HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 15:18.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 137 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Koja vam je glumica draža?
Monika Bellucci 78%  78%  [ 29 ]
Angelina Jolie 22%  22%  [ 8 ]
Ukupno glasova : 37
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: RS uzvraća udarac - Monica Bellucci glumi Srpkinju u novom Kusturičinom filmu
PostPostano: 15 kol 2013, 22:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 sij 2013, 13:46
Postovi: 8149
Lokacija: Republic of Srpska
Brkate pojmove,al bolje i pojmove nego grudnjake kaj ne.

Jedno je kad film pravi svjetska režiserska veličina kakva je Emir,a sasvim drugo jedna kurvetina i narkomanka Andželina, koja je zvijezda, ali i nikakav režiser, što je i na kraju svjetska filmska kritika pokazala, a film doživio propast.

Sarajko možda te i zovnem na premijeru, ti kupuješ kokice.

_________________
[img]https://oi39.tinypic.com/f21vf4.jpg[/img]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RS uzvraća udarac - Monica Bellucci glumi Srpkinju u novom Kusturičinom filmu
PostPostano: 15 kol 2013, 22:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
storaB je napisao/la:
Brkate pojmove,al bolje i pojmove nego grudnjake kaj ne.

Jedno je kad film pravi svjetska režiserska veličina kakva je Emir,a sasvim drugo jedna kurvetina i narkomanka Andželina, koja je zvijezda, ali i nikakav režiser, što je i na kraju svjetska filmska kritika pokazala, a film doživio propast.

Sarajko možda te i zovnem na premijeru, ti kupuješ kokice.


Citat:
Proslavljeni režiser svjetskoga glasa Emir Kusturica trenutno zapovijeda Oružanim snagama Bosne i Hercegovine! Ne, to nije šala nego zbilja na području planine Zelengore. Naime, za potrebe novog filma, koji tretira problematiku posljednjeg rata, radnog naziva „Na mliječnom putu“, Kusturica je angažirao ljudske i tehničke potencijale Oružanih snaga BiH. Naime, Operativna komanda Oružanih snaga...



:smijeh

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RS uzvraća udarac - Monica Bellucci glumi Srpkinju u novom Kusturičinom filmu
PostPostano: 15 kol 2013, 23:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 sij 2013, 13:46
Postovi: 8149
Lokacija: Republic of Srpska
A vi ste očekivali da će negativce izigravati Hamas? Opet ste prdnuli.

_________________
[img]https://oi39.tinypic.com/f21vf4.jpg[/img]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RS uzvraća udarac - Monica Bellucci glumi Srpkinju u novom Kusturičinom filmu
PostPostano: 15 kol 2013, 23:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Kusturica ga vam sve fino 100% sukne.

Citat:
Monica Bellucci: Patnja pod Turcima vas je ojačala!

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RS uzvraća udarac - Monica Bellucci glumi Srpkinju u novom Kusturičinom filmu
PostPostano: 15 kol 2013, 23:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Citat:
Patnja dugačka 500 godina pod Turcima vas je ojačala!

Poznata holivudska glumica Monica Bellucci koja trenutno boravi u Trebinju dotakla se veoma škakljive teme, petstogodišnjeg ropstva pod Turcima i iskazala da je veoma sretna...


:smijeh

Ovo sve bolje od boljeg.Evo Moni tumači povijest.Što zeni bi da po Zelengori trči bog zna.Valjda te glumice u Holivudu su stvarno potrošna roba.Kad predju četrdesete mogu glumiti jedino u trećerazrednim filmovima Balkanskih Cigana.Ovo Moni prije 10g ne bi odigrala a sad izgleda daj što daš.Ili glumi mamu neke dvadesetogodišnjakinje ili silovanu Srpkinju !

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RS uzvraća udarac - Monica Bellucci glumi Srpkinju u novom Kusturičinom filmu
PostPostano: 15 kol 2013, 23:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 vel 2012, 12:30
Postovi: 12935
Hoće l' biti ovo na SFF? :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RS uzvraća udarac - Monica Bellucci glumi Srpkinju u novom Kusturičinom filmu
PostPostano: 15 kol 2013, 23:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Vrijeme ti mijenjati avatar.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RS uzvraća udarac - Monica Bellucci glumi Srpkinju u novom Kusturičinom filmu
PostPostano: 15 kol 2013, 23:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Moni 64' godište.Znala sam da postoji finta.Ona s mojom mamom u školu išla :D

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RS uzvraća udarac - Monica Bellucci glumi Srpkinju u novom Kusturičinom filmu
PostPostano: 15 kol 2013, 23:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 sij 2013, 13:46
Postovi: 8149
Lokacija: Republic of Srpska
Tvoja majka išla u školu? čudno,čudno...

_________________
[img]https://oi39.tinypic.com/f21vf4.jpg[/img]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RS uzvraća udarac - Monica Bellucci glumi Srpkinju u novom Kusturičinom filmu
PostPostano: 15 kol 2013, 23:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
BBC je napisao/la:
Vrijeme ti mijenjati avatar.



Ma jok.Neka zena zaradi, promoviraćemo je.Kao što rekoh prije deset godina ona ovo ne bi snimila.No godine ko srne :)))

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RS uzvraća udarac - Monica Bellucci glumi Srpkinju u novom Kusturičinom filmu
PostPostano: 15 kol 2013, 23:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
storaB je napisao/la:
Tvoja majka išla u školu? čudno,čudno...



Bolje ti je ne kači obitelj, da ne bi arlaukao po protesnoj noti :D

Poput lava.Uljudno te upozoravam, neću ostaviti ni zive ni mrtve.

A usput i ostalim takodje uljudno upozorenje.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RS uzvraća udarac - Monica Bellucci glumi Srpkinju u novom Kusturičinom filmu
PostPostano: 15 kol 2013, 23:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Baš ste vi Bošnjaci smiješni. Siromašni kao crkveni miševi, vi se zajebavate sa Kusturicom i Monikom.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RS uzvraća udarac - Monica Bellucci glumi Srpkinju u novom Kusturičinom filmu
PostPostano: 15 kol 2013, 23:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
BBC je napisao/la:
Baš ste vi Bošnjaci smiješni. Siromašni kao crkveni miševi, vi se zajebavate sa Kusturicom i Monikom.



:001_rolleyes

Ćuti Muška sponzorušo !

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RS uzvraća udarac - Monica Bellucci glumi Srpkinju u novom Kusturičinom filmu
PostPostano: 15 kol 2013, 23:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 sij 2013, 13:46
Postovi: 8149
Lokacija: Republic of Srpska
SarajkaDjevojka je napisao/la:
storaB je napisao/la:
Tvoja majka išla u školu? čudno,čudno...



Bolje ti je ne kači obitelj, da ne bi arlaukao po protesnoj noti :D

Poput lava.Uljudno te upozoravam, neću ostaviti ni zive ni mrtve.


Udarala si ti i na mrtve, nisam ja zaboravio. To je dokaz veličine valjda. A ovo za mamu je šala, i nisi shvatila na pravi način,ok. Niš lično, nek je keva živa još 100 godina.

Nego, ne kontam čemu izrugivanje Zelengore?!

_________________
[img]https://oi39.tinypic.com/f21vf4.jpg[/img]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RS uzvraća udarac - Monica Bellucci glumi Srpkinju u novom Kusturičinom filmu
PostPostano: 15 kol 2013, 23:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
storaB je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:


Bolje ti je ne kači obitelj, da ne bi arlaukao po protesnoj noti :D

Poput lava.Uljudno te upozoravam, neću ostaviti ni zive ni mrtve.


Udarala si ti i na mrtve, nisam ja zaboravio. To je dokaz veličine valjda. A ovo za mamu je šala, i nisi shvatila na pravi način,ok. Niš lično, nek je keva živa još 100 godina.

Nego, ne kontam čemu izrugivanje Zelengore?!


Još ti nisi vidio što ja mogu, a mrtve četalje sigurno neću zaliti, ako na to aludiraš. Zemlja im kosti izbacivala.Inače do porodice ne idem nikad.Zato patetičaru obitelj po strani.Igramo Ping - Pong :D

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RS uzvraća udarac - Monica Bellucci glumi Srpkinju u novom Kusturičinom filmu
PostPostano: 15 kol 2013, 23:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 sij 2013, 13:46
Postovi: 8149
Lokacija: Republic of Srpska
samo se bez veze kompromituješ i kontradiktorišeš! Sad bih ja trebao odgovoriti nešto u fazonu svim bošnjakinjama iz dijaspore sjeme se zatrlo apropo ovog mrtve četalje!!!
Bezveze ti je to! Da li si neke klinka kojoj keva i dan danas govori koliki joj je džeparac, isfrustrirana djevojka koju je frajer prevario s najboljom drugaricom ili žrtva siledžije to nije moja stvar, samo kažem da na perfidan,indirektan i najpatološkiji mogući način barataš izjavama bez sagledavanja mogućih posljedica, vadeći se na tuđe šale koje su mizerija u odnosu na gnusne patološke izjave koje pišeš.

_________________
[img]https://oi39.tinypic.com/f21vf4.jpg[/img]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RS uzvraća udarac - Monica Bellucci glumi Srpkinju u novom Kusturičinom filmu
PostPostano: 15 kol 2013, 23:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
storaB je napisao/la:
samo se bez veze kompromituješ i kontradiktorišeš! Sad bih ja trebao odgovoriti nešto u fazonu svim bošnjakinjama iz dijaspore sjeme se zatrlo apropo ovog mrtve četalje!!!
Bezveze ti je to! Da li si neke klinka kojoj keva i dan danas govori koliki joj je džeparac, isfrustrirana djevojka koju je frajer prevario s najboljom drugaricom ili žrtva siledžije to nije moja stvar, samo kažem da na perfidan,indirektan i najpatološkiji mogući način barataš izjavama bez sagledavanja mogućih posljedica, vadeći se na tuđe šale koje su mizerija u odnosu na gnusne patološke izjave koje pišeš.



Daj vrati se temi.Tvoji psihološki profili su smarajući.Što nemam senzibilnosti prema četaljima, pa te pogadja, samo je tvoj problem :D
Ajd zdravo !

Mozeš se zaliti i upravi vodovoda.Kad budem prolazila kroz RS, zbog besćutnosti :D

Citat:
Prvi kadrovi Kusturičinog filma: Monica Bellucci kao mlada trčala livadom na Zelengori
Monica Bellucci juče je na Zelengori prvi put stala pred kameru Emira Kusturice. Italijanka je u vjenčanici trčala livadom, u sceni u kojoj su snimali san glavnog junaka, piše Blic.





"Veoma sam uzbuđena što sam ovdje. Ovo je moj prvi dan i ovdje je magično. Mnogo sam srećna", rekla je Monica obučena u vjenčanicu sa velom i kapom karakterističnim za hercegovački kraj.

Snimao se dio iz treće priče filmske trilogije "Na mliječnom putu", zapravo san o ženidbi.

"Kosta, (kojeg igra Emir Kusturica. op.a), sanja kako je njegov san o ženidbi ostvaren i kako u raju sreće tu ženu. Skaču u jezero i rone i tu pod vodom se traže, ali ona se pretvara u leptira", rekao je Kusturica.

Monica Belucci će u Trebinju ostati još nekoliko dana, a potom će se vratiti u oktobru, kada je planirano snimanje scena u Hutovom blatu, parku prirode nadomak Čapljine.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RS uzvraća udarac - Monica Bellucci glumi Srpkinju u novom Kusturičinom filmu
PostPostano: 15 kol 2013, 23:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10158
Lokacija: Banja Luka
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Moni 64' godište.Znala sam da postoji finta.Ona s mojom mamom u školu išla :D


Majka ti jos ko beba u porodilistu zatrudnila ? :ohmy

PS.
Emt , sto se bolan stidis svojih godina, jadno mi to... ?
Vidis kako Beluci sa nepunih pedeset , izgleda ko zmaj .

PS
Jesi ti malo alapacasta , ali mislim da si , iako starija , sasvim upotrebljiv komad :thumbup1

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RS uzvraća udarac - Monica Bellucci glumi Srpkinju u novom Kusturičinom filmu
PostPostano: 16 kol 2013, 00:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Svarog je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Moni 64' godište.Znala sam da postoji finta.Ona s mojom mamom u školu išla :D


Majka ti jos ko beba u porodilistu zatrudnila ? :ohmy

PS.
Emt , sto se bolan stidis svojih godina, jadno mi to... ?
Vidis kako Beluci sa nepunih pedeset , izgleda ko zmaj .

PS
Jesi ti malo alapacasta , ali mislim da si , iako starija , sasvim upotrebljiv komad :thumbup1



Ostah usidjelica moj Svarog.Ni kriva ni duzna.I kako sad reći poraznu istinu ?Priznati svoje promašaje.Biološki sat koji je na izdisaju, odnosno izdahnuo :cursing :crying
Jedina mi je nada neki udovac u godinama ali i oni izmiču.
Posvojiću dvije mačke i patetično se prepustiti sudbi kletoj :crying
Razmišljam da idem u Maoču, mozda kakav vehabija trazi treću zenu ? :crying
Ne znam, ne znam dodje mi ovako da učinim svašta :crying


P.S nikad me si nećeš moći priuštiti :smijeh

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RS uzvraća udarac - Monica Bellucci glumi Srpkinju u novom Kusturičinom filmu
PostPostano: 16 kol 2013, 11:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10158
Lokacija: Banja Luka
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Svarog je napisao/la:

Majka ti jos ko beba u porodilistu zatrudnila ? :ohmy

PS.
Emt , sto se bolan stidis svojih godina, jadno mi to... ?
Vidis kako Beluci sa nepunih pedeset , izgleda ko zmaj .

PS
Jesi ti malo alapacasta , ali mislim da si , iako starija , sasvim upotrebljiv komad :thumbup1



Ostah usidjelica moj Svarog.Ni kriva ni duzna.I kako sad reći poraznu istinu ?Priznati svoje promašaje.Biološki sat koji je na izdisaju, odnosno izdahnuo :cursing :crying
Jedina mi je nada neki udovac u godinama ali i oni izmiču.
Posvojiću dvije mačke i patetično se prepustiti sudbi kletoj :crying
Razmišljam da idem u Maoču, mozda kakav vehabija trazi treću zenu ? :crying
Ne znam, ne znam dodje mi ovako da učinim svašta :crying


P.S nikad me si nećeš moći priuštiti


:no Ne kloni duhom , o bejbe...
*ebes bioloski sat , udovce koji izmicu , brak sa vehabijom ,u kojem bi te zapalo da uglavnom peres ves, :ninja cuvas koze i djecu koju je naklafao onim dvjema mladjima .

Nego ti fino .. kada budes sledeci put dolazila , svrati...da se puknemo , da sve prsti :smajl034
I skrati malo taj jezik .
Jebogati . :glare

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RS uzvraća udarac - Monica Bellucci glumi Srpkinju u novom Kusturičinom filmu
PostPostano: 16 kol 2013, 13:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Citat:
Dvostruki aršini zbog Kusturičinog filma

Režiseri filmova s ratnom tematikom, koji su snimani proteklih godina u BiH, dobijali su bez problema opremu i naoružanje Oružanih snaga za potrebe ratnih scena i nije bilo blokade kao u slučaju režisera Emira Kusturice i njegovog projekta "Na mliječnom putu".

Naime, nakon što je Ministarstvo odbrane BiH dozvolilo Kusturici da koristi resurse OS za snimanje svog filma, Željko Komšić, predsjedavajući Predsjedništva BiH, i Bakir Izetbegović, bošnjački član Predsjedništva, zatražili su od Ministarstva da hitno suspenduje tu odluku.

Iako Predsjedništvo nije ni zasjedalo niti raspravljalo o tome, Komšić je insistirao da odluka bude suspendovana, jer, kako je naveo, Predsjedništvo nije konsultovano u vezi s ovim pitanjem.

Svjetski priznati režiser, koji će se i s filmom „LJubav i rat” ili "Na mliječnom putu" (u upotrebi su oba radna naslova filma) pojaviti na Kanskom festivalu, nije iznenađen ovakvim napadom.

- Oni mene proganjanju još od 1981. godine. Ne znam šta ih to drži toliko dugo! Oni su dokoni i nemaju valjda šta da lažu više, pa sam im ja interesantan. Kako ja mogu da budem izdajnik kad nigdje nisam upisan kao njegov narod! To je čista mržnja! Oni nemaju šta da rade, njima je dosadno, niti imaju naftu, niti imaju rudnike, pa moraju da smišljaju neko zlo. Nije to ništa novo. NJima je i Ivo Andrić predstavljao najvećeg neprijatelja. A ja niti im se namećem, niti šta od njih očekujem, ovo je prosto bio dio scenografije i eto - ne mogu da dobijem ni scenografiju. To što su uradili sa Anđelinom je čista propaganda - naglašava Kusta i podsjeća da su DŽolijevoj ustupljena sva potrebna vojna sredstva za snimanje čistog antisrpskog filma.

- Za Izetbegovića je najznačajnije da je „veliki autoritet” u svijetu, za razliku od mene, jer je taj autoritet stvaran na vrlo originalan način i on je u svijetu svuda poznat od Јapana do Sjeverne Amerike. Utoliko je stvarno šteta što se izlaže tolikom riziku da taj autoritet bude narušen - zaključio je reditelj ironično.

Međutim, zahtjev Kusturice nije nikakav presedan u dosadašnjoj filmskoj industriji na prostoru BiH. S istim zahtjevom prema Ministarstvu odbrane dolazili su i režiseri filmova "U zemlji krvi i meda" i "Neprijatelji", Anđelina DŽoli i Dejan Zečević, i nisu imali problem da dobiju opremu i oružje za svoje scene niti se time bavilo Predsjedništvo.

Obje te odluke potpisao je tadašnji ministar odbrane BiH Selmo Cikotić i u njima se na "privremeno korištenje i na nekomercijalnoj osnovi" daju terenski automobili, vojna vozila, kompleti za miniranje i razminiranje, oružje, maskirne mreže, prazni sanduci za municiju i druga vojna oprema.

Isto tako, uredan zahtjev za podršku prilikom snimanja filma "Na mliječnom putu", u kojem glavnu ulogu tumači poznata svjetska glumica Monika Beluči, uputio je i d.o.o. "Mliječni put" iz Trebinja 23. jula ove godine, te dobio odobrenje Ministarstva, ali i pozitivno mišljenje Zajedničkog štaba OS BiH.

Međutim, Komšić i Izetbegović poručuju da neće dozvoliti korištenje resursa OS BiH, a Komšić je čak u svom saopštenju rekao da je opozvao tu odluku. Međutim, Predsjedništvo BiH, koje je sastavljeno od tri člana, nije ni juče donijelo zvaničnu odluku o opozivu odluke Ministarstva odbrane.

Iz Kabineta Nebojše Radmanovića, srpskog člana Predsjedništva, ranije je poručeno da Komšićev stav nije stav kolektivnog šefa države, koji to pitanje nije ni stavio na dnevni red.

Mirko Okolić, zamjenik ministra odbrane BiH, juče je rekao da je odluka Ministarstva o izdavanju opreme i naoružanja za snimanje Kusturičinog filma i dalje na snazi.

"Pošto nemamo nikakvu odluku, niti zahtjev ili bilo koji drugi pisani akt iz Predsjedništva BiH, nemamo razloga da mijenjamo našu odluku", rekao je Okolić i potvrdio da je reagovao Komšić, iz čijeg je Kabineta upućen stav da je resorno ministarstvo od Predsjedništva trebalo da traži saglasnost za tu odluku.

On je naveo da stručne službe analiziraju taj dopis i da će Ministarstvo uskoro uputiti odgovor Komšiću.

Komšić je juče poslao novo pismo, sličnog sadržaja, u kojem se interesuje da li je resorno ministarstvo i ranije izlazilo u susret nekim drugim producentskim kućama.

"Imamo već dvije takve odluke koje su identične, a princip i procedure za donošenje odluke na Kusturičin zahtjev, kao i za ove prethodne, potpuno su ostali isti, i o tome ćemo izvijestiti predsjedavajućeg Predsjedništva BiH, kao i druga dva člana", naveo je Okolić.

On je potvrdio da će se potom sačekati da se vidi da li će u međuvremenu uslijediti neka druga odluka Predsjedništva BiH, po kojoj će Ministarstvo odbrane postupati u skladu sa zakonom.

"Dakle, odluke Predsjedništva BiH o suspenziji naše odluke nema", ponovio je Okolić.

On je dodao da je već realizovana jedna odluka Ministarstva odbrane BiH o ustupanju čamaca za snimanje pomenutog Kusturičinog filma, a da ostali resursi koji su traženi za snimanje filma proslavljenog srpskog režisera još nisu dati, a producenti su ih tražili tek za kraj avgusta i početak septembra.

Akademija nauka i umjetnosti Republike Srpske pruža punu podršku svom članu, akademiku Emiru Kusturici, za snimanje filma "Na mliječnom putu", saopšteno je iz ove ustanove.

U Akademiji ističu da snimanje ovog filma u Trebinju, Klobuku, na Zelengori i Mokroj Gori sa slavnom glumicom Monikom Beluči, potvrđuje da se u BiH mnogo toga događa iz oblasti kulture i umjetnosti.

"Dugo su u BiH topovi gruvali, a muze ćutale. Danas, kada su muze progovorile `gospodari` iz Sarajeva ne daju im da govore. Oni ne žele ustupiti vojnu tehniku za snimanje filma, iako su to činili ranije u više navrata“, navodi se u saopštenju.

Izvor: http://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=93982

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RS uzvraća udarac - Monica Bellucci glumi Srpkinju u novom Kusturičinom filmu
PostPostano: 16 kol 2013, 14:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 17:44
Postovi: 8167
Monika je zgodna i sa pedeset godina,
ali da glumi udavaču je po meni neozbiljno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RS uzvraća udarac - Monica Bellucci glumi Srpkinju u novom Kusturičinom filmu
PostPostano: 16 kol 2013, 14:19 
Offline

Pridružen/a: 17 vel 2011, 13:09
Postovi: 3485
SarajkaDjevojka je napisao/la:
:smijeh

Ovo sve bolje od boljeg.Evo Moni tumači povijest.!


Ne mlataraj rukama sarajko :zubati k'o da si u nekom bircu, vidiš što je moni kazala o ženstvenosti :rolleyes

Citat:
Na pitanje što je za nju ženstveno, glumica je rekla:

'Nositi ruž i kada vam je 80 godina, baš kako što je to činila moja prekrasna baka.'


http://magazin.net.hr/ljepota/monica-be ... o-izdavati

Možda kusti moni vrati staru slavu, možda :no život je čudo :neznam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RS uzvraća udarac - Monica Bellucci glumi Srpkinju u novom Kusturičinom filmu
PostPostano: 16 kol 2013, 14:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17349
Lokacija: יום טוב
:smijeh Nemanja u snu ženi Moniku. :smijeh
zovem se Emir, ovaj, Nemanja, imam 6 i po godina i kad odrastem oženiću Moniku Beluči.

ljepotica i zvijer na srpsko-Muslimani-povratnički način. =))

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: RS uzvraća udarac - Monica Bellucci glumi Srpkinju u novom Kusturičinom filmu
PostPostano: 16 kol 2013, 14:29 
Offline

Pridružen/a: 17 vel 2011, 13:09
Postovi: 3485
ZGabriel je napisao/la:
:smijeh Nemanja u snu ženi Moniku. :smijeh


I ti Zgabi mlataraš rukama tctctc :zubati


slika


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 137 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO