HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 23:38.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 163 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Srbija počela otvarati poglavlja za pristup EU
PostPostano: 27 pro 2015, 15:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Svarože , mislim da je rešenje za probleme Srbije i njenog ulaska u EU ubrzano pušenje putinoidnog pravoslavno-udbaškog kurca , jer svi znamo da će ulaskom Srbije u EU našem narodu nedostajati udba kao 'leba sa celim njenim širokim asortimanom radnji od špijuniranja komšija do instaliranja tajkuna i poilitičara,krađe,rata,zločina,.....

Zato je potrebna priča o zaveri zapada protiv Bugarske , a ne da su Bugari tipični balkanski lupeži i šišnjari koji nisu u stanju da srede državu kako treba , i naravno i oni vole da puše udbaške kite , jer stara pravoslavno-komunisitčka tradicija prosto je ucjepljena u bugarski i srpski narod.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija počela otvarati poglavlja za pristup EU
PostPostano: 27 pro 2015, 16:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Koji god problem da je u pitanju, Joe Enter pominje glabanje qrčine.
A tamo na nekoj temi ja aludiram na seks sa ženskom osobom, on me iskritikuje.
Banujte ********!

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija počela otvarati poglavlja za pristup EU
PostPostano: 27 pro 2015, 16:12 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34
Postovi: 3541
Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
Joe je 100% u pravu.

_________________
Robi lopove vrati bodove!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija počela otvarati poglavlja za pristup EU
PostPostano: 27 pro 2015, 16:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
A da vas dvojica to obavite u svoja četiri zida?

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija počela otvarati poglavlja za pristup EU
PostPostano: 27 pro 2015, 16:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Metemma je napisao/la:
Koji god problem da je u pitanju, Joe Enter pominje glabanje qrčine.
A tamo na nekoj temi ja aludiram na seks sa ženskom osobom, on me iskritikuje.
Banujte ********!


Ti si čoveku psovao majku na jebenom forumu(ima li išta jadnije) , a i meni takođe ranije , i taman sam pomislio da si došao sebi i postao čovek , ali prevario sam se jer ti si obični mali bosanski pravoslavac(samo tebe i Agu tako zovem jer vi jeste bosanski pravoslavci u najnegativnijem mogućem značenju)

Ja pominjem pušenje kite samo kad vidim pojave kod svog naroda kad se optužuju drugi u vidu zavera za svoje neuspehe i nedela , i kad se uvlači u dupe najgorem ološu koji samo odmaže mome narodu u svakom smislu , a to je Rusija i taj pravoaslavno-udbaški način života koji se sastoji od pušenja popovima i pušenja udbašima i pušenje tajkunima , i onda se to pušenje proglašava kao ultimativni patriotski i duhovni čin našeg naroda.

Inače ne pominjem pušenje van tog konteksta.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija počela otvarati poglavlja za pristup EU
PostPostano: 27 pro 2015, 17:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Preferiram "bošnjački pravoslavac", ja sam inače Srbin Bošnjak.

A to što ti je sporazuman odnos između dvije odrasle osobe različitog pola odvratan a pušenje stalno na ustima, to je jako indikativno.

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija počela otvarati poglavlja za pristup EU
PostPostano: 27 pro 2015, 17:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Leeroy Jenkins je napisao/la:
Joe je 100% u pravu.


Hvala Leeroy.

Taj putinoidni nakot se toliko nakotio i učiniće sve da pusti krv , kako tuđu tako i svoga naroda samo da bi se dodvorili udbašu iz Kremlja.

Malu CG ne puštaju na miru da živi svoj život i kreće napred, kod nas su doslovno instalirani u navijačima Zvezde da se na svakoj tekmi širi ogromna ruska zastava i slave ni manje ni više nego poginuli ruski pilot u imperijalnom pohodu na Siriju.

Ja bih kao pripadnik malog naroda i građanin male zemlje uvek bio na strani neke velikesile jer to prosto nalaže politika malih naroda i država , ali uvek ideš tamo gde se nudi ono najbolje za tvoj narod i državu , pa ako je to Rusija onda neka bude i ona.

Međutim Rusija samo nudi udbašenje i pušenje popovima kao način života , a to je po meni neprihvatljivo ma koliko nam oni bili "slovenska i pravoslavna braća" , zato sam ja za EU i Amere ma koliko grešaka imali i koliko bili nesavršeni , a da ne govorim da su svi oko nas u EU i da su u NATO.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija počela otvarati poglavlja za pristup EU
PostPostano: 27 pro 2015, 17:36 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34
Postovi: 3541
Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
joe enter je napisao/la:
Leeroy Jenkins je napisao/la:
Joe je 100% u pravu.


Hvala Leeroy.

Taj putinoidni nakot se toliko nakotio i učiniće sve da pusti krv , kako tuđu tako i svoga naroda samo da bi se dodvorili udbašu iz Kremlja.

Malu CG ne puštaju na miru da živi svoj život i kreće napred, kod nas su doslovno instalirani u navijačima Zvezde da se na svakoj tekmi širi ogromna ruska zastava i slave ni manje ni više nego poginuli ruski pilot u imperijalnom pohodu na Siriju.

Ja bih kao pripadnik malog naroda i građanin male zemlje uvek bio na strani neke velikesile jer to prosto nalaže politika malih naroda i država , ali uvek ideš tamo gde se nudi ono najbolje za tvoj narod i državu , pa ako je to Rusija onda neka bude i ona.

Međutim Rusija samo nudi udbašenje i pušenje popovima kao način života , a to je po meni neprihvatljivo ma koliko nam oni bili "slovenska i pravoslavna braća" , zato sam ja za EU i Amere ma koliko grešaka imali i koliko bili nesavršeni , a da ne govorim da su svi oko nas u EU i da su u NATO.


Opet se slažem 100%.
Kao ovde pricaju da Albanci ližu supak Amerima, a Srbi ne da lizu supak Rusima, nego im jos i placaju da to rade.

_________________
Robi lopove vrati bodove!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija počela otvarati poglavlja za pristup EU
PostPostano: 27 pro 2015, 17:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10157
Lokacija: Banja Luka
joe enter je napisao/la:
Svarože , mislim da je rešenje za probleme Srbije i njenog ulaska u EU ubrzano pušenje putinoidnog pravoslavno-udbaškog kurca , jer svi znamo da će ulaskom Srbije u EU našem narodu nedostajati udba kao 'leba sa celim njenim širokim asortimanom radnji od špijuniranja komšija do instaliranja tajkuna i poilitičara,krađe,rata,zločina,.....

Zato je potrebna priča o zaveri zapada protiv Bugarske , a ne da su Bugari tipični balkanski lupeži i šišnjari koji nisu u stanju da srede državu kako treba , i naravno i oni vole da puše udbaške kite , jer stara pravoslavno-komunisitčka tradicija prosto je ucjepljena u bugarski i srpski narod.


Nije da se ne trudim , ali stvarno ne razumijem o cemu ti ovdje pricas .
Tagovi ..
...problem Srbije, putinoidnog , pravoslavlje , UDBA , zavjera EU protiv Bugara, balkanski lupezi , spijuniranje komsija, kradja, rat, zlocin , pusenje kurca ,udbaska kita, pravoslavno /komunisticka tradicija...

:001_huh


Mozda sam glup , ali nesuvislo mi .

Mani je tebe zao , mogu misliti kako je to strasno.
Mislim da je autosovinizam kod tebe toliko uznapredovao ,gotovo te pojeo.. da vise nikakva vakcina ne moze da te spasi .
Steta .
( iskreno)
PS
Testno pitanje za tebe.. :zubati
Postoi li jos uvjek u Srba i Srbije , osim tebe i kojekakvih Teofila Pancica ...ista da vrjedi ?
Bar nesto?

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija počela otvarati poglavlja za pristup EU
PostPostano: 27 pro 2015, 17:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Leeroy Jenkins je napisao/la:
joe enter je napisao/la:

Hvala Leeroy.

Taj putinoidni nakot se toliko nakotio i učiniće sve da pusti krv , kako tuđu tako i svoga naroda samo da bi se dodvorili udbašu iz Kremlja.

Malu CG ne puštaju na miru da živi svoj život i kreće napred, kod nas su doslovno instalirani u navijačima Zvezde da se na svakoj tekmi širi ogromna ruska zastava i slave ni manje ni više nego poginuli ruski pilot u imperijalnom pohodu na Siriju.

Ja bih kao pripadnik malog naroda i građanin male zemlje uvek bio na strani neke velikesile jer to prosto nalaže politika malih naroda i država , ali uvek ideš tamo gde se nudi ono najbolje za tvoj narod i državu , pa ako je to Rusija onda neka bude i ona.

Međutim Rusija samo nudi udbašenje i pušenje popovima kao način života , a to je po meni neprihvatljivo ma koliko nam oni bili "slovenska i pravoslavna braća" , zato sam ja za EU i Amere ma koliko grešaka imali i koliko bili nesavršeni , a da ne govorim da su svi oko nas u EU i da su u NATO.


Opet se slažem 100%.
Kao ovde pricaju da Albanci ližu supak Amerima, a Srbi ne da lizu supak Rusima, nego im jos i placaju da to rade.


Poenta kod malih naroda je da ližeš i da ti se lizanje isplati tako što će ti država biti dobra,da napreduje i da joj građani žive bolje.
U slučaju Albanaca se lizanje isplatilo , jer kad zbog lizanja dobiješ državu onda je lizanje zaista vrhunski patriotski čin.

Kod nas slučaj je obrnut , ližu da bi svome narodu naudili i vratili ga u pećinu , a još više ližu da bi drugima narodima naudili , a nikakvu korist od toga nemaju osim što su dobili titulu "volonterskog lizača" koju kite patritizmom,pseudo duhovnošću i šatro borbom protiv svetske zavere i nepravde.

Srbi u istoriji su znali kvalitetno lizati , i to lizanje im se isplatilo u par navrata.
Ali samo se seti da naši pozitivni lizatori koji su znali zarad profita našeg naroda lizati kvalitetno u većini slučaja proglašavani izdajnicima i bivali ubijani upravo od onih koji ližu za "dž" tj.za titulu volonetrskog lizatora i za kićenje patriotskim kitama.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija počela otvarati poglavlja za pristup EU
PostPostano: 27 pro 2015, 18:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Svarog je napisao/la:
joe enter je napisao/la:
Svarože , mislim da je rešenje za probleme Srbije i njenog ulaska u EU ubrzano pušenje putinoidnog pravoslavno-udbaškog kurca , jer svi znamo da će ulaskom Srbije u EU našem narodu nedostajati udba kao 'leba sa celim njenim širokim asortimanom radnji od špijuniranja komšija do instaliranja tajkuna i poilitičara,krađe,rata,zločina,.....

Zato je potrebna priča o zaveri zapada protiv Bugarske , a ne da su Bugari tipični balkanski lupeži i šišnjari koji nisu u stanju da srede državu kako treba , i naravno i oni vole da puše udbaške kite , jer stara pravoslavno-komunisitčka tradicija prosto je ucjepljena u bugarski i srpski narod.


Nije da se ne trudim , ali stvarno ne razumijem o cemu ti ovdje pricas .
Tagovi ..
...problem Srbije, putinoidnog , pravoslavlje , UDBA , zavjera EU protiv Bugara, balkanski lupezi , spijuniranje komsija, kradja, rat, zlocin , pusenje kurca ,udbaska kita, pravoslavno /komunisticka tradicija...

:001_huh


Mozda sam glup , ali nesuvislo mi .

Mani je tebe zao , mogu misliti kako je to strasno.
Mislim da je autosovinizam kod tebe toliko uznapredovao ,gotovo te pojeo.. da vise nikakva vakcina ne moze da te spasi .
Steta .
( iskreno)
PS
Testno pitanje.. :zubati
Postojili jos uvjek u Ssba i Srbije , osim tebe , i kojekakvih Teofilaq Pancica ...ista da vrjedi ?
Bar nesto?


Pa bilo je vrednih sasvim dovoljno , ali su 90% njih utekli preko granice upravo zbog ovih o kojim pričam, i sad su ostali samo fukara i raja.

Jbg , teško je tebi to izgleda shvatiti , jer je raju fukara ubedila da je biti fukara osnovno moralno i društveno načelo našeg naroda i države.

Ili u prevodu poremećaj ljudskih vrednosti i življenje u balonu i prošlosti.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija počela otvarati poglavlja za pristup EU
PostPostano: 27 pro 2015, 18:06 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34
Postovi: 3541
Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
@cetnik
Moj utisak je sasvim drugaciji.
Joe i Tuta dva najjaca lika na forumu.

_________________
Robi lopove vrati bodove!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija počela otvarati poglavlja za pristup EU
PostPostano: 27 pro 2015, 18:12 
Offline

Pridružen/a: 17 vel 2011, 13:09
Postovi: 3485
Svarog je napisao/la:
Nisam na to mislio...al nema veze...

Nekad mi je EU prica djelovala bajkovito , puna neke pozitivne energije i entuzijazma ...Poput pjesme Tota Kotunja 92.




Danasnja EU mi opet lici na tu Totovu pjesmu...
Umoran , sheban i dezorjentisan..AMERICKI projekat .



Koliko god se se Toto upinjao i gledao u nebesa , pjevajuci je braci Bugarima , nesto je ocigledno otislo ( ili samo sto nije) ''u qurac''..
A kako i ne bi , kada su joj Ameri i ostali Angli i Sasi praveci je ,u program ugradili drajvere kojim rade sa njom sta im god pritreba.
Bas ko i ovoj mizeriji od drzave BiH .

Ahahahaha...

:smijeh A gdje je pečat?!

Kad si toliko patetičan.. :sega


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija počela otvarati poglavlja za pristup EU
PostPostano: 27 pro 2015, 18:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23309
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Ima jedan ogromni fail i nelogičnost kod pristupa EU svih država zadnjih 20 godina. To je tempiranje datuma referenduma o ulasku u EU.

U Srbiji sada treba referendum, da se dobije legitimitet, da se uđe u ovaj proces. Kada se proda sve - skinu carine, omoguću EU korporacija da se razbaškare u državama koje pristupaju, razjebe do jaja robna bilanca, zabrane stvari, koje potiču prednost domaćih proizvođača, proda nacionalni ponos, odrede s kim ćeš prijateljevati, a s kim ne - naravno da će proći referendum, jer su građani stavljeni pred svršen čin.

Hrvatska, nakon 12 godina konstantnog skidanja gaća u svim segmentima je održala referendum, kada je logično da ćeš ući u EU. Skinula carine sve, skinula restrikcije za EU građane i pravne osobe, odrekla se gospodarskog pojasa na Jadranu, morala dogovoriti Savudrijsku valu na svoju štetu i masa ostalih stvari - i tek onda referendum.

To je isto platiš 90% cijene nekog skupog proizvoda i usluge i onda dođeš kući u obitelj i hajmo glasovati hoćemo li ipak kupiti to? Mislim WTF, to je jasna stvar na kraju, da povratka nema i da se ne isplati glasovati protiv.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija počela otvarati poglavlja za pristup EU
PostPostano: 27 pro 2015, 19:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
lider30 je napisao/la:
Ima jedan ogromni fail i nelogičnost kod pristupa EU svih država zadnjih 20 godina. To je tempiranje datuma referenduma o ulasku u EU.

U Srbiji sada treba referendum, da se dobije legitimitet, da se uđe u ovaj proces. Kada se proda sve - skinu carine, omoguću EU korporacija da se razbaškare u državama koje pristupaju, razjebe do jaja robna bilanca, zabrane stvari, koje potiču prednost domaćih proizvođača, proda nacionalni ponos, odrede s kim ćeš prijateljevati, a s kim ne - naravno da će proći referendum, jer su građani stavljeni pred svršen čin.

Hrvatska, nakon 12 godina konstantnog skidanja gaća u svim segmentima je održala referendum, kada je logično da ćeš ući u EU. Skinula carine sve, skinula restrikcije za EU građane i pravne osobe, odrekla se gospodarskog pojasa na Jadranu, morala dogovoriti Savudrijsku valu na svoju štetu i masa ostalih stvari - i tek onda referendum.

To je isto platiš 90% cijene nekog skupog proizvoda i usluge i onda dođeš kući u obitelj i hajmo glasovati hoćemo li ipak kupiti to? Mislim WTF, to je jasna stvar na kraju, da povratka nema i da se ne isplati glasovati protiv.


Mislim da zbog nemanja demokratskog iskustva i tradicije Hrvatskoj sve teško pada , pa i sama EU, jer je zbog rata nabila atmosferu hrabrosti i inata a vamo skidaju kako ti kažeš gaće pred nekim korporacijama i jakim državama , i puše ga bez realnih pozitivnih rezuletata pušenja u realnom vremenu.

Pred Srbijom je još teži zadatak jer smo luđi od vas i u stanju smo sebi učiniti zlo zarad nekog kvazi-ponosa i pičke materine.

Mi moramo shvatiti da konačno trebamo gledati unapred i po prvi put misliti na našu decu i unuke šta im ostavljamo u nasleđe.
Međutim upravo zbog nemanja demokratskog iskustva i zbog masturbacijskog ponosa(moj život je samo bitan) i naravno zbog lenjosti u stanju smo sve teške periode shvatati fatalistički u smislu nekog ispravljanja svetske pravde , a to znači da ćemo ostaviti svađalačko stanje deci u amanet i oni će opet morati graditi ono što smo mi prokockali zbog naše mediokritetske sujete.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija počela otvarati poglavlja za pristup EU
PostPostano: 27 pro 2015, 20:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10157
Lokacija: Banja Luka
joe enter je napisao/la:
Svarog je napisao/la:

Nije da se ne trudim , ali stvarno ne razumijem o cemu ti ovdje pricas .
Tagovi ..
...problem Srbije, putinoidnog , pravoslavlje , UDBA , zavjera EU protiv Bugara, balkanski lupezi , spijuniranje komsija, kradja, rat, zlocin , pusenje kurca ,udbaska kita, pravoslavno /komunisticka tradicija...

:001_huh


Mozda sam glup , ali nesuvislo mi .

Mani je tebe zao , mogu misliti kako je to strasno.
Mislim da je autosovinizam kod tebe toliko uznapredovao ,gotovo te pojeo.. da vise nikakva vakcina ne moze da te spasi .
Steta .
( iskreno)
PS
Testno pitanje.. :zubati
Postojili jos uvjek u Ssba i Srbije , osim tebe , i kojekakvih Teofilaq Pancica ...ista da vrjedi ?
Bar nesto?


Pa bilo je vrednih sasvim dovoljno , ali su 90% njih utekli preko granice upravo zbog ovih o kojim pričam, i sad su ostali samo fukara i raja.

Jbg , teško je tebi to izgleda shvatiti , jer je raju fukara ubedila da je biti fukara osnovno moralno i društveno načelo našeg naroda i države.

Ili u prevodu poremećaj ljudskih vrednosti i življenje u balonu i prošlosti.

Ma da.. :kava Nisam ni ocekivao drugaciji odgovor .
Znaci ti , i jos desetak posto Srba u Srbiji ...
Ostalo popovi, fukara , pedofili , ratna zlocincad ..i da dalje ne nabrajam, znas vec ..:zubati .



Mrziti bilo koji narod je merntalna bolest .
A tek svoj .. :mellow ...to je tek tezak oblik mentalne patologije .

Naravno , bas kao i svi mentalni bolesnici ,ni autosovinisti nisu svjesni svoje bolesti .Oni tu svoju veliku mrznju prema svome narodu , koju emituju gdje god mogu , smatraju velikom ljubavlju ..
U njihovim glavama ,svi osim njih i nekolicine slicnih , su ''fukara, pedofili , glupani , ovce za sisanje ..zli bjednici nedostojni i otrova za stakore, coravi slijepci kod ociju, koji nisu u stanju da razluce dobro od zla...i tako dalje ..
Rekao sam ti vec, nema vise vakcine za tebe .. ti si mrzac najtuznije vrste .

PS.
Gori si mi ti , neg trojica ustasa .
( stara narodna :zubati )


Ko bi reko , da ces mi ti Srbin , ogaditi ovaj hrvatski forum ?

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija počela otvarati poglavlja za pristup EU
PostPostano: 27 pro 2015, 21:06 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34
Postovi: 3541
Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
Vama je cim neko kaze da drustvo ne valja automatski autosovinista.
Neko ko mrzi svoj narod ne bi trosio vreme da ukaze na greske koje mogu da se poprave.
Najbolje reci, Srbi su najbolji, kosmicka nepravda, CIA, Vatikan i nastaviti cackati nos.

_________________
Robi lopove vrati bodove!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija počela otvarati poglavlja za pristup EU
PostPostano: 27 pro 2015, 21:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Leeroy Jenkins je napisao/la:
Vama je cim neko kaze da drustvo ne valja automatski autosovinista.
Neko ko mrzi svoj narod ne bi trosio vreme da ukaze na greske koje mogu da se poprave.
Najbolje reci, Srbi su najbolji, kosmicka nepravda, CIA, Vatikan i nastaviti cackati nos.


Pa ajmo malo mjere, pročitaj malo šta i kako piše pa onda tvoje tumačenje. Pa tako pet puta.

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija počela otvarati poglavlja za pristup EU
PostPostano: 27 pro 2015, 21:55 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34
Postovi: 3541
Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
I dalje ne vidim problem.

_________________
Robi lopove vrati bodove!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija počela otvarati poglavlja za pristup EU
PostPostano: 27 pro 2015, 22:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Leeroy Jenkins je napisao/la:
I dalje ne vidim problem.


Ok.

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija počela otvarati poglavlja za pristup EU
PostPostano: 27 pro 2015, 22:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Metemma je napisao/la:
Leeroy Jenkins je napisao/la:
Vama je cim neko kaze da drustvo ne valja automatski autosovinista.
Neko ko mrzi svoj narod ne bi trosio vreme da ukaze na greske koje mogu da se poprave.
Najbolje reci, Srbi su najbolji, kosmicka nepravda, CIA, Vatikan i nastaviti cackati nos.


Pa ajmo malo mjere, pročitaj malo šta i kako piše pa onda tvoje tumačenje. Pa tako pet puta.

Kada su ljudi ograničeni fanatici, onda gledaju na stvari crno belo. Ako nisi ateista i ako ne smatraš svoj narod zatucanom stokom, onda možeš da budeš samo neko ko voli da puši popovima (u bukvalnom smislu reči) i neko ko smatra da je njegov narod bezgrešan i savršen (takođe u bukvalnom smislu reči). Nema ničeg između tih krajnosti, jer talibani kao joe ne priznaju tu mogućnost.

Uglavnom, boles' koju treba lečiti elektrošokovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija počela otvarati poglavlja za pristup EU
PostPostano: 27 pro 2015, 22:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Carmello Šešelj je napisao/la:
Metemma je napisao/la:

Pa ajmo malo mjere, pročitaj malo šta i kako piše pa onda tvoje tumačenje. Pa tako pet puta.

Kada su ljudi ograničeni fanatici, onda gledaju na stvari crno belo. Ako nisi ateista i ako ne smatraš svoj narod zatucanom stokom, onda možeš da budeš samo neko ko voli da puši popovima (u bukvalnom smislu reči) i neko ko smatra da je njegov narod bezgrešan i savršen (takođe u bukvalnom smislu reči). Nema ničeg između tih krajnosti, jer talibani kao joe ne priznaju tu mogućnost.

Uglavnom, boles' koju treba lečiti elektrošokovima.


Da je jedan bolesnik pa i nekako, već vidiš tu pattern što bi rekli mi iz CSI, ja sam napredan vidite me kako sam openminded.... šukurac more...

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija počela otvarati poglavlja za pristup EU
PostPostano: 27 pro 2015, 23:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Metemma je napisao/la:

Da je jedan bolesnik pa i nekako, već vidiš tu pattern što bi rekli mi iz CSI, ja sam napredan vidite me kako sam openminded.... šukurac more...

Joe je openminded koliko i kalif Bagdadi...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija počela otvarati poglavlja za pristup EU
PostPostano: 27 pro 2015, 23:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Carmello Šešelj je napisao/la:
Metemma je napisao/la:

Da je jedan bolesnik pa i nekako, već vidiš tu pattern što bi rekli mi iz CSI, ja sam napredan vidite me kako sam openminded.... šukurac more...

Joe je openminded koliko i kalif Bagdadi...


To kad se matora konjina uhvati žvaka za balavurdiju, pomalo je tužno...

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srbija počela otvarati poglavlja za pristup EU
PostPostano: 14 sij 2016, 22:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Svaka budala vala u ovom Jevropskom Parlamentu...

---
Hrvati zbog čiča Draže koče Srbiju
D. MILINKOVIĆ | 13. januar 2016. 21:55 | Komentara: 55
Na rezoluciju o napretku Srbije u evropskom parlamentu - 190 amandmana. Zahtevaju da se preispita skorašnja rehabilitacija generala Mihailovića.

EVROPSKI parlamentarci uložili su čak 190 amandmana na predlog rezolucije o napretku Srbije, izvestioca Dejvida Mekalistera, a i ovog puta među najoštrijima su bili - Hrvati. Poslanici iz ove zemlje u 24 podneta amandmana traže da se pred Srbiju postavi čitav niz uslova, od rešavanja pitanja granica i sukcesije, do povratka kulturnih dobara i zaštita prava njihove manjine.



Najaktivnija bila je hrvatska poslanica Dubravka Šuica, koja u osam podnetih amandmana, između ostalog, insistira da se bilateralna pitanja otvore na samom početku pregovora o članstvu u EU, ali i da se pomene haški proces protiv Vojislava Šešelja.

Šuicin kolega Andrej Plenković zahteva od srpskih vlasti da izbegavaju govor mržnje, dok je za Tonina Piculu važno da Srbija pomogne integracije BiH, imajući u vidu bliske veze Beograda i Banjaluke.

Na dugačkoj listi hrvatskih amandmana nalazi se i onaj u kom se traži da Srbija preispita odluku o rehabilitaciji Draže Mihailovića, a koji je podnela Marijana Petir! Iako nas cela Evropa hvali, Hrvati su čak podneli amandman u kojem izražavaju potrebu da Srbija unapredi svoj pristup rešavanju izbegličke krize.

Primedbe su imali i Zeleni (Urlike Lunaček i Igor Šoltes), koji naglašavaju da je puna normalizacija sa Kosovom suštinski uslov za prijem Srbije u EU i traže da Srbija postepeno sprovede promene svog Ustava. Smeta im i državni doček Vladimira Lazarevića, koji je odslužio kaznu u Hagu, i amandmanom traže da EP izrazi žaljenje zbog toga.


EVROPA DA PREISPITA RASTURANjE SRBIJE
FRANCUSKI poslanik Žan-Luk Šafhauser u svom amandmanu navodi da, zbog toga što EU, preko Kosova, nastavlja rasturanje Srbije i destabilizaciju Balkana, evropske institucije treba da preispitaju svoju savest i odmere odgovornost Nemačke, posebno zbog friziranih dokumenata BND kako bi se opravdalo bombardovanje NATO.
Poslanicima su trn u oku vojne vežbe sa Rusijom, ali i Srpska pravoslavna crkva. Urma Paet iz Estonije smatra da su vežbe neprimerene u situaciji kada je Brisel zaveo sankcije Moskvi i traži da se embargu priključi i Srbija. Bugarin Andrej Kovačev (EPP) podneo je amandman u kome naglašava da je Srbija sekularna država i traži da se crkva ne uključuje u nacionalističke i antievropske procese.

Među zahtevima su se našli i onaj da se ne ugrožava autonomija Vojvodine i njeno finansiranje, da se zaštite Romi i Vlasi, otvore arhive Udbe i JNA, da finansiranje partija i izbornih kampanja bude transparentnije i upozorava da politički pritisci ugrožavaju nezavisnost medija.

Sam Mekalister podneo je amandman u kojem traži da proces napretka Srbije ka EU mora biti paralelan sa napretkom u normalizaciji odnosa sa Kosovom. Podnet je i amandman u kojem se osuđuje "opstrukcija prijema Kosova u Unesko".

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 163 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 98 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO