HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 lip 2026, 15:18.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Grše
PostPostano: 18 lis 2025, 21:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 90144
Lokacija: Institut za razna i ostala pitanja
Meni najdraža


_________________
Bošnjaci su primali 30 godina ogromnu političku pomoć, da ne liče na potpuni kurac.

Pomoć je presahla nažalost.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grše
PostPostano: 19 lis 2025, 12:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lis 2022, 11:47
Postovi: 2243
Kontroverzna teorija:

ova vrsta glazbe je sadržaj za low IQ ljude. Grše se na interjvuima čini poprilično potkapacitiran, ne može složiti proširenu rečenicu.

Na koncertima su mu uglavnom tinejdžeri koje zaglupljuje i moralno kvari


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grše
PostPostano: 19 lis 2025, 13:17 
Online

Pridružen/a: 25 stu 2024, 13:26
Postovi: 1257
Lokacija: Herceg-Bosna
“Ti si mi u mislima, ti si mi u grudima” je tebe opamećivalo i moralno unaprijedilo?

_________________
Sred je srca moga Hercegovina, kolijevka je Srednja Bosna i Posavina ponosna


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grše
PostPostano: 19 lis 2025, 13:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 lis 2022, 11:47
Postovi: 2243
Roko987 je napisao/la:
“Ti si mi u mislima, ti si mi u grudima” je tebe opamećivalo i moralno unaprijedilo?


Whataboutism.

Hip hop je jednostavno otišao korak dalje u promoviranju nasilja, droge itd. Nisu jedini loši, ali jesu vjerojatno najgori


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grše
PostPostano: 19 lis 2025, 14:09 
Online

Pridružen/a: 25 stu 2024, 13:26
Postovi: 1257
Lokacija: Herceg-Bosna
Citat:
Gangsta baze su zabava, ne shvaćaj ih doslovno
One su tu da te zabave - prvo i osnovno

Grše - Suza

_________________
Sred je srca moga Hercegovina, kolijevka je Srednja Bosna i Posavina ponosna


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grše
PostPostano: 19 lis 2025, 14:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 9088
Lokacija: Na rubu egzistencije
Smeće od muzike.

Žešće smeće. Branim djeci da to slušaju.

Začetak je bio Vojko V.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal, It's probably me...

Ej viteže graničaru, na razmeđi dvaju svjetova...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grše
PostPostano: 19 lis 2025, 14:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 stu 2024, 22:06
Postovi: 4711
Lokacija: Dridska Župa
Starije generacije uvijek govore tako za ono što mladi slušaju, mislim nisam ni ja fan gršeta, al bože moj isto su ljudi svojevremeno govorili i za rock.

_________________
Hrvatski Džihad je dielo visokog intelektulnog i moralnog dosega


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grše
PostPostano: 19 lis 2025, 14:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 tra 2018, 12:41
Postovi: 7625
Grše je inače rimokatolik, ne znam zašto hejt... :neznam

Evo jedna dizalica reper Ludin i najbolji producent klubske glazbe u hrvata D'knock (ET, Divas, Nina)

_________________
JA SAM ZAGREB !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grše
PostPostano: 19 lis 2025, 14:43 
Online

Pridružen/a: 25 stu 2024, 13:26
Postovi: 1257
Lokacija: Herceg-Bosna
Graničar Jozo je napisao/la:
Smeće od muzike.

Žešće smeće. Branim djeci da to slušaju.

Začetak je bio Vojko V.

Najgluplje je striktno nametanje zabrana djeci.

Na uzorku svih ljudi koji su odrastali oko mene, u najgore su izrasli oni koji su dobivali zabrane.

Jedno je savjet drugo je glumljenje Boga.

Djeca koja dobivaju zabrane u inat rade stvari koje inače ne bi, čim dobiju priliku.

_________________
Sred je srca moga Hercegovina, kolijevka je Srednja Bosna i Posavina ponosna


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grše
PostPostano: 20 lis 2025, 13:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 9088
Lokacija: Na rubu egzistencije
Roko987 je napisao/la:
Graničar Jozo je napisao/la:
Smeće od muzike.

Žešće smeće. Branim djeci da to slušaju.

Začetak je bio Vojko V.

Najgluplje je striktno nametanje zabrana djeci.

Na uzorku svih ljudi koji su odrastali oko mene, u najgore su izrasli oni koji su dobivali zabrane.

Jedno je savjet drugo je glumljenje Boga.

Djeca koja dobivaju zabrane u inat rade stvari koje inače ne bi, čim dobiju priliku.


naravno da ne možeš kontrolirati šta dica rade vani, ali bome u kući neće to slušati. niti na slušalice.

smeće i gotovo.

da je ne znam koliki rimokatolik, sve je to "kiša govana".

bolje biti zarobljen u prošlosti, nego ovo što se nudi. bolji je i DM sat nego ovo.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal, It's probably me...

Ej viteže graničaru, na razmeđi dvaju svjetova...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Grše
PostPostano: 20 lis 2025, 17:39 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 47214
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Uglavnom bolje od narodnjačkog zavijanja.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO