HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 14:40.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 63 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Ulazak Srbije u EU..
PostPostano: 07 svi 2021, 18:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
Jussi je napisao/la:
Nama ekonomski ne treba nista, mi do 2030 dupliramo ekonomiju, to je objektivna cinjenica.

EU nudu nekom drugom, mozes glupim Bosnjama.



Ni glupe Bošnje neće EU.. :laugh

Oni hoće NATO, ali ih je Dodo blokirao kao Raduljica Šarića na OI.. :)

.

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ulazak Srbije u EU..
PostPostano: 07 svi 2021, 18:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2020, 21:28
Postovi: 3917
Lokacija: Nizza, Naissus,Nis
K:M je napisao/la:
Kad te Hrvati UTRPAVAJU u EU IV rajh, znaš da si na

PRAVOM PUTU I NA POVJESNO GEOPOLITIČKI, PRAVOJ STRANI

Uvek kontra Bugara i H.

I ww

Iiww
Iiiww.....uskoro.....

_________________
Borac protiv ropstva i pampers pelena, koje poklanja AV, uz najjeftinije roblje

Na "sudaru" sa americkim ambasadorom Skotom https://www.youtube.com/watch?v=-FKa8RE6f-o&feature=emb_title


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ulazak Srbije u EU..
PostPostano: 07 svi 2021, 18:35 
Offline

Pridružen/a: 12 kol 2013, 00:51
Postovi: 1877
Zašto iz BiH, Kosova, Albanije i Makedonije iseljavaju znatno više nego iz Srbije iako nemaju ništa bolje uslove za iseljavanje?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ulazak Srbije u EU..
PostPostano: 07 svi 2021, 18:36 
Offline

Pridružen/a: 18 pro 2020, 08:01
Postovi: 6589
Lokacija: Srpska Vojvodina
Lucho je napisao/la:
Zašto iz BiH, Kosova, Albanije i Makedonije iseljavaju znatno više nego iz Srbije iako nemaju ništa bolje uslove za iseljavanje?


Nezaposlenost, manje place, slabiji standard.

_________________
Vucic: Srbija najbolji prijatelj Kine u Evropi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ulazak Srbije u EU..
PostPostano: 07 svi 2021, 18:37 
Offline

Pridružen/a: 18 pro 2020, 08:01
Postovi: 6589
Lokacija: Srpska Vojvodina
Pravo pitanje, zasto se BOGATI Susjedi, Kroasani i Bugari, isto iseljavaju vise od Srba?

Odgovor je EU ih genocidese. A sada hoce i SRBIJU podlo da ubace tamo, e pa nece moci!

_________________
Vucic: Srbija najbolji prijatelj Kine u Evropi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ulazak Srbije u EU..
PostPostano: 07 svi 2021, 18:42 
Offline

Pridružen/a: 12 kol 2013, 00:51
Postovi: 1877
Jussi je napisao/la:
Pravo pitanje, zasto se BOGATI Susjedi, Kroasani i Bugari, isto iseljavaju vise od Srba?

Odgovor je EU ih genocidese. A sada hoce i SRBIJU podlo da ubace tamo, e pa nece moci!


Dobro, tu je članstvo u EU kao olakšavajući faktor, ali ovi ostali znatno više od nas, a imaju iste uslove. A i Bugari su bogati u pm =))

Godinama nam se predviđa neki masovni egzodus kojeg nema. Iseljavanja ima, ali ne kao u nekim okolnim državama.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ulazak Srbije u EU..
PostPostano: 07 svi 2021, 19:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 21:04
Postovi: 5191
Srbiji je budućnost u EU. Ni sve zemlje u EU se ne slažu oko svakog vanjskopolitičkog pitanja. Kina uredno posluje sa zemljama EU. Naš Pelješki most grade Kinezi, a plaća EU. Na mojoj strani su činjenice i zdrav razum, dok vi baratate šupljim pričama. Ni sami ne vjerujete u svoje bajke.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ulazak Srbije u EU..
PostPostano: 07 svi 2021, 19:52 
Offline

Pridružen/a: 18 pro 2020, 08:01
Postovi: 6589
Lokacija: Srpska Vojvodina
OptimisticniVeSeljak je napisao/la:
Srbiji je budućnost u EU. Ni sve zemlje u EU se ne slažu oko svakog vanjskopolitičkog pitanja. Kina uredno posluje sa zemljama EU. Naš Pelješki most grade Kinezi, a plaća EU. Na mojoj strani su činjenice i zdrav razum, dok vi baratate šupljim pričama. Ni sami ne vjerujete u svoje bajke.


Nece nas EU genocidisati, dzabe se nadate.

Kina uredno posluje sa zemljama EU, ali koja od njih ih podrzava oko pitanja Ujgura, Hong Konga, ovoliko milijardi kredita, 4-5 ogromnih kompanija koje posluju, i td. Losa takija. Srbiji je mesto da bude neutralna zemlja. I uzima pogodnosti, od svih po malo.

_________________
Vucic: Srbija najbolji prijatelj Kine u Evropi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ulazak Srbije u EU..
PostPostano: 07 svi 2021, 21:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 srp 2019, 21:04
Postovi: 5191
Niti je vas ruka zaboljela od tapšanja Kineza po leđima, niti bi to išta značilo. Sam si rekao - važno je što se radi, a ne što se priča. Radi se prema EU, a povremeno se reče lijepa riječ o Kinezima i Rusima. To je vaša politika, ovo što ti pričaš je potpuna suprotnost. Meni ne smeta da Srbija bude uspješna članica Europske Unije. Već sustižete Bugare što je očit signal da vam je mjesto u EU.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ulazak Srbije u EU..
PostPostano: 07 svi 2021, 21:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2019, 22:54
Postovi: 5155
Lokacija: Memorandum 2.0
Nadam se da nikad necemo postati clanica. Ovako nam je odlicno: kao pretvaramo se da smo zainteresovani, al s druge strane radimo i sa Kinom i Rusijom.
Dok god Turska postoji kao "zainteresovana" za EU, ovo sto mi radimo nije presedan, i mocemo da nastavimo.

_________________
PuTiN jE mIsLiO uZeTi KiJeV za TrI dAnA!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ulazak Srbije u EU..
PostPostano: 07 svi 2021, 21:25 
Offline

Pridružen/a: 18 pro 2020, 08:01
Postovi: 6589
Lokacija: Srpska Vojvodina
OptimisticniVeSeljak je napisao/la:
Niti je vas ruka zaboljela od tapšanja Kineza po leđima, niti bi to išta značilo. Sam si rekao - važno je što se radi, a ne što se priča. Radi se prema EU, a povremeno se reče lijepa riječ o Kinezima i Rusima. To je vaša politika, ovo što ti pričaš je potpuna suprotnost. Meni ne smeta da Srbija bude uspješna članica Europske Unije. Već sustižete Bugare što je očit signal da vam je mjesto u EU.


Da se radi prema EU, ne bi Vucic izbrisao opoziciju, preuzeo komplet medije, ovladao celim podzemljem, kupio sve tuzioce i sudije. Ne bi kupovao oruzje od Kineza, Rusa, sad i Turaka verovatno. Pa sam je pre neki dan Vucic rekao da nas EU ne zeli, i da mi preostale zemlje treba da radimo na Mini-Sengenu. Ne-uvodjenje sankcija Rusima je ozbiljno pitanje, kad ih je cela EU, gde mi satro zelimo uci, uvela. Isti slucaj i sa Ujgurima i Kinezima, zemljama koje su u EU, ili planiraju uci tamo, to ne bi trebalo padati na pamet. Svakim danom smo sve dalje od EU, a ne sve blize kako ti kazes.

Srbija ce pokazati svima, na ovim prostorima, da moze da se napreduje i bez EU, i njihovog ucenjivanja. EU nije htela da nam daje KREDITE za nikakvu infrastkturu, nego nas ucenjivali, dobro nema veze, dosli Kinezi, dali milijarde, resili nam sve probleme.

_________________
Vucic: Srbija najbolji prijatelj Kine u Evropi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ulazak Srbije u EU..
PostPostano: 07 svi 2021, 21:27 
Offline

Pridružen/a: 18 pro 2020, 08:01
Postovi: 6589
Lokacija: Srpska Vojvodina
Srbija ce biti prva zemlja Evrope, nakon dugo vremena, koja ce doziveti Turbo-Rast ekonomije bez da je usla u EU.

Znaci, em necemo gubiti populaciju kao Bugarska i Hrvatska, em za 5-10 godina dostizemo taj nivo. Sve bez EU.

_________________
Vucic: Srbija najbolji prijatelj Kine u Evropi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ulazak Srbije u EU..
PostPostano: 07 svi 2021, 21:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 ruj 2020, 20:42
Postovi: 15343
Lokacija: Serbian World
slika

.

_________________
Vlasi se dosetili...


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 63 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 159 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO