HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 lip 2026, 07:25.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 175 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Jel Laganini najpametniji forumaš..
PostPostano: 02 lip 2023, 14:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 29405
Lokacija: Heartbreak Hotel
@Laganini, jel pao Bakhmut?

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jel Laganini najpametniji forumaš..
PostPostano: 24 lip 2023, 10:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 15397
laganini je napisao/la:
...jel ste upratili 17.03.2023... :evotigana

...naravno da niste ko ni 27.06. ok falio sam tri dana al možda i nisam vjerojatno ovi divljaci ulaze u moskvu 27.06... :kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jel Laganini najpametniji forumaš..
PostPostano: 26 lip 2023, 20:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18059
Lagi, ko je drugi iza tebe najpametniji forumas? Tj. ko bi mogao da ti ugrozi prvo mesto?

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jel Laganini najpametniji forumaš..
PostPostano: 26 lip 2023, 20:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 8332
Ne očekujes valjda da kažemo ti i Ograničeni.
Ruti je ok tip.
Haram, sami da ne laje toliko.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jel Laganini najpametniji forumaš..
PostPostano: 26 lip 2023, 22:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18059
Lapuso, moze li insan od tebe progovoriti rec s nekim trecim licem? :biceovodobro

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jel Laganini najpametniji forumaš..
PostPostano: 26 lip 2023, 22:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 8332
aleksije radicevic je napisao/la:
Lapuso, moze li insan od tebe progovoriti rec s nekim trecim licem? :biceovodobro

Hajd'. Ne mogu više da gledam kako sam sa sobom zboriš.
Lagani je za tebe...uh, šta ono? Zakon.
Ugledaj se malo na nj.
Nego, imas li kakve veze s Ministrom. Mrzi me čovjek opasno. Osjećam se kao nezvani gost. Što me ne banije već jednom i gotova prića, vidi ti to, na onaj svoj diplomatski način. I ulizuj se malo, ide ti to.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jel Laganini najpametniji forumaš..
PostPostano: 04 srp 2023, 13:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43696
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Skužit ćete laganinia odmah, mora mu se priznati da se pametno pozicionirao!

volodya12e #volodya12e
.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jel Laganini najpametniji forumaš..
PostPostano: 05 srp 2023, 13:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43696
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Efikasno i pametno.

slika

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jel Laganini najpametniji forumaš..
PostPostano: 16 srp 2023, 19:29 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 9998
Lokacija: No Country for White Men
Otišo si dragane ostala je tuga
vječno će te pamtiti grobari sa juga

_________________
Ta hercegovacka tragedija je bila prva vijest svih dnevnika u BIH (kod Senada prvih 15 minuta cak) a na HRTu 34 minuta. Ko tada nije razumio nikada nece.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jel Laganini najpametniji forumaš..
PostPostano: 19 srp 2023, 10:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 8332
Vratice se Lagi da još malo slagi, da vas nervira i nečemu svira!
Djes' Lagani!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jel Laganini najpametniji forumaš..
PostPostano: 22 srp 2023, 00:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 ruj 2021, 23:45
Postovi: 2818
laganini je ko onaj pijani striko na svadbi što ga viđaš samo sa flašom rakije u ruci


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jel Laganini najpametniji forumaš..
PostPostano: 26 kol 2023, 12:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 15397
..di ste rusofilske i desničarske pickice.. :zubati :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jel Laganini najpametniji forumaš..
PostPostano: 26 kol 2023, 13:18 
Offline

Pridružen/a: 30 tra 2020, 17:35
Postovi: 9998
Lokacija: No Country for White Men
Šta je komunjarska pičketino? :evotigana

_________________
Ta hercegovacka tragedija je bila prva vijest svih dnevnika u BIH (kod Senada prvih 15 minuta cak) a na HRTu 34 minuta. Ko tada nije razumio nikada nece.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jel Laganini najpametniji forumaš..
PostPostano: 26 kol 2023, 13:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 8332
Gdje si bio Lagani?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jel Laganini najpametniji forumaš..
PostPostano: 26 kol 2023, 13:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 15397
..bio dva miseca u Ukrajini.. :palacgore2


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jel Laganini najpametniji forumaš..
PostPostano: 26 kol 2023, 13:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 8332
Dragovoljac ili švercer?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jel Laganini najpametniji forumaš..
PostPostano: 26 kol 2023, 13:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 15397
Lapo-lapo je napisao/la:
Dragovoljac ili švercer?

..malo doveo stvari u red..rezultat se vec vidi.. :palacgore2 :palacgore2


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jel Laganini najpametniji forumaš..
PostPostano: 26 kol 2023, 14:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2019, 21:14
Postovi: 8332
A ti si kao nekakav politicar!
Sredi mi domovnicu onda.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jel Laganini najpametniji forumaš..
PostPostano: 26 kol 2023, 14:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 15397
Lapo-lapo je napisao/la:
A ti si kao nekakav politicar!
Sredi mi domovnicu onda.

..konda je to problem..samonje izjasni konhrvatica.. :neznam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jel Laganini najpametniji forumaš..
PostPostano: 26 kol 2023, 14:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 10787
laganini je napisao/la:
..bio dva miseca u Ukrajini.. :palacgore2

Kopo si Rusima rovove ? :zubati

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jel Laganini najpametniji forumaš..
PostPostano: 26 kol 2023, 14:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 15397
Graničar18 je napisao/la:
laganini je napisao/la:
..bio dva miseca u Ukrajini.. :palacgore2

Kopo si Rusima rovove ? :zubati

..nebi o pojedinostima..vazno da su stvari legle.: :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jel Laganini najpametniji forumaš..
PostPostano: 26 kol 2023, 14:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 10787
laganini je napisao/la:
Graničar18 je napisao/la:
Kopo si Rusima rovove ? :zubati

..nebi o pojedinostima..vazno da su stvari legle.: :zubati

Kopanje rovova i nije neka vojna tajna. :D

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jel Laganini najpametniji forumaš..
PostPostano: 26 kol 2023, 15:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 15397
Graničar18 je napisao/la:
laganini je napisao/la:
..nebi o pojedinostima..vazno da su stvari legle.: :zubati

Kopanje rovova i nije neka vojna tajna. :D

..naravno ni da sam davno otvorio temu:vucko briselski cato.. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jel Laganini najpametniji forumaš..
PostPostano: 26 kol 2023, 16:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2018, 10:42
Postovi: 10787
laganini je napisao/la:
Graničar18 je napisao/la:
Kopanje rovova i nije neka vojna tajna. :D

..naravno ni da sam davno otvorio temu:vucko briselski cato.. :zubati

Šta ima loše u prodavanju oružja Ukrajini ? Ni to nije vojna tajna. :D

_________________
Što nam prijete silom,pa neka izvole
nisu Srbi turci,da alaha mole


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Jel Laganini najpametniji forumaš..
PostPostano: 26 kol 2023, 16:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 15397
Graničar18 je napisao/la:
laganini je napisao/la:
..naravno ni da sam davno otvorio temu:vucko briselski cato.. :zubati

Šta ima loše u prodavanju oružja Ukrajini ? Ni to nije vojna tajna. :D

..to je najmanje bitno.. :zubati


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 175 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO