS, nego čak i davanje Sandzaka za RS. Gadno smo se bili posvađali tada zbog toga. Ali, na sreću, shvatio je da je ta ideja glupa, izdajnička i okrenuo mišljenje za 180°, što je za svaku pohvalu.

A ovo što se tiče mene ću pretpostaviti da si nešto pomešao, umesto da te optužim da lažeš.


A da pretpostavimo da je moguce da si zaboravio sta si rekao? :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SNS sendvicari sto kazete na ovo: Ujedinjene nacije isključile Rusiju iz Saveta za ljudska prava
PostPostano: 08 tra 2022, 18:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
A da ipak pretpostavimo da nisam, pošto sam oduvek verovao da priznanjem KiM nećemo dobiti ništa. Umem ja da promenim mišljenje oko nečeg, ali oko naseg priznavanja KiM sam baš zadrt. Nikad, pa ni tad.

Ali dobro, ne zameram ti što si pokušao na tu foru, jedini problem je što si izabrao najpogrešniju stvar za taj pokušaj, moj stav o tome je apsolutna konstanta.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SNS sendvicari sto kazete na ovo: Ujedinjene nacije isključile Rusiju iz Saveta za ljudska prava
PostPostano: 08 tra 2022, 18:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
Carmello Šešelj je napisao/la:
A da ipak pretpostavimo da nisam, pošto sam oduvek verovao da priznanjem KiM nećemo dobiti ništa. Umem ja da promenim mišljenje oko nečeg, ali oko naseg priznavanja KiM sam baš zadrt. Nikad, pa ni tad.

Ali dobro, ne zameram ti što si pokušao na tu foru, jedini problem je što si izabrao najpogrešniju stvar za taj pokušaj, moj stav o tome je apsolutna konstanta.


Dobro, necu insistirati. Mrzi me da trazim citat od septembra 2020. Povlacim recenicu u kojoj sam napisao da si promenio misljenje po tom pitanju.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SNS sendvicari sto kazete na ovo: Ujedinjene nacije isključile Rusiju iz Saveta za ljudska prava
PostPostano: 08 tra 2022, 19:51 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24534
Lokacija: Heartbreak Hotel
Serbia says it was blackmailed over UN vote

Belgrade wanted to abstain, but relented to pressure on Russia’s suspension from the Human Rights Council, President Vucic said


https://www.rt.com/news/553532-serbia-b ... l-un-vote/

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SNS sendvicari sto kazete na ovo: Ujedinjene nacije isključile Rusiju iz Saveta za ljudska prava
PostPostano: 09 tra 2022, 08:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
aleksije radicevic je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

To ja slušam već 10 godina i ništa od tog se nije desilo.
Srbija neće uvesti sankcije Rusiji i Vučić neće pokvariti odnose sa Rusijom. Rusija na prste jedne ruke može nabrojati prijatelje poput Srba i neće ih odjebati zbog gluposti. Nemaju prijatelja za bacanje, znaju oni jako dobro našu poziciju.
Rusija igra oko Orbana koji je u NATO i koji im je uveo sankcije a kamoli oko Srba. Dipolomatija nije 1. razred osnovne i dječija svađa.
Moraš malo izbaciti emocije. Dobar si na drugim temama. Oko Vučića si katastrofa.

Prema avu si emotivan ti!

Ti si izjavio da verujes Vucicu sta god da uradi, da cim je on nesto odlucio, to mora da je dobro. Ako to nije emocija, ljubav, erotika - ne znam sta je. Pa ja ni caci rodjenom ne bih toliko verovao.
I u toj ljubavno erotskoj zaslepljenosti Vucicem, normalno je da nisi video ukidanje srpske drzave na Kosovu, laganje da ce biti Zajednica srpskih opstina, telefonski broj za Kosovo, odustajanje od politike odpriznavanja, nagradu Izraelu u vidu premestanja Ambasade u Jerusalim - tek sto je Izrael priznao Kosovo, i sad dvaputa glasanje protiv Rusije u UN. Veorvatno ima jos, kriminalne i korupcije afere nisam ni pomenuo.

Ali u svojoj ljubavi vi za sve to nalazite opravdanja. I polako transformisete svoje principe (ako ste ih ikada imali), prilagodjavajuci se Vucicevoj politiki, tako da kad on izda ono sto je juce govorio da nece, na njega ne padne nikakva odgovornost.

Pa tako sad vec vidimo da nece biti problem ako se uvedu sankcije, kako neki ovde pisu.

Sesa je npr. najdalje odmakao u promeni svojih stavova u zelji da cuva Vucica neokaljanog. Prvo je tebe hteo da udavi, kad si spomenuo razmenu ujedinjenje RS i Srbije za priznanje Kosova. Ali kad je av potpisao Vasingtonski, Sesa je rekao: Ma koji ce nam djavo Kosovo, bitna je ekonomija. I danas konseventno, nije bitna ni Rusija kao oslonac nase politike ocuvanja Kosova. A mene sprda oko pitanja sankcija Rusiji.


E to. :palacgore2
100% podrška dok se ne pokaže drugačije.
Vučić pliva u politici ko riba u moru. Niko od nas ovdje na forumu veze nema o politici. Mi smo amateri. Lijepo je kad možemo nešto novo naučiti a od Vučića se uvijek nešto novo nauči.
Realno novi Stefan Nemanja, i uopšte nisam pristrasan. Objektivno govorim. :palacgore2

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SNS sendvicari sto kazete na ovo: Ujedinjene nacije isključile Rusiju iz Saveta za ljudska prava
PostPostano: 09 tra 2022, 10:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 tra 2022, 13:01
Postovi: 7573
Lokacija: Jug
Oglasila se Rusija – prva reakcija na glasanje Srbije na Skupštini UN

https://www.b92.net/info/vesti/index.ph ... id=2136978

Citat:
Podrška Mađarske i Srbije isključenju Rusije iz Saveta za ljudska prava UN je primer prinude na rusofobiju, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov.

"Sve to doživljavaju sve zemlje koje pokušavaju da zauzmu neku izbalansiranu poziciju. Mi to razumemo“, rekao je Peskov novinarima.



kmeauuuuuuuuu...



.

_________________
Srbijanski ukruh


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SNS sendvicari sto kazete na ovo: Ujedinjene nacije isključile Rusiju iz Saveta za ljudska prava
PostPostano: 09 tra 2022, 10:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 tra 2022, 13:01
Postovi: 7573
Lokacija: Jug



Radimo ko volove, dajemo im golove..
Joj, joj, joj… :)

_________________
Srbijanski ukruh


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SNS sendvicari sto kazete na ovo: Ujedinjene nacije isključile Rusiju iz Saveta za ljudska prava
PostPostano: 10 tra 2022, 08:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Šta ima?
Kako ide ono naše?
Gdje se razbježala ekipa sa teme?
:neznam

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SNS sendvicari sto kazete na ovo: Ujedinjene nacije isključile Rusiju iz Saveta za ljudska prava
PostPostano: 10 tra 2022, 09:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 tra 2022, 13:01
Postovi: 7573
Lokacija: Jug
Čekaju nove naputke iz zapadnog Berlina.. :)

_________________
Srbijanski ukruh


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 137 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 77 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO