HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 09:37.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 34 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Srbija i Republika Srpska-Veličanstvena u NATO?
PostPostano: 21 lis 2020, 13:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
Svi znamo da nas NATO čelnici, Ameri i zapad mole intenzivno još od 5-tog oktobra da postanemo NATO članica..

Ali njihovim molitvama smo svaki put rekli Njet! :D
Doneta je i rezolucija o vojnoj neutralnosti u skupštini kako bi smo ih skinuli s k***a više.. :palacgore1

Da li je možda sada konačno trenutak da postanemo NATO članica, jer je naša Srpska Sparta član još minimum 20 godina po ugovoru, i da malo smanjimo pritisak na njihovo smaranje oko priznanja Kosova..?

Isto tako bi smo na taj način mogli iznutra da ih "podrivamo" i šapućemo Rusima i Kinezima tajne planove.. :)

Da rasturimo još jedno zlo carstvo-Ameriku kao što smo rasturili onomad otomansko i austrougarsko i oslobodili našu braću Jugoslovene. :)

Diskutujte braćo moja forumaška.. :D

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija i Republika Srpska-Veličanstvena u NATO?
PostPostano: 21 lis 2020, 14:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
NATO ne prima u članstvo države sa otvorenim teritorijalnim sporovima. To im nije princip, nego zapisano pravilo, jedan od članova u ugovoru o savezu. Zato Ukrajina ne može da uđe, zato Gruzija ne može da uđe, zato mi ne možemo da uđemo. Tako da ti je pitanje u uvodu potpuno promašeno i treba da glasi "Da li treba da priznamo Kosovo?".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija i Republika Srpska-Veličanstvena u NATO?
PostPostano: 21 lis 2020, 15:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
Dobro, priznaćemo Kosovo, uću u NATO, razbucati ih iznutra i posle toga povratiti Kosovo.. :tt2

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija i Republika Srpska-Veličanstvena u NATO?
PostPostano: 21 lis 2020, 15:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Grobar je napisao/la:
Dobro, priznaćemo Kosovo, uću u NATO, razbucati ih iznutra i posle toga povratiti Kosovo.. :tt2


Smisao bivanja izvan NATO-a je ocuvanje Kosova u sastavu Srbije!
Ako je Vucic predao Kosovo, a jeste. Ostale su samo neke formalnosti u pravno-obvezujuceg sproazuma, da se priznanje na kraju desi.
Ako Sizoje prizna Kosovo, sta je smisao daljeg ostanka izvan NATO-a?
Da Hrvati i Siptari imaju stratesku prednost u slucaju nego sukoba s nama?
Da budemo odvojeni od CG granicom prema najvecem vojnom savezu?

Dakle, prvo treba rusiti Vucica pre nego sto prizna Kosovo, ako jos nije kasno. Ako je kasno, onda mozemo i u NATO.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija i Republika Srpska-Veličanstvena u NATO?
PostPostano: 21 lis 2020, 15:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
@Grobar,

Nema potrebe da glumiš budalu. Svima nam se desi da kažemo nešto što je netačno, ništa strašno pa da si primoran tako da reaguješ.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija i Republika Srpska-Veličanstvena u NATO?
PostPostano: 21 lis 2020, 15:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
Tako je Aleksije!

Ući u NATO, odraditi par vežbi sa braćom Hrvatima i "slučajno" im maljutkom otvoriti neku patrijicu kao konzervicu.. :D

Zatim, razbucati NATO iznutra i kad se bude raspao, mi Republika Srpska i Crna Gora ostajemo u NATO.. :laugh

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija i Republika Srpska-Veličanstvena u NATO?
PostPostano: 21 lis 2020, 15:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Carmello Šešelj je napisao/la:
@Grobar,

Nema potrebe da glumiš budalu. Svima nam se desi da kažemo nešto što je netačno, ništa strašno pa da si primoran tako da reaguješ.


Seso, sta je Grobi rekao netacno?

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija i Republika Srpska-Veličanstvena u NATO?
PostPostano: 21 lis 2020, 15:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
aleksije radicevic je napisao/la:
Seso, sta je Grobi rekao netacno?


Nazvao sam Hrvate braćom..
A trebalo je da kažem bivša braća... :D

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija i Republika Srpska-Veličanstvena u NATO?
PostPostano: 21 lis 2020, 15:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Grobar je napisao/la:
Tako je!

Ući u NATO, odraditi par vežbi sa braćom Hrvatima i "slučajno" im maljutkom otvoriti neku patrijicu kao konzervicu.. :D

Zatim, razbucati NATO iznutra i kad se bude raspao, mi Republika Srpska i Crna Gora ostajemo u NATO.. :laugh


Vidi, neki hrvatski analiticar je nedavno rekao da muslimani, Hrvati i Siptari zapravo najvise strahuju od srpskog ulaska u NATO.
Zamisli Zeljka Komsica koj vise nece moci da gradi poliiku na prici da su Srbi proruski, a on je eto, prozapadni.
Srbija bi ulaskom u NATO postala kljucni partner u ovom delu sveta, svakako.

Medjutim, cena je prevelika. Predaja Kosova. Vucic je odlucio da to uradi. Narod se ne buni, nakon svega sto je uradio do sada. Ostaje da povuce poslednji potez, pa ako ne bude litija, znaci da su i narod i elita odlucili da se Kosovo izda.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija i Republika Srpska-Veličanstvena u NATO?
PostPostano: 21 lis 2020, 15:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Grobar je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:
Seso, sta je Grobi rekao netacno?


Nazvao sam Hrvate braćom..
A trebalo je da kažem bivša braća... :D


=))

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija i Republika Srpska-Veličanstvena u NATO?
PostPostano: 21 lis 2020, 15:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
aleksije radicevic je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
@Grobar,

Nema potrebe da glumiš budalu. Svima nam se desi da kažemo nešto što je netačno, ništa strašno pa da si primoran tako da reaguješ.


Seso, sta je Grobi rekao netacno?

Tehnički ništa, ali je očigledno da je mislio da možemo da uđemo u NATO sa otvorenim statusom Kosova, što pokazuje i njegov posprdni odgovor nakon što sam mu rekao da je to nemoguće. Inače, ideja da bi mi kao onda odavali neke tajne Rusima je na nivou razmišljanja deteta. A prognozu da ćemo da "razbucamo" NATO iznutra neću ni da komentarišem. Čovek se baš očigledno zajebava i troluje, a ti uzeo ozbiljno da diskutuješ o tome.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija i Republika Srpska-Veličanstvena u NATO?
PostPostano: 21 lis 2020, 15:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Carmello Šešelj je napisao/la:
aleksije radicevic je napisao/la:

Seso, sta je Grobi rekao netacno?

Tehnički ništa, ali je očigledno da je mislio da možemo da uđemo u NATO sa otvorenim statusom Kosova, što pokazuje i njegov posprdni odgovor nakon što sam mu rekao da je to nemoguće. Inače, ideja da bi mi kao onda odavali neke tajne Rusima je na nivou razmišljanja deteta. A prognozu da ćemo da "razbucamo" NATO iznutra neću ni da komentarišem. Čovek se baš očigledno zajebava i troluje, a ti uzeo ozbiljno da diskutuješ o tome.


Pa ti diskutujes jos ozbiljnije, cim si se navrzo da ispravljas greske.

Bez obzira na sve, tema je interesantna za razmisljanje.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija i Republika Srpska-Veličanstvena u NATO?
PostPostano: 21 lis 2020, 15:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Vidi, tema je ne samo interesantna za razmišljanje, nego naši političari ozbiljno razmišljaju u tom pravcu, da priznamo Kosovo i uđemo u NATO/EU, ali bez ovih Grobarevih trolerskih glupiranja o nekom odavanju tajni Rusima, razbucavanju NATO i onda genijalnom vraćanju Kosova nazad pod ustavno pravni poredak Srbije nakon što Srbija razbuca NATO. To je očigledno glupiranje i zajebavanje i zato sam mu u prvom postu napisao ozbiljno kako stvari stoje, a u drugom da prestane da se namerno glupira jer nije interesantan. Trolovanje je ok samo kada je duhovito, a ovo njegovo nije videlo humor ni na razglednici, zato je bezveze pisati na ovoj temi zbog namerno glupavog i dečijeg predstavljanja stvari. Inače, sama tema jeste i ozbiljna i realna, ali mi se ne razgovara o njoj sa nekim ko se namerno glupira, a pri tome nije zabavan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija i Republika Srpska-Veličanstvena u NATO?
PostPostano: 21 lis 2020, 15:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Carmello Šešelj je napisao/la:
Vidi, tema je ne samo interesantna za razmišljanje, nego naši političari ozbiljno razmišljaju u tom pravcu, da priznamo Kosovo i uđemo u NATO/EU, ali bez ovih Grobarevih trolerskih glupiranja o nekom odavanju tajni Rusima, razbucavanju NATO i onda genijalnom vraćanju Kosova nazad pod ustavno pravni poredak Srbije nakon što Srbija razbuca NATO. To je očigledno glupiranje i zajebavanje i zato sam mu u prvom postu napisao ozbiljno kako stvari stoje, a u drugom da prestane da se namerno glupira jer nije interesantan. Trolovanje je ok samo kada je duhovito, a ovo njegovo nije videlo humor ni na razglednici, zato je bezveze pisati na ovoj temi zbog namerno glupavog i dečijeg predstavljanja stvari. Inače, sama tema jeste i ozbiljna i realna, ali mi se ne razgovara o njoj sa nekim ko se namerno glupira, a pri tome nije zabavan.


I ovo sto cu te pitati je offtopic, ali nije nam prvi put, pa nam nece kruna pasti sa glave!
Mozes li navesti neku humoristicku seriju, ili filmskog lika, ili nekog komicara koji po tebi duhovit? Tek da vidim sta je za tebe duhovito.

Meni je Grobi duhovit. :D Kao i Kim, Iki, Aga, novovrijeme, robi, bbc itd. :D

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija i Republika Srpska-Veličanstvena u NATO?
PostPostano: 21 lis 2020, 15:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
Gospodine Aleksa nastavite sa projekcijama i kombinacijama jer ova tema je sva "IF" i služi za maštanje i projekcije.

Ne obazirite se na našeg Šekija, opraštam mu.. :D

Apropo teme..

Ne znam, ali ja da sam "Ameri" nikad "male Ruse" ne bih puštao u NATO

Čak i da ne razbijemo NATO iznutra, što je više nemoguće nego moguće po meni.. :) možemo "slučajno" na nekoj vežbi da opalimo neku patrijicu "susjedima"..

Eto, i to je nešto.. :D

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija i Republika Srpska-Veličanstvena u NATO?
PostPostano: 21 lis 2020, 15:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2020, 21:28
Postovi: 3917
Lokacija: Nizza, Naissus,Nis
Mi ko šaka jada, a oko nas vuci i hijene koje njuše krv.

Ovo balansero je put u okupaciju u bar 4 zone.

Prvi pik mi je ful vojno partnerstvo sa Ru, tipa Kalinjingrad uz uvjet da nas financijski dopingiraju da imamo bar H standard.

Ako NE, odhebati ih i SPALITI SVE MOSTOVE.

Konfiscirati NIS i odštetni zahtev za explatiranje resursa 15g.
Išutirati im ambasadu i špija centar u Nišu.

Vreme u peščanom satu curi, a elita se "češlja".

_________________
Borac protiv ropstva i pampers pelena, koje poklanja AV, uz najjeftinije roblje

Na "sudaru" sa americkim ambasadorom Skotom https://www.youtube.com/watch?v=-FKa8RE6f-o&feature=emb_title


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija i Republika Srpska-Veličanstvena u NATO?
PostPostano: 21 lis 2020, 15:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Grobar je napisao/la:
Gospodine Aleksa nastavite sa projekcijama i kombinacijama jer ova tema je sva "IF" i služi za maštanje i projekcije.

Ne obazirite se na našeg Šekija, opraštam mu.. :D

Apropo teme..

Ne znam, ali ja da sam "Ameri" nikad "male Ruse" ne bih puštao u NATO

Čak i da ne razbijemo NATO iznutra, što je više nemoguće nego moguće po meni.. :) možemo "slučajno" na nekoj vežbi da opalimo neku patrijicu "susjedima"..

Eto, i to je nešto.. :D


Tesko je poci od tako neverovatno pretpostavke da necemo razbiti NATO iznutra, ali... :D

Mi bismo u NATO-u svakako bili malo drcniji clan, poput Orbana, Poljaka ili Erdogana. Dok su nam susedi slepi poslusnici...

A moguce je cemo dobiti na znacaju koliko se onosi izmedju Amera i Turaka budu pogorsavali.
Postoje indicije da ce se pogorsavati, narocito ako Bajden zasedne.
Demokratska Obamina administracija je dovela Erdogana u poziciju da kleci pred Putinom, nakon sto su Turci srusili onaj ruski avin iznad Sirije. Sto znaci da bas i ne vole Erdogana.
Zatim su im napravili Kurdistan duz cele juzne turske granice!
A prica se da su inspiratori neuspelog vojnog udara u Turskoj 2016.

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija i Republika Srpska-Veličanstvena u NATO?
PostPostano: 21 lis 2020, 16:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
K:M je napisao/la:
Mi ko šaka jada, a oko nas vuci i hijene koje njuše krv.

Ovo balansero je put u okupaciju u bar 4 zone.

Prvi pik mi je ful vojno partnerstvo sa Ru, tipa Kalinjingrad uz uvjet da nas financijski dopingiraju da imamo bar H standard.

Ako NE, odhebati ih i SPALITI SVE MOSTOVE.

Konfiscirati NIS i odštetni zahtev za explatiranje resursa 15g.
Išutirati im ambasadu i špija centar u Nišu.

Vreme u peščanom satu curi, a elita se "češlja".


Da! Treba postaviti pitanje da li nas Rusi uopste zele! Podravaju najvece zlo koje je zadesilo Srbiju, a to je Pussylips, uprkos njegovom odmaku od Rusije. Podrzavaju ga Ameri i EU, uprkos cinjenici da je kurvin sin, ali izgleda njihov...
Tako da ne znam ko mi se od nasih strateskoh partnera vise gadi!

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija i Republika Srpska-Veličanstvena u NATO?
PostPostano: 21 lis 2020, 16:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
aleksije radicevic je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Vidi, tema je ne samo interesantna za razmišljanje, nego naši političari ozbiljno razmišljaju u tom pravcu, da priznamo Kosovo i uđemo u NATO/EU, ali bez ovih Grobarevih trolerskih glupiranja o nekom odavanju tajni Rusima, razbucavanju NATO i onda genijalnom vraćanju Kosova nazad pod ustavno pravni poredak Srbije nakon što Srbija razbuca NATO. To je očigledno glupiranje i zajebavanje i zato sam mu u prvom postu napisao ozbiljno kako stvari stoje, a u drugom da prestane da se namerno glupira jer nije interesantan. Trolovanje je ok samo kada je duhovito, a ovo njegovo nije videlo humor ni na razglednici, zato je bezveze pisati na ovoj temi zbog namerno glupavog i dečijeg predstavljanja stvari. Inače, sama tema jeste i ozbiljna i realna, ali mi se ne razgovara o njoj sa nekim ko se namerno glupira, a pri tome nije zabavan.


I ovo sto cu te pitati je offtopic, ali nije nam prvi put, pa nam nece kruna pasti sa glave!
Mozes li navesti neku humoristicku seriju, ili filmskog lika, ili nekog komicara koji po tebi duhovit? Tek da vidim sta je za tebe duhovito.

Meni je Grobi duhovit. :D Kao i Kim, Iki, Aga, novovrijeme, robi, bbc itd. :D

Mrzi me sad da prebiram po mozgu koji mi se od komičara i filmova najviše sviđa, reći ću samo da mi najviše leži crni humor. A od ovih forumskih likova koje si nabrojao, duhoviti su mi samo Robi i Agathonikos. A i novovrijeme ima svojih momenata, nije da nema. Ovi ostali? Jel me ti zajebavaš ili?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija i Republika Srpska-Veličanstvena u NATO?
PostPostano: 21 lis 2020, 16:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
Carmello Šešelj je napisao/la:
reći ću samo da mi najviše leži crni humor.


A zato si ti stalno tako skenjan? :D

Reci nam još šta ti se sve svidja, želimo sve da znamo o tebi.. :D

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija i Republika Srpska-Veličanstvena u NATO?
PostPostano: 21 lis 2020, 16:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
E, BBC-a sam prevideo da pomenem. A on tera moju omiljenu vrstu humora, cinizam i ironiju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija i Republika Srpska-Veličanstvena u NATO?
PostPostano: 21 lis 2020, 16:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
A jel' voliš slane palačinke sa belim bubrezima? :)

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija i Republika Srpska-Veličanstvena u NATO?
PostPostano: 21 lis 2020, 16:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Grobar je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
reći ću samo da mi najviše leži crni humor.


A zato si ti stalno tako skenjan? :D

Reci nam još šta ti se svidja, želimo sve da znamo o tebi.. :D

Zašto misliš da sam skenjan? Nisam skenjan zato što mi nije smešan tvoj dečiji humor. Nemam ništa protiv tebe, uopšte mi ne smetaš, nego ne idem više u osnovnu školu pa da mi su mi smešne infantilne šale. Osim toga, i ludačke tvrdoglavosti, skroz si ok lik, dobrodušan i prijateljski nastrojen, .

I kad smo već kod humora, nije ti jasno ni kada treba upotrebiti cinizam. Tvoja zadnja rečenica bi imala smisla da sam ja sam od sebe napisao to što mi se sviđa, ona nema humoristički efekat kada odgovaram na direktno i precizno pitanje šta mi se sviđa. Zato te već nekoliko puta nagovaram da ne pokušavaš sa trolovanjem, nekim ljudima to jednostavno ne ide. Razgovaraj normalno, daleko si zanimljiviji tako, veruj mi. Nadam se da se ne ljutiš, samo ti iskreno kažem šta mislim, nije mi namera da te uvredim.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija i Republika Srpska-Veličanstvena u NATO?
PostPostano: 21 lis 2020, 16:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
Ma ne brate, ne ljutim se, daleko bilo.
Ja sam opušten sve vreme, pomešao si me sa nekim.. :)

Slobodno ti piši šta misliš.. :)
Razmotrićemo vaše savete.. :palacgore1

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija i Republika Srpska-Veličanstvena u NATO?
PostPostano: 21 lis 2020, 18:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18543
Carmello Šešelj je napisao/la:
Grobar je napisao/la:

A zato si ti stalno tako skenjan? :D

Reci nam još šta ti se svidja, želimo sve da znamo o tebi.. :D

Zašto misliš da sam skenjan? Nisam skenjan zato što mi nije smešan tvoj dečiji humor. Nemam ništa protiv tebe, uopšte mi ne smetaš, nego ne idem više u osnovnu školu pa da mi su mi smešne infantilne šale. Osim toga, i ludačke tvrdoglavosti, skroz si ok lik, dobrodušan i prijateljski nastrojen, .

I kad smo već kod humora, nije ti jasno ni kada treba upotrebiti cinizam. Tvoja zadnja rečenica bi imala smisla da sam ja sam od sebe napisao to što mi se sviđa, ona nema humoristički efekat kada odgovaram na direktno i precizno pitanje šta mi se sviđa. Zato te već nekoliko puta nagovaram da ne pokušavaš sa trolovanjem, nekim ljudima to jednostavno ne ide. Razgovaraj normalno, daleko si zanimljiviji tako, veruj mi. Nadam se da se ne ljutiš, samo ti iskreno kažem šta mislim, nije mi namera da te uvredim.


Grobi je napravio efikasnu ironiju s ovim:
Nazvao sam Hrvate braćom..
A trebalo je da kažem bivša braća...


A u situaciji u kojoj si ti bez ikakvog smislenog razloga morbidno ozbiljan, mracan, on upada s ovim:
A jel' voliš slane palačinke sa belim bubrezima? :) =))
Pravi sjajan komican kontrast! :palacgore1

Dakle, mozda tebi nije duhovit, ali objektivno, covek je vrhunski duhovit, vrlo brzo se probija u sam vrh po duhovitosti na forumu. Ti imas pravo na svoj ukus, ali nije u redu da ga nameces kao objektivan i vazeci za svakoga!

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 34 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 91 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO