Kaftanzoglio je napisao/la:
Možda su Lelek stvorile službe da budu kao neka alternativa Thompsonu, prihvatljiva za inozemno tržište. Jer on je dosegnuo gornji limit, može samo vrtiti jedne te iste turneje po Hrvatskoj. Da nije zaglavio u 90-ima mogao je pjevati cijeloj Europi o tradiciji i korijenima jer je praktički tržište otvoreno, tu nema nekog estradnog umjetnika da to pokriva, barem ja nisam čuo.
Na Youtube sam vidio komentar gdje ih korisnik naziva Thompsonice
