HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 20 tra 2024, 00:38.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 3333 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 134  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Preporuka za filmove
PostPostano: 25 lip 2017, 16:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 16:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
Heero je napisao/la:

Nije nov ali nije ni star kako izgleda na videu,ima u boljoj kvaliteti pogledati :zubati


Dobar :palacgore1 Može se odgledati online :palacgore1

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Preporuka za filmove
PostPostano: 25 lip 2017, 16:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 16:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
daramo je napisao/la:
Bila bi stvarno, šteta.
Po ovome i nije tako loše prošao, zarada 41 milijun.
http://www.boxofficemojo.com/movies/?id=life2017.htm

Vjerujem da će biti nastavak, film ima podosta znanstvenih budalaština ali solidno odrađeno.
Sramota je da užas od novog Aliena zaradi više ali to ti je marketing i brand kao i zatucanost masa koje se pale na hype.
Ovo zaglupljivanje i mazanje očiju ne samo da je problem za filmsku nego i gaming industriju, rijetko kad izađe šta kultno od novijih naslova.


Jebiga, ameri su to, dokle god ima profita, radiće nastavke, bez obzira na to što neki kvalitetniji i bolji projekti zbog toga neće biti realizovani ili će biti stavljeni u drugi plan :kava Novi Alien nisam gledao i ne planiram trenutno... možda tamo pred kraj godine kad budem imao malo više vremena :biceovodobro

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Preporuka za filmove
PostPostano: 25 lip 2017, 16:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 16:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
Jebote koji krš od filma, zasrali su ga bukvalno od prvog do poslednjeg minuta :kava Bolje da su dali pare Stephen Sommers-u koji je ionako planirao da snimi četvrti film o mumiji, u kom bi uzbudljiva i predivna priča o porodici O'Connell i njenim avanturama bila zaokružena :kava

Umesto ovog smeća, odgledajte Somersovu trilogiju: The Mummy - 1999, The Mummy Returns - 2001 i The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor - 2008, a može i The Scorpion King - 2002 film :palacgore1

Na ovaj "film" definitivno ne treba trošiti ni vreme ni novac 5/10


Privitak/ci:
the_mummy_poster.jpg
the_mummy_poster.jpg [ 330.87 KiB | Pogledano 6581 put/a. ]

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Preporuka za filmove
PostPostano: 30 lip 2017, 00:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Clinical (2017)

Potrudili su se da ga naprave ozbiljnim. Kraj već viđen u toni filmova, totalno bezidejno.
Inače čitava tema je nemoguća da se dogodi u stvarnom životu.


_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Preporuka za filmove
PostPostano: 30 lip 2017, 00:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Live by Night (2016)

Film bi bio dobar da su šutnuli glumca bez talenta Ben Aflecka. Totalno je tip usrao čitav film. A nije nimalo jeftin i ostala ekipa glumaca je jako kvalitetno svoje odradila.
Ne kužim kako je taj tip zalutao u tu profesiju. Imao je dosta dobre veze, nešto na izgled i tako to.


_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Preporuka za filmove
PostPostano: 30 lip 2017, 03:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 16:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
Iskreno se nadam da je ovo poslednji film o piratima sa kariba :kava Prva dva filma su bila odlično odrađena, sve ostalo je cash grab smeće :thumbdown

5/10


_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Preporuka za filmove
PostPostano: 01 srp 2017, 15:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 16:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
@BBC hvala za preporuke :palacgore1

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Preporuka za filmove
PostPostano: 01 srp 2017, 15:59 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
Ma dobar je Affleck cega ima. Kad je presao sa rom coma napravio je par dobrih stvari. The town je napisa, rezira i glumio u njem, film je odlican.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Preporuka za filmove
PostPostano: 03 srp 2017, 09:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Bobovac je napisao/la:


Odgledah ovog novog Aliena. Što reći...? Njegov prethodnik Prometej je bio loš, ali ovaj je još gori.

Dosadan film, predvidljiv, pun klišea i nelogičnosti.


Od svih tih glumaca samo par njih odradilo svoj posao dobro. Ali ne ovisi o njima, redatelj je htio da budu cirkusanti. Svaki trenutak sam očekivao da izvade tablet, i krenu na Twitter/Facebook pisati svoje doživljaje sa drugog planeta.

- Loša gluma, jako.
- Preveliki cirkusanti.
- Film nije više strašan uopće. Ni trenutka te ne uspije isprepadati kao prvi dijelovi Alien-a.
- Klasično američko breme popunjavanja uloga sa politički korektnim dijelovima. Crnac i bijelkinja u vezi, polucrnkinja i bijelac, dva homoseksualca u vezi, čak i robotima dali neke gay osjećaje.
- Bezidejno vrćenje "napetih" situacija iz prvih dijelova. Sa tom razlikom da više nisu napete.
- Alien izgleda smiješno, ne strašno.
- Znanstveno plitak. Obradili su par teorija koje nisu više ni kontroverzne ni zanimljive.

Kao pozitivna strana:

- Uspjeli su povezati sve dijelove i objasniti stvari. Jedino to.

Nisam gledao na net-u listu provala ali mogu ovako napamet par svojih dati:

- Kad se otvorila komora širom i izložila vakumu univerzuma, njih su elektro-magnetske čizme držale na mjestu dok su i veliki strojevi letjeli vam. Problem je samo da su stajali uspravno. Tolika sila im čak ni tijela nije savijala.

- Sva stakla su u ovom dijelu filma misteriozno slaba, kineska. Alien ih sad probija sa dva udarca bosanskom glavom. U prošlim dijelovima to nije umio, evolucija valjda. I gospodarstvena kriza pa se slabije staklo stavljalo.

- Ovo je vremenski prije Nostroma broda i prvog dijela Alien. Ali ipak tisućama godina po tehnologiji i aparatima daleko u budućnosti nego je Nostromo imao. Ali eto, neće nitko odbiti nove kerefeke radi dojma realnosti.

- Ponavlja se stalno u US filmovima. Ekipa koja je dobila brogu za jedan brod i misiju kao prva u povijesti ljudske vrste krši sve moguće sigurnosne protokole. Tu je valjda ispunjen dio političke korektnosti, yes we can, svak sa biroa za zapošljavanje može dobiti taj posao.

- I kao najbolje, uopće nema potrebe da Aliens trebaju ljude da se razmnožavaju. TO je najgluplje sa tim završenim krugom te priče.

- Utvrda koja je "100% sigurna" se pokaže kao mala šetnja za Aliens i ostala čuda. Za tren su preko bedema i u gradu. Kad se stvarnost u filmu iskrivljava potrebama scena.

- Aliens u ovom dijelu prebrzo od micro spora koje se šire zrakom odrastu u ljudskom tijelu na veličinu psa. Doslovce nekoliko minuta. Dobro sad, oni ih zovu drugačije.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Preporuka za filmove
PostPostano: 08 srp 2017, 22:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ožu 2015, 21:56
Postovi: 5046
Life je skroz dobar!Na silu sad pokusavam mumiju odgledat a alien nije jos izbacio DVD rip!

Znaci prometej 2?

_________________
Muslimani su nastali, kada je Bosna nestala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Preporuka za filmove
PostPostano: 09 srp 2017, 14:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 17:44
Postovi: 8156
The Great Wall (2016)

slika

http://www.imdb.com/title/tt2034800/

Razočaran sam režijom i izvedbom, režiser je perfekcionist ali bez imalo lucidnosti, 4/10.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Preporuka za filmove
PostPostano: 15 srp 2017, 13:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ožu 2015, 21:56
Postovi: 5046
Alien covenant pogledao! UFF

Isto da nije film nego neka filer epizoda seriije koja je stvorena da razvuce.Tako los film a nema ni onu velicinu ni misteriju koju je prometej imao.

_________________
Muslimani su nastali, kada je Bosna nestala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Preporuka za filmove
PostPostano: 31 srp 2017, 13:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 16:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
Ovo *** će biti nagrađeno oskarom slika


_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Preporuka za filmove
PostPostano: 30 kol 2017, 17:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ožu 2015, 21:56
Postovi: 5046
Vikings 2016

Ovi povjesni neholywood filmovi kao kineski i ruski pate od istih simptoma,nemaju jezgru i nemaju dobru pricu.Oni hladno ispricaju kako je bilo od te tocke u vremenu do te tocke i demonstriraju efekte i cinjenicu da sada mogu tehnicki snimit povijesni film koji nije totlno smece ali opet im filmovi nemaju poantu.Hollywood kad snimi npr. braweheart on smini zapravo najobicniji americki film samo upakovan u povijest.U braveheart imamo i akciju i negativca i junaka koji dobije trebu,povjesno netocan ali opet ima glavu i rep te je nekako gledljiviji.

_________________
Muslimani su nastali, kada je Bosna nestala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Preporuka za filmove
PostPostano: 02 ruj 2017, 07:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
It Comes at Night (2017)

Ubitačno dobar film. Ovo su neki genijalci napravili. Volio bih vidjeti nastavak, da malo odu po svijetu.
Još ne mogu skužiti kakve veze naslov ima sa cijelim filmom, ali nebitno sad.


_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Preporuka za filmove
PostPostano: 02 ruj 2017, 08:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2016, 15:19
Postovi: 285
Pogledao "King Arthur: Legend of the Sword", iako bi volio da nisam. :zubati

slika

Stvarno je toliko gluposti da je teško od nečega krenuti. Posebno me iritirala montaža sa brzim rezovima (npr. njegovo odrastanje u bordelu) i kadrovima koji su primjereniji nekim filmovima pljačke, a ne filmu koji bi trebao biti smješten u srednji vijek. Zatim sama priča, koja je šuplja i debilna. I na kraju bi spomenuo veliki broj crnaca i azijata u filmu koji bi trebao biti, kao što rekoh, smješten u srednji vijek, iako bi se to moglo oprostiti s obzirom da je film fantazija sa čarobnjacima i čudovištima, pa onda ni ovi raniji nisu nešto čudno. Drugu polovicu filma sam ubrzao na x2 do x3 samo da brže proleti.

Koncept nije loš, legenda o kralju Arturu + fantazija (čudovišta, čarobnjaci...) + mračnija atmosfera, ali izvedba je katastrofalna.

Ocjena 3/10.

_________________
Ori svoju njivu najbolje što možeš!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Preporuka za filmove
PostPostano: 02 ruj 2017, 17:50 
Offline

Pridružen/a: 31 kol 2017, 15:02
Postovi: 23
Lokacija: Tomislavgrad
Kralja Artura sam pogledao u 3D.
Samo zbog tog 3D mi se svidio, ima par scena stvarno su odlične, inače film nije za bacit ali i nije bas za preporuku.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Preporuka za filmove
PostPostano: 04 ruj 2017, 00:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ožu 2015, 21:56
Postovi: 5046
Kolko tih filmova o robin hoodu i kralju arturu ima pa i beowulf ima milion verzija cak i onu trash verziju su snimili ali nebi snimili bolji film o vladu tepešu,el cidu,zrinskima,martinu luteru,hermanu ili nekom od tih istaknutih ljudi za koje cak znamo da su postojali.

Murikanci su takve englezčine da to nije normalno!

_________________
Muslimani su nastali, kada je Bosna nestala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Preporuka za filmove
PostPostano: 04 ruj 2017, 11:54 
Offline

Pridružen/a: 31 kol 2017, 15:02
Postovi: 23
Lokacija: Tomislavgrad
O Tepešu treba paziti da se ne uvrijede ni Rumunji, Mađari ni Turci, a Ameri imaju sposobnost da naprave film s učinkom 3/3. Ostali su manje poznati pa im je valjda teško blockbuster izreklamirat. A za Zrinjske je rijetko tko čuo van Hrvatske i Mađarske. Možda koji Austrijanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Preporuka za filmove
PostPostano: 04 ruj 2017, 19:05 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
Vec duze vrijeme u kinima nema postena filma. Jel ko gleda ovo s Tom Cruiseom? On obicno solidno odradi stvari.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Preporuka za filmove
PostPostano: 04 ruj 2017, 20:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35999
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Nije nitko čuo ni za Tepeša nego drakulu, Ameri izbjegavaju teme radi političke korektnosti i drze se onoga sta je ooznato prosječnom Ameru, bolje da to i ne snimaju ionako bi bilo sranje.
Rijetko šta i vrijedi pogledati u kinu, ne vrijedi financirati idiotizam koji je dobrano zahvatio ne samo filmsku industriju nego i ostale grane video industrije.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Preporuka za filmove
PostPostano: 05 ruj 2017, 11:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ožu 2015, 21:56
Postovi: 5046
Treba nam eurwood!

Snimili su murikanci i jedan povijesno tocan film:ALEKSANDAR
Film je bezveze!Jbg. bio je on velik ali je umro bezveze i film nema poantu na kraju haha :)

P.S.
Murikanci neznaju nista i zato treba obogatit i prosirit popularnu kulturu muricku!

_________________
Muslimani su nastali, kada je Bosna nestala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Preporuka za filmove
PostPostano: 08 ruj 2017, 11:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32134
Dobar


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Preporuka za filmove
PostPostano: 24 lis 2017, 22:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ožu 2015, 21:56
Postovi: 5046


Mini serija zapravo ali online samo sam uspio pronaci stream di je sve u komadu.Torrenti nerade ili su prespori da se skinu.
:zubati nisam znao da ovo postoji a bas sam se zazelio ovako necega starog a da nisam gleda!
Inace snimljeno je 1999 kao i onaj film sa milom jovovic samo mi se ovo cini boljim.

_________________
Muslimani su nastali, kada je Bosna nestala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Preporuka za filmove
PostPostano: 15 stu 2017, 12:38 
Offline

Pridružen/a: 15 stu 2017, 12:31
Postovi: 2
watch online and download latest movies with high qualiy and subtitles at https://mydownloadtube.to/


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 3333 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 134  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO