HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 07:35.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 158 post(ov)a ] 
Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 17 lip 2017, 15:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Morate pogledati čim prije, najjača moguća preporuka.

Ja sam osoba koja jedva ima koncentracije za gledanje jednosatne serije, ali sam ove 4 epizode (od po 1 sat) pogledao u jednom dahu.

Svojevrsni sudar jednog od najjačih/najkontroverznijih redatelja zadnjih 30-ak godina sa političkim liderom koji je obilježio skoro 2 desetljeća.

Intervjui su snimani od proljeća 2015 sve do proljeća 2017 i između ostalog obuhvaćaju događaje u Ukrajini, Siriji kao i američkim predsjedničkim izborima. U tom vremenu je Stone snimio i film "Snowden" pa je i to tema koja je propisno obrađena.

Stone je dobio neviđeni pristup i slobodu u djelovanju. Njihovi dijalozi nisu sukob Putina i nekog mainstream novinara, nego više prijateljsko sučeljavanje s obzirom da je Stone vrlo snažno protiv američkog establishmenta (pogotovo neokonzervativaca). No, to ne znači da je dokumentarac samo nabacivanje voleja Putinu i neka šansa da projicira ruski soft-power. Kad je riječ o "škakljivim" temama, Stone vrlo jasno, precizno i neugodno artikulira mainstream teze SAD i "zapada" i kad god je u prilici postavi podpitanje, pogotovo kada ima dojam da Putin nešto skriva.

Putin je ovome pristupio kao partiji šaha, naravno vagajući svaku riječ, ali me iznenadio uglavnom izbjegavanjem općenitih diplomatskih fraza i floskula. Apropos Trumpa (kao i ostalih predsjednika) rekao je da ne očekuje nikakve promjene jer je "birokracija vrlo jaka" i da svi predsjednici to skontaju tek kad dođu na vlast (čitaj deep state).

Kao što rekoh, nešto najbolje što sam ikada gledao, i ostaje jedino želja za nastavkom ili da odradi nešto slično sa nekim drugim liderima.



Dakle gledajte bez odgađanja. Upravo je bilo na Showtime od 12-15 lipnja.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 17 lip 2017, 18:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Citat:
Najiščekivaniji intervju godine: Putin prvi put otkrio intimne detalje iz svog života

- Ne znam zašto je Jeljcin odabrao baš mene. Pozvao me jednog dana u kabinet i kazao da me želi imenovati premijerom i da se spremim za predsjedničke izbore. Rekao sam mu da je to velika odgovornost i da nisam siguran jesam li spreman. No, tada sam pomislio: ako sudbina tako hoće, onda idem do kraja. Nije bilo lako preuzeti odgovornost za Rusiju u tom trenutku - rekao je ruski predsjednik Vladimir Putin američkom filmskom reditelju i oskarovcu Oliveru Stoneu u velikom "serijskom" intervjuu za televizijsku stanicu Showtime.

slika

"Intervju s Putinom" Oliver Stone radio je dvije godine. Od više desetaka sati razgovora, koje je obavio sa ruskim predsjednikom u više dnevnih seansi u različito vrijeme i na raznim lokacijama u Rusiji (neke kremaljske urede ruski gledaoci su vidjeli prvi put), napravio je četiri jednosatna filma, koja se prikazuju od 12. do 15. juna.

Slogan emisije je "Upoznajte svog neprijatelja". U Kremlju su kazali da je Oliver Stone imao slobodne ruke i da ne znaju šta je od snimljenog materijala iskoristio za film te da ni Putin ni Kremlj nisu ništa uslovljavali, niti tražili od reditelja da nešto uvrsti ili izbaci.

O zanimanju koje su izazvali Stoneovi razgovori s Putinom svjedoči podatak da je trailere objavljene na YouTubeu pogledalo nekoliko miliona ljudi. U otvorenom razgovoru ruski predsjednik govorio je o "velikoj politici", o odnosima sa SAD-om, raspadu SSSR-a, ali i o nekim vrlo intimnim obiteljskim stvarima, pa je tako svjetska javnost prvi put doznala da je Vladimir Putin "djeduška", da ima unuke.



Ruski predsjednik napravio je zid, pa i cijelu misteriju od svog porodičnog života. Osim najšturijih podataka o tome da je otac dvije kćeri (Marije i Katarine) i da je razveden, gotovo da je sve drugo u sferi tabloidnog nagađanja. Ni pred Stoneom se Putin nije previše otvorio kad je riječ o porodici, ali je ipak dao ekskluzivu.

- Volim unuke, ali nemam puno vremena koje mogu provoditi s njima - kaže sjetno deda Putin, ali ipak (barem u prvom nastavku) nismo saznali koja je kćerka majka njegovih unučića, koliko su stari, kako se zovu i gdje žive.



Putinova porodica nevjerovatan je tabu za ruske medije i javnost, koji je tek Stoneov intervju malo nagrizao. Predsjednik Rusije čak je kazao da žustro razgovara sa svojim zetom.

- Mi raspravljamo, ne svađamo se - rekao je Putin.

Intrigantni intervju očito je imao namjeru Vladimira Putina prikazati kao prihvatljivog, pristupačnog, simpatičnog, duhovitog, neposrednog čovjeka, državnika i sugovornika za Zapad, kako bi se popravio njegov imidž, ali i razbile mnoge predrasude o njemu i o Rusiji na Zapadu. Upravo zbog tog segmenta Stone se našao na meti brojnih kritika američke javnosti.



Izvor: zabranjeni

Izvor: https://www.faktor.ba/vijest/najiscekivaniji-intervju-godine-putin-prvi-put-otkrio-intimne-detalje-iz-svog-zivota-252703

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 17 lip 2017, 19:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
https://solarmoviez.to/movie/the-putin- ... ching.html

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 18 lip 2017, 08:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Zaboravio sam 2 važne stvari.

1. Ako se sjećate, u hrvatsku politiku (pogotovo između 2000. to 2009.) uvukla ona gadljiva fraza "naši europski prijatelji", koja se, ovisno o kontekstu, odnosila na skoro svaku zemlju EU. E pa, kao da su naučili Putina tome, jer u intervjuima skoro isključivo koristi frazu "naši američki partneri". Par puta je uletio Stone opaskom da s obzirom na stupanj neprijateljstva, termin "partneri" dosta deplasiran, na što je Putinov odgovor bio nešto tipa da "dijalog nema alternative".

2. Dalje, jedna od metoda koju često primjenjuje Putin kako bi Stonea (a vjerujem i ostale novinare držao u defanzivi) je vrlo često osporavanje podataka i statistika, čak i u vrlo benignom razgovoru i pitanju (npr opaska da nešto nije 13% nego 12.9% i slično). Nemoguće da nije riječ o nekoj taktici kojoj je cilj malo poljuljati samopouzdanje novinara u sebe, svoju ekipu i podatke na kojima temelji pitanja.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 18 lip 2017, 08:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Nije imao volje ići u obranu Snowdena do kraja. Ruska obavještajna služna ubija svoje koji pobjegnu pa drugima otkrivaju tajne.
Takvo pravilo, ako ti se ne sviđa nitko te ne tjera da uzimaš posao i za njihove uvjete veliku plaću.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 18 lip 2017, 09:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Slavenski tip osobe. Skoro ništa dosadne političke korektnosti, bez da je direktan sa uvredama. Nama mentalno puno bliži od arogantnih Amrikanaca koje nikad ne možeš uzeti za riječ.
Uspio je ne reći sve povjerljivo i tajno, što je normalno. Otkrio je dosta detalja o CIA kako radi i gdje radi. To smo znali i bez njega.

Žao mi, jako mi žao, što Stone nije postavljao pitanja o George Sorosu i njegovoj fondaciji. Kao da se Stone plaši tog tipa. Ili njegovih odvjetnika.

U biti potpuno normalan i ljudski razgovor, prirodan. Nimalo diplomatski i suhoparno birokratski. Zamislite na što bi ove 4 emisije ličile da Stone napravi interview sa Plenkovićem. Dobili bi 3-4 sata hrpu ispraznih frazetina i birokratskih definicija iz srednje škole, predmet "EU i Brisel".

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 18 lip 2017, 10:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19062
Lokacija: među zvijezdama
Ova tema je očigledan dokaz koliko je muška populacija iskompleksirana i obuzeta sa pojmom "moć". Kad je moć posrijedi u stanju ste sve zaboraviti negativnosti. Ruske tenkove u suverenoj Ukraini? Prijetnje *otvorene* bivšim ruskim republikama, a sada suverenim državama... One nebuloze oko izbora Donalda, kao i saradnje sa USA, što bi bila totalna nedosljednost ruske vanjske politike. Činjenicu da je komunistički diktator i bivši KGB-ovac, egomanijak, čovjek sa očiglednim fizičkim nedostacima koje nadoknadjuje egomanijačkom taštinom. Lik koji je se obogatio kao sam djavo i dozvolio bogaćenje tajkunima i svojim dupeuvlakačima. Čovjek koji je rusko društvo podijelio na milijardere i beskućnike. Uništio srednju klasu u potpunosti. Osoba koja ne poštuje osnovna ljudska prava, kao što je seksualna orjentacija..I to ne samo da ne poštuje, nego ih progoni.
Štancaju se postovi i veliča ruski diktator Putin koji je na suprotnoj strani od svega demokratski i evropski bliskog nama.
Da otvorimo temu ljigavci i o Tayipu sultanu?
Ili vas on ne fascinira jer musliman? :rigam :rigam

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 18 lip 2017, 10:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Nisi pogledala interview, zar ne ?

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 18 lip 2017, 10:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Ova tema je očigledan dokaz koliko je muška populacija iskompleksirana i obuzeta sa pojmom "moć".


Ako ti je više od 13 god, pričati kako je "muška populacija iskompleksirana" je smiješno.

Citat:
Kad je moć posrijedi u stanju ste sve zaboraviti negativnosti. Ruske tenkove u suverenoj Ukraini?


Suverena ko suverena BiH 92, s jedne strane američki agenti s druge ruski, to samo u bošnjačkoj teoriji može da bude "agresija".

Citat:
Prijetnje *otvorene* bivšim ruskim republikama, a sada suverenim državama...


Prijetnje američkim marionetama koje rovare protiv supersile na njenim granicama.

Citat:
One nebuloze oko izbora Donalda, kao i saradnje sa USA, što bi bila totalna nedosljednost ruske vanjske politike.


Nije podržao Hilari? Miješao se u američke izbore sram ga bilo?

Citat:
Činjenicu da je komunistički diktator i bivši KGB-ovac, egomanijak, čovjek sa očiglednim fizičkim nedostacima


Tipični divljaci, čovjek nema 1,90, odmah je "s fizičkim nedostacima".

koje nadoknadjuje egomanijačkom taštinom. Lik koji je se obogatio kao sam djavo i dozvolio bogaćenje tajkunima i svojim dupeuvlakačima. Čovjek koji je rusko društvo podijelio na milijardere i beskućnike. Uništio srednju klasu u potpunosti.

Stvarno trebaš biti blesav za ovakvu izjavu.

slika

Citat:
Osoba koja ne poštuje osnovna ljudska prava, kao što je seksualna orjentacija..I to ne samo da ne poštuje, nego ih progoni.


Čovjek koji je sjebo američke agente u vidu "NVO" i "boraca za gej prava".

Citat:
Štancaju se postovi i veliča ruski diktator Putin koji je na suprotnoj strani od svega demokratski i evropski bliskog nama.


Uništavanje Libije, Sirije, pokušaj Egipta, silovanje nožem Gadafija, mrsku Srbiju da ne spominjemo... i onda ti dođe žgepče koje se hvali ustašama u familiji da priča o "evropskom bliskog nama" :smijeh

Citat:
Da otvorimo temu ljigavci i o Tayipu sultanu?
Ili vas on ne fascinira jer musliman? :rigam :rigam


Hoćeš da kažeš da ovde neko ima nešto protiv muslimana?

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 18 lip 2017, 10:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19062
Lokacija: među zvijezdama
Niti mislim. Malog, bijednog egomanijaka koji ruskim tenkovima ušao u Ukraine. Odvratni ste mi i VI i preporuke divljenja.
A pune žvalje ljudskih sloboda i eUropskih vrijednosti.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 18 lip 2017, 10:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Da jesi vidjela bi da se puno spominje Ukrajina i pokazuju videa oklopnih vozila.
I sve drugo što si napisala.

Muslimani samo naslove čitaju.
Prestani trolati teme. Ako ti dosadno imaš svoj klislam forum. Ne znam koji *** ovdje i dolaziš ako nemaš volje. Ja ne idem na vaše forume jer ste mi bezveze kao narod i ne vidim smisla da gubim vrijeme sa vama.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 18 lip 2017, 10:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Niti mislim. Malog, bijednog egomanijaka koji ruskim tenkovima ušao u Ukraine. Odvratni ste mi i VI i preporuke divljenja.
A pune žvalje ljudskih sloboda i eUropskih vrijednosti.


300.000 ljudi poginulo u Siriji, ono ljuto zbog Ukrajine...

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 18 lip 2017, 11:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19062
Lokacija: među zvijezdama
Metemma je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Ova tema je očigledan dokaz koliko je muška populacija iskompleksirana i obuzeta sa pojmom "moć".


Ako ti je više od 13 god, pričati kako je "muška populacija iskompleksirana" je smiješno.

Citat:
Kad je moć posrijedi u stanju ste sve zaboraviti negativnosti. Ruske tenkove u suverenoj Ukraini?


Suverena ko suverena BiH 92, s jedne strane američki agenti s druge ruski, to samo u bošnjačkom neumu može da bude "agresija".

Citat:
Prijetnje *otvorene* bivšim ruskim republikama, a sada suverenim državama...


Prijetnje američkim marionetama koje rovare protiv supersile na njenim granicama.

Citat:
One nebuloze oko izbora Donalda, kao i saradnje sa USA, što bi bila totalna nedosljednost ruske vanjske politike.


Nije podržao Hilari? Miješao se u američke izbore sram ga bilo?

Citat:
Činjenicu da je komunistički diktator i bivši KGB-ovac, egomanijak, čovjek sa očiglednim fizičkim nedostacima


Tipični bosanski divljaci, čovjek nema 1,90, odmah je "s fizičkim nedostacima".

koje nadoknadjuje egomanijačkom taštinom. Lik koji je se obogatio kao sam djavo i dozvolio bogaćenje tajkunima i svojim dupeuvlakačima. Čovjek koji je rusko društvo podijelio na milijardere i beskućnike. Uništio srednju klasu u potpunosti.

Stvarno trebaš biti Bošnjo za ovakvu izjavu.

slika

Citat:
Osoba koja ne poštuje osnovna ljudska prava, kao što je seksualna orjentacija..I to ne samo da ne poštuje, nego ih progoni.


Čovjek koji je sjebo američke agente u vidu "NVO" i "boraca za gej prava".

Citat:
Štancaju se postovi i veliča ruski diktator Putin koji je na suprotnoj strani od svega demokratski i evropski bliskog nama.


Uništavanje Libije, Sirije, pokušaj Egipta, silovanje nožem Gadafija, mrsku Srbiju da ne spominjemo... i onda ti dođe bošnjačko žgepče koje se hvali ustašama u familiji da priča o "evropskom bliskog nama" :smijeh

Sloboda, to vi potomci kvislinga ne razumijete.

Citat:
Da otvorimo temu ljigavci i o Tayipu sultanu?
Ili vas on ne fascinira jer musliman? :rigam :rigam


Hoćeš da kažeš da ovde neko ima nešto protiv muslimana?


Tebe zemo kao Srbina romanijskog razumijem. VI bi rusko g... pojeli kolektivno. I ne osudjujem te. Zbilja.
Nejasni su mi ovi samoproklamovani zaštitnici homoseksualaca i ljudskih sloboda. EUROPEJCI i svjetski graDŽani.
Što se visine tiče hendikepiran je. To nije nebuloza. Nego činjenica.
Ispodprosječno 30 cm je hendikepiran. Studije su dokaz.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 18 lip 2017, 11:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Tebe zemo kao Srbina romanijskog razumijem. VI bi rusko g... pojeli kolektivno. I ne osudjujem te. Zbilja.
Nejasni su mi ovi samoproklamovani zaštitnici homoseksualaca i ljudskih sloboda. EUROPEJCI i svjetski graDŽani.
Što se visine tiče hendikepiran je. To nije nebuloza. Nego činjenica.
Ispodprosječno 30 cm je hendikepiran. Studije su dokaz.


Neko ko voli da ga prima u guzicu nije hendikepiran a neko ko nema 1,90 je hendikepiran? Pokazale studije?

Ma te priče "loša Rusija dobra Amerika", to je smiješno, ali eto... pa pola bratskih muslimanskih zemalja su preorali, za stotine hiljada mrtvih odgovorni... al briga tebe. Ti plačeš za Ukrajincima

Da ne pričamo o stanju u Rusiji pod Jeljcinom i pod Putinom... ccc...

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 18 lip 2017, 11:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19062
Lokacija: među zvijezdama
Metemma je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Niti mislim. Malog, bijednog egomanijaka koji ruskim tenkovima ušao u Ukraine. Odvratni ste mi i VI i preporuke divljenja.
A pune žvalje ljudskih sloboda i eUropskih vrijednosti.


300.000 ljudi poginulo u Siriji, ono ljuto zbog Ukrajine :smijeh


S ljudske strane meni je Sirijaca zao kao ljudi. Ali tu je isprepletano toliko raznih interesa da ne bi ulazila u problematiku sukoba.
USA vječno hvala jer je sHebala vas Srbe. Jedina zamjerka u tome śto nisu dozvolili totalni poraz srpskog faśizma i ostavili onu rak ranu RS.
Onom ruskom *** pak (sto veto ulozio na rezoluciju o Srebrenici ) vječni pakao.
I da Tayip i ovaj *** su isti mentalni sklop. Zato pitam za temu.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 18 lip 2017, 11:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Zar je zlodjelo junkie-u oduzeti Heroin ?

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 18 lip 2017, 11:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19062
Lokacija: među zvijezdama
Metemma je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Tebe zemo kao Srbina romanijskog razumijem. VI bi rusko g... pojeli kolektivno. I ne osudjujem te. Zbilja.
Nejasni su mi ovi samoproklamovani zaštitnici homoseksualaca i ljudskih sloboda. EUROPEJCI i svjetski graDŽani.
Što se visine tiče hendikepiran je. To nije nebuloza. Nego činjenica.
Ispodprosječno 30 cm je hendikepiran. Studije su dokaz.


Neko ko voli da ga prima u guzicu nije hendikepiran a neko ko nema 1,90 je hendikepiran? Pokazale studije?

Ma te priče "loša Rusija dobra Amerika", to je smiješno, ali eto... pa pola bratskih muslimanskih zemalja su preorali, za stotine hiljada mrtvih odgovorni... al briga tebe. Ti plačeš za visokim plavim Ukrajincima ;)

Da ne pričamo o stanju u Rusiji pod Jeljcinom i pod Putinom... ccc...


Da hendikepiran je. Dok odrasle i zrele osobe imaju sva prava da upražnjavaju seksualne slobode.
Jedino sam protiv pedofilije, koja nije ni tema a homoseksualci u nezamjetnom postostku su pedofili za razliku od heteroseksualaca.
Sto se tice muslimanskih zemalja, tuzna sudbina obicnih ljudi dirne uvijek. No ako je USA tu ušla kao moderni kolonijalizator i izazvala sukobe, to je opet jedna šira tema za diskusiju.
Moral i interes.
O Rusiji i Putinu mozemo dok se boje ne rastope. Lik je egomanijak. Samo za razliku od Donalda zao, tašt i pokvaren.
Dok je Donald tašt, glup i ograničen i pokvaren.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 18 lip 2017, 11:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Uništila si temu koja u biti nikakve veze sa vama ludim muslimanima nema.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 18 lip 2017, 12:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19062
Lokacija: među zvijezdama
Ima sa egomanijakom Putinom. Gdje južni Srbi i Srbi općenito zlo u USA povlače isključivo kad je potencirati krivnju zbog krvavih raspada islamskih zemalja.
Inače sve muslimane, osim iranskih ši'ta mrzite do besvijesti.
A Putin se ovdje predstavlja nekim zaštitnikom Islama. I sad ja na sve njegove negativnosti zbog toga trebam ćutati. Licemjeri.
Ukrajinaca mi je uvijek bilo zao, to sto bi Srbi zeljeli biti bivsa SSSR republika pa da ih Putin spašava tenkovima njihov problem. Scenario nemoguć :)

Scršavali ste skupa VI srbofili i rusofili s njima na temi o Ukraini. Prelistajte.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 18 lip 2017, 12:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Eto...i potvrdi.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 18 lip 2017, 12:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Jel može neki link na intervjue?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 18 lip 2017, 12:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Zar ne čitaš. Imaš na temi.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 18 lip 2017, 13:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
To su sve isečci od po dva minuta. Ali nema veze, našao sam na youtube cele intervjue.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 18 lip 2017, 13:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Opet si napušen. Ja sam stavio link na sve emisije, prijevod, 720p rezolucija.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 18 lip 2017, 13:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ima i 1080p rezolucija na Youtube. Izabrati u filterima HD i preko 20 minuta.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 158 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO