HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 27 ruj 2024, 00:45.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 158 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 18 lip 2017, 21:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 srp 2012, 00:08
Postovi: 20348
Lokacija: među zvijezdama
Agathonikos je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Nisam ni ja. Bog sami jedino zna, što čovjeka visokog 190 cm i odgojenog na zapadu sa svim slobodama, može fascinirati u video uratku o kreaturi. . ( kepeca i ruskog diktatora )
Moć pretpostavljam.

Ali glavno je ovo "kepec" hehhe, glavna poštapalica rusofoba a isto bi o njemu pisali i da je visok 2 metra.
A da je visok 30 cm i da ima nos od 10 cm ali pod uslovom da je američka pudlica a Rusija razvalina i raspuklina koju svako može gaziti, video bi superlativa do u nebesa.
O rusofobijo kleta, tužna li si i nemoćna :D


Ja sam 177 visoka. I zbilja je kepec lik. Nema rusofobija ništa s tim... diktator je takodjer koji tu ogromnu zemlju i njen narod bukvalno eksploatiše za privatno bogaćenje i bogaćenje svojih tajkuna... Ruski narod ove 2017 po mom mišljenju zaslužuje demokratiju. Nećemo se vraćati u doba trulog komunizma i komunističkih degena tipa Jelcinj te praviti usporedbe kao sused s Romanije. Debilno je to...a i da poznajete Ministra znali bi ste takodjer da on isto takve nedostatke karakterizira hendikepima, poput visine. Zalaže se za seksualne slobode i demokraciju. .. itd itd
Pa se čudim vjerujte mi, s razlogom oduševljenju. :D

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 18 lip 2017, 21:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Da si pogledala emisije vidjela bi da je on prepopolovio siromaštvo u Rusiji.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 18 lip 2017, 21:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 srp 2012, 00:08
Postovi: 20348
Lokacija: među zvijezdama
BBC je napisao/la:
Da si pogledala emisije vidjela bi da je on prepopolovio siromaštvo u Rusiji.


To tvrdi kepec diktator koji je na sto (100) godina zabranio održavanje gey parade i koji ima milijarde u privatnoj svojini otkako je diktator u Rusiji? Bivši KGB-ovac? Lik koji zatvara i kontrolira slobodno novinarstvo i medije? Ti si degen.
Komunizam je nažalost na tebi ostavio neizbrisiv trag. Život u njemu
.
I ona sjevernokoreanska degenčina tvrdi da se spustio na mjesec ( sunce pardon ) i da im je repka osvojila SP u fudbalu.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 18 lip 2017, 21:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 12:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Ruski narod ove 2017 po mom mišljenju zaslužuje demokratiju.

Ah ta magična i svemoćna reč koja sva vrata otvara =))
Samo, te žvakice ne prolaze kod Rusa, pa su u tom smislu iz Rusije najureni mnogi oni koji bi kao malo širili "demokratiju" po Rusiji, a među njima i ovaj vampir.

https://www.srbijadanas.com/sites/defau ... /soros.jpg


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 18 lip 2017, 21:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 srp 2012, 00:08
Postovi: 20348
Lokacija: među zvijezdama
Agathonikos je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Ruski narod ove 2017 po mom mišljenju zaslužuje demokratiju.

Ah ta magična i svemoćna reč koja sva vrata otvara =))
Samo, te žvakice ne prolaze kod Rusa, pa su u tom smislu iz Rusije najureni mnogi oni koji bi kao malo širili "demokratiju" po Rusiji, a među njima i ovaj vampir.

https://www.srbijadanas.com/sites/defau ... /soros.jpg


Vaše pravo da mislite kako svijet treba bit porobljen bez seksualnih sloboda i medija.
Ja mislim suprotno tome.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 18 lip 2017, 21:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 12:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Počet ću njene komentare stavljati na moju temu. Zreli su.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 18 lip 2017, 21:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 12:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
* gospođica Sara

Ako Rusi misle da je dosta eksperimenata s njima, i da se može biti ******** i bez državne ideologije koja će je promovisati, onda se tu nema ni šta dodati ni šta oduzeti.
Nakon skoro 100 godina boljševičko-komunističke ideologije koja je harala Rusijom, vi ste stvarno očekivali da će Rusi prigrliti još jednu, ovaj put homićku i to od istih onih koji im uvališe i prethodnu?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 18 lip 2017, 22:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 srp 2012, 00:08
Postovi: 20348
Lokacija: među zvijezdama
Agathonikos je napisao/la:
* gospođica Sara

Ako Rusi misle da je dosta eksperimenata s njima, i da se može biti ******** i bez državne ideologije koja će je promovisati, onda se tu nema ni šta dodati ni šta oduzeti.
Nakon skoro 100 godina boljševičko-komunističke ideologije koja je harala Rusijom, vi ste stvarno očekivali da će Rusi prigrliti još jednu, ovaj put homićku i to od istih onih koji im uvališe i prethodnu?

Mislite ako Putin misli? Eventualno klika bliska njemu? Što prosječan Rus ima s tim i zasto je uopće pitan? Vama je normalno da se Putin i Medvedev u svojim rolama izmjenjuju u državnom vrhu i to je odluka prosječnog ruskog gradjanina? Nemojte me nasmijavati molim vas.
VI možno beskrajno ljubljat Rusiju i baćuške, ali molim vas nemojte mene uvjeravati u takve stvari. .. kako se recimo prosječni ruski gradjanin za bilo što pita i hoće li prigrliti ovo ili ono. .. po sopstvenom izboru. Podcjenjujete mi IQ.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 18 lip 2017, 23:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 12:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Da, prosečan Rus je lud za homićkim paradama ruskim ulicama a promocija ******** po televizijama, školama i vrtićima je nešto o čemu sanja vekovima ali eto ne da gospodin Vladimir i klika.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 19 lip 2017, 00:38 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 18:34
Postovi: 3541
Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
slika

:D

_________________
Robi lopove vrati bodove!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 19 lip 2017, 00:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 lip 2012, 00:09
Postovi: 15562
Robbie MO je napisao/la:
Sto se tice Rusije...
Vecina slavenskih naroda i vecina "istocne Europe" ne voli Ruse i to je cinjenica,


Gdje je većina slavenskih naroda... ko? Poljaci, Česi i Hrvati?

Što se tiče pribaltičkih zemalja, stvarno je veliko pitanje koliko njihove manije mogu biti relevantne za bilo šta.

Citat:
juzni slaveni su tu izuzetak, i jedini razlog tome je sto balkanski Slaveni nemaju skori nikakvih povijesnih iskustava s Rusijom na vlastitom terenu (kulturno-politicke razmjene i utjecaja je bilo, ali nikad ruska cizma nije znacajnije dosla na ove prostore).


Gdje je nikad koji period?

Citat:
Lako je navijati za Rusiju, volim i ja pogledati RT da bi upotpunio sliku nekih dogadjaja, ali evo recimo neka si Hrvati postave pitanje: Bi li htjeli da je golema Rusija na granici s Hrvatskom? Umjesto Madjarske? Mislim da bi na ovakvu misao i vecina rusofila progutala knedlu. :zubati


NATO ispostave se prave na ruskoj granici, a kad Rusi na to reaguju, ups, "Rusi tlače susjede".

Citat:
Pa i Srbi moraju priznati, da imaju Rusiju na granici pitanje je vremena kada bi ih Rusija napala i progutala, a ako pruzaju otpor sravnila sa zemljom.


Zašto bi koji qrac? Gdje si pokupio ovo da Rusija ide okolo i napada susjede?

Citat:
Putinovo razdoblje vladavine ima brojne rezultate (vecim dijelom zahvaljujuci porastu cijene nafte, sto nije njegova zasluga, to vremenski koincidira i s identicnim nedavnim naglim razvojem i bogacenjem Brazila i Venezuele na primjer), isto tako simpaticna je politicka nekorektnost (kao kod Trumpa), multipolarni svijet gdje se ublazava ono "kadija ti sudi, kadija te tuzi" i gdje male zemlje mogu imati bar neku teoretsku alternativu vanjske politike, ali cinjenica je da on mafijaski upravlja s Rusijom, da je tradicionalna korupcija i dalje ogromna, da postoji i dalje veza vlasti s podzemljem, da clanove opozicije ili novinare moze mrak progutati, da u Ceceniji koja je njegov vazal preko Kadirovog, postoje prakticki koncentracijski logori za gejeve, u razdoblju mira i 21. stoljecu.


Zahvaljujući porastu cijena nafte al malo sutra, mogli su tu cijenu opet da sisaju tajkuni ko u Jeljcinovo doba a narod da živi ko u trećem svijetu.

Gejevi kusaju ono što su zakuvali, jednostavno, postali su peta kolona, američko oružje širom svijeta, za te konclogore sam čuo, nisam siguran koliko je tačno, ali to cmizdrenje nad "gej pravima" je stvarno teški idiotizam. Dok se krše sva ostala sva moguća svačija prava, skiči se nad sodomistima.

Što se tiče stila upravljanja - ono što mi uveliko pravda Putina je da su "demokratičnost" ludog Jeljcina sa zapada uveliko hvalili. A vidim i u Bosni šta znači ta njihova demokratija, kako možeš da nasjedaš na tu priču?

Rusija je vjerovatno korumpirana država, ali izgleda da je jedino takvo ustrojstvo u stanju da sačuva zemlju. Jer čim uvedeš demokratiju eto ti USAID gmizavaca da je preuzmu, što odlično vidimo u Srbiji npr.

Citat:
Ista stvar kao i s muslimanima koji hvale arapske zemlje, a nijedan ne zeli ici zivjeti tamo, nego bira mrski Zapad upravo zbog tolerancije, ljudskih prava i sloboda. GDP per capita ocito nije jedini kriterij, jer da jest zamisljali bi zivot sebe i svoje obitelji u Kuvajtu a ne Svedskoj. Isto tako od tih silnih rusofila u Hrvatskoj ocekivao bih bar jednog jedinog hrvatskog emigranta u Rusiji, sada kada ta zemlja ima GDP per capita ravan Hrvatskoj, a Moskva i pojedini gradovi vjerojatno i 2-3 puta veci standard.


Ovo je jdnostavno zamjena teza, ako mislim da je uloga Rusije u svijetu pozitivna trenutno ne znači da moram da idem da živim tamo. Kao što nisam imao koristi od toga što je u Americi navodno super živjeti kad su nas Srbe uništavali. Nas je jebena Holandija bombardovala, kakva korist što je tamo standard visok? Bombarduje te zemlja s dobrom socijalnom zaštitom, yupiiiieeee!

Citat:
Lako je hvaliti i Putina i Rusiju dok god sve promatras izdaleka, da smo na granici s Rusijom druga pjesma bi se pjevala, bili bi u vjecnoj paranoji od ruske invazije ko sve zemlje od Estonije do Ukrajine, a ne vidim razloga zasto im ne bi vjerovali kada kazu da su imali izrazito negativna iskustva.


Jer su američki bijesni psi.
Kao, Rusija ide okolo i napada države? Da vi niste pomiješali supersile?

Citat:
Ja Rusiju simpatiziram i izmimno postujem ali radi doprinosa znanosti i kulturi (od odlaska na Mjesec i Mendeljejevog periodnog sustava elemenata, preko gimnastike, matematike, saha do Dostojevskog, pa i zbog vojne tehnologije), a ne radi politike ili Putina. Rusija ima cijelu povijest "ludih careva".


Najjača mi je ova histori channel istorija Rusija, kao, imala Rusija lude careve, neviđeno nešto kakva je to zemlja bila kroz vijekove. A samo u zadnjih deset godina Amerika pobila milionče ljudi cirka što direktno što indirektno. Ali što je lud taj Putin, a i nizak je jebote... i Ivana Groznog su imali...

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 19 lip 2017, 00:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 lip 2012, 00:09
Postovi: 15562
Agathonikos je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:
Bi li htjeli da je golema Rusija na granici s Hrvatskom?

Zato je minijaturna Hrvatska na granici s Rusijom. Koji ono put po redu :D


S Napoleonom, s Gitlerom, sa "dubokom državom"... :smijeh

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 19 lip 2017, 12:51 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 18:34
Postovi: 3541
Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
Odgledah ovaj cetvorocasovni uradak. Na pocetku mi je Stone mnogo snishodljiv, posle je nesto bolje.
Inace ovi intervjui sa zvanicnicima mi nisu preterano interesantni jer moraju da se drze zvanicne politike i da paze koga ce da potkace. Eventualno tu Trump iskace jer mu je nekad brzi jezik od pameti.

_________________
Robi lopove vrati bodove!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 19 lip 2017, 16:07 
Offline

Pridružen/a: 02 srp 2015, 16:00
Postovi: 258
SarajkaDjevojka je napisao/la:
USA vječno hvala jer je sHebala vas Srbe. Jedina zamjerka u tome śto nisu dozvolili totalni poraz srpskog faśizma i ostavili onu rak ranu RS.


E, ovo nikada nisam uspeo da razumem kod vas Bošnjaka/Muslimana... a nije da nisam pokušao...

Mnogo sam puta vodio diskusije sa vama ali svaki put se dešavalo isto... verovatno sam ja glup pa to ne mogu da skopčam:

Bošnjak/Musliman: "Mi volimo SAD(iste)!"
Ja: "Ali, oni pobiše milione tvoje braće Muslimana po svetu, čoveče!"
Bošnjak/Musliman: "Znam, nema veze-bitno je da su sjebali vas i dali vam 'samo' pola Bosne."
Ja: "Čekaj, a šta ćeš ako se vi opet nađete ugroženima od nas?"
Bošnjak/Musliman: "Kako šta-pa zvaćemo opet našu braću Muslimane širom sveta da nam pomognu."
Ja: "Koje, ove za koje kažeš da 'nema veze što ih Ameri satiru, bitno je da su Srbe sjebali'?"
Bošnjak/Musliman: "Da, baš njih."

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 19 lip 2017, 16:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 srp 2012, 00:08
Postovi: 20348
Lokacija: među zvijezdama
Ne jedi gofanca s tim duplim nickom i pokušajem da ispadneš duhovit. Koja braća muslimani?- su se to digli bili kad ste NAS u BiH NESRBE klali i ubijali?NESRBE ne muslimane. Vi ste Srbi preteća ISIL-a na Balkanu...Kog bi to trebali zvati u pomoć? Pedofile iz UAE možda? Kozojebce s naftom što vitre daju i neku džamiju naprave? Ta djikanska retorika kojom pozivate na mržnju prema USA jedino kod maloumnika pali. Lafo vama žao muslimanskog żivlja diljem planete a mrzite NAS milion i nešto u svom okruženju bolesno. Toliko bolesno da ste devedestih tamanili i NAS i katolike braću kao u Ruandi. Degenerici.
Sad on mene svojom uvrnutom logikom poziva da se s njim ujedinim i mrzim USA :)
Pa hinjava Turska ništa nije preduzela, da nam pomogne, a ne neki beduin nepismeni koji evropski kontinent ne zna na mapi naći.
i sad ja trebam suze liti za Libijom, Gadafijem i ostalim pizdarijama i vašim retardiranim umobolnim konstrukcijama o nekom muslimanskom jedinstvu? Begaj degenu!

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 19 lip 2017, 17:10 
Offline

Pridružen/a: 02 srp 2015, 16:00
Postovi: 258
Koji dupli nick? Ko ti misliš da sam ja?

Ko poziva na mržnju, ja? Ja ne mrzim nikog, pa ni vas Bošnjake/Muslimane. Naprotiv, meni ste i vi i ovdeprisutne kolege Hrvati cool. Ružna imputacija, bivša sugrađanko.

Čemu poređenja sa Ruandom kada je to potpuno neprimereno poređenje? Čemu preuveličavanja bez realne osnove, molim te? Čitajući šta i kako pišeš poverovah da je bar 97 % Bošnjaka/Muslimana u BiH istrebljeno srpskim noževima...

I nema potrebe za uvredama, ja nisam vređao ni tebe ni tvoj narod-samo sam ukazao na kontradikciju, to je sve. Jer, da meni USA pokloni ne Veliku nego ne znam kakvu Srbiju a pri tom pobije milione Grka, Jermena, Rusa i dr. braće Pravoslavaca ne bih mogao da ih smatram pozitivnima... pri tom tebi ne uskraćujem to pravo, samo mi je nepojmljiva kontradikcija.

Nema potrebe za takvim otrovnim rečnikom, niko ne napada ni tebe ni tvoj narod ni tvoju veru... samo debatujemo, pokušavamo da shvatimo jedni druge, ok? :zivili


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 19 lip 2017, 17:27 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 18:34
Postovi: 3541
Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
Florence Hartmann:

Citat:
Ukratko, Artmanova piše da su “Amerikanci i Evropljani svesno izabrali mir na račun istine”. Znali su za Srebrenicu pre nego što će se i desiti.
Kada je Milošević bio smešten u pritvor “prikrivali su dokaze”, a mnogi potencijalni svedoci nisu dobili dozvolu od svojih vlada da svedoče, pre svih Ričard Holbruk.


Citat:
“Amerikanci i Britanci su požurili da stave na raspolaganje ovo visoko kvalifikovano osoblje kako bi imali daljinsku kontrolu nad tužilačkim strategijama. S obzirom da su dolazli iz najboljih obaveštajnih službi i ostali lojalni svojim vladama, vojni analitičari, koji su bili među najkompetentnijim osobljem u Tribunalu, postali su njegove “naočare”. Tokom godina oni su obeshrabrivali svaki pokušaj da se otkriju prave arhitekte etničkog čišćenja, a u okviru Kancelarije glavnog tužitelja (KGT) zagovarali su verovanje kako su Mladić i Karadžić delovali na svoju ruku.”


"Kozojebi" vas bar nisu ovako preveslali kao saveznici.

_________________
Robi lopove vrati bodove!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 19 lip 2017, 17:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 srp 2012, 00:08
Postovi: 20348
Lokacija: među zvijezdama
Leeroy Jenkins je napisao/la:
Florence Hartmann:

Citat:
Ukratko, Artmanova piše da su “Amerikanci i Evropljani svesno izabrali mir na račun istine”. Znali su za Srebrenicu pre nego što će se i desiti.
Kada je Milošević bio smešten u pritvor “prikrivali su dokaze”, a mnogi potencijalni svedoci nisu dobili dozvolu od svojih vlada da svedoče, pre svih Ričard Holbruk.


Citat:
“Amerikanci i Britanci su požurili da stave na raspolaganje ovo visoko kvalifikovano osoblje kako bi imali daljinsku kontrolu nad tužilačkim strategijama. S obzirom da su dolazli iz najboljih obaveštajnih službi i ostali lojalni svojim vladama, vojni analitičari, koji su bili među najkompetentnijim osobljem u Tribunalu, postali su njegove “naočare”. Tokom godina oni su obeshrabrivali svaki pokušaj da se otkriju prave arhitekte etničkog čišćenja, a u okviru Kancelarije glavnog tužitelja (KGT) zagovarali su verovanje kako su Mladić i Karadžić delovali na svoju ruku.”


"Kozojebi" vas bar nisu ovako preveslali kao saveznici.



Moralnu i ljudsku odgovornost srpskog naroda za ono učinjeno u Srebrenici, Podrinju, BiH i HR, ne može ni jedna nazovi izdaja i teorija zavjere oprati. Shvati to.
Pobiti civile na onako brutalan način je nedopustivo.
Dakle, sve i da je postojao dogovor o žrtvovanju Srebrenice i Bošnjaka (nevažno bili to saveznici naši ili sam retard Izmetbegović ) za ono počinjeno punu moralnu i ljudsku odgovornost zauvjek (vjeke vjekova )snosiće vaš vojni vrh i oni koji su masovne grobnice ostavili. Kosti nedužnih. .. Ne samo po Potočarima nego i Tomašici i sličnim stratištima.
Znam da vam je to balast i da svako opravdanje vidite kao alibi, teorije zavjere izmišljate no to vas je obilježilo za vjek vjekova generacijama unaprijed.
Toliko.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 19 lip 2017, 17:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 60085
Lokacija: DAZP HQ
stavljati bh. muslimane u ikakav kontekst saveznika SAD-a je presmiješno. ako su im oni saveznici, onda su jedini na planeti koje su Amerikanci razoružali ili će razoružati do zadnjeg metka i oštrog noža.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 19 lip 2017, 17:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 srp 2012, 00:08
Postovi: 20348
Lokacija: među zvijezdama
dudu je napisao/la:
stavljati bh. muslimane u ikakav kontekst saveznika SAD-a je presmiješno. ako su im oni saveznici, onda su jedini na planeti koje su Amerikanci razoružali ili će razoružati do zadnjeg metka i oštrog noža.


VI ste Hrvati glaFni na Balkanu. Vazda bili. Vojna i politička sila. I vam su u BiH takodjer Ameri saveznici kao što su i nama bili :D

Mi smo makar nakon žrtava dobili pola države i teritoriju veličine NL skoro, a vi katolici putovnice i Zegej, Dablin, FFM, Minhen i sl.
Navodno ako nisi upratio neki levat sa prirodoslovnog fakulteta iz ZG tvrdi da padate ispod 300 k za 5 godina.
Laž? :D
Jbg, obzirom da smo Muslimani a ova islamofobija vlada pola BiH je dobar dil, sa katoličkom manjinom u zapadnoj Hercegovini :D

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 19 lip 2017, 18:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 22:39
Postovi: 60085
Lokacija: DAZP HQ
od tebe su postali realniji i notorni islamisti.

taman da nas je 500 ostalo i da smo i dalje ovako dobro raspoređeni, dovoljno je da upravljamo s FBIH iz svojih kantona. doista nas ne zanima što se događa u bošnjačkim sredinama, ne znam nikog da to prati, osim BBC-a, njemu hvala na highlightovima čisto da znamo kakva je mračna atmosfera u kotlini i da nam motiv za milimetra ne opadne.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 19 lip 2017, 18:07 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 18:34
Postovi: 3541
Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Leeroy Jenkins je napisao/la:
Florence Hartmann:





"Kozojebi" vas bar nisu ovako preveslali kao saveznici.



Moralnu i ljudsku odgovornost srpskog naroda za ono učinjeno u Srebrenici, Podrinju, BiH i HR, ne može ni jedna nazovi izdaja i teorija zavjere oprati. Shvati to.
Pobiti civile na onako brutalan način je nedopustivo.
Dakle, sve i da je postojao dogovor o žrtvovanju Srebrenice i Bošnjaka (nevažno bili to saveznici naši ili sam retard Izmetbegović ) za ono počinjeno punu moralnu i ljudsku odgovornost zauvjek (vjeke vjekova )snosiće vaš vojni vrh i oni koji su masovne grobnice ostavili. Kosti nedužnih. .. Ne samo po Potočarima nego i Tomašici i sličnim stratištima.
Znam da vam je to balast i da svako opravdanje vidite kao alibi, teorije zavjere izmišljate no to vas je obilježilo za vjek vjekova generacijama unaprijed.
Toliko.


WTF?!
Ko je pričao o srpskoj krivici, ti si se dotakla vašeg savezništva sa Amerima i toga kako su potukli Srbe, a zapravo su u ratu više radili vama na štetu nego Srbima. Dali zeleno svetlo da vas počiste iz istočne Bosne, ušli u rat kada su etničke linije povučene (i više nisu vraćene na staro), protokolarno.
Kažem, sa saveznicima u prošlom ratu ste završili donji. Evo i Hrvati se sada javljaju da neće ostavljati hercegsrbe sa vama, a ovi potonji pričaju da ste vi njih izdali, a ne obrnuto.

Što se tiče teorija zavere, ovo je rekla Florens Artman, ne Miodrag Miodragović.

_________________
Robi lopove vrati bodove!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 19 lip 2017, 18:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 srp 2012, 00:08
Postovi: 20348
Lokacija: među zvijezdama
dudu je napisao/la:
od tebe su postali realniji i notorni islamisti.

taman da nas je 500 ostalo i da smo i dalje ovako dobro raspoređeni, dovoljno je da upravljamo s FBIH iz svojih kantona. doista nas ne zanima što se događa u bošnjačkim sredinama, ne znam nikog da to prati, osim BBC-a, njemu hvala na highlightovima čisto da znamo kakva je mračna atmosfera u kotlini i da nam motiv za milimetra ne opadne.


Prodaj mi to u Tomislavgradu bolan, dok je vrijeme i zauzmi ćuku u Posušju ( za penziju u budućnosti ) da se ne seliš stalno.

@L.J napisala sam saveznici u zagradi skupa sa Izmetbegovićem. Valjda razumiješ poentu.
Kako god ih nazvala i pod znakom pitanja, valjali su ti Ameri donekle i to više i od Turaka i od kozojebaca.

Sad što ti opet moždane driblinge neke izvodiš uz začin teorije zavjere, kao alibi. ..opet je tvoj problem :D

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 19 lip 2017, 18:24 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 18:34
Postovi: 3541
Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
SarajkaDjevojka je napisao/la:
dudu je napisao/la:
od tebe su postali realniji i notorni islamisti.

taman da nas je 500 ostalo i da smo i dalje ovako dobro raspoređeni, dovoljno je da upravljamo s FBIH iz svojih kantona. doista nas ne zanima što se događa u bošnjačkim sredinama, ne znam nikog da to prati, osim BBC-a, njemu hvala na highlightovima čisto da znamo kakva je mračna atmosfera u kotlini i da nam motiv za milimetra ne opadne.


Prodaj mi to u Tomislavgradu bolan, dok je vrijeme i zauzmi ćuku u Posušju ( za penziju u budućnosti ) da se ne seliš stalno.

@L.J napisala sam saveznici u zagradi skupa sa Izmetbegovićem. Valjda razumiješ poentu.
Kako god ih nazvala i pod znakom pitanja, valjali su ti Ameri donekle i to više i od Turaka i od kozojebaca.

Sad što ti opet moždane driblinge neke izvodiš uz začin teorije zavjere, kao alibi. ..opet je tvoj problem :D


Kakav alibi i teorije zavere. :neznam
Srpska odgovornost je poznata, samo je sada jasno kakvi su saveznici bili saveznici.
Realpolitika bez emocija, kakva bi i bila ako ponovo dođe do sukoba.

_________________
Robi lopove vrati bodove!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 19 lip 2017, 18:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 srp 2012, 00:08
Postovi: 20348
Lokacija: među zvijezdama
Name na štetu radili su svi i USA i EU. Nažalost. Embargo je dokaz te tvrdnje. No opet EU, ne izvede nikakvu vojnu intervenciju i ne zaustavi rat ( pa makar i na našu štetu ) nego USA.
Nepravedno ali opet, obzirom da smo poput repe bez repa u katoličkom svijetu. .. bolje smo prošli nego Hrvati u BiH. Uz veće žrtve doduše. Ali to opet Srbima na dušu, jer se varvarski nisu pridržavali nikakvih konvencija ratovanja.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 158 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO