HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 20:58.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 403 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Teroristička akcija u Kumanovu
PostPostano: 14 svi 2015, 14:47 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
Divanjoll svega neka bude ali u svemu tome generallno mi smo dobitnici.To je isto kao srpska strategija.Izvadili su sve zatvorenike delikvente i lludake u dobrovoljce.Tuce njih je poginullo.Drugi deo je procishcen u akciji sablja i srbija kudi gde ima svoj mir.
Ista je situacija i kod nas allbanaca i sllucaj u kumanovu.Zhao mi je za tih pet poginulih civila.60 ostecenih kuca neka svaka kosta sto hiljadu evra to je shteta od 6 miliona evra, to nije nikakva cena.Sa takvim minimalnim gubitcima mi obaramo vlladu makedonije na cellu sa nikollom gruevskim.Sa padom koalicije VMRO-DUI pada i cjella mrezha srpske agenture u makedoniju.To nije nikakva cena.To je skoro dzhaba.
Da biste to obnovili iz pocetka trebat ce vam najmanje 20 godina.Ako budete postojalli kao drzhava posle 20 godina


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teroristička akcija u Kumanovu
PostPostano: 14 svi 2015, 14:48 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
Divanjol je napisao/la:
Ovaj sokoli je baš neka dvorska luda
toliko neubuloza i kontradiktornosti u njegovim komentarima je prosto za ne poverovati da ima takvih likova i dalje danas u 21 veku

Kad je zavrnuo uvo ujka sem dans plasiira ovu smešnu priču o naručenim krimosima koje je neko hteo da pobije ali ih opet neko spasao jer mu trebaju kao svedoci na suđenju do kojeg nikad neće doći
Mos bo krastavec o sokoll !

Doci ce do sudjenja divanjoll.Veoma brzo ce do sudjenja doci na cijellom kosovu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teroristička akcija u Kumanovu
PostPostano: 14 svi 2015, 15:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2013, 22:45
Postovi: 101
sokoli je napisao/la:
Ludi Samuraj je napisao/la:
Ovo u makedoniji je tek pocetak. Siptariju nicim ne mozes zajaziti,osim ognjem i macem...Zivim za taj dan kad ce ovo *** od amerike da prsne i napusti evropu,pa da se lepo spustimo dole i izvrsimo deratizaciju privremeno okupirane teritorije...

Sto tako ljuti bre.Sjebali smo vam i svetog nikollu.Ode srpska kauza u makedoniju.Toliko truda da se sve izgradi, da se stvori mrezha agenata, da se prosto dodje do samog cina prisvajanja teritorije bez ispaljenog metka.I eto prokletih allbanaca sa dve pushke da sve sjebu


Ma nismo ljuti...Ladni smo ko spricer i cekamo pravi trenutak... :kava Mnogo ste zinuli,siptare...Mnogo vise nego sto mozete da progutate


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teroristička akcija u Kumanovu
PostPostano: 14 svi 2015, 15:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32123
sokoli je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:

Teorije zavjere :zubati

hej ostavi mene na miru.To nije meni nikname.Meni je pravo ime sokoli.To je neki seronja neki plagijat


A tko je tebe spominjao,ne kontam tvoju repliku na moj osvrt da će neki reći da nema zavjere? :neznam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teroristička akcija u Kumanovu
PostPostano: 14 svi 2015, 21:50 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
Ludi Samuraj je napisao/la:
sokoli je napisao/la:
Sto tako ljuti bre.Sjebali smo vam i svetog nikollu.Ode srpska kauza u makedoniju.Toliko truda da se sve izgradi, da se stvori mrezha agenata, da se prosto dodje do samog cina prisvajanja teritorije bez ispaljenog metka.I eto prokletih allbanaca sa dve pushke da sve sjebu


Ma nismo ljuti...Ladni smo ko spricer i cekamo pravi trenutak... :kava Mnogo ste zinuli,siptare...Mnogo vise nego sto mozete da progutate

Cekaj cekaj o shka cekaj na pravi trenutak jer i mi cekamo na taj trenutak.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teroristička akcija u Kumanovu
PostPostano: 14 svi 2015, 22:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
sokoli je napisao/la:
korrisnik je napisao/la:

Kakva Usa ona je sa Izraelopm.
Vela havle čovjeka.

Daj zhivota ti prevedi to.Ta mi azbuka lici ko cirilica, ko svajcirana slova


Why Usa it is ally with Israel.
Jbg makar se sa Srbima mogu svađati na maternjem, nego sa Albancima pričati na engleskom.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teroristička akcija u Kumanovu
PostPostano: 15 svi 2015, 07:44 
Offline

Pridružen/a: 22 sij 2014, 15:14
Postovi: 161
sokoli je napisao/la:
Divanjoll svega neka bude ali u svemu tome generallno mi smo dobitnici.To je isto kao srpska strategija.Izvadili su sve zatvorenike delikvente i lludake u dobrovoljce.Tuce njih je poginullo.Drugi deo je procishcen u akciji sablja i srbija kudi gde ima svoj mir.
Ista je situacija i kod nas allbanaca i sllucaj u kumanovu.Zhao mi je za tih pet poginulih civila.60 ostecenih kuca neka svaka kosta sto hiljadu evra to je shteta od 6 miliona evra, to nije nikakva cena.Sa takvim minimalnim gubitcima mi obaramo vlladu makedonije na cellu sa nikollom gruevskim.Sa padom koalicije VMRO-DUI pada i cjella mrezha srpske agenture u makedoniju.To nije nikakva cena.To je skoro dzhaba.
Da biste to obnovili iz pocetka trebat ce vam najmanje 20 godina.Ako budete postojalli kao drzhava posle 20 godina


možda ste i dobitnici jer pametni uče i na svojim porazima a priznajem vođstvo albanskog pokreta ima pameti mnogo više od ostalih balkanskih vođa
Ipak mislim da malo grešiš jer skoro da više nema Makedonca koji nije progledao posle ovih dešavanja i koji ne zna da mu ema spasa bez pomoći Srbije i Bugarske s'time da Bugari još zvanično ćute a oni su znaš i sam tad najopasniji
Vaše je pravo da žrtvujete ove "borce" i operetze ruke od njihove akcije i to nije samo vaš izum slično bi uradili i ostale nacije na Balkanu ali ipak je činjenica da nisu dobili očekivanu masovnu podršku u gradu i to je problem kad je borba UQK u pitanju jer vam se opet ponovio Orahovac'98
Prepadi na putu i akcije po selima su vam specijalnost dok fron i neke akcije zauzimanja gradova baš i ne idu kako je priželjkivano

Ko je izdao Ahmeti, komandan hodža ili Rambo koji je "pobegao" od policije?

_________________
Braća su se vratila na Krim
daće bog i mi ćemo na Bistricu i Drim


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teroristička akcija u Kumanovu
PostPostano: 15 svi 2015, 11:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
sokoli je napisao/la:
Glazbenik je napisao/la:



To je karta u skladu sa sokoli-ijevim opisom: Preveza-Ioannina (Janjina)-Florina (Lerin)-Veles-Kumanovo-Katun iznad Niša.
slika

Lijepa karta glazbenice.


Ovo je onda ekstremizam.

I ekvivalent Velikoj Srbiji.

Eto našli i naši Srbi dostojnog takmaca.

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teroristička akcija u Kumanovu
PostPostano: 16 svi 2015, 23:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
Lavrov: EU se kukavički odnosi prema Islamskoj državi na Balkanu, a Velika Albanija joj nastaje pred očima

http://www.vecernji.hr/svijet/policija- ... di-1005921

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teroristička akcija u Kumanovu
PostPostano: 17 svi 2015, 10:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Napomenuo je kako se stječe dojam da se to događa zbog odbijanja Makedonije da uvede sankcije Rusiji i zbog spremnosti Skoplja da sudjeluje u projektu Turski tok koji bi trebao proći kroz tu zemlju sve do Srbije, a podršku albanskim teroristima prešutno je dala, kako kažu, Europska unija koja nije nikada oštro osudila ubijanje makedonskih policajaca.

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teroristička akcija u Kumanovu
PostPostano: 17 svi 2015, 10:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Rusiji bolje da se pravi hladna prema Makedoniji i govore da to nije njihov problem. Samo zapadnoj propagandi daju materijala.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teroristička akcija u Kumanovu
PostPostano: 17 svi 2015, 13:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Ako nekog interesuje okupljanje ovih makedonskih slepaca, može pogledati na linku:

UŽIVO iz Skoplja:

http://www.advance.hr/vijesti/krenuli-v ... i-ostavku/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teroristička akcija u Kumanovu
PostPostano: 17 svi 2015, 14:22 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13476
Lokacija: ZG
Post festum likvidacije 8 makedonskih specijalaca u Kumanovu u teroristickoj akciji, danas prosvjedi u Skoplju 100.000 Makedonaca i Albanaca zajedno, vezivanje zastava i sheme:

slika

Albancima cestitke, nakon "pametnih" Srba kojima su odnijeli dio drzave, jos "pametniji" Makedonci dosli na red... Tko zna zna, tko ne zna - sjedi nedovoljan (1).

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teroristička akcija u Kumanovu
PostPostano: 17 svi 2015, 14:26 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13476
Lokacija: ZG
Zamislite nakon pokolja u Borovu Selu '91 antivladine prosvjede u Zg, 100.000 Hrvata i toliko Srba zajedno vezuju zastave protiv "Tudjmana ekstremiste" i jos pokoja Titova i Slobina slika za ubacit :sega :rigam

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teroristička akcija u Kumanovu
PostPostano: 17 svi 2015, 14:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Makedonski oporbeni čelnik pravi debil. Slušao ga kad se javio live za HRT Dnevnik, ne zna dvije rečenice sastaviti. Makedonija je debelo u kurcu, vidim samo po tome.
Da takvom tipu izađem na ulicu da me on vodi, čovjek mora po glavi izgoriti za to. Ali očito u makedoniji njemu nije problem naći takve.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teroristička akcija u Kumanovu
PostPostano: 17 svi 2015, 14:34 
Offline

Pridružen/a: 30 sij 2012, 17:47
Postovi: 4042
PCM je napisao/la:
Zamislite nakon pokolja u Borovu Selu '91 antivladine prosvjede u Zg, 100.000 Hrvata i toliko Srba zajedno vezuju zastave protiv "Tudjmana ekstremiste" i jos pokoja Titova i Slobina slika za ubacit :sega :rigam


Albanske stranke u Makedoniji i Albanija kao susjedna država su se dosta korektno i lojalno ponijeli u vezi obe terorističke akcije. A ni narod nije reagirao kako su teroristi vjerojatno očekivali. :neznam

_________________
(*_*)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teroristička akcija u Kumanovu
PostPostano: 17 svi 2015, 14:36 
Offline

Pridružen/a: 27 lip 2012, 01:19
Postovi: 2148
onaj robbijev plan za odrezat 10% teritorija i šipce, sudeći po ovim vijestima, prije će dragan bit na čelu trećeg nego li će u makedonaca ta ideja ikad ozbiljno zaživit


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teroristička akcija u Kumanovu
PostPostano: 17 svi 2015, 14:37 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13476
Lokacija: ZG
Divlja svinja5 je napisao/la:
PCM je napisao/la:
Zamislite nakon pokolja u Borovu Selu '91 antivladine prosvjede u Zg, 100.000 Hrvata i toliko Srba zajedno vezuju zastave protiv "Tudjmana ekstremiste" i jos pokoja Titova i Slobina slika za ubacit :sega :rigam


Albanske stranke u Makedoniji i Albanija kao susjedna država su se dosta korektno i lojalno ponijeli u vezi obe terorističke akcije. A ni narod nije reagirao kako su teroristi vjerojatno očekivali. :neznam


Vidit ces kako ce se te iste lojalne stranke ponijeti kao i susjedne drzave kad dodje vrijeme za to... Makedonci su potpuno nedorasli izazovu u svom dvoristu, dao Bog da sam u krivu.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teroristička akcija u Kumanovu
PostPostano: 17 svi 2015, 14:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
PCM je napisao/la:
Zamislite nakon pokolja u Borovu Selu '91 antivladine prosvjede u Zg, 100.000 Hrvata i toliko Srba zajedno vezuju zastave protiv "Tudjmana ekstremiste" i jos pokoja Titova i Slobina slika za ubacit :sega :rigam


Meni se to ne čini kao sci-fi kada vidim lijevu scenu u današnjoj Hrvatskoj, vrlo lako mogu zamisliti takvo što. Onda su bili tiši, ili ih je Tuđman spremio u džep.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teroristička akcija u Kumanovu
PostPostano: 17 svi 2015, 14:43 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13476
Lokacija: ZG
Ministry of Sound je napisao/la:
PCM je napisao/la:
Zamislite nakon pokolja u Borovu Selu '91 antivladine prosvjede u Zg, 100.000 Hrvata i toliko Srba zajedno vezuju zastave protiv "Tudjmana ekstremiste" i jos pokoja Titova i Slobina slika za ubacit :sega :rigam


Meni se to ne čini kao sci-fi kada vidim lijevu scenu u današnjoj Hrvatskoj, vrlo lako mogu zamisliti takvo što. Onda su bili tiši, ili ih je Tuđman spremio u džep.


Meni se cini kao teski sci-fi, pojeo bi ih narod zive tudjman nebi morao ni prstom pomaknut... Bez obzira na dosjetljivost i projugoslavenstvo hrvatske ljevice i onda i danas... Al ovo sto ovi Makedonci rade ja kompletno van pameti po meni...

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teroristička akcija u Kumanovu
PostPostano: 17 svi 2015, 14:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 stu 2014, 21:01
Postovi: 1588
PCM je napisao/la:
Zamislite nakon pokolja u Borovu Selu '91 antivladine prosvjede u Zg, 100.000 Hrvata i toliko Srba zajedno vezuju zastave protiv "Tudjmana ekstremiste" i jos pokoja Titova i Slobina slika za ubacit :sega :rigam

Dobro poredjenje.

Inače mi smo drugačije postupali sa orcima, oni su bojkotovali naše izbore, zato nisu ni imali neko učešće u vlasti, jer smo smatrali da su separatisti, što i jesu bili. Onda kasnije su radile hladnjače i ostala sredstva.
Nemamo za čim žaliti, jer smo stvorili i kod najvećih srpskih pacifista gađenje i prezir prema njima.
Jednostavno sa njima nema života, u ovom poluvremenu su dobili podršku najveće sile i uz pomoć te sile su odvojili našu teritoriju, u drugom poluvremenu će osveta biti još žešća i mi ćemo kad tad povratiti KiM.

Makedonci vode totalnu drugačiju politiku, baš onu politiku koju je nama sugerisao zapad. Svaka makedonska vlada mora biti u koaliciji sa nekom šiptarskom partijom ili koalicijom, dele se ministarstva, deli se cela vlast.
Ali to njima nije dovoljno, oni žele svoje kosovo, da se odvoje da ubijaju nemuslimane i šire radikalni islam.

Sada i najgluplji srpski europejci shvataju da mi nismo pogrešili, odnosno da smo trebali da budemo još energičniji.

Macedonia R.I.P.

_________________
Република Српска & Herceg Bosna against Mordor.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teroristička akcija u Kumanovu
PostPostano: 17 svi 2015, 14:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
PCM je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:

Meni se to ne čini kao sci-fi kada vidim lijevu scenu u današnjoj Hrvatskoj, vrlo lako mogu zamisliti takvo što. Onda su bili tiši, ili ih je Tuđman spremio u džep.


Meni se cini kao teski sci-fi, pojeo bi ih narod zive tudjman nebi morao ni prstom pomaknut... Bez obzira na dosjetljivost i projugoslavenstvo hrvatske ljevice i onda i danas... Al ovo sto ovi Makedonci rade ja kompletno van pameti po meni...


Pa imaš logično objašnjenje, očito imaju dojam da su im i Albanci manje zlo od tog lika na vlasti. Jeste da se ne može vjerovati Europi, ali po par konkretnih stvari, lik ispada mini-Lukašenko.

Uostalom to je jedna "cool" PR slika (koliko li ih je bilo na relaciji SR-HR), sumnjam da odražava prave odnose.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teroristička akcija u Kumanovu
PostPostano: 17 svi 2015, 14:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 stu 2014, 21:01
Postovi: 1588
Isti taj Grujevski je bio miljenik zapada i takodje je uvek bio na vlasti i sada je na vlasti sa nekom šiptarskom partijom, tako da govoriti o nekom nacionalisti je obična glupost.

Čak i sutra kada zapad bude izveo puč i postavio ove socijaliste na vlast isto će biti, zapravo biće još gore, jer orci imaju svoj cilj, a Makedonci su kao guske u magli.
Prema ohridskom sporazumu svaka makedonska vlast mora biti u kaoliciji sa orcima. Pa to je gore od države Palestine.

_________________
Република Српска & Herceg Bosna against Mordor.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teroristička akcija u Kumanovu
PostPostano: 17 svi 2015, 14:53 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13476
Lokacija: ZG
Blitz je napisao/la:
PCM je napisao/la:
Zamislite nakon pokolja u Borovu Selu '91 antivladine prosvjede u Zg, 100.000 Hrvata i toliko Srba zajedno vezuju zastave protiv "Tudjmana ekstremiste" i jos pokoja Titova i Slobina slika za ubacit :sega :rigam

Dobro poredjenje.

Inače mi smo drugačije postupali sa orcima, oni su bojkotovali naše izbore, zato nisu ni imali neko učešće u vlasti, jer smo smatrali da su separatisti, što i jesu bili. Onda kasnije su radile hladnjače i ostala sredstva.
Nemamo za čim žaliti, jer smo stvorili i kod najvećih srpskih pacifista gađenje i prezir prema njima.
Jednostavno sa njima nema života, u ovom poluvremenu su dobili podršku najveće sile i uz pomoć te sile su odvojili našu teritoriju, u drugom poluvremenu će osveta biti još žešća i mi ćemo kad tad povratiti KiM.

Makedonci vode totalnu drugačiju politiku, baš onu politiku koju je nama sugerisao zapad. Svaka makedonska vlada mora biti u koaliciji sa nekom šiptarskom partijom ili koalicijom, dele se ministarstva, deli se cela vlast.
Ali to njima nije dovoljno, oni žele svoje kosovo, da se odvoje da ubijaju nemuslimane i šire radikalni islam.

Sada i najgluplji srpski europejci shvataju da mi nismo pogrešili, odnosno da smo trebali da budemo još energičniji.

Macedonia R.I.P.


Imate za cime zaliti. Zbog hladnjaca i svih tih sranja sa Albancima (prethodno i u HR, BIH) ste i dobili po nosu od zapada. Da ste imali realnije apetite i danas bi dobar komad Kosova bio srpski sa srpskom vecinom, ovako taj vlak vam je zauvijek prosao... To je vjerovatno scenarij koji ce zadesiti i Makedonce, s tim da im oni sve nude na pladnju kako se cini... Anbilivbl.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Teroristička akcija u Kumanovu
PostPostano: 17 svi 2015, 15:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 17:44
Postovi: 8154
Blitz je napisao/la:
Isti taj Grujevski je bio miljenik zapada i takodje je uvek bio na vlasti i sada je na vlasti sa nekom šiptarskom partijom, tako da govoriti o nekom nacionalisti je obična glupost.

Čak i sutra kada zapad bude izveo puč i postavio ove socijaliste na vlast isto će biti, zapravo biće još gore, jer orci imaju svoj cilj, a Makedonci su kao guske u magli.
Prema ohridskom sporazumu svaka makedonska vlast mora biti u kaoliciji sa orcima. Pa to je gore od države Palestine.


Tada je država bila na rubu rata,
u opciji je bio nakaradni ohridski sporazum ili podjela Makedonije na dvije etnije.
Ne vjerujem da su tim sporazumom zadovoljni ni jedni ni drugi.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 403 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 50 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO