|
|
Stranica: 2/4.
|
[ 83 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
Robbie MO
|
Naslov: Re: Glazbene preporuke Postano: 13 lip 2009, 21:04 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29 Postovi: 90177 Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
|
_________________ Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.
Pomoć je presahla nažalost.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
RajvoSa
|
Naslov: Re: Glazbene preporuke Postano: 14 lip 2009, 12:55 |
|
Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17 Postovi: 3720 Lokacija: Nanya Lakes
|
Dobra pjesma i jedan od najboljih spotova uopće. Ako vam se ne sviđa, moguće da ste trebali sudjelovati na paradi u ZG 
_________________ Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)
R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Aztec
|
Naslov: Re: Glazbene preporuke Postano: 17 lip 2009, 11:21 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32 Postovi: 11633 Lokacija: Varta drzava
|
_________________ Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!! Život je tvoje igralište Pretpostavka je majka svih zajeba Svi mi prdimo
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Mar-kan
|
Naslov: Re: Glazbene preporuke Postano: 17 lip 2009, 13:27 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45 Postovi: 34244
|
RajvoSa je napisao/la:
Dobra pjesma i jedan od najboljih spotova uopće. Ako vam se ne sviđa, moguće da ste trebali sudjelovati na paradi u ZG :-evotigana
Ovo gore je prvi spot koji sam skinuo sa youtube i ostavio na kompu :-top Majstor:
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Aztec
|
Naslov: Re: Glazbene preporuke Postano: 17 lip 2009, 13:52 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32 Postovi: 11633 Lokacija: Varta drzava
|
_________________ Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!! Život je tvoje igralište Pretpostavka je majka svih zajeba Svi mi prdimo
|
|
| Vrh |
|
 |
|
RajvoSa
|
Naslov: Re: Glazbene preporuke Postano: 18 lip 2009, 12:02 |
|
Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17 Postovi: 3720 Lokacija: Nanya Lakes
|
_________________ Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)
R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Aztec
|
Naslov: Re: Glazbene preporuke Postano: 19 lip 2009, 10:51 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32 Postovi: 11633 Lokacija: Varta drzava
|
_________________ Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!! Život je tvoje igralište Pretpostavka je majka svih zajeba Svi mi prdimo
|
|
| Vrh |
|
 |
|
anđelko
|
Naslov: Re: Glazbene preporuke Postano: 19 lip 2009, 21:09 |
|
Pridružen/a: 19 lip 2009, 15:41 Postovi: 54
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Vladimir RUS
|
Naslov: Re: Glazbene preporuke Postano: 19 lip 2009, 23:59 |
|
Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01 Postovi: 19712
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Robbie MO
|
Naslov: Re: Glazbene preporuke Postano: 20 lip 2009, 00:35 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29 Postovi: 90177 Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
|
_________________ Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.
Pomoć je presahla nažalost.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
anđelko
|
Naslov: Re: Glazbene preporuke Postano: 20 lip 2009, 09:09 |
|
Pridružen/a: 19 lip 2009, 15:41 Postovi: 54
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Aztec
|
Naslov: Re: Glazbene preporuke Postano: 20 lip 2009, 09:56 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32 Postovi: 11633 Lokacija: Varta drzava
|
http://www.youtube.com/watch?v=e2Ma4BvMUwURequiem For A Dream PS: Robbie, dobar ti avatar 
_________________ Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!! Život je tvoje igralište Pretpostavka je majka svih zajeba Svi mi prdimo
|
|
| Vrh |
|
 |
|
anđelko
|
Naslov: Re: Glazbene preporuke Postano: 20 lip 2009, 16:28 |
|
Pridružen/a: 19 lip 2009, 15:41 Postovi: 54
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Aztec
|
Naslov: Re: Glazbene preporuke Postano: 20 lip 2009, 18:31 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32 Postovi: 11633 Lokacija: Varta drzava
|
O ukusima se ne raspravlja,  znam ovu od Falc-a, nije lose. Evo i tebi jedna. http://www.youtube.com/watch?v=2c4L4CPfQY8
_________________ Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!! Život je tvoje igralište Pretpostavka je majka svih zajeba Svi mi prdimo
|
|
| Vrh |
|
 |
|
ChuckNorris
|
Naslov: Re: Glazbene preporuke Postano: 20 lip 2009, 23:25 |
|
Pridružen/a: 15 svi 2009, 10:46 Postovi: 181 Lokacija: Texas-Mostar-Široki-Vietnam
|
_________________ Mr. T pities the fool. Chuck Norris rips the fool's head of.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
ChuckNorris
|
Naslov: Re: Glazbene preporuke Postano: 20 lip 2009, 23:27 |
|
Pridružen/a: 15 svi 2009, 10:46 Postovi: 181 Lokacija: Texas-Mostar-Široki-Vietnam
|
_________________ Mr. T pities the fool. Chuck Norris rips the fool's head of.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
lider30
|
Naslov: Re: Glazbene preporuke Postano: 20 lip 2009, 23:48 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11 Postovi: 25366 Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
|
ChuckNorris je napisao/la: E ja sam bio na drugom kraju dikoteke. 
_________________ Safe European Home
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Vladimir RUS
|
Naslov: Re: Glazbene preporuke Postano: 21 lip 2009, 01:44 |
|
Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01 Postovi: 19712
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Mali Hrvat
|
Naslov: Re: Glazbene preporuke Postano: 21 lip 2009, 02:20 |
|
Pridružen/a: 19 svi 2009, 03:05 Postovi: 138
|
Imal ovdje rokera... Evo za početak samo jedno već legendarno ime... The Stone Roses
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Aztec
|
Naslov: Re: Glazbene preporuke Postano: 21 lip 2009, 10:50 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32 Postovi: 11633 Lokacija: Varta drzava
|
_________________ Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!! Život je tvoje igralište Pretpostavka je majka svih zajeba Svi mi prdimo
|
|
| Vrh |
|
 |
|
RajvoSa
|
Naslov: Re: Glazbene preporuke Postano: 21 lip 2009, 12:53 |
|
Pridružen/a: 02 svi 2009, 15:17 Postovi: 3720 Lokacija: Nanya Lakes
|
Poslušajte obavezno i najmoćniju himnu (nakon Lijepe Naše naravno) Čini mi se da je i Slaven Bilić rekao da mu je to najbolja himna koju je čuo pred utakmicu http://www.youtube.com/watch?v=biQtrQpyJGo
_________________ Bona, pa skini puder MOŽDA se i znamo, a FUJ, nakeckaj ga ponovo majke ti :)
R.I.P. Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian - We are all witnesses
|
|
| Vrh |
|
 |
|
puntar
|
Naslov: Re: Glazbene preporuke Postano: 21 lip 2009, 22:48 |
|
Pridružen/a: 03 lip 2009, 22:54 Postovi: 553
|
|
| Vrh |
|
 |
|
anđelko
|
Naslov: Re: Glazbene preporuke Postano: 22 lip 2009, 13:06 |
|
Pridružen/a: 19 lip 2009, 15:41 Postovi: 54
|
RajvoSa je napisao/la: Poslušajte obavezno i najmoćniju himnu (nakon Lijepe Naše naravno) Čini mi se da je i Slaven Bilić rekao da mu je to najbolja himna koju je čuo pred utakmicu http://www.youtube.com/watch?v=biQtrQpyJGobezveze.
|
|
| Vrh |
|
 |
|
horus
|
Naslov: Re: Glazbene preporuke Postano: 23 lip 2009, 20:09 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 13:12 Postovi: 5801
|
|
| Vrh |
|
 |
|
Aztec
|
Naslov: Re: Glazbene preporuke Postano: 24 lip 2009, 14:25 |
|
Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32 Postovi: 11633 Lokacija: Varta drzava
|
_________________ Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!! Život je tvoje igralište Pretpostavka je majka svih zajeba Svi mi prdimo
|
|
| Vrh |
|
 |
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|
|