HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 20:56.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 158 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 27 lip 2017, 17:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Zašto bi ja četničino, gledala video uradaka kojima mentalni Srbin Hr korjena, daje vama alibi za Srebrenicu i osudjivala? Da vam povladjujem i opravdam udruženo s vama, što ste pobili 8000 ljudi?
Ne...Ti si budala. Ni u snu!
Samo sam se ponašala onako kao VI. U bukvalnom smislu. Bolesno. Da vidite svu svoju bolest u punom smislu. Kužiš? Moje ponašanje je obrnut odraz u ogledalu. Vujo je opće poznato bolesnik... s onim babama po RS i likovanjem kad neka umre u etnički očišćenoj pripizdini. .. no nisi ni ti daleko. Dokazah ti :D

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 27 lip 2017, 17:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Zašto bi ja četničino, gledala video uradaka kojima mentalni Srbin Hr korjena, daje vama alibi za Srebrenicu i osudjivala? Da vam povladjujem i opravdam udruženo s vama, što ste pobili 8000 ljudi?
Ne...Ti si budala. Ni u snu!
Samo sam se ponašala onako kao VI. U bukvalnom smislu. Bolesno. Da vidite svu svoju bolest u punom smislu. Kužiš? Moje ponašanje je obrnut odraz u ogledalu. Vujo je opće poznato bolesnik... s onim babama po RS i likovanjem kad neka umre u etnički očišćenoj pripizdini. .. no nisi ni ti daleko. Dokazah ti :D

Kao što objasnih u prošlom postu, ne smatram ga nikakvim alibijem.

Zašto bi gledala? Pa eto da vidiš šta su neki pripadnici tvoje vojske radili za vreme rata. I da daš svoj komentar na to, što još uvek odbijaš da uradiš. Ali nema veze, i ćutanje je odgovor.

Inače, ovo "četničino" smatram kao komliment.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 27 lip 2017, 17:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Smatraš alibijem. I očekuješ opravdanje. Od mene nikad. Ni zrnce.
Molim lijepo i drugi put za kompliment :)

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 27 lip 2017, 17:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58779
Lokacija: DAZP HQ
SarajkaDjevojka je napisao/la:
:osama :osama :osama


:kava

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 27 lip 2017, 17:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Ne smatram, mada mogu donekle da razumem i one koji smatraju, ali ja nisam jedan od njih.

Ne očekujem opravdanje, nego komentar. To što ti misliš da bi taj komentar mogao da bude samo u vidu opravdanja, govori dosta toga. Što bi rekao kolega Metemma, denacifikacija pod hitno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 27 lip 2017, 18:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
De izmjenite naslov teme za pojedine mazlume. Nešto kao:

Citat:
Genocidno-zločinačko remek djelo: Genocidni križar, agresor i đikan Putin Interviews (uradio američki križar i kjafir Oliver Stone)

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 27 lip 2017, 18:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
dudu je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:
:osama :osama :osama


:kava


Djesi dudice ljubice, djikanski zete u pokušaju. Hodi da te coooookimmmm!

@Karmelo, mani mi djikanske retorike i prosipanja. To što ti mentalni Srbi hr korjena povladjuju i alibi daju. ... njihov je osobni problem.
Ovaj degenerik ljubuški bi i za Ovčaru Srbima alibi dao. Ja nikad. Zato dosta višeuzaludne. Veličajte diktatora :)

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 27 lip 2017, 18:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Ne pričamo o BBC-u, nego o onom videu koji je on postavio. Da li ti podržavaš varvarsko mučenje ljudi do smrti, pa makar žrtve bili i Srbi? Jednostavno pitanje na koje ti odbijaš da daš odgovor, jer bi to kao bilo "povlađivanje đikanima". Budi ljudsko biće i reci šta misliš o onom videu. I ne pominji više nikakav alibi, jer sam svoje mišljenje o Srebrenici samo danas više puta rekao.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 27 lip 2017, 18:47 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
dudu je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:
:osama :osama :osama


:kava


Sta se ovo desava kad je I sarajka tako otisla
Bemti islam
Treba sto prije one f16


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 27 lip 2017, 18:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Hebi ga. Želja za osvetom te sagorijeva iznutra, želja za nacionalnom državom, a nemaš hrabrosti nešto uraditi vezano uz to.
Sve će radikalniji biti. Do terorističkih napada, za to su sasvim zreli.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 29 lip 2017, 00:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 16:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
Vujadin je napisao/la:
Previše očekuješ od krvoločne gadure.

Najbitnije da se broj njene muslimanske sorte uspješno višestruko smanjio na tlu Republike Srpske i još se smanjuje do potpunog nestanka sa srpskog tla. :001_smile


Problem kod dotične je što previše drka pičkicu a premalo ***. Jebiga tako to ide kad se od knjiga samo kuran čita :biceovodobro

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 29 lip 2017, 00:45 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69037
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
BBC je napisao/la:
Da vidim koliko će Emt rečenica nasrati vezano uz ovo. Srbi koje su muslimani oko Srebrenice zaklali, i masakrirali, kao životinje. Streljanje bi bila humana stvar.
Kad već trola temu sa njihovim Đemo-sajd šizofrenijama.



Pogledao sam (jedva) manji dio videa.
Dosta od toga izgleda kao ritualna ubojstva, nepotrebno izivljavanje i zadavanje desetina rana, raskomadana tijela, recimo na nekim zrtvama se vidi 100 rezova nozem po vratu? Nije bilo dovoljno ubiti?
Nije ni cudo sto su se pripadnici Armije iz Srebrenice, ocito u strahu od odmazde, odlucili na prvi pogled neobjasnjivu akciju probijanja desetinama kilometara ka Tuzli, nesto nevidjeno dotad u ratovanju u BiH. Ocito su znali i tocno izracunali sto ih ceka - najveci masakr u BiH.

Isto tako, ne trebam ni reci na sto iz 2015-2017 me ovakav nacin ubijanja podsjeca.

Srbi su ocito vratili 5 puta jace u Srebrenici, no povijesne istine radi treba reci da su oni prvi poceli ubijati Muslimane na tom prostoru, tako da tamosnja povijest ne pocinje ni Kravicom, nego je rastuca spirala medjusobnog klanja. No, da ne gubim previse vremena na to, muslimansko-srpska povijest kojom nasu djecu u BiH necemo opterecavati.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 29 lip 2017, 00:49 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69037
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Ministru je tema unistena, i samog ste me uvukli u offtopic, zaboravi covjek sto je tema.

I ne pisite medjusobne gadarije.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 29 lip 2017, 01:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 16:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
Robbie MO je napisao/la:
Ministru je tema unistena, i samog ste me uvukli u offtopic, zaboravi covjek sto je tema.

I ne pisite medjusobne gadarije.


Kad smo već kod gadarija, mogla bi dotična na hlađenje, očigledno joj je mozak ispario od vrućine :biceovodobro

SarajkaDjevojka je napisao/la:
Šizofrena ti materešina koja te okotila degeneričnog ovisnika. Počevši od jebenog interneta, gdje si bolesni debilu nalupao 80k postova o muslimanima, opsjednuti kretenu. Pa do ovisnosti o raznim opijatima, alkoholu i sl.
Degeneriku bolesni sa PTSP. I još desetak neutvrdjenih dijagnoza. Sad ignore.


SarajkaDjevojka je napisao/la:
Komentar : nosi se u pet krasnih p.m

Sjebao si umobolni debilu kompletnu politiku, sa retardiranim temama, muslimanima ( jebali te svi od UAE pa do maočkih vehabija u žvalje retardirane) i viškom vremena. Dokoni besposličaru, lažove i manipulatoru.


Da ne nabrajam dalje... i zamolio bih da se ovi komentari ne ukanjaju čisto da drugi mogu da vide o kakvom se tužnom i žalosnom stvorenju radi :biceovodobro

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 29 lip 2017, 01:16 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69037
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Nakon sto napravite dvije stranice gadarija i svadje ni najmanje me ne interesira tko je "prvi poceo". Isto kao i u ratu, nakon nekog vremena nebitno je tko je prvi ispalio metak.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 29 lip 2017, 21:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 16:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
Robbie MO je napisao/la:
Nakon sto napravite dvije stranice gadarija i svadje ni najmanje me ne interesira tko je "prvi poceo". Isto kao i u ratu, nakon nekog vremena nebitno je tko je prvi ispalio metak.


Mislio sam do sada da si ti jedan od najkvalitetnijih sagovornika na ovom forumu, ali ovoliku količinu nebuloza i gluposti nisam očekivao od tebe :kava

Itekako je bitno je ko je prvi počeo, a to se da još lakše i proveriti, samo kreneš od prve strane i sve je jasno :biceovodobro

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 29 lip 2017, 22:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
BahamutNS je napisao/la:
Vujadin je napisao/la:
Previše očekuješ od krvoločne gadure.

Najbitnije da se broj njene muslimanske sorte uspješno višestruko smanjio na tlu Republike Srpske i još se smanjuje do potpunog nestanka sa srpskog tla. :001_smile


Problem kod dotične je što previše drka pičkicu a premalo ***. Jebiga tako to ide kad se od knjiga samo kuran čita :biceovodobro



Stoko retardirana maloumna! Nakon ovog posta ti se još nadješ pozvan protestirati i pozivati na baniranje bolesniče umobolni! Počeo je BBC, prevrni stranicu retardu. A BBC-A ovom prilikom javno opominjem, da ću ga prijaviti za govor mržnje na internetu. U zemlji gdje ja porez plaćam i on na socijali od njega živi, pokusaće svima vama u Srbiji i BiH za primjer funkcioniranje pravne države.
Jedino moram provjeriti neke stvari predhodno. Da ne ugrozim drage osobe. A njemu obećavam prijavu, ako bude samo njega ugrožavala.
Imam sve privatne podatke. :D
Ovo za sve ovo godina nisam nikad nikom obećala, tebi ljubušak obećavam. Bila sam socijalni radnik i prevodilac u policiji za strance. Upamti da ima ljudi koji će mi rado uslugu učiniti! A ja ću rado tvoje umobolne konstrukcije povaditi i pretvoriti u slučaj.
Obećavam. Još jednom, budeš li ti jedini koleteralna šteta bez administracije pokajaćeš se što nisi željezo vezao na baušteli.

De odjebi više jednom za sva vremena u krasnu pičku materinu. Dosta vas je i vaših šizofrenih ludosti.
Zatrolala si temu vašom šizofrenijom.




Ulazio ili ne ulazio sa svoje IP, neće te spasiti. Znam ti ime i prezime i mjesto boravka. Pio si kaVice nekad u prošlosti. Od tad znam :D Obzirom da si smeće ni najmanje me neće gristi savjest. Vjeruj :D

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 29 lip 2017, 23:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ode bejha u *** krasni.
Nemoj im zaboraviti dati link na ovu temu: chat/muslimanski-sovinizam-usmjeren-protiv-hrvata-i-srba-zbirna-tema-t15604.html

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 30 lip 2017, 10:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Jadni Vladimir Putin. Šta ste napravili od njega.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 01 srp 2017, 00:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32
Postovi: 6242
Lokacija: Izvan sebe
Uh ovo je katastrofa sta anonimnost uradi od nas, pa se kaze ono sto u normalnom zivotu nebi ni pijan kazao.
Procitao sam svih 6 stranica koje su do sada napisane, stvarno je teme otisla sasvim u helac.
Od putina do srebrenice i genocida. Iako nemam nista zajednicko sa sarajkom i ne mislim je braniti ni po kakvom osnovu, ipak je malo nefair de se tako nekulturno prema njoj ponasa. I da je se banira kao sto je neko predlozio, mislim da nije u redu.
Inace da se vratimo na putina.
Jel diktator? Jeste.
Ali ima dosta toga sto ja licno mogu samo podrzati kod putina i rusa,i sto nikako nije u danasnje pomodarsko vrijeme popularno kazati.
Na primjer seksualne slobode, pa lezbejke i ******** su po mome misljenju bolesni oni se trebaju lijeciti, a ne krojiti zakone po njihovoj bolesnoj mjeri.
Njegovo ukljucivanje na strani asada u siriji je po mome misljenju sasvim legitimno i potpuno ispravno.
Ukrajinu je razjebao to je istina, moze se reci da je tu vodio cistu imperijalisticku politiku.
Ali to je samo jedna strana medalje, ukrajinci su dali dosta povoda takvom razvoju dogadaja.
Nasjeli su ukrajinci trulim obecanjima, i ocekivali su vecu podrsku izvana.
Konkretno za malog covjeka gradanina rusije, putin je uradio veoma malo ili skoro nista. S druge strane je omogucio besramno bogacenje jednog malog broja ljudi, iako je mora se reci istinu, ovaj proces poceo prije putinovog dolaska na vlast. Tako da je pitanje dali je on mogao ista uciniti da do toga ne dode. Da je prilicno mizerna dusa dokazuje to da ima ogromno licno bogatsvo. Dakole kako ga je stekao, sigurno ne posteno i na osnovu svojih poslovnih sposobosti

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 01 srp 2017, 13:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 16:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
SarajkaDjevojka je napisao/la:
blablabla


Tako je srećice, ti si jedna mala, žalosna, tužna, žakržljala, retardirana, maloumna, Muslimani, bezrepa stoka :palacgore1 :sega

A sad se lepo poli benzinom i spali ispred Ruske ambasade :palacgore1 jes da nećeš dobiti dva kurca koliko ti pedofil i pljačkaš karavana muhamed obećava, ali ćeš u očima zapadnih liberala i obrezanih kozojeva postati mučenik i simbol borbe protiv zlih rua i njihovog imperijalizma :sega

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 01 srp 2017, 15:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Iako već duže vreme vidim da muslimanski mindset ide u pravom smeru (halalili RS, sve snage upinju da sjebu Hrvate i ovladaju makar federacijom), moram da priznam da sam mislio da će taj proces trajati duže. Da ne bude zabune, nije da se žalim. A i, s obzirom da je taj pravac delovanja jedini moguć, možda bi trebalo preispitati opravdanost viceva o Muji i Hasi. Shvatili su kuda mogu, a kuda ne mogu. I imaju mnogo veće šanse da to ostvare, nego što Hrvati imaju šanse da to spreče.

Ne razumiješ ti mentalitet ljudi u BiH. Sva tri naroda su u banani. Podjednako. Što se politike, socijalnih davanja i ekonomije tiče. Hrvati su u " prednosti" s putovnicama. Gradjani EU i katolici. Ubili se za Irske, Švabije etc.
Ova prevara sa otkupom smilja u Hercegovini o kojoj se na forumu ćuti dokusuriće mnoge ljude. Bukvalno uništiti. Jer su sopstveni kapital ulupali u pripremu terena, sadnice i sadnju. A otkupna cijena visi u zraku.
Nasladjivali su se po forumu bosanskim malinarima, no ovo što trese Hercegovinu mnogo je žešće i pogubnije nego one poplave i propali nasadi malinjaka.
Logično je da će se ljudi iseljavati još više nakon osobne propasti. I to srednja klasa a ne hercegovački tajkuni.
Nego prosječna domaćinstva koja su vinograde osrednje i starije dizali i sadili smilje.
Ja se ne radujem tome, nedaj bože.

Bošnjaci nemaju kuda. Medjutim, ne umišljaj da je RS neosvojiv bastion srpstva. I da je neko zaboravio Podrinje i Posavinu etc.
Kad tad sve dodje na naplatu. Trenutno je najvažnije očuvati državu u granicama i nadležnosti. Skinuti degena Bakira i ne dozvoliti da udbaš Faraon zasjedne kao bošnjački član presjedništva.
Održati izbore, Ljubićevu apelaciju obezvrijediti i ne usvojiti novi izborni zakon. SDS uvesti ponovno u vlast na nivou države. Osmisliti platformu sa HDZ 1990, kad bi uspjelo :D
I tako. Mic po mic. 60% Bošnjaka 8 - 10% Srba bosanskohercegovačkih nastrojenih i 5% Hrvata maksimum svih maksimuma je nacionalna država :D

Ti govoriš kao da su ti ljudi stavili hipoteku na kuću da bi digli kredit da bi kupili sadnice smilja da bi uzgajali smilje, a ne da su, uložili par hiljada KM koje su skupili nakon par mjeseci rada u njivi sa drugim kulturama, da bi od tih par hiljada na kraju zaradili par desestina hiljada KM (jedna marka uložena u poljoprivredu vraća se kao deset, pod uslovom da te ne zadesi nevrijeme ili petljanija sa tržištem, zato mnogi i bježe od iste uprkos što je riječ o velikom biznisu, ali i velikoj muci dok to sve ne izađe kako je prvobitno planirano).

Što se tiče pasoša, on je dobar kao startna pozicija, a i svi ga sada imaju. Ako se ne snađeš napolju onda džabe ti sve to.

Ako propadnu sa smiljem sadiće nešto drugo pošto su u smilje ušli tako što su izašli iz posla sa nekim drugim voćem ili povrćem.

Ja znam za slučaj u Posavini (koja je dušu dala za svu vrstu voća i povrća osim naravno tropskog mada kakva meteorološki govoreći vremena dolaze. sve je moguće. :D). Ovdje su ljudi počeli sve više da uzgajaju duvan. Nekada je Hercegovina bila sinonim za duvan, a danas Posavina koja je više prikladnija neke druge za vrste poljoprivrednih kultura mada i za duvan izgleda.

Hercegovina je dobra i za uzgoj nekog tropskog voća poput recimo mandarina tako da za taj kraj nema zime kao ni za Posavinu u kojoj šta god da posadiš, a u skladu je sa tim područjem, niknuće.

Glavni problem u poljoprivredi leži u trendu. To obara cijenu.

Isto važi i za obrazovanje. Nekada su bili aktuelni teorijski smjerovi, a sad tehnički. Trendovi nevaljaju po društvo. Zato je i bivša država propala. Industrija (tj. jedan tip privređivanja) je bila dominantna. Budućnost leži u svaštarenju i to ne u smislu da svako radi svašta već da se ulaže u nekoliko jakih grana, a država samo da odredi koje su to. Po mom skromnom mišljenju to su poljoprivreda, elektronika, vojna industrija, trgovina, turizam, hotelijerstvo i ugostiteljstvo, zatim privatne medicinske usluge, telekomunikacije, kao i energetika i industrija kao samo jedna od grana, a ne i dominantna.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 01 srp 2017, 15:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Ne uvlačim se ja Hrvatima. Nego su mi drži zbog familijarnih relacija. Pa imam (imala sam ) veću stopu tolerancije. To je bukvalno istina.
Što se tiče gradjana BiH meni su bez obzira na vjeru i geografsku pripadnost svi jednaki. Bitan mi je nacionalni cilj.
Crnogorci nisu Srbi. Poznam Cetinjanina kome je to uvreda. Jbg, po tebi i Grci i Rusi su Srbende? Ili si ih zaboravio? :D
Inače prečani su najžešći četnici. Vi iz Srbije ste kamilica. Salonci.

Današnji Crnogorci koji sebe nazivaju Crnogorcima nemaju puno veze sa onim Crnogorcima iz doba Njegoša. Pravi Crnogorci su oni koji se ne nalaze na vlasti u Crnoj Gori. Ti Crnogorci nebi nikada prihvatili ulazak Crne Gore u NATO alijansu.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 01 srp 2017, 15:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 16:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
Ma Putin je BOG, ostali mogu samo da mu se sagnu i da mu popuše *** :sega :palacgore1 Pogotovo ova Muslimani kopilad koja drkaju pičkice i kenjau o đenosajdu u srebrenjici :sega Rusi su vam naboli *** do grkljana, a ja vam dajem *** do debelog creva :palacgore1

PS: a što se moderatora tiče, hvala vam do neba, pokazali ste da nemate ni obraza, ni kičme ni muda :sega :palacgore1 samo napred, nastavite sa brisanjem komentara :palacgore1

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Remek djelo: The Putin Interviews (Oliver Stone)
PostPostano: 02 srp 2017, 11:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
slika

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 158 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO