HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 11:00.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 92 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Srušena džamija u Zemun Polju
PostPostano: 31 svi 2017, 14:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Zna li se koliko ih je? Kad kažete da je preplavljena, ima se utisak da ih je barem 5 miliona.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srušena džamija u Zemun Polju
PostPostano: 31 svi 2017, 14:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
BahamutNS je napisao/la:
Vujadin je napisao/la:
Ne, uzor su Grci i kako su vas se otarasili u egejskoj Makedoniji, Solunu, ostrvu Kritu. :001_smile


Nekad bilo, sad je drugačije, Grčka je danas preplavljena muslimanskim štetočinama koje dolaze iz afrike i sa bliskog istoka preko turske :kava


Mislio sam na period oslobađanja početkom 20. vijeka.
Grci su u isto vrijeme oslobodili Egejsku Makedoniju i Krit, kad i mi Rasku, Kosovo i Metohiju, par godina kasnije i BiH.

I gdje je sad Solun, a gdje Pristina, Sarajevo?
Nesposobni kralj Aleksandar


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srušena džamija u Zemun Polju
PostPostano: 31 svi 2017, 14:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 16:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
Vujadin je napisao/la:
Čečenija je nebitna vukojebina.


Daleko od toga da je nebitna. Da su Rusi tokom 90ih, bili poraženi u čečeniji, Rusija bi se kao država raspala. Jasno je da i prvi i drugi čečenski rat u tom smislu nisu ništa drugo do borba za očuvanje teritorijalnog integriteta Ruske Federacije. Naravno, oni američki ološi su prodržali te čečenske majmune, dok je saudijska arabija omogućila da rigidni, radikalni islam u prodre u čečeniju.

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srušena džamija u Zemun Polju
PostPostano: 31 svi 2017, 14:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 16:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
Agathonikos je napisao/la:
Zna li se koliko ih je? Kad kažete da je preplavljena, ima se utisak da ih je barem 5 miliona.


Citat:
Some 62,000 refugees fleeing violence are stranded in Greece. The International Rescue Committee ensures that they have the services they need to live safely and with dignity.

During the past two years, 1.3 million people fleeing conflict and persecution have traveled through Greece in search of safety and a better life in Europe. With the closure of the Balkan borders and the implementation of the EU-Turkey agreement in March 2016, refugees can no longer continue their journeys.

https://www.rescue.org/country/greece


To je objavljeno krajem 2016te, sada je ta brojka sasvim sigurno veća :kava

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srušena džamija u Zemun Polju
PostPostano: 31 svi 2017, 14:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
62 000?
Ipak je to premalena cifra da bismo za Grčku rekli da je preplavljenja njima, gospodine Bahamut.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srušena džamija u Zemun Polju
PostPostano: 31 svi 2017, 14:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Vujadin je napisao/la:
BahamutNS je napisao/la:

Nekad bilo, sad je drugačije, Grčka je danas preplavljena muslimanskim štetočinama koje dolaze iz afrike i sa bliskog istoka preko turske :kava


Mislio sam na period oslobađanja početkom 20. vijeka.
Grci su u isto vrijeme oslobodili Egejsku Makedoniju i Krit, kad i mi Rasku, Kosovo i Metohiju, par godina kasnije i BiH.

I gdje je sad Solun, a gdje Pristina, Sarajevo?
Nesposobni kralj Aleksandar


Samo si zaboravio sitnicu zvanu Prvi svjetski rat...

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srušena džamija u Zemun Polju
PostPostano: 31 svi 2017, 14:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Novi je napisao/la:
Ti si nenormalan od blesave rusofilije. Upoređuješ džamije koje je osmansko carstvo gradilo svojim velikanima sa ruskim građenjem džamije ruskom dželatu.


Kakvom dželatu, Rusi napali Kazanj on ga branio, kakav je to dželat?

Citat:
To nije sagradila Srbija njemu u čast, nego Tuska u svoj vakat. Nije čudno da Turska gradi u čast Turaka, ali bi bilo čudno da Srbija gradi u čast turskih osvajača, kontaš?


Ne bi bilo čudno da su Turci danas ravnopravni građani Srbije, kao što su Tatari ravnopravni građani Rusije.
Koji imaju svoju istoriju, u kojoj su ratovali protiv Rusa, svoje heroje, koje poštuju, i to nikom ne treba da smeta, to je istorija, prošlost.

Citat:
Kolšarif je jedan od vođa u zadnjoj bitki Rusko-tatarskog rata koji je trajao više od sto godina. U njoj je poginulo najmanje 15.000 Rusa. Kolšarif je preživio među zadnjim i navodno držeći Kur'an pozivao zadnje borce da brane medresu i džamiju nakon što je sve ostalo već zauzeto. U čast ruske pobjede u toj bitki podignut je i hram Vasilija blaženog.

https://en.wikipedia.org/wiki/Siege_of_Kazan


Da, dakle, napali Rusi na Kazanj, on ga branio, kakav je to dželat koji qrac? Naravno da je poginulo Rusa u toj bitki, ratovalo se, piše poginulo 15.000 Rusa i 65.000 Tatara.
Šta je problematično da ga današnji Tatari slave, istorija davno prošla.
Ne slave nekog ko im je ubio kralja kao Bošnjaci.

Citat:
Borci i jesu njegovi studenti, a on njihov državni imam koji je pozivao na džihad i borio se. Govorimo o kanatu u kojem se vlada šerijatom. Državni imam nije neki čiča koji sjedi u manastiru. Tvoje retardirano opravdanje sa tim što je on "vođa studenata" je isto ko da kažeš, pa Putin se opšte ne bori nego sjedi u kancelariji. Za razliku od većine bilo kakvih vođa ovoj "vođa studenata" se i sam borio. ISIL-ovci su isto studenti, a Baghdadi njihov imam.

slika

Qolsharif and his students defend their madrassa and the Cathedral Mosque.

Sve da i nije nikog ubio, opet je bio protiv postojanja Rusije na tom terenu gdje se podiže džamija njemu u čast. Isto kao Hrvatska gradi hram u čast Vojislava Šešelja u Vrginmostu, pa neko kaže, a nema veze nije Šešelj nikog ubio.


Bio Tatar borio se za tatarsku državu, danas mu Tatari, lojalni građani Rusije podižu spomenik/džamiju. Ne podižu Rusi jebo te konj glupa.

U istoriji Tatari i Rusi ratovali, svako ima svoje heroje, svako bio na svojoj strani, svako poštuje svoju i tuđu istoriju... to samo vama budalama može biti čudno jer vi još ratujete protiv Karađorđa.

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srušena džamija u Zemun Polju
PostPostano: 31 svi 2017, 15:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 16:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
Agathonikos je napisao/la:
62 000?
Ipak je to premalena cifra da bismo za Grčku rekli da je preplavljenja njima, gospodine Bahamut.


Danas 62.000, sutra 620.000 :kava Dodatni problem predstavlja činjenica da se u mnogim "izbegličkim kampovima" namerno smanjuje broj "izbeglica", navodno da se ne bi širila panika :kava

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srušena džamija u Zemun Polju
PostPostano: 31 svi 2017, 15:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
A prekosutra 6 200 000. Sumnjam u to jer Grci imaju prejak antiturski (antiislamski) naboj da bi dozvolili da Grčka tek tako postane islamska ili da se neki njen dio odvoji od nje bez rata jer ni pod Turcima nije postala islamska, pa neće ni pod ovom savremenom new age islamizacijom Evrope.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srušena džamija u Zemun Polju
PostPostano: 31 svi 2017, 15:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 16:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
Agathonikos je napisao/la:
A prekosutra 6 200 000. Sumnjam u to jer Grci imaju prejak antiturski (antiislamski) naboj da bi dozvolili da Grčka tek tako postane islamska ili da se neki njen dio odvoji od nje bez rata jer ni pod Turcima nije postala islamska, pa neće ni pod ovom savremenom new age islamizacijom Evrope.


Slažem se, u Grčkoj, a i na Balkanu u celini, to će ići malo teže, ali nažalost, neke stvari se menjaju i to nagore :kava Tako je recimo, dugo vremena Atina bila jedina evropska prestonica koja nije imala nijednu džamiju, sve dok njihovi političari koji su ko i ovi naši, teški ološi i gamad, nisu dobili izliv liberalizma i multikulturalizma u glavu :kava

Citat:
Počinje izgradnja džamije u Atini

Iako će to biti prva zvanična džamija u Atini, u grčkoj prestonici se, zahvaljujući povećanju broja iz zemalja kao što je recimo Pakistan, pojavilo nekoliko nezvaničnih mesta gde su na molitvu dolazili muslimani.

Grčki parlament je 8. septembra ove godine većinom glasova - 198 od ukupno 300 poslanika- usvojio odluku da se podigne islamska bogomolja koju pripadnici te veroispovjesti traže već godinama.

U Grčkoj živi oko 500.000 muslimana, uključujući i zajednicu od najmanje 100.000 Grka turskog porekla, koji žive na severoistoku zemlje, u Trakiji, i oni tamo imaju svoje bogomolje.

http://balkans.aljazeera.net/vijesti/gr ... ju-u-atini
http://www.blic.rs/vesti/svet/pocinje-i ... ni/6ftgyk3
http://rs.n1info.com/a228103/Svet/Svet/ ... odina.html

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srušena džamija u Zemun Polju
PostPostano: 31 svi 2017, 15:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
A dobro sad, jedna džamija u Atini ne znači i islamizaciju Grčke. Što se broja muslimana u Grčkoj tiče, treba vidjeti zvanične podatke s popisa a ne te podatke kupiti sa portala, foruma i wikipedije jer tamo možete pročitati i da ih nema nijednog ili da ih je 3-4 miliona hehhe


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srušena džamija u Zemun Polju
PostPostano: 31 svi 2017, 16:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
Ta atinska će biti bez minareta, simbola muslimanske dominacije i vizuelnog i slušnog terorisanja većinskog stanovništva.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srušena džamija u Zemun Polju
PostPostano: 31 svi 2017, 16:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srušena džamija u Zemun Polju
PostPostano: 31 svi 2017, 16:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 16:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
Agathonikos je napisao/la:
A dobro sad, jedna džamija u Atini ne znači i islamizaciju Grčke. Što se broja muslimana u Grčkoj tiče, treba vidjeti zvanične podatke s popisa a ne te podatke kupiti sa portala, foruma i wikipedije jer tamo možete pročitati i da ih nema nijednog ili da ih je 3-4 miliona hehhe


Tako to uglavnom počinje, prvo izgrade jednu, a posle će da niču ko pečurke posle kiše na svakom ćošku :kava

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srušena džamija u Zemun Polju
PostPostano: 31 svi 2017, 19:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 16:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
Vujadin je napisao/la:
Ta atinska će biti bez minareta, simbola muslimanske dominacije i vizuelnog i slušnog terorisanja većinskog stanovništva.


Sa ili bez minareta, isto je to sranje :kava

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srušena džamija u Zemun Polju
PostPostano: 31 svi 2017, 22:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Gdje se sad nalaze ti migranti, gospodine Bahamut? Na grčkim ostrvima ili su ih rasporedili širom Grčke? Sjećam se da su tad žitelji ostrva najbližih Turskoj (Lesbos, Kos, Leros, Hios, Samos...) tražili zaštitu od njihove najezde na dotad mirna ostrva.



Vrh
   
 
 Naslov: Re: Srušena džamija u Zemun Polju
PostPostano: 01 lip 2017, 05:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 16:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
Agathonikos je napisao/la:
Gdje se sad nalaze ti migranti, gospodine Bahamut? Na grčkim ostrvima ili su ih rasporedili širom Grčke? Sjećam se da su tad žitelji ostrva najbližih Turskoj (Lesbos, Kos, Leros, Hios, Samos...) tražili zaštitu od njihove najezde na dotad mirna ostrva.



Uglavnom su raspoređeni u kampovima na ostrvima koja se nalaze blizu turske, Lesvos, Samos, Kos, Leros, Kalymnos, Rhodes, Symi, Chios, Agathonisi itd. mada ih je dosta smešteno u Atini i okolini Soluna :kava Trenutno je Atina najteže pogođena, tamo su cele zgrade bespravno i nasilno zauzimali... čudi me samo kako je moguće da Grci nisu bili u stanju da to smeće privedu i najure u tursku :kava



Privitak/ci:
abif37qbgfq8671qg8nhd908213nf89327.jpg
abif37qbgfq8671qg8nhd908213nf89327.jpg [ 67.03 KiB | Pogledano 3912 put/a. ]

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]
Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 92 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 74 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO