HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 19:04.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 429 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Evrovizija 2022.
PostPostano: 15 svi 2022, 12:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 pro 2018, 12:46
Postovi: 1682
Lokacija: Zagreb, RH, EU, safe European home
jednoumlje je napisao/la:
NiceBoyZg je napisao/la:
Jednoumlje, jesi li uopće gledao Euroviziju i tko je po tebi bio najbolji
)zasluzio pobjediti? Ako nisi odakle toliko pljuvanje po ukrajinskoj pjesmi ?



Nisam gledao, naravno da ne. Mozes skuziti sta slusam po pjesmama koje postavljam na muzickoj temi tamo.

Ali kad ja, koji kod 50/50 sanse u kladjenju obicno fulam, a u lotu ne znam da sam ikad imo vise od 1 tacnog broja, ovako namah pogodim ko ce pobijediti, onda je valjda sve jasno.


Pa jeboga ti care, ti barem nisi gluperda, i u stanju da skontas ovu gejpedersku eu farsu.


Ne čitam muzičku temu.

Ako nisi gledao... Pa, ne znam dakle kakav ti je glazbeni ukus, ali pjesma nije uopće loša. Brzog tempa, zaraznog refrena, nije političke tematike kao ono "1944" sranje, sasvim dovoljno za pobjedu u ovim okolnostima. Gledao sam onu prvu ukrajinsku pjesmu koja je trebala ić prije nego je pjevačica upala u probleme i to je stvarno sleazy, ovo ne. Od top 5 pjesme koje su završile pod 2,3 i 4 su teška konfekcija naspram ove pjesme, tek je Konstrakta bila zanimljiva ali ni ona nužno bolja. Nije ni meni ukrajinska najbolja od svih, rekao sam da su mi najbolje Litvanka ili one Portugalke, ali ja sam vrlo emotivna osoba sa "ženskastim" ukusom u glazbi i prihvaćam da nemaju svi tako istančanu dušu kao ja i da njima te stvari nisu tako dobre pa su završile tek na 14-om i 9-om mjestu.

Naravno da je sve to politika, dali su im pobjedu već 2016. kao žrtvama, ali onda se nije moglo još ni misliti da će tek izbiti pravi belaj i sad su im opet dali, ali ne vidim tu da je neka pjesma bila bolja i došla blizu.

Btw lol ovi Srbi sa svojom rusofilijom, dali najmanje bodova Ukrajini televotingom https://eurovision.tv/event/turin-2022/ ... ts/ukraine


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evrovizija 2022.
PostPostano: 15 svi 2022, 12:41 
Online
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 17:44
Postovi: 8156
Gofno od pjesme, o čemu vi raspredate, pobijedila je i Rock Me Baby
prije raspada Jugoslavije, ovo je samo copy paste.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evrovizija 2022.
PostPostano: 15 svi 2022, 13:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 00:05
Postovi: 13352
NATO čestitao Ukrajini pobedu na Evroviziji: "I pesma je lepa"

Zamenik šefa Severnoatlantske vojne alijanse Mirčea Djoana čestitao je Ukrajini pobedu na takmičenju za Eurosong i ocenio da "lepa pesma" svedoči o hrabrosti te zemlje u ratu protiv Rusije.

"Želim da čestitam Ukrajini na pobedi na Evroviziji. Videli smo ogromnu podršku javnosti iz Evrope i Australije zbog hrabrosti. Naravno, i pesma je lepa", kazao je Djoana.

Nekadašnji ministar spoljnih poslova Rumunije predsedava ministarskim sastankom NATO jer je generalni sekretar Jens Stoltenberg pozitivan na kovid.
Ukrajinski predstavnici pobedili su na Evrosongu sa pesmom Stefanija, a Djoana je pobedu prokomentarisao u kontekstu rata u Ukrajini i solidarnosti alijanse sa Kijevom.


https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyy ... id=2155001


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evrovizija 2022.
PostPostano: 15 svi 2022, 13:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10157
Lokacija: Banja Luka
teranova je napisao/la:
NATO čestitao Ukrajini pobedu na Evroviziji: "I pesma je lepa"

Zamenik šefa Severnoatlantske vojne alijanse Mirčea Djoana čestitao je Ukrajini pobedu na takmičenju za Eurosong i ocenio da "lepa pesma" svedoči o hrabrosti te zemlje u ratu protiv Rusije.

"Želim da čestitam Ukrajini na pobedi na Evroviziji. Videli smo ogromnu podršku javnosti iz Evrope i Australije zbog hrabrosti. Naravno, i pesma je lepa", kazao je Djoana.

Nekadašnji ministar spoljnih poslova Rumunije predsedava ministarskim sastankom NATO jer je generalni sekretar Jens Stoltenberg pozitivan na kovid.
Ukrajinski predstavnici pobedili su na Evrosongu sa pesmom Stefanija, a Djoana je pobedu prokomentarisao u kontekstu rata u Ukrajini i solidarnosti alijanse sa Kijevom.


https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyy ... id=2155001



:laugh

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evrovizija 2022.
PostPostano: 15 svi 2022, 13:59 
Offline

Pridružen/a: 04 ožu 2022, 19:09
Postovi: 1827
NiceBoyZg je napisao/la:
jednoumlje je napisao/la:


Nisam gledao, naravno da ne. Mozes skuziti sta slusam po pjesmama koje postavljam na muzickoj temi tamo.

Ali kad ja, koji kod 50/50 sanse u kladjenju obicno fulam, a u lotu ne znam da sam ikad imo vise od 1 tacnog broja, ovako namah pogodim ko ce pobijediti, onda je valjda sve jasno.


Pa jeboga ti care, ti barem nisi gluperda, i u stanju da skontas ovu gejpedersku eu farsu.


Ne čitam muzičku temu.

Ako nisi gledao... Pa, ne znam dakle kakav ti je glazbeni ukus, ali pjesma nije uopće loša. Brzog tempa, zaraznog refrena, nije političke tematike kao ono "1944" sranje, sasvim dovoljno za pobjedu u ovim okolnostima. Gledao sam onu prvu ukrajinsku pjesmu koja je trebala ić prije nego je pjevačica upala u probleme i to je stvarno sleazy, ovo ne. Od top 5 pjesme koje su završile pod 2,3 i 4 su teška konfekcija naspram ove pjesme, tek je Konstrakta bila zanimljiva ali ni ona nužno bolja. Nije ni meni ukrajinska najbolja od svih, rekao sam da su mi najbolje Litvanka ili one Portugalke, ali ja sam vrlo emotivna osoba sa "ženskastim" ukusom u glazbi i prihvaćam da nemaju svi tako istančanu dušu kao ja i da njima te stvari nisu tako dobre pa su završile tek na 14-om i 9-om mjestu.

Naravno da je sve to politika, dali su im pobjedu već 2016. kao žrtvama, ali onda se nije moglo još ni misliti da će tek izbiti pravi belaj i sad su im opet dali, ali ne vidim tu da je neka pjesma bila bolja i došla blizu.

Btw lol ovi Srbi sa svojom rusofilijom, dali najmanje bodova Ukrajini televotingom https://eurovision.tv/event/turin-2022/ ... ts/ukraine



Svaka Srbima cast. I svakom ko se protivi ovom ispiranju mozga do sad nevidjenog obima (barem nakon 45.).


De molim te, pjesma je nekakva mjesavina nekog jeftinog beata i istocnoslavenskog etnonaricanja..

Nije nista ni bolje ni gora od masa sranja koja se inace znaju cuti na tom ******** takmicenju. Ovo je cista politika. I ko kaze da se ne moze ni televoting malo nariktati kad tu i tamo zapne. Ne moraju sve lazirati.

_________________
Der Staat bin ich!


za vise savjeta zapratiteme


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evrovizija 2022.
PostPostano: 15 svi 2022, 14:00 
Offline

Pridružen/a: 04 ožu 2022, 19:09
Postovi: 1827
i_jopet je napisao/la:
Gofno od pjesme, o čemu vi raspredate, pobijedila je i Rock Me Baby
prije raspada Jugoslavije, ovo je samo copy paste.



Hrvat i poredjenje..

Da ne znam da ima i onih medju vama koji su izriciti jugonostalgici, pomislio bi da ste se kolektivno svi vratili iz Argentine 1990. godine.

Jugoslovenska pjesma je tad bila najbolja i potpuno je odudarala od ostatka. Sve ostale pjesme su tad bile ko uspavanke a ona slatka plavusa izisla i pokazala none ko Merlin Monro i pobijedila.

_________________
Der Staat bin ich!


za vise savjeta zapratiteme


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evrovizija 2022.
PostPostano: 15 svi 2022, 14:02 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16384
..otkrio si Ameriku..sad druga stvar sto tebi smeta stonje ukrajinska a ne iz neke komunističke zemlje Ala Srbije…haha


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evrovizija 2022.
PostPostano: 15 svi 2022, 14:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 00:05
Postovi: 13352
laganini je napisao/la:
..otkrio si Ameriku..sad druga stvar sto tebi smeta stonje ukrajinska a ne iz neke komunističke zemlje Ala Srbije…haha


Gde ćeš većeg komunizma od unisonog glasanja za Ukre. Šef naredio i ima da bude najbolja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evrovizija 2022.
PostPostano: 15 svi 2022, 14:07 
Offline

Pridružen/a: 04 ožu 2022, 19:09
Postovi: 1827
laganini je napisao/la:
..otkrio si Ameriku..sad druga stvar sto tebi smeta stonje ukrajinska a ne iz neke komunističke zemlje Ala Srbije…haha



Otkud ti to da je Srbija komunisticka? Mislis ja budala i nisu mi jasni motivi? Ali cisto me zaboli ***, znas, i drago mi je cuti, procitati, vidjeti stav suprotan ovom jednoumlju diktiranom iz Pentagona, pa makar bio i PTPC.

_________________
Der Staat bin ich!


za vise savjeta zapratiteme


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evrovizija 2022.
PostPostano: 15 svi 2022, 14:08 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16384
jednoumlje je napisao/la:
laganini je napisao/la:
..otkrio si Ameriku..sad druga stvar sto tebi smeta stonje ukrajinska a ne iz neke komunističke zemlje Ala Srbije…haha



Otkud ti to da je Srbija komunisticka? Mislis ja budala i nisu mi jasni motivi? Ali cisto me zaboli ***, znas, i drago mi je cuti, procitati, vidjeti stav suprotan ovom jednoumlju diktiranom iz Pentagona.

..oces rec da Srbija nije komunistička..nije ko i Rusija ..deklarativno


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evrovizija 2022.
PostPostano: 15 svi 2022, 14:09 
Offline

Pridružen/a: 08 lip 2021, 17:22
Postovi: 6131
Lokacija: Herceg-Bosna
jednoumlje je napisao/la:
laganini je napisao/la:
..otkrio si Ameriku..sad druga stvar sto tebi smeta stonje ukrajinska a ne iz neke komunističke zemlje Ala Srbije…haha



Otkud ti to da je Srbija komunisticka? Mislis ja budala i nisu mi jasni motivi? Ali cisto me zaboli ***, znas, i drago mi je cuti, procitati, vidjeti stav suprotan ovom jednoumlju diktiranom iz Pentagona, pa makar bio i PTPC.

njemu su ti svi komunisti , ne obaziri se .

_________________
Forumaš Dudu : na komentar o slomu Herceg Bosne i Hrvata u njoj .

"Bmk da prostiš, mene u BIH još samo zanima ispratit muslimane do nula u rođenima"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evrovizija 2022.
PostPostano: 15 svi 2022, 14:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 00:05
Postovi: 13352
Laganini je sinonim za neukog pokvarenog muljatora.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evrovizija 2022.
PostPostano: 15 svi 2022, 14:13 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16384
teranova je napisao/la:
Laganini je sinonim za neukog pokvarenog muljatora.

..a ja imam osjećaja da si sexi i da imas dobru guzu..haha


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evrovizija 2022.
PostPostano: 15 svi 2022, 14:35 
Offline

Pridružen/a: 04 ožu 2022, 19:09
Postovi: 1827
Podsjecas me buraz na jednog mog internet-havera, znam ga vec 15 godina, a trenutno je najveci cetnicki ideolog na nasim prostorima. Zove se Milosav Samardzic. I njemu je sve komunizam. I Vucic i svi. Sve komunisti. Sve sto ne nosi izriciti Draza Mihajlovic etiket je komunizam.

_________________
Der Staat bin ich!


za vise savjeta zapratiteme


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evrovizija 2022.
PostPostano: 15 svi 2022, 14:38 
Offline

Pridružen/a: 08 lip 2021, 17:22
Postovi: 6131
Lokacija: Herceg-Bosna
jednoumlje je napisao/la:
Podsjecas me buraz na jednog mog internet-havera, znam ga vec 15 godina, a trenutno je najveci cetnicki ideolog na nasim prostorima. Zove se Milosav Samardzic. I njemu je sve komunizam. I Vucic i svi. Sve komunisti. Sve sto ne nosi izriciti Draza Mihajlovic etiket je komunizam.

kad ono njegov bog na zemlji Hamdija Plenković sin Udbaša i politika mu je neo-komunistička ljevičarska .

_________________
Forumaš Dudu : na komentar o slomu Herceg Bosne i Hrvata u njoj .

"Bmk da prostiš, mene u BIH još samo zanima ispratit muslimane do nula u rođenima"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evrovizija 2022.
PostPostano: 15 svi 2022, 14:38 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69025
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Bome, sigurnije je da dogodine bude Eurosonga nego Ukrajine.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evrovizija 2022.
PostPostano: 15 svi 2022, 14:41 
Offline

Pridružen/a: 08 lip 2021, 17:22
Postovi: 6131
Lokacija: Herceg-Bosna
Bit će negdje u Lvivu eurosong pa će doletit jedan Čika Iskander "slučajno"

_________________
Forumaš Dudu : na komentar o slomu Herceg Bosne i Hrvata u njoj .

"Bmk da prostiš, mene u BIH još samo zanima ispratit muslimane do nula u rođenima"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evrovizija 2022.
PostPostano: 15 svi 2022, 15:10 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69025
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Možda bude u Poljskoj, na krajnjem istoku, u blizini granice, ali sumnjam da će Ukrajinci propustiti ovako odličnu priliku za još jedan živi štit.

Oni bi ga u Marijupol stavili, u Azovstalu da bude Eurosong, da ikako može.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evrovizija 2022.
PostPostano: 15 svi 2022, 15:16 
Online
Avatar

Pridružen/a: 18 pro 2015, 09:33
Postovi: 16384
..dogodine u donetsku ..a mozda Rusima dadnemo TV prava ako budu imali struje..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evrovizija 2022.
PostPostano: 15 svi 2022, 15:32 
Online
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 17:44
Postovi: 8156
Tipujem na Krakow, i usput otvaram igru pogađanja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evrovizija 2022.
PostPostano: 15 svi 2022, 15:42 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 69025
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
i_jopet je napisao/la:
Tipujem na Krakow, i usput otvaram igru pogađanja.


Ukrajinci neće dati.

Njima ovo treba za živi štit.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evrovizija 2022.
PostPostano: 15 svi 2022, 15:58 
Offline

Pridružen/a: 04 ožu 2022, 19:09
Postovi: 1827
Kontam nesto, pa i nije to tako lose da je Kiev pobijedio. To bi vrlo lako moglo znaciti da ce Evrovizija iduce godine biti odrzana u Rusiji.

_________________
Der Staat bin ich!


za vise savjeta zapratiteme


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evrovizija 2022.
PostPostano: 15 svi 2022, 16:00 
Offline

Pridružen/a: 04 ožu 2022, 19:09
Postovi: 1827
Robbie MO je napisao/la:
Možda bude u Poljskoj, na krajnjem istoku, u blizini granice, ali sumnjam da će Ukrajinci propustiti ovako odličnu priliku za još jedan živi štit.

Oni bi ga u Marijupol stavili, u Azovstalu da bude Eurosong, da ikako može.


Da.

Goni u *** budale vise. I njih i njihov nato patriotizam.

_________________
Der Staat bin ich!


za vise savjeta zapratiteme


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evrovizija 2022.
PostPostano: 15 svi 2022, 18:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 16:01
Postovi: 12340
Ovo je za mene Eurovizija, neka normalnija vremena, u mnogo čemu



Vrh
   
 
 Naslov: Re: Evrovizija 2022.
PostPostano: 15 svi 2022, 19:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2009, 00:05
Postovi: 13352
Od vraćanja u prošlost nemaš ništa. Politike u glasanju je oduvek bilo, samo ne tako jezivo očigledno kao danas.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 429 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO